Diskuze k článku

Henry Makow – Nemilosrdná lež

Příspěvků 96

10.5.2013 3:09

K hlubsimu posouzeni pouzijme doposavad pristupnych dokumentu.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Toto, je jen mala cast k objasneni problemu:Michael Swift: "Gay Revolutionary"
From Gay Community News, Feb. 15-21, 1987
(reprinted from The Congressional Record, with preface restored)
We shall sodomize your sons, emblems of your feeble masculinity, of your shallow dreams and vulgar lies. We shall seduce them in your schools, in your dormitories, in your gymnasiums, in your locker rooms, in your sports arenas, in your seminaries, in your youth groups, in your movie theater bathrooms, in your army bunkhouses, in your truck stops, in your all male clubs, in your houses of Congress, wherever men are with men together. Your sons shall become our minions and do our bidding. They will be recast in our image. They will come to crave and adore us.
Nakonec shledneme pocatek toho o cemz se zminuje Henry Makow k dalsimu posouzeni.
A history of the World Congress of GLBT Jews: Keshet Ga’avah

The first gay and lesbian Jewish organization in the world was the Jewish Gay and Lesbian Group formed in London in 1972. It was followed by the first gay and lesbian synagogue in Los Angeles, Beth Chayim Chadashim, in 1972 and New York’s Congregation Beth Simchat Torah in 1973. By 1975, lesbian and gay Jewish organizations were also active in San Francisco, Boston, Washington, D.C., Philadelphia, and Miami. When the United Nations voted in 1975 to declare that Zionism equals racism, many gay and lesbian Jews felt that there should be a gay and lesbian response. A meeting was called in New York and this eventually became a loose network of organizations.
nakonec ve zmince o feminismu si pripomenme z historie Emmu Goldman,zidovka, anarchistka,jez rekla,ze feminismus znici krestanske rodiny,coz staci k tomu,aby se dnesni clovek podival kolem sebe,jeji vyrok byl v roce 1911,ona,co by pritelkyne Lenina vedela dobre,co rika.V Israelu samotnem se nechali slyset,ze budou homosexualitu lecit.
21st World Conference Winnipeg, Manitoba (CANADA)2013
This video shows the first Pride assembly in Israel 30 years ago. At that time, we were knows as "Neimim" and "Neimot," which we later changed to "Geyim" and "Geyot." In any case, the idea was to peacefully state the obvious: we are here, we are queer (LGBT), get used to it." But the video also shows three women who are adamantly opposed to same-sex relationships, as well as a young man who says that it doesn’t bother him, so long as "they" enjoy "it."
Myslim,ze dnesni svet se po vsech strankach zene do zahuby a mozna,ze kdybychom vedeli vsechnu skutecnou pravdu,jak vedeme tento svet,tak bychom se asi zblaznili a tak vnimejme veci s rozumem a odstupem pro posouzeni zkutecnosti a klamu,ktereho je ovsem o mnoho vic.

289439

10.5.2013 9:39

RE: K hlubsimu posouzeni pouzijme doposavad pristupnych dokumentu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 289439

Nesmíme se zbláznit pane Nohejl- i když, podmínky pro nejbližší budoucnost jsou takové, jak píšete. Musíme bojovat. Jak se bránit degeneraci společnosti a především uchránit zdravý vývoj dospívající mládeže, musíme znát příčiny. Příčiny popsal ve svých knihách nedávno zesnulý Klimov. Na příklad kniha Rodinné album a další. Na s. 924 zhora uvedené knihy, začíná popis mizení dětí v USA a jejich osudy. V době, kterou Klimov popisuje se to týkalo 1,8 milionů dětí ročně.

289454

11.5.2013 9:14

RE: K hlubsimu posouzeni pouzijme doposavad pristupnych dokumentu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 289454

http://ulozto.cz/hledej?q=klimov

289533

15.5.2013 3:13

RE: K hlubsimu posouzeni pouzijme doposavad pristupnych dokumentu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 289439

Co chces vedet? Proc vsechno. Misto cteni vseho, premyslej pouze s fakty. Vyhni se kazdemu nazoru, hlavne konspiratoru ze Sev. Ameriky.

Obrovska rada konspiraci je na objednavky.
A co se samotnych zidu tyce, chce to pouze najit historicka fakta a pokusit se na ne hledet nestrane (jinak zabrousis nekam, kde chteji). Utajene zustane utajeno, co chceme odhalit, to jim podsuneme.

Jiz od sepsani bible je jejich konaci prece jasne.
Bud tedy jsou oni ti, co maji ostatni zkouset (v Bibli je o zkouskach psano az prilis a to neustalych), nebo se pokousi promenit cely svet tak, jak jim to vyhovuje, bez vetsich duchovnich zameru.

Kazdopadne se tento svet posouva nekam do... Nechci pusobit jako mravokarce, ale ta demokracie prece nemela znamenat, ze deti dostanou pristup k nasili a pornu, jak pres denni vysilani v komercnich TV, tak bez problemu pres internet. To neni puritanstvi, ale psychologove by meli rvat, ne varovat pred tim, jak bude vypadat jejich dospely pohled na zivot.
Nebo je snad ta vytouzena demokracie autocenzura svetovych udalosti, manipulace s fakty a politicky motivovane pohledy na fakty?
Prekreslovani historie taky neni uplne kosher a dnes a denne ji slysime. Reuters primo v zivem vysilani spisuje scenare udalosti, ktere se odehrali uplne opacne.

Dnes jednoduse neni jedineho mantinelu pro kazdodenni lzi v mediich - a mezitim pro neci uspesnou politiku umiraji tisice nevinnych.

289719

10.5.2013 12:08

Pár poznámek

MARTin-anonym 94.?.?.?

pokud definuje homosexualitu jako: zastavený vývoj, způsobený zmatkem ohledně pohlavní identity, který vyúsťuje v neschopnost udržovat trvalý vztah s představitelem opačného pohlaví a (obvykle) založit rodinu

Tak spousta homosexuálních, trvalých párů není podle této definice homosexuální. Tedy vzal určité slovo, dal mu jiný význam než je obvyklé a na tom založil další argumentaci...

Těmito silami, na kterých stojí naše lidská identita, jsou rodina, rasa, náboženství a národní stát. Mají být zničeny prostřednictvím kampaně za „toleranci“, která vymaže rozdíly mezi nimi. Když všechno přijmete, nakonec z vás nezbude nic.

Opět nesouhlasím. Člověka nedefinuje to, že je například běloch, Čech, křesťan, manžel a muž. To jsou jen role, které v životě přijímá a se kterými se více či méně ztotožňuje. Pokud o toto přijde a má pocit, že ztratil vše, tak to prostě znamená, že se s nimi naprosto ztotožnil.

Pokud lidská bytost ztotožní vědomí vlastního já, své bytí s nějakými pominutelnými věcmi jako je rasa nebo národ, tak mu pak prostě neustále hrozí, že z něj "nic nezbyde". Ve skutečnosti se jen málo věnoval tomu, co je na rase, pohlaví, rodině, náboženství a národu nezávislé, co je skutečně zač i za všemi těmi rolemi.

Takže - i pokud budou lidé připraveni o tyto své role, neznamená to automaticky, že z nich budou beztvaré, snadno ovlivňovatelné, vyprázdněné trosky. Buď si najdou jiné role ke kterým se přimknou (bohatý, zdravý, hezký, doktor, fanoušek Sparty, dárce krve, dobrý soused a člen komunity) nebo se prostě poučí a budou se s rolemi, které hrají ve svém životě méně ztotožňovat.

289464

10.5.2013 16:27

RE: Pár poznámek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 289464

Buď nejste schopen pochopit psaný text nebo ho nechápete záměrně...Trvalý vztah s představitelem opačného pohlaví . Kolektivní identita, nejde o identitu jedince ale kolektivu- masy, která je silou chránící jedince. Fanoušci sparty, bohatý, zdravý, hezký, doktor, dárce krve, dobrý soused, člen komunity- atomizovaná společnost neschopná jakékoli obrany.

289483

10.5.2013 17:43

RE: Pár poznámek

MARTin-anonym 94.?.?.?

Reakce na 289483

Nesouhlasím. Trvalý vztah s opačným pohlavím je fajn, ale nestojí na něm ani identita jedince, ani identita kolektivu. Nebo aspoň nemusí stát - viz mnišské řády, různá vojenská společenství, námořníky, kteří byly roky na cestách a stejně jim to na lodi nebránilo vytvořit si identitu kolektivu. A obrany všichni schopni byli.

Kromě toho pokud si někdo svou identitu zakládá na tom, že je člen komunity (například protestního hnutí, ekologický aktivista nebo třeba nadšený komunista/anarchista/budhista/člen filosofického sdružení), tak asi těžko bude patřit do atomizované společnosti. A ano, dal jsem to jako příklad role, o kterou ho někdo může připravit a proto není moudré na tom zakládat svou identitu.

289491

10.5.2013 21:40

RE: Pár poznámek

levita 94.?.?.?

Reakce na 289491

Ač Vám neberu nic z toho, v čem Vy jste schopen nalézt svou identitu, v ostatním jste úplně mimo. Ano, jsou jedinci, kteří natolik naleznou identitu ve vnějším světě, že k tomu rodinu nepotřebují a proti tomu osobně nic nemám. JEDINCI ať si užívají homosexualitu (ani proti té nic nemám)a cokoliv jiného, jak je jim libo, ale ať to laskavě nikdo nevnucuje CELKU, tedy živočišnému druhu zvanému Člověk. Zkuste Vaši teorii zavést u kteréhokoliv jiného tvora a bude jen otázka času, kdy bude před vyhynutím. A přesně o to mocným jde a Vy tomu tleskáte, chápete vůbec, o čem je řeč???

289505

10.5.2013 22:31

RE: Pár poznámek

MARTin-anonym 94.?.?.?

Reakce na 289505

Ok. Možná jsem to podal špatně.

Makow tam zmínil původně čtyři věci, které mají tvořit identitu člověka - rodina, rasa, náboženství a národní stát. Já se ozval hlavně kvůli těm třem posledním.

Rasa podle mne není až tak zásadní (mícháním ras nezanikne identita člověka, míšenci jsou naprosto běžní).

Náboženství v klasické podobě vnímám spíš jako berličku než jako něco, z čeho by měl člověk odvozovat svou identitu. Člověk může být úplně klidně i filosof, mystik nebo mít náboženské cítění, ale neuznávat žádné náboženství organizované.

Národní stát - vznikl spíš uměle, leckde stále není, před pár tisíci lety nebyl ani tady a neřekl bych, že kvůli tomu byli lidi trosky. Národ je fajn, je důelžitý, vlastenectví taky, ale osobně vnímám jako důležitější slovanství, nad tím evropanství, nad tím "člověčenství" nebo "sounáležitost s bytostmi obecně".

Zbývá rodina. Rodinu uznávám jako důležitou. Jsou i jiné formy jak žít spolu a vychovávat potomky (třeba v komunitě) než jen v monogamii, ale ok, tady je to zavedené, nějak to funguje, proč to měnit. Rodinu akceptuji v současné době nezbytnou pro společnost, pokud má fungovat.

Pohlavní přitažlivost a pudy - to je už přímo jedna ze základních lidských sil a potřeb. To už jsme mnohem blíž člověku jako takovému a kdyby psal jen o tom, tak souhlasím.

To stále neznamená, že bych netvrdil, že být muž nebo žena je jen role, ale možná jsem měl zmínit, že to myslím v dost neobvyklém měřítku, ve kterém celý život jedince je jen hraní role na jevišti světa a není nutné brát samotné své žití a smrt až tak vážně. Je tak jako tak omezené, je to dočasná role.

289508

11.5.2013 12:18

RE: Pár poznámek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 289508

Rasoví míšenci jsou možná v první generaci životaschopní a kreativní, někteří, v dalších generacích degenerují - rasy nejsou na světě pro nic za nic, mají svůj účel, multikulti mix je pro člověka jako živočišný druh degenerativní.

289541

11.5.2013 19:53

Rasy určitě nejsou na světě pro nic za nic

MARTin-anonym 94.?.?.?

