Diskuze k článku

...že jsem vám aspoň do spařených hovad nevynadal...

Příspěvků 57

25.11.2013 8:22

Ale pane Kadlec

ascharad 90.?.?.?

jděte se svojí triviálností víte kam to vaše - Ale uvažte tuto triviální věc: vždy, když je předmětem nějaké zprávy rom, je to v této zprávě uvedeno- je pěkný blábol, vždyť vy lžete, vždy když se stane nějaký zločin, tak se snaží sdělovací prostředky mlžit až tak , že se vám celý národ směje, podívejte se na diskusi např. Novinky, když se stane v severních Čechách znásilnění, loupež nebo něco podobného je za tím z 90ti % cikán, tam ho nazývají např " občan snědé pleti...", hezké je "nepřizpůsobivý občan..." , "socíálně slabý občan..." krásný..... a v diskusi se lidé válejí smíchy u počítače a říkají "ze by kikan?" a cenzor maže a maže....

299841

25.11.2013 15:48

RE: Ale pane Kadlec

petesv 95.?.?.?

Reakce na 299841

Čulik dostával granty na provoz BL, tedy svoje živobytí, hodně se čertil, když se snížily. Takže je to přesně ta presstitutka, politicky korektní. Ten označí bílé za černé a naopak, podle potřeby.

Taky jsem se divil, jak je možné, že po listopadu zůstali "kování", uvědomělí komsomolci na funkcích redaktorů. Ono totiž se nic nezměnilo, dříve lhali "politicky uvědoměle", dnes dělají to samé "politicky korektně". Toho nezměníte, a o nějakou pravdu mu nikdy nešlo.

299864

25.11.2013 8:46

Nic nového

petesv 95.?.?.?

Policie v USA začala prý vážně vyšetřovat případy bezdůvodného napadení na bělochy. Obvykle je udeřen po hlavě, zezadu.

http://rus.ruvr.ru/news/2013_11_25/Policija-SSHA-nachala-ohotu-na-jetnicheskie-podrostkovie-bandi-2157/

Prý napočítali takto 3 úmrtí. Tento počet 3 už nesedí na počet amerických států, kde se ten "problém" vyskytl.

Taky znám jednoho z Ostravy, naprosto bezproblémový člověk, dostal o výplatním dni tyčkou přes zátylek, sice nezemřel, ale je invalidní důchodce s trvalými bolestmi v hlavě, takže si ten život moc neužije. Možná se budete divit, kde se tak stálo, kousek od toho přednádraží.

Taky jsem se vyskytl v zemích, jako Kazachstán atd. A tam to bylo běžné, potrénovat se tak na kolem jdoucím bělochovi. Můžete tu kvákat co chcete, obětí nebyl nikdy nikdo jiný.

299842

1.12.2013 11:11

RE: Nic nového

Jana Paulová 46.?.?.?

Reakce na 299842

Povšimněte si, jak je nekorektní celá mediální politika v Česku: Nedávno na jedné televizi ukázali, kterak Cikánka napadla trafikantku, které dlužila peníze za cigarety. Nadávala jí přitom, a to bylo v natočeném videu jasně slyšet: Ty bílá svi ně (byť bylo to druhé slovo vypípané). To není ze strany Cikánů rasismus? Nikdy mi ještě žádný rodem Čech do bílých svi ní nenadával. Proč by taky? Byl přece stejně bílý jako já.

300133

25.11.2013 9:00

Toliko veškeré kvaltování pro hovada dobré jest , snad jsem citát trefil

slak 77.?.?.?

Znalostní školství s akademickými vědomostmi, no fuj. To je jak básnička o lásce s bohatými obrazy od pětiletého. Tak necítím se kompetentní vyvozovat soudy čehokoliv ale vše se vším souvisí ale i naše školství o kterém jsem se tedy už vyjádřil že kdyby Komenský zřel tak by štípal hole o palice, tedy né žáků. No má pozoruhodné směřování konkurování, nikoli spolupráce s cílem a "božské" oceňování vítězů s velmi korupčními možnostmi kdy se přes veškerou znalost mohou nakvalifikovat dostatečné znalosti, tedy za 4 a naopak výborná za projevené úsilí za 1. při nulovém povědomí látky a z kule tedy udělat bič. [chechtot] No nedivme se že tu vše jde od deseti k pěti a v rámci zázraků se tu provozují nemožné věci když to mají dané "jakostní" výchovou zabalení čehokoliv v zlatě.[velký smích] [cool]

299843

26.11.2013 7:54

RE: Toliko veškeré kvaltování pro hovada dobré jest , snad jsem citát trefil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 299843

Citát jste netrefil. Správně to je - veškeré kvaltování toliko pro hovada dobré jest.
Takže spěch je dobrý jen pro hovada, ne že jen spěch je dobrý pro hovada (a nic jiného se jim nehodí...)

299884

28.11.2013 12:21

RE: Toliko veškeré kvaltování pro hovada dobré jest , snad jsem citát trefil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 299884

Není to k jádru článku, ale nedá mi, abych to neupřesnil: Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest.

300002

25.11.2013 9:15

Že pan Čulík s BL dělá záslužnou práci,

qwe 193.?.?.?

o tom jsem přesvědčen. Nicméně, rád bych se vrátil do 90let, kdy v Německu a Rakousku měli v obchodech nápisy, že Češi kradou. Jistě to bylo na základě špatných zkušeností, a nechci zde pronášet hypotézy, kdo tam nejvíc kradl, když o tom nemám informace, ale zajímalo by mě, zda také Čulík vystoupil proti těmto paušalisujícím, de facto "rasistickým" nápisům.

299844

27.11.2013 18:27

RE: Že pan Čulík s BL dělá záslužnou práci,

Helena Sasová 82.?.?.?

Reakce na 299844

...............zda také Čulík vystoupil proti těmto paušalisujícím, de facto "rasistickým" nápisům.

Můžu hádat? Nevystoupil.

299973

27.11.2013 22:05

RE: Že pan Čulík s BL dělá záslužnou práci,

echo 46.?.?.?

Reakce na 299844

Je to ostuda Čechů nebo Rakušanů a Němců?
Podle mne je to ostuda Čechů, že vykazovali tak specifické chování, že je podnikatelé díky nadprůměrné korelaci identifikovali jako problémovou skupinu. A každý racionálně uvažující člověk mi dá za pravdu, že se žádný podnikatel nebude bezdůvodně "urážet" své potenciální zákazníky.

299981

25.11.2013 10:08

Problem je

Pavel -Čert- Němec 62.?.?.?

ze Culik je tim posedly. A jeho definice skryteho rasismu je casto za hranici zdraveho rozumu. Kdyby se soustredil jen na zjevne pripady, tak by jeho clanky mely vyssi kredit, takto je u mnoha lidi za blazna. Ohaneni se pomery v UK(casto zkreslene), nalepkovani vsech Cechu a dalsi emotivni vylevy tomu take nepomahaji.

