Diskuze k článku

S mrtvolami netančím

Příspěvků 19

23.11.2003 23:39

S mrtvolami netančím

dub 62.?.?.?

tak tak.
b/w demokracie nikdy neexistovala - v antických dobách byla jen pro svobodné občany (ti zbývající, otroci, měl tak nějak smůlu i když jich byla většina). a ani o vzoru moderní demokracie, té britské, nelze hovořit jako o demokracii, neboť sněmovna lordů (tedy poddaných panáků plně závislých na blahovolnosti krále/královny a dosazených jen a pouze na základě loajality/korupce k těmže) nebyla implementována náhodou (co kdyby lůza, i když co by členové parlamentu již též hezky "zainteresovaní", náhodou chtěla něco nerozumného, co by faktickou moc, hlavně tu ekonomickou, mohlo ohrozit).
takže vlastně ani nemůžeme hodnotit, zda je demokracie funkční model, když v praxi nikdy nikde nebyl uplatněn[smích]

22031

24.11.2003 5:11

S mrtvolami netančím

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Neříkám,jestli znám lepší způsob,jakým řídit lidská společenství. Píše autor.
A dále dodává. To však není podstatné.
Já si však dovolím tvrdit,že znát lepší způsob,jak řídit lidská
společenství je to nejpodstatnější.
Všichni "opravovatelé" pořádků mají jednu drobnou vadu.
Na nějakém systému vidí obrovské množství vad,ale jiný ,
lépe fungující , nejsou schopni společnosti nabídnout
a zavést ho někde do praxe.
To celá ta parta od marxistů,konzervatistů,liberálů,republikánů
až po fašisty a nacisty akorát kecá!
Poslední dobou je velká móda skloňovat demokracii ve všech
pádech. Každý politik / u nás zvlášť / je veliký demokrat.
Jenom ta demokracie dostává čím dál více na zadek,
ale nic jiného přitom nemáme!

22038

24.11.2003 8:54

S mrtvolami netančím

Radek 195.?.?.?

...To celá ta parta od marxistů,konzervatistů,liberálů,republikánů
až po fašisty a nacisty akorát kecá!...

Jasně, že kecají. Na nikom a ničem jim nesejde. Nejdéle přeci fungoval feudalismus. Jen považte, po 600 letech se na Karla IV. pořád vzpomíná jako na otce vlasti a myslím, že i dnes by za ním šly zástupy.

22041

24.11.2003 13:22

S mrtvolami netančím

Gregson gregson (zavináč) visitors (tečka) sk 217.?.?.?

Nebudem tu rozprávať o tom, že Milan Peleška má pravdu. Chcem len povedať čo si myslím o stránke, ktorá je zdrojom tohto článku.
Za všetko hovoria odporúčané linky: Vlastenecká fronta, Národní myšlenka, Národní sjednocení... Už chýba len Sládkova SPR-RSČ. Pri takýchto ľuďoch píšem slovo "alternatívni" s úvodzovkami. Ich cieľom nie je zlepšovať, ale vznášať bezvýznamnú kritiku.

Podľa mňa by úplne stačilo uplatňovať zdravý rozum, fair-play nesprávať sa egoisticky. Potom by sme ani nemuseli rozprávať o zmene systému, pretože by bolo jedno aký systém tu je. Bohužiaľ ľudia zostanú stále rovnakí, a preto sa asi musíme zmieriť s tým, že budeme donekonečna klamaní politimi a hlavne ich finančnými mecenášmi, ale svoj život si môžme tvoriť sami.

22046

24.11.2003 14:35

RE: S mrtvolami netančím

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 24.?.?.?

Reakce na 22046

>Za všetko hovoria odporúčané linky: Vlastenecká fronta, Národní
>myšlenka, Národní sjednocení... Už chýba len Sládkova SPR-RSČ.
>Pri takýchto ľuďoch píšem slovo "alternatívni" s úvodzovkami. Ich
>cieľom nie je zlepšovať, ale vznášať bezvýznamnú kritiku.

