Diskuze k článku

Izrael: de facto člen NATO

Příspěvků 30

14.3.2013 3:21

Je to stale stejne,vysvetlete volovi,ze je vul.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Ceska republika je clenem NATO,kdyz NATO vezme spolupraci s zidy,ktery budou v postaveni,jsou a nejsou cleny paktu NATA,tak samozrejme budou mit volne pole pro sve zajmy,ktere i tak plni plno krestanskych zemi v ramci kolaborace.Jinymi slovy ,clen NATA v ramci vlastni "Ochrany" jde kazdy v pripade valky pomoc svemu partnerovi v NATO,takze, dojde k tomu,ze Israel vyprovokuje vlastni napadeni a clenove NATA napadnou domeleho nepritele,vinneho "utokem" na clena-neclena paktu.Takze,cesky vojak ,ktery si od dob husitu nevystrelil na nepritele bude za bezcenne papirky,zold,bojovat,vrazdit masakrovat lidi jineho naroda ve prospech Israelu,ti,jez meli v srpnu 1968 v kalhotach ,tak,ted v cizizch sluzbach pujdou vrazdit jine chudaky,tak,jak v Afganistanu,lide,bez elektriny,zdravotnich veci,jako zachod,sprcha a vodu v dome,sedici na hlinene podlaze a sbirajici drivi v lese na ohen budou cilem "valecnych stvacu" ke kterym patolizalsky pribude cesky zoldner,sam kdysi otrok,aby likvidoval jine otroky,coz,tisk oznaci za humalni a hrdinske,aniz by nektery z nich nahledl do osudu Lidic nebo Der Yasin,palestinske vesnice, nebot,dnes ve svete tech Lidic je mnohem vic,nez v dobe druhe svetove valky.Tohle je pravy ucel a zamer Israelu sehnat prihloupleho vasala k provadeni politiky zidovskych protokolu.
We shall drive the Christians into war by exploting their national vanity and stupility,They will them massacre each other,this giving room for our ( pro zidy)own people.Rabbi Reichorn in Le Contemporain,July 1, 1880
Tan samy rabin Reichorn prohlasil na pohrbu jineho rabina v Praze:Valka, je zni (sklizni),pro zidovstvo"
Takze ,bezpaternost a vrozene patolizalstvi zalozene na otrocke poddajnosti k silnejsim,bez zotpovednosti ke svym obcanum jiste prinese "sve ovoce".Politicko-hospodarsky vymyte hlavy zavedou narod do valek,ktere nebudou mit zadne opotstaneni,takze "Nurimbersky tribunal" soudy o valecnych zlocinech,to vse i se Spojenymi Narody je jen a jen cesta k vyhubeni evropskych narodu v nekonecnych valkach vedene Israelem a pro Israel,tem je jasne,kdo je vul a kdo neni,ten co neni volem,se musi znicit,ten co je vul,tak dojde na nej pozdeji,az dodela svou krvavou praci.
Voltaire 1771-Predpovedel ze tak zvani zide se stanou smrtelnou ranou pro lidskou rasu.

286271

14.3.2013 17:41

RE: Je to stale stejne,vysvetlete volovi,ze je vul.

Emil Robot 90.?.?.?

Reakce na 286271

Teď jsem viděl na ČT24 zprávy,kde mj.ukázali reportáž z výcviku studentů 3.ročníku urgentní medicíny z Jihočeské university.
V "battel dresech",s kevlarovými US helmami a vojenskou výstrojí,za doprovodu střelby,nacvičovali první lékařskou pomoc a ošetření střelných poranění a evakuaci z bojiště.Takové věci nezažili medici ani za "sociálismusu" na soustřdění absolventů VKVŠ.

Čím víc se armáda "scvrkává",tím víc se do její funkce snaží zapojovat civilní sféru....na co se nás snaží připavit a do čeho se máme zapojit...?

