Diskuze k článku

Pakistán: Toxické chemikálie při amerických útocích bezpilotními letouny

Příspěvků 38

17.6.2011 9:15

Chcelo by to podrobnejsi rozbor

calimero 147.?.?.?

Nenapada mi vojensky dovod preco by naloze ktore zhadzuju UAV v Pakistane mali obsahovat nejake skodlive chemikalie. (cim netvrdim ze ten dovod neexistuje) Pokial viem jedna sa o konvencne bomby pravdepodobne s TNT ci podobnou trhavinou, ktorych nicivy ucinok je len mechanicky. Predpokladam ze elektronika tych rakiet moze obsahovat nejake tazke kovy ci inak skodlive latky, ktore sa mozu pri vybuchu dostat do ovzdusia ale myslim ze len v stopovych mnozstvach. O radiacii nie je rec nakolko predpokladam ze v Pakistane dozimetre maju a nieco take by odhalili hned.

Jedine co mi napada je testovanie nejakych novych bojovych latok, ale na to by si hadam amici dokazali najst menej okaty sposob. To IMHO nemaju za potreby.

246256

17.6.2011 9:25

Poznámka pro překladatele

PetrP 193.?.?.?

U Peruna, nechte toho ikonického nálepkování. Obama ani Hillary za nic nemohou. Nerozhodují. Jsou pouze přesvědčeni, že dostávají dobré patriotické rady (což je do jisté zvrhlé míry pravda)...

246257

17.6.2011 12:44

RE: Poznámka pro překladatele

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 246257

Bravo! Kdy konečně někdo napíše něco podobného o panu Hitlerovi?

246261

17.6.2011 13:55

RE: Poznámka pro překladatele

ad infinetum infinetum (zavináč) gmail (tečka) com 78.?.?.?

Reakce na 246257

Děláte si, do jisté zvrhlé míry, pr*el?

Banksters ovládaj finance, ty ovládaj vládu, armádu, to víme.
Ale to Obamův ksicht je na obrazovce, Hillary má proslovy k lidem, Bobby Gates dělá tiskovky atd. Kdybych je měl brát jen jako tlampače, loutky, tak pořád jsou součástí - a důležitou! - toho molochu. A když to přeženu, kolik vrstev takových loutek je vhodné ikonicky nenálepkovat a prostě je brát, že za nic nemohou? Bernanke za nic nemůže, je jenom toy, nerozhoduje, nebo ten už jo? Každý jeden z kongresmenů je toy, taky za nic nemůže? Kde je ta hranice, kde doublespeak, lež, podvody a zmetkovství už můžu onálepkovat? Pokud bychom to takhle odkrývali až k lidem, kdo skutečně rozhodují, tak je jich zlomek promile, a ti jsou zodpovědní za všechen ten bullshit, co se děje? A ostatní vrstvy, ta naprostá většina, už nerozhoduje? Nemůžou se rozhodnout, jestli ten bullshit co mají shora, poslat dál nebo ne? Všichni jsou přesvědčeni, že to předávají na základě patriotických rad? A ode mě je tedy nefér je onálepkovat a považovat za spolupachatele? Kde berete tu jistotu takhle někoho okřiknout s tím, že Vy víte lépe, o čem jsou ti lidé přesvědčeni a s jakými motivy činí to, co činí? Co když jsou to prostě a jednoduše taky další svině?

Pokud někdo na takovýmhle postu je, a nerozhoduje o tom, co mu vyjde z úst, nebo co podepíše, tak se někde po cestě nechal koupit. A v takovým případě rozhodně není na místě říkat, že za nic nemůže.

246264

17.6.2011 15:01

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 246264

Jo, ale vy máte někde lajnu? Jsou nějaké posty „málo důležité“, kde na nějaké té svini nezáleží?

Píšete, že: „Banksters ovládaj finance, ty ovládaj vládu, armádu, to víme.“ Když to teda „víme“, tak tímto výčtem to najednou končí? Co ten zbytek? Ten je potom asi v klídku a nějaký finance ho nezajímaj, lajna je tu jasně daná, a pak asi právem můžou pokřikovat na padouchy z obrazovky…nebo jak je to… maj to na triku jen ty „celebrity“?

246267

17.6.2011 19:25

RE: Poznámka pro překladatele

ad infinetum infinetum (zavináč) gmail (tečka) com 78.?.?.?

Reakce na 246267

Pokud lajnu mám, tak je tam uměle a nemá tam co dělat, protože KAŽDÝ kdo (ne)sebere odvahu vystoupit z toho rozhodovacího procesu, když si uvědomí, že je spolupachatelem zla, je důležitý, tedy záleží na něm.

Koukněte, můžou se ve zkratce stát dvě věci, když jsem na postu, kde na tom participuji: buď toho přestanu být součástí, a to třeba pomůže probudit jen mě, nebo to dá dokonce příklad mým dětem a snad i okolí a co já vím. Taky tam může přijít horší ksindl, než jsem na tom postu byl já, ale jen kvůli téhle obavě se tam já držet a špinit nezůstanu. Druhá varianta je, že s tím nic neudělám a zůstanu toho součástí, na svým postu, třeba víc schovám hlavu do písku, to je fuk, ale důležitý je, že neudělám nic proto, aby to ustalo.

Sorry, možná to vidím moc mladě a černobíle, ale v takovým případě nezáleží na tom, jestli jsem úplně na konci a už s tím vesměs nic nezmůžu, nebo úplně dole jako ten nejvíc evil iniciátor, stejně tak na mý rozhodnutí by nemělo mít vliv jestli jsem v bankovnictví, školství, armádě, politice, nebo podnikám atd. (já se nesnažil o výčet, jak upozorňujete správně, že svině v bankovním sektoru jsem vypích jako jediný). A že to maj na triku jen celebrity, to jsem nikde nezmínil, naopak jsem řekl, že jsou stejně na vině jako každá vrstva pod nimi.

Řekněte mi, co je nepochopitelného na tom, ukázat na padoucha, kterého znám z novin nebo z obrazovky, a říct "tenhle nese spoluvinu na tom, že je támhle a támhle válka" (nebo že támhle zavřeli školu, že tady nestojí nemocnice, že tady na poli máme skládku, atd.) ? Jsem si zcela vědom, že v tom ve většině případů nejsou ani náhodou sami, že je to komplexní síť, ale pokud ji nezačnu stříhat, alespoň ve svý hlavě, tak mě bude vždycky obklopovat celýho, nemyslíte? Přijde mi to plodnější, než rezignovaně kouknout na zprávy a konstatovat, že jsou to jen loutky ty celebrity, a že za to nemůžou, že je to někdo nad nimi, kdo je nutí chovat se takhle patologicky..

