Diskuze k článku

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

Příspěvků 54

1.7.2010 7:41

Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Dali jsme se s manželem na pláži do řeči s polskými turisty a dozvěděli jsme se od nich, že si ani nemohou zajet na jednodenní výlet do Jeruzaléma. Tedy mohli by si zajet, ale pak by prý museli zahodit pasy a tvrdit že je ztratili. Dál se o těhle věcech nechtěli bavit, měli strach jen vyslovit jméno Izrael. Ruští turisté jsou prý na tom ještě hůř. Ti nejsou do Izraele na hranici vpuštěni vůbec. Jakmile Izraelci zjistí, že mají ruské pasy, nepovolí jim vstup a oni pak musejí celý den na hranici čekat na zájezdovou skupinu, než se v noci vrátí z Jeruzaléma.

Co se týče tajných služeb, můj osobní názor je, že již od dob studené války mezi Ruskem a USA existuje jediná globální tajná služba (CIA+Mossad). Tato tajná služba je nadřezena všem tajným službám světa a provádí všechny největší teroristické akce ve světě, takže má na svědomí i 911. Jen nejvyšší vládci světa znají skutečnou situaci, která je podle mě taková, že i ruské tajné služby jsou podřízené té jediné globální tajné službě.

McCarthy byl patrně vysoký činitel CIA, jehož úkolem bylo zastrašovat občany USA, aby je nenapadalo navazovat přátelské vztahy s občany Ruska. Vládci světa totiž potřebovali z mnoha důvodů mít komunistický svět neprodyšně uzavřený a aby byl považován za „nepřítele“. Jedním z velkých důvodů bylo to, že měli důvod zbrojaři na obou stranách neomezeně zbrojit. Taky tím pádem mohli beztrestně a neomezeně řádit ve Vietnamu, z kterého si udělali pokusnou zemi, ve které Monsanto jedy zničilo zemi až do dnešních dnů.

V současnosti vládci světa potřebují opět mít nějakého velkého nepřítele- aby opět mohli neomezeně zbrojit, válčit a ničit. Tím nepřítelem má být zase Rusko. Ale pozor! Domnívám se, že jejich finta bude tentokrát taková, že všestranně zničí Ameriku a potom jako kobylky se přesunou do čistého Ruska. Mají ho již dnes obklíčené ze všech stran základnami, jejichž úkolem bude v budoucnu chránit Rusko před nájezdy zoufalců z celého světa.

Nepopírám, že tato moje vize může být jen moje čirá fantasmagorie.[cool]

223134

1.7.2010 9:24

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

zicho 195.?.?.?

Reakce na 223134

Nic v zlom, myslim ze je to fantasmagoria [smích]

To s tymi polskymi turistami je ale zaujimave ... museli by pasy zahodit? Aby im niekde neprisli nato, ze tam maju Izrealsku peciatku? Kto a preco? Nejde mi to do hlavy.

Ad: Paranoja USA [smích] no, pokial viem, tak existuju zverejnene casti archivov KGB (otazne je, nakolko su pravdive, ze [smích]) A z tychto archivov vyplyva, ze KGB mala svojho casu v USA celu dedinu agentov, ktori zili ako bezny obcania USA. Nehovoriac o tom, ze pocas WWII bol viceprezident agentom KGB.

Kedze tieto info mam ale z reci pri pive (cital som Mitrochinov Archiv, vies ze ...), tak to nemusi byt pravda [smích]

223136

1.7.2010 13:28

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Olas 78.?.?.?

Reakce na 223136

Kedze tieto info mam ale z reci pri pive (cital som Mitrochinov Archiv, vies ze ...)
Mohu doporučit ještě další zdroje zaručených informací. Jednou podobnou je PAZI (Pavlačová Agentura Zaručených Informací) a popřípadě osvědčená (na celém území ČR, SR, nebo dříve ČSFR ale i ČSSR) JPP (tedy Jedna Pani Povídala) a určitě existují i jiná zaručená vlákna KGB, které mají zaručené archvní info., kde lze nalézt vysvětlení nevídaného kousku, jak dvěma letadly shodit tři mrakodrapy. Teroristé Jirky Křováka už jaksi vyšuměli, tak je zapotřebí vytáhnout z rukávu další ohrožení naši demokracie, kterou si rozvracet nejakým Obamou nedáme. Takže je asi zbytečné uvažovat nad nějakou verifikací informací. [mrknutí jedním okem]

223152

1.7.2010 18:33

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

zicho 195.?.?.?

Reakce na 223152

by Wikipedia: The Mitrokhin Archive is a collection of notes made secretly by KGB Major Vasili Mitrokhin during his thirty years as a KGB archivist in the foreign intelligence service and the First Chief Directorate. When he defected to Great Britain, he brought the Archive with him. Two books, Sword and the Shield and The KGB and the Battle for the Third World, based on the Archive and hundreds other sources were published in 1992 and 2005, which gives details about much of the Soviet Union's clandestine intelligence operations around the world. The books were written by British intelligence historian Christopher Andrew. Their publication provoked parliamentary inquiries in the U.K., India, and Italy.

Takze nejde o PAZI, JPP a pod.

Nejde o vymysel, pisal som, ze to nemam z prvej ruky, tz. interpretacia dat moze byt skreslena, ale pointa je, ze taky archiv existuje! Agent nemusel byt viceprezident, mohol to byt sef kancelarie bieleho domu ... bla bla, cokolvek ine dolezite. Hlavna myslienka toho celeho bola: ruski agenti boli dost vysoko!

Takze nez napisete podobne ironicke poznamky, tak si ich dobre premyslite, dakujem [smích]

223181

1.7.2010 14:23

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 223136

Je možné, že se mýlím. Ale na druhou stranu mi připadá mnohem pravděpodobnější, že je ruská politická „elita“ (Putin) lokajem skutečných vládců světa, úplně stejně jako americká politická „elita (Obama). Jenom klamou víc tělem, aby oblafli světovou veřejnost.

Kdo viděl graf zbrojení Ameriky a Ruska, tak v tom má pravděpodobně jasno jako já. Americké výdaje na zbrojení představují jeden metr dlouhou úsečku. Kdežto ruské výdaje na zbrojení jsou vedle toho jen jeden decimetr dlouhá chudinka. To je podobné, jako kdyby ve třídě stáli proti sobě dva nejvýznamnější třídní rváči, kde ovšem jeden z nich je dva metry vysoký, kdežto ten druhý měří sotva půl metru. Každému je z tohoto poměru sil hned jasné, kdo s přehledem terorizuje celou třídu, ne?

Putinovi a ruským tajným službám jsem přestala věřit v okamžiku, kdy použili stejně špinavé metody proti ruskému lidu, jako je používá CIA proti lidu americkému. To znamená, že aby mohl Putin zmasakrovat Čečence, tak bylo napřed pozabíjeno dost Moskvanů při záhadných výbuších v domech. Pak ještě byli Moskvané bezostyšně pozabíjeni při masakru Čečenců v divadle. Při masakru v Beslanu se vyskytlo rovněž příliš mnoho záhad a nesrovnalostí, které naznačovaly, že hlavním vrahem byly ruské tajné služby. No a to s tou polskou vládou jsem již okomentovala jinde.

223157

1.7.2010 16:37

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

peklo1 77.?.?.?

Reakce na 223157

To znamená, že aby mohl Putin zmasakrovat Čečence, tak bylo napřed pozabíjeno dost Moskvanů při záhadných výbuších v domech.
.................................................................
Hrozné. Vy snad vůbec nečtete. Nebo až tak propaganda proti Rusku už ve Vás zakořenila? Nato není komentář.

223166

1.7.2010 18:29

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

zicho 195.?.?.?

Reakce na 223166

K tomuto by som dodal len jedno ... co si myslite ze na svete je nejaka strana dobra? Kazda pacha rovnake svinstva a vzdy ide o moc alebo obchod, pripadne oboje. Ludia su len zdroje.

223179

1.7.2010 20:21

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 223166

Co máte všichni pořád s tím Ruskem? Už jsem někde jinde odepsala panu Quidovi, že Putin a spol. není žádné Rusko. Tako jako třeba Topolánek, Paroubek, Vondra či Trautenberk není žádné Česko. Anebo Obama a jeho sionistický tým není žádná Amerika.

Rozlišujte laskavě prodejné politiky od většinového obyvatelstva- je v tom fakt velký rozdíl! Rusko to je ruský národ, ruský lid, nikoliv hrstička zazobaných politiků a superboháčů, kteří si je tam dosadili. Jak už jsem víckrát řekla, Putinovi nevěřím ani nos mezi očima. Prý velký vlastenec!! Pche! Bývalý špion KGB a komunista. Takového člověka si nemohu nikdy vážit. Jako velkého vlastence si například představuji K.H. Borovského, který za svou vlast skutečně trpěl. A již tenkrát napsal: Nechoď Vašku s pány na led, mnohý příklad známe, že pán sklouzne a sedlák si za něj nohy zláme.

Putin patří mezi proradné pány, mezi elitu, které je osud ruského lidu lhostejný. Jsou to pro ně jen daňoví poplatníci jako všude jinde. Co se týče těch záhadných výbuchů, tak ty skutečně zůstaly záhadou, protože pachatelé nikdy nebyli dopadeni- jako vždy když v něčem má prsty tajná služba.

223193

2.7.2010 11:56

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

Reakce na 223157

Vy patrně věříte antiruské propagandě sionistických medií. Právě oni obvinují z páchání těch svinstev ruské tajné služby, ovšem neprávem. Rusko a Putin je přesně na opačné straně barikády než světovládci a jejich USA. Stačí se podívat na Ruskou politiku, která je přímo v rozporu se zájmy světovládcu. Právě Rusko je jedno z mála překážek v nastolení NWO, to je důvod proč světovládné elity chtějí Rusko srazit na kolena a dělají antiruskou politiku a šíří protiruskou propagandu.

