Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 1274 příspěveků, 12 různých jmén: <nic>, Agent Smith, Barv, Emilio, Gargamel, Herman, hullaballoo, jary.m, Miroslav Yamato, smutný, YAMATO, Zdeněk Staněk.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.10.2003 22:54

Dopis pro Aňu

Dopis pro Aňu

hullaballoo 62.?.?.?

tak tendle Dopis mě opravdu hodně zaujal, hodně rozbrečel a hodně mě to teď nutí zamyšlení nad tím vším kolem .. já jenom děkuju [mrknutí jedním okem]

20312

14.07.2005 20:19

Dvojí metr

FSČM

Herman 62.?.?.?

Žiju v malé obci a nemůžu pochopit jak mohla jedna známá kandidovat za KSČM jen proto, že si jako podmínku dala první místo na kandidátce. Je mi z ní na zvracení. ALe budiž, má na to právo.
Vždycky když vidím ty křivé obličeje komunistů hlásajících že oni jsou jiní, s lidskou tváří, mám chuť založit FAŠISTICKOU STRANU ČECH A MORAVY. Jen tak. A říkat nééé, my nejsme jako byli oni, my jsme fašisté co to s vámi myslí dobře... jsme fašisté s novou tváří... Bylo by to trestné? Zřejmě ano.
Můžeme si za to sami a je to přání většiny. Dobře nám tak.

61657

22.01.2006 13:54

Dopis, na který nikdo neodpovídá

Naprostá pravda!

YAMATO 62.?.?.?

Po delší době je na Zvědavci článek, s kterým se plně ztotožnňuji. To je pro mě značně nezvyklé... [mrknutí jedním okem]

89819

25.01.2006 21:20

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Humbug

YAMATO 62.?.?.?

Tedy, při vší úctě, to se nemůžete naučit psát smysluplně? Tomu říkám guláš! Ono to asi ale asi moc nejde, spojit smysluplně takové nesmysly jako "židobolševismus", "holokaustní průmyslník" a pod...

90355

25.01.2006 21:25

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Vyřešení finanční problematiky vepřína

YAMATO 62.?.?.?

Pár Cikánů znám. Jsou to vesměs slušní, pracovití lidé, ostatně s jinými lidmi bych se nerad stýkal. Neuvěřitelně je sere (pardon mi) spousta jejich "bratrů", kteří jim kazí pověst a oni se pak vezou s nimi. Ani jeden o nějaký památník kupodivu nestojí...stejně jako o nějaké zvýhodňování a pod.

To asi k těm "komunitám"...není to jednobarevné!

90357

25.01.2006 21:30

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Hm

YAMATO 62.?.?.?

Přesně, je to o slušných a neslušných, nikoli o bílých a černých a podobně. Jenže velká část lidí jsou bohužel hlupáci, kteří sebou mávat nechají...myslet je moc těžké.

90358

25.01.2006 23:24

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Humbug

YAMATO 62.?.?.?

Pojem židobolševismus jasně hází vinu nikoli na určité Židy, ale na celý národ...nebo proč tedy není třeba němconacismus? Blbost, že? Podle vás je v pořádku, hodit vinu na celý národ?

A 85 %...s touhle propagandou jděte na někoho jiného...bolševismus byl z počátku jistě z nemalé míry Židy tvořen (ovšem 85 % a více je velmi přehnané), to je jisté (později to již bylo velmi jiné)...ovšem je nutno se také ptát proč. Rusko je k tomu svou protižidovskou politikou dotlačilo...třeba pogromy vám nic neříkají, velmi informovaný trodasi? Ale jistě, asi je umíte omluvit...

Ono je něco jiného význam slov a něco jiného jejich vytržení ze souvislostí.

Ostatně má reakce byla hlavně na "sloh" a pravopis předchozího příspěvku...ale vy s tím máte také problémy, jak tak koukám na vaši reakci.

Mimochodem, pročpak alcilhář?

90375

26.01.2006 01:06

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Humbug

YAMATO 62.?.?.?

Problém byl už v tom, že Rusko ani nebylo jejich státem...to dělalo vše pro to, aby jim život co nejvíce znepříjemnilo, časté pogromy, podporované přinejmenším nepřímo, pak měly i mnoho obětí na životech...čili se ani nelze divit, že mnoho Židů aktivně pracovalo na svržení carského režimu. Ale z celkového počtu Židů to byl nepatrný zlomek.

A máte pravdu v tom, že Němci si kolektivní vinu také nezaslouží...zcela jistě ne 60 let po válce, kdy, až na pár starců, nikdo z nich v tomto období ani nemohl žádné zločiny provádět.

90383

26.01.2006 16:23

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

Víte, v mnohém máte pravdu, ale je prostě sprosté psát to ve smyslu "všichni Cikáni". Stejně jako u kohokoli jiného jsou i mezi nimi jak dobří, tak i "odpad"...pravda, u nich ho je víc, ale to neznamená, že je můžete hodit do jednoho pytle! Víte, že ti slušní mají tu "odpadní" část "rádi" podobně, jako vy? To říkám z vlastní zkušenosti s mnoha z nich!

Ovšem názor, který popisujete, tedy "uplatit ty "odpadní", aby dali pokoj", je naprosto špatný, v tom rozhodně souhlasím! Jenže je pak vina v nich? Zvyk je železná košile a pokud se jim bude desítky let cpán vše zdarma, pokud budou neustále omlouváni tím či oním, tak to nakonec samozřejmě považují za normu! Stát je hlavním viníkem...a jeho levicové exparimenty!

90497

26.01.2006 21:19

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

K bodu 2: problém je, že nikdo vlastně neví, jaké procento Cikánů jsou slušní lidé a jaké nikoli, neboť se nesmí takové průzkumy provádět. Je to označováno jako rasistické, což je absurdní. A dojíždí na to právě ti slušní, kteří pak mají pověst "bílých vran"...ale třeba jsou přeci jen ti špatní "bílými vránami", které jen hodně křičí a tak vypadají, že je jich víc...jenže to se právě bohužel nedozvíme...logika pláče!

K bodu 3: ano, tyto organizace často dělají pravý opak, než by měly. Respektive dělají to, co chtějí...sosají peníze.

Ale vaše srovnání s tzv. "holokaustním průmyslem" je přinejmenším nesmyslné. Těch 6 milionů lidí prostě zavražděno bylo a srovnávat to s tímto je, při vší úctě, přinejmenším zkratkovité.

Bod 4: co dodat?

90509

26.01.2006 23:15

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

Takže vy tvrdíte, že vše je práce židovských historiků a ostatní jen koukají a přijímají jejich teze. Nu, vymlouvat vám to asi nemá cenu, ale je to samozřejmě nesmysl...

Mimochodem vydojili miliardy...a na snad právem! Co je špatného na odškodnění? A že ho jiní nejsou schopni získat, nebo ne v takové výši (z různých příčin), to přeci není vina Židů!

Ostatně většina z těch mrtvých Čechů byli zároveň Židé! Velká část, často opět většina, to byla také v obětech maďarských, francouzských, polských...nebo vy to berete jinak? Žid nebyl Čech, Francouz, Němec atd.?