Viz napr. tento clanek:

Situace v ČR je už naprosto neudržitelná. Politikové v České republice mají morální povinnost, aby proti vypjatému rasismu systematicky zasahovali. Musí vzniknout inteligentní veřejná informační kampaň, na bilboardech i v televizi, aby k výše popsaným incidentům nedocházelo.

Jiste, situace uz je neudrzitelna, opilec se chova jako idiot. Opili britove se nejspis chovaji naprosto korektne(zname z centra Prahy). Culik nam navic tvrdi, ze opilec, zjevne rasista/asocial i za strizliva, si priste po ceste z hospody precte bilboard o rovnosti vsech ras, hne se v nem svedomi a nebude nadavat snedym detem v tramvaji do ciganu. Takovehle blaboly jsou dukazem toho, ze se k problemu stavi zejmena emotivne a v dusledku zcela iracionalne.

299846

25.11.2013 10:19

RE: Problem je

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 299846

Situace v ČR je už naprosto neudržitelná. Politikové v České republice mají morální povinnost, aby proti vypjatému rasismu systematicky zasahovali. S tím se dá jenom souhlasit. Ale konečně už by mohli být hájeni původní obyvatelé naší země, ne přivandrovalí kočovníci, kterým je lezeno do rusutur z příkazu Bruselu...

299847

25.11.2013 10:59

RE: Problem je

qwe 193.?.?.?

Reakce na 299846

Ale pro koho vlastně má být ta kampaň určena?

299849

28.11.2013 22:38

RE: Problem je

n 46.?.?.?

Reakce na 299846

Snědé děti nemusí nutně být cikáňata. Cikán není nadávka, je to slovo z české slovní zásoby pro označení člena cikánského etnika. Že si cikáni ve své řeči říkají Romové nám může být fuk. To je jenom přiblblost rasově korektních novinářů kteří chtějí být in. Nebo je to jejich připosranost, že se snaží oné utiskované menšině vyhovět, když začne nějaký cikán řvát, že není cikán, ale Rom. Neříkáme Němcům Deutsche, Rusům Russkije a p. Připomíná mi to minulá léta, kdy se z hasičů stali požárníci (naštěstí jen dočasně). Mimochodem, jak se říká cikánům v ostatních jazycích? Také Romové?

300014

25.11.2013 11:01

Rasismus je především uměle vymyšlená nadávka a to, že jsou Romáci kdesi jinde, je očividné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Pan Čulík je zřejmě vycvičen z Britonstánu, kde pro větší komfort nezvaných přišelců se rovněž temnokožní zločiny moc nerozmazávají ...
V dalším článku se Čulík rozčiluje, že si novinky "vymyslely" zločinost Romáků v Sheffieldu, kde se proti nim demonstrovalo. Vychází z toho, že prý v oblasti není vyšší nárůst zločinosti hlášen. Podobně se eurohujeři oháněli nenárůstem kriminality v pohraničí po schengenské loupeži hranic. Ovšem pravdou je, že postižení lidé záhy zjistí, že se určité typy kriminality prostě hlásit ani nevyplatí...
A takových příkladů "rasismu" ještě bude ...

299850

25.11.2013 11:58

Panu Kadlecovi

Mareš 212.?.?.?

"... omezený pohled na rasismus v Čechách... "

Vyskytuje-li se Čechách nějaký rasismus, pak je to výhradně rasismus příslušníků menšinových etnik vůči Čechům. Češi rasisty být z definice nemohou (protože jsou to původní obyvatelé, a případné rasistické chování původních obyvatel se nazývá "kulturním sebeurčením"[mrknutí jedním okem]. Pro jistotu ještě jednou opakuji: Původní obyvatelé ve vlastní zemi nemohou být rasisty. Tedy, Čech nemůže být rasistou vůči cikánovi nebo Vietnamci, zrovna jako Brit nemůže být rasistou vůči Pákistánci nebo Nigerijci, nebo Němec vůči Turkovi. Pokud se někdo pokouší naznačovat existenci rasismu ze strany původních obyvatel, podílí se tím na poškozování práv původního obyvatelstva a likvidaci původní kultury, jinými slovy je to stejný gauner jako ti, kdo podstrkovali Indiánům ohnivou vodu a neštovicemi nakažené houně. A pokud tak jedná přímo příslušník dané původní kultury, o to je to horší.

"...Naopak pokud je předmětem zprávy běloch, je tento fakt brán za samozřejmý a nijak se o něm neinformuje..."

A proč by o tom mělo být informováno, když výchozím obyvatelem této země je běloch? O samozřejmém stavu není třeba informovat (pokud nejste TV Nova, kde považují za nutné informovat i o tom, že voda pod nulou mrzne).
Nemluvě o tom, že česká média o "barevných" lumpárnách zcela plánovitě neinformují; dokonce i v případě, že ve zdrojové zprávě z britských novin jsou uvedena celá jména (už si je nepamatuju, ale figurovala tam nějaká Aranka a nějaký Žigo), v českém překladu na Novinkách jsou tato jména zkrácena na pouhé iniciály. [velký smích]

"...Naopak nerasisté (a to je prokázáno i vědou) se domnívají, že rasa sice má jistý vliv na celkovou osobnost člověka, ale to hlavní udělá až prostředí a výchova. Z tohoto hlediska jsou jakékoliv informace o rase v médiích irelevantní..."

Ale to je rozhodně pravda, prostředí a výchova mají rozhodující vliv. Jenomže právě to prostředí a výchova záleží na rase (respektive na kultuře, kterou si ta rasa s sebou nese a jíž se už kolikáté století odmítá vzdát; to je mimochodem stěžejní problém tzv. multikulturalismu. Naprostá většina lidí osočovaných z rasismu nemá problém s rasou, ale s kulturou!).

(pokr. vedle)

299851

25.11.2013 12:03

Panu Kadlecovi (2)

Mareš 212.?.?.?

Když osmdesát procent příslušníků nějaké skupiny vyrůstá v prostředí, kde je normální nechodit na záchod a kálet pod sebe, můžeme oprávněně očekávat, že i jejich děti budou podobné chování považovat za normální, čímž pádem se nám příslušnost ke skupině stává statisticky relevantním identifikátorem potenciálu ke kálení pod sebe - a tedy mimojiné též spolehlivým způsobem, jak určit, jestli je rozumné zvát dotyčného na návštěvu. Těch dvacet procent slušně vychovaných to může sice považovat za křivdu, ale to není důležité, protože jakožto menšina v menšině jsou nepodstatní a není nutné ani žádoucí brát na ně ohled. Nejsem přece nekonečně slitovný Hospodin, abych si kvůli deseti spravedlivým nechal kálet na plovoucí podlahu. [mrknutí jedním okem]

Jistě, ne každý Rom krade. Ale jestliže osmdesát procent Romů má nebo mělo záznam v trestním rejstříku (to jsou oficiální statistiky z doby, kdy ještě bylo legální vést takové statistiky), je šance čtyři ku jedné, že ten Rom, který se ke mně právě blíží, je kriminálník. To už je šance takříkajíc značná. "Rasismus" (respektive to, co s Čulíkem za rasismus označujete) mi tedy dává nemalou evoluční výhodu oproti lidem, kteří tuto statistiku neznají a jsou naučeni brát všechny lidi jako rovné, případně ctí "presumpci neviny". A jestliže mi něco dává evoluční výhodu, nemůže to být přece špatné, nemyslíte?