223229

2.7.2010 16:12

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 223229

Propaganda všeho druhu už dávno nade mnou ztratila veškerou moc. Stejně jako třeba reklama, ta si u mne ani neškrtne. Řídím se výhradně svým vlastním selským rozumem a svou intuicí.

Zkuste někdy přemýšlet jinak a nepředstavovat si pod názvem Rusko jen těch pár lidí soustředěných kolem Putina. Kolik to může být lidí, kteří ve skutečnosti ovládají celé Rusko? Dvěstě? Třista? Tisíc? Jakobyste nevěděl, že stačí rozmístit pár spřízněných rošťáků na klíčových pozicích a tito lidé pak drží v hrsti celý stamilionový národ bezmocných občanů- našich bratrů Slovanů.

Než nastoupil Jelcin k moci, odehrál se předtím boj o parlament. A právě v té době se doopravdy a autenticky bojovalo o to, kdo ovládne Rusko. Zvítězili Jelcinovci a to NAPOŘÁD a až doteď. Takže v této chvíli už je dávno dobojováno, teď už jen loutkaři tahají ze zákulisí za nitky a tahají celý svět za nos.

Jak známo, vládci světa rádi vypracovávají scénaře na dvacet let dopředu. Jelcinovci si uvědomili, že udělali chybu, když se tak otevřeně prodrali k moci. A i z různých dalších důvodů to začalo být pro ně nevýhodné. Uvědomili si, že jednak ztrácí sympatie celého světa, a jednak už nebudou moci hrát oponenta vůči americké oligarchii. Proto se někde v Bilderbergrup či jinde tajně dohodli, že zcela změní taktiku. Dohodli se že dosadí do funkce dokonale kádrově prověřeného Putina, který začne hrát na strunu vlastenectví a bude se naoko tvářit jako opozice k současným světovládcům. Jako bývalý agent a komouš to umí Putin dokonale. Zavřeli jednoho Chodorovského, který jim šel beztak na nervy a ostatní miliardáři se dobrovolně uchýlili do světa, neboť jim a jejich bratřím bankéřům stejně tak jako tak celý svět patří.

Co se týče Číny, můj názor je ten, že je rovněž zcela v moci vyvolených. (Stejně jako třeba Indie či Pákistán atakdále).Těch pár zkorumpovaných komoušů, co jim to tam hlídá a za mrzký peníz tajtrlíkuje, to nejsou žádní skuteční světoví vládci.

Tímto zároveň odpovídám i panu Quidovi.

223239

2.7.2010 17:09

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 223239

Paní Jarmilo, pokud byste měla pravdu pak už by nám nic jiného nezbylo než si hodit mašli. Na druhou stranu pokud by skutečně světovládci ovládali svět kompletně, včetně Ruska, Číny, Venezuely, Iránu a Turecka pak nechápu pro koho to divadlo vlastně hrají. Jako konspirativní teoretik Vám nabízím další variantu, co když to Putin na světovládce pouze hraje? Realisticky to vidím tak, že světovládci dobře vidí, ze jejich stisk na tepně světa není až tak pevný jak ho jejich odpůrci vnímají. Jim jde o prachy, světovládu potřebují jenom pro kontrolu finančnictví, ovšem i oni, jako já, jasně chápou že platnost jejich peněz je závislá jen a jen na tom, že to nepřeženou. Peníze vytvořené ze vzduchu mají jednu vlastnost, lehce se zase promění ve vzduch pokud se najde jiné platidlo. Jinými slovy vládnou světem jenom proto, že jim to prozatím dovolujeme, jiný než psychologický nátlak vytvořit totiž nemůžou, v případě masové revolty se nemohou spolehnout ani na vlastní ochranku a to moc dobře vědí. Lidi jsou prodejní a utíkají z nebežpečí rychleji než krysy. [smích]

223242

2.7.2010 17:15

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 223242

Ještě dodatek k těm prodejným lidem. Je přece jasné že ti, kteří si světovládci koupili, nutně prodejní jsou. A stejně jako prostitutka která se na ně ani nepodívá pokud nemají prachy, i tito velmi rychle zmizí pokud jejich peníze nebudou platit. Moje stať o prodejnosti lidí se nevztahuje na všechny, jenom na ty na které to patří.

223243

3.7.2010 8:07

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 223243

Já myslím pane Antiseptiku, že s tou mašlí můžeme ještě počkat, a to i přesto, že světovládci až na malé výjimky, již ovládají takřka celý svět. Ono je totiž v celku jedno, jestli té které jednotlivé zemi neomezeně vládnou místní diktátoři, uzurpátoři a zloději, nebo diktátoři nadnárodní. Obojí je stejná parazitická pakáž, která vysává lid. Naše malá zemička ty místní diktátory ani neměla, ta byla vždy pod nadvládou diktátorů nadnárodních. Nejprve pod rakousko-uherskými mocnáři, potom chvíli pod americkou oligarchií, pak chvíli pod nacistickým Německem, pak 40 let pod nadvládou sovětských soudruhů (přičemž ale oni byli potají celou dobu řízení americkou či spíše jinou oligarchií), no a teď zas 20 let pod americkou, či spíše jinou nadvládou.[smích]

Proč světovládci hrají divadlo? Aby ospravedlnili uměle vyvolané války mezi zeměmi. Aby mohli neomezeně čerpat ze státního rozpočtu na zbrojení a ty války a z toho všeho dál neomezeně bohatnout. Se vším co jste napsal dále, souhlasím. Každý rozumný parazit si svou oběť pěstuje, ne že ji zruinuje až tak, že pak sám zahyne. Jsem do budoucna optimistická, domnívám se, že se světovládcům jejich tisíciletý sen zavést na celé zeměkouli jednu světovou vládu a NWO nikdy nezdaří. Těch proměnných je příliš mnoho na to, aby se jim tak absurdní starověký nesmysl podařil. Jednou na to možná přijdou sami, že konečně dostanou ROZUM a celá planeta si pak oddechne.

Co se týče prodejných politiků, možná by bylo dobré, kdyby se na internetu ujmulo pro ně označení- politické prostitutky. Asi by třeba Kalouskovi nebylo milé, kdyby byl takto na internetu veřejně všude označován, což by si tento gauner za tu svou složenku rozhodně zasloužil. Nebo třeba Topolánek, který věnoval MMF 26 miliard euro a po splnění zadaného úkolu si šel bydlet s celou rodinou spokojeně do své přepychové vily v Toskánsku.

223249

3.7.2010 14:37

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

abc 89.?.?.?

Reakce na 223249

Pani Jarmila viem, že zrovna na Bibliu nedržíte, ale môžem vás ubezpečiť, že plán s NWO elitám výjde. Majú totiž nad sebou ešte okultné vedenie, ktorému ide práve o svetovládu. Aj keď im riadený finančný kolaps /ešte nedokončený/ zatiaľ nevyšiel a takisto ani umelo vyrobená pandémia prasačej chrípky / nazvali si ju po sebe, lebo elity tvoria klan prasiat/, tak do tretice dúfajú, že im to výjde vytvorením ekologickej kataklizmy v Mexickom zálive. Budú jej rozsah dovtedy utajovať, až spôsobia také klimatické zmeny, ktoré prinútia ľudí v záujme prežitia žiadať OSN aby vytvorilo celosvetové ministerstvo na riešenie ekologických kríz, lebo sa dotýkajú každého človeka na tejto nádhernej planéte. Potom im prejde aj svetové ministerstvo zdravia aj svetové ministerstvo financií, všetky pod hlavičkou OSN. Národy sa radi a dobrovoľne vzdajú svojej zvrchovanosti v prospech celosvetového riešenia problémov vytvorených elitami, lebo len oni budú poznať riešenie chaosu, ktorý sami spôsobili. A keď im ani toto nevýjde, tak ešte stále majú v zálohe zarobených viac ohnisiek svetových vojen. Pikeho iluminátsky plán troch svetových vojen v záujme nastolenia NWO sa musí splniť... Katalyzujúca udalosť, ktorá donúti bezbožné ľudstvo žiadať si NWO, sa musí nájsť, lebo opakujem , je to záujem "najvýšších okultných satanistov".
V Zjavení 17:12-14 je napísané, že OSN dostane autoritu na symbolickú hodinu, aby paradoxne stihla len jediné. Odstrániť organizované náboženstva sveta, okrem jedného pravého, ktoré reprezentuje Stvoriteľa na zemi ako jeho svedkovia. Zásah proti nim bude nakoniec znamenať zmenu systému vlády na zemi. Boh potom odstráni ľudské vlády, a nahradí ich Božím kráľovstvom. - Daniel 2:44 Tí, ktorí budú na zmenu vlády pripravení, budú vzatí no nového sveta spravodlivosti a tí, ktorí Božiu vládu odmietnu budú ponechaní svojmu osudu, ktorý si dobrovoľne a zodpovedne vybrali.Zatiaľ si ešte mašľu nemusia hádzať. Radšej nech sa zmieria s tým, že Stvoriteľ zeme má právo nad ňou vládnuť. Navyše umožnil všetkým druhom ľudských vlád, aby si to vyskúšali bez neho a ukázalo sa, že nie sme na to stvorení, aby sme si úspešne vládli bez uznamia Božej zvrchovanosti. Som zvedavý, či mi tento príspevok admin pustí, lebo moje príspevky začal cenzurovať.

223253

3.7.2010 16:45

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 223253

To máte pravdu pane abc, na Bibli skutečně nedržím a ani nevěřím.[smích] A taky nevěřím žádným okultním vědám. Ovšem čemu věřím je to, že se „elitám“ jejich NWO nikdy nepodaří zavést. Ale stejně jako Vy se domnívám, že finanční kolaps, prasečí chřipku i ekologickou katastrofu vyvolali světovládci úmyslně, aby urychlili své plány. Ovšem jak už jsem psala, je příliš mnoho proměnných, které způsobí, že se jim celosvětová nadvláda nikdy nepodaří.