Jaderný program? No a co, jasná sebeobana. Genocida Palestinců? Jste s tímto až směšní...ale je mi jasné, že hůl je nutno najít.

Nechápu tu antisemitičnost tohoto webzinu...

A vaše P.S....takže když se děje bezpráví těmto lidem, tak je to něco jiného, než když se děje Židům? Ano, i tito by měli dostat odškodnění, ale proč ty žvásty o "vyvolených národech" a podobně? Trapné...

90518

27.01.2006 00:14

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

Bod 1: ano, s tím souhlasím, právo na názor by mělo platit pro všechny. Ale jaké Židy schválený? To musíte za vším vidět neviditelnou ruku světového židovstva?

Bod 2: všichni židé? Nebo zas jen nějaká skupina vychcánků, jaká je v každém národě? O to tu kráčí!

Bod 3: nekomentuji, opět všichni do jednoho pytle, že? Vlastně chudáci i ti Němci, co s nimi měli práce...člověk by až slzu uronil.

Bod 4: nekomentuji, absurdní. Jen si představuji, co by udělal takový Irák s jadernou výzbrojí, nebo co případně udělá Írán...

Bod 5: kde jsem napsal toto: "podle vas je neco vice kdyz se deje bezpravi zidum"? A opět tradiční jeden pytel pro všechny...

90523

27.01.2006 00:55

Irvingův proces

Absurdnost a paradox

YAMATO 62.?.?.?

Ačkoliv nesouhlasím s popírači, tak souhlasím s absurdností jejich pronásledování. Ono srovnání s Tureckem je velmi příhodné!

O to absurdnější je to v tom, že popíračům toto pronásledování v jistém smyslu paradoxně pomáhá!

90525

27.01.2006 01:02

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

Škoda, do teď mi diskuse s vámi přišla zajímavá a kultiviovaná. Proč to kazíte třeba tím, co píšete v bodě 5? Vnucujete mi něco, co jsem nenapsal a ani není mým názorem...opravdu škoda.

Mimochodem Izrael neříká, že jaderné zbraně nemá...on odpovídat odmítá . Ano, je tam ta absurdnost proč on ano a Irák či Írán ne, to máte pravdu. Otázka je, jak to řešit? Nechat i ostatní, ať se takto vyzbrojí? Čili situaci ještě zhoršit? Popravdě nevím, co dělat...a neví to asi nikdo.

Jo a neprosadili to ani tak Židé, ale lidé, kteří to udělali v "dobrém úmyslu". Jenže ty často vedou do pekel...svoboda slova by rozhodně měla být svatou.

90526

27.01.2006 01:37

Irvingův proces

RE: holocoust

YAMATO 62.?.?.?

Význam holokaustu? Jak tohle myslíte?

Finanční hřích...ale proč se do těchto oborů dostali, to už vás nepálí. Židi určitě nejsou o nic víc ani míň hrabiví, než jiné národy.

To je zajímavé, jak se zde vše hned otočí na Židy. Za všechno můžou Židi. Za miliony mrtvých, továrně zavražděných, si asi taky můžou sami?

90529

27.01.2006 13:34

Irvingův proces

RE: K informaci pro YMATO...

YAMATO 62.?.?.?

Takže my si tykáme? od kdy? Nejste typ člověka, s kterým si chci tykat, OK?

Takže předtím žádní Žídé v Německu nebyli? Co je todle za demagogii?

A že někdo něco prohlásil (bod 2 a 4) znamená právo na vraždění milionů? Většina ani nevěděla, že něco takového někdo řekl!

Jistě, vše ovládali Židi...tyhle pohádky miluju!

Tu válku vyhlásili Židům nacisté, zvolení představitelé Německa, nikoli naopak.

Ale proč s vámi vůbec debatuji?

90618

27.01.2006 13:39

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

Novinky? Tu bandu idiotů v takzvaných "diskusích"? To radši antisemity, kteří aspoň musí používat mozek pro obhájení svých názorů.

Mě se vpodstatě líbí...mám rád svobodu slova. A ostatně i kdyby se mi nelíbil, tak to není důvod nečíst jej. Nebo vy čtete jen selektivně to, co vám hraje do not? Počítám že ne...

90620

27.01.2006 16:56

Irvingův proces

RE: K informaci pro YMATO...

YAMATO 62.?.?.?

Tak proč reagujete, když to není na vás?

Moje argumenty, jen proto, že vám nevoní, jsou na úrovni 15 letého školáka? Takže vlastně urážky, místo protiargumentace. Inu, byl jsem varován, že to zde takto chodí, takže se ani nedivím...

Já sice s vašimi argumenty nesouhlasím, ale nikdy bych se nesnížil k urážkám. Ovšem ne každý se asi umí chovat slušně, pro někoho to je píčovina, že?

90660

28.01.2006 06:34

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

Nějak jsem vás vydráždil, že? Pročpak? Vadí vám jiný názor?

Vaše argumenty naštěstí "logiku" nepostrádají, takže nechápu vaše rozhořčení...nebo možná i chápu?

90736

28.01.2006 14:32

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

Tak to mi řekněte, proč bych vám měl zdělovat identitu lidí, kteří mě před Zvědavcem varovali? To snad ani nemyslíte vážně, že bych něco takového dělal?!

K argumentaci: jak jsem ostatně již vysvětlil, předpokládal jsem, že nemusím vše rozvádět...předpokládal jsem znalost. Má chyba, můj omyl.

90776

29.01.2006 06:50

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

Ano, také čtu to, co mě zajímá. Antisemitismus, popírači atp. je něco, co mě víc než zajímá...fascinuje mě. Fascinuje mě to, jak někdo může věřit takovým věcem, jako je celosvětová židovláda a podobně. Je to pro mě nepochopitelný úkaz, snažím se pochopit psychiku těchto lidí...marně. Kde se bere ta nenávist?

Ano, Sprcha je záležitost sama o sobě zajímavá...

90908

29.01.2006 15:19

Irvingův proces

RE: K informaci pro YMATO...

YAMATO 62.?.?.?

Co to žvaníte? Já že bych chtěl zavádět nějaké seznamy? Jak jste na to přišel? Pokud je moje argumentace podle vás ubohá, tak co je pak toto? Kde je vaše informační hodnota, když lžete? Ostatně nejste zdaleka jediný, argumenty zde používané mě kolikrát velmi překvapují...jen čekám, kdy někdo použije i oblíbené protokoly sionských mudrců...

Mimochodem: o nějaké hlubší diskuse mi beztak ani nešlo. Chtěl jsem si především udělat názor na Zvědavce.

A ano, Zvědavec asi je nad moje síly. Lehce se zde člověk může duševně pošpinit. Tolik ubohosti, nenávisti...to se jen tak někde nevidí.

90971

29.01.2006 15:29

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

Moment...vyhlásili válku? Kdo komu? Nacisti Židům již dříve...a pak se dostali v veslu. Maximálně bych to bral jako protireakci, ale legrační...kterápak židovská vláda jim tu válku vůbec vyhlásila? Ta tajná, celosvětová? Co s tím měli společného ti povraždění v koncentrácích?