"...z mainstreamu ovšem dostáváte informace pouze o tom špatném, co romové udělali, nikdy ne o tom dobrém..."

Není pravda. Až na mimořádné případy (kdy cikáni udělají nějaký neututlatelný průser typu hromadného mačetového útoku před svědky) se o Romech se v mainstreamu mluví vždy v dobrém (strážník v Anglii se stal Romem, případně naopak) nebo jako o utlačovaných (zlí bílí rasisté rozehnali, odsunuli, pomluvili, spáchali atentát zápalnou lahví, v sebeobraně zavraždili...). Pokud Romové páchají nějakou lumpárnu, pak se v mainstreamu hovoří obvykle o "mladících," případně se raději nehovoří vůbec (Patrik z Krupky). Občas se člověk pravdu dozví v regionálních denících, kde pravděpodobně vzhledem k omezenému dosahu média není nasazen dostatečně výkonný politruk.

"...chybí zde vzorec běloch=zlo..."

Protože bílí pachatelé trestných činů jsou v poměru k celkovému počtu bělochů veskrze zanedbatelnou skupinou. Kdyby tu existoval ten poměr 4:1, taky by se psalo.

"...zatímco Vy jste pouze sprostě plivl bez argumentu..."

No ano, plivnul. Ovšem pan Čulík přesně takhle už kolikátý rok plive na svůj domovský národ, a zdaleka ne vždy se obtěžuje to vyargumentovat; nezřídka se spokojí s inkoherentními výkřiky ve stylu "uá uá odporný rasismus trestný čin uá uá klobobo bác". Vůbec se VS nedivím, jestli už nemá náladu ty čulíkoviny nějak vyvracet.

299852

25.11.2013 13:48

RE: Panu Kadlecovi (2)

jjj 213.?.?.?

Reakce na 299852

Tleskám!
Konečně normální SELSKÝ ROZUM a jasná mluva a jasná argumentace.
Díky moc - dnešní den je hned o hodně lepší!
[smích]

299857

26.11.2013 18:01

RE: Panu Kadlecovi (2)

mtk 88.?.?.?

Reakce na 299857

Já bych tak nadšený nebyl.
Původní obyvatelé ve vlastní zemi nemohou být rasisty
Celá ta stať je velice pochybná. Slovo "Rasista" je jen pojmenování. A v zásadě znamená, že někdo dává přednost vlastní rase (když to trochu zjednoduším), před tou druhou na základě toho či onoho. Jenomže se k tomu snoubí spousta pod-specifikací - rasista může být xenofob, ale i člověk tolerantní, atd. V jakém významu zde byl použit, není jasné. Čulík jednoznačně ve smyslu rasové xenofobie. Češi rasisté většinou skutečně jsou, a jsou i rasově nesnášenliví ohledně cikánů, bohužel se neřeší ty důvody, proč tomu tak je a proč docela jiný vztah je k Vietnamcům. Tolik k "jasné" argumentaci.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Rasismus
Jistě, ne každý Rom krade. Ale jestliže osmdesát procent Romů má nebo mělo záznam v trestním rejstříku
Cikánská komunita má těžký problém, tím že je nevzdělaná, z velké části nezaměstnatelná, v důsledku nastavení sociálního systému přemnožená a hlavně kulturně uzavřená. Nemůže se přizpůsobit bílé civilizace (taky proč v tom komfortu, který dostala), protože nežije v ní, ale vně. Jejich vlastní pohlaváři (pár jich je) na ně z vysoka serou. Bílá politická reprezentace to posrala na celé čáře. Je zvláštní, že ji tu 20 let volilo min 60% lidí.
Kdyby se vám podařilo proniknout mezi ně, pochopitelně pozitivně (ne že se na ulici poperete), mnohé z toho byste pochopil. Mám zajímavý poznatek - proč cikán vyjebává s gadžem? Protože vyjebává s každým. Pro některé rozvětvené klany (možná pro většinu, netuším) je to norma chování totiž i mezi sebou. Idea "nepodrazit znamená úctu k přátelství byla v tomto prostředí cizí. To, že se nepodařilo jakési rozbití jejich "kulturního gheta" (40 let za komunismu zřejmě byla krátká doba), je zásadní chyba, která s velkou pravděpodobností povede k tragedii. Vypatlaná hora svalů s holou lebkou a bejsbolkou je stejně odstrašující jako všehoschopná banda cikánů s mačetama. [naštvaný]
Cikáni mají stejný problém, jako měli černoši USA, ale tam už mají černého prezidenta. Takže: Laco na hrad! [chechtot] [mrknutí jedním okem]

299914

25.11.2013 12:31

NWO

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 78.?.?.?

J. Čulík je arogantní, namyšlený, mstivý (pokud s ním nesouhlasíte) a fanatický obhájce NWO. Jakákoli záminka pro obvinění z rasismu je dobrá, ale ještě jsem od něj nečetl zamyšlení - "proč" ten rasismus vlastně je. A pokud jsou BL dobré, je to zásluha především přispěvatelů.
Ohledně problematiky ras doporučuji P. Bakalář - Tabu v sociálních vědách, druhý díl je Psychologie Romů.

299853

25.11.2013 12:49

příčiny a následky..

fohat 194.?.?.?

muj celý život mě iritoval,takže jsem začal pátrat po jeho smyslu.Zkusil jsem na sobě cokoliv,černou magii,obět JEN lehce havarovala,moje ego dostalo na prdel,že jsem byl upoután na lužko čtrnáct dní,neschopen si odejít na záchod.To je karma v praxi,vážení studenti života...A běžné vycházení kolem jisté ubytovny dává člověku informace,jak se svou myslí naložit,aby dosáhl oné všeobjímající harmonie.Opět si říkám,že to je MOJE škola života,pan UHL v Londýnské ul.7 muže být v levicověm neomarxismu aktivní,neb je vzdálen od ubytovny pár klidných ulic,takže k teoretizování má jistě tak blízko,jako pan Čulík.Po několika nocích nevázaného kraválu v ubytovně,jsem řádně nasrán šel nakoupit a v krámu v NUSLÍCH mě obstoupily ROMKY,jedna se sápala po prkenici a druhá mi zastoupila cestu...Uchránil jsem si svých duchodových pár šupu,ALE přehodnotil jsem svou alergii a svoje STÍNY v duši.Při dalším nočním kraválu jsem srdnatě NECHAL okno pootevřené,a normálně s klidnou usmířenou duší usnul.Druhý den se v ubytovně rozhostilo ticho,je to již skoro pět let,co se tento exces stal a na ulici mě Romové sami zdraví.To jsou zkušenosti,které salonní neomarxistě nikdy nepoznají.Shrnuto,život je škola a pokud má kdokoliv zažraný stín,dostane z toho rakovinu,nebo je obětí od těch se kterými se se soucitem vnitřně nesmířil a neodpustil jim.Známý případ z doby socialismu ukazuje karmu v dalších souvislostech. Kriminalistovi se nezdálo,žeby třináctiletý ROM zabil svého ožralého strýce.Esenbáci z něj doznání vymlátili,ale použil tehdy novou hypnotickou regresi,kde milý Rom mluvil PLYNNĚ německy,ačkoliv normálně měl iq tykve.Zjistil,že v minulém životě byl esesák a v Polsku vraždil ROMY..Tak se karma projevila,že si to esesáček vychutnal do morku kostí.Proto,važme nejen slova,ale i myšlenky,kdo si to uhlídá,žádnou tvrdou lekci života tudíž nepotřebuje.. [cool]