Reakce na 289541

a mají svůj účel. S tím míšením a degenerací bych to ale neviděl tak černě. [mrknutí jedním okem] Vezměte si, že i v rámci té naší, europoidní rasy existují rasové skupiny - nordická (považovaná v minulosti často za nejlepší, nejčistčí), fálská, baltická, alpínská, mediterámní (jižní typ), předoasijská, indo-afghánská... I tyto skupiny se od sebe viditelně liší a v minulosti byla snaha jednu povyšovat nad druhou nebo bránit jejich křížení, aby nevznikali degenerovaní míšenci. No a přitom - víc než polovina Evropy jsou míšenci a míšenci jsou i prakticky všichni Češi (avarové, keltové, nordická rasa....). Podobně třeba snad půlka Latinské Ameriky jsou rasoví míšenci. A samozřejmě vždy můžete říct - no a podívejme se na nás a na ně, jak jsme zdegenerovaní. [cool]

289555

12.5.2013 10:54

RE: Rasy určitě nejsou na světě pro nic za nic

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 289555

Člověče, nějak jste zapomněl na Slovany !!!!!!
Ke které rase se hlásíte osobně vy?? To by hodně napovědělo k vašim příspěvkům.. [cool] [cool]

289591

12.5.2013 12:02

RE: Rasy určitě nejsou na světě pro nic za nic

MARTin-anonym 94.?.?.?

Reakce na 289591

Podle toho dělení co jsem popsal, by většina slovanů patřila k baltické skupině europoidní rasy.

Slované jako takoví jsou definováni spíš jako etnická a jazyková skupina Indoevropanů, žijící především ve střední a východní Evropě.

Tedy - obviňujete mne z kraviny.

Já osobně asi jako většina Čechů:
Europoidní rasa, přechod mezi různými skupinami - hlavně asi baltická, částečně možná nordická a lehce možná i nějaká ještě východnější skupina. Těžko říct, nikdy jsem se o to z tohoto hlediska nějak zvlášť nezajímal.

289593

12.5.2013 12:14

RE: Rasy určitě nejsou na světě pro nic za nic

MARTin-anonym 94.?.?.?

Reakce na 289591

Ještě jsem se teď na to díval. Je klidně možné, že mám i něco z alpínské skupiny.

Tohle prostě nevím, musel bych si udělat nějaké biologické testy. Je fuk, k jaké rase se hlásím, rasa je biologická danost, ne etnická, kulturní nebo národní příslušnost.

V Čechách se obecně vyskytují asi všechny základní skupiny europoidní rasy.

289594

12.5.2013 1:53

RE: Pár poznámek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 289541

Ach,...Vy srandisto [smích]

289572

11.5.2013 16:09

RE: Pár poznámek

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 289508

Si myslím, že sexualita samotná není jediným duvodem, proč je existence rodiny optimální. Jde o to, že muž je po více stránkách trochu jinačí, než žena, a jde o buňku v konfiguraci jakéhosi minimálního vzájemného doplňku.
Nedávno me k této myšlence inspiroval prítel, když se rozebíraly sousedské vztahy. Každý chce dnes co nejvíc pro sebe, nerado se pujčuje. Proč? Protože pri více lidech se težko kontrolují zásluhy, spotreba, prístup, odpovednost, hlavne, když jsou na nestejné duševní pozici. Je to jako ve firme, pokud je vec firemní, tak se s ní nakládá často jinak, než s vlastní. Firemní se pujčuje, vlastní pokud možno ne. Život v širší komunite, než je rodina se proste historicky s ohledem také na vlastnické vztahy neukázal jako optimální, protože každý muže mít rozdílný pohled na tempo práce, nároky na odmeny, schopnost prispet k celku, vlastnické vztahy. Pak jsou vztahy, kolik se venovat komu, kolik si dovolit nekoho podporit, nebo od nekoho vzít. Rodinu lze i z techto hledisek považovat za historicky a možná hospodársky optimální konfiguraci schopnou jaké také synergie, symbiózy i bez toho, že by potrebovali mezi sebou účetní, další profese a firmy navíc.

289545

10.5.2013 22:39

Ještě mi to nedá. :o)

MARTin-anonym 94.?.?.?

Reakce na 289505

Když jsem psal, že být muž, manžel a podobně je jen určitá životní role, tak jsem tím nechtěl říct, že není důležitá.

Jen by podle mne člověk měl svou identitu najít v sobě. A ta by neměla být závislá na tom, zda má nebo nemá ženu, děti, peníze, vlast, pohlaví, ruce, nohy... [smích]

Když ji najde, má pevný bod nezávislý na okolnostech. Když ho má, může snáz navázat pevný, trvalý vztah a neupadnout do závislosti. Protože bude vždy vědět, kdo je a jaká je jeho identita.

Takže já chápu, že z pohledu mnohých lidí když někdo přijde o rodinu a o to že je muž, tak se z něj stává beztvárná, vyprázdněná troska - jako by jeho život už ani neměl smysl.

Ale z tohoto mého pohledu to tak prostě být nemusí. A snažím se říct, že kdyby lidé hledali svou identitu tak, aby byla méně závislá na okolnostech, byli by i hůře manipulovatelní, méně ovládaní strachem a podobně.

289510

11.5.2013 9:37

RE: Ještě mi to nedá. :o)

mtk 88.?.?.?

Reakce na 289510

Po delší době se tu objevil někdo, kdo používá vlastní hlavu. Makow je typický konvertita, co spolknul křesťanské bludy i s navijákem. Co se týče monogamní společnosti, rozšíření o jiné formy soužití, jak jste zmiňoval, by rozhodně prospělo spoustě lidem, kterým je mono- rodina těsná. A rozhodně by to nemělo negativní dopady na výchovu, možná spíše naopak, pokřivené manželské vztahy držené silou dogmatické tradice, taky jistě nedělají dobrotu.

289536

11.5.2013 20:10

RE: Ještě mi to nedá. :o)

M.P. 194.?.?.?

Reakce na 289536

Aha, takže problém není Makow, ale nenávist vůči křesťanství! Wow.

Není nad pravdivé vyjádření.

Takže rozmlátit rodinu, abychom to těm křesťanůlm natřeli!

Variace na: Rozmlátit vše v Česku, abychom to těm komunistům natřeli.

O děti nejde, důležité je to rozmlácení! Jasně, že by rozmlácené rodiny neměly dopady na děti, ani na výchovu děti by byly šťastné. [smích] I vy vtipálku. [smích]

Díky za upřímnost.

Miloslav Ponkrác

289556

12.5.2013 12:39

RE: Ještě mi to nedá. :o)

mtk 88.?.?.?

Reakce na 289556

To chce klid. O rozmlácení čehokoliv tu není řeč, ať si každý zvolí variantu, která mu vyhovuje, a jestli tady někdo něco rozbíjel, tak to byli křesťané (a nejen oni) a týkalo se to všeho, co nezapadalo do té "jediné správné a pravé" ideologické roviny. A křesťané to odjakživa natírali jak druhým, tak sami sobě - netřeba zásahů zvnějška. A nenávist vůči křesťnství? To jste si zcela typicky po křesťansku vyfantazíroval a hodil na druhého. Mě jsou všechna náboženství šumafuk, pokud mi nehodlají kecat do života. A kritizovat můžu co chcu a kde chcu, jestli Vy si to spojujete s nenávistí, tak je to váš problém.

289596

14.5.2013 11:51

RE: Ještě mi to nedá. :o)

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 289556

Mno, krestani nam demontovali rod jako takovy. Pro lidske bytosti je prirozena jednotka tlupa, ne rodina.

289689

14.5.2013 12:20

RE: Ještě mi to nedá. :o)

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 289689

Taky je pro ně přirozené vydávat neartikulované skřeky a lovit mamuty. Jo jo, dobře už bylo

289690

14.5.2013 13:17

RE: Ještě mi to nedá. :o)

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 289690

Jak ostatne mnozi cini dodnes [smích] Myslim ty skreky, mamutu je kolem poskrovnu.

289693

14.5.2013 13:46

RE: Ještě mi to nedá. :o)

mtk 88.?.?.?

Reakce na 289693

Mno, cikánské gheta je solidní studijní materiál rodového zřízení, místo mamutů jsou kolemjdoucí jiné barvy pleti.[mrknutí jedním okem] Ale chtěl jsem reagovat spíše na váš předchozí komentář. "Přirozenost" tlupy bych nahradil vyjádřením "to, co převládá" vzhledem k celkovým životním okolnostem a podmínkám. Jsem přesvědčen, že i v tlupách jedinci tendovali k trvalému vztahu a nedělit se o partnera. Berte to jako formu dotazu. [smích]

289695

14.5.2013 20:28

RE: Ještě mi to nedá. :o)

slak 77.?.?.?

Reakce na 289695

Vzhledem ke sklonu kočovat s mačetami třeba i do restaurací to nutně jenom kolemjdoucí být nemusí v zástupné roli mamutů. [chechtot] [mrknutí jedním okem] Nakonec oni si množstevně dosvědčí, že byli napadení, když tam není kamera.

289709

17.5.2013 9:10

RE: Ještě mi to nedá. :o)

mkadlec 89.?.?.?

Reakce na 289695

Berte tohle jako formu odpovedi. V teze knize se spisovatel zminoval o tom, ze slysel o tom ze hostitel nabidne svoji zenu hostu jako formu pohosteni, ale on osobne se s tim nesetkal. Nicmene jinde psal, ze cituji "vejit v noci k vdane zene je povazovano za prehmat", vdana nazirano z hlediska meho vyse odkazovaneho prispevku. Takze asi mate pravdu, nicmene to nejspis nijak nehrotili.

289871

17.5.2013 21:56

RE: Ještě mi to nedá. :o)

mtk 88.?.?.?

Reakce na 289871

Dík za odkaz, pročetl jsem celou diskuzi, už si ji nepamatuju, přestože jsem si tam taky bezvýznamně cvrknul, Vaše názory jsou mi blízké. Je to na dlouhé zamyšlení.

289928

12.5.2013 8:39

RE: Pár poznámek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 289483

havlismus z něj leze jako sláma z gumáky, ztráta času, je tu nasazenej

289588

10.5.2013 17:22

RE: Pár poznámek

petesv 109.?.?.?

Reakce na 289464

Právě jeden z těch o kom je řeč, hetero-homosexual, zatím spokojený. Beztvará, vyprázdněná existence která hraje "roli", zatím co jiní žijí jako otec, Čech atd. A o to jde. Odhodí bez problémů roli demokrata, a bude hrát roli zapáleného komunisty či jiného "-isty" - v opačném gardu nám to mnozí předvedli docela nedávno - například senátor Štětina.
Beztvará, vyprázdněná existence se stane troskou, až pochopí na konci svých dnů že naletěl.
A pochybuje někdo, že tento celý marasmus je řízený? Komu patří Hollywood? Za sto let existence řádně zamíchal s morálkou a ovlivnil život každého evropana, nízké tresty, propagace sexuálních úchylek, "politická korektnost (samocenzura)" atd atd- ztráta času to opakovat. Kdo chce rozumět si přečte Protokoly, kdo je zabedněný, tomu pomůže až teprve sám narazí.

289489

10.5.2013 18:00

RE: Pár poznámek

MARTin-anonym 94.?.?.?

Reakce na 289489

Ach jo. Takových škatulek, do kterých jste mne stihl vložit. [smích]

Jsem otec a jsem Čech. Jenže od toho se neodvíjí má identita. Byl jsem lidská bytost dřív než jsem se stal otcem a být otcem není smysl mého života (byť je to důležitá role a já ji rád zastávám). Podobně to že jsem Čech na mně sice má vliv, ale není to rozhodující pro to, kdo skutečně jsem.

A i kdybych se narodil jako žena, černoch a nikdy děti neměl, byly by to prostě jen jiné životní zkušenosti, jiné věci k naučení se a jiné role, které bych hrál.

Nevím, proč na základě tohoto mého postoje usuzujete, že bych ochotně vystřídal jednu roli za jinou, pokud by se mi nezamlouvala. Naopak - pokud si uvědomuji, že to co v životě hraji jsou jen role, je těžší mne vystrašit a přinutit abych hrál podle vůle někoho jiného. Ne nemožné, ale těžší.

289493

10.5.2013 18:56

RE: Pár poznámek

fohat 194.?.?.?

Reakce na 289493

nojo.to je taková pomucka k přežití s jistým smyslem života ve třetí cenové skupině... [cool]

289496

11.5.2013 5:32

RE: Pár poznámek

p. 113.?.?.?