246289

18.6.2011 12:24

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 72.?.?.?

Reakce na 246289

Tak zas nepochopitelné to není… spíš se tu snažím pochopit, proč je tendence opačná, proč se to odvíjí naopak pouhým hromadným poukazováním na „zlo“ z „druhé strany“. Mohlo by mi to být jedno, protože tak to bylo asi vždy, a proto je (z mého pohledu) pokrok nulový, nebo záporný, tedy se jedná o úpadek ve smyslu nějaké obecné duševní kvality. Třeba rychlejší výroba praček na to asi přílišný vliv nemá.
Proč jsem reagoval. Zaujala mě Vaše reakce na předřečníka, která Vás evidentně „spravedlivě“ rozhořčila. Jenže…věřte, že ty celebrity politického divadla se nijak nevymykají z průměru. Co když jsou skutečně zcela normálně přesvědčeny, že dělají zcela normálně nějaké poslání, které je prostě dobré… ani špatné být nemůže, to by to pánbů totiž neodměňoval… pak si představme, jak se asi dívají na ty, co frustrováni životem jdou na ulici, kde to také končí nějakou hloupou potyčkou, či rabováním. Vedle toho nějaká vojenská intervence vypadá jako smysluplný počin, kterého se navíc dobrovolně účastní dobří vlastenci. Smrtící technologie jsou vyvinuty a vyrobeny z úmyslů jistě také z oblasti těch dobrých a rukama dobrých dělníků vlastenců (všimněte si, jak se nám zlo/dobro postupně zamotá). Podivejte se někdy na jůtůb pod armádní propagační videa na diskuze, nebo na to kvantum vyrobených prostými nadšenci a co se pod tím odvíjí za názory. Začne Vám najednou připadat, že politici to obecné zblbnutí ještě brzdí. [smích]
Když se někdy dívám na diskuze a projevy politických celebrit, dávno neposlouchám to, co říkají, ale jak to říkají, jak reagují, jak se tváří. A jsou velmi často stejně spravedliví a stejně rozhořčeni zrovna jako Vy. Ty ošklivé věci, co sem tam vyplouvají, ty na tom nic nemohou měnit, ty se dějí i mimo a masově, takže nejsou ani důvodem ani následkem, to je totiž již jen průvodní všeobecný jev, který může někdo různě ošklivě vidět, nebo nevidět.
Řekl jste, že jsou „stejně na vině jako každý“… no, takže vinit někoho, jaksi začíná být nesmyslné. Již podle toho výroku se to musí jednou jako bumerang vrátit i do vašich pozic. Stoprocentně.
Aby se tak nestalo, tak bych vypustil „viníky“. Nejsou. Mohli by, ale musíte mít jejich specifický motiv, jasně určenou kategorii „zlo“, jasně vymezený podíl aktivity, a to natolik specifický, že se to Vás a vašeho prostředí týkat nebude. Pak máte onu čáru, přes kterou byste mohl eventuelně ukazovat a vrhat kameny. Moje zkušenost mi však říká, že se dřív nebo později hází kamením opět do vlastních řad už z výše uvedených důvodů.

246325

18.6.2011 17:27

RE: Poznámka pro překladatele

ad infinetum infinetum (zavináč) gmail (tečka) com 213.?.?.?

Reakce na 246325

Dobře, chvíli mi to trvalo, ale myslím, že už tuším. V principu jsme zajedno, jen Vašimi zkušenostmi podložený názor je tu vinu "odosobnit."

Ale z Vašeho popisu to vypadá, jako kdyby celebrity politického dění a obyčejní lidé, kteří vyhledávají a nadšeně komentují armádní videa, nebo pomáhají vytvářet smrtící technologie, byli vzorek reprezentující celou společnost, nad kterou se na jejich základě vynáší soudy. Takový pohled na svět nesdílím. Argumentujete, že je za tím pozitivní myšlenka, že je to myšleno dobře a že je to smysluplný počin. Ano, oni to tak třeba vidí. Stejně tak, jako vidí jako dobrou myšlenku mít v domě kvér a chlapa, co jim vstoupí na pozemek, bez ptaní zastřelit. Já nepochybuji o tom, že se třeba vidí jako správně jednající lidi, nic to ovšem nemění na tom, že já je tak nevidím. Dost často k tomu přispívá to, že nejsou ochotni diskusi, nejsou otevření protiargumentům, to, čemu věří, že je správné, je zcela pohltí a třeba i zfanatizuje. To, že oni vytváří smrtící technologie s dobrým úmyslem ochránit sebe a svou zemi a kulturu ještě neznamená, že vše co následuje od tohoto okamžiku v životním cyklu té myšlenky - zde smrtící technologie - je správné. A ospravedlnitelné. To, že politici jednají na základě, jak bylo řečeno, patriotických rad a mají tak zato, že činí správně.. nebo banksteři a finanční analytici opět činí v přesvědčení, že dělají dobře - to přece neospravedlňuje, pokud se to obrátí ve zvěrstva a jednoznačné zlo. Jednoznačné, neospravedlnitelné zlo, jako jsou bomby s ochuzeným uranem použité v naprosté většině na civilisty a současně s tím vymáhat po všech okolo zastavení jejich staveb jaderných elektráren.

Pokud jsem z Vaší argumentace správně vytušil, že za nejvhodnější považujete hledat přičinu sám v sobě, tak s tím souhlasím. Ale není to pod tíhou ani Vašeho druhého stěžejního argumentu, že kdybych začal "házet kameny" nebo "ukazovat prstem," že bych skončil ve svých řadách. Pravděpodobně se tak totiž stane, to máte pravdu, ale to právě pomáhám odkrýt příčiny u sebe, u svého okolí. A jsme u toho, na čem jsme se shodli.