286321

14.3.2013 9:59

společná zasedání Nečasovo a Bibiho vlády

r.m. 213.?.?.?

v minulých letech nemůžu a nechci zkousnout.
Během posledního probíhala akce Okupuj Prague a ejhle, před pódiem se zastavila skupinka mužiků a začala organizátorům hebrejsky nadávat.
Říkal mi to o dva dny později na Klárově jedeen z poněkud tím vyjevených organizátorů. [bliji] [bliji] [bliji]

286287

14.3.2013 14:40

RE: společná zasedání Nečasovo a Bibiho vlády

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 286287

izraelští "mužici" brebentí jydyš

286306

15.3.2013 0:08

Už dlouho ne, to spíš rusky ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 286306

Jidiš se stalo národním jazykem té části židovského obyvatelstva ve východní Evropě, která odmítala sionismus a dávala přednost získání kulturní autonomie v Evropě. Holokaust v polovině století však vedl k náhlému prudkému úpadku užívání jidiš, protože rozsáhlé židovské komunity, které používaly jidiš v každodenním životě, byly zničeny.
V Sovětském svazu se zpočátku předpokládalo, že jidiš se stane jazykem „židovského proletariátu“, zatímco hebrejština se považovala za „buržoazní“ jazyk. V důsledku toho tam bylo ve 20. letech 20. století užívání jidiš silně podporováno, zatímco od používání hebrejštiny se stát snažil občany spíš odradit. Počínaje 30. léty však rostly antisemitské tendence v sovětské politice a jidiš začalo rovněž mizet. Přežilo jen pár publikací, např. literární magazín Sovjetiš hejmland a noviny Birobidžaner štern. Sovětští židé se vesměs integrovali do sovětské společnosti a dali přednost ruštině před jidiš.

286336

14.3.2013 10:45

NEWSPEAK

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Takže vojenským akcím se v NATO nově říká "dialog"...

286289

14.3.2013 15:04

šéf

kutra vainova (tečka) 937 (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

přijel na inspekci

286308

14.3.2013 23:27

Guzzepe Carta 77.?.?.?

Autor Analýzy 17. listopadu 1989 Miroslav Dolejší se o NATU v roce 1997 vyjádřil takto:
NATO je budováno jako součást světové armády pod zatimním velením budoucí administrativy světové vlády – OSN. Vojska OSN jsou určena k prosazení záměru vytvoření jediného světového státu (One World), vyhlášeného v roce 1987 zednářem Georgem Bushem v rámci programu Nového světového pořádku (New World Order). Posláním žoldnéřských vojsk OSN a NATO je potlačování každého národního odporu proti tomuto světovému sjednocení pod jedinou světovou židovskou vládou. Stejné poslání má sjednocení Evropy v Evropskou unii, která jako kontinentální stát má být součástí světového státu.
Snaha židovské a internacionální vlády ČR o vstup do NATO a EU je tendencí ke zrušení státu a rozpuštění národa v beztvárné mase světoobčanství. Zednářská propaganda, ovlivňující postoj obyvatelstva ČR k těmto aktům, tyto finální cíle skrývá. Přesto však národ instinktivně pociťuje, že vstup do těchto nadnárodních a celosvětových organizací bude znamenat konec suverenity státu, zrušení státní moci a podrobení obyvatelstva mezinárodnímu Židovstvu. V konečné fázi nalezne výraz v zotročení lidstva!

Vzkaz autorovi: Poslyšte, toto je poslední příspěvek, ve kterém se ostře vymezujete vůči židům, který vám pouštím. Každý další, kde se bude skrytě nebo otevřeně skloňovat označení žid, bude mazán. Pokud chcete šířit nenávist vůči židům, jděte jinam. Editor.

286331

15.3.2013 0:21

RE:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 286331

Autor analýzy 17.listopadu byl kovaný katolík, který tady po převratu tlačil tu vaši skoro dvoutisíciletou bajku o ježíškovi, co po vodní hladině skotačil. Nu, někteří to sežrali a převtělili se do moderních uvědomělých hledačů (obvyklých zvědavců), a ti dnes hledají takzvané židoilumináty,kterýmžto (hledačům)však občas trochu rozumu zbylo, a sem tam i do starobylých vatikánských tradic se kriticky opřeli, a proto pan džuzepe-biskup tu je, aby vše obrátil na pravou víru.
Strčiti svou víru do řiti jest tobě doporučováno. [mrknutí jedním okem]

286337

15.3.2013 1:33

Je to vážně slabomyslné poukazovat obecně na všechny "židy" bez rozdílu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 286331