299854

25.11.2013 22:46

RE: příčiny a následky..

Alis 213.?.?.?

Reakce na 299854

Spousta toho co píšete koresponduje s tím, co jsem také pochopila... Díky za příspěvky co píšete. To, co si většina lidí v dnešní době neuvědomuje, je stoprocentní zodpovědnost za to, jak vypadá jejich život a taky za to, kterého z těch dvou vlků v sobě živí..

299878

25.11.2013 13:15

Pracovná metóda. 1

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Pracovná metóda židov už po tisíce rokov je chaos, rozbroj jedincov a sploločnosti, nepokoje, občianske vojny /vid.Blízky východ/, alebo len obyčajný chaos s demontážou spoločnosti založenej na rodine, rode, národe. 10 tisíc rokov overené fungovanie kultúry a dnes niekto tento systém na čele s USA a EÚ privádza do chaosu, aby mohol anonymne žať tam, kde nesial.

Typický je príklad Ruska, kde už nad Petrom I. bol veľký otáznik, Romanovci už boli orientovaní na Európske kultúrne "hodnoty", napriek tomu odmietli Rothschildov bankový systém a museli zomrieť. Židoboľševická VOSR a socializmus naočkovaný Marxom a Leninom /ani jeden nebol Slovan/ a správne odchovaní komunisti kočírovali Slovanov podľa potreby anglosasko židovského finančného kapitálu, až kým sa kapitál nerozhodol, že socializmu ukončí. I stalo sa.

Rasizmus patrí medzi ideologické -izmy na rozoštvanie spoločnosti a na prenasledovanie nepohodlných ľudí. Rasy existujú, to je fakt. Medzirasové rozdiely existujú, biologické, kultúrne, iné, to je fakt. Duchovno jedinca a duševné schopnosti sú geneticky kódované. Geneticky kódované vlohy sa v živote môžu a nemusia prejaviť. Každá spoločnosť má svoju kultúru, tá umožňovala rase prežiť 10 tisíce rokov. Každá spoločnosť si svoju kultúru chráni.

Židia tisícky rokov si potrpia na svoj židovský pôvod, miešanie krvi je neželané, napriek komplikovanému pôvodu židov, chazarov, hebrejcov. Židia kopírovali kultúru Sumérov, žiaľ selektívne, vo svoj prospech a nie v prospech ostatných rás. Árijskí Slovania si 10 tisíce rokov chránili svoju rasu pred miešaním cudzej krvi. Sumérsky bohovia, nositelia poznatkov možno 100 tisíce rokov starých, mali v ochrane rasy jasno, dokonca dedičné prvenstvo mal potomok boha s nevlastnou sestrou pred súrodencom od regulárnej manželky. Finančná elita, klan Rothschild, si stovky rokov potrpí na čistotu rodu, podobne ako sumérski bohovia. Banková elita sa sobáši medzi sebou, o plebs nie je záujem. Kráľovská modrá krv sa bráni cudzej krvi, nepoučili sa od Sumérov a privodili si dedičné ochorenia.

Toto sú fakty. A dnes niekto v Bruseli a USA, vazalskom štáte Izraela, si osobuje právo diktovať bielej rase čo je správne, ako sa má správať, čo smie a čo nie. Niekto tu likviduje národné štáty, kultúru spoločnosti, rodinu. Výsledkom je genocída bielej rasy. Lebo genocída je definovaná aj ako pokles populácie spôsobený cudzou mocou. A EÚ s USA sú cudzou mocou, ľudia si ich nevolili, samo inštalovali sa k moci. Pre Slovanov sú cudzou mocou na 100%. Už sme tak zdebilizovaní, že použiť slovo rasa je riziko, slova cigán je rasizmus. Netreba hodnotiť podľa rasy, treba hodnotiť podľa schopnosti a prospešnosti jedinca pre spoločnosť.

Ak niekto negatívne gény vylúči zo spoločnosti, z kultúry národa, tak nie je rasista, ale rozumne konajúca bytosť. Lebo genetika funguje nezávisle od ľudskej vôle, je to prírodná ved...Automaticky kráceno

299855

25.11.2013 13:21

RE: Pracovná metóda. 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 299855

Ak niekto negatívne gény vylúči zo spoločnosti, z kultúry národa, tak nie je rasista, ale rozumne konajúca bytosť. Lebo genetika funguje nezávisle od ľudskej vôle, je to prírodná veda. Spoločenské vedy vždy odrážali želania autorov, či už v pozitívnom, alebo negatívnom zmysle, napr. ekonomika, filozofia... Slova rasa sa zmocnila negatívna sila, ktorá ničí kultúru, národ, spoločnosť. Humanizmus je ďalší dríst, ak sa zbavíte negatívneho a zlého tak ste antihumanista, alebo rozumný tvor?

299856

25.11.2013 14:13

Jak to, že tam to jde se jmény a fotkou?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

http://www.nottinghampost.com/Czech-benefit-fraud-Family-jailed-total-12-years/story-20030732-detail/story.html

299858

25.11.2013 14:27

Metoda strategické litigace a síla v pozadí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Na http://nautilus2.wordpress.com, článek:Metoda strategické litigace a síla v pozadí-Nautilus II-Druhý ponor jsem si poznamenal několik vět, bohužel nemám plnou adresu zdroje. Článek pojednává o Cikánech, extrémismu, právu, svobodě a propagandě. Následují věty ze zhora uvedeného článku, které jsem si poznamenal:

Tak jako u terorismu,je i v případě zkoumání aktivistických skupin nezbytné sledovat jejich financování. Na cestě k původcům těchto myšlenek použijeme tedy problémové body metody,definované samotnými aktivisty:

-potencionálně vysoké náklady na jednotlivé kauzy

-nutnost komplexního propojení mnoha aktivit

Metodu tedy může provozovat jen finančně a mediálně silná skupina,nemohou to být rytíři z Nemajnic. Ke svému překvapení zde vede přímá cesta až do výšin globálních elit. Podle toho mála, co aktivisté zveřejnili, je totiž jejich strategický donor CEE TRUST.