Že politici to obecné zblbutí ještě bzrdí, to je k diskuzi. Tady jsou průzkumy veřejného mínění před intervencí, nebo začátkem (a tady je i popsáno, jak dotazování probíhalo):

Vložený obrázek

Takže na začátku jsou vždycky pro. Pak přijde katarze, a čím dýl to trvá, tak tím víc se to obrací, teď už je 60 procent proti Afghánu, pro akci v Libyi je už jen 26 procent

246339

18.6.2011 17:34

RE: Poznámka pro překladatele

ad infinetum infinetum (zavináč) gmail (tečka) com 213.?.?.?

Reakce na 246325

Jestli jste tedy nemyslel, že politici brzdí obecné zblbnutí zelených mozků a army-patriotů v diskusích pod army youtube videi-- to potom třeba jo... ale jestli Vy říkáte obecné zblbnutí, tak já Vám neoponuju, jen říkám, že ty odkazy popisují i následné obecné prozření... které teprve politici brzdí. Ale je jasné, že pod army videem se bude pořád diskutovat ve stejném duchu. To ale pro mě není tak vypovídající argument.. stejně jako videa o vaření si nehledá někdo, koho to nebaví...když je někdo fanda zbraní, tak tím spíš je pro-war. A možná proto tu diskutujeme a máme poněkud odlišný názor, protože Vy víte, jaké rozhovory se vedou pod army videi na youtube. Já to však netuším.

246340

19.6.2011 11:18

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 79.?.?.?

Reakce na 246340

Tím příkladem jsem chtěl jen doložit, že nemusíte být odkázán na agentury dávající obraz o tom, co si lidé myslí, a jak to vidí, ale můžete si ho dělat celkem snadno sám. Nebo se pokuste na něco vymyslet recept a děte s tím mezi lidi nebo známé. Budete možná překvapen, jak se další lidé od své politické reprezantece neliší, včetně dovednosti svalovat na někoho viny. Čili...Obama je v tom namočen v podstatě stejně, jako třeba soused Pepík. Rozdíl může být ten, že hrají různé role v nějakém scénáři, o kterém nemusí mít páru. Ale to je snad opět v moci každého, to začít měnit.

246381

19.6.2011 17:02

RE: Poznámka pro překladatele

ad infinetum infinetum (zavináč) gmail (tečka) com 84.?.?.?

Reakce na 246381

V tom máte pravdu, ale myslel jsem že to je samozřejmý předpoklad.. hledám u sebe a ve svém okolí, jen to je taková osobní cesta, na kterou Vám nemohu dát obrázek s procenty.-) Ale zjišťuju, že z mýho nejbližšího okolí, kde ty lidi a jejich životy jsou tak úzce propojený s mým, že vyplave na povrch časem všechno... tak tam nevidím lidi, který by jakkoli podporovali válčení, zadlužovací mašinérii, dělaly lukrativní práce jako exekutory, neučej svý děti krást a podvádět, i když by to byla jen desetikoruna špatně vrácená v krámě, a dělaj něco navíc, třeba když jim zaměstnankyně odejde na mateřskou, tak její místo obsadí jen brigádně, a vyjdou jí maximálně vstříc, aby pak měla zas práci. A o tom byl můj příspěvek, protože já telku nemám, a tak mi jdou příkladem lidi v mým okolí. Jenže pokud lidem chybí takovýhle vzory, tak mají tendenci to vzdávat. Pokud nikdo nenařkne celebrity a celý vedení z doublespeaku a pokrytectví, pokud nikdo neukáže nejen na ty, co korumpovali, ale na ty co se nechali korumpovat (co se stalo s lidmi z plzeňských práv, ne s těmi, kteří dostávali tituly, ale s těmi, kteří nad tím přimhouřili tu a tam oko?). Možná si jen nerozumíme. Já plně souhlasím s tím, co říkáte, že je v moci každého to začít měnit, a že má začít u sebe a jít příkladem. Ale z Vašich příspěvků čtu, jako byste něco takového zkusil předávat do okolí, a nepochodil, ale jen proto jako první předávat tu zkušenost "nemá to smysl, hledejte v sobě" mi nepřijde jako nejlepší řešení.

Shodneme se na příčině i na důsledku - že jsme tak či onak pod tíhou toho všeho ohnutý už skoro všichni - ale já si myslím že stojí za všechnu snahu hledat v sobě, ale i ukazovat na lidi, který nejednaj správně, pojmenovávat a vyčíslovat příčiny a důsledky...

A teď příklad, a třeba mi poradíte. Máme tu v kempu u nádraží restauračku, kde je všecko fajn, okolí, přístup, obsluha, kuchyně, country po večerech, všechno až na hrací automaty. Dal jsem si takový osobní cíl, že zkusím nějak přesvědčit majitele, aby se jich zbavil. Je mi jasné, že pochodím pouze, když mu nabídnu něco, co mu ten škrt v příjmech alespoň částečně, nejlíp úplně, vykompenzuje. Je to velmi blízko frekventované cyklostezky a přesto o tom málo kolemjedoucích ví, zároveň mají dost zanedbané resp. až nefunkční stránky, tak já mám v plánu mu navrhnout, že mu zadarmo pomůžu s propagací na webu, a skrz nárůst hostů tu ztrátu dožene, i třeba tím, že bude lákat na to, jak u něj právě automaty nenajdou. Protože hraje jen menšina, co jsem se ptal lidí okolo, tak každý mi říká, že tam ty automaty vidí nerad. Nechci to ale udělat naivně a blbě, protože vím že už ta samotná myšlenka je dost donquijotská, takže promýšlím veškeré scénáře. Poraďte, co dalšího by mi mohlo podrazit nohy, jako legislativa, atd.? Ať začnem něco měnit.-)

246397

21.6.2011 9:02

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 246397

Podívejte se na rozložení sil. Máte tu lidi, co rádi hází kačky do cizí blikací kasičky výměnou za hloupé naděje. Pak tu máte lidi, co jim přijde jako dobrý nápad takové věci stražit. A pak tu máme nespokojence, co je chtějí předělat, a patrně spoustu těch, co jim to je ve finále jedno. Ideální počin pro nespokojence by byl přestat ten jejich systém ještě dotovat. Je možné stáhnout se jinam, vytvořit něco vedle, nebo je možné nadlidským úsilím některého jedince ty nespokojence spojit, začít tlačit, dostat se na koně a dokázat, že tyhle utracené peníze jsou víc, než tamty utracené peníze. Předělávání však zní nejméně perspektivně v nějakém viditelném časovém horizontu. Nějakými „náhradami“ nic nezmůžete, pouze ty druhé posadíte na koně vyššího, pokud by nějakým zázrakem nezačali myslet jako ti nespokojení a cítit se „nemorálně“.
Ale je tady vidět, že každá situace i běžná, se vlastně od globálního dění nemusí vůbec lišit. A převážně ani tak nepůjde o podrážení nohou jako o vlastní zakopávání. Uznávám, že terén jistě není snadný. [smích]

246513

21.6.2011 19:05

RE: Poznámka pro překladatele

ad infinetum infinetum (zavináč) gmail (tečka) com 94.?.?.?