Pokud budeme uvažovat o "židech",kteří "škodí" světu, jedná se jenom o velmi málo početnou a úzkou skupinu "sionistů" a potom také o početně malou skupinu "bankovních" "lupičů", kteří dohromady tvoří z celé světové židovské populace tak možná pouze jedno procento z celého počtu osob, které bychom mohli podle "židovského" původu do této sestavy zahrnout!!!
Proto je výrok o tom, že obecně židé něco dělají a "škodí" světu prostě jenom blbý a ve své podstatě rasistický a vůbec se nedivím 99% ostatních židů, že se proti takovým výrokům ohrazují a bouří!
Už také v samotném Izraeli jsou proti současným ekonomickým praktikám masové demonstrace - poslední v Tel Avivu, kde bylo cca 150 000 lidí,což je na Izrael rozhodně silná demonstrace!
Také tam se na názory většinové společnosti kašle a jede se dále podle "pravicových" scénářů až k trpkým koncům!
Také v Izraeli je ta správná "demokracie" jako všude jinde!
Tuhle jsem četl jeden zajímavý výrok:
Musíme zničit kapitalismus, než on zničí nás!!
Jistě jde o zkratku,musíme si stanovit, co je dnes kapitalismus, což je právě problém,protože současný fašistický,korupční, korporátní zlodějský systém, za kapitalismus ani považovat nelze!!! To je parodie na tržní hospodářství, kdy jenom největší zloděj a korupčník je ten nejúspěšnější "podnikatel", který má jako u nás na rukou, kvůli zisku i krev, jako je třeba "podnikatel" Komárek, o kterém se hovoří otevřeně, jak ke svým miliardám přišel!Jde o "bílé" koně v ropném kšeftu, kteří "zmizeli" a už je nikdo nenašel, takže nebylo koho stíhat a po kom chtít doplatit ušlé daně ve stovkách milionů korun!
A nevím, zdali zrovna jde o "žida"! Tady je jasný příklad,jak je blbé označovat všechny zloděje a grázly za "židy"!

286341

17.3.2013 4:27

RE: Je to vážně slabomyslné poukazovat obecně na všechny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 286341

Na to,aby byli,zide a zide meli vice jak pet tisic roku,kdy se hodni ani zlobivy tak zvani zide se nikde easimilovali a stale zustali jen a jen zide,at maji mezi sebou jakekoliv rozdilne nazory v jadru veci se vzdy semkli dohromady,vzdy jako zide.Takze, pozdrav "za rok v Jerusalemu" dochazi sveho naplneni kdekoliv na svete kam strci nohu,ruku,tak ,vysledek je vzdy stejny,nakonec posudte sami,coz by zadne krestanske noviny neotiskly,tak silny chrakter neni v radach "krestanstva".
When is it permissible to kill non-Jews? The book "Torat ha-Melekh" [The King's Teaching - INT], which was just published, was written by Rabbi Yitzhak Shapira, the dean of the Od Yosef Hai yeshiva in the community of Yitzhar near Nablus, together with another rabbi from the yeshiva, Yossi Elitzur. The book contains no fewer than 230 pages on the laws concerning the killing of non-Jews, a kind of guide for anyone who ponders the question of if and when it is permissible to take the life of a non-Jew.
imghttp://globalfire.tv/nj/graphs/pal_child_armcutoff.jpg-/img]
Jewish settlers cut a Palestinian boy's arm off for throwing stones. This also is, according to Rabbi Yitzhak Shapiro, a permitted act under Jewish Law and Jewish "religion".