V říjnu 2007 zahájila Z§vůle práva,o.s.za podpory organizace Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe (CEE Trust) realizaci přípravného projektu k zahájení prací a dlouhodobém,systematickém rozvoji metody strategické litigace v ČR. The CEE Trust expects to allocate up to §75 milion toward this aim by the end of 2012.

Celý článek v plné míře podporuje fakty slova pana Stwory, že Mr.Čulík pracuje pro NWO. Sofistikované míchání pravdy a lži není nic nového.

299860

25.11.2013 14:28

Kto menovite zaviedol pojem rasizmus do zákona?

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Toho sa treba pýtať, nech to vysvetlí.

Prečo na jednej strane má byť zákon rovný pre všetkých, ale potrebujú aj zákony navyše o rasizme. Prečo? Hádam ten prvý reálne nefunguje? Tak prečo sa nezasadia, aby fungoval? Takto príde k tomu, že menšina má poruke aspoň 2 zákony a tradičná väčšina iba 1.

Podobne Listina ľudských práv a slobôd. Prečo článok 20. zakladá rovnosť práv, a nasledujúci článok 21. doplňuje ešte "rovnejšiu" rovnosť pre rasové skupiny?

V zákone nemá tento biologicko-etnický pojem čo hľadať. Ak sa rasa nemá rozlišovať v novinách, tak prečo sa rozlišuje v zákonoch? Veď je to manipulácia.

mená, ešte raz mená a zodpovednosť, bez anonymity a schovávania sa za väčšinu

299861

25.11.2013 15:47

Nepřizpůsobivé přirovnání

minimax 172.?.?.?

>Ne každý oheň pálí a ne každý rom krade.

A který oheň nepálí? Ten s velice nízkou teplotou hoření?
[oči v sloup]

Co takhle, 'Ne z každého mraku prší a ne každý cikán krade'?

299863

25.11.2013 18:37

Psi a kočky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Výborné přirovnání s těmi psi. Já mám také zkušenosti s "pejsánky". S těmito "psi" jsem měl několikrát úzký kontakt a to 2x okraden, jednou napaden a zbit, jednou napadeno mé tříleté dítě po té co "psí štěně" se jalo tříkolky mého dítěte a odjíždělo ke svému "útulku" a já ho zastavil. "Fena" se na mě vrhla co si to dovoluju a štěkala na celý sídliště že mě nechá zabít a malé "štěně" začlo třískat do mé dcery hlava nehlava. Bydlel jsem se psi 3x v různých činžácích a 3x jsem se zcela a jen kvůli nim stěhoval, protože jejich vize společného bydlení v čistotě a klidu je naprosto jiná než všech ostatních. 1x mi bylo auto vykradeno "psi". Naposled jsem rozehnal tři "štěňata" (spíš to byli 3 vyžraní čuníci) co drželi malého osmiletého hubeného hocha a jeden do něj třískal. Když jsem to řekl doma, reakce byla hrozná: "Co blbneš, máš si toho nevšímat. Ještě nás někde podříznou".
Z druhé strany stojí (třeba) "kočky" a ty mě okradly 1x a jednou mi kočky vykradly auto. A to v poměru že psů je jen 3% a koček 97%. Proto se na mě nezlobte, ale svému dítěti budu vždy vštěpovat do hlavy, že s cizíma "kočkama" se nemluví, ale jak uvidí někde "psa", tak ať jde rovnou obloukem. Protože zkušenosti se holt dědí z generace na generaci a až je budeme mít jiné, tak se ten stav možná změní...
Pokud k tomu všemu budeme ještě "psům" dávat žrádlo a stavět útulky, tak jsme jen blázni a není nám pomoci.

299867

25.11.2013 19:24

RE: Psi a kočky

Atoodark 5.?.?.?

Reakce na 299867

Prosím editora jestli by to mohl dát pod mé jméno (nick). Omylem jsem to odeslal bez přihlášení a za svůj názor se nestydím. Děkuji.

299870

25.11.2013 19:25

RE: Psi a kočky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 299867

A to já se přidám - dneska mi pes Punťa a kocour Čert sežrali sekanou. Bránit se - šlo by o život a takto už trpím 15let a jako sebevrah se s jejich kožíšky mazlím každý den [naštvaný] [zahanbení]

299871

25.11.2013 20:19

je to jen bouře ve sklenici vody

omega13 217.?.?.?

Méédia vlastní kdo ?
zpr.. ehm informace tam dává kdo ?
Co se píše a nechává (nesmazáno v dizkusích ) na novinkách je tudíž v zájmu koho ?

Ano milé děti ... Až přijdete o střechu nad hlavičkou, naše méédia a "vlastenecké" skupinky prolezlé agenty všeho druhu vám jasně označí viníka. Bude mít jinou barvu kůže a bydlet v zdemolovaném bytě, ne betonovou pevnost za 2 miliardy nebo postrádající jistou část těla (a duše). Proto je potřeba nastavit systém tak aby nám "hodným" udělal zrcadlo, a byly jasně označení ti "špatní"

Že cikáni žijou jak žijou hlavně proto, že jim to naše zkurvená bílá (!) vláda umožní, to se v novinkách neobjeví, naco taky..

Neskáčtě těm žumpalistům na lep. Tahle debata je úplně mimo. Znám hodně cikánských rodin, kde alepsoň jeden pracuje (u pásu, v kuchyni, žádny centrum ROMEA a podobný kulošváloš), navzájem se podporují a žíjí slušně. Jistě znám i dost takových, od kterých je i pozdrav nebezpečný, ale to je většinou důsledek naši politiky). Oni prostě žijí trochu jinak, a náš systém to v nich přímo pěstuje.

protože až příjde den D, prstíky vůdců lidové nevole nás navedou zcela bezpečně na špatný cíl.

Žumpu na iděs ani lživinky neřeším.

299874

25.11.2013 21:10

Britské listy a pan Čulík

Leporelo 89.?.?.?

Britské listy jsem přestal číst právě z důvodů, že se už to nedalo číst. Resp. "antirasistických" článků přibývalo nad únosnou mez.

Pana Čulíka znám osobně, měl jsem příležitost ho potkat na jedné přednášce zde v Praze na vysoké škole na Smíchově, kde online tlumočil jeden anglický film coby politickou satiru. Téměř všichni z publika toho už měli dost, i když to byla satira, protože pro nás je to běžná realita. Ale pan Čulík stále nechápal to naše obrovské znechucení.

Obecně myslím, že články propagující menšiny jsou jen jedno slabé místo pana Čulíka, jinak se docela snaží.

299877

26.11.2013 9:11

RE: Britské listy a pan Čulík

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 299877

Pod to bych se také podepsal. Jinak jsou jeho BL velmi kvalitení server a vcelku i vyvážené. I jeho články, pokud nejsou o rasizmu.