Reakce na 289493

..pravdepodobne M. uz ma konecne jmeno /to prave/ vymazane z STB archivu a tak ted muze znovu zacit posluhovat a zasluhovat si palmare od dnesnich trochu jinych havlovelitelu.......Statni organizace televizni slavne BBC /V.Britannie/ jiz po mnoho desitek let byla ovladana skupinami pederastu nejhorsiho druhu napojene a ovladajicich do znacne miry politiku vlady Jejiho este slavnejsiho Velicenstva a tech nejvyssich kruhu Lordstva a Baronu a Podvazkovych Laureatu a jinych prevysoce postavenych a zdegenerovanych elitnich eklhaftu a jejich prisluhovacu....novinari co se zabyvaji patrajici novinarinou /investigative journalism/ a neni jich v BBC a V.B. malo , si niceho nevsimli , slavna Scotland Yard taky ne, M15 , M16 uz vubec nic nevideli a deti zneuzivane po leta nikdo neslysel si stezovat , nikdo si niceho nevsim !!!!!!! URCITE TO BYLI PRUKOPNICI buzerantskych snatku ,dnes tak triumfalne oslavovanych , akorat chyba byla ze jejich "snoubenci a snoubenky "ktere znasilnovali, /coz je dnes bezne / byli hodne daleko od zakonneho veku...z tech anglosasu na obou stranach oceanu ovladanych vyvolenci je stale vice a vice na bliti...Jakmile si nekdo rika Sir a ma to vod kralovny tak je lepsi vod takovych prasat zdrhnout co nejdal...

289526

11.5.2013 9:24

RE: Pár poznámek

petesv 109.?.?.?

Reakce na 289526

už dávno neplatí, že tisk je hlídacím psem demokracie. Ten čokl líže ruce chlebodárcům. Investigativní novináři si všímají jen politicky korektních záležitostí, nebo když mají zadání štěkat na nepohodlné politiky. Kdo dnes věří mainstream víc než datum vydání je mešuge.

289534

13.5.2013 16:39

RE: Pár poznámek

Dap z lesa 89.?.?.?

Reakce na 289493

Divím se,že jim ještě odpovídáte - cožpak netušíte,o co tu vlastně jde ...?
Ti "hledači pravdy" totiž zoufale hledají,ke komu se přidružit,potřebují svého vedoucího,který je povede do dalšího tažení - vpodstatě jedno proti komu a čemu,nejlépe proti všemu.Však cíl se vždycky najde..
Je to jednodušší než sebepoznávání a přemýšlení nad tím,kdo vlastně sami jsou [smích]

289653

13.5.2013 17:32

RE: Pár poznámek

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 289493

Martiine, možná právě vnitřní vztah k těm rolím je to, co lze nazvat svou identitou (sdílením hodnot). Samozřejmě je k tomu potřebné najít pro ty role společného jmenovatele = svou identitu pojmenovat.

...kupodivu právě schopnost pojmenovat je tím, co kdysi velmi dávno oddělilo z říše zvířat tvora, ze kterého vyrůstal "projekt ČLO/věk" ve své nejhustší formě = těla. Od schopnosti artikulovat specifický obsah nepřítomné situace se také rodila celá oblast (databáze) virtuálních světů, kam si hledáme přístup skrze svou fantazii (+ její aplikace v hmotném světě).

..za nějaký čas se každému propojí jeho "informační databáze minulých životů" s nabídkou takových, které si následně budujeme svou současnou existencí "v těle".
Člověk je dvojprvek, je vždy dočasným propojením částí databáze (= "duše"[mrknutí jedním okem] s nosičem (tělem)proto, aby v této nejhustší formě existence mohl měnit střídavě tvar hmotných i nehmotných informací. Končí postupně doba, kdy změny prostředí měníme jen mechanicky - a začíná doba, kdy mentální výstupy dostanou hmotný tvar jen prostřednictvím převodu nehmotných dat na jejich hmatatelný projev (pocit větru lze převést na jiného člověka jako "vjem větru" apod...)
..ale zítra to ještě nebude.... [smích]

289657

10.5.2013 21:51

RE: Pár poznámek

levita 94.?.?.?

Reakce na 289489

Hned mě napadl poslední film Johna Pilgera
http://www.youtube.com/watch?v=u6tNXk9aB6k
Hned v úvodu je tam feminismus a Hollywood a pak média vůbec.
Ale pro některé nelze jinak, než:
Debilizace západní společnosti a "tak jsme blbci, no a co?" http://www.outsidermedia.cz/Absence-periferniho-videni--1.aspx

289507

11.5.2013 2:48

RE: Pár poznámek

Korutan 88.?.?.?

Reakce na 289464

K homosexualitě mám jednoznačný vztah. Nepatří na televizní obrazovky, ani do rádia. Nepatří ani jako majálesový průvod do ulic. Jako heterosexualita je i ona záležitostí soukromí jednotlivců. A v soukromí by měla zůstat. Dělat z ní jakousi záslužnou věc a politický artikl je prasárna.
Toleranci k postiženým lidem ano! Stejně jako k jiným deviacím, které nikoho neobtěžují, nečiní nikomu příkoří, neubližují. Jenže mezi tolerancí a sprostou propagací je ohromný rozdíl. A propagaci jakékoliv deviace považuji za neslučitelnou se slušností, morálkou a především s potřebami společnosti.
Vydávat knížky o princi milujícího prince je z mého pohledu zvrhlost! Popírat přírodní zákony, které spočívají převážně na dualitě pohlaví, ale i životních úkolů je debilita a popírání nejzákladnějších principů bytí.
V diskuzi zde padl také pojem „smysl života“. Ať si to jsme schopni přiznat, nebo ne, důvodem a smyslem naší existence na tomto světě je zachování a předání genetického fondu prostřednictvím našich dětí. Ostatní je nadstavba, šlehačka na dortu, nebo pelyněk v nápoji. To je otázkou života každého z nás. Ale základ zůstává. Zplodit děti a šťastně je dovést do doby, kdy budou ony schopny se osamostatnit a pokračovat. Jako jakýkoliv jiný druh žijící na této planetě. A asi i mimo ni.
Makow má ve svých závěrech jednoznačně pravdu. Dlouholetou mravenčí prací masmédií, vykonávanou na základě požadavku elit, se podařilo euro-americkou společnost odvrátit od staletími ověřených a budovaných morálních hodnot a společnost atomizovat! O tom, konec konců, svědčí i tato diskuze! Jsou však místa, kde to nefunguje! Kde nevedou blbý polemiky nad tím, zda se jedná o identitu, nebo o roli. A ta jsou nadějí lidstva.

289521

11.5.2013 9:26

RE: Pár poznámek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 289521

Jste si jistý?

> Jsou však místa, kde to nefunguje! Kde nevedou
>blbý polemiky nad tím, zda se jedná o identitu, nebo o roli. A
>ta jsou nadějí lidstva.

Nenapadlo Vás, například, že montovna v Číně, Japonsku, Vietnamu a tam "kde to funguje" byla jen pilotním ověřovacím projektem?!
Po rozbití euro-atlantismu nás naše Vrchnost (určená nám KNIHOU) a její Shabes/GOJ/im zavedou právě do systému který je "funkčnější", nežli ten náš dosavadní.

Vrchnost má 13. kmeny všude po světě. Jen v Číně je nejméně 1.000 čínských připravených židovských soudruhů, v Džaponsku rovněž, v Thajsku 200, v hodné Jižní Koreji 100 čekajících připravených soudruhů z 13. kmene. Jen Ti Češi, ti Češi nestíhají!!! Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDid%C3%A9_v_asij...

Aby stádo bylo převedeno po úzkém mostě do odpilotované P_R_O_S_P_E_R_I_T_Y, musí nejprve být rozděleno Vrchností na funkční divize a seřazeno podle vztahu k Vrchnosti (určeném KNIHOU): Aske/nazim, Sefardim, Mizrahim, Beytim, Italkim, Iraqim atd. pak dlouho nic.... následují Shabes/GOJ/im...pak ještě déle nic.... a nakonec největší divize = vybraní GOJ/im... Z toho vybraní Češi až nakonec, aby neremcali nebo nešvejkovali[smích]

Po převedení do nového funkčního modelu budou brzdy odstraněny a lidstvo se pod vedením Vrchnosti (učené nám KNIHOU) a jejími Shabes/GOJ/im, rozpracuje na plné pecky. A bude i rodit, rodit a rodit - nové GOJ/im...[smích]

289535

12.5.2013 2:58

RE: Pár poznámek

p. 113.?.?.?

Reakce na 289521

...Zacinam se denne modlit k Bohu Vsemohoucimu aby nas Cirkev Svata/ ve horecne spolupraci s ceskou fasistickou vladou/ neokradla tak ze bychom vymreli jako narod hlady....Dale se modlim aby ti prispevatele jako K. uz konecne prohledli , co vlastne tak hlasite, velkohube a samolibe vytrubuji stale dokola do sveta o tom at si v soukromi delaji co chteji !!! Snatky buzerantu a lesb jsou prvnim krokem PRAVE K ADOPCI malych deti a pod rouskou zakona a prave v SOUKROMI tyto deti 3-6 lete uz nemaji zadnou SANCI se jakkoliv branit...Zvysena sebevrazednost prave techto deti jiste stoupne / kam a jak si stezovat tyto deti nevi a kazdy je odbyde samozrejme to by kazilo tyto ideologie !/ a sebevrazednost deti a take FINGOVANE sebevrazdy !!!!..tezko zjistitelne se rozsiri a tak postupna devastace bilych nasleduje...Mame jeden z prikladu treba nenavistne a vrazedne lesby Reno US general attorney v masakru deti zen a rodin WACO..

289574

13.5.2013 11:28

RE: Pár poznámek

lubka 94.?.?.?

Reakce na 289464

Martine, možná aniž si to uvědomujete, jste z principu nihilista. Vaše životní role, to, že se necítíte být součástí většiny a odmítáte bisexuální princip jako stěžejní část fungující a hlavně života schopné společnosti, Vám samozřejmě neumožňuje soudit a přestavovat základní stavební kameny, na kterých je lidstvo zbudováno a od těchto se pak dále evolučně vyvíjí. Napřed všechno důležité radikálně popřete, aby jste vzápětí svou argumentaci konzervativně zjemnil, avšak emoční základ Vašich idejí zůstává nezměněn. Vaše myšlenky řídí emoce a pocity, načež rozumová úvaha a logický úsudek jsou tímto primárně potlačeny. Na své závěry se zkuste příště dívat s nadhledem nezúčastněné osoby, porovnávejte statistiku a fakta ( řečeno velmi obecně ), oprostěte se od osobních citových vjemů a utvořte logický závěr dané problematiky, podpořený dokazatelnými fakty, aniž by jste následně nemusel kličkovat jako zajíc. Vaše duševní mládí budiž pochopením, avšak nikoliv omluvou.

289638

13.5.2013 13:32

RE: Pár poznámek

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 289638

já bych naopak řekl, že dotyčný si uvědomuje mnohem více, než je tu mnohý schopen pojmout, a možná by bylo přístojnější zabývat se tu více názory, než se to pokušet rozpitvávat skrze dojmy z autora...
"to, že se necítíte být součástí většiny" to je přece v pořádku, ostaně více osobité je méně stádovité, tedy kvalitativně přínosné narozdíl od pouhé "stavební jednotky lidstva", která je kusem do počtu...
"Vám samozřejmě neumožňuje soudit" ba právě naopak, nesoudný je ten, kdo zapadl, ten již obvykle více následuje, než posuzuje...
"základní stavební kameny, na kterých je lidstvo zbudováno a od těchto se pak dále evolučně vyvíjí." tohle je dost podezřelý výrok, stačí si představit, co dotyčný může tím "kamenem" myslet, a co by mělo vlastně být tou "stavbou"...
"porovnávejte statistiku a fakta ( řečeno velmi obecně ), oprostěte se od osobních citových vjemů a utvořte logický závěr dané problematiky"
aha... prostě co je "osobní vjem", to je jen takové blouznění z mládí, zmítání se v pocitech a nelogičnosti, zatímco tu byla mocnostmi shůry dávno seslána "fakta" k aceptování, že? [mrknutí jedním okem]

289643

13.5.2013 20:37

RE: Pár poznámek

mtk 88.?.?.?

Reakce na 289638

>odmítáte bisexuální princip jako stěžejní část fungující a hlavně života schopné společnosti
Wikipedie:"Bisexualita je typ sexuální orientace jedince k jedincům obou pohlaví v přibližně stejné míře."
Toto má být ztěžejní část fungující a hlavně životaschopné společnosti? Neměl/a jste na mysli jiný výraz?
>Vaše duševní mládí budiž pochopením, avšak nikoliv omluvou.
Vaše duševní stáří budiž pochopením, avšak nikoliv omluvou, pro vaše poněkud směšné mentorování. Otevřenost myšlení Martina-anonyma kontrasuje s vaším dogmatickým přesvědčením o "základních kamenech, na kterých je lidstvo zbudováno". Tak odvážné tvrzení svědčí o přebujelém egu ohledně vlastních vědomostí, které svou nehybností a "hlubokou zakořeněností" spíš připomínají (opět) víru, než cokoliv jiného. Nic ve zlém. [mrknutí jedním okem]

289664

14.5.2013 1:40

RE: Pár poznámek

p. 60.?.?.?