Reakce na 246513

Já Vám děkuju za rozhovor, bylo to príma, myslím, že jsem Vaše stanovisko pochopil a svoje dostatečně nastínil. Teď jdu klopýtat do terénu s ostatními nespokojenci, dokud ještě mám nějakou chuť a elán cokoli měnit.-) Mějte se [smích]

246532

17.6.2011 16:09

RE: Poznámka pro překladatele

PetrP 193.?.?.?

Reakce na 246264

Děkuji za Váš příspěvek. Víte, otázka "kdo za to může?" vlastně není na místě. Mělo by být "co za to může?". A je to morální úpadek celého lidského pokolení.

246270

17.6.2011 18:58

RE: Poznámka pro překladatele

ad infinetum infinetum (zavináč) gmail (tečka) com 78.?.?.?

Reakce na 246270

Četl jsem to dnes ráno, "bombardér znamená, že nejsou postaveny dvě elektrárny a jedna nemocnice. Každá raketa Tomahawk, kterou David Cameron odpálí na Tripolis, nezničí jen Kaddáfího bunkr ale také jedno nemocniční oddělení a část školy v Británii." Ale Vy to víte, já to vím, ani jeden v tom nijak prsty nemáme, nerozhodujeme o tom, jen na tom bohužel skrz členství v NATO participujeme, sice pasivně, ale jo. Ale tady je diametrální rozdíl, protože Bobby Gates, jeho poradci, dalších X vrstev proxy a pod tím dole zájmy Northrop Grumman Corp. a ještě pod tím skrz proxy teprve skuteční vlastníci Northopu... a snad se shodneme na tom, že ani já, ani Vy se morálním úpadkem nemůžeme rovnat s někým, kdo jedním štemplem spoluschválí jen tak sto milionů na munici, aniž by poslech to malý v sobě co mu říká "WTF? Víš co DOBRÝHO se dá udělat za takovej obnos?!" Každej z těch, co v hedge fundech programujou a rejžujou a nepřemýšlí o tom, že miliony co vyspekulujou na akciích, na rejži, na čemkoli, tak že někdo někde zavře továrnu, nezaseje atd. Ale Vy přemejšlíte, než něco uděláte, a když to někomu víc vezme, než Vám to dá, tak je to pro Vás přece takový vnitřní upozornění, že tohle asi není ta správná volba.

Podle mě je úplně na místě ptát se kdo za to může. Odosobnit tuhle otázku a alibisticky obvinit rovnou všechny, svést to na to, že morálně upadlo celé lidstvo, nevím.

Snad pokud by ta Vámi navrhovaná otázka vedla k diskusi o odstranění příčin (v rodině, školství, drogový politice, finančních operacích bankovních domů, metodách oceňování práce, politickým systému atd.) tak je naděje.. Ale ukazovat na lidi jako Bobby Gates, ať už rozhodujou sami, nebo jsou jen vykonavateli, nebo posly, poukázat na ně s tím, že ONI jsou důvod, proč jsou některý lidi mrtvý, nasraný, hladový atd. To je podle mě na místě. Loutka neloutka, morální úpadek všech okolo něj, nebo ne, je to spolupachatel. Rozhodně spolupomáhá dělat víc škody, než Vy nebo já. A na tom postu, kde je, by měl za to mít zodpovědnost, on i každej jeden z článků rozhodovacího procesu, jestli koupit nebo vystřelit další Tomahawk. Stejně jako každej v dozorčí radě, co přehlížel tunel, nebo zanedbal "dozor" jakkoli jinak, každej kdo se podílí na rozhodnutí nemocnice pořídit předražený supervybavení. Osvětou, pokorou a jak jsme tu mnohokrát zmínili osobní obrodou se musí každý jeden z nich podívat sám na sebe a rozhodnout se, že takhle dál pokračovat nechce. K tomu probuzení mu určitě spíš pomůže nespokojenost lidí a hlasitý upozornění a pojmenování jeho konkrétní spoluviny, než přehlížení jej jen jako součásti morálně upadlýho systému. Taky děkuji za Váš příspěvek; jste tam ten první poslal takovým stylem agenta provokatéra, že jsem z toho až vylít.-)

246287

18.6.2011 3:17

RE: Poznámka pro překladatele

p. 125.?.?.?

Reakce na 246264

....mamo, mame syna budizknicemu...je to ozrala,a hlupak a nicemu nerozumi.......coze??...dobrej napad udelame George presidentem Ameriky.... za Husakovy normalizace prisel rozkaz ze vsichni KSC funkcionari museli mit titul i ti nejblbejsi...a tak profesori universit behali a "studenty" a dozadovali se indexu od nich za ucelem podpisu ktery potvrdil ze "student " prosel zkousku....nejlepsi doktorat byl RSDr /rozhodnutim strany doktor/...Obama a dalsi kteri studuji/studovali/university nikdy by neprosli a zkouskami a proto pozadavky na jejich "vedomosti" byly pro cerne snizeny na temer nulu....a divme kam veci jdou....Husak aspon mel diplom jeste trochu poctivej i kdyz slovaci za prvni republiky taky studovali za hojne pomoci tehdejsich profesoru......zase z politickych duvodu....zasrany inteligenti...nic jineho....

246308

21.6.2011 18:21

RE: Poznámka pro překladatele

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 246264

>Bankters ovládaj finance, ty ovládaj vládu, armádu, to víme.
----
Hábéčkovi se nelíbí to "hanlivé" slovo "Banksters". On si myslí, že mezinárodní bankéři jsou v podstatě zoufalci, kteří zmateně hrabou pro někoho jiného, jako když pes hledá zahrabanou kostičku. Podle hábéčka jsou to vlastně oběti a za nic nemohou. Proto s vaším tvrzením nesouhlasí.