Naproti tomu posvěcené tzv. demokratické strany mají za jediný cíl blaho občanů, že? Co je vlastně špatného na tom, aby se národ sjednotil? A hlavně byste si měl položit otázku, komu záleží na tom, aby byly tyto strany vypodobněny se stigmatem fašistické ideologie? Komu to prospěje?

22048

24.11.2003 16:32

S mrtvolami netančím

fettgesicht 213.?.?.?

No, aspoň tady v Čechách podle mě žádná demokracie není. Ani chcíplá. Je tu jakási vyšší forma feudalismu. Ten kdo je u koryta bezohledně plundruje co se dá. Panstvo si jezdí za peníze daňových poplatníků do ciziny, kupuje si nová drahá služební auta, vybavuje nové kanceláře, staví ubytovny. Bere úplatky a uzavírá s cizími firmami nevýhodné smlouvy, na kterých vyletí milióny komínem. Bandy nadutých úředníků svojí neschopností a inkompetencí působí obrovské škody. Běda obyčejnému nevolníkovi, který nechce platit co má. Na něj biřicové vládnoucí vrstvy ještě stačí a tak ho škubají co to jde. Na velké ryby ale nestačí a tak nakonec vzniklé ztráty zaplatí zase jen nevolníci na nejnižší úrovní. Pokud někdo neschopnost ouřadů potrestá, zaplatí to zas nevolníci. Policie je dobrá tak na to, aby jí lumpové brali čepice, pistole a trefovali se do jejích aut svými drahými bouráky (s airbagy). Obyčejný nevolník, který se ještě navíc pokouší žít v souladu se zákony jen platí a platí a platí.

Demokracie v ČR není mrtvola, je to maska na tváři novodobého feudalismu.

22051

24.11.2003 17:26

RE: S mrtvolami netančím

Lev 172.?.?.?

Reakce na 22051

>No, aspoň tady v Čechách podle mě žádná demokracie není. Ani
>chcíplá. Je tu jakási vyšší forma feudalismu. Ten kdo je u koryta
>bezohledně plundruje co se dá. Panstvo si jezdí za peníze
>daňových poplatníků do ciziny, kupuje si nová drahá služební
>auta, vybavuje nové kanceláře, staví ubytovny. Bere úplatky a
>uzavírá s cizími firmami nevýhodné smlouvy, na kterých vyletí
>milióny komínem. Bandy nadutých úředníků svojí neschopností a
>inkompetencí působí obrovské škody. Běda obyčejnému nevolníkovi,
>který nechce platit co má. Na něj biřicové vládnoucí vrstvy ještě
>stačí a tak ho škubají co to jde. Na velké ryby ale nestačí a tak
>nakonec vzniklé ztráty zaplatí zase jen nevolníci na nejnižší
>úrovní. Pokud někdo neschopnost ouřadů potrestá, zaplatí to zas
>nevolníci. Policie je dobrá tak na to, aby jí lumpové brali
>čepice, pistole a trefovali se do jejích aut svými drahými
>bouráky (s airbagy). Obyčejný nevolník, který se ještě navíc
>pokouší žít v souladu se zákony jen platí a platí a platí.

>
>Demokracie v ČR není mrtvola, je to maska na tváři novodobého
>feudalismu.
_______________________________________________

Velmi dobre a srozumitelne vysvetlene a podane. Nebydlim sice v CR, ale mam moznost tam byt velmi casto i na pomerne delsi dobu a mohu jen potvrdit, shora uvedenou zminku pisatele. Nedovedu ale pochopit, pokud toto slendrianstvi vlady a uradu Cesi moc dobre vi ( TV Nova "Kotel" ), tak proc se nic proti tomu neudela. Danovi poplatnici si v tomto pripade kupuji spatne a nekvalitni "zbozi". Byl jsem svedkem, nevim ale jak se ten dotycny politik v CR jmenoval, ktery prohlasil "koho chcete jineho volit? Vzdyt mimo nas, tu uz jinak nikdo neni". No a to je uz bez komentare ...... Lev

22053

25.11.2003 11:48

RE: S mrtvolami netančím

fettgesicht 213.?.?.?