Nakonec ,historicky neotrestany masakr krestanu v Rusku s uctem 100 milionu obeti nestaci na nektere krestanske mozky a stale neco melou o Bozich vyvolencich a podobne,ackoliv,dnesni cirkev sirici bludy timto smerem kraci k vlastni sebevrazde,je jiste,ze Vatikan neni k tomu,aby representoval "boha na zemi",daleko vic bozi pravdy je v obycejnych lidech i bez navstevi kostela,jez svym,krestanstvim,napomaha budoucimu masakru bilych,krestanskych lidi.Bible neni voditkem pro vetsinu hipokritu,at uz soudci,zdvokati,politici a nebo kostel,tak pouzivaji z bible jen to ,co se jim hodi,s cim muzou manipulovat proti ostatnim lidem,ktery advokat,soudce,politik a jini, prisahajici na bibli nekrade?
Poucte se,aby jste vysli ze svych vlastnich predstav,ze svet kraci k lepsim casum-made in Israel.
national journal:Marc Dutroux: A Jewish child sex ring kidnapped Franch children.Celkove vzato vira v Boha lezi jinde,v kazdem z nas,co delame dobre skutky a nebohatnem z prace druhych,proto by mel byt i kostel velmi chudy a ne zahrnuty bohatstvym.
Vložený obrázek
When Christ accused the Pharisees of His day of being Satan’s spiritual children, He fully realized what they were capable of. Second century Rabbi Simeon ben Yohai, one of Judaism’s very greatest rabbis and a creator of Kabbalah, sanctioned pedophilia — permitting molestation [raping] of baby girls even younger than three! He proclaimed, "A proselyte who is under the age of three years and a day is permitted to marry a priest." (1) Subsequent rabbis refer to ben Yohai’s endorsement of pedophilia as "halakah", or binding Jewish law.
Z historie vime,kolikrate byli tak zvani zide vypovezeni ze zeme,ale,nikdy jsme necetli zaznam,ze se zase dostali zpet,oknem vyhodis a dvermi prijdou,zadna zeme se jim neubranila i ty nezidovske zeme maji z...Automaticky kráceno

286500

17.3.2013 10:09

RE: Je to vážně slabomyslné poukazovat obecně na všechny

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 286500

ale no tak nohejle těch 100 mega tady bylo probíráno a propíráno nesčetněkrát nadto nechtěj mi nabulíkovat že tobě jako fanatickýmu katolíkovi jde o lidské životy nebo dokonce životy křestanů vy přeci upřednostnujete obět před životem křestan který není ochoten obětovat svůj život vyšším cílům je křestan jen naoko
materialistické lpění na životě a proklínání tzv zložinců a masových vrahů je retorika buržoazie a jak známo buržoazie je váš úhlavní nepřítel [mrknutí jedním okem]

286507

15.3.2013 5:18

RE:

Mnichov47 183.?.?.?

Reakce na 286331

Ja kdyz mluvim o zidovskych mafianech, gangsterech, elitach a banksterech, tak pouzivam vetsinou slovo zido-iluminati. Vystihujeto to podstatu problemu presneji.
1) ne kazdy zid patri k iluminatum
2) ne vsichni iluminati jsou zidi
3) kontrolu nad iluminaty maji zido-iluminati

286348

15.3.2013 8:23

RE:

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 286348

Propánajána. To jsou mi zase věci. Nad tím jste musel asi hodně dlouho přemýšlet, že? [chechtot]

286352

15.3.2013 0:25

Pane Stworo...

Guzzepe Carta 77.?.?.?

Pane Stworo, věřte mi, že mi je naprosto ukradené, jestli moje příspěvky nezveřejníte, chodím sem velmi sporadicky a na tyto Vaše absolutně nelogické postoje už jsem zvyklý. V minulosti jste se takto komicky na tomto webu vyjádřil mnohokrát. Spousta lidí sem kvůli této Vaší schizofrenii (nebo je to záměr?), přestalo chodit. Ve spoustě jiných příspěvků jsou Židé zmiňováni a to Vám nevadí! Já rozhodně nikde nešířím nenávist vůči Židům, sděluji pouze fakta! Pokud se Vám nelíbí, je pouze na Vás zda je zde zveřejníte, či nikoli. Jen by jste si v tom měl udělat jasno, protože takto působíte poněkud (a to je slabé slovo) trapně! Ovšem pokud to není záměr, což si myslí spousta lidí..

286338

15.3.2013 2:00

RE: Pane Stworo...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 286338

Musíte přesně specifikovat, jací židé a kolik jich je z celkové populace. Skutečných "židáků", kteří kurví svět, je třeba pouze
2% z celé židovské světové komunity!
Kolektivní vina je dnes právně nepřípustná - i Němci po válce byli poškozeni, protože ne všichni byli "nacisté" a "fašisté" a trpěli skoro všichni bez rozdílu! Tam ten podíl bude asi skoro opačný, ale není možné postihovat všechny kolektivní odpovědností, i za to , co konkrétní osoba nespáchala! Blbě se to dokazuje, ale trestat nevinné, je zločin!

286344

16.3.2013 3:19

RE: Pane Stworo...

Latinec 108.?.?.?