Víme ovšem, kdo založil CFR (Radu mezinárodních vztahů), Trilaterální komisi, skupinu Bilderberg, American Medical Association, MMF, Světovou banku, Světovou zdravotnickou organizaci, Organizaci pro mezinárodní obchod, Banku mezinárodního zabezpečení, Mezinárodní nadaci pro demokracii, Sorosovu společnost "otevřených zdrojů" a jiné. To je jenom malý výčet, co se mi momentálně vybavilo. V neposlední řadě mezi tyto zločince patří i farmaceutický, ropný a zbrojní průmysl a nesmíme zapomenout ani na firmu Monsanto. Kdo sleduje mezinárodní politickou situaci s otevřenýma očima, ten snad ani nepochybuje, že tohle jsou ti hybatelé světového dění? Hrabou "zoufale" v jejich vlastní prospěch na úkor celé světové veřejnosti. Hábéčko to však z nějakého záhadného důvodu odmítá připustit.

>Pokud někdo na takovýmhle postu je, a nerozhoduje o tom, co mu vyjde z úst, nebo co podepíše, tak se někde po cestě nechal koupit. A v takovým případě rozhodně není na místě říkat, že za nic nemůže.
---
Naprostý souhlas.

P.S. Hábéčko, pokud tohle čteš, neočekávej ode mne odpověď v diskuzi pod jiným článkem. Všechno to, co zmiňuješ jsme už probrali. I ty absolventy jezuitské univerzity v Gergetown ve Washingtonu. Bylo by to jenom zbytečné opakování stejných hábečkovských traktátů. Odmotáváš ty nitky poznání s dojemnou a zarputilou houževnatostí, ale chytnul ses špatného klubka.

246530

21.6.2011 19:00

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 246530

Mirdo, role umírněného manipulanta diskuze ti jde náramě. Ale jestli někdo ty pohádky "v zájmu věci" baští, nemusím se přece k nim nutně počítat, ne? Pokud ti ale někde podstatný smysl uniká (z jakéhokoliv důvodu), pak mám za to, že občas na to upozornit, nemusí být na škodu.
Pokud "víme", co se někomu "nelíbí", stejně "dobře", jako třeba to, kdo ty zmiňované spolky inicioval, či založil, tak nejspíš stále budou jisté korekce nutné. [smích]

246531

22.6.2011 5:29

RE: Poznámka pro překladatele

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 246531

>Mirdo, role umírněného manipulanta diskuze ti jde náramě.
---
Tohle bych mohl napsat klidně i já o tobě, hábéčko. Jsem si vědom, že existuje několik verzí, kdo stojí v zákulisí a ovládá ty za oponou, které už většina z nás dokážeme jednoznačně identifikovat. Nemá smysl to zde rozebírat. Vneslo by to jenom do diskuzí více zmatků a to je taky důvod, proč ty verze vznikly. Roztříštit diskuze a odpoutat pozornost od skutečného problému.

Nevylučuji ani verzi, kterou zmínil ve svém příspěvku dole Oracle. Souhlasím. Ti loutkaři, které už dokážeme rozpoznat, se zajistě rádi pochlubí, že jsou potomky Mojžíše a i to, že jejich kořeny sahají až do antického Egypta. Dává to okázale najevo Britská královna Elizabeta II. a údajně i samotný Rothschild se pochlubil, že jsou potomky krále Šalamouna. Tohle by ovšem mohl říct i kdokoliv z nás tady v diskuzi, aby vypadal důležitě. Jak to ovšem dokázat? Odpovědi a důkazy z těchto lidí nevymlátíš.

Udo tady v diskuzi s Jendou nedávno nadhodil, že ti nejvyšší z nejvyšších nemohou být ti, které už známe. Ti se přece tak neodkopou? Tehdy jsem neměl příležitost reagovat, tak to napíši semhle. Ty, které už známe, jsou si svým úspěchem natolik jistí, že už to dávají okázale najevo. Začalo to prosakovat už i v mainstreamu a mainstreamová media, jak všichni víme, jsou pod jejich kontrolou. Na jednom ze zasedání skupiny Bilderberg, John David Rockefeller prohlásil: "Pokud mne někdo nařkne, že se chystám založit NWO, tak se přiznám. To nařčení je opodstatněné a jsem na to hrdý". Není to přesný překlad, ale něco v tomto smyslu.

>Pokud "víme", co se někomu "nelíbí", stejně "dobře", jako třeba to, kdo ty zmiňované spolky inicioval, či založil, tak nejspíš stále budou jisté korekce nutné. [smích]
---
To zní skoro jako Donald Rumsfeld na tiskovce. "A teď tady máme ty známé neznámé a když už máme i známou neznámou, tak nemůžeme vědět, jak moc známá je ta neznáma"? Klidně si s korekcemi posluž, hábéčko. Rád bych tě na něco upozornil. Na lidi, kteří si mění nick, aby si v diskuzích podpořili svá předchozí tvrzení, zásadně nereaguji. Jistě víš, co jsem tím myslel? Nebyl to jenom nick (B.N.), ale i další anonymní reakce a přes proxy i jiné IP adresy. Poznal jsem tě. Nestává se to často, ale tentokrát jem svou zásadu porušil. [velký smích]

246574

22.6.2011 9:12

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 46.?.?.?

Reakce na 246574

O druhých diskutujících tu můžeme skutečně psát, co nás napadne a vše se počítá, pokud jde „o duch fóra“. A kde chybí věcnost, začne se pochybovat o nicku a identitě diskutéra. Znám. Já však tomu nicku extra důležitost nepřikládám a s předmětem diskuze to nemá co dělat. Kdo chce, ten mě pozná. Také poznám jisté diskutující, i když nick nepoužívají, nebo ho změní, a naopak s některými příspěvky mohu klidně u toho nicku skončit. A když už komentuju ty druhé, raději jdu cestou citace, než věčné dezinterpretace, je to lepší pro posunutí diskuze a názorů. Ale za umírněného se nepovažuji.
No, je fakt, že pokud budeme všichni stejně zmatení, je to svým způsobem pořádek. To bude potom opravdu nutné jisté věci upřednostnit a jiné zase důsledně vypouštět. Podívej, ten názor, že všechno je za peníze, proto všechno pochází z banky, tedy i veškeré zlo, tak tou je alterstrým zahlcen a krmí s tím nespokojené hledače v podobě více či méně uvěřitelných až neuvěřitelných historek. V tomto směru je dovoleno prakticky vše, a pokud tu budu na toto téma vymýšlet, co mě napadne, budu tu velmi populární, zvlášť, když mezery v logice zalepím zlým židem. Jenže si všimni, že se to velmi často výborně doplňuje s hlavním mediálním proudem a pro hledače je tak připravena atrakce v podobě informační turistiky. Proto jsem tu začal upozorňovat i na ty, kdo věší ty směrovky, a proč to dělají. Avšak souhlasím, že to určitě začne vyvolávat zmatek na trati. Ale tento zmatek považuji za úspěch, neboť to donutí turisty, obrazně řečeno, šmejdit i mimo trať. Že se to tu někomu nelíbí? O tom nepochybuju.
Jo, a ty už víš, co si máš pod tím „rockefellerovo NWO“ představit? [mrknutí jedním okem]