Reakce na 22053

>Velmi dobre a srozumitelne vysvetlene a podane. Nebydlim sice v
>CR, ale mam moznost tam byt velmi casto i na pomerne delsi dobu a
>mohu jen potvrdit, shora uvedenou zminku pisatele. Nedovedu ale
>pochopit, pokud toto slendrianstvi vlady a uradu Cesi moc dobre
>vi ( TV Nova "Kotel" ), tak proc se nic proti tomu neudela.
>Danovi poplatnici si v tomto pripade kupuji spatne a nekvalitni
>"zbozi". Byl jsem svedkem, nevim ale jak se ten dotycny politik v
>CR jmenoval, ktery prohlasil "koho chcete jineho volit? Vzdyt
>mimo nas, tu uz jinak nikdo neni". No a to je uz bez komentare
>...... Lev

Děkuju, jsem rád že má někdo podobné pocity a tudíž snad jsem ještě normální. Chápete například, že mojí matce se soukromou zdravotnickou praxí platí zdravotní pojišťovny třeba s čtvrtročním zpožděním? Pokud vůbec zaplatí všechny provedené úkony? To by si v normálním světě komerční firma dovolila dvakrát-třikrát. Pak by zkrachovala. U nás tenhle stav trvá už mnoho let. Není divu, podíváte-li se na ty figury, které se objevují ve vládě.

1) slušní lidé do politiky nejdou, nejspíš je jim odporná. V politice se tak koncentrují stejné typy lidí, jaké jsme vídali před revolucí ve vedení strany. Nuly, žvanilové, kteří se umějí vylhat ze všech svých neuvěřitelných průšvihů a blamáží. Pleticháři, kteří celé roky nedělají nic jiného, než že taktizují a pěstují konexe. Šašci, kteří se nechávají filmovat při svých nicneříkajících vystoupeních v médiích. Podívejte se třeba proboha na KDU-ČSL - copak ta strana má něco společného s křesťanstvím? Kromě toho, že papouškuje zbytečné církevní názory na potraty a podobně?
2) obyčejný volič nevolí kvalitní politiky, volí politiky, které nejvíc vídá v televizi. Obyčejný volič nepřemýšlí. Obyčejný volič volí stranu, za jejíž vlády musí nejméně pracovat. Dokonce ani ne stranu, za jejíž vlády by měl nejnižší daně, protože je jednodušší méně pracovat, než chvíli přemýšlet a spočítat si o kolik mě stát obere na daních. Obyčejný volič si nepamatuje. Obyčejný volič čte jenom Blesk, protože ho zajímá kdo si pořídil zase nové silikony, nezajímá ho, že se v Iráku stále nenašly žádné ZHN.
3) slušným lidem dávno došlo porevoluční nadšení a odhodlání zapojit se a něco měnit a raději se snaží sebe a své blízké co nejvíc zabezpečit v tomhle neuvěřitelném bordelu a něco si užít, než jim zlodějský stát sebere jejich peníze a spláchne je do ha---u.
4) místní média odpovídají svojí úrovní všemu ostatnímu. Dokáží jen papouškovat mainstreamové plky, pokud se vůbec věnují zpravodajství a ne záběrům z dopravních nehod. Moderátoři veřejnoprávní televize v hlavních zprávách s vlídným sugestivním učitelským výrazem lidem vysvětlují kdo je kdo a co je proč, místo aby lidem řekli co se kde ve světě stalo.

Jak z toho ven, to nevím. Snad jedině jestli se u nás zvýší jakási obecná inteligence lidí, rozhled, politická kultura, civilizovanost. Kde se to vezme, bůh ví.