Genocida? Jistě se v Palestině děly a dějí ošklivé věci na obou stranách, ale genocidu si představuji trochu jinak...o pár řádů vyšší čísla obětí. Je to tam vzájemné...nebo pumový útok na autobus s dětmi lze nějak omluvit???

A zase: celosvětové spiknutí, ovládnutí, atd. atd....vládnou, ale zároveň ještě ne...

Jenže je zde jeden logický paradox. když se vše vysvětlí tajnou světovou židovskou dominancí, tak jakýkoliv jiný argument pak lze ignorovat.

90975

29.01.2006 17:12

Irvingův proces

RE: K informaci pro YMATO...

YAMATO 62.?.?.?

Hm, mě osobně nepřipadá primitiv jako nejlepší příklad toho, o čem píšu. Blbci jsou všude.

Mnohem víc mě ale děsí třeba omlouvání holokaustu např. tím, že Židé (někteří) vyhlásili Německu "válku". Nebo omlouvání protižidovského terorismu jejich terorem vůči Palestincům. Jako by ten omlouval bombu v autobuse plném dětí či v restauraci...prostě ta fanatická jednostrannost, která je zde kritizována u obhájců holokaustu, je zde také, jen opačná.

Ovšem co můžu chtít, když se zde věří na celosvětovou vládu Židů...Důkazy? Proč mě nějak nedokážou přesvědčit?...ovšem co mohu chtít po vzájemně se často popírajících, mnohdy dávno vyvrácených "důkazech". Jenže!...ta ironie!...když je nějaký vyvrácen, tak může být (a často je) toto vyvrácení označeno jako práce "židovské lobby historiků" a podobně.

Jak jsem zde již psal, nechodím na Zvědavce zrovna kvůli diskusi. Považuji ji za vcelku zbytečnou ztrátu času. Chodím se sem hlavně podivovat nad zvláštními pochody lidského myšlení...

90992

30.01.2006 14:07

Rozbitá sklenice mléka

RE: Bez Ameriky by bylo rozhodně lépe

YAMATO 62.?.?.?

Ano, nacistický web vzbuzuje mnoho důvěryhodnosti...ovšem jen pro jiné nacisty.

91103

30.01.2006 14:11

Rozbitá sklenice mléka

RE: Bez Ameriky by bylo rozhodně lépe

YAMATO 62.?.?.?

Pane, tady s takovými názory ani nevylézejte. Tady se věří, že vše zlo pochází z židovské špíny! Plynové komory buď nebyly, nebo to byla odveta za Židy vyhlášenou válku Německu. Vše je v rukou Židů, kteří dělají vše pro svoji světovládu, případně už ji mají. Ovládají vše!...a tak dále a tak podobně.

91104

30.01.2006 14:20

Rozbitá sklenice mléka

RE: Bez Ameriky by bylo rozhodně lépe

YAMATO 62.?.?.?

Ano? Nacisti zabili několik členů naší rodiny...a nejsme Židé. Člověk nemusí být Žid, abych věděl, co je nacismus za špínu!

S osou se jděte vycpat, když neznáte význam mého nicku.

Aha, další skvělá logika...ne Železný, ale rovnou Židi. To je jako když Pepa Novák někoho okrade a vy napíšete Češi kradou!

Mimochodem, jakto, že mu nepomůže všemocná neviditelná ruka světového Židovstva?

91106

30.01.2006 18:31

Rozbitá sklenice mléka

RE: Vážný pane YAMATO,

YAMATO 62.?.?.?

Nechcete to nechat na mě? A případně na editorovi? Pokud vám to, co píši, vadí, tak je rad jednoduchá: uvidíte-li YAMATO, tak to přeskočte! A máte klid!

S Nezvědavcem nemám, asi kupodivu pro vás, nic společného. Neznám tam nikoho.

91136

30.01.2006 18:34

Rozbitá sklenice mléka

RE: tak mne napadlo

YAMATO 62.?.?.?

S tím se dá souhlasit. Nelze odvodit, co by bylo, lze se jen domýšlet. A scénář s patovou situací WW I a následným příměřím je (tedy...byl by) docela pravděpodobný.

91138

30.01.2006 19:26

Dopis, na který nikdo neodpovídá

RE: Vidím to velmi černě

YAMATO 62.?.?.?

Něco jako nestarat se a užívat si, dokud to jde? [oči v sloup]

Právě to je ta chyba! Nestarat se! Užívat! "Vono to nějak dopadne, že jó, a stejně s tim nic neuděláme, tak se na to můžem ... a dem si užívat, dokaď to de, ne?" A najednou se nestačit divit, co se děje!

91147

30.01.2006 22:14

Rozbitá sklenice mléka

RE: Bez Ameriky by bylo rozhodně lépe

YAMATO 62.?.?.?

Sice nevím k čemu vám to bude, ale budiž: poprava za sabotáž a nepřátelskou propagandu 1 x, koncentrák 2 x.

91170

31.01.2006 12:27

Lety, vydírání, vyhrožování, vyvlastnění…

RE: Najde se i perla... 8-)

YAMATO 62.?.?.?

Článek sice do značné míry blábolem je, ostatně bych od p. Edelmannové ani jiný nečekal, ale to neznamená, že je v kauze Lety vše v pořádku. Je evidentní, že tam jde o jiné věci, než jen o uctění památky obětí. Fakt totiž je, že ten památník tam skutečně je...a je všeobecně ignorován! Fakt je, že je přinejmenším velmi nejisté, zda vepřín skutečně stojí tam, kde byl koncentrační (či jak ho chcete nazývat) tábor. A fakt je, že je to celé jen humbuk. A fakt je, že to paradoxně zase jen nahrává takovým obskurní podnikům, jako je Národní strana.

91261

31.01.2006 12:28

Rozbitá sklenice mléka

RE: Bez Ameriky by bylo rozhodně lépe

YAMATO 62.?.?.?

Nechtěl byste to ještě natočené na filmu? Proboha! Jestli vám moje odpověď nestačí, tak je mi to ukradené.

91262

31.01.2006 12:40

Rozbitá sklenice mléka

RE: Pozor na spekulace

YAMATO 62.?.?.?

Technická: ráže zdaleka nemusí vypovídat (a také velmi často nevypovídá!) o průraznosti a dostřelu. Hrubá síla pancíře nemusí vypovídat (a také často nevypovídá!) o jeho kvalitě. Zjistěte si třeba výzbroj a pancéřování třídy Bismarck. Papírově zdánlivě nic moc a přesto se jednalo o v tomto ohledu velmi kvalitní lodi. Třída Yamato představovala do značné míry slepou uličku, gigantomanii. Rozhodně nepředstavovala jedna loď této třídy ekvivaklent čtyř lodí třídy Washington!

Čili sice máte pravdu, že v roce 1942 bylo japonské loďstvo jako celek lepší, než americké, ale nebylo to tak radikální, jak píšete. Největší převahu ostatně nemělo ani tak v kvalitě zbraní, ale v špičkovém výcviku + bojových zkušenostech.