246591

22.6.2011 15:50

RE: Poznámka pro překladatele

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 246591

Nechtěl jsem už na tebe reagovat, hábéčko, ale zase nechci jen tak zmiznout z diskuze, jako to dělá Vojta. Pokusím se jenom krátce.

>...kde chybí věcnost, začne se pochybovat o nicku a identitě diskutéra. Znám. Já však tomu nicku extra důležitost nepřikládám a s předmětem diskuze to nemá co dělat.
---
Závažné záležitosti v diskuzích, závažný přístup. Vágní postoje na druhou stranu nepotřebují charakterního člověka s identitou. Proč se potom schovávat? Je to tvoje věc a nazývej si to jak chceš, ale já odsobně nerad diskutuji s někým, kdo má pytel přes hlavu. I číslo, které se v každé diskuzi nemění je pro mne slušná a charakterní identita.

>Podívej, ten názor, že všechno je za peníze, proto všechno pochází z banky, tedy i veškeré zlo, tak tou je alterstrým zahlcen a krmí s tím nespokojené hledače v podobě více či méně uvěřitelných až neuvěřitelných historek.
---
Jedná-li se o banky a bankstery, tak očividně začneš bagatelizovat a uhýbat. Teď se zase podívej ty. Nebudu zacházet do jinotajů a nebudu hledat ještě další skupinku zločinců v zákulisí, abych zjistil, kdo ovládá ty za oponou. S jistotou mohu prohásit, že to je blud. Tam už nikdo nestojí. Tam se už nikdo neschovává. Ani černý papež, ani Peter Hans Kolvenbach, ani antikrist a ani baki a už vůbec bych se nedivil, že ty příběhy zákulisního ovládání těch za oponou, vzešly právě od těch za oponou. Zaplavit internet bludy a když to jednou praskne, vyhnout se zodpovědnosti. "Já nic, já jsem jenom plnil příkazy shora"...tohle jsme už někde slyšeli, neníliž pravda?

>...vymýšlet, co mě napadne, budu tu velmi populární, zvlášť, když mezery v logice zalepím zlým židem.
---
To děláš ty. Já se za žádného "zlého žida" neschovávám. BTW, názory lidí ve zdejší disuzi, jsou pořád jenom názory lidí a vůbec to neznamená, že je to hlavní směr a zaměření Zvědavce. Komu se to nelíbí, nemusí se diskuzí zúčastňovat. Celkem snadné řešení, neníliž pravda?

>Jo, a ty už víš, co si máš pod tím „rockefellerovo NWO“ představit? [mrknutí jedním okem]
---
Prohlédni si pozorně "Georgia Guide Stones" a poznáš, co má Rockefeller v plánu. Byl to on, kdo nechal tento monument, se sarkastickou předpovědí do budoucnosti, postavit.

[smích]

246610

22.6.2011 17:54

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 87.?.?.?

Reakce na 246610

Tak ještě jednou, Mirdo. Do mé identity, když to uznám za vhodné, je ti prostě h…. Stejně tak do IP. Každý, kdo má všech pět pohromadě, tak pochopí, že není ideální se kdekoliv nechat archivovat. Mám ti to opravdu vysvětlovat? O co ti tu jde?
Jenže, jsou tu i ti, kteří se se mnou setkali, protože nabídku na osobní setkání jsem nikdy neodmítl. Jsem tu možná méně anonymní než spousta těch „zjevných“ . Když budeš chtít skutečně diskutovat k věci a osobně, můžeme se setkat. Otázku niku jsem tu už jednou rozebíral, navíc si myslím, že zjevná identita tu ničemu extra neprospěje, spíš naopak. Většina zmlkne.

Jednál-li se o banky, napsal jsem tu k tomu traktáty. Od konkrétních jmen, čísel, míst i historického vývoje. Techniku lichvy a její dopady jsem tu rozebíral pod mnoha články. Byly tu i články ohledně možné budoucí podoby peněz, filozofie peněz, jejich skutečné role i možné alternativní podoby, které jsem se snažil v diskuzi podpořit,výsledky diskuzí však byly žalostné. Ochota lidí to nové a jiné kamenovat je daleko vyšší, než ochota něco prosadit, či dokonce vymyslet a přednést. Kde jsi byl? Buď tě takové diskuze nezajímají, nebo zajímají, ale hraješ tu nějaký tyjátr „o bagatelizaci“ z důvodů jiných.
> Já se za žádného "zlého žida" neschovávám.
To jsem snad někde tvrdil? Tvrdil jsem, že je tu obvyklé si pomoci uiniverzálním argumentem „zlý žid“. A protože to vidím jako kontraproduktivní, tak na to poukazuju s tím, že důvod je v rámci souvislostí prostě jiný! Jiné názory, plodí diskuzi, Mirdo. Když se ti s jinými názory vytratí, co to bude? mirdova inzerce?

To je to „rockefellerovo NWO“?
1. Udržovat lidstvo pod 500 000 000 ve věčné rovnováze s přírodou.
2. Řiďte moudře reprodukci – zlepšujíce tělesnou zdatnost a rozmanitost.
3. Sjednoťte lidstvo novým živoucím jazykem.
4. Veďte vášeň – víru – tradici – a všechny věci se zmírněným důvodem.
5. Ochraňte lidi a národy spravedlivými zákony a soudy.
6. Nechť všechny národy vedou vnitřně rozřešené vnější spory na světovém soudu.
7. Vyvarujte se malicherným zákonům a neužitečnému úřednictvu.
8. Udržujte v rovnováze osobní práva se sociálními povinnostmi.
9. Odměňte pravdu – krásu – lásku – hledajíce harmonii s nekonečnem.
10. Nebuďte rakovinou na Zemi – Zanechte prostor přírodě – Zanechte prostor přírodě.