Pokoušeli se o to již několikrát. Nejprve to zkoušeli po zlém, to když nastolili totalitní nacismus. S pomocí nejstrašnějšího teroru se snažili dobýt celý svět. Nepodařilo se. Tak to zkusili s totalitním komunismem, kdy se snažili „po dobrém“ přesvědčit lidi propagandou, že komunismus je super. Nepodařilo se. A víte proč? Lid je totiž smějící se bestie, která své utiskovatele vždy nějakým způsobem převeze. Jak se říká, šedá je teorie, ale zelený je strom života. Nový světový řád, jakým byl ten jejich komunismus, který jsme si na vlastní kůži zažili, byl neúspěšný hokus-pokus, který se jim totálně nezdařil, a proto ho taky nakonec zrušili. Měli to sice všechno pěkně od kulatého stolu vymyšleno- ale až na to, že to v reálu nefungovalo.[smích] Představovali si to totiž všechno jak Hurvínek válku. Že od narození do lidí nacpou propagandu, že práce šlechtí člověka a nejlepší co člověka může v životě potkat je plnit plán na 100 procent a stát se uznávaným úderníkem. Ovšem nějak jim to nevyšlo. Lidi se jim na práci vykašlali a řekli si, ať makají komunisti, když je do té práce tolik nutí.[smích]

Okultní satanisti jsou velmi směšní, protože svým myšlením jsou pořád někde ve středověku. Když se odstraní všechna organizovaná náboženství světa, to bude pro lidstvo to nejlepší co se může stát. Řeknu Vám na rovinu pane abc, že pokud Bůh tady nechal tolik tisíciletí řádit ty největší zločince pod sluncem a slušné lidi nechal masakrovat, tak je to skutečně velmi podivný bůh. Celá staletí nezasahoval a nakonec zasáhne? Proč nevládnul spravedlivě hned od samého začátku? Ať jde takový bůh s prominutím do hajzlu!! Promiňte, ale já v tak nespravedlivého boha nevěřím, takže se mě netýkají ani všechna ta boží přikázání a já nevím co, na co věříte Vy. Pane abc probuďte se!! Nenechte se oblbovat manipulátory z NewYorku. Děláte jim akorát jen užitečného idiota. Taky jsem nějakou dobu dělala užitečného idiota- to když jsem věřila, že svou činností v politické straně něco změním.

223257

3.7.2010 19:18

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

abc 89.?.?.?

Reakce na 223257

Ďakujem vám za úprimné vyznanie a prezentáciu vašich myšlienok a názorov.Na to, aby ste pochopila, prečo Všemohúci Boh koná tak ako koná použijem znázornenie zo života. Predstavte si, že na milujúceho rodiča v šťastnej rodine s niekoľkými deťmi jeden zo susedov začne šíriť lži, ktorými ho obviní z toho, že je zlým rodičom. Ten sused možno hovorí, že jeho deti ho nemilujú a že s ním zostávajú len preto, lebo nevedia o lepšej možnosti, a že by odišli, keby im niekto ukázal ako. Absurdné, ale možné! Ako by dokázal tento milujúci rodič, že všetko čo sused povedal, nie je pravda? Niektorí rodičia by možno reagovali s hnevom. No taká hnevlivá reakcia by nielenže spôsobila ďalšie problémy, ale aj podporila vyrieknuté lži. Tento problém by sa dal uspokojivo vyriešiť tak, že by nechal žalobcovi príležitosť dokázať jeho tvrdenie a svojim deťom, by dal príležitosť dosvedčiť, že ho úprimne milujú.

Predstavte si, že tým milujúcim rodičom je náš Stvoriteľ. Adam s Evou by sa dali prirovnať k deťom a Satan sa hodí do úlohy luhajúceho suseda. Čo myslíte, urobil Boh múdro, keď Satana, Adama a Evu nezničil , ale dovolil, aby títo ešte nejaký čas žili, umožnil im založiť ľudskú rodinu a Satanovi bola daná príležitosť dokázať, či jeho tvrdenia sú nepravdivé? Tak mohli byť sporné otázky vyriešené, pretože Boh vedel, že niektorí ľudia mu budú lojálni. /O ktoré sporné otázky v prípade Boha a Satana sa jedná si môžete prečítať v 1. Mojžišovej 3:1-6, kniha Jób 1:9-12, 2:4,5. Napriek tomu, že nefandíte Bohu ani Biblii, predsa je to dodnes najpredávanejšia kniha nielen v Amerike, ale aj vo svete a jej poznanie patrí k základom poznania ako svet funguje./

Takmer počas celých ľudských dejín Boh dovolil Satanovi slobodne rozvíjať svoje metódy ovládania ľudstva.Okrem politických mocností samozrejme ovládol aj náboženstvá, ktoré obratne smerujú uctievanie naňho, nie na Stvoriteľa. Satan ale nedokázal svoje tvrdenia, že môže celé ľudstvo odtiahnúť od Boha.Hoci mu dovolil, aby existoval, Boh ďalej pracoval na uskutočňovaní svojho pôvodného predsavzatia s ľudstvom. Tým, že Boh pripustil existenciu zla a utrpenia, sa dokázalo, že nezávislosť od Boha nepriniesla lepší svet. Práve naopak. Tým, že Boh pripustil zlo a utrpenia, sa dokázalo, že Satan nie je schopný odvrátiť celé ľudstvo od Boha.Dejiny dokazujú, že tu boli vždy jednotlivci, ktorí zostali Bohu verní bez ohľadu na to, čo pre svoju vernosť Bohu museli vytrpieť. A pretože Boh je všemohúci, dokáže odstrániť akúkoľvek škodu, ktorú Satan počas svojej vlády urobil ľuďom. Potom ako dovolí ľudským vládam odstrániť falošné náboženstvá, odstráni prostredníctvom Krista, nového kráľa zeme aj všetky ľudské vlády a odmení svojich lojálnych večným životom na rajskej zemi. No povedzte sama, neoplatí sa poznať nášho milujúceho Boha a Krista? [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

223259

4.7.2010 17:10

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 223259

Dostal jste mě pane abc. Na tento příspěvek, co jste mi napsal, mě nic kloudného nenapadá. Snad jen to, že zlo na Zemi nedělá nějaký abstraktní Satan bojující proti Bohu, ale konkrétní lidé z masa a kostí, kteří nemají žádné nadpřirozené schopnosti. Proč to zlo ti lidé vědomě dělají? Inu proto, že buď byli od ranného dětství velmi špatně vychovaní, nebo proto, že to jsou od přírody (geny) svým psychickým založením deprivanti, čili psychopati. Pan profesor Koukolík tento druh lidí velmi dobře popsal. Oni mají výhodu oproti normálním slušným lidem v tom, že jsou bez citu a tak jdou přes mrtvoly. Z toho důvodu normální slušní lidé nemají proti nim šanci a prohrávají na celé čáře. Zvláště když se ti psychopati spolu již před několika tisíci lety spojili a domluvili se na společné strategii. Jako organizovaní zločinci spolu spolupracují proti zbytku lidstva- právě z toho důvodu mají oproti normálním lidem obrovskou moc. Moc a majetek si předávají dědičně z generace na generaci a tak většinová společnost, což je 99,9 procent lidstva proti nim nemá šanci. Se satanem bych ale tyto lidi nespojovala, jsou jen psychicky těžce ujetí, nic víc.

Zapomeňte na to, žádný Kristus nepřijde a nevysvobodí nás ze zakletí. To jsou jenom pohádky pro dospělé.

223296

4.7.2010 20:13

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 223296

>Snad jen to, že zlo na Zemi nedělá nějaký abstraktní Satan >bojující proti Bohu, ale konkrétní lidé z masa a kostí, kteří >nemají žádné nadpřirozené schopnosti.
No vida. To už je slušný posun ve Vašich zde prezentovaných názorech.

>Proč to zlo ti lidé vědomě dělají? Inu proto, že buď byli od >ranného dětství velmi špatně vychovaní, nebo proto, že to jsou >od přírody (geny) svým psychickým založením deprivanti, čili >psychopati.
Výchova má na směrování člověka vliv pramalý. Co v člověku je "zakódováno a naprogramováno", to se taky projeví. Výchova, nevýchova.

A dobro a zlo? No, to je rébus dosti delikátní, který hmotaři a ani tzv. věřící (resp. příslušníci oficiálních církví= místo vhledu/přímého poznání mají hlavně víru v cosi) vysvětlit do důsledku nedokáží. Hmotaři takřka nikdy, věřící se občas mimoděk trefí.
Ale k té víře v cosi. I hmotaři (materialisté) jsou věřící svého druhu.

Nicméně pokud se Váš příspěvek jen logicky rozvede, pak jednoznačně vyplývá, že odstranit zlo se může jen a pouze tím, že každý z nás si jednotlivě vezme za své, že nebude zlý ani náladou, myšlenkou, reakcí, gesty, slovy, pohyby těla... resp. jinak - ŽE BUDE PRODCHNUT DOBROTOU. Tedy myšlenky, reakce, gesta, slova, pohyby těla každého z nás budou naplněny dobrem a SVĚTLEM.
Pokud zlo, nepřejícnost, nenávist=temnota a dobro, moudrost, štěstí= světlo (jas), pak tedy lze jasně dovodit, že temnota se "nezlikviduje" další temnotou, ale pouze prozářením světlem (jasem).
Naneštěstí jsme svědci, účastníci a často i (BOHUŽEL) aktivní činitelé v procesu rádoby likvidování zla ... zlem.
Jenže to nelze. Tedy lze, ovšem následkům takového jednání nikdo neunikne.
Stejně tak je ovšem velmi potěšující, že když kdokoliv začně "vyrábět štěstí", tak takovému jednání také jen tak neunikne... [velký smích] no, a pro úplnost čas v takto nastoupeném a praktikovaném životním stylu nehraje tak velkou roli. [smích]
Navíc je to zdarma a stojí to jen trochu námahy a vůle a zlepšuje se tím žití hlavně tomu výrobci.