Reakce na 286344

Bylo-li by pravdou, ze jsou tedy "dobri zide", a "zli zide-zidaci, kteri kurvi svet", tak potom vyvstava otazka, zda-li jsou tez "dobri naciste", a zli "nackove"? Ci podobne, "dobri komuniste" a "zli komousi"?
Je treba si ujasnit jeden zakladni fakt: zide nejsou zadnou rasou, zadnym narodem, zadnym nabozenstvim, zadnou kulturou. Zide (dnes at jiz babylonskeho, assyrskeho, egyptskeho, arabskeho, edomitickeho, adiabenskeho, hymiaritickeho, berberskeho, turko-finsko-germansko-slovansko-chazarskeho, etc.) puvodu, nemaji s biblickymi Israelity NIC spolecneho. To ze uloupili Stary Zakon (jimi nazyvany Tora), z nehoz si udelali mafijansky totem pro promedovani na verejnosti, a oblbovani tzv. "gojimu" (zatimco v zakulisi pobiraji z Talmudu rozumy, jak s temi samymi "gojimy", tj. s temi kteri nemaji jejich stranickou prislusnost, vyjebavat, osravat a zneuzivat) svou "sebe-vyvolenosti", je pak jinou kapitolou.
Dnesni zide jsou ztelesnenim BABYLONSKEHO TALMUDU. V predmluve dila "Babylonsky Talmud", rabin Rodkinson (rusky chazar puv. jmenem Frumkin) vyjimecne rekl pravdu: "Moderni zid je produkt Talmudu". Amen.
http://www.biblebelievers.org.au/factindx.htm
http://www.iahushua.com/JQ/factsR2.html
Kdyz jeden i presto, bude verit ze druhy, ktery po pravu kritizuje VSECHNY zidy za to k cemu se takovi jednotlivci hlasi, cini nepravem, budiz. Pritom jeden, chce-li, tak zadnym zidem (spravane receno judaistou-talmudistou) byt nemusi. Kvileni a narky, ze se "tak narodil" - to je lez primo od dabla. Anebo, je snad pravdou, ze kdyz se jeden narodi nacistum, komunistum, kriminalnikum, ci vrahum, ze takovy potomek je automaticky stejnym ?? [zmaten]
To ze toto je fundamentalni lez, od samotneho dabla, dokazali i jini, jako napr. Benljamin Freedman, ci Arthur Kostler, kteri toto dabelske pouto byli schopni pretat.
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus.
Pura vida

286421

16.3.2013 15:17

RE: Pane Stworo...

raskolnikov 176.?.?.?

Reakce na 286421

ještě zbývá zodpovědět, odkud se berou poznatky o "bibických Israeliech" a zdali někdo čte "BABYLONSKÝ TALMUD" ve stejném smyslu, jak byl kdysi sepsán a je-li to vůbec možné bez notné dávky bujné fantazie... [mrknutí jedním okem]

amen

286456

15.3.2013 7:48

RE: Pane Stworo...

TomATom_ 81.?.?.?

Reakce na 286338

Musíte si zvyknout, že vše se mění a tedy i Zvědavec. Každý přece platí hypotéku, že? [chechtot] Za poslední rok se zde mnohé změnilo. Dokonce i u Moudrostraka [překvapení] Takže pokud nechcete být pro své nahnědlé příspěvky nahlášen [cool] , tak Vám nezbývá buď mlčet nebo se z dálky smát a na Z už zavítat jen tak někdy pro tu prdel [velký smích] Tak už to dělám já a začal jsem se raději chovat přirozeně.

286350

17.3.2013 12:19

RE: Pane Stworo...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 286350

presna trefa.
zavitame-li do historie zvedavce i historie nekolika konkretnich prispivatelu a jejich prispevku,zjistime ,ze tito, od jiste doby,ktera je priblizne u vsech zhruba stejna (lze celkem slusne s trochou prace dohledat),prodelali urcity a jednotny nazorovy posun!
az by se jednomu do mysli vkradal pocit a podezreni,zdali vyse jmenovani,jako i cely webb nejsou od one doby cirou nahodou za "sve" "nazory" a "myslenky" placeni z nasich dani. [velký smích]
zano

286510

15.3.2013 22:08

RE: Pane Stworo...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 286338

Je to hodně zvláštní. Pod některými články tu o sebe doslova zakopávaj fízlové s trolama (řekl bych židovskýma, ale to by neprošlo, i když by to byla pravda), a nic se na to neřekne. Samozřejmě se jim pak podaří leckoho vyštvat. Ukázkovej příklad důkladné policejní práce, kterou si všichni platíme, byl třeba Luxor, viz http://zvedavec.org/nazory_4984.htm#ptr268950

Minimálně je docela škoda, že se editor nevyjádřil, co přesně je ve vašem předchozím příspěvku špatně. Zajímalo by to možná docela dost čtenářů. Ať to čtu, jak to čtu, já bych to klidně podepsal.