Možná, že má, ještě kromě NY, rád přírodu. [mrknutí jedním okem] Ale řekl bych, že tohle je spíš práce Teda T (jako R.C. Christian). Ten žije uprostřed pustiny.

246618

23.6.2011 2:21

RE: Poznámka pro překladatele

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 246618

Přečti si to ještě jednou. Nikde tě nenutím, aby sis dal identitu. Jenom jsem ti napsal, že na lidi, kteří strategicky mění nick, tak na takové já nereaguji. BTW, já jsem reagoval na kolegu "ad in finetu" a byl jsi to ty, kdo se na nás zavěsil. Nemusíš mi ani objasňovat svoje důvody, že registrací ztrácíš anonymitu. Tohle je jako u blbejch. Stejně už jsi jako hábéčko registrován, tak proč najednou tolik bezpečnostních opatření? Ale je to stejně tvoje věc a nemusíš mi psát, že je mi po tom velké "H". Na to ostatní snad nemá smysl reagovat, tak už jenom komentář k těm deseti bodům vytesaných do kamene, jako návod, jak udržet planetu životaschopnou. Ano, to tam je, ale sám dobře víš, že je v tom notná dávka sarkasmu.

>Ale řekl bych, že tohle je spíš práce Teda T (jako R.C. Christian). Ten žije uprostřed pustiny.
---
Ano, Christian to zařizoval, ale J.D.Rockefeller to zaplatil. Důkazy si se svými schopnostmi jistě najdeš. [velký smích]

246627

23.6.2011 7:16

RE: Poznámka pro překladatele

HHBB 217.?.?.?

Reakce na 246627

Důkazy? O čem to mluvíš? O něčích výmyslech, vydávané za důkazy? Můžu se přiklonit k tomu, co považuji za pravděpodobnější a bude-li to mít pro mě vůbec nějakou cenu se tím zabývat.
>byl jsi to ty, kdo se na nás zavěsil
to už nezní ani jako vtip, diskuzi jsi si vynutil metodou, kterou tu obvykle užívá jenda - výmysly o tom, co druhý říkal a co si myslí
...
Ten nik ti nedá spát? Ptal ses, proč ta opatřetní... odpověď jsi dostal. Tento nik je tu archivován a s tímto vědomím sem píšu. To je něco jiného, než registrace, předpokládám. [smích]

246631

23.6.2011 11:20

RE: Poznámka pro překladatele

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 246631

>>byl jsi to ty, kdo se na nás zavěsil...
>to už nezní ani jako vtip...
---
Byl to vtip, ale jsme s tím stejně O.T. takže já tady s tímto tlacháním končím.

246645

21.6.2011 19:16

RE: Poznámka pro překladatele

ad infinetum infinetum (zavináč) gmail (tečka) com 94.?.?.?

Reakce na 246530

"A likely impossibility is always preferable to an unconvincing possibility."

Pro mě to bylo první rendezvous s dotyčným, takže jsem neznal jeho náhled na svět. Teď jsem o něco chytřejší a jsem si skoro jistý, že jedno z těch "B" v jeho přezdívce, bude zkratka pro BUZZKILL .-)

246534

21.6.2011 22:14

RE: Poznámka pro překladatele

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 246530

Nuž aby som prilial trochu oleja do toho príslovečného ohňa, tak musím konštatovať, že Banksters hrabú nielen pre seba, hoci myslia si, že hrabú len pre seba. Prosím nepochopte ma zle, nemám ich za chudákov a zúfalcov, oni veľmi dobre vedia, že robia zlé veci, páchajú zlo ale to ich nezaujíma.

Odpoveď na otázku "pre koho ešte hrabú" je to isté ako odpoveď na otázky "kto ovláda/ovládalo/ovládlo ich myslenie" a "kto napísal prvú verziu/prvé časti biblie", podľa mňa to bol/je Mojžiš a jeho potomkovia (a sme u staro egyptských kňazov, u ich potomkoch a ich tieňovej vláde).

246544

17.6.2011 16:23

Finanční toky

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

To je síla, určující pohyb současné euroatlantské společnosti. Bez peněz tu neexistuje společenský pohyb. Kolabs monetárního systému, založený na bankovních dluhopisech, zajistí mír a absolutní klid.
Pak ztichne nejen Obama a řízení spotřeby lidí převezmou noví vítězové zbraněmi, jaké budou.

246271

17.6.2011 18:47

No ne.

pm22 99.?.?.?

Kdo je ve Varistanu civil a kdo je ozbrojenec ?
A proc by pouzivali amici nejake jedy ? Jakoze se uvolnji pri explozich ? Vzdyt jejich sebevrahove se odpaluji jedine tam, kde jsou civiliste. A maji dokonce vyhlasenou fatvu, cili kdyz zabiji i nevinne, jsou tim zaroven omluveni.
To jsou porad starosti o zdavi tech pomatenych valecniku, kteri neumi ani cist a psat, ale maji kalachy a jsou nekonecne duleziti.Koran jim ctou a po svem, imani.

246285

17.6.2011 19:45

RE: No ne.

Ibrahim Ag Alhabib 88.?.?.?

Reakce na 246285

drtivou většinu atentátů v evropě a severní americe spáchali křesťané, očekávám, že o nich (křesťanech) budete také vést ty stejné hloupé řeči

246290

17.6.2011 21:00

RE: No ne.

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 246290

V které súře Muhammad vyzývá: "Bijte nevěřící psy, pokud vám budou brát zemi a náboženství. Pokud tak činit nebudou, řekněte jim: Mír s vámi"?
To jako že je stejná pitomost svádět atentáty v Evropě na křesťany. Jeví se, že muslimové by měli víc času věnovat svému vzdělávání. Stejně, jako křesťané, jsou více fanatičtí než je zdrávo.

246293

17.6.2011 21:04

RE: No ne.

Ibrahim Ag Alhabib 88.?.?.?

Reakce na 246293

souhlasím s větou "stejně jako křesťané"

246294

17.6.2011 23:06

RE: No ne.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 246293

Pokiaľ viem ETA a IRA sú katolícke teroristické skupiny, spáchali niekoľko atentátov, tiež pravda, že sa snažili šetriť civilistov (sem tam niekto priplietol do cesty) ale nie predstaviteľov systému ako policajti, vojaci či politici.