Mimochodem ovšem: v době bitvy o Midway byla většina trumfů stále ještě v rukou Japonců...a přesto jim nepomohly. Válka je poněkud složitější, než jen papírové srovnání sil.

91263

31.01.2006 14:04

Rozbitá sklenice mléka

RE: Bez Ameriky by bylo rozhodně lépe

YAMATO 62.?.?.?

Já vás ani přesvědčovat nechci...vy už svou "pravdu" máte. Ostatně o čem jsem vás konkrétně nepřesvědčil?

91275

31.01.2006 14:06

Rozbitá sklenice mléka

RE: Pozor na spekulace

YAMATO 62.?.?.?

Vida, přeci jen máte sympatické zájmy! Já se sice více specializuji na pozemní a leteckou techniku, ale i tak... [smích]

91276

31.01.2006 14:19

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

>Jo, a zide taky bojovali proti nemcum v Britanii nebo v 1.
>Ceskoslovenskem Armadnim Zboru Ludvika Svobodu... A ted tu o
>Karkulce... Zidi se skryvali a kseftovali az do konce. Hlavu
>vystrcili az kdyz bylo po vsem. Nebo vite o nejakem zidovskem
>pilotovi u 311. perute ???

Francie únor 1940: cca 2,5 %. Británie srpen 1940: přes 3 %. SSSR únor 1944: přes 4 %. Čili vůbec jich nebylo málo!

A z posádek letadel třeba Smik, Alexander či Gelner stačí?

91280

31.01.2006 15:45

Lety, vydírání, vyhrožování, vyvlastnění…

RE: pro YAMATA

YAMATO 62.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích] ...máte pravdu, v obskurnosti si jsou rovny!

91293

31.01.2006 15:53

Rozbitá sklenice mléka

RE: Pozor na spekulace

YAMATO 62.?.?.?

To bylo jen takové menší rýpnutí [mrknutí jedním okem] ...u (nejen) mě vcelku běžné.

Jinak s tímto vaším příspěvkem se dá vcelku souhlasit, ne nadarmo se říká, že demokracie je jen nejlepší způsob vlády z těch špatných. Zatím nic lepšího není a hned tak asi nebude, pokusů bylo dost, ale ty výsledky...

Jinak ještě jednou k Pearl Harboru: to, že se to Japoncům nepodařilo zcela utajit, je dost pravděpodobné. Viz. třeba také pochybnosti, že Britové o útoku věděli a záměrně nic Američanům neřekli. Což nijak nevylučuje, že i Američané něco věděli či tušili.

91295

31.01.2006 16:01

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

Pane, já poznám rozdíl mezi antisionistou a antisemitou, to se nebojte. Mnoho lidí zde prostě hodí všechny Židy (či často židáky, židovskou špínu a pod. [oči v sloup] ) do jednoho pytle a "do nich"! A to není antisionismus!

IMHO antisionismus je již vcelku zbytečný. Izrael prostě je faktem. Jeho vznik, jeho historii i jeho současnost lze hodnotit všelijak, neříkám, že bylo a je vše v pořádku, ale prostě je faktem.

91297

31.01.2006 16:54

Kauza v Letech, hysterie a nepochopitelné osočování

RE: Protixenofobní příspěvek

YAMATO 62.?.?.?

Hm, máte docela pravdu. Já to myslel spíše jen "zeměpisně". A ano, uznávám, že zdaleka ne vždy je činnost Izraele OK. Jako to ovšem platí pro kteroukoli jinou zemi v určitém období dějin...což jej samozřejmě neomlouvá! Ale nedělejme jej horším, než jiné. Palestinci mají ostatně také máslo na hlavě.

Bohužel to tam zatím k nějakému rozumnému kompromisu moc nespěje. Jeden jde po druhém, neustálé hádky "kdo to začal", útok-protiútok...tím se nic nevyřeší, naopak, konflikt má vždy snahu eskalovat.

Bohužel pro všechny...Židy, Palestince...to stejně odnesou hlavně nevinní obou stran.

91308

31.01.2006 17:09

O rozdílnosti názorů

Příklad k zamyšlení

YAMATO 62.?.?.?

Pokud můžu jeden ne zcela OT příklad: na jednom vojenském portálu (Palba.cz, pokud to někoho zajímá) se v diskusi (pokud se nepletu, tak v souvislosti s událostmi v Kosovu) oběvil zajímavý člověk velmi nekorektních názorů (kdo ví, zda se nevyskytuje i zde...). V poměrně mrtvém tématu se strhla velmi zajímavá debata. Ano, mnozí jsme s ním nesouhlasili, jeden argument střídal druhý, nicméně vše bylo dosti korektní a velmi osvěžující...jak to náhle ožilo! Diskuse se rozšířila i do jiných, povětšinou kontroversních, témat. Vše stále velmi slušně a kultivovaně. Pak však přišel názor několika lidí, že "to sem nepatří", "to je mimo 'normu'" atp. s tím, že má diskusi ukončit či znormalisovat, jinak bude vyloučen. Zatrnulo mi! To už tu jednou bylo! Okamžitě jsem spustil "protikampaň", neboť bytostně nesouhlasím s censurou jiných (často velmi podivných, nepopulárních, nekorektních či jak je nazveme...) názorů. Svoboda projevu buď je, nebo není. Podařilo se mi s podporou dalších naštěstí zlomit názor o vyhazovu.

A proč to píšu? Snad jen pro zamyšlení, snad pro to, aby si více lidí uvědomilo, jak důležité je mít svobodu názoru...

Přičemž můžu napsat, že Zvědavec je velmi "nekorektní", že s mnohým nesouhlasím, že tohle a tamto...ale minimálně doteď jsem jej pokládal za velmi zdravý z pohledu censury (či spíše její absence). Přinejmenším jsem ji nijak nezaznamenal. Neznám bohužel dostatečně "kauzu Leho", takže nemohu soudit, zda jsem se mýlil či ne. A teď babo raď [smích]

91310

31.01.2006 17:41

Rozbitá sklenice mléka

RE: Bez Ameriky by bylo rozhodně lépe

YAMATO 62.?.?.?

Ale já samozřejmě vím, jen ale jaksi nevím, proč bych měl nějak extra konkrétně odpovídat zrovna na tento dotaz. Ale abych tedy nevypadal jako žvanil...

Poprava byla za "sabotování válečného úsilí a nepřátelskou propagandu", mimo sabotáže se jednalo také o vylepování letáků a podobně (myslím, že to bylo konecem roku 1941, teď to nemohu přesně ověřit). Zda byla regulerní? Z pohledu "práva", tehdy vládnoucího, asi ano, ale to nemění nic na tom, že šlo o vraždu.

Koncentrák: zastřelení na útěku (což mohlo být v podstatě cokoliv, třeba i opravdu zastřelení na útěku), druhá smrt není pravda vyjasněna. A proč píši o zabití? Protože co také jiného? Do koncentráku se dostali jako tzv. "rukojmí". Čili je jedno, zda se jednalo o nemoc, bombu či popravu, za jejich smrt nesli vinu nacisté, kteří je naprosto neoprávněně internovali.

