Diskuze k článku

USA našly „staršího bratra“

Příspěvků 7

26.1.2011 9:27

Jak je to?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Autor píše: ceny produkce jsou přehnané (vyšší?) a GDP se tím stlačuje (klesá?). GDP klesá a tím se tempo ekonomického růstu zvyšuje. Ruzumí tomu někdo?

236827

26.1.2011 10:24

Trocha som porozmýšľal a došiel som k záveru.

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Na základe tohoto článku a posledných správ si myslím ,že Rusko a Čína sa dohodli na tom že zničia MMF a Svetovú banku a oni sa nastúpia na jej miesto. Nie že by si chceli vybudovať impérium (z historických skúseností vedia že je to vysiľujúci čin pre každý národ a nakoniec to vedie ku škaredému kolapsu kolosálnych rozmerov-viď nedávne udalosti s CCCP a Džingischánova ríša) ale chcú sa ochrániť pred najhoršími ekonomickými predátormi. Tieto 2 veľmoci vlastne sa chránia pred NWO v réžií bankárov, vlastne bojujú aj za nás.
Schéma je takáto USA a Veľká Británia predstavujú ekonomicko-politicko-vojenský tandem, akúsi chrbticu imperializmu najhoršieho razenia, kde je chrbtica tam je i hlava(mozog) a miecha, čo sú rôzne mozgové trusty a MMF a Svetová banka. Keďže USA a VB idú ku dnu pomaly ale isto.
Všetko nasvedčuje tomu že sa to deje rýchlejšie ako predpokladali (hoci ozaj presné informácie majú prakticky len zainteresovaní) a rýchlejšie než dokázali ujarmiť Rusko a Čínu(je to vďaka ich lídrom a šedým eminenciám ktorý majú silný vlastenecký cit a ani náhodou nepatria medzi pravdoláskovce), toto spôsobuje to že konajú skratovo, 3. svetová neprinesie ani tak očakávané NWO ani totálne zničenie ľudstva a planéty, len oslobodenie od týchto "elít".
Lebo bez opory USA a VB (ktorý budú mať čo robiť aby-ekonomicky-prežili) a bez opory Číny a Ruska (ktorý nebudú mať záujem hostiť týchto parazitov, pretože by šli proti sebe a vedia že by dopadli tak ako dopadli USA a VB) jednoducho stratia moc a budú poslaní na smetisko dejín.

236830

26.1.2011 21:51

Čínský papírový drak.....

Etheral 85.?.?.?

....nechápu, proč by se měl někdo bát číny. Ta bude mít a má svých problémů dost. To, že se tady o ni hodně píše a mluví má nějaký důvod a s objektivním stavem to nemá nic moc společného. A že by rusové a číňané chtěli zlikvidovat MMF...no nevim...to by si asi dost podřízli větev sami pod sebou. Současný svět se nepolarizuje, nejsou zlí a hodní, je jen bussines a na něm najdou všichni shodu. Žádné velké války, žádné extra naschvály a pokud to někde zazlobí, tak se rychle dohodnou-všichni. Stejně jako byli lidé vyplašení z možné války na jihokorejském poloostrově a nic se nestalo, stejně jako už je napadení Iránu za dveřmi deset let a nic....nic takového nebude. Je to jen a jen hra a lidé to žerou i s Wikileaks [smích] A funguje to, jak to tak pozoruji [cool] Systémek běží dál a poběží, neb je již dohodnut a uváděn v život nový systém. Je pravdou, že v Davosu (mohu potvrdit že nádhera tohoto městečka na obrázcích je v reálu ještě mocnější až úchvatná, akorát by tam mohly být trochu levnější hotely), se údajně diskutuje o nějakých věcech souvisejících se slepou uličkou Evropy apod., ale to se píše pro lid a možná o tom jakoby někdo trošku plácá hodinku, dvě......On Davos byla vždy jen komedie [chechtot] Psát se to musí. Soudruzi byl problém, nejásejme, soudruzi-ještě máme problém...a za chvíli bude řešení a co máme soudruzi? No přeci čárku a úspěch! Tak nás zase zvolí a bude pohoda..... [cool] A když se ti lidé bojí (to samé když jsou hloupí), tak alespoň více kupují a o to jde, o nic víc [cool] [cool] Jo, a ještě o moc, ale to je už dobudováno pár let, není už moc co ovládat a také již není důvod. Teď se jen doladí pár projektů na ovládnutí zbytku surovin, než se to dotěží a začne energokšeft jinde a jinak. Suroviny jsou již také rozplánovány a začíná se objevovat nejen tisíce nových technologií, ale hlavně jsou již pár lidem známy meganaleziště všeho co lidstvo potřebuje. Jen se dovychytá technologie a až přijde čas, tak se to pomalinku spustí ta těžba [smích] Žádné katastrofy, žádné války. Ani meteroit nepřiletí, aby ukončil pro některé tu jejich bídnou realitu všedních dnů [chechtot]