Reakce na 289464

...typicky homo reci o rolich atd ..jednu radu, nedavejte krev...

289671

10.5.2013 16:02

Disclosure Project

Jaro697 194.?.?.?

Zblaznili sa? Pocul som o pripadoch kedy sa ludia z POZNANIA zblaznili.. pocul som aj o pripadoch kedy z ludi blaznov urobili. Ak sa nechali...
Je to len jeden z nastrojov aby sa lusia bali, "Davaj pozor lebo ked sa budes velmi starat ta sa zblaznis, alebo z teba blazna urobime...."
Ja sa ako blazon necitim a skuste si vygooglovat project Disclosure, dostojnici US Army vo vysluzbe, ktori sa neboja rozpravaju o svojich skusenostiach pocas aktivnej sluzby
A npr. byvaly US plukovnik v aktivnej sluzbe zodpovedny za zakladnu s jadrovymy zbranami, bude zrejme zodpovedna, svojpravna, osoba... atd...

289482

10.5.2013 20:02

Nenapadne podsouvání názoru...

Nikdo 89.?.?.?

Byla zde uvedená nenápadná lež, že cílem komunismu bylo zničení rodiny. Cílem komunismu nikdy nebylo zničení rodiny. Zase jeden výmysl rádoby bojovníka proti totalitě [smích]. Komunisti se starali o rodinu pečlivě. A bylo to vidět všude: jako přes zdravotní zabezpečení, sociální peče, komplexní duševní rozvoj a vzdělání až po důchodové zabezpečení. Dnes ti pravý přesvědčení demokrati utíkají z ODS a cpou se do Babišový strany. Je to jeho věc, ale to jsou lidí, kteří udělají z jeho stranou to, co s ODS. Já vím, že za socialismu bylo hodně věci špatně, ale nic podstatného, co by ohrožovalo lidi na životě, jako v dnešní skvěle demokracii.
Samozřejmě, první co se Tě bojovník za demokracii zeptá je: "Chceš, aby tady by bylo jako v Severní Koreji? Tak se tam odstěhuj". Ale není jenom Severní Korea. Ne, nechci, aby zde bylo jako v Severní Koreji, ale chci, aby tady byla politická situace jako v Československu v roce 1968, bez ZSSR. A to zde být mohla. Dubček se o to snažil a tak musel zemřít.
Nakonec, každá strana, která má v názvu demokratická už o sobě říká, že je to parta zlodějů a grázlů.

289499

11.5.2013 20:15

RE: Nenapadne podsouvání názoru...

M.P. 194.?.?.?

Reakce na 289499

Cílem komunismu v Rusku bylo zničení rodiny. Podporovaly se mimomanželské vztahy, svobodné matky, nevěra, nezávilost žen na mužích i nezávislost mužů na ženách, podporovaly se rozvody. Komunisté ale zjistili, že to mělo tak nečekaně silný devastující vliv na lidi, výkonnost i děti, že raději poměrně rychle couvli a začali rodinu podporovat.

289557

12.5.2013 3:05

RE: Nenapadne podsouvání názoru...

p. 113.?.?.?

Reakce na 289557

...ta prvni cast kdy se zeny mely osvobodit od manzelstvi atd trvala kdyz meli moc zidobolsevici , pote se to vratilo do starych spravnych koleji ze rodina je zaklad statu....

289575

12.5.2013 20:39

RE: Nenapadne podsouvání názoru...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 289575

Ano, je nutné rozlišovat mezi židobolševiky a komunisty. Ti první nám dnes opět vládnou, a to mnohem rafinovaněji a zhoubněji než prve.

289613

13.5.2013 7:37

RE: Nenapadne podsouvání názoru...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 289499

Presne. Ja k tomu dodam jedno:
Uz jeden takovy zid, ktery hrimal na zidy zde v historii byl.
Jmenoval se Hitler.

Hned k zidem priradil jako nejvetsiho nepritele komunisty, pote postizene, duchodce, cikany, homosexualy, samozrejme o samostatnych zenach ani reci a jako spravny fasoun se nezastavil.

Slovany oznacil za neciste a taky je mel v planu zplynovat...

Proste zabral vse. To je problem i novych rvounu, michajici fakty o kterych vi uz i male dite se SVOU VLASTNI NENAVISTI KE VSEMU LIDSKEMU. A to vse pod vidinou moci. Kvalitni manipulator pro blbecky bez znalosti.

Kdyz se podivam na soucasny Izrael a trvalou okupaci Palestiny, nejak to vse zapada.

289628

10.5.2013 20:08

regulérní cvok

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

podle mne je to text psaný regulérním a doufejme, že i léčeným, cvokem. Nemá hlavu, nemá patu a čpí z něj jen strach člověka , který si myslí, že jeho život je ohrožen protože soused žije s chlapem a jeho manželka ho poslala umýt nádobí a vyžehlit.

Čím se liší od těch, kteří si myslí, že neobřezané nebo nezahalené ženy, které nejsou provázeny mužem z rodiny se na něj vrhnou plny chtíče (kdyby se podíval do zrcadla, obavy by se rozptýlily).

Čím se tedy liší toto bláznění pod rouškou náboženství a normality od toho druhého? Ničím, je to snaha přinutit ostatní, aby se vešli do mých škatulek a to nikdy nešlo a sláva ani nepůjde.

289500

12.5.2013 18:10

RE: regulérní cvok

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 289500

Ze stredoevropskeho tradicniho pohledu politicko-ideologicke pruderie se Vam to asi tak jevi - to me neprekvapuje. V severoamericke situaci je to zase neco jineho. Dale, je zde vliv prekladu; osobne mi ani ten preklad za 'hoax' zrovna nesedi, je to spis podfuk nez lez, ale to je jedno.

Makow - a cetl jsem od nej behem let dost, je spis provokater, v tom lepsim slova smyslu. Je tez hodne poznamenan slozitosti jeho osobniho vyvoje jakoz I te skutecnosti, ze je Zidem. Citi cast sve viny a chce ji odcinit informovanim publika o tom, cemu on veri ze je na Zidech a jejich tradici skodlive. Nemyslim si, ze je v souhrnu prave spokojenym clovekem. To mu dava na druhou stranu tu 'vykonnost' kterou projevuje. Je sam svou vlastni obeti vic nez cim jinym.

Za lepsi cast jeho existence povazuji to, ze dava prostor jinym pisatelum a zdrojum z minulosti, nekterym velmi fundovanym. Makow nezbytne netvrdi, ze to co je na jeho strance je zcela pravdive, nazyva to "pracovni teorie". Dale pak a to hlavne, nechava (na sve strance) prostor k diskuzi I tem, kteri zasadne nesouhlasi tak jako Vy. Rekl bych, ze je jen jednou casti 'spikleneckeho' spektra a beru jej spise za katalizator, nez za jediny 'zaruceny' zdroj.

289607

13.5.2013 7:42

RE: regulérní cvok

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 289607

Hitler byl take zid, ktery rval na zidy.
A take chtel pouze moc... nad celym svetem.

A take nenavidel vse kolem, hlavne komunisty. Jako kazdy spravny fasista.

289629

13.5.2013 10:42

RE: regulérní cvok

raskolnikov 46.?.?.?

Reakce na 289607

také jsem si od něj leccos přečetl...
ten člověk duševně těžce trpí, dle mého, již nevyléčitelnou náboženskou virózou a mělo by se něho pohlížet se soucitem a s hlubokým poruzuměním k jeho postižení, a pokud někdo napíše, že "je spis provokater, v tom lepsim slova smyslu", měl by sám začít hledat pomoc...
>Rekl bych, ze je jen jednou casti 'spikleneckeho' spektra a beru jej spise za katalizator, nez za jediny 'zaruceny' zdroj.
no, já bych zase řekl, že se jedná o kalsický případ náboženskýho vymaštění na katolický způsob...

289635

11.5.2013 3:05

Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Kdysi jsem cetl pojednani o homosexualite od cloveka jez odpozoroval zmenu v lidskem jednani pozivanim urcitych potravin z nasich supermarketu,dobre je znam ukaz na castem piti Coca-coli a jinych limonad.Tento clovek se priklani k teorii,ze postupne stalym pouzivanim chemickeho jidla budem degenerovat a tato degenerace ovlivni nase DNA a takto otravene geneticke bunky prejdou do dalsi generace a proces dostane uplne jiny smer ve vyvoji cloveka jez se bude vice a vice odklanet od zakladni stavby homo-clovek a bude z neho uplne neco jineho co do povahove vlastnosti mysleni.Prilis mnoho chemikalii je v nasich domacnostech,od myti nadobi,az po umyvani podlah.Nase zahrada je mnohdy prilis osetrovana chemikaliemi, odkud berem zeleninu do sve kuchyne.
---------
Dalsi z mnoha veci je ,ze lidska spolecnost ,cim dal,tim vice je zavisla na lecivu-dragy,jen na ukazku povazte ze za minuly rok 11 svetove znamych dragovych spolecnosti mely vydelek 85 bilionu dolaru,poskozeni mysleni a nebo genetickeho kodu dragama ,muze byt opet jedna z pricin z odklonu vormalniho vyvoje jedince-cloveka.
-----------------
Dalsi veci je pozivani gentickych plodin,potravin a ovoce.
-----------
Druhou veci je ukazka nasich medii,ktera doslova homosexualum jdou na ruku,tak rikajic,v Australii bezelo mnoha rocni vysetrovani zmizeni chlapce,vec tisku byla neznameho vraha ukazovat jako kriminalnika,ackoliv se jednalo o vrazdu z homosexualniho hlediska,proste ,media,urcuji,jak mame tento kriminalni stav stravit,aniz by nekdo mohl rici otevrene ,jak byla zkutecna pricina vrazdy.
Druhou ukazkou je soud v USA kde homosexualni par,dnes ,jsou jako rodicove,pokud adoptuji dite,tak,tento "par"stoji pred soudem za pouzivani adoptivniho ditete ke svym homosexualnim ucelum.
Za zmiku stoji clanek"Children to be tought"hetrosexuality not the noem"in Australia schols project...UN equalising and diversion/pervesion Agenda 21."
------------
Nejvice mne zarazil clanek,v novinach,kde "odbornice" na detske otazky,prohlasila,ze deti z homosexualnich rodin jsou mnohem lepe "laskou osetrovane" nez deti hetrosexualnich rodin.
Dokonce i lepe prospivaji ve skole.
Proste,zde je i utok na normalni rodiny a normalni vychovny proces,jez dostava dnes nadech neceho spatneho,doslova kriminalniho.Zajimave je pozorovat zakony a cinnost vykonavani soudnictvi ohledne srazky hetrosexualu a homosexualu,jez jsou dnes v popredi,nase tv denne ma zpravy o homosexualnich svatbach,jakoby na svete nebylo nic dulezitejsiho nez toto,pochod homosexualu se stane narodnim svatkem.

289522

11.5.2013 9:50

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 289522

Pane Nohejl,
lidem,kterým nic neříká mizení dětí v USA, 1,8 milionů dětí ročně, homosexualita,sexuální deviace, feminizmus, multi-kulti, argumentují vždy pouhými spekulacemi, lstí a lží. Všimněme si,že také doporučují psychiatrickou léčbu diskutujících heterosexuálů i při vědecky ověřených symptomech devicí a jejich dopadech na rodinu a celou společnost. Připomeňme si proto, co napsal již v roce 1838 významný italský svobodný zednář jménem Vindice:

Nikdy nepřestaňme znemravňovat lid...udělejme vše pro to, aby se mezi lidem neřesti postupně šířily a množily. Lidé musí všemi pěti smysly nemravnosti vdechovat a pít až do úplné sytosti. Svět je vždy připravený přijmout nauky necudné a oplzlé.

Je tedy zcela zřejmé, že se jedná o postupnou realizaci, řízenou destrukci celé společnosti. Doplnění této dlouhodobé strategie destrukce společnosti,najdeme v Protokolech sionských mudrců a autentických talmudických textech.

V roce 1994 rabín Tzvi Marx ředitel aplikovaného vzdělávacího Institutu Shaloma Hartmana v Jeruzalémě přiznal, že židovští rabíni vydali dvě sady textů: autentické talmudické texty,kterými vzdělávají vlastní mládež v talmudických školách (yeshiviot) a "cenzurované a doplněné" verze, které jsou rozšiřovány mezi gojími.