BTW: hysterická reakce je poněkud přehnané, ne? Stejně tak i vaše logika s čísly. O nařčení z polopravd nemluvě...

91316

31.01.2006 20:27

Rozbitá sklenice mléka

RE: Pozor na spekulace

YAMATO 62.?.?.?

Ale ano, souhlasím, že tato teorie není zdaleka fantastická. Zvláště ta "britská část"...ti měli velkou motivaci dostat USA do války. Jen mi řekněte, jak se jim to povedlo, nalákat Japonce, aby to celé provedli. A prosím...nevytahujte na mě světové Židovstvo [mrknutí jedním okem]

S těmi Buffaly a dvouplošníky jste to trošku přehnal, ale je mi jasné, že jde o nadsázku...fakt je, že USA byly připraveny na všechno možné, jen ne na válku. A to mi u té teorie trochu vadí.

Ale souhlasím, že je tam dost otazníků.

91346

31.01.2006 21:31

Wilhelm Gustloff

RE: Nejsou lidé jako lidé by se zdálo

YAMATO 62.?.?.?

No, pokud byly schopni Američané zjistit, že na ně Japonci chystají v 41 zaútočit, jako že tomu ledacos nasvědčuje, tak by toto snad vědět měli, ne? Tohle mi přijde jako dost divoká teorie...

Ostatně o nějakou "invazi" se snad i Sověti pokusili, pokud si teď vzpomínám...a byli i tehdejší, totálně zdevastovanou japonskou armádou odraženi bez větších potíží. Pravda, to není důkaz pro předchozí, spíše jen zajímavost...

91364

01.02.2006 04:48

Wilhelm Gustloff

RE: Nejsou lidé jako lidé by se zdálo

YAMATO 62.?.?.?

Pokud trochu znáte mentalitu japonců a kodex buši-do, tak víte, že kapitulace bylo to poslední, na co mysleli. A bezpodmínečná byla dohodnuta všemi spojenci. Ani po svržení atomových pum nebyl jejich názor na kapitulaci vůbec jednotný...ba právě naopak!

91450

01.02.2006 19:00

Wilhelm Gustloff

RE: Nejsou lidé jako lidé by se zdálo

YAMATO 62.?.?.?

Myslím že názor Japonců na kapitulaci nebyl jednotný...trochu jsem to špatně formuloval, sorry.

S císařem souhlasím, ale jistě víte, že jeho vliv nebyl zdaleka tak velký...to, že nakonec přeci jen zasáhl (ať již byly důvodem jaderné údery nebo Sověti, což je sporné, ostatně to mohlo být obé), byl velký čin.

Jinak o japonské mentalitě vím docela dost, nick Yamato není náhodný rozmar [mrknutí jedním okem]

91533

01.02.2006 21:48

Rozbitá sklenice mléka

RE: Bez Ameriky by bylo rozhodně lépe

YAMATO 62.?.?.?

Dobrá, já uznávám, že s plynovými komorami to souvislost přímo nemá, jen velmi vzdálenou. Snad to sem nepatřilo...

A že píši o něčem jiném, než se ptá? Možná úhel pohledu.

Já nevím přesně, jak kdo zemřel, kdy atd., nejsem majitelem dokumentů a je to již dlouho, co jsem je viděl. Proto prostě nemohu napsat, zda byl gilotinován či něco jiného, píši to, co si pamatuji. jistě, mohl jsem napsat hned, že to je takto, ale nečekal jsem tento výslech...nu a pak jsem byl poněkud vystresován (z důvodu věci, nesouvisející s diskusí, zvědavcem atp.). A vím, že občas píši poněkud nelogicky, respektive ne pro aždého asi 100 % srozumitelně, snad špatný kontext a podobně.

Co se týče záměrnosti či nezáměrnosti smrti v koncentráku...bohužel nevím, o jaké se jednalo, zda o likvidační či internační, ovšem na podstatě, že jejich nezákonná (což bych zdůraznil, omluva příbuzností je podle mě šílená...tedy podle normálního práva) internace vedla k jejich smrti to pro mě nic nemění.

Zabití, vražda...to je už podle mě slovíčkaření. Dobrá, nevím, jak oficiálně nazvat popravu okupanty, když právo bylo znetvořeno...jak tedy?

To proboha atd. byla spíše ironie...viz také poznámka o filmu.

Vadí mi, jak si zde rychle , z pár vět, uděláte tak přesný obrázek. Takže třeba já jsem již lhář [oči v sloup] ...víte, to bych asi jen tak o někom nenapsal.

91551

01.02.2006 21:53

Irvingův proces

RE: holocoust

YAMATO 62.?.?.?

[velký smích]

Ale vážně: mě by hrozně zajímalo, jak si vy, co zde častěji přispíváte, představujete řešení problému Izrael vs. Palestina. Nějaké realistické, pokud možno.

91553

02.02.2006 05:04

Rozbitá sklenice mléka

RE: Bez Ameriky by bylo rozhodně lépe

YAMATO 62.?.?.?

Máte pravdu v tom, že postup proti popíračům a pod. je naprosto absurdní. Mělo by se s nimi polemizovat, ne je zavírat.

Mimochodem, Irving snad nikdy úplně holokaust nepopíral, ne? Já spíš vím o jeho teoriích, že o něm Hitler nevěděl....kontroversní, ale dovela solidně podložené. Myslím třeba "Hitlerovu válku". V ní určitě holokaust popírán není...

Díky za zajímavý odkaz!

91620

02.02.2006 19:28

Lety, vydírání, vyhrožování, vyvlastnění…

RE: Tak už se Paroubec dostal in na BBC

YAMATO 62.?.?.?

A víte, co je také zajímavé? Že ti slušní si (alespoň ti, co znám) neříkají Romové, ale Cikáni! A ta cerbežská část je štve snad ještě víc, než "bílé"! A ani se jim nedivím...

91678

03.02.2006 23:19

Wilhelm Gustloff

RE: cisla a fakta

YAMATO 62.?.?.?

Toto prostě není pravda! Viz. plánování německé armády. Plány na akce v Norsku vznikaly prakticky kontinuelně, prakticky začali všichni a nikoho nelze paušálně obvinit za jediního viníka. A co se týče západní Evropy, tak plány na vyřazení Francie jsou snad známy...

91849

04.02.2006 09:36

Wilhelm Gustloff

RE: cisla a fakta

YAMATO 62.?.?.?

Co na tom chcete objasňovat? Historii snad znáte a pokud ne, literatury je spousta. Nemá cenu v diskusi popisovat celou tuto historii, respektive to není možné z prostorových důvodů. Ale samozřejmě, že britská plány (zaminování atd.) také byly porušením neutrality, ostatně jak píši "nebyl jeden viník".

91888

04.02.2006 15:57

Wilhelm Gustloff

RE: cisla a fakta

YAMATO 62.?.?.?

1) Němci prokazatelně norské neutrální vody zneužívali.
2) Zastavení dodávek švédské oceli by bylo pro Německo fatální.

Byla prostě válka a každý myslitelný způsob, jak poškodit protivníka, byl zhodnocen a případně použit.