223301

5.7.2010 7:43

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 223301

Mýlíte se pane Hade, výchova má na člověka vliv obrovský. Jak už jsem psala jinde, až 70 procent duševních pochodů je ovlivněno specifickou lidskou kulturou (vtištění memů v raném dětství) a jen 30 procent je vrozených (geny).

Mnoho životních dějů se dá vyjádřit Gaussovou křivkou. Touhle křivkou můžeme vyjádřit i poměr vlivu memů a genů na člověka. Pro naprostou většinu lidí (dejme tomu pro 90 procent) platí pravidlo Gaussovy křivky, že výchova v dětství je ze 70 procent zformuje do žádané formy. Pak ale existují lidé napravo a nalevo Gaussovy křivky, kteří jsou extrém. 5 procent lidí nalevo jsou svým založením jako houba, že do sebe nasávají všechny vlivy výchovy, takže výchova je zformuje až třeba z 90 procent. A pak je 5 procent naprovo druhý extrém, to jsou lidé, kteří jsou svým založením tvrdí a nepřístupní jako kámen, a tak na ně výchova nepůsobí, tam z 90 procent skutečně působí jejich vrozené vlastnosti.

Světoví vládnoucí deprivanti pocházejí ze všech tří typů lidí, tedy buď že je ovlivňuje velmi špatná výchova od raného dětství, nebo že jsou tvrdí od přírody. Zlo v lidské společnosti vítězí z toho důvodu, že má z matematického hlediska vždy převahu nad dobrem. To z toho důvodu, že si psychopati (zlo) vždy pomáhají k vítězství nad slušně vychovanými a mírumilovnými lidmi (dobro) těmi nejkřiváčtějšími metodami a soustavně slušné lidi již celá tisíciletí i nemilosrdně hubí. Tím se stává, že evolučně (přírodní výběr) přibývá na Zemi křiváků a deprivantů, kdežto slušných lidí ubývá.

Co s tím? Aby byla většina řadových lidí slušných a nad nimi vládli ti nejhorší křiváci a deprivanti- jak sám v reálu vidíte, to je cesta, která vede do pekel a ke zničení lidstva. Dole na Zvědavci, ve Chvilce zamyšlení je napsáno toto: Demokracie ve svém stávajícím stavu, obzvláště v rámci anglicky mluvícího světa, je politický systém, který se specializuje na umísťování neschopných, nekvalifikovaných a pochybných charakterů do vedoucích pozic.

Ano, pyramidový systém moci, založený na tom, že pár světových hajzlů dosazuje pochybné charaktery do klíčových pozic, že si prostě všechny své bezcharakterní lokaje koupí, takže pyramida funguje až do těch nejnižších pater- to je to nejhorší, co mohlo lidstvo potkat. Tak a teď nasadím svou vlastní propagandu: jedině přímá demokracie by mohla tuto zvrácenost napravit, že by široké vrstvy obyvatelstva s pomocí hlasování na internetu si sami rozhodovali o všech aspektech života. Neboť zlo se neodstraní tím, že 99,9 procent lidí se bude chovat slušně a nad nimi bude tvrdě vládnout 0,1 procenta mocných deprivantních superboháčů (systém ovce a jejich ovčáci). Zlo se odstraní tak, že se rozbije pyramidový systém vládnutí a místo něho nastoupí přímá demokracie, kde každý člověk bude mít svůj kousek moci.

223321

5.7.2010 10:10

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 223321

Jarmilko, s tou výchovou máte docela pravdu, někdo jí podléhá, jiní mají "svůj program" z minulých životů silněji "zkopírovaný".

...a s tou přímou demokracií už také začíná svítat na lepší časy. Nebude to sice asi tak, jak si jí malujete vy, ale měření kvality našeho rozhodovacího procesu (volba člověka na základě jeho osobních i přijatých vědomostí a zkušeností) - to už existuje.

Dynamika vývoje si pak sama vybere své zástupce do řízení celků na místní nebo vyšší úrovni. Je to jako s řidičákem. Kdo ho má, nemusí být ještě dobrý řidič.
A díky způsobu utajování, který byl nastavený už v začátcích toho, co známe pod slovem "křesťanství", se kolo dějin dostalo za úroveň, kdy tito lidé (vrcholní kněží a dnes jejich politické loutky) měli navrch. ˇ
Podařilo se jim sice převést sílu emocí do produktu, kterému říkáme peníze - ale i on - peníze jsou jen náhražkou za důvěryhodnost. "Pravdivost", zaplacená korupčními penězi, se postupně rozpadá, stačí sledovat události.

...rozbití každého velkého systému se dělá zevnitř - a nejen podplácením. Pyramidy uvnitř pyramid je řešením, které nás čeká v době, kdy se opět do bible vrátí stať o reinkarnaci a výhod či povinností s reinkarnací spojených.
Zatím nebyla k mání teorie, proč a jak vznikalo vědomí a inteligence u různě vyvinutých forem hmoty - ta dnes už existuje, denně jí potvrzujeme svým jednáním. Jen nám chybí propojující příběh.
Dočkáme se ho, ale ne každý už v tomto těle. Sebeorganizace mezi hmotou a vědomím je ve vesmíru nastavená tak, aby jsme si každý ochutnali tu dobrou i špatnou stránku žití. Pokaždé v novém těle, ale se stále častěji zjistitelnou historií našich předchozích životů. (regresní terapie, holotropní dýchání apod.)

A toto (prožití množiny polarit, opakovnání pozměněných životních příběhů) platí nejen pro lidský život, ale i pro větší celky, utrpení národů - a naopak vzestup jiných národů má své historie i možnosti do budoucí doby. A to samé platí i v celé přírodě, planetě či sluneční soustavě. Jsou jen dalšími stupni vývoje inteligence v celé galaxii či vesmíru.
Chybějící planeta v naší soustavě (Krupierův pás) a přesun vody z Marsu na Zemi zatím nemají pro většinu populace logické = fyzikální vysvětlení. Přechod k jinému pojetí fyziky ale souvisí právě s utajením (vyjmutím) kvalit toho, co se skrývá v pojmu "křest", máme pro kvalitnější život k dispozici ještě cca 90 % nevyužívaného (zablokovaného) objemu mozku.

...toto se má během několika let změnit, první vlaštovky "nevídaných schopností" už jsou i u nás. (Robert Fox a další, kdo "ohýbají" zákony Newtonovské fyziky foukáním do nerezové vidličky).

223331

6.7.2010 7:07

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 223331

Vtip je v tom pane janko, že já nevěřím ani na převtělování, takže o tomto tématu se se mnou příliš nepobavíte.

Pyramidy uvnitř pyramid by také nic nevyřešily. Opět by to byl pyramidový způsob moci, kdy malí lokajové musí poslouchat větší lokaje, ti větší lokajové ještě větší lokaje a ti největší lokajové musí poslouchat tajné společnosti, jak o nich mluvil Kennedy. Tito skuteční světovládci a loutkaři, skrytí již celá tisíciletí za oponou, organizovaně vládnou. Z toho důvodu je nazývám organizovanými zločinci a ne diskrétními elitami, jak je nazval profesor Keller. Proto jedině přímá internetová demokracie, tak jak jsem ji vynalezla já, může změnit celý svět.[smích] Jedině moc rozprostřená jako síť, nikoliv jako pyramida, může zachránit svět. A všechny řeči o tom, že lid je blbej a neuměl by si vládnout, jsou pochopitelně naprosto bezpředmětné a vedou je ti, kteří jsou najati jako placení lokajové mocných.

Podívejte se třeba na příběh takového Trautenberga. Člověk by si řekl, proč si dědek nad hrobem již nedá pokoj s politikou, proč si neužívá posledního zbytku života někde v překrásné přírodě u moře, když je to miliardář? Z jednoduchého důvodu: On nesmí a nemůže. On je pevně zapojen v pyramidě moci a musí sloužit svým chlebodárcům, kteří mu vrátili majetek, až do své smrti. Dělá to kvůli svým dvěma synům, kteří tím pádem mají dovoleno být bohatí a podnikat.

223372

6.7.2010 9:40

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 223372

Víte Jarmilo, on lid si sám produkuje ty, kteří ho pak vedou. Asi jsem ty pyramidy v pyramidách měl popsat spíš jako fraktály fraktálů, znáte to z říše zvířat jako druhy a poddruhy, čeledi apod. Některé "mutace " se ujmou, jiné po čase zanikají.

Neberu vám váš názor, je pro určitou informační vrstvu pravdivý. Ale pokud byste byla obklopená informacemi, kterými se řídí ta "vrstva moci", kterou musíte poslouchat - pak by i vaše priority byly jiné.
To jsem měl na mysli při obrazném vyjádření pyramidy v pyramidách.

Průzkum veřejného mínění ala váš hlasovací systém je samozřejmě vítaný, ale je možný až v době, kdy se tato jednoduchá (byť rozvětvená) pyramida moci rozpadne do úrovně, kdy nastavení internetové volby bude možné.
Ta doba je tu, VéVéčka snad už něco podobného praktikují. Zkuste vy i ostatní aspoň na chvilku uvěřit možnosti, že ti, co se dostali po těchto volbách "k lizu", nemusí být stejní jako ti, co vypadli ihned po volbách, popř. ti, co čekají potichu na "nový kabátek".