Je to tedy strategie postupného vaření žáby, a pokud jsme, my gojímové a heterosexuálové, tak ubozí, že se neumíme bránit ani slovem či myšlenkou, pak nám již není pomoci.

289537

11.5.2013 10:22

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 289537

Ano,je potřeba začít nazývat "pravými jmény",všechny ty uchylárny,jdoucí"proti přírodě" i lidské společnosti,zlodějiny,lumpárny,agrese atd.A ožralost po flámu na ruské ambasádě nenazývat "virózou".Moc nechybělo,jak kdosi neznámý poznamenal a mister president by býval dovybavil sadu korunovačních klenotů šavlí...

289538

11.5.2013 19:33

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 289538

Pokud bylo prezidentovi nevolno po flámu,jak píšete, není to reprezentativní a nesouhlasím s tím. Přesto to není žádná katastrofa. Mě víc vadí, když ministr zahraničí při projevu prezidenta, spí na poslanecké lavici. Je to urážlivé a pohrdající. Prosímvás, kam jsme se to dostali? To působí destruktivně na diváckou obec a především na zmanipulovanou mládež. Pohrdání Českou republikou dávají najevo i umělci. Viz David Černý: Sousoší dvou nahých mužů, stojících na plastické mapě ČR, na kterou močí.

Nebo třeba oslavovaný exprezident Havel a jeho výrok:
Absurdní ideologie je, že rodina má mít výhody, protože plodí děti, na rozdíl od homosexuálních párů. To je pojetí rodiny jako teletníku, jako místa, kde se připouštějí býci ke kravám, aby byla telata.

A je toho ještě víc. Kupř.: jak Havel, notně ožralý, spadl do potoka a nachladil se, a pak, coby prezident, jezdil na ozdravné tůry s celou ekvipáží sloužících. A nikomu to nevadilo. Dokonce to dotáhl až na třetí příčku v soutěži o největšího Čecha.

289553

11.5.2013 21:49

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 289553

To je bezdebat,že tu degradaci státu a likvidaci jeho autority započal ten paskřivec Havel s těmi svými komediantskými,parazitickými nohsledy.A ta zombie na postu min.zahraničí je kapitola sama o sobě,k tomu není co dodat.Je to dobytek,ta naše politická reprezentace.
Já měl zato,že si se Zemanem o něco málo polepšíme,ale začínám o tom pochybovat....

Nu což,asi bude něco na tom:"kakaja natura,takaja kultura,kakaja kultura takyj narod"......je to na lidech,aby s tím něco udělali.

289560

11.5.2013 22:16

Re-stá/R/t

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 289560

Obrázek nikdy nebude celý, bude Vám stále chybět cosi do skládačky pokud neuvidíte tohle - velmi doporučuji shlédnout celou metodiku a poté začít uvažovat o překvapivých souvislostech...(např. HAVEL VE VĚZENÍ...verbování...Proč pak amnestie v níž v tom množství "prolezlo bez povšimnutí" mnoho kolegů mafie...)
http://www.youtube.com/watch?v=iG5CagkUqK4
Vor v zakone

289562

12.5.2013 12:17

RE: Re-stá/R/t

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 289562

No právě. Lidská společnost si musí položit otázku, jak dál? Počátky marazmu, nesprávně zvolené cesty, najdeme již v bibli, ve Starém zákoně:

Když pak tebe uvede Hospodin Bůh tvůj do země, do které již vcházíš,abys vládl jí,a vypleníš národy mnohé od tváří tvé, Hetea, Gergezea,Amorea,Kananea,Ferezea,Havea a Jebuzea,sedum národů větších a silnějších než si ty, a dá je Hospodin Bůh tvůj tobě, abys je pobil: jako proklaté vypleníš je, nevejdeš s nimi v smlouvu,aniž slituješ se nad nimi.

V současném věku se nic nezměnilo. A to je velmi nebezpečná cesta pro civilizaci této planety.

NyDaily News,28.února 1994,s.6, rabín Yaakov Perrin:Milion Arabů nemá cenu jednoho židovského nechtu.

A Manachem Begin, izraelský ministerský předseda,cituji:
Our race (the Jews) is the Mster Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fakt, compared to our race,other races are beasts and enimals,cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kindom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as aur slaves.

Rusové mají to štěstí, že jsou velký a inteligentní národ. Horší je to s malými národy. I ruská mafie je svým způsobem vlastenecká.

289595

11.5.2013 22:24

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

slak 77.?.?.?

Reakce na 289538

Tady je takový výkvět exotů že né do roka a do dne to přebijí další nestoudností, ale spíš do týdne. A do půl roku jich bude tolik že by lidi museli mít hlavu jak harmoniku a pokud by tomu věnovali pozornost nemohli by dělat nic jiného a v podstatě to problémejkrům hraje do noty a vzájemně se tímto chrání. [smích] [chechtot] [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

289563

12.5.2013 3:20

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

p. 113.?.?.?

Reakce na 289538

...Jsou to bezpochyby zverstva a zlociny proti prirode....Jestlize nasi predkove po statisice let zil v jeskynnich a potom domech s tim ze zena/jako slabsi/ se starala logicky o rod/potomky , muz musel jit na lov v tlupach /sam by tezko neco zmohl/ to znamena ze musel vyjit s dalsimi cleny skupiny dale rozvijet mysleni,organizaci a zamery jakym zpusobem nejlepe zvire ulovit aby prezil , a potom u ohne s zenami sdileli zazitky z lovu , tedy muz vyplnuje zenu nejen fyzicky ale i v mnoha dalsich vecech a zeny se chovaji zcela v tomto smeru dodnes prirozene pasivnejsi ....maji rady divadla, predstaveni ,televizi atd....

289577

15.5.2013 8:04

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 289577

Rozumím dobře ? poplkání u ohně je výraz aktivity a poplkání v kavárně po divadle nebo s kámoškou po telefonu výraz pasivity?

Uvědomujete si, že po celou dobu historie člověka a to i člověka-lovce to byly ženy - sběračky a pěstitelky, které obstaraly většinu jídla pro skupinu a na jejich aktivitě záviselo přežití skupiny? Lov byl nebezpečnější než sběr (samozřejmě ne lov na zajíce) a protože muži byli zastupitelní, kdežto ženy ne (kdo by se postaral o přežití jejich potomků), riskoval se život mužů, nikoliv žen.

To ženy musely rozvíjet myšlení - ,musely vystačit s potravinami, většinu jich obstarat, uskladnit, starat se o děti a je učit, starat se o oblékání,přijímaly a dodnes denně přijímají rozhodnutí srovnatelná nebo vážnější než jakýkoliv manažer. Plánování je pro ně tak běžné jako dýchání. Také podíl na vývoji řeči je téměř úplný.

Ženy jsou aktivnějším pohlavím ovšem méně chlubivým

289723

11.5.2013 14:24

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

MARTin-anonym 94.?.?.?

Reakce na 289537

Snažil jsem se toho Vindice najít a nepodařilo se mi to. Jako známé svobodné zednáře jsem na české Wiki našel Alfonse Muchu, Edvarda Beneše, Jana Masaryka, MUDr. Ladislava Syllabu... toho Vindiceho se mi objevit nepodařilo ani na anglické Wiki.

Můžete mne prosím nasměrovat?

289543

11.5.2013 18:19

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 289543

Ano, mohu Vás nasměrovat:
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/PrintArticle/1496-slobodomura...

Název článku:
Slobodomurárstvo.Nešťastie našej doby (11) Posobenie slobodomurárstva na verejnost (2/2)

289550

12.5.2013 1:57

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 289522

Jako na zavolanou do nasi diskuse,vysel v Australii clanek s timto nazvem:"Queensland mum fights for transgender girl's rights
"Prakticky receno ctvrte dite jiste pani od narozeni,co by chlapec,tvrdi,ze se od narozeni citil-a devcetem, ackoliv pohlavne ma vsechny znaky chlapce,takze z Michala se stala Jana,ovsem,zde je zasah skoly,ktera brani chlapci jit na divci zachody,takze ,reseni zachoda zkoncilo pouzivat zachody pro postizene deti.Zde,ale "maminka" bojuje za pravo sve "divky" chodit na divci zachody.Proste ja nevim,kdo je vic postizeny co se tyka sexualni zarazenosti,maminka a nebo Michal-Jana,kazdopadne jak maminka ,tak Jana by meli prestat pouzivat chemicke potraviny,kdyz chemicke osetreni,aby se produkt "nekazil" je i v mineralni vode v nasich supermarketech.
Druhou veci,kterou jsme neprojednali,je ockovani, vroce 1940 se slo s ditetem na ockovani planych nestovic a davka se davala ctyrikrate, V roce 1980 uz dite dostalo osm ockovani,ve veku dvou roku sesti mesicu,a konecne jednoho roku,v roce 2012 je to 49 ockovani,ve 14 ruznych serech,vetsina ockovani je v malem veku ditete,dva az 18 mesicu po narozeni. ( -muj nazor,to by nevydrzel ani kun! )Pokud sledujete deni ve svete,tak dalsi oskovani je na ceste pro zamezeni rakoviny delohy a tak devcata od veku 10-12 roku povinne na ockovani,dalsi vyzkum ukazal,ze i chlapci rovnez maji byt ockovani take,proste farmaticke ustavy se svymi "vedci"maji zlate casy,ackoliv je znamo,ze zdravotnicky personal se zuby nehty brani,jakemukoliv ockovani,dokonce "vedec" varoval sve pribuzne a pratele,aby se jeho vynalezem nenechali ockovat.
Nemusim byt prorokem,ale chtel bych vedet,kolik ockovani dostanou zidovske deti v separetnich zidovskych skolach?Z archivnich zaznamu USA vyslo najevo ,ze tajne sluzby zamerne rozsirovali i nemoci,radiktivitu a jine,aby si na populaci vyzkouseli,jak rychle obyvatelstvo bude nemocne a v jakem rozsahu,to same jako u "rakouske firmy", jez nakazu chripky rozeslala do ruznych koutu sveta.V zaznamech USA najdeme i zamerne ockovani cernochu syfilidou,za ,coz se dodatecne president Obama,nekolika prezivajicim svedkum,omluvil.
Takze,v celku na jedne strane lidstvo degeneruje na strane druhe si muzem vybrat,jakou smrti sejdem z tohoto sveta,nebude uz nutno se ptat neuzitecnych jedliku,zda dobrovolne ukonci svuj zivot a nebo budou cekataz rozhlasem budou hlasit jeho cislo k urcitemu materilnimu procesu-premeny,na neco.
A Queensland mother is fighting for her transgender daughter to be able to use the girls' toilets at her primary school.
The world's best home-made rides and slides Nine year-old "Jane" was born a boy named "Michael" but this year began going to her school as a girl with the full support of her family, The Sunday Mail reports.

Ted,"vedci"dali zenam pilulky na potraty,to bude ta prava katastrofa,media a ucene hlavy zakona se neptaji na nazor muze, pred vrazdou jeho ditete,snad ,ani nema pravo,v ramci"rovnopravnosti".
Snad prezijou jen primitivni domorodci,k nimz se nedostane civilisace,kde,zena musi poslouchat sveho muze a muz dodrzuje tradicni zakony.

289573

12.5.2013 3:09

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

p. 113.?.?.?

Reakce na 289573

...co ja vim tak v tech farmatovarnach na antikoncepce muzum kteri tam pracovali zacaly rust prsa , prestaly rust vousy , zvysoval se hlas atd...

289576

13.5.2013 12:31

RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 289522

a co může za homosexualitu u hus divokých, tak trefně popsanou Kondrádem Lorenzem ? a u jiných zvířat? je to prostě tak, že k záskoku pro výchovu potomků příroda vytváří i jedince, kteří se rozmnožovat nebudou a nechápu, co je na tom tak divného?