Mimochodem plánování německých akcí proti Norsku (Weserübung) začalo již začátkem roku 1940. Spojenci se v té době stále jen rozhodovali, co vlastně udělat. Diplomaticky se snažili přesvědčit Norsko k souhlasu se zaminováním. Teprve začátkem dubna se uvažovalo o násilně provedeném zaminování. V té době však již byly přípravy Weserübungu v plném proudu!

Link? Kvalitní link? Na historii? Víte přeci, kolik balastu je na netu. Historii rozhodně nehledám na netu. Přečtěte si nějakou kvalitní literaturu. Ovšem čekal bych, že o věci něco víte...

91917

04.02.2006 15:59

Lety - Národní strana se omlouvá (některým)

RE: TAKY SE OMLOUVÁM (editorovi nejvíc...:))

YAMATO 62.?.?.?

DMD je dárcovská SMS, to by snad mělo jít i z ciziny.

91918

04.02.2006 19:33

Wilhelm Gustloff

RE: cisla a fakta

YAMATO 62.?.?.?

Přes norské neutrální proplouvaly německé válečné lodi, což bylo jasné porušení neutrality. Ovšem je nutno připomenout, že i Britové měli máslo na hlavě, myslím samozřejmě "kauzu Altmark". Prostě nic nebylo černobílé.

Ale jistě že šlo o skutečnou situaci. Já ovšem polemizuji s Deem v tom, že zaminování vlastně změnilo Sitzkrieg na skutečnou válku. V podstatě tvrdí, že vinu na rozpoutání války měli Spojenci. To je ovšem nesmysl, je přeci všeobecně známo, že západní tažení bylo Němci (respektive Hitlerem) několikrát odkládáno. Důvodem bylo jednak počasí a pak ona trapná ztráta plánů, jež se dostaly do rukou Spojenců, kdy následovala změna strategie a přijetí Mansteinova plánu. S tím, že obě strany si počínaly vůči neutrálům hulvátsky, problém nemám.

Chcete li přímo nějaký titul, zkuste třeba Dějiny druhé světové války od Liddell Harta. Ten ostatně sám připouští, že záležitost byla špinavou jak pro Němce, tak pro Spojence, neboť např. obě invaze do Norska začaly prakticky souběžně.

91949

05.02.2006 18:11

Wilhelm Gustloff

RE: cisla a fakta

YAMATO 62.?.?.?

>Šlo o to, že Vám
>připadalo jako silvestrovská estráda, když tady pan Deu
>napsal, že Britové zaminovali norské pobřeží, aby
>zabránili dovozu železné rudy ze Švédska do Německa. A tím
>se změnila "Sitzkrieg" vůči Západu na opravdovou.

Ale právě to je ten nesmysl, že už se vám sem zas pletu. Tyto dvě akce takto nesouvisely! O německé invazi do Francie bylo již rozhodnuto dávno před úvahami o norské kampani! Jen se několikrát odkládala, viz. již jednou uvedené důvody.

92009

05.02.2006 20:53

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Ja, Petre Velky,

YAMATO 62.?.?.?

Hm, ale taky by to chtělo trochu rozlišovat. Pokud vyhodí do vzduchu tank, kontrolní stanoviště...OK, boj s okupantem, protivníkem, beru to. Ale autobus s dětmi či kavárna? Tak to neomluvíte! Barbarství nelze omlouvat jiným barbarstvím!

92021

05.02.2006 21:23

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Ja, Petre Velky,

YAMATO 62.?.?.?

To je sice pěkné, že nám tady čtete z Bible, ale moje tvrzení to nepopírá! Co mají ty děti v autobusu asi tak společného s oním barbarstvím? Nebo to, že jsou to děti Židů již stačí?

92025

05.02.2006 21:44

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Ja, Petre Velky,

YAMATO 62.?.?.?

Jistě že se mýlíte!

To, že jsou děti okupantů z nich nedělá nijak horší děti, než jsou děti okupujících! A pokud se Palestinci považují za okupované, tak se mají chovat tak, aby bili jen okupanty. Pokud tak činí, pak je vše v pořdku. Pokud ne, tak skouzávají na stejnou úroveň s okupanty! Omlouvat vraždění dětí tím, že jsou dětmi okupantů je barbarství a nic jiného!

Ale to vám asi nikdy pod kůži nevleze, Vám, antisemitsky smýšlejícím...nebo se mýlím, pane Sodku?

92029

05.02.2006 21:57

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Ja, Petre Velky,

YAMATO 62.?.?.?

Ale to je zvrácená logika!

Pokud si chtějí uchovat pověst napadených, těch, co se brání, tak NESMÍ sestoupit na úroveň útočníků! K tomu ovšem již došlo. Jak jsem psal: boj samotný není zavržedníhodný, vůbec ne. Ale barbarské prostředky ano. Když útočí na vojenské cíle, na politiky, na továrny, tak je to v pořádku...ale když útočí na cíle typu děti v autobusu, tak nelze omlouvat takový čin. Nelze!

92032

05.02.2006 22:15

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Ja, Petre Velky,

YAMATO 62.?.?.?

Pak se nemohou divit, že jsou obecně považováni za sprosté teroristy a nikoli za odboj. Mnohé jiné odboje dokazaly (až na vyjjímky) rozlišovat...

Tím končím (za sebe) tuto debatu...naše názory jsou příliš odlišné, nemá cenu se pokoušet je změnit.

92035

06.02.2006 14:01

Rituální porážky zvířat

RE: košer porážka

YAMATO 62.?.?.?

To je stejné, jako vesnická zabíjačka, kde ten pašík Pepík je málem člen rodiny a tak přeci nedovolíme, aby se trápil, a velkochovy, kde ty pašíci jsou jen továrny na maso. Viděl jsem záběry z "normální" velkoporážky a není to lepší, než tyto záběry "košer" velkoporážky...

92108

06.02.2006 14:23

Wilhelm Gustloff

RE: cisla a fakta

YAMATO 62.?.?.?

>Válku vypověděla Británie a Francie Německu, nemůže být tedy pochybností o tom, kdo druhou světovou válku začal.

Válku samozřejmě začalo Německo napadením Polska, kde pak (konečně!) Spojenci splnili své závazky!

Případně by se dalo polemizovat, zda WW II nezačalo Japonsko v Číně. Ovšem Evropská část je takováto.

>První závažný válečný akt na západní scéně provedla
>Británie vniknutím vojenské lodi do neutrálního norského
>přístavu za účelem násilného aktu proti německé obchodní
>tankové lodi.

Pak je ovšem vidět, že o "Sitzkriegu mnoho nevíte. Představy, že se celé měsíce nic nedělo jsou mylné. Sedělo se (také ne pořád) na zemi, zato na moři a ve vzduchu to již bylo zajímavější...

Altmark ovšem byla velká britská chyba, to nepopírám. Ovšem jistě víte, proč na ni byl útok proveden...

>To je právě ten problém, o kterém jsem se již zmínil. Hart je zaujatý.