Černý kníže musí jít "ve stopě" zrovna jako vy - i když ve zcela jiném informačním a materiálním zázemím, překlápění systému moci není záležitostí na pár generací, je to otázka, kterou řeší i mnoho rozvinutějších civilizací, o kterých máme zprávy jen ze scifi příběhů.
Až někdy poznáte svou inkarnační řadu, pochopíte proč se dějiny musí dovíjet tak, jak se odvíjejí.
Nikdo zkrátka neudělá víc než to, co provede svými myšlenkovými anebo tělesnými pohyby. A ten systém mezi živou přírodou a vědomím je tak bezpečně propojený, že nemáme šanci jej měnit v nějaké dohledné době.
Něco jiného jsou změny v systémech řízení uvnitř živé přírody, ty svými myšlenkami a následně i činy měníme. Procházíme transformací myšlení, o které asi moc nevíte, ale to nevadí. Lidé jako "Trautenberk" o tom ví víc.
Zkuste si uvědomit, že mnozí z politiků jsou cosi jako "trojský kůň" - musí sice jednat v zájmu moci, která je vynesla nahoru, - ale sami už ví, že ta cesta je slepá a že je třeba vytvořit jinou. A o to se někteří snaží.
...můžete je zkusit od těch ostatních rozeznat - místo stálého nadávání a vylévání si své bezmocnosti....(to platí nejen pro vás, ale pro všechny, kdo ještě nedovedou ve špatném hledat dobré a ve všem, co se zdá dobré najít i to "čertovo kopýtko"....)

223376

5.7.2010 19:05

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 223321

>Mýlíte se pane Hade, výchova má na člověka vliv obrovský.
Aha. Tak to se mi ulevilo. [velký smích]
Jenže já vidím v životě něco jiného. Tak co s tím? Asi nic. Věřte křivkám a grafům a já si ponechám své pozorování a oba budeme spokojeně dále kráčet bytím.
>Mnoho životních dějů se dá vyjádřit Gaussovou křivkou.... atd. atd.
Jo jo, asi to máte dobře nastudováno. Pro mě je to "klouzání po povrchu". Máte to prostě zpracováno JEN HLAVOU (mysl). Neříkám, že je to špatně. Vám to postačuje a pokládáte to nejspíše za vrchol poznání zákonitostí života.
OK. Pro Vás to tak je.
Pro mě osobně je toto nedostačující a upřednostňuji PŘÍMÉ VNÍMÁNÍ. Ani víru, ani cizí přijaté názory, ani studium "vědeckých" [oči v sloup] prací (což je v jistém aspektu také jen víra v něčí tvrzení, nebo jste snad ty memy, geny, atomy a jiné srágory viděla na vlastní oko, prohnětla vlastní dlaní?) nepokládám u sebe za základní nástroje k poznávání života. Jako drobný příklad můžu uvést např. s předstihem registraci příchodu návštěvy, aniž si zatelefonujeme, nebo provedeme jakýkoliv běžný, "hmotný" úkon. Prostě se napojím (jsem napojen dle svého vyladění) na onu nehmotnou "databanku", ve které se všichni "koupeme" a informace se pak zformuluje v mozku do sdělení:"aha, přijedou xy.." Prostě praxe jiného druhu vnímání života jako takového, nikoliv aktivita vedoucí k bobtnání té zajímavé žlázy v lebce. Pro pořádek - mozek používám denodenně,abych obstál v běžném životě.
A ještě pro větší pořádek - vírou si vypomáhám ve smyslu tvorby jiného průběhu života, než který se mi např. momentálně nelíbí. Prostě víra je pro mě tvůrčí síla. To abych jen poněkolikáté uvedl na pravou míru, že slovo víra a odvozeniny se v mé ( a naštěstí nejen mé) praxi nevztahují ke slepému papouškování a horlivému přikyvování různých -ismů ať už církevnických, nebo politických, nebo náboženských.
Prostě:"BDĚLOST TOŤ VŠE!" [velký smích]
Mnoho zdaru přeji.

223357

6.7.2010 7:31

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 223357

Pane Hade, Vy popíráte vliv výchovy, ale vězte, že nejen člověk, ale všichni vyšší savci mají mozek uzpůsobený tak, že část chování mají vrozenou, ale část chování se musí naučit v raném dětství. To z toho důvodu, aby se ty vyšší inteligentní organismy uměly vždy pružně přizpůsobovat změněným životním podmínkám. Kdyby měly veškeré chování vrozené, neuměly by se v čase přizpůsobovat a často by zcela vymřely, jak se nižším organismům v přírodě běžně děje. Štěně co dělá všude loužičky se musí naučit, že doma je dělat nesmí, pouze venku. Dítě se toho musí naučit mnohem víc než štěně, protože má vyšší rozumové schopnosti. Zatímco u psa vrozené chování převyšuje nad naučeným, u člověka je to naopak. Pes i dítě se vychovává s pomocí podmíněných reflexů, tak jak to objevil již kdysi dávno I.P. Pavlov. Správné chování je odměňováno, špatné chování je trestáno. Tak se v raném dětství vytvoří v mozku trvalé spoje mezi synapsemi, tento proces se nazývá vtištění (impriting). A jak řekl Freud (v čemž měl výjimečně pravdu), ve třech letech je již dítě psychicky dotvořeno.

Také existuje psychický proces, který se nazývá dynamický stereotyp. To se v mozku vytvoří učením naučené cesty, že člověk pak spoustu činností dělá naprosto automaticky, aniž by nad tím musel pokaždé znovu přemýšlet. Pokaždé vezme vidličku a nůž do správné ruky, nikdy se nesplete, je to zautomatizovaná, naučená činnost. Tímto způsobem se dá naučit v raném dětství i tzv. Morálka.

223373

6.7.2010 10:35

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 223373

Zdravím Vás,
úplně míjíte směr mé odpovědi a načínáte jiný....
>Pane Hade, Vy popíráte vliv výchovy, ..atd.
Nepopírám. Ani to, co třeba teď píšete. Jen tvrdím, že Vy ( a mnoho jiných) to stále považujete za vrchol formování chování a uzpůsobení lidských (i jiných, hmotných) bytostí. Jiní jedinci ( a já souběhem okolností patřím mezi ně) to vše jako vrchol nevidí.
Jsou prostě a jednoduše ještě jiné faktory zasahující do našich životů a jednání, než ty rozpitvané, rozmlácené kladívky a pak zdokumentavané v šanonech. A tyto faktory jsou primární. Ty člověky do šanonů nacpané jsou druhotné, výsledné.
Zkusím to přeformulovat jinak (dnes mě to baví): nejsme těmi našimi těly - průměrně 60-90 kg koženými vaky nacpanými různými tekutinami, žlázami atd. Jsme jakési "obláčky, shluky energie", které bydlí v těch tělech. Tyto obláčky mají různo kvalitu (souvisí to i s barvami), mohou se různě štěpit, mísit, promíchávat, putovat mimo vyhrazenou oblast (tělo)... právě takto dochází k onomu putování i poté, kdy vehikl, ve kterém ten charakteristický shluk energií bydlí.
Život diktovaný automatismy, o kterých píšete, považuji za strašnou variantu postupného úpadku nás lidských bytostí.
Lidé,kteří se více a více odklánějí ve svém denodenním životě od sebekontroly a sebepozorování a nechají mysl bloumat, city plácat se jak je jim libo dle diktátu z podvědomí stále více a více ztrácejí "jas vědomí". Jsou tupější a tupější, línější a línější... a toto se vydává za pohodu a užívání si výdobytků našeho, ehm, osvíceného věku.
Jo, a ty synapse. Člověk má možnost na sobě pracovat a změnit se tzv. od základu. Změní své reakce na dění a tudíž i ty synapse vytvoří nové spoje. To ovšem není pak až tak důležité. Důležité je, že jedinec takto pracující na svém zdokonalení umenšuje vliv okolí a různých životních nahodilostí na své jednání. Tedy REAGUJE nikoliv pod vlivem automatismů, ale pod taktovkou sebevlády, sebekontroly a rozšířeného vnímání (VĚDOMÍ) všech obklopujících jej vlivů. Resp. snaha o větší a větší uvědomování sebe sama, poznávání sebe sama a ovládání sebe sama - všechny tyto činnosti jsou provázané a logicky se doplňují - přináší do života takových lidí jako jeden z mnoha "darů" (no, je to často dřina, takže jaképak dary [velký smích] ) právě vyvázání sebe sama z diktátu hmoty, přírody (mozek, automatismy, podvědomé diktáty dle naučených schemat) a nahodilých osudových okolností.
Toto jsou různé stupně opravdové, skutečné svobody dosahované vlastní snahou, vlastní vůlí. Svobody, kterou mi nikdo nemůže darovat, ale taky nikdo vzít - jen já sám. Svojí snahou a kázní, nebo naopak leností a nekázní.

223379

6.7.2010 9:50

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

mtk 78.?.?.?

Reakce na 223357

>Ani víru, ani cizí přijaté názory, ani studium "vědeckých" [oči v sloup] prací (což je v jistém aspektutaké jen víra v něčí tvrzení, nebo jste snad ty memy, geny, atomy a jiné srágory viděla na vlastní oko, prohnětla vlastní dlaní?) nepokládám u sebe za základní nástroje k poznávání života.
>A ještě pro větší pořádek - vírou si vypomáhám ve smyslu tvorby jiného průběhu života, než který se mi např. momentálně nelíbí. Prostě víra je pro mě tvůrčí síla. To abych jen poněkolikáté uvedl na pravou míru, že slovo víra a odvozeniny se v mé ( a naštěstí nejen mé) praxi nevztahují ke slepému papouškování a horlivému přikyvování různých -ismů ať už církevnických, nebo politických, nebo náboženských.
Toto jsou na můj vkus kvalitní názory. U těch ostatních mi chybí to "prohnětnutí v dlani". Ale kdo si počká, ten se dočká.
[smích]

223377

12.7.2010 5:42

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

p. 125.?.?.?