289641

11.5.2013 11:47

je to hlubší

Mirra 89.?.?.?

co se týče homosexuality, tak ta je přirozenou součástí člověka jakožto živočišného druhu, ale je fakt že v posledních desetiletích se místo rozhlašované tolerance spíše propaguje.
Stejně jako s rasismem - vypadá to že se ho euroatlantická civilizace snaží potlačovat, ale když se na věci podíváme důkladnějí tak zjištění jsou dost rozporná a často i opačná proti vyslovovanému. Třeba devastace bývalého Východního bloku - bez jediného výstřelu se podařilo vrhnout hospodářství bývalé socialistické soustavy desítky let na zpět a nahlodat populaci nemocemi a drogami. Dalo by se původně uvažovat že vůdcové v pozadí jsou rasističtí ve středověké podobě, ale to že se likviduje i vlastní rasa odporuje i nacistické teorii, takže lze říci že ti co za tím stojí jsou buď šílení - anebo to nejsou lidské bytosti.... Svádět vše na Židy je příliš jednoduché, i ti jsou od pradávna nástrojem vyšší moci.
Spíš si myslím že vůdcové planety se nechali opít střípky fantastických technologií výměnou za suverenitu (jestli se neděje něco jako v seriálu "Poslední konflikt" ale v utajené podobě). Jen málokdo zřejmě tuší jaké černoty se dějí pod svícném - a myslím že kdyby se to veřejnost dozvěděla tak málokdo by spal klidně.....

289540

11.5.2013 14:56

NWO Plans Exposed By Insider In 1969

sxg 95.?.?.?

Niektoré body:

zníženie počtu obyvateľov
povolenky na deti
sex bez reprodukcie
sexuálna osveta ako nástroj
podpora homosexuality
zánik rodiny
obmädzenie bezplatnej zdravotnej starostlivosti
potlačenie liečby rakoviny
prepísanie Biblie
školská dochádzka ako indoktrinácia
vyvolanie sociálneho chaosu
podpora spotreby drog, alkoholu
kontrola potravín
zkreslovanie ekonomiky
terorizmus kvôli väčšej kontrole

http://rense.com/general94/nwoplans.htm
http://100777.com/nwo/barbarians
http://rense.com/general84/d2on.htm

289544

11.5.2013 20:30

A co s tím chcete jako dělat?

Owen 85.?.?.?

Postavit homosexuály mimo zákon? Člověku, který má tu smůlu, že se narodí jako lesba-gay doživotně zakázat vystupování na veřejnosti, aby nikdo nemohl vidět, že to jsou normální lidé a ne zrůdy? Zakázat ženám a dívkám studovat, vzdělávat se, pracovat? Zakázat předmanželský sex? Zakázat nepohodlnou hudbu, film, knihy? Co mi to jen připomíná - islám. Já myslel ,že jsme lepší...... [zmaten]

289558

12.5.2013 18:25

Dalsi blb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

ktery do svych konspiraci zamerne taha komunismus. Za real socialismu u nas probehly 3 populacni vlny. A nikde ve svete nebyl (dnes uz vubec ne) system, ktery by VICE podporoval rodinu, nez prave za tech osklivych komunistu.

A s tim, co pise, spleta zamerne hrusky a jabka. Veme fakty a pretvori je ke svemu videni, ktere vydava za skutecnosti. Polze dalsi zidovsky lhar a utra manipulator.

Nektere vec jsou samozrejme a kde kdo o nich vi, ovsem on je zamerne vede jednim smerem. Tak to ovsem neni. Je to vice komplexni, cile jsou v necem odlisne (pravdu ma v tom, ze je zamerne potlacovana rodina, mladi jsou pres media a skolstvi vychovavani k nezakladani rodiny + nulove socialni jistoty + naburene ego, ovsem prevazne muzske casti, nikoli zenske).

Jednoduse se snazi zvetsit populaci psychopatu.
Firma nepotrebuje zamestnaance, ktery ma pozadavky, ma rodinu a vybira si. Firma potrebuje otroka, ktery bude nonstop skakat, jak oni budou piskat.

289608

12.5.2013 19:49

RE: Dalsi blb

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 289608

Snazte si to troche lepe promyslet nez zacnete psat. Jiz tady byl nespocet diskuzi o tom, zda jsme meli ci nemeli PRAVY komunismus. Koncensus je zcela jasny a kazdy to vime: NEMELI. Ze ta parta debilu a grazlu nahore co si bohorovne usurpovali moc ve state si tak rikali, to je jina vec.

Tudiz, z toho titulu je treba to posuzovat. Pan Makow vidi 'komunismus' jako odlidstujici, doslova dabelsky fenomen a v tom bych s nim do znacne miry souhlasil. On je zcela presvedcen, ze "K" nam byl naordinovan samym spiknutim bankerstva proti humanite. Paklize mu to nejsme sami schopni rozumne vyvratit, nechal bych mu jeho pravo si to myslet a to mysleni sirit.

To je take soucasti 'trhu myslenek', kterym nase doba oplyva. Ja osobne vidim zcela jasnou snahu komunizovat zdejsi spolecnost (v Severni Americe) a to zcela bez souvislosti s vlastnictvim vyrobnich prostredku. Tudiz, 'komunismus' je zcela proveditelny bez socializmu. Deje se to pomoci tri zakladnich nastroju: masova desinformace (brainwash), uniformizace (stereotypizace) individualniho zivota a oklestovanim osobnich svobod. Jsem schopen kazdy z techto bodu vecne dolozit priklady.

Tudiz, jste-li buz nastvan na Ceskou soucasnost a hledate-li protivu, nebo jste-li skutecne tak 'kovany'(pak je mi vas uprimne lito), ze vas tento 'popleteny Zid' stve, nechte si to jeste jednou projit hlavou. Pekne v pohodli ve svem soukromi a budte si uprimny sam sobe - je to jen ve vasi hlave. Tam vam zatim nikdo nevidi. Jste (mel by jste byt) nezavisly a svobodny clovek. Jste-li svobodny, nemusite mit potrebu se nasirat kvuli neci 'debilite'.

289609

13.5.2013 7:19

RE: Dalsi blb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 289609

Me nemusite radit. Ani neco vysvetlovat. Zkuste manipulovat deticky, ty vam to sezerou.

- Nenapsal jsem, ze jsme zili v komunismu, ale real socialismu. Pokud neznate ani termin realni socialismus, proc se serete do politiky a historie?

- Ti, dle Vas bolsevici vystaveli od nuly celou republiku, dali lidem bezpeci a socialni jistoty, jake nebyly ani v ostatnich statech vychodniho bloku.

Komunismus je oskliva myslenka pro ty, kteri chteji vse pouze pro sebe a nevidi druhe. Ovsem, ano, bez dalsi evolucni vlny je nemyslitelna. Clovek na komunismus nikdy nebude pripraveny.
Pokud byste cetl nejake ty publikace o komunismu, vite, ze to je pouze cil, neni a nemuze byt realne nikdy zaveden.

M.j. komunismus neni pouze o kolektivizaci, je to typicky pokrouceny nazor americanu a jejich stupidni 100 lete manipulacni masaze, od kolebky ke hrobu.
Ja jsem procetl komplet kapital od Marxe, nemam problem s terminologii.

Mimochodem, vite vubec o tom, ze dle vsech sociologickych pruzkumu je levicovy ideolog nejvetsi individualista? Mi nemusite vnucovat svobodu, jsem mnohem svobodnejsi, nez VY z jednoho odstavce usoudite! Nepotrebuji k uspechu pratele z politiky, ani kupovat soudce ani mit policii pod palcem.
Vylozene na jejich hru seru. A vy se klidne kolektivizujte pod vladou fasistu a hrde je brante. Az budete ryt rypakama v betonu.

Mate vubec predstavu KDO se nejvice kolektivizuje? Podivejte se na kartely, banky, pravicove politicke telatka, mafii, vyholene vymastence a hlavne ZAPADNI MEDIA s pouze jednym nazorem. Jak hezky spolupracuji a kryji jeden z druheho.

Vy se bohuzel myslet nenaucite nikdy.
Ctete, mozna Vas to nasere jeste vice:
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Keller-Odtrhl-se-vrsek-pyramidy-neschopni-zustavaji-na-spici-238404

289626

13.5.2013 9:02

RE: Dalsi blb - libovej

osa x 193.?.?.?

Reakce na 289626

> Ti, dle Vas bolsevici vystaveli od nuly celou republiku, dali lidem bezpeci a socialni jistoty, jake nebyly ani v ostatnich statech vychodniho bloku. <
[chechtot]
Komunisti jsou jako borelióza , fakticky nevyléčitelná s děsivými následky. [pláč]

289631

13.5.2013 9:42

RE: Dalsi blb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 289626

Vážený pane,
souhlasím s vámi až na jednu podstatnou věč, kterou při hodnocení komunizmu musíme mít na mysli. A tou jest, že byl Rusům a poté dalším slovanským národům vnucen a řízen sionisty. Podrobně tuto strategii rozpracoval generál Albert Pike, zednářský velmistr, který ve svém dopise ze dne 15.srpna 1871 seznamuje osvícené ze Společnosti moudrých mužů Sionu, jak ovládnout svět pomocí tří světových válek. Těmito skupinami byli Rusové označeni jako národ určený k likvidaci-BOGEYMAN.

Pike navrhoval,aby byl rozpracován a zorganizován komunizmus, nacizmus, politický sionizmus a další mezinárodní hnutí s cílem podnítit tři světové války a nejméně dvě velké revoluce.

Jinak slovo komunizmus není nové slovo. Najdete jej ve Vedách a týká se především duchovních hodnot. Nikoli materiálna.

289632

13.5.2013 12:37

RE: Dalsi blb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 289632

já tedy opravdu žasnu, za vším židi, homosexualita zlo , slovanské národy beztvará masa, hledáme na sobě vlivy rozličných evropských "ras" - nezdá se vám, že jste tak trochu nahnědlí? Lidské rasy jsou jen myšlenkový experiment, jsme jedné rasy, jsme lidé, jsme spolu všichni spříznění v nespočetné řadě generací máme všichni společné předky, rasy prostě neexistují, jsou blonďáci a lidé černovlasí a jsou lidé s velmi světlou pokožkou a lidé s černou pokožkou, ale většina je někde mezi tím. Homosexualita je zcela organická a my jsme my. z každé dnešní "rasy" máme něco.

289642

13.5.2013 14:05

RE: Dalsi blb

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 289642

A pročpak jste se pod to zapomněl podepsat? Nevěříte si? Bojíte se? Čeho? Nás? [zmaten]

> Lidské rasy jsou jen myšlenkový experiment, jsme jedné rasy, jsme lidé

Ano. Zkuste to obhájit třeba u psů nebo koňů nebo jakýchkoliv šlechtěných zvířat. Podle vás je tedy jedno, jestli dostihy poběží pivovarská kobyla mezi dostihovými koni a je jedno, jestli bude policie používat na chytání zločinců třeba beagle, protože rasy (a vlastnosti s tím spojené) jsou jen myšlenkový experiment. Tohle jste chtěl říct? Nebo budete mlžit a tvrdit, že rasy u zvířat dělají rozdíly, kdežto u lidí ne?

289648

13.5.2013 14:34

RE: Dalsi blb

slak 77.?.?.?

Reakce na 289648

Určitě jsou rasy nezpochybnitelné Anglosasové, asiaté, negři?, včetně dalšího dělení, například z velké británie z letiště vraceli rómy s popisem gypsy.

289649

13.5.2013 16:42

RE: Dalsi blb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 289648

Pane Stvora, mám malou prosbu. Můžete mi změnit "identifikační" číslo, mám v záhlaví příspěvků 86, tedy stejné číslo jako diskutér na kterého reagujete. S tímto myšlenkovým experimentem nechci mít nic společné, můj pohled a jeho se zásadně liší, nejen na rasy.

289654

13.5.2013 17:05

RE: Dalsi blb

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 289654

> Můžete mi změnit
> "identifikační" číslo, mám v záhlaví příspěvků 86,

Nemohu. To je začátek vaší IP adresy.

289656

14.5.2013 12:52

RE: Dalsi blb

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 289648

naprosto z vami souhlasim.
nicmene vite jak vznikl ten beagle nebo pivovarsky kun? lidi tak dlouho krizili ruzne psy/kone se znaky, ktere chteli u vysledneho produktu az jich dosahli ve vyznamnem mnozstvi. A vznikle jedince parili mezi sebou.
Rasa je produkt, prirozene nebo umele omezeneho, selektivniho krizeni.
Aspon u zviratek to plati. Mozna i u lidi.