Mýlíte se, Hart je naopak velmi nestranný, proto jsem jej jmenoval. Ozvláště ve věci okolo Norska je velmi nekompromisní. Cituji např toto: "Jedním z nejspornějších bodů norimberského procesu bylo to, že příprava a provedení agrese proti Norsku byly zařazeny mazi hlavní obvinění Němců. Je nesnadné pochopit, že britská a francouzská vláda měly tolik opovážlivosti souhlasit s tímto obviněním nebo že se žalobci mohli kvůli němu naléhavě dožadovat uznání viny. Takový průběh byl jedním z nejmarkantnějším případů pokrytectví v dějinách."

Co dodat? Takto nepíše zaujatý historik!

>Jako nelze objektivitu očekávat od Vás.

Dost sprosté, ne? Zatímco vaše názory jsou vrcholem oběktivity? Sice to nepřiznáte, ale několikrát zde bylo dokázáno, že neznáte dostatečně souvislosti. Jen to připustit...

92111

08.02.2006 21:05

Rituální porážky zvířat

RE: Z historickych zaznamu se muzem docist o zakonech ,ktere zakazovali zidovske praktiky .

YAMATO 62.?.?.?

Křišťálová noc neboli Noc dlouhých nožů? Trošku pletete dohromady dvě úplně rozdílné události. První: masivní, násilné, nacisty řízené protižidovské akce. Druhé: likvidace vůdců SA a dalších "nepohodlných" osob.

Takto jen nahrajete takovým, jako je p. Nohejl.

92426

09.02.2006 07:50

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Karikatury,

YAMATO 62.?.?.?

Ano, vstaňte a udělejte zase nějaký ten pogrom...hned bude na světě líp! Vždyť za všechno špatné můžou jen Židi! Ty odporné stvůry, zrozené kdesi v bažinách k jedinému cíli...k zničení lidstva!

92465

09.02.2006 12:53

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Karikatury,

YAMATO 62.?.?.?

[chechtot]

Já jen citoval jednoho dost známého židobijce...jistě si nakonec někdo vzpomene.

92489

09.02.2006 12:56

Národní bezpečnostní úřad

RE: Já bych je raději

YAMATO 62.?.?.?

Hm, ale jako postup přežití to zatím docela dobře funguje, ne? A to je, konec koncům, základ.

92492

09.02.2006 14:46

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Kdo ví,jak Mohamed vypadal?

YAMATO 62.?.?.?

No vidíte, a já jsem četl rozhovor s muslimem (http://stoparuv.blog.cz/0602/neponesou-otcove-viny-za-syny-rozhovor-s-muslimem-panem-lukasem-lhotanem-redaktorem-serveru-islamske-noviny-cz), a ten tvrdí, že ten zákaz zobrazování není zas tak jasný...existují na to různé názory. Konkrétně že Šiité toto dovolují.

Ono taky považovat všechny muslimy za stejné je podobný nesmysl, jako totéž u křesťanů. Snad jen Židé se dokázali "zhomogenizovat" ve své honbě za větovládou [chechtot] [chechtot] [chechtot]

92512

09.02.2006 15:31

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Karikatury,

YAMATO 62.?.?.?

Karikatury Židů? Proč ne, mnozí jejich politici či prorocici jsou k tomu vyloženě vhodní. Ale karikatura Holokaustu? Co je vtipného na dělání si srandy z milionů zavražděných? Nechápu...

92522

09.02.2006 15:33

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Kdo ví,jak Mohamed vypadal?

YAMATO 62.?.?.?

IMHO je ale jasné, že nebyl zesměšňován Mohamed (a ne, že by si to za ledacos nezasloužil), ale teroristi, kteří se jím a Islámem všeobecně zaštiťují...

92523

09.02.2006 15:35

Národní bezpečnostní úřad

RE: Já bych je raději

YAMATO 62.?.?.?

Tak nás poučte o jiné cestě [mrknutí jedním okem]

92524

09.02.2006 15:48

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Karikatury,

YAMATO 62.?.?.?

Nu, uvidíme. Třeba se zasmějeme, třeba ne...jak už to tak bývá [chechtot]

92532

09.02.2006 15:52

Národní bezpečnostní úřad

RE: Já bych je raději

YAMATO 62.?.?.?

Tedy vlastně to, co teoreticky do značné míry máme, uvést do praxe...jen jak, to je ten problém. Zatím se to plně nepovedlo nikdy nikde...a když už se to k tomu aspoň blížilo, tak to dlouho nevydrželo.

92535

09.02.2006 15:54

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Karikatury,

YAMATO 62.?.?.?

Ale na tom je humor přeci založen, na dělání si srandy z někoho, ať již přímo či nepřímo. Pokud bysme to vzali do důsledku, tak nezbyde jediný vtip... [pláč]

92536

09.02.2006 15:59

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Karikatury,

YAMATO 62.?.?.?

Tím ovšem nepopíráte to, co jsem napsal. Spíše doplňujete.

BTW není to z mé hlavy, ale z teorie humoru (to zní hrozně [chechtot] ), kterou jsem kdysi četl.

92538

09.02.2006 16:15

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Karikatury,

YAMATO 62.?.?.?

Sakra, kam jsem zase koukal...teď jsem to já, kdo je k smíchu...a dobře mi tak [velký smích]

92547

09.02.2006 16:28

Národní bezpečnostní úřad

RE: Já bych je raději

YAMATO 62.?.?.?

Tak já bych to třeba vzal... [cool]

92550

09.02.2006 16:34

Národní bezpečnostní úřad

RE: Já bych je raději

YAMATO 62.?.?.?

Nastavil jsem na sebe lampičku...ale pokud to nestačí, tak mám ještě lustr [velký smích]

92553

09.02.2006 17:55

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Dobrá zpráva

YAMATO 62.?.?.?

Demokraticky se dá rozhodnout o ledasčems...i o dalších sviňárnách.

Jak byste chtěl v naprostém klidu rozhánět?

Proč ne dva státy, navzájem nezávislé, nevšímajíci se? A toto zajistit.

To je jednoduché říct odstěhovat. Za jakých podmínek odstěhovat, jak, kam...?

92568

09.02.2006 18:20

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Idea:

YAMATO 62.?.?.?

Tohle je fakt, že Hamas, mimo terorismu, dělal a dělá i pozitivní činnost a ne málo. Což jej dost odlišuje od vyloženě zkorumpovaného Fatahu. Ovšem zas bych to nemaloval na růžovo. Abyste nebyl obviněn z palestinské propagandy [velký smích]

92573

09.02.2006 18:44

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Idea:

YAMATO 62.?.?.?

Já jim ten stát taky přeju. Přeju jim, aby byly plně nezávislí na Izraeli, aby si jeden druhého nevšímal a aby mohli světu ukázat, co v nich je. Osobně nemám iluze, ale třeba budu jednou příjemně překvapen...

92580

09.02.2006 20:26

Karikatury Proroka Mohameda

RE: SVOBODA, SVOBODA tisku a EU

YAMATO 62.?.?.?

Skoro všichni jsou si tak zatraceně vším jistí...jedni tím, že za vším jsou Židi, jiní zas za vším vidí muslimy...jeden fanatismus stíhá druhý. A jak známo: každý fanatismus je na hovno.