286408

16.3.2013 14:20

RE: Pane Stworo...

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 286408

příspěvky carty jsou nenávistná lživá demagogie která rozvrací poklidnou diskuzi
spolu s neustálým urážením a osočováním ostatních nesouhlasících diskutujících dělají z guzeppe carty kandidáta na BAN

286451

16.3.2013 16:09

RE: Pane Stworo...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 286451

To je právě to, o čem mluvím. Vy jste se prakticky vůbec nevyjádřil k mému příspěvku, přesto na něj reagujete, ale jen kolem sebe plivete, čili typicky trolský příspěvek - a nic, nikomu to nevadí. Jste tu jak u sebe v pokojíčku.

286460

16.3.2013 18:31

RE: Pane Stworo...

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 286460

reagoval jsem na "co přesně je ve vašem předchozím příspěvku špatně" jaksi z obecnějšího hlediska
samozřejmě že by každý měl mít právo na názor ale pokud v každém příspěvku nesouhlasící označí za hloupé a neinformované tak si vystavuje ortel tak nějak sám i když to by ani tak nevadilo
jako horší bych viděl neustálé agresivně protižidovské vyznění příspěvků klidně by ho pan stwora mohl považovat za provokatéra který sem přispívá s cílem vytvořit záminku pro další editorovo trestní stíhání kdyby jeho příspěvky měly nějakou převratnou informační hodnotu tak bych byl i pro podstoupení tohoto rizika ale protože omílá jen stokrát omleté téma které se navíc nachází na mnoha jiných webech kde si to o tom může každý přečíst tak si myslím že jeho působení ve formě nedávno minulé je zde zbytečné

286466

16.3.2013 19:11

RE: Pane Stworo...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 286466

To je právě to, o čem mluvím. Vy jste se prakticky vůbec nevyjádřil k mému příspěvku, přesto na něj reagujete, ale jen kolem sebe plivete, čili typicky trolský příspěvek - a nic, nikomu to nevadí. Jste tu jak u sebe v pokojíčku.

Furt stejný.

286467

15.3.2013 23:18

RE: Pane Stworo...

Latinec 166.?.?.?

Reakce na 286338

Guzzepe, jako kdyby jste mluvil za mne. Dekuji.
"Stal jsem se tedy vasim nepritelem, kdyz vam rikam pravdu?" (Galatskym, 4:16)
"Poznejte pravdu, a pravda vas osvobodi" (Jan, 8:32)
Pura vida

286418

17.3.2013 7:17

RE: Pane Stworo...

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 286338

Jen paranoidni schizofrenik muze verit, ze spousta lidi si pridelava trapas tim ze nectou nebo se nezajimaj protoze v kebuli mu misto logiky zacal pracovat nejdriv brainwash a pak fantasmagorie jak sem se docet v odbornym pojednani..... Takovyho schizofrenika dokaze napriklad absolutne nasrat i to, ze pravdivy detaily i fakta kterejch se mu dostava si nedokaze srovnat v kebuli a svou absolutni debilitou se zesmesnuje lidem kteri se muzou vyjadrit nenavistne nebo komicky vo vsem. A kdyz rikam vo vsem tak i vo tom co se israelitu nebo Israele tyce. Taky proc by nemohli, ze jo? Tou paranoidni schizofrenii s kterou se tu na Z tak vohanite "Guzzepe Carta" uz trpite dlouho?

286502

17.3.2013 9:07

Nadine

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Canadsky prime minister stale prohlasuje oddanost Israeli a ze je nejlepsi canadsky pritel, maji podepsane mnohe smlouvy, jako ze si budou navzajem pomahat chranit hranice, Izrael dostava velke financni podpory a Prime minister podporoval masakrovani Gazy, ma i sve vojaky ve West Bank a vubec si nepreje kritizovani Izraele. V minulosti Canada vzdy vysilala mirove ochrance, ale ted armada se vylepsuje a je i vyslana do Blizkeho vychodu. - Pred parti dny poslanec v Australske snemovme - uz ztratil nervy ohledne ignorace zla a presne vysvetlil co je Izrael zac. Ale vetsina lidi se boji mluvit pravdu a tak biliony lidi se vlaci jako otroci.