Reakce na 223321

...neberte si ty grafy tak k srdci,jedny jsou pro ovce aby se spravne chovaly a ty druhe v zivote neuvidite...vychova je asi 5% vlivu na cloveka ktereho jiz v rannem detstvi silne podryva,deformuje,k pokrytectvi a k podlezani atd. tak jak soucasny rezim prave potrebuje,kouknete se trochu zpet,najdete tam vse....a zeptejte se profesionalu

223901

4.7.2010 20:42

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

abc 89.?.?.?

Reakce na 223296

Spomínam si pani Jarmila, akú prácu vám to dalo,aby ste presvedčila svojho mmažela, že to o čom sa vy bavíte na Zvědavci má zmysel. Možno to boli mesiace, možno roky. Tak isto neočakávam od vás, že to čo vám píšem pochopíte za dva dni. Sám sa venujem štyri desaťročia tomu, čomu vy hovoríte pohádky pro dospělé. Aj ja mám za sebou politickú karíeru, ale na rozdiel od vás, som si od nej zachoval odstup, pretože som hľadal zmysel života, a našiel som ho v presnom poznaní Boha a konaní jeho vôle.

A teraz k tomu, čo ste povedali, že som vás dostal. Som rád, že ste na jednoduchom príklade pochopili to čo chápe len 1 promille z ľudstva. A pritom je to také jednoduché. Stačí sa len zamyslieť nad tým, čo viedlo k Satana k tomu, že poprel jasný Boží príkaz o jedení zo stromu poznania dobra a zla. Boh povedal zomriete, ak z neho zjete. Satan tvrdil, Určite nezomriete! Kto mal pravdu? Satanové tvrdenie spochybnilo správnosť i oprávnenosť postavenia Boha, ako zvrchovaného panovníka. Takisto Satan tvrdil, že Boh odopiera ľudstvu niečo veľmi žiadúce. Poznanie o tom, čo je preň dobré a zlé. Je Boh ozaj tak zlomyselný, že by si neprial aby ľudia zažili zlé? Alebo ľudia sú natoľko dokonale vytvorení, že už nepotrebujú v týchto veciach Božie vedenie? Satan tvrdil, že lepšie by im bolo nezávislými na Bohu a že by vedeli sami rozlíšiť čo je pre nich dobré. Ako je potom možné, že doteraz nenašli dobré a spravodlivé riešenie pre celé ľudstvo? Neskôr Satan keď videl, že prehral svoju hru na boha, tvrdil, že ľudia zostanú poslušní Bohu , len pokiaľ bude pre nich poslušnosť výhodná. Ako mi potom vysvetlíte fakt, že kresťania ale aj pred nimi celý oblak svedkov, boli ochotní radšej zomrieť, len aby neporušili svoju rýdzosť voči Bohu a Kristovi? Robili to len preto, že verili rozprávke pre dospelých? Jeden z vladárov, ktorý chcel vytvoriť 1000 ročnú ríšu skončil neslávne svoju vládu samovraždou po dvanástich rokoch. Pritom povedal o svedkoch Božích, že túto háveď treba zničiť z povrchu zeme. Oni existujú, a on nie. V koncentrákoch poskytovali nádej a útechu ostatným väzňom a ON /Hitler/ je dodnes považovaný za TOP zločinca sveta.

Čo povedať na záver. Ten o ktorom vy hovoríte, že nepríde a nevyslobodí nás zo zakliatia, má dnes na zemi viac nasledovníkov, hoci nie je na zemi prítomný vyše 2000 rokov. Myslíte si, že je to len preto lebo veria, že v rozprávkach zvíťazí dobro nad zlom? Alebo je to preto, ako povedal Napoleón, že na svete sú len dve sily. Sila meča a sila ducha. A sila ducha vždy zvíťazí. Škoda, že on sám sa tejto múdrej zásady nedržal. Na svete je však vyše 1 promille ľudí, ktorí sa dobrovoľne vzdali sily meča a víťazia nad svetom silou ducha. Stojí ozaj za zamyslenie hľadať vyšší zmysel života, ktorý dáva ľuďom jedine presné poznanie Boha a Krista. [smích] [smích]

223302

4.7.2010 21:49

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 223302

Už jsem vás jednou žádal, abyste přestal s tou náboženskou propagandou tady na Z., ale vy to zřejmě máte jako poslání. Tak tedy ještě jednou: přestaňte.

Potřetí už vás varovat nebudu, ale přestanu vám ty příspěvky pouštět.

223306

5.7.2010 10:17

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 223306

Vladimíre, pan "abc" se snaží na příbězích bible ukázat různá pojetí zla a dobra, obávám se, že vaše vědomostní zázemí tuto vrstvu výkladu nepostřehlo.
Taky mě štvou lidi, co jen melou bibli, ale tenhle se snaží o výklad těch příběhů (vět) - a navázání na denní praxi.

...ale je to váš web, dělejte si, co chcete.

223332

5.7.2010 14:12

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 223332

Kdo jsem, abych mohl soudit?, ale podle mne by z diskuze měly být vylučovány pouze příspěvky útočné, vulgární nebo arogantní a pokud si to tak editor přeje, tak i ty, které překračují měsíční povolenou kvótu.

Kým je ale ten, který si z tohoto pohledu osobuje právo rozhodovat, které příspěvky sem patří a které nikoli, pokud neporušují zákon?

Editor? Dobrá. Necitlivý přístup ale paradoxně oslabuje Spirit Zvědavce jako nezávislé informační platformy -k zamyšlení- a pokud se týká abc a podobných a jejich chápání Boha a náboženství, tak pokud reagují k věci a nezpronevěřují se etickým zásadám, tak by jejich názory do diskuze, minimálně v rámci povolené kvóty, měly být bez averze tolerovány. My two cents.

A Peace se všemi.


jansmith[smích]

223345

5.7.2010 18:12

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Saša 74.?.?.?

Reakce na 223332

Pane Janko, pan abc propaguje svou organizaci a plní její poslání. Výdělečná organizace má své webové stránky odkud je materiál přebírán. Můžete si to přečíst tam, můžete si vyměnit email s panem abc. Mohu Vás ujistit, že žádné jiné diskusní fórum by nebylo k němu tak tolerantní jako Zvědavec.

223354

5.7.2010 18:24

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

steve 97.?.?.?

Reakce na 223354

..tak tolerantní .. !!
.. vystizne a presne.

223355

5.7.2010 7:45

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 223302

Nevzpomínám si pane abc, že bych kdy musela manžela přesvědčovat o smyslu mých zálib a koníčků, nebo ho seznamovala s tím, co vyvádím na Zvědavci.[smích] O tom před ním radši mlčím a on se naštěstí o mé internetové aktivity nestará.
Prozradím Vám tajemství: Smyslem života je život sám, dál už v této věci žádné další záhady nehledám.
Co se týče náboženské propagandy, tak jsem velmi šťastná, že jsem tomu v dětství unikla. Flanďáci mi nestihli v socialismu vymýt mozek, což se třeba mému staršímu bratrovi nepodařilo. Ten je tou jejich propagandou duševně postižený dodnes a bude až do smrti.

223323

5.7.2010 9:54

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

djb 90.?.?.?

Reakce na 223259

Po 40 letech studia náboženství, které níže proklamujete, velmi smutné, že jste schopen napsat takovou hovadinu a ani se tomu sám nepodivit.

Scénář, kdy B-h čeká, aby lidé poznali, že bez něj se dobra nedopracují je samozřejmě naprostá kravina. Tohle tvrzení bych Vám odpustil tak v roce 3 000 B.C. ale ne v r. 2010 A.D.
Na co jako podle Vás ten B-h pořád čeká? Kdyby se zjevil třeba ve středověku, nebo za druhé světové války, nebo za 30 leté války, nebo v r. 33, když křižovali Ježíše nebo kdykoliv jindy. To by byl panečku nástup. S plnými reflektory. Jsem tu, B-h, podívejte se v jakým svrabu jste beze mě a co děláte za zvěrstva.
Ale ne, tisíc svrabů, tisíc potíží a on pořád a pořád čeká. Na co jako? Situace se v jistém smyslu dokonce lepší. Pokud porovnáte středověk a dnešek, ať je situace ideálu stále jakkoliv vzdálená, lidé směřují k lepšímu. Samozřejmě, že se to pořád všechno pere, existuji hladomory, ale na druhou stranu existuje spoustu lepších a lepších věcí a demokratičtějších zřízení.
A jestli pořád někdo na pozadí konspiruje o ovládnutí světa? to nevím, ale ať si konspiruje, narazí si hubu jako vždycky.

Jak je vůbec, sakra, možné, že nějaký Satan si tajně lže za zády všemohoucího, vševědoucího stvořitele notabene v jeho zahradě?

A na co ten B-h teda pořád čeká, když už měl tisíc příležitostí ukázat, že ten Váš Satan lhal a navíc hrozí, že když bude čekat dostatečně dlouho, tak si nakonec lidi tolikrát nabijou držku, že dostanou rozum a dokážou tu vybudovat něco rozumného sami?

Lidí, kteří chápou, co je pro lidi dobré, že válka je špatná a obilí je potřeba vypěstovat prací, je totiž čím dál víc. To malé procento psychopatů a deprivantů, o kterých mluví Jarmila, sice zatím sedí na vedoucích pozicích ale vymírá a s rostoucími informačními techologiemi oslabuje, i když nevymře zítra. Pravdu má Stwora. Dobrých lidí je většina.

Tedy že by to nakonec B-h prošvihl a lidi zjistili, že dobro umí najít i bez něj? Že by to nakonec prošvihl a Satan ukázal, že měl pravdu on?


Já Vám prozradím jak to je.

Protože tady nejde o žádné egoistické narovnání vztahů uraženého rodiče. B-h vůbec nepotřebuje ukazovat, jako maminka a tatínek, kteří nejsou všeohocí, že on má pravdu a vůbec nemusí Satana nechat lhát někde za zády.