A ať je taky trochu stranda:

Víte proč neměli Němci rádi mouchy? Protože jim na nich utíkali Židi. A proč stříleli masařky? Byly dvousedadlový.

Dva Židi, Kohn a Roubíček, přežijí koncentrák. Když v petačtyřicátém opustí Dachau, rozhodují se, kam půjdou. "Já to zkusím na Západ, třeba do Ameriky," povídá Kohn, "uvidím, jak se mi tam povede." "Tak ja to zkusím zase na Východ, do Sovětskýho svazu," rozhodne se Roubiček. Dohodnou se, že se po nějaké době sejdou a řeknou si, jak se jim daří. Kohn odjede do Ameriky, stane se obchodníkem a zbohatne. Po letech si vzpomene na Roubíčka, co se s ním asi stalo, že se neozval.
Vezme si volno a odjede po něm pátrat. Stopa ho zavede do Moskvy. Tam se na přislušném úřadě ptá úřednice, zda neví, kde by mohl najít Roubíčka, co přežil koncentrák. Úřednice chvílí hledá a pak řiká: "Jdete se podívat na Rudé náměstí, měl by tam zametat." "Zametat?" podiví se Kohn, ale jde se přesto podívat. Za chvíli opravdu narazí na Roubíčka, jak zametá Rudé náměstí. "Ahoj, já jsem Kohn, pamatuješ?"
osloví ho. "Kohn? Jakej Kohn?" "No přece Kohn, z Dachau," řiká Kohn. Roubíček se opře o koště a zasněně zíraje do dálky si povzdechne: "Jo Dachau, to byly časy..."

92588

09.02.2006 20:41

Karikatury Proroka Mohameda

RE: SVOBODA, SVOBODA tisku a EU

YAMATO 62.?.?.?

I vy Dänikene! [velký smích]

Duna! To jste se mi zase trefil do noty! Máte výborný vkus! [mrknutí jedním okem]

92593

10.02.2006 18:56

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: A nedalo se to tušit už dávno?

YAMATO 62.?.?.?

Proč prasaty, proboha? já zdaleka nejsem zrovna příznivce Íránu a dalších zemí v této oblasti (respektive režimů tam vládnoucích), spíše naopak, ale takhle bych je nenazval ani náhodou!!!

92749

10.02.2006 19:09

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

YAMATO 62.?.?.?

Sice tomu také vůbec nevěřím, ale určitě z toho automaticky vyplývá, že p. Ritter mystifikuje. Třeba tomu on věří, třeba má něco, co jeho domněnku nějak podpírá...

92753

10.02.2006 20:58

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

YAMATO 62.?.?.?

Srovnání s jadernými zbraněmi je nesmysl. Tyto střely sice obsahují ochuzený uran, ale o nějakém výraznějším zvýšení radioaktivity nelze vůbec hovořit. Krátkodobě je v místě zásahu nebezpečí otravy. Poté ovšem dojde k rozptýlení na podkritické dávky, neboť se při zásahu uran měmí v plyn.

92764

10.02.2006 21:10

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Karikatury,

YAMATO 62.?.?.?

Argumenty popíračů Holokaustu mě nepřesvědčili, toť celé vysvětlení.

92766

10.02.2006 21:12

Karikatury Proroka Mohameda

RE: Zidi a holokast

YAMATO 62.?.?.?

Já jim to rozhodně zazlívat nebudu. Škoda, že Češi nebyli třeba v 38 takoví kabrňáci, jako Židé v 67 (a i dříve a později).

92767

10.02.2006 22:09

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Počátky atomové bomby

YAMATO 62.?.?.?

To myslíte vážně? Horší alternativa než vláda nacistů je co?

Aha, já zapoměl...Židi přece, že jo?

92783

10.02.2006 22:12

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

YAMATO 62.?.?.?

Jo tak částečky? Tak si nejdřív zjistěte, jak to funguje, ano?

92784

10.02.2006 22:24

Karikatury Proroka Mohameda

RE: ...Škoda, že Češi nebyli třeba v 38 takoví kabrňáci...

YAMATO 62.?.?.?

Však píšu třeba. Ostatně tam je kořen dalších průserů.

92786

10.02.2006 22:34

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Nejsou vudci bez nasledovniku

YAMATO 62.?.?.?

Těžko ty děti a podobně, zabité Palestinci, nazvete okupanty.

92787

10.02.2006 22:41

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

YAMATO 62.?.?.?

Ano, vlastně myslím. O tohle jsem se dost zajímal. Je to tak trochu kachna...a nebo jsou všechny důkazy zfalšovány židoamerickou klikou [mrknutí jedním okem]. Teď to ale hledat nebudu, jdu spát...ne každý máme zítra víkend [pláč]. Ale snad si vzpomenu zítra večer. Anebo si projděte pár vojenských portálů, časopisů, literatury a pod, lze toho najít spoustu.

92790

11.02.2006 04:56

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

YAMATO 62.?.?.?

V tom případě jsem mohl vycházet z jiných zdrojů s jinými údaji. Proč hned kecáte?

92834

11.02.2006 20:02

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Počátky atomové bomby

YAMATO 62.?.?.?

Zajímavé, reagujete na můj příspěvek a já ho nevidím...

No nic. Pro mě jste nacista jak vyšitý. Tohle srovnání je tak tragické, že s ním nebudu polemizovat. S mnoha lidmi zde se dá, i přes názory, které mnohdy nezdílím, normálně komunikovat. S vámi ne. Vy jste fanatik.

92918

11.02.2006 20:04

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Počátky atomové bomby

YAMATO 62.?.?.?

Sakra, nějak mi to blbne [zmaten] ...najednou ten příspěvek vidím.

Ta reakce je také na jiný, na p. trodase.

92919

11.02.2006 20:07

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

YAMATO 62.?.?.?

No to nevím, kde vydíte nějaké "přiznání"?

OSN je skutečně přesně ta organizace, ve kterou mám důvěru... [oči v sloup]

92922

11.02.2006 20:59

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

YAMATO 62.?.?.?

Důvěru? Vcelku v žádnou. Ale jsou takové, ke kterým mám vyloženě nedůvěru...jako právě OSN.

92924

11.02.2006 21:37

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: neverim

YAMATO 62.?.?.?

O něco větší důvěru mám tam, kde je nějaká kontrola. Řekněme, že vládě ČR budu důvěřovat poněkud více, než vládě...třeba Palestiny [mrknutí jedním okem]. Ovšem ta důvěra bude stále velmi, velmi omezená, samozřejmě. Protože ta kontrola je také omezená.

Nu a ještě o něco vyšší důvěru mohou u mě získat některé nezávislé instituce, ovšem jejich nezávislost musí být dlouhodoběji ověřená...a i pak je ta důvěra semozřejmě omezená, stejně jako je vždy omezená nezávislost. Čili je stejně nutno mít více jiných dostatečně nezávislých zdrojů, abych k něčemu pojal vyšší důvěru...

Jistě, ani OSN není dno, zdaleka ne.

92927

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 1

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 2

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,88 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,67 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,16 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 887,06 Kč
1 unce stříbra
549,99 Kč
Bitcoin
814 473,50 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?