Ale na rasizmus má svůj vlastní názor a možnost s ním o tom komunikovat se rovná nule. Podle něj existuje u nás jenom jedno schéma a to rasizmus většinové populace proti cikánům a proti židům. Nic jiného se tu prostě nevyskytuje a vyskytovat nebude. A na principu kolektivní viny označí za zločince obvykle hned nějakou velkou skupinu.

Přitom, kdyby nebyl tak demagogicky nesmiřitelný a až zlý, tak bych bral i jeho články o rasizmu, on má nakonec částečně pravdu. (A mě vem čert, jenomže on takhle působí i na tisíce jiných a to už pak JE problém). Respektive má pravdu docela hodně, ale forma, kterou to sděluje, je krajně kontraproduktivní...

Není prostě možno v civilizované společnosti říci jednou větou: "Jste zlý tvrdí rasisti protože třeba (popíráte holocaust) a tak půjdete do plynu." Je to samozdřejmě nadsázka, možná trochnu nevhodná, ale ukazuje to jeho způsob myšlení. Nebo alespoň tak na mě působí.

Dělá medevědí službu a není si to asi schopen uvědomit. Škoda.

299891

27.11.2013 8:32

RE: Britské listy a pan Čulík

Saša 24.?.?.?

Reakce na 299891

Pan Čulík je vychcanej, chce být součástí hlavních, „soucitných“ medií. Jemu je jasné, že ve jménu „dobra“ se dělají největší svinstva, ale to je košer.

299948

27.11.2013 12:58

RE: Britské listy a pan Čulík

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 299948

Je to klidně možné. Ale také je fakt, že tohle lze s trochou snahy napasovat na jakékoliv medium na světě, i kdyby ho provozoval Archanděl Gabriel. [mrknutí jedním okem]

299953

27.11.2013 14:07

RE: Britské listy a pan Čulík

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 299891

Ja jsem si vytvoril o politicke korektnosti jine mineni. Toto mineni vzniklo porovnavanim tisku jak v USA, tak v Cechach. Politicka korektnost nema za cil pomoc tem kteri jsou v politickych nesnazich, ale ma za ukol omezit nezavisle mysleni, tedy mysleni ktere by mohlo osvetlit a eliminovat problemy ktere trapi spolecnost. Casto tyto jsou lehce resitelne. A prave ta lehkost reseni a temptace tohoto musi byt eliminovana protoze ti kteri by se stali tercem jsou si vedomi toho, ze si to zaslouzi.

299957

26.11.2013 8:12

hmm

pm 62.?.?.?

Závěrem bych ještě dodal, že mainstream v současné době pouze udržuje status quo, tedy umožňuje lidem, aby dál házeli všechnu vinu na romy a nemuseli tak myslet na fakt, že to oni sami ze svých řad zvolili politiky, kteří následně některým romům (ale i bělochům, o čemž se taktně mlčí) umožnili žít stávajícím životním stylem.

Rád bych dodal, že politici cikány záměrně využívají, aby odvedli pozornost od korupce. Uměle přiživujou nenávist hloupých extrémistických primitivů, mezi než už dnes směle můžeme počítat p. Stworu a jeho webzine. Cikán je nejslabší menšina, je hloupej a snadno zneužitelnej. Obzvlášť, když je to zneužití tak příjemný...

Je zajímavý pozorovat (a pozoruju to už léta), jak Stwora ztrácí pochyby a začíná se těžce radikalizovat. Ze začátku, když ještě nad svými názory pochyboval a považoval je za jednu z možných teorií, jsem přispíval 100 Kč/měs. Zhruba tři roky. Pak se ale postupně začalo něco dít a Stwora pochybovat přestal (a já mu přestal posílat 100 Kč). Teď už některé svoje teorie bere za dostatečný a jasný základ k vyvozování dalších bludů. Jenže jen hlupák nepochybuje....

Zvědavce čtu ze zvědavosti dál, ale když náhodou narazím na kvalitní článek, který bych chtěl dát někomu k přečtení, radši ho zkopíruju odjinud, protože zvědavec je k smíchu. A může si za to sám editor

299885

26.11.2013 9:10

RE: hmm

pm 62.?.?.?

Reakce na 299885

Jinak ten příměr s ohněm je dost nepovedenej, protože oheň většinou kupodivu opravdu pálí

299890

26.11.2013 12:30

RE: hmm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 299885

"Rád bych dodal, že politici cikány záměrně využívají, aby odvedli pozornost od korupce. Uměle přiživujou nenávist hloupých extrémistických primitivů, mezi než už dnes směle můžeme počítat p. Stworu a jeho webzine. Cikán je nejslabší menšina, je hloupej a snadno zneužitelnej. Obzvlášť, když je to zneužití tak příjemný..."

Prosím o definici - hloupého extrémistického primitiva a o exaktní popis společenské tlupy, jejíž součástí jste zřejmě Vy.

Už jste viděl rómského bezdomovce? Pokud vím, tak např. v Karlíně na Florenci nakupují ti vypasení (muži i ženy) maso s dvoukolákem.

Co je prosím tak příjemného na zneužití cikána???

299900

26.11.2013 19:03

RE: hmm

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 299900

Ten člověk má ale minimálně trochu pravdu. Celá cikánská populace u nás, není dohromady tak drahá jako desetina nšich politiků. A radši ať to cikáni prolijou chřtánem než aby to spadlo do klína Nečasovi, Kalouskovi a podobné svoloči.

Cikání taky nezneužívají politiky na to aby zakryli svoje hříchy, kdežto politici to naopak dělají.

BTW rómští bezdomovci neexistují proto že prostě oni drží víc pohromadě, což je vlastnost chválihodná. Nemusíme na nich obdivovat moc věcí ale zrovna tuhle bychom měli. Co děláme my s našimi blízkými, když nemají kde bydlet, nebo jsou v jiném průšvihu? Zavřeme dveře a zapomeneme na ně. V tom jsou Cikáni lepší nežli my.

A p. Stwora? IMHO by mohl být někdy ména radiální v těch svých názorech. Aby za čas neskončil jako ten demagog co šéfuje Blistům. I když popravdě je to jen jeho věc, že.
[mrknutí jedním okem]

299919

26.11.2013 21:02

RE: hmm

pm 90.?.?.?

Reakce na 299919

Děkuju.

299923

26.11.2013 21:09

RE: hmm

pm 90.?.?.?

Reakce na 299900

Pro cikány je příjemý a pohodlný nechat se zneužívat.

Hloupý extrémistický primitiv je podle mě člověk, kterej se snadno nechá zmanipulovat k nenávisti (v tomhle případě) k cikánům i přes to, že by měl spíš nenávidět naše drahé politiky. A politik to je škodná s cikánem řádově nesrovnatelná..