286503

17.3.2013 9:16

Nadine

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Co ja jsem cetla - zajimave ze Izrael nema podepsane smlouvy v EU, takze nemusi drzet zadne zakony a presto po leta je velkym importerm hlavne ohledne ovoce, zeleniny. A samozrejme Izrael si preje spolupraci s NATO, hlavne kdyz si neustale planuje napadnuti Iranu - ale ucrite zasah zada od USA a NATO.

286504

17.3.2013 11:33

RE: Nadine

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 286504

Izrael nemá podepsané smlouvy s nikým - včetně toho, že pro jistotu nemají ani ústavu - spolupráci si přeje s každým, kdo chce válčit se státy energeticky bohatými, a taky to ten vyvolený spolupracovník zaplatí.

286509

Příspěvků: 30

14.03. 03:21 Robert Nohejl  Je to stale stejne,vysvetlete volovi,ze je vul.
14.03. 17:41 Emil Robot  RE: Je to stale stejne,vysvetlete volovi,ze je vul.
14.03. 09:59 r.m.  společná zasedání Nečasovo a Bibiho vlády
14.03. 14:40  RE: společná zasedání Nečasovo a Bibiho vlády
15.03. 00:08  Už dlouho ne, to spíš rusky ...
14.03. 10:45  NEWSPEAK
14.03. 15:04 kutra  šéf
14.03. 23:27 Guzzepe Carta  
15.03. 00:21  RE:
15.03. 01:33  Je to vážně slabomyslné poukazovat obecně na všechny "židy" bez rozdílu
17.03. 04:27 Robert Nohejl  RE: Je to vážně slabomyslné poukazovat obecně na všechny
17.03. 10:09 aristokrat  RE: Je to vážně slabomyslné poukazovat obecně na všechny
15.03. 05:18 Mnichov47  RE:
15.03. 08:23 hestroy  RE:
15.03. 00:25 Guzzepe Carta  Pane Stworo...
15.03. 02:00  RE: Pane Stworo...
16.03. 03:19 Latinec  RE: Pane Stworo...
16.03. 15:17 raskolnikov  RE: Pane Stworo...
15.03. 07:48 TomATom_  RE: Pane Stworo...
17.03. 12:19  RE: Pane Stworo...
15.03. 22:08  RE: Pane Stworo...
16.03. 14:20 aristokrat  RE: Pane Stworo...
16.03. 16:09  RE: Pane Stworo...
16.03. 18:31 aristokrat  RE: Pane Stworo...
16.03. 19:11  RE: Pane Stworo...
15.03. 23:18 Latinec  RE: Pane Stworo...
17.03. 07:17 Satanist  RE: Pane Stworo...
17.03. 09:07  Nadine
17.03. 09:16  Nadine
17.03. 11:33  RE: Nadine

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 112 čtenářů částkou 18 494 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Majitelka obchodu zakázala vstup očkovaným, hrozí obvinění z diskriminace 24.06.21 10:04 Česká republika 1

V průběhu 1 týdne zemřeli 4 piloti Britských aerolinek - shoda s očkováním je nepotvrzená23.06.21 23:03 Británie 2

Britové provokují v Černém moři23.06.21 16:55 Británie 0

WHO: Děti by zatím neměly být očkovány proti Covid-1923.06.21 09:54 Evropská unie 6

Chystajú sa protesty pred domami farmalobistov Krčméryho, Jarčušku a ďalších22.06.21 21:20 Slovensko 1

Demonstrace euroskeptického spolku Odchod proti žalobě EU na ČR a Polsko22.06.21 21:15 Česká republika 0

Jourová: EK nebude čekat na rozhodnutí soudu a začne trestat "neposlušné" státy hned22.06.21 18:27 Evropská unie 3

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 2

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 3

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 5

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 5

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 8

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,34 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
23,23 Kč
100 japonských jenů
19,24 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 977,08 Kč
1 unce stříbra
555,56 Kč
Bitcoin
725 060,32 Kč

Poslední aktualizace: 24.6.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 920