Zabudli ste na sionistickú skupinu IRGUN, ktorá spáchala niekoľko atentátov v Palestíne proti britom (atentát na King David Hotel), a sionisti sú naozaj fanatici.

246301

18.6.2011 6:31

RE: No ne.

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 246301

Skvělé. Jenže kdybych měl vzpomenout na všechny blby, tak bych musel vydat knihu o mnoha stech stranách drobného tisku a nakonec zmínit sebe, protože jsme každý nějak potrefený. Takže bychom snad měli přestat s prezentací svého mimořádného duševního potenciálu, abychom se nedělali ještě pitomějšími, než jsme.

246311

18.6.2011 16:04

RE: No ne.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 246293

Pane Kropáč, zamyslete se nad větou, kterou jste napsal: Bijte nevěřící psy, pokud vám budou brát zemi a náboženství. Jistě si všimnete slova POKUD a pokud to dobře chápu, vyzývá muslimy k OBRANĚ své země a svého náboženství, což není nic špatného.. Jinak řečeno, POKUD my je napadneme, mají svatý úkol se BRÁNIT.. POKUD byl tento citát opravdu takto řečen, tak nemluví o ÚTOKU.. Jinak z minulosti jsme si v křesťansko - muslimských válkách zhruba kvit a pokud čtete Zvědavce pozorně, má být 3WW vyprovokována právě mezi křesťany a muslimy. Čili bych řekl, že je dráždíme schválně (nebo naše elity), aby došlo k tomu (ne)žádoucímu konfliktu..

246334

19.6.2011 10:52

RE: No ne.

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 246334

Pisateli v anonymitě, pokud budete číst pozorně co jsem napsal zjistíte, že se nad tím zamýšlet nemusím, protože vím. A vědět je víc než: "já myslel.." nebo "...nechápu..", atd. Všiml jste si jak znám Korán? Sice nic moc, ale na naše poměry dost. Proč mnou uváděným textem neargumentují muslimské komunity, to nevím. Ještě lépe znám, napíši jiné věci, ale co z toho, když je nemohu (nyní ani již nechci) prosadit. Jednoduše: nechám toho. Exit.

246380

19.6.2011 17:02

Omluva

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 246380

Pane Kropáč, omlouvám se, Váš příspěvek jsem špatně pochopil.. Reagoval jsem na první větu citace, a on pokračoval dále. Takže korán říká, že v případě napadení se mají muslimové bránit, ale v případě nenapadení mají nabídnout mír.. Takže tedy není vůči křesťanům předem zaujatý, jak se často na diskuzích tvrdí?? A ještě jednou se omlouvám.. Děkuji.

246398

19.6.2011 11:19

Genocida

Nicka 83.?.?.?

Tento způsob boje Američanů má zřetelné známky genocidy.

246382

Příspěvků: 38

17.06. 09:15 calimero  Chcelo by to podrobnejsi rozbor
17.06. 09:25 PetrP  Poznámka pro překladatele
17.06. 12:44 Kropáč  RE: Poznámka pro překladatele
17.06. 13:55 ad infinetum  RE: Poznámka pro překladatele
17.06. 15:01 HHBB  RE: Poznámka pro překladatele
17.06. 19:25 ad infinetum  RE: Poznámka pro překladatele
18.06. 12:24 HHBB  RE: Poznámka pro překladatele
18.06. 17:27 ad infinetum  RE: Poznámka pro překladatele
18.06. 17:34 ad infinetum  RE: Poznámka pro překladatele
19.06. 11:18 HHBB  RE: Poznámka pro překladatele
19.06. 17:02 ad infinetum  RE: Poznámka pro překladatele
21.06. 09:02 HHBB  RE: Poznámka pro překladatele
21.06. 19:05 ad infinetum  RE: Poznámka pro překladatele
17.06. 16:09 PetrP  RE: Poznámka pro překladatele
17.06. 18:58 ad infinetum  RE: Poznámka pro překladatele
18.06. 03:17 p.  RE: Poznámka pro překladatele
21.06. 18:21 Mirda  RE: Poznámka pro překladatele
21.06. 19:00 HHBB  RE: Poznámka pro překladatele
22.06. 05:29 Mirda  RE: Poznámka pro překladatele
22.06. 09:12 HHBB  RE: Poznámka pro překladatele
22.06. 15:50 Mirda  RE: Poznámka pro překladatele
22.06. 17:54 HHBB  RE: Poznámka pro překladatele
23.06. 02:21 Mirda  RE: Poznámka pro překladatele
23.06. 07:16 HHBB  RE: Poznámka pro překladatele
23.06. 11:20 Mirda  RE: Poznámka pro překladatele
21.06. 19:16 ad infinetum  RE: Poznámka pro překladatele
21.06. 22:14 Oracle  RE: Poznámka pro překladatele
17.06. 16:23 Kropáč  Finanční toky
17.06. 18:47 pm22  No ne.
17.06. 19:45 Ibrahim Ag Alhabib  RE: No ne.
17.06. 21:00 Kropáč  RE: No ne.
17.06. 21:04 Ibrahim Ag Alhabib  RE: No ne.
17.06. 23:06 Oracle  RE: No ne.
18.06. 06:31 Kropáč  RE: No ne.
18.06. 16:04  RE: No ne.
19.06. 10:52 Kropáč  RE: No ne.
19.06. 17:02  Omluva
19.06. 11:19 Nicka  Genocida

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 6

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Trochu matematiky do Covidového šílenství13.09.21 14:08 Neurčeno 0

Další trapný útok na Rusa a lísaní se k fašistické Ukrajině12.09.21 20:41 Česká republika 3

Skotsko - podle údajů veřejného zdravotnictví bylo v srpnu 80 % úmrtí na Covid-19 u osob, které byly očkovány.12.09.21 19:39 Británie 1

Panika v Austrálii. Regály jsou prázdné, nedostatek všeho!12.09.21 19:05 Austrálie 0

„To se nemělo stát. Ne teď.“ Dotační království předsedy ODS Fialy12.09.21 08:05 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,52 Kč
Euro
25,32 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,70 Kč
Švýcarský frank
23,21 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 832,81 Kč
1 unce stříbra
493,62 Kč
Bitcoin
1 029 945,53 Kč

Poslední aktualizace: 17.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 024