Já cikány nijak v lásce nemám, ale jestli je někdo v naší apolečnosti nebezpečnej, tak je většinou bílej. Často nosí kravatu a k volantu si platí řidiče

299924

27.11.2013 11:14

RE: hmm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 299924

"Hloupý extrémistický primitiv je podle mě člověk, kterej se snadno nechá zmanipulovat k nenávisti (v tomhle případě) k cikánům i přes to, že by měl spíš nenávidět naše drahé politiky. A politik to je škodná s cikánem řádově nesrovnatelná.. "

Souhlas!!! - Vy jste ty dvě smečky geniálně prohodil [vyplazený jazyk] - a tak se znovu ptám - kdo je ten Hloupý extrémistický primitiv???

Politiky považuji za nebezpečnou směsku ostřílených gaunerů placenou za šmejdy v bankovnictví a v zahraniční politice - v sociální politice též [bliji]

299951

26.11.2013 13:57

RE: hmm

ascharad 90.?.?.?

Reakce na 299885

Politici určitě také přesvědčují cikány aby hodně souložili a měli hodně potomků kteří budou žít ze sociálních dávek a ne ze své práce a tím zatěžovali čím dál víc zničenou českou ekonomiku. Bravo Hmm...

299903

26.11.2013 21:12

RE: hmm

pm 90.?.?.?

Reakce na 299903

Politici jim to svými zákony záměrně umožňují. Divim se, že v tomhle hnízdišti konspirace takhle jednoduché konspiraci nerozumíte

299925

27.11.2013 13:01

RE: hmm

Kosk 93.?.?.?

Reakce na 299925

Jistě, politici jim nastavili určítá pravidla, která oni prostě jen využívají. Konečně kdo z nás se nesnaží v rámci daných pravidel se mít co nejlépe?

a pak, když si za jevištěm vesele kradou (politici) tak dikány vyystrčí na jeviště a baví se tím, jak na ně padají rajčata [velký smích]

299954

26.11.2013 9:32

Hezká ukázka úpadkového myšlení :-)

Nikdo 81.?.?.?

Ještě před pětseti lety byli cikáni hubenou škodnou. Před třista lety byli jasnými zemskými škůdci, kterým se sem tam uřízli uši za krádeže či se rovnou pověsili. Před stolety je už chtěli pseudohumanisti vychovávat v pracovních táborech a dnes už jsou občané s největšími právy a musíme je živit. Co bude dál? Staneme se definitivně bílými otroky nebo škodnou?

299893

27.11.2013 18:51

Né média, né rodiče, ale vlastní zkušenosti

Helena Sasová 82.?.?.?

Ten váš příspěvek je naprosto absurdní, aneb přání je vám myšlenkou. Děti získávají špatný názor na cikány většinou vlastní zkušeností nikoliv z médií. Jednak přečtení jakéhokoliv textu nelze považovat za zkušenosti a negativní vztah "bílých" vychází ze zkušeností a za druhé děti předškolního a raného věku, pravděpodobně nečtou novinky a podobné zprávy.
Pocházím z Ústí n. L. a k babičce jsme chodili od autobusu přes Trmice. Už tehdy to byla čtvrť plná cikánů. Špinavých a agresívních. Vždycky jsem se strašně bála a moc si přála, abychom nikoho cestou nepotkali (zejména, když jsem byla starší a chodila jsem sama). Vždycky, když jsme procházeli kolem skupiny dětí, ale i dospělých stali jsme se terčem jejich útoků, ať už slovních nebo natvrdo: něco po nás hodili, plivli apod. Přesto, že moji rodiče se mi vždycky snažili vysvětlit, že nemám o cikánech smýšlet špatně, že všichni nejsou špatní atd.............., bylo opravdu těžké tomu uvěřit. Jako dítě jsem si díky jim samotným a jejich projevům vypěstovala k nim řekněme né dobrý postoj. Takže né média, né rodiče, né společnost, ale vlastní zkušenost. Nebo vážně věříte tomu, že rodiče předškolních a malých dětí doma namísto pohádek před spaním vyprávějí svým ratolestem o ošklivých cikánech??!!! Tvrzení, že děti jsou proti cikánům "očkováni“ médii a svými rodiči, je nesmysl. Jsou maximálně varováni a poučeni, protože chtějí např. uchránit své dítko od traumatu, kdy jim domů přijde ze školy bez mobilu, bez peněz a v šoku z přepadení (pokud ne zraněné, i s tím mám své osobní zkušenosti). A pokud chcete věřit tomu, že oheň nepálí, i když jste se už někdy spálil, strkejte do něho ruce dál, ale těžko to můžete chtít po ostatních.

299975

28.11.2013 18:01

Cikánská otázka je na 100% sociální

hank 91.?.?.?

Deklasovaní - underclass, jak se jim říká jinde - se chovají po celém světě stejně, nehledě na barvu, jazyk, víru... V USA (jistě i v Kanadě) znají ty, kterým říkají "white trash", bílá chátra. U nás na Moravě jim říkáme "bílí cigáni". Podobná bída, podobná beznadějná životní situace už v x-té generaci, podobné chování majority k nim vyvolávají podobné chování u nich. A přežít chce každý, za každou cenu.

A Čulík nám všem nastavuje zrcadlo, což 99% Čechů potřebuje jako prase drbání, především ti, kteří v životě nebyli dál než v Chorvatsku u moře a jinak než česky neumějí ani žbleptnout, natož si něco přečíst.

300007

28.11.2013 20:32

RE: Cikánská otázka je na 100% sociální

Nikdo 89.?.?.?

Reakce na 300007

Vždy bude nezanedbatelné procento neschopných a líných lidí. Otázkou je, proč by tu svoloč měli jakkoli podporovat schopní a pracovití, aby se ještě více množila? [zmaten]
Čulíkovo zrcadlo je záměrně silně pokřivené.

300013

1.12.2013 6:01

RE: Cikánská otázka je na 100% sociální

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 300013

"Schopní a pracovití" nepodporují jen neschopné a líné, ale svojí životní energií vytvořili a celá staletí dotují systém, který drtí a válcuje celou planetu.
Vtírá se otázka, jestli to ti cikáni vlastně nedělají dobře.
Žádné elity nevykrmují a své děti před školní převýchovou na otroky důsledné chrání.

300127

1.12.2013 14:18

RE: Cikánská otázka je na 100% sociální

Nikdo 81.?.?.?

Reakce na 300127

Jenže ti neschopní a líní by bez rozvinuté společnosti pošli jako každý jiný parazit bez svého hostitele. A ti schopní by přežili i v nepříznivých podmínkách teoretické postapokalyptické společnosti. Takže je jasné, že podporovat líné a neschopné je cesta do pekel.