22084

25.11.2003 15:46

RE: S mrtvolami netančím

Lev 172.?.?.?

Reakce na 22084

Musim opet s Vama souhlasit priteli. Minule, kdyz jsem byl v CR, tak se me zname prihodilo, ze ji v byte navstivil exekutor ( coz je nyni v Cesku ve velke mode ), se dvema policajty a maval ji nejakym papirem pred ocima a ze ji jde zabavit veci z bytu. Pritom se jednalo vylozene o chybu pojistovny, s kterou mela ma znama smlouvu. Pojistovna udelala nekde chybu, lepe receno: zamestnanec opozdene vlozil do pocitace patricne data, no a pak vznikl z toho ten problem. I kdyz se vse nekolik mesicu, pred prichodem exekutora vyresilo mezi znamou a pojistovno, tak zase nekdo nedopatrenim, neodstranil stiznost na mou znamou, ktera mela veskere uredni doklady v naprostem poradku a nikdy nezaplatila splatky opozdene,tak presto ji exekutor brutalne napadl. Vzalo to cas i nervy me zname, nez se vse v jeji nevinu vysvetlilo. Rikala mi ale, ze kdyby v ten den nebyla doma, tak ji exekutor necha odvrtat zamek, vnikli by bez dovoleni ( jako zlodeji ) do bytu a mozna, ze by ji i vystehovali nabytek, za jeji nepritomnosti a prodali okamzite ve drazbe..... Moc "pekne" je to nyni v Cesku zarizeno.

A dalsi pribeh je z obchodu, kdy majitel si jede 2x za sebou na prepychovou dovolenou a svym dvoum prodavacum dluzi penize ( stale ) na vyplatach a plati je jen castecne a svym zamestnancum to oduvodni, ze "nema" penize na vyplaty. V Cesku totiz prumerny obcan nema odvolani. Zakony pracuji jen pro zbohatliky a na "luzu", se kasle a nikoho nezajima, jestli maji penize na zaplaceni najmu bytu, ci jidlo. Je to proste fialovy hnus !!

22087

25.11.2003 20:21

RE: S mrtvolami netančím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 22087

můlíd mýTeda já nechci být tím nováckým, plebejským křiklounem, který jenom v Kotli nadává na "ty nahoře, kteří všechno rozkradli", primitivním sociálním deprivantem, který i jen ze závisti plive na všechno cizí. Až se děsím, co tady ze mě leze. Ale ono JE to tak, jak vykřikují ti nováci v Kotli.

Tady vám exekutor sebere ledničku a vyhází vám jídlo na zem (případ ze zpráv, tak týden zpátky). Sebere vám televizi, rádio, pračku. Podle zákona tyhle věci zabavit NESMÍ. To je mu ale jedno. Nebo na to kašle. Co uděláte? Budete se s ním soudit o náhradu škody? Kdo nahradí duševní újmu vašim dětem, které večer přijdou do protiprávně vyrabovaného bytu? Když se budete soudit (pokud vůbec bude o co), při šmajdavosti naší justice je to záležitost tak na tři roky. Advokát, kterej vám vymůže vaše nároky bude stát řádově desítky tisíc. Nevadí, že exekutor je veřejný činitel. Veřejný činitel si zřejmě může počínat svévolně.

Nedávno jsem četl (link nemám) zprávu, jak českej policajt byl odsouzenej za to, že když zastavil na dálnici auto, někdo z posádky ho natáčel na videokameru. Co udělal policajt? Zmlátil ho pendrekem. Za to, že ho natáčel při tom jak slouží veřejnosti a stráží zákonnost. Chápete to? Policajt někoho zmlátil za to, že ho natáčí při výkonu služby. Ještě že to nahrávka přežila a byla na ní ten idiot zabranej jak se rozmachuje pendrekem. Jinak by totiž tomu chudákovi soud jistě neuvěřil. Ale když o něco doopravdy jde, dostanou policajti přes hubu (případ čtyř gaunerů v autě z posledních dní) a my musíme ve zprávách poslouchat imbecilní kvílení jejich nadřízeného, nebo tiskového mluvčího o tom, že utrpěli úraz a jak je ti zločinci zřídili.