289692

13.5.2013 15:49

RE: Dalsi blb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 289642

Bohužel, taková je skutečnost. Nezkreslená pravda. Na příklad Rudolf Vrba mimo jiné cituje též dobový tisk:
Zkáza Slovanů (2) Mezinárodní pomoc Rusku
Zkáza Slovanů (3) Disraeli
Zkáza Slovanů (4) Říše antikrist
Zkáza Slovanů (5) Expedice Lenina ze Švýcar do Ruska
Zkáza Slovanů (6) Obavy Žida Hessena o bolševiky
Zkáza Slovanů (6) Nový car
Zkáza Slovanů (8) Vůdce bavorské republiky rad před soudem
Dostupné na: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz

POkud byste chtěl vědět kdo vládl v Rusku po VŘSR tak zde:
http://www.protiprudu.info/diskusia/?subpage=forum&s=posts&f=... Téma: RUSKO

Dále existuje celá řada studií, které popisují genezi přípravy experimentu komunizmu, vývoj Sionizmu a také plány na zřízení celosvětové vlády. Například židovský boj proti ruskému carizmu se datuje od doby Kateřiny II.

Mimo autorů západní provenience existuje v současné době celá řada ruských autorů, takže máme možnost porovnávat. Jedno je jisté. Že většinou převládá konsenzus na tyto historické události.

289651

13.5.2013 16:58

RE: Dalsi blb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 289642

A proč bychom měli být tak trochu nahnědlí?

Proč ne tak trochu homosexuální, tak trochu židi, tak trochu světlovlasí a zároveň tak trochu tmavovlasí...

Jestli máme něco z každé dnešní (a proč nikoliv i z té dřívější)rasy, pak je to blbost - tady vidíte, že rasista opravdu nejsem.

289655

15.5.2013 2:24

RE: Dalsi blb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 289632

Opet pouze domenky.
Opakuji, komunismus nikdy nikde nebyl. Ten rezim se jmenoval realni socialismus. Ale budiz. Sioniste nevymysleli ani socialismus, ani komunismus.

Proc o slovu komunismus jako o nejakem 'novem slovu' pisete na muj prispevek. Je odvozeno od komunite, spolecnost. Pomerne hodne jsem toho precetl o parizske komune... Ja v tom s vami souhlasim. Je to tzv. cil, nebo smer, kterym by se mela spolecnost ubirat. Pouze nerealizovatelny se soucasnou genovou vybavou cloveka.

A zide + jejich uloha ve VRSR? Jsou herci a manipulatori, ovsem v Rusku to pred r. 1917 vrelo uplne bez jakykoli intervenci Ruskych zidu. Tech ruznych teorii, ruznych domenek, za co vse zid muze, nebo nemuze je hodne. Celou historii mohli zide za neco, co se nekomu nelibilo, nebo na cem chtel maskovat vlastni podil. To neni novinka. Na druhou stranu, 3000 let, kde se pohli, pokouseli se pretvorit danou zemi k 'obrazu svemu'.
A Rusky zide prakticky nonstop podkopavali rezim, oni byli ti, kteri se snazili za kazdou cenu utect do USA. Tam popisovali jak trpeli.

CSSR spolupracovala s Izraelem, do urcite doby. A kazdy vi moc dobre proc...
V USA mela zidovska komuna obrovskou podporu levice, hlavne v povalecnem obdobi (tradicni postoj levici k 'utiskovanym'. Posrtupne se ukazovalo, koho vlastne podporuji zide v USA a take jejich antisocialni politika v Izraeli. Nikdy nemeli nic spolecneho s levici.

Je proste mirne prekonspirovano, vsude. A tento pan to doklada. Predstava, ze by po valecnem obdobi, po okupaci z Nemecke strany, zrady celeho zapadu VUBEC UVAZOVALA CR a SR jinak, nez se priklonit k Rusku je detinska, nebo prezentuje nazor sudetaka.

289718

15.5.2013 8:47

RE: Dalsi blb

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 289718

Ano, je to náročné téma. Nelze zaujímat "absolutní stanoviska" bez důkladného poznání faktů. Poznání faktů umožní lidstvu vypracovat životaschopný plán pro pokračování této civilizace, bez apokalyptické války. Budemě vědět, znát cestu pro budoucnost.
Vidím, že i vy se upřímně snažíte o poznání a publikaci nezkreslené pravdy. A to je dobře. Nicméně:

Puč v Rusku roku 1917, který je nazýván VŘSR, byl systematicky připravován ilumináty, sionisty a byl Rusku vnucen. O tom není naprostých pochyb. Je třeba se pouze seznámit se souvislostmi.

Britský premiér Benjamin Disraeli podporovaný baronem Rothschildem, ve svém románu Conigsby píše: Mohutná revoluce, která se v tuto chvíli v Německu již připravuje a o níž se v Anglii tak málo ví, dozrává pod výhradním vedením židů, kteří dnes mají monopol na všechny profesorské katedry v Německu.

Karel Marx (Mordechai Marx Levy), jako člen jedné z pomocných organizací rothschildových iluminátů pouze vypracoval kompilát už dříve formulovaných paradigmat pod názvem Komunistický manifest. Myšlenky manifestu nepocházely z jeho hlavy. Vše bylo připraveno předem. Vemte si třeba oslavu 1.máje, který byl velkým dnem pro všechny (tak zvané) komunistické národy. Dne 1.května 1776 dokončil Weishaupt svůj ideologický plán na zotročení světa. Slovo "ilumináti" Weishaupt vysvětlil takto:
Je odvozeno od slova Lucifer a znamená "nositel světla".
Weishaupt zaměstnával asi 2000 placených následovníků a to z peněz Rothschilda. Mezi nimi byli nejinteligentnější lidé z oblasti umění,školství, vědy,financí a průmyslu. Ti pokračovali a pokračují v započatém díle. Toto dílo neskončilo ani v současné době. Má pouze jiné formy.

289725

15.5.2013 15:58

aREa mafia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 289725

Tady Vám to vysvětlí - oni se převlékají za cokoliv, schovávají za jakoukoliv ideologii, ale jim vládne zákon gangu:
Část historie kolem světových válek a nástupu bolševiků (BOLŠEVICI nejsou "KOMUNISTÉ" navzdory popletení diváků z té maškarády):
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6JG9_8dzaZo

289731

15.5.2013 19:08

RE: aREa mafia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 289731

To vídeo nevysvětluje vůbec nic. Pouze mate. Co vám říká "šoková terapie", která byla odsouhlasena šéfy MMF, kdy Londýn požadoval, aby se v plenění Ruska pokračovalo za každou cenu, protože výnosů je třeba ke krytí mezinárodních spekulací s cennými papíry, obchodovatelnými v budoucnosti, na nichž jsou bezprostředně zainteresovány hlavní londýnské banky. Předpokládalo se, že Rusko nesplatí dluh vůči MMF ani za 100 let. Rozmach mafií za Jelcina, které kontrolovaly 60% HDP Ruska, byl důsledek. No a víme jak to obrátil Putin. Současné Rusko je bez dluhů a sílí. Také bych musel věřit, že 654 nevládních organizací v Rusku, rozmístěných po celé zemi a placených ze zahraničí, jsou zárukou demokracie a svobody a štastné budoucnosti lidstva. Strategické změny mají být provedeny na úkor Slovanů. Plánuje se jejich zničení navzájem. Tady je jádro všech potíží. Je to boj o světovládu.

289737

16.5.2013 16:28

RE: aREa mafia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 289737

Vy pouze matete. Tohle není nic záhadného. Jde o vadu charakteru.
O to, kteří bezohlední se dostanou v hyenoarchii výš a kteří se udrží už tam kde jsou, jde o to jakými metodami. Je to mocenský nefér "boj" v rámci lidského druhu, nikoliv však v závislosti na náboženství, národnostech, ekonomických mechanismech, vymyšlených doktrínách, atd.
Vy tedy raději chcete aby Vám opět vládla kriminální "černá mafie" těmi starými osvědčenými krvavými metodami přímo fyzicky proti Vám jako jednotlivci? Nějak jste na to zapomněli, fascinováni "bílými límečky", kteří odvedli Vaši pozornost.
Ty mafie nikam nezmizely, nikdo je neporazil a nevymýtil ač to tak má naoko vypadat - jen se etablovaly a zatím upřednostňují jiné metody, aby právě na sebe moc neupozorňovaly (protože mají už jejich špičky takový vliv a kntrolu zdrojů), získávali sympatie veřejnosti a značné části "odporu" jenž si mylně myslí, že je součástí "podsvětí". Mafie je chytrá. Neoperuje jen násilím, ale i informačně, atd. V neposlední řadě vyživováním a tvořením falešných mýtů podobných těm jako jste předvedl.

289814

16.5.2013 20:07

RE: aREa mafia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 289814

částečně se s vámi shoduji ve větách: Mafie je chytrá. Neoperuje násilím, ale informačně,atd. V poslední době vyživováním a tvořením falešných mýtů podobných těm jako jste předvedl."

To je neúplná pravda- neboť mafie operuje i násilím. Fyzická likvidace, když selžou nabídky, je zcela běžná. Zločineckých struktur je celá řada, státními počínaje a komunálními konče. A mohl bych argumentovat svými zkušenostmi. Nejsem ale tak naivní abych to udělal. Vím jak bych dopadl. Jenom pro srovnání. Bydlím v malém moravském městečku. Nedávno mi řekl místní rodák. Dřív lidé měli k sobě blíž(tedy za komunistů). Klábosící sousedky a narvané hospody byly běžné. Bezpečnost byla proti dnešku vynikající. A dodal, dnes ani neznám souseda. Pozdravím a jdu dál. Odcizenost, nejistota i strach, jsou v současné době zcela viditelné. A opět, abyste mě spráně pochopil,tímto neobhajuji komunizmus,pouze tvrdím, že dnešní mafiáni jsou horší komunistů.

Nevím, jak jste přišel na to, že vytvářím falešné mýty. Naopak, pouze konstatuji ověřená fakta. A není třeba ani pátrat v daleké minulosti, stačí současnost:
Čečensko, bývalá Jugoslávie, Irák, Afganistán a 9/11, Líbye, a nyní Sýrie. Tyto události jsou dostatečně známé. Nic si nemusím vymýšlet. A pokud vám vadilo co jsem napsal o přípravě puče roku 1917 v Rusku, který se mylně označuje jako VŘSR, nemohu si pomoci,fakta jsou jasná. Čtěte mnou uvedené autory a dozvíte se to. Možná, že pak najdeme společnou řeč.

289832

13.5.2013 15:13

RE: Dalsi blb

n.z. 99.?.?.?

Reakce na 289626

Aaa, pockejte... pod'te se mnou stranou kapku.... rikate, Das Podfuk mate zmaklej, hmmm...ze Vy jste Tonda... teda Tonda Kapek?! No no, ja jsem si to hned myslel! Po komoussku jste sprostej, to je teda pravda! To je neklamne znameni. Jo, a mluve o tom kdo je tu nasranej.... uaaachachachaaaa!

Rikate "realnej Shokialismus"? A jakej je to prosim Vas Vy Jakesi? Ten co jste provozovali na nas coby pokusnejch kralicich tech 40 let a ktery vsichni nenavideli, vcetne me? Ale jdete Vy Indro!

Ale, nedejte se v zadnym pripade ve sve syssyfovske vire zvyklat, svet se potrebuje bavit. Ja Vam k tomu zazpivam Vasi oblibenou pisnicku blaznu.

"Posledni bii-itka zplaaa-la, dejme se naaa poo-choood...
... imbeee-ciiiloidaa-alaa-la jest zitrka lidsky rok! Pampa-da! Puff!" A je to za mnou, fuj!

(A jeste stale a navzdy se Sovetskym Svazem a NIKDY jinak! Putin Vam to potvrdi!)

289650

12.5.2013 20:13

Zdanlive bez souvislosti

n.z. 99.?.?.?

nicmene v sirsich souvislostech je to ta sama hra, je tento clanek:
http://www.voltairenet.org/article178401.html

Ti sami vinici, ty same obeti. Zda se nekdo domnival, ze to tak 'mohlo byt' uz se domnivat nemusi.

Doporucuji co nejvreleji k precteni; ten chlap co to psal je kalibr! Je ridke videt vystudovaneho intelektuala, kdo se otoci zady k systemu a naleje vino, tak jake je.

289611

12.5.2013 20:16

ich melde gehorsam.

fohat 194.?.?.?

http://www.3sat.de/mediathek/index.php?display=1&mode=play&obj=36269

289612

13.5.2013 20:43

Z obsahu knihy

RadekV 194.?.?.?