300137

1.12.2013 18:31

RE: Cikánská otázka je na 100% sociální

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 300137

Ale vynechme tyto, pro _kohopak ?!? byl asi tah ČNB a řádově v jiných dimenzích. A dokonce jsem zaslechl že inflace 5-15% je blud pokud toho docílili přidanými 200 miliardami do oběhu, jestliže se točilo v oběhu 400. [překvapení]

300146

2.12.2013 5:25

RE: Cikánská otázka je na 100% sociální

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 300137

Že je někdo schopný získat dost peněz ani v nejmenším neznamená,
že bude schopen přežít v apokalyptických podmínkách. K tomu jsou
potřeba úplně jiné atributy. Právě ty vlastnosti jsou v současnosti dehonestovány.

300162

2.12.2013 19:07

RE: Cikánská otázka je na 100% sociální

Nikdo 81.?.?.?

Reakce na 300162

To si zřejmě píšete sám se sebou. [vyplazený jazyk]

300189

30.11.2013 21:09

Zaskodnik vo vlastnych radoch

Twisted Truth 62.?.?.?

Culik je obycajny a mamlas a zaskodnik, ktory striela do vlastnych radov. A je jasne, ze to nerobi z presvedcenia, ale kvoli osobnemu prospechu. Tzv. rasizmus, sovinizmus, xenofobia a dalsie newspekove srajdy nie su v realite nicim zle a zavadne.

Je naprosto prirodzene, ze prislusnik nejakeho zivocisneho druhu protezuje svoj druh pred druhym! Je to obycajny a prirodzeny pud sebazachovy. Pretoze ak by protezoval iny druh pred svojim, tak by casom vyhynul.

Ti ktori nam vnucuju pravy opak nerobia nic ine, len sa snazia o genocidu a zaniknutie daneho druhu. Dajte si pozor na tychto hajzlov, ktori nam tu serviruju multikulturalizmus. Su to tichi a zakerni vrahovia, ktori vykonavaju genocidu.

Pan antirasista Hitler Vam to nazorne vysvetli:

http://www.youtube.com/watch?v=OMo5-tnCV4s

Staci si prehodit garde a hned Vam dojde, kto nam tu prevadza tichu genocidu, pricom doma u seba tvrdo dba na rasovu a etnicku cistotu.

300122

Příspěvků: 57

25.11. 08:22 ascharad  Ale pane Kadlec
25.11. 15:48 petesv  RE: Ale pane Kadlec
25.11. 08:46 petesv  Nic nového
01.12. 11:11 Jana Paulová  RE: Nic nového
25.11. 09:00 slak  Toliko veškeré kvaltování pro hovada dobré jest , snad jsem citát trefil
26.11. 07:54  RE: Toliko veškeré kvaltování pro hovada dobré jest , snad jsem citát trefil
28.11. 12:21  RE: Toliko veškeré kvaltování pro hovada dobré jest , snad jsem citát trefil
25.11. 09:15 qwe  Že pan Čulík s BL dělá záslužnou práci,
27.11. 18:27 Helena Sasová  RE: Že pan Čulík s BL dělá záslužnou práci,
27.11. 22:05 echo  RE: Že pan Čulík s BL dělá záslužnou práci,
25.11. 10:08 Pavel -Čert- Němec  Problem je
25.11. 10:19  RE: Problem je
25.11. 10:59 qwe  RE: Problem je
28.11. 22:38 n  RE: Problem je
25.11. 11:01  Rasismus je především uměle vymyšlená nadávka a to, že jsou Romáci kdesi jinde, je očividné
25.11. 11:58 Mareš  Panu Kadlecovi
25.11. 12:03 Mareš  Panu Kadlecovi (2)
25.11. 13:48 jjj  RE: Panu Kadlecovi (2)
26.11. 18:01 mtk  RE: Panu Kadlecovi (2)
25.11. 12:31 WAZARI  NWO
25.11. 12:49 fohat  příčiny a následky..
25.11. 22:46 Alis  RE: příčiny a následky..
25.11. 13:15  Pracovná metóda. 1
25.11. 13:21  RE: Pracovná metóda. 2
25.11. 14:13  Jak to, že tam to jde se jmény a fotkou?
25.11. 14:27  Metoda strategické litigace a síla v pozadí
25.11. 14:28 ppppp  Kto menovite zaviedol pojem rasizmus do zákona?
25.11. 15:47 minimax  Nepřizpůsobivé přirovnání
25.11. 18:37  Psi a kočky
25.11. 19:24 Atoodark  RE: Psi a kočky
25.11. 19:25  RE: Psi a kočky
25.11. 20:19 omega13  je to jen bouře ve sklenici vody
25.11. 21:10 Leporelo  Britské listy a pan Čulík
26.11. 09:11 Kosk  RE: Britské listy a pan Čulík
27.11. 08:32 Saša  RE: Britské listy a pan Čulík
27.11. 12:58 Kosk  RE: Britské listy a pan Čulík
27.11. 14:07 karel4u  RE: Britské listy a pan Čulík
26.11. 08:12 pm  hmm
26.11. 09:10 pm  RE: hmm
26.11. 12:30  RE: hmm
26.11. 19:03 Kosk  RE: hmm
26.11. 21:02 pm  RE: hmm
26.11. 21:09 pm  RE: hmm
27.11. 11:14  RE: hmm
26.11. 13:57 ascharad  RE: hmm
26.11. 21:12 pm  RE: hmm
27.11. 13:01 Kosk  RE: hmm
26.11. 09:32 Nikdo  Hezká ukázka úpadkového myšlení :-)
27.11. 18:51 Helena Sasová  Né média, né rodiče, ale vlastní zkušenosti
28.11. 18:01 hank  Cikánská otázka je na 100% sociální
28.11. 20:32 Nikdo  RE: Cikánská otázka je na 100% sociální
01.12. 06:01 Moiry  RE: Cikánská otázka je na 100% sociální
01.12. 14:18 Nikdo  RE: Cikánská otázka je na 100% sociální
01.12. 18:31  RE: Cikánská otázka je na 100% sociální
02.12. 05:25 Moiry  RE: Cikánská otázka je na 100% sociální
02.12. 19:07 Nikdo  RE: Cikánská otázka je na 100% sociální
30.11. 21:09 Twisted Truth  Zaskodnik vo vlastnych radoch

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 110 čtenářů částkou 18 543 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Zatímco ceny všeho (a platy) rostou, dobrovolné příspěvky na provoz Zvědavce jsou stále menší. Pokud tento trend bude pokračovat, nebudu schopen udržet tento server v provozu. K nemalé radosti těch, kterým je Zvědavec trnem v oku.

Ve zkratce

Draze vykoupená výhoda očkování…27.09.21 17:25 Česká republika 2

Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.27.09.21 16:40 Česká republika 1

Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan. 27.09.21 16:18 Česká republika 4

Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání27.09.21 15:05 Česká republika 2

Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!27.09.21 14:56 Česká republika 0

Německá volební urna27.09.21 14:44 Německo 2

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 5

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 3

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,75 Kč
Euro
25,45 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
15,84 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,01 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 070,98 Kč
1 unce stříbra
492,70 Kč
Bitcoin
940 385,08 Kč

Poslední aktualizace: 27.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 068