A s těmi podnikateli... Vůbec se nedivím tomu co píšete. Kvalitativní úroveň podnikání, zejména řemesel je v současné době na ubohá. Kolegyni se pokazil plynový kotel. Zavolala firmu. Firma kotel "opravovala" čtrnáct dní, nechali si zaplatit výměnu jakési součástky, které nic nebylo. Kolegyně vysolila 2000 Kč a pak se obrátila na jinou firmu. Ti našli závadu hned a ještě vrátili na místo jakýsi kus kouřovodu (zakryténo, nebyl vidět), který předchozí "odborníci" zapomněli vrátit na místo. Ještě že měl kotel jakousi pojistku proti úniku zplodin, jinak bych měl dnes v práci asi novou kolegyni. Zrovna zažívám totéž. Už podruhé mi byli opravit kotel, ale protože tenhle typ neznají, tak ho vlastně neopravili, jenom tam zbytečně namontovali jakýsi termostat a kotel blbne pořád dál. Ještě že to platí správce domu.

Tenhle stát je jedno veliké podhoubí parazitismu, lemplovství, nekompetentnosti, právem posvěceného vyděračství, kde plno lidí krade a šidí, protože poctivý život je nesnesitelně obtížný. Protože poctivost se nevyplácí. Jak se třeba všichni divili proč jsem si jako vysokoškolák "nezaplatil" modrou knížku? Vždyť na vojnu přece vysokoškoláci nechodí...! Onehdy mi zavolal zoufalý známý jak je možné, že jeho matka čeká půl roku na zápis kupní smlouvy do katastru, když ze zákona je na to 30 dní...

22101

26.11.2003 11:51

RE: S mrtvolami netančím

fettgesicht 213.?.?.?

Reakce na 22101

>Teda já nechci...
Zapomněl jsem se podepsat. fettgesicht.

22137

25.11.2003 17:57

RE: S mrtvolami netančím

Sidonius zmatousek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 22084

No, já zase radši zůstanu tady v Kanadě. [mrknutí jedním okem] Jen tak na okraj, už jsi byl někdy v Kanadě, nebo ve Státech, milý Jene ?

22095

25.11.2003 23:16

RE: S mrtvolami netančím

Peleška Milan peleska (zavináč) email (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 22084

Velmi dobrý příspěvek!
Jenom ten problém ,co s tím nebo jak z toho ven.

22106

24.11.2003 16:41

S mrtvolami netančím

Kurt Cz 213.?.?.?

Mohu pouze souhlasit s autorem článku, bohužel.

22052

24.11.2003 20:59

S mrtvolami netančím

jedinecny 217.?.?.?

najhorsie je ze ludia sa koli politikom dokazu hadat, nenavidiet atd.

22058

24.11.2003 23:08

RE: S mrtvolami netančím

Lev 172.?.?.?

Reakce na 22058

>najhorsie je ze ludia sa koli politikom dokazu hadat, nenavidiet
>atd.
_________________________________

Ano, mate uplnou pravdu pane jedinecny. Ale to je prave ten ucel politiku, ne sjednocovat lidi a vlastenencit, ale lidi rozestvavat. Pak se to dobre vladne. Lide jsou tvarni jako testo a oni - politici, vi jak je stvarnit. Neblahou vijimkou se staly ale, Spojene Staty, kde po 9.11. ( 11.9. ), se Americane, po teto udalosti sjednotili, vcetne demokratu a republikanu. Ale muj nazor na to je takovy, ze i to byl politicky zamer. Vysledkem je dnesni Irak.