B-h, chtěl stvořit samostatně myslící bytosti jemu podobné, víte ?

223329

5.7.2010 16:45

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Martin300 68.?.?.?

Reakce na 223329

"na co ten B-h teda pořád čeká, když už měl tisíc příležitostí ukáza"

Na to Vam nikdo z vericich presne neodpovi.Ja bych je totiz prirovnal k domorodcum u tzv. "cargo kultu".Nepochopeni jiste udalosti,vedlo k zalozeni viry v nadprirozenou bytost,ktera za ne jednou vyresi vsechny problemy.Dokonale ovecky,ktere nejsou schopne samostatneho uvazovani...

223349

5.7.2010 9:55

...pokr.

djb 90.?.?.?

Reakce na 223259

A to co se děje, to není žádný zločin, žádný trest, žádný zlý Satan, to je čistě trvající proces stvoření, protože tělo a hmotu stvořit můžete jednorázově, ale ke svobodnému a rozumnému duchu se musí lidé vypracovat. Sami. Tady na zemi, bez B-ha bez pomoci a to tak dlouho, až najdou dobro a pochopí. Sami. A pak taky pochopí, že to co B-h udělal, bylo dobré a že tehdy skutečně dobro od zla rozlišit nedokázali, protože nepoznali zlo, ale dnes to již dokáží. Tady se neplánuje žádné maminkovské, B-ží "ty ty ty jeden člověku, vidíš? já to říkal".

Rozumíte? Chápete rozdíl?

I když nesouhlasíte s vývojem k lepšímu, tak otázky, proč se pořád čeká, když už se lidé měli tolikrát špatně a jak mohl Satan něco nalhávat B-hu za zády ten Váš příběh nemá šanci vysvětlit.

A mimochodem, pokud budete nadále studovat ten jehovistický odpad, alá Strážná věž tak se pravdy jakživo nedohrabete. Ani nevěřím, že bych jediným příspěvekm dokázal přebít jejich promyšlenou propagandu.

V B-ha věřte. To je OK. Církev není to správné, to je také OK. Ale SJ také nejsou to správné.

(a můžete si vydávat brožurek vysvětlujících hříchy minulosti třeba tisíc, nesmysly Charlese Taze Russela typu odvozování konce světa od pyramidy, vydání vlastních obsáhlých svazků a prohlášení, že jejich znalost je důležitější než Bible jsou nepominutelné. Kacíř nemůže založit nic jiného, než sektu falešných proroků. A že v tom jste důslední (viz r. 1914, 1915, 1917, 1925, 1975, 2014? omyly odpusťte, zrovna Vaší historii teď nemám před očima, Vy jistě víte)
Podle Bible totiž žádnou náboženskou společnost nepotřebujete, Vám stačí se sem tam zeptat když neporozumíte. Jenže to byste věděl, kdybste nepoužíval tendenční jehovistický překlad, kde se Filipa ptá ne na "vysvětlil", ale na "vedl". Že, SJ i ohnou B-ží slovo, aby podpořili potřebu existence stále radící náboženské instituce )

223330

5.7.2010 10:40

RE: ...pokr.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 223330

Djb, to je dobré, ale dost lidí se zatím nedostane "dovnitř" příběhů a alegorií, které v brbli jsou. Pro mě je zajímavé, že máte silný odpor k písmenu "ů" ve slově "bůh", zamyslel jste se někdy nad tím, proč to vaše vědomí takhle chce?

...ale k textu: Satan a bůh jsou zas jen alegorie na lidské vědomí a podvědomí (či nadvědomí, je fuk jak toho "bucha" pojmenujeme.

Teprve po pochopení paradigmatu, postaveného na "jednotce informace" (= jednotka vědomí, nepodepřeného zápisem do nějaké síly či hmoty)- se začneme bavit o tom, kudy cestuje informace v prostoru, co jej jejím prvotním obsahem (pohyb+směr+protisměr)ve dvou stavech (v klidu či v pohybu) - pak se tyhle historické příběhy teprve dostanou do té správné kanalizace....

Bohužel je ten proces úzce svázaný s časem, s událostmi, jejichž vstup tak zcela nemá nikdo z nás v režii. Čas je totiž tím prostředkem, který nám umožňuje chápat nové události jinak než ve schematech myšlenkových postupů.
Rozpad společnosti asi zatím ještě nedosáhl takového stupně rozpadu (= nasranosti), která lidi donutí vzít své žití do vlastních rukou včetně riskování svého nepohodlí nebo dokonce postihu.
....pak se události začnou řešit téměř samy. Zkrátka tím, že si začneme uklízet vztahy se svými nadřízenými přesně v rovině, na kterou svým rozumem dosáhneme.
Se svým "mrtvým" bráchou jsem si "poklábosil" o tom, jak vlastně ten bůch "funguje" - a ejhle, je to skoro tak, jak píšete. A těch pár fyzikálních kolapsů v uspořádání našich poznatků snad většina lidí "polkne" bez ztráty květinky....(své lidské důstojnosti?)

223334

5.7.2010 15:48

RE: ...pokr.

MartinH 200.?.?.?

Reakce na 223334

Můj milý kamaráde ačkoliv se doposud osobně neznáme, přitahuje nás společný zájem o propojení hmoty a ducha. S obdivem čtu Tvé příspěvky a vrtím nad nimi hlavou, jak vzácně originálními úvahami zde plýtváš, a přesto nejsi pochopen na odpovídající úrovni. Napiš mi na e-mail ,,podatelna (at) plbohnice.cz ,, mé jméno je M.Hollý. Zpráva mě bude předána, určitě pochopíš, že přímou adresu zde nemůžu zveřejnit. Zkratku (at) nahradíš znakem ,, @ ,,. Budeme spolu bádat nad obsahem a úlohou každého písmene a slova a kmitat spolu hlavami, až všechno ztratí svůj původní význam. Budeme spolu vydávat příkazy do okolí. Změníme spolu chápání naší existence, jen tak společně dojdeme naplnění nám svěřených úkolů.
Napiš mi
MH

223348

5.7.2010 18:56

RE: ...pokr.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 223348

Martine, já mám už vybádáno, až tě pustí, tak se přihlaš, lišáku.....

223356

5.7.2010 19:12

RE: ...pokr.

Andrew Siddur 85.?.?.?

Reakce na 223356

Ale že se tu tihle jednopříspěvkoví půlzáviti poslední dobou nějak rojí...?
[smích]

223358

5.7.2010 19:24

RE: ...pokr.

steve 97.?.?.?

Reakce na 223358

[chechtot] [chechtot] , .. a mame "infoormaatoora" ....

223360

6.7.2010 10:42

RE: ...pokr.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 223330

B-h
B-ží

Co blbnete? Máte rozbitou klávesnici, hubu, nebo prsty?

223380

6.7.2010 23:46

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

Reakce na 223257

>Okultní satanisti jsou velmi směšní, protože svým

Směšní nejsou. Existuje víc než dost důkazů že se světovládci účastní satanistických obřadů a jsou členy satanistických spolků. Ilumináti a zednáři jsou v podstatě satanistické spolky jež nenávidí tradiční náboženství jako je třeba křestanství. Dlouho jsem tomu nechtěl veřit, ale tíha důkazů mne o tom více méně přesvědčila. Ostatně se o NWO říká že má okultní základ a že se vlastně jedná o nastolení vlády antikrista nad světem(což já osobně chápu obrazně jako zničení tradičního řádu světa založeného na tradičních náboženstvích). Stačí když si třeba uvědomíte že řada osobností spojených s NWO používá zednářskou a satanistickou symboliku(i když ne vždy to je úplná pravda). A třeba Obamovo hlavní předvolební heslo puštěné pozpátku zní: "děkuji satanovi": http://www.youtube.com/watch?v=jqALdkTArqs Co k tomu dodat?

>odstraní všechna organizovaná náboženství světa, to bude
>pro lidstvo to nejlepší co se může stát.

Ovšem právě to je jedním ze základních cílů světovládců. Tradiční náboženství jako např. křestanství, islám, hinduismus atd. jsou jednou ze základních překážek k nastolení NWO. Proto se je světovládci snaží za každou cenu zničit nebo rozložit a nahrazují je sektami, jako např. New Age atd.

223429

6.7.2010 23:33

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

Reakce na 223249

>Já myslím pane Antiseptiku, že s tou mašlí můžeme ještě
>počkat, a to i přesto, že světovládci až na malé výjimky,
>již ovládají takřka celý svět.

Světovládci ovládají velkou část světa, ale je zde ještě řada svobodných národů. Jak poznáme která země je v moci světovládců? Jsou to ty jež poslouchají rozkazy mocipánů z Washingtonu, Bruselu a tel Avivu.. A do této kategorie rozhodně nespadají státy jako Rusko či Čína.


>Nejprve pod rakousko-uherskými mocnáři, potom chvíli pod
>americkou oligarchií

No za první republiky jsme nebyli pod žádnou cizí nadvládou, bylo to jediné obdobý našich moderních dějin kdy jsme si vládli sami a byli jsme svobodní.

>Proč světovládci hrají divadlo? Aby ospravedlnili uměle
>vyvolané války mezi zeměmi.

Mnohem výhodnější by pro světovládce bylo definitivní nastolení NWO. Bylo by to pro ně lepší než svádět "uměle vyvolané války".


>Jsem do budoucna
>optimistická, domnívám se, že se světovládcům jejich
>tisíciletý sen zavést na celé zeměkouli jednu světovou
>vládu a NWO nikdy nezdaří.