236855

27.1.2011 1:27

RE: Čínský papírový drak.....

tmo 89.?.?.?

Reakce na 236855

>nechápu, proč by se měl někdo bát číny
já to sice u některých týpků chápu, ale pravdu má paní Feng-yün Song (ze včerejšího Před půlnocí na ČT24), která na dotaz, jak se dívá na strach až averzi některých čechů vůči číně a číňanům (s ohledem na to, že nás zde prý brzy ten početný národ zaplaví a ekonomicky převálcuje) odpovídá asi takto: strach má jen ten, který má slabé sebevědomí. kdo má zdravé sebevědomí, ten se nebojí, že jej někdo o něco připraví.
(já dodávám, že kdo něco umí a chce se mu makat, ten se neztratí. kdo je chytrý, ten třeba ani tvrdě makat nemusí. a kdo je hloupý, líný a/nebo neschopný, bude v bídě vždy. a národ, který se skládá ze sobců, se nebude množit a zanikne nebo podlehne jiným... zcela logické).
kromě toho ta paní zmínila i fakt, že jsou lidé negativní, a pak ti pozitivní (známí kolem ní), kteří se o čínu živě zajímají.
(samozřejmě lze zaujat vždy dvojí postoj - strach a nenávist, anebo zájem, případně obdiv a přátelství/spolupráci).

236867

1.2.2011 17:50

RE: Čínský papírový drak.....

Etheral 85.?.?.?

Reakce na 236867

...tak, tak. Souhlas. Kdo chce makat je v pohodě vždy a všude a pokud ještě dělá na sobě průběžně je to v pohodě na max.

237365

27.1.2011 17:44

O skutečném původu Čechů, aneb kdo je náš opravdový Veliký bratr.

rataj 78.?.?.?

(Exkluzivní informace určená pro zvědavce, než se jí zmocní Sorcha Faal. Pozor!!!Toto sdělení může způsobit doslova revoluci v dosavadním chápání našeho světa.)
Minulou neděli jsem se sešel se světoznámým DrMudrg Wonaskem po jeho návratu z letošní mudrologické konference v Oslu, ve sklípku u obvyklých několika lahví frankovky.Tento slovutný vědec mně řekl:“Rataj, nerad přiznávám, že jsem byl osel, když sem se tak páral s tou General Pongology. V Oslu jsme se shodli na tom, že současný neutěšený stav světa a 2 dosavadní jediné správné alternativy jeho všenápravy jsou špičkám obecně známy, ale zatím nikdo nemá dost odvahy to realizovat, protože vono přitom může jít někdy i o kejhák. Proto jsem se rozhodnul zaměřit svůj výzkum jiným směrem, možná nám poskytne třetí, tentokrát jenom pozitivní cestu, která by nás uchránila před nějakým mišuge NWO od nedouků. Impuls k tomu mně dodala debata s profesorem filologie Sečchuanem a mé předběžné historické studie v kýženém směru.
Co říkáš na toto?“
Po tomto úvodu napsal fixou na ubrus: (V závorce uveden jeho ústní komentář, někdy u vína W. mluví trochu lidově.)
A) Číňan – Čchin (slavná osvícená čínská dynastie, vypuzená podlou zradou v době stěhování národů) - Čech
B) Čchi - Čech
Compare ( Rataj, teda porovnej):
C) Čech – Rus – Angličan – a j.