22064

25.11.2003 2:00

S mrtvolami netančím

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdyz Vas na rohu ulice ve tme prasti zlodej pres hlavu a hned Vas bezvedomeho okrade ,tak je to zlodejna -trestny cin,ale ,kdyz stado pravniku si vytvori vlastni svet v tom vasem svete a Vy jim musite zaplatit to ,co oni po Vas pozaduji,tak je to legalisovana zlodejna a neni trestnym cinem ,ze vynasi vic ,nez tomu kriminalnikovi ,to ani nemusim rikat,mimo toho tito zlodeji-pravnici delaji zakon pro Vas ,aby Vas mohli kdykoliv postihnout ,kdy to potrebuji,dnes je tolik zakonu ,ze ,jakmile vylezete z domu ,tak ,uz nejaky zakon porusite a muzete byt za to pokutovan anebo u soudu ,ovsem z jejich nezbitnou pomoci ,za jejich cenu ,se muzete obhajovat ,jen jejich urcenou cestou ,mateli majetek ,tak nepocitejte s jednim stanim u soudu,takovy solicitori dobre vedi,kdy poslednim stanim ztratite svuj posledni dolar a pripad bude uzavren,ovsem ,konec je na nich a ne na Vas.
Australie ma problem s "nezakonnymi pristehovalci" ,vlada slozena 50% pravniku ,dela to ,ze za kazdy tyden na podrzeni "tichych vestrelcu" plati jeden milion dolaru tydne pravnikum ,aby tyto nezvane hosty z kapes danovych platicu udrzeli v isolaci ,verte neni lepsi dul ,nez se stat pravnikem!!!!

22074

28.11.2003 7:45

S mrtvolami netančím

punker 80.?.?.?

Bohužel je to tak.Rád bych stál s čírem,flaškou čůča a hlavně se zdviženým prostředníčkem opodál,ale nejde to.Pokud máš jednou rodinu dotýkají se tě tyto věci jaksi víc.Už tě netahají za rukáv,už ti šahají za krk (a mají studené ruce)a není kam uhnout.Jedině snad pečlivě mířit?[smích])

22227

27.12.2003 8:04

S mrtvolami netančím

Vlada 154.?.?.?

Jo tak nak to je , ste to vystih hezky a pravdive , taky jak Vam zobak narost , urcite se bude nekterejm lidem ze vzteku delat pena okolo huby , ale takovym individuim bych do ty tlamy priblbly i klidne kopnul az by jim ty klofaky z ty prolhany drzky vylitali , hlavne tem nahore ...........nemel bych ani vycitky svedomi , ULEVIL BYCH SI ...........

23387

Příspěvků: 19

23.11. 23:39 dub  S mrtvolami netančím
24.11. 05:11 Peleška Milan  S mrtvolami netančím
24.11. 08:54 Radek  S mrtvolami netančím
24.11. 13:22 Gregson  S mrtvolami netančím
24.11. 14:35 Vladimír Stwora  RE: S mrtvolami netančím
24.11. 16:32 fettgesicht  S mrtvolami netančím
24.11. 17:26 Lev  RE: S mrtvolami netančím
25.11. 11:48 fettgesicht  RE: S mrtvolami netančím
25.11. 15:46 Lev  RE: S mrtvolami netančím
25.11. 20:21  RE: S mrtvolami netančím
26.11. 11:51 fettgesicht  RE: S mrtvolami netančím
25.11. 17:57 Sidonius  RE: S mrtvolami netančím
25.11. 23:16 Peleška Milan  RE: S mrtvolami netančím
24.11. 16:41 Kurt Cz  S mrtvolami netančím
24.11. 20:59 jedinecny  S mrtvolami netančím
24.11. 23:08 Lev  RE: S mrtvolami netančím
25.11. 02:00 Robert Nohejl  S mrtvolami netančím
28.11. 07:45 punker  S mrtvolami netančím
27.12. 08:04 Vlada  S mrtvolami netančím

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,36 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,42 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,45 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 210 982,33 Kč

Poslední aktualizace: 7.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 801