Taky jsem optimista a věřím že se jim nepodaří ovládnout celý svět. Ovšem aby se jim to nepodařilo musí být ve světe velmi významná politicko-vojenská síla jež jim v tom zabrání. A těmito velmocemi jež světovládcům zabrání v nastolení NWO jsou podle mne právě Rusko a Čína. Kdyby byla pravda to co píšete, totiž že světovládci mají pod kontrolou všechny země a že jen hrají divadlo, pak by byla situace beznadějná, nebot by zde nebyl žádný silný stát jenž se světovládcům postaví na odpor. Podle mne však právě Rusko a Čína zabrání světovládcům v realizaci jejich plánů.

223427

6.7.2010 23:20

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

Reakce na 223239

Jarmilo, kdyby byla pravda to co říkáte, totiž že světovládci ovládají všechny státy světa, včetně Ruska, Číny atd. Proč by potom stále ještě čekali se zavedením NWO? Vždyt by jim pak již nic nestálo v cestě. proč by Rusku a Číně dovolili dělat politiku jež je v rozporu s NWO? Odpověd je jednoduchá, je to pro to že ve skutečnosti nemají světovládci ani zdaleka celý svět pod kontrolou. Podívejte se třeba na Irák a Afgánistán, tamní lokální konflikty světovládci stále ještě nejsou schopni vyhrát a pravděpodobně je ani za současné situace ve světě nevyhrají. Stejně tak nemají pod kontrolou ani Rusko a Čínu, obě tyto země vedou jednoznačně antizápadní politiku a jsou naší jedinou nadějí že NWO bude poraženo. Kdyby byla pravda to co píšete vy, pak by to znamenalo že světovládci zvítězí na celé čáře a NWO bude nastoleno. Ovšem já věřím že nakonec budou poraženi. Již Quido ve svém přísvěku ke konci této diskuze popsal dokonale situaci Ruska. Za Jelcina byli u moci v Rusku prosionistické síly které pracovali na rozvracení Ruska. Ovšem Putin se jim postavil do cesty a od té doby je v tvrdé opozici proti světovládcům a alespon částečně jim narušuje jejich plány. Jeho jednoznačná antizápadní politika je toho jasným důkazem. Právě Chodorkovsky a jemu podobní měli být nástrojem světovládců ke svržení Putina a provedení podobné "revoluce" jako např. na Ukrajině. Putinovi se v tom ovšem naštěstí podařilo zabránit a Rusko je tak nadále svobodné.

223422

1.7.2010 14:53

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Koumeles 83.?.?.?

Reakce na 223136

Je to stejne, jako kdyz jsem mel polske razitko v pasu, na nemeckych hranicich jsem mel problem...to znamena prohledavani auta

223159

1.7.2010 18:35

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

zicho 195.?.?.?

Reakce na 223159

Akoze len preto, ze ste boli v Polsku, sa k Vam spravali inak. Preco sa vlastne divim ... :-/

223183

1.7.2010 13:43

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Ulda 165.?.?.?

Reakce na 223134

zajimava myslenka [cool]

223155

2.7.2010 11:50

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Zorba 85.?.?.?

Reakce na 223134

Rusko ovšem v žádném případě nemají ti tzv. vládci světa pod kontrolou. Naopak, Rusko je jednou z mála zemí jež čelí NWO a kterou se americko-sionistickým elitám stále nedaří ovládnout. Proto pro světovládce představuje Rusko největší hrozbu a je jednou z mála nadějí že NWO bude poraženo. Máte pravdu že západ má dnes v Rusku svého hlavního nepřítele, ovšem není to žádná fikce. Díky Putinově politice nezískali sionisté a jejich poskoci nad Ruskem žádnou moc a Rusko je nadále svobodné a chrání se před světovládci a jejich plány. Cílem světovládců je porazit a zotročit Rusko a Čínu, nebot především tyto dva státy jsou tou hlavní překážou v definitivním nastolení NWO. Naopak, pokud nakonec zvítězí Rusko a další antiamerické a antisionistické státy a dojde ke zničení Ameriky, bude to zároven znamenat konec NWO a sionističtí světovládci budou poraženi stejně jako v minulosti např. Hitler.

223228

2.7.2010 13:44

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

quido2 81.?.?.?

Reakce na 223228

Tomu, co zde píšete, odpovídají i fakta z doby vlády Jelcina.
V té době vládlo v Rusku šest nebo sedum bankéřů:

Aven, Berezovskij, Gusinskij, Potanin, Smolenskij, Fridman, Chodorkovskij. Kromě nich ještě hlava administrativy prezidenta Čubajs, Volonin a dcera prezidenta Taťána Djačenko. Podle židovského zákona Halache je dcera židovky židovkou. Jelcinova žena je židovka.

Dále za Jelcina byl předsedou vlády žid Fradkov. Prezident firmy OAO Gazprom- žid Miler. A dále, Gusinskij byl majitelem 4 televizních programů NTV. Emigroval do Izraele. Chodorkovskij, který se za Jelcina zmocnil sibiřské ropy a plynu je ve vězení. Berezovskij je izraelským občanem od roku 1993 a emigroval v roce 2000 do Londýna.

Anatolij Čubajs hrál roli "Lazara kaganoviče", neboli stínového lídra. Za jeho předsednictví v Komisi státního majetku v roce 1996 přešlo 60% ruského bohatství pod kontrolu Židů. Čubajs je členem Bilderberského klubu.

Mimoto Rusko za prezidenta Putina splatilo dluh vůči MMF.
Výčet dalších faktů svědčících v prospěch vašeho názoru je mnohem rozsáhlejší.

223232

5.7.2010 2:29

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 223232

Tí, čo nadávajú na Putina k tomu majú skutočne dôvod. Je to slizký had a podrazák. Pôvodne ho totiž vybrali ako viacmenej bezvýznamnú nicku, ktorá mala nasledovať v Jelcinových krokoch a Rusko celkom rozložiť. Sklamal ich na celej čiare.

223312

5.7.2010 10:25

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

quido2 81.?.?.?

Reakce na 223312

No právě, předpokládali, že Rusko nesplatí dluh vůči MMF ani za sto let. To je opravdu důvod k nas....

223333

2.7.2010 21:59

kam kráčíš?!

fist.of.heaven 213.?.?.?

kam asi.bude potřeba ohradit hranice ostnatým drátem proti nepřátelům usa.ne, že by občané usa mohli ty hranice pak překračovat jak se jim zachce.pořádek musí být.nejdřív fotografie a pohovory na hranicích, později motivační povolovací pohovory a pak výjezdní doložky.no až to konečně pochopí, nikoho z té manufaktury nepustí.jenom ty, kteří tomu budou šéfovat.a pak ty co budou mít tu výjezdní doložku.ale ty budou muset předtím a potom na fbi...

223246

Příspěvků: 54

01.07. 07:41 Jarmila  Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
01.07. 09:24 zicho  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
01.07. 13:28 Olas  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
01.07. 18:33 zicho  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
01.07. 14:23 Jarmila  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
01.07. 16:37 peklo1  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
01.07. 18:29 zicho  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
01.07. 20:21 Jarmila  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
02.07. 11:56 Zorba  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
02.07. 16:12 Jarmila  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
02.07. 17:09 Antiseptik  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
02.07. 17:15 Antiseptik  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
03.07. 08:07 Jarmila  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
03.07. 14:37 abc  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
03.07. 16:45 Jarmila  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
03.07. 19:18 abc  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
04.07. 17:10 Jarmila  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
04.07. 20:13  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 07:43 Jarmila  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 10:10 janko  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
06.07. 07:07 Jarmila  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
06.07. 09:40 janko  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 19:05  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
06.07. 07:31 Jarmila  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
06.07. 10:35  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
06.07. 09:50 mtk  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
12.07. 05:42 p.  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
04.07. 20:42 abc  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
04.07. 21:49 Vladimír Stwora  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 10:17 janko  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 14:12 jansmith1984  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 18:12 Saša  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 18:24 steve  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 07:45 Jarmila  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 09:54 djb  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 16:45 Martin300  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 09:55 djb  ...pokr.
05.07. 10:40 janko  RE: ...pokr.
05.07. 15:48 MartinH  RE: ...pokr.
05.07. 18:56 janko  RE: ...pokr.
05.07. 19:12 Andrew Siddur  RE: ...pokr.
05.07. 19:24 steve  RE: ...pokr.
06.07. 10:42  RE: ...pokr.
06.07. 23:46 Zorba  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
06.07. 23:33 Zorba  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
06.07. 23:20 Zorba  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
01.07. 14:53 Koumeles  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
01.07. 18:35 zicho  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
01.07. 13:43 Ulda  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
02.07. 11:50 Zorba  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
02.07. 13:44 quido2  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 02:29  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
05.07. 10:25 quido2  RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě
02.07. 21:59 fist.of.heaven  kam kráčíš?!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 19 čtenářů částkou 2 971 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Premiér Scott Morrison: Lockdown je v NSW nezbytný, přibylo 199 případů05.08.21 00:17 Austrálie 1

Rezoluce Rady Evropy 2361 (2021)04.08.21 15:53 Česká republika 1

Bude ministerstvo konečné soudu prokazovat, zda tu máme epidemii?04.08.21 14:13 Česká republika 0

Přinesl nám pandemii VIR anebo LIDÉ a politici z ASPEN INSTITUTU?04.08.21 13:56 Neurčeno 0

Cvičení při Covid-1904.08.21 09:51 Neurčeno 0

Na Bruntálsku jsou ještě lidé normální a nenechali si vymýt mozek04.08.21 09:30 Česká republika 4

Sydney: Násilná vakcinace04.08.21 09:10 Austrálie 5

Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-1904.08.21 07:24 Česká republika 0

Izrael zavádí karanténu pro příchozí cestující - ale i pro očkované!03.08.21 21:01 Izrael 1

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,85 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,62 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 893,70 Kč
1 unce stříbra
545,97 Kč
Bitcoin
843 496,67 Kč

Poslední aktualizace: 4.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 012