Pak pokračoval:
„Zatím, co u ad A) a B) je patrná signifikantní shoda u mnoha parametrů, z ad C) je zřejmé, že o nějaké shodě se dá těžko mluvit. Je známo, že
"čchi" je čínský výraz k označení životní síly - vitální energie, která je nezbytným předpokladem života. Z ad B) jasně vyplývá, že Čech (nomen omen) je na rozdíl od lidí jiných národů nositelem mimořádné dávky této energie, a Češi se tedy v tomto smyslu mohou řadit mezi rarity, tj velmi vzácné, ba unikátní národy vyvolené.“
Dále řekl „Compare “ a napsal následující:
Říše středu – Střed (srdce) Evropy
Mravenčí píle – zlaté ručičky
Konfucius – Komenius (reinkarnace? )
Šaolin – šulin (pejorativní nádech)
Peking – pekáč (dtto)
Sečchuan – čum sem, čum tam (zkomolená přesmyčka)
Atd, atd

„A tak bych moh, Rataj, pokračovat téměř donekonečna. Je ti jasný, vo co tady běží, jaký by to mělo vobrovský důsledky, kdybysme se konečně spojili s tím pravým, rodným velkým bratrem a dali dokupy svýho génia, šikovnost a um? Nic by pro nás nebylo neřešitelný.Nasr..ls bys mě, kdybys to aspoń trochu nechápal, vždyť to podstatný z toho by jistě pochopil i sousedovic malý Vojtíšek. Je tu ale jeden maxproblém. Není moc času, vlastně skoro vůbec není čas na taktický propracování a realizaci této idee, neb zpackaný NWO je už přede dveřmi a zdá se, že to nikdo nezastaví..Já sám se budu věnovat rychlému sepsání díla Big Brother’s Czech Compare Philology History, abych přesvědčil i takové aut...Automaticky kráceno

236906

27.1.2011 18:48

RE: O skutečném původu Čechů, aneb kdo je náš opravdový Veliký bratr.

rataj 78.?.?.?

Reakce na 236906

Já sám se budu věnovat rychlému sepsání díla Big Brother’s Czech Compare Philology History, abych přesvědčil i takové autoritářské věTce, kteří tvrdošíjně zastávají naprosté historické nesmysly jen proto, že byly od jiných tisíckrát obšlohnuty a papouškovány, o novém, jedině správném směru. Kdyby byl čas, byla by tato věc zajisté Top Max Secret, ale teď je nutný s podstatou problému seznámit a rychle do věci zapojit všechny rozumný mozky, u kterých je předpoklad aktivního přístupu. Po tobě chcu, abys ideu naší Unie s naším rodným bratrem pomáhal šířit ve všech nezkorumpovaných nezávislých médiích s výzvou o její myšlenkovou, realizační i finanční podporu. Je nezbytný jednat, jednat, a zase jednat, jinak všechno pros……
Tak nelelkuj,sedni k notbúku a piš třeba na toho Zvědavce a do Guardianu, tam, jak se zdá,
se vyskytují i lidi, kerý bych moh přijat do našeho Élite Mudrology Club.“
Tož mně nezbylo nic, než našeho ctihodného a moudrého vůdce poslechnout a tímto jeho přání, jež je mi vždy rozkazem, plním.
(Jen se bojím, že editor se zalekne toto uveřejnit, obávajíc se možných těžkých nepředvídatelných důsledků této revoluční zvěsti.)

236913

Příspěvků: 7

26.01. 09:27  Jak je to?
26.01. 10:24 Oracle  Trocha som porozmýšľal a došiel som k záveru.
26.01. 21:51 Etheral  Čínský papírový drak.....
27.01. 01:27 tmo  RE: Čínský papírový drak.....
01.02. 17:50 Etheral  RE: Čínský papírový drak.....
27.01. 17:44 rataj  O skutečném původu Čechů, aneb kdo je náš opravdový Veliký bratr.
27.01. 18:48 rataj  RE: O skutečném původu Čechů, aneb kdo je náš opravdový Veliký bratr.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 1

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 2

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
898 808,49 Kč

Poslední aktualizace: 31.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 957