ÚVOD: Útok proti heterosexuální společnosti
KNIHA PRVNÍ: Feminismus, komunismus a Nový světový řád; Betty Friedanová/ „Máma“ byla komouška; Gloria Steinemová/ Jak CIA použila feminismus k rozvrácení společnosti; Rudý feminismus/ Americký komunismus a původ ženského osvobození; Komunismus/ Utopický podvod Wall Streetu; „Monology vagíny“/ Slepá ulička feminismu; Domácí násilí/ Úsvit feministického policejního státu
Ilumináti/ Spiknutí obludnější, než si můžete představit; Sexuální osvobození/ Iluministický převrat; Helen Gurley Brownová/ Proměna manželek ve firemní děvky; Nářek/ Feministka v mém nitru mne souží; Feminismus se dá léčit/ je-li včas odhalen
KNIHA DRUHÁ: Homosexualita a hetero-homosexualita; Lžou sami sobě i nám/ Je homosexuální chování chorobné?; Zastavený vývoj/ Playboy a (homo) sexuální revoluce; Homosexuální manželství/ Heterosexuální společnost je v obklíčení Strach z homosexuálních dravců/ Zpověď „homofoba“; Literární propaganda/ Tramvaj do stanice „útlak heterosexuálů“; Role homosexuálů na vysokých školách/ Lesbické správkyně parku přicházejí!; Irshad Manjiová/ Muslimská lesbická reformátorka je Novosvětsky řádná; Hugh Hefner/ Organizované zlo/ Vymývají nám mozky, aby z nás udělali teplouše


KNIHA TŘETÍ: Jak funguje heterosexualita; Jak se ze mě stal pořádný člověk/ poté co mi feminismus ukradl mou identitu; Znovunabytí mužské síly/ v éře Viagry; Láska muže/ je odleskem boží lásky k světu; Muži musí upřednostňovat opravdové ženy/ nebo o ně přijdou; MuDr. Marie Robinsonová/ „The Power of Sexual Surrender“; Dopad sexuálního strádání na ženy/ (Ženy potřebují milování); Bikiny versus burka/ Zhýralost amerických žen
Požadavek lásky/ Jak se hroutí manželství; Ženy se „vymykají kontrole“/ Nejvyšší čas, aby muži byli muži; Proč muži ztrácejí o ženy zájem/ Muži bez koulí nemohou milovat; Pes místo rodiny/

KNIHA ČTVRTÁ: Svobodní zednáři, vymývání mozků & ilumináti
Svobodní zednáři/ Sebevražedné sklony lidstva
Vštěpování doktríny/ Jak univerzity zrazují studenty
Tavistock/ Jak si vládnoucí elita hraje na Boha
Moderní kultura/ Židozednářské kořeny
Kulturní marxismus/ Podvodný základ moderní kultury
Děsivé/ Je budova náš zákonodárný sbor zakamuflovaný pohanský chrám?
John Kerry/ & sovětský způsob brainwashingu
Televizní reklamy/ Korporace usilují o rozvrat společnosti
Seriál Rudá symfonie:
Část první/ Rothschildové dirigují Rudou symfonii
Část 2/ Završeno! Poslední slovo svobodných zednářů
Část 3/ Centrální bankéři usilují o totalitní nadvládu
Doslov

289665

14.5.2013 1:34

RE: Z obsahu knihy

p. 60.?.?.?

Reakce na 289665

.. s tim ze termin hetero...je zavadejici a vyvolava zdani ze jsou jeste jine druhy stejne normalni....dalsi zbrani jsou triumfalismus feminismu,buzerantu les a jinich ras a hlavne sexualizace vseho mozneho i nemozneho..zase se to podbizi mladym lidem...za kazdou cenu...

289670

14.5.2013 5:35

RE: Z obsahu knihy

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 289665

Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú
2013-04-12 (13:45) | Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.
Vložený obrázek
Toto je kopie slovenske stranky Internetu, clanek,cely,je urcite dobry si jej precist cely,opet ,mnohe zapada postupne do sebe k vytvoreni nazoru o co homosexualum hlavne jde.
Dalsi nazor na homosexualitu je ten,ze i mozna fluorinaze vody muze mit rovnez vliv s chemickymi potravinarskymi produkty svuj dil na tomto urcite, nezdravem vyvoji lidstva.
Kazdopane i bible odsuzuje "spani muzu s muzi" a dodava trest za tento hrich,je zajimave,ze organy,soudy a soudci prisahaji na bibli a pritom se podle bible nerici a dopusteji se hrichu,tim,ze legalizuji homosexualitu,ohledne "hrichu" nemam na mysli nase krestanske zkorumplovane nabozenstvi,jez by koncilo,podle jejich stoleteho uceni v pekle.Bible odsuzuje homosexualitu,jestli to vubec neco politikum rika.Na svet prichazeji nemoce, pohlavni nemoce,jez se drive nevyskytovaly.Volny pohyb homosexualu po svete je ohrozeni lidske populace,i kdyz, nekdo namitne,ze vsichni dnes cestuji,ne jenom homosexualaove.Odmitat homosexualni nazory je dnes povazovano za diskriminaci,svym,zpusobem i rasisticke chovani a tak,touto cestou se homosexualita dostava do popredi vseho kolem nas,za vsimnuti stoji nase media,jez pomalu kazdy den nam vtloukaji do hlavy nejake zpravy z rad homoseualniho hnuti,po snatkach,pridou na radu plany na adoptovani deti do rukou homosexualnich paru a zde se jiz ukazuje,kam cele hnuti vlastne smerije, kde je jeho hlavni zamer.
Za zmiku stoji,ze se jedna zena z domacnosti nechala ve svych obavach o pristi generaci slyset s tim,ze by muzi meli opet dostat zpet vedouci misto v rodine,k zamezeni tohoto neprirozeneho a skodliveho vyvoje pro rodinu,podrzte se ,tato zena dostala vice jak dveste vyhruznych telefonatu a dokonce ji vyhrozovali smrti.
Skola ma rovnez svuj dil na mrzaceni skolni mladeze v tomto smeru,Norsku a jinde,deti uz nesmi rikat,tata,mama,ale jen partneri.
UN,zdravotni komise,vydala pred roky knizku,pro latinskoamericka devcata,udajne k zastaveni brzkeho tehotenstvi,aby devcata mely sex se zviraty,tuto linku jeste dnes najdete na internetu.
Takze,neni uz co dodat vice,nas osud je uz urcen.
The United Nations promote training manual for 10 year old to have ... The United Nations promote training manual for 10 year old to have sex with
animals ... engage in sexual activities with other minors and with homosexuals
and animals. ... An accompanying workshop book produced by the U.N.
Children's Fund ... with U.N. funding, suggests lesbian sex as an acceptable
alternative for girl...Automaticky kráceno

289675

Příspěvků: 96

10.05. 03:09 Robert Nohejl  K hlubsimu posouzeni pouzijme doposavad pristupnych dokumentu.
10.05. 09:39  RE: K hlubsimu posouzeni pouzijme doposavad pristupnych dokumentu.
11.05. 09:14  RE: K hlubsimu posouzeni pouzijme doposavad pristupnych dokumentu.
15.05. 03:13  RE: K hlubsimu posouzeni pouzijme doposavad pristupnych dokumentu.
10.05. 12:08 MARTin-anonym  Pár poznámek
10.05. 16:27  RE: Pár poznámek
10.05. 17:43 MARTin-anonym  RE: Pár poznámek
10.05. 21:40 levita  RE: Pár poznámek
10.05. 22:31 MARTin-anonym  RE: Pár poznámek
11.05. 12:18  RE: Pár poznámek
11.05. 19:53 MARTin-anonym  Rasy určitě nejsou na světě pro nic za nic
12.05. 10:54  RE: Rasy určitě nejsou na světě pro nic za nic
12.05. 12:02 MARTin-anonym  RE: Rasy určitě nejsou na světě pro nic za nic
12.05. 12:14 MARTin-anonym  RE: Rasy určitě nejsou na světě pro nic za nic
12.05. 01:53  RE: Pár poznámek
11.05. 16:09 ppppp  RE: Pár poznámek
10.05. 22:39 MARTin-anonym  Ještě mi to nedá. :o)
11.05. 09:37 mtk  RE: Ještě mi to nedá. :o)
11.05. 20:10 M.P.  RE: Ještě mi to nedá. :o)
12.05. 12:39 mtk  RE: Ještě mi to nedá. :o)
14.05. 11:51 mkadlec  RE: Ještě mi to nedá. :o)
14.05. 12:20 Andrew Siddur  RE: Ještě mi to nedá. :o)
14.05. 13:17 mkadlec  RE: Ještě mi to nedá. :o)
14.05. 13:46 mtk  RE: Ještě mi to nedá. :o)
14.05. 20:28 slak  RE: Ještě mi to nedá. :o)
17.05. 09:10 mkadlec  RE: Ještě mi to nedá. :o)
17.05. 21:56 mtk  RE: Ještě mi to nedá. :o)
12.05. 08:39  RE: Pár poznámek
10.05. 17:22 petesv  RE: Pár poznámek
10.05. 18:00 MARTin-anonym  RE: Pár poznámek
10.05. 18:56 fohat  RE: Pár poznámek
11.05. 05:32 p.  RE: Pár poznámek
11.05. 09:24 petesv  RE: Pár poznámek
13.05. 16:39 Dap z lesa  RE: Pár poznámek
13.05. 17:32 janko  RE: Pár poznámek
10.05. 21:51 levita  RE: Pár poznámek
11.05. 02:48 Korutan  RE: Pár poznámek
11.05. 09:26 MoUdrostrak  RE: Pár poznámek
12.05. 02:58 p.  RE: Pár poznámek
13.05. 11:28 lubka  RE: Pár poznámek
13.05. 13:32 raskolnikov  RE: Pár poznámek
13.05. 20:37 mtk  RE: Pár poznámek
14.05. 01:40 p.  RE: Pár poznámek
10.05. 16:02 Jaro697  Disclosure Project
10.05. 20:02 Nikdo  Nenapadne podsouvání názoru...
11.05. 20:15 M.P.  RE: Nenapadne podsouvání názoru...
12.05. 03:05 p.  RE: Nenapadne podsouvání názoru...
12.05. 20:39  RE: Nenapadne podsouvání názoru...
13.05. 07:37  RE: Nenapadne podsouvání názoru...
10.05. 20:08  regulérní cvok
12.05. 18:10 n.z.  RE: regulérní cvok
13.05. 07:42  RE: regulérní cvok
13.05. 10:42 raskolnikov  RE: regulérní cvok
11.05. 03:05 Robert Nohejl  Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
11.05. 09:50  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
11.05. 10:22 Emil Robot  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
11.05. 19:33  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
11.05. 21:49 Emil Robot  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
11.05. 22:16  Re-stá/R/t
12.05. 12:17  RE: Re-stá/R/t
11.05. 22:24 slak  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
12.05. 03:20 p.  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
15.05. 08:04  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
11.05. 14:24 MARTin-anonym  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
11.05. 18:19  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
12.05. 01:57 Robert Nohejl  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
12.05. 03:09 p.  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
13.05. 12:31  RE: Muze za homosexualitu dlouholete chemicke potraviny?
11.05. 11:47 Mirra  je to hlubší
11.05. 14:56 sxg  NWO Plans Exposed By Insider In 1969
11.05. 20:30 Owen  A co s tím chcete jako dělat?
12.05. 18:25  Dalsi blb
12.05. 19:49 n.z.  RE: Dalsi blb
13.05. 07:19  RE: Dalsi blb
13.05. 09:02 osa x  RE: Dalsi blb - libovej
13.05. 09:42  RE: Dalsi blb
13.05. 12:37  RE: Dalsi blb
13.05. 14:05 Vladimír Stwora  RE: Dalsi blb
13.05. 14:34 slak  RE: Dalsi blb
13.05. 16:42  RE: Dalsi blb
13.05. 17:05 Vladimír Stwora  RE: Dalsi blb
14.05. 12:52 mkadlec  RE: Dalsi blb
13.05. 15:49  RE: Dalsi blb
13.05. 16:58  RE: Dalsi blb
15.05. 02:24  RE: Dalsi blb
15.05. 08:47  RE: Dalsi blb
15.05. 15:58  aREa mafia
15.05. 19:08  RE: aREa mafia
16.05. 16:28  RE: aREa mafia
16.05. 20:07  RE: aREa mafia
13.05. 15:13 n.z.  RE: Dalsi blb
12.05. 20:13 n.z.  Zdanlive bez souvislosti
12.05. 20:16 fohat  ich melde gehorsam.
13.05. 20:43 RadekV  Z obsahu knihy
14.05. 01:34 p.  RE: Z obsahu knihy
14.05. 05:35 Robert Nohejl  RE: Z obsahu knihy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 4

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 17

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,65 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,43 Kč
100 japonských jenů
19,61 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,84 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 145,81 Kč
1 unce stříbra
490,91 Kč
Bitcoin
953 657,29 Kč

Poslední aktualizace: 27.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 915