Diskuze k článku

Amerika píchá v Jemenu do vosího hnízda

Příspěvků 24

6.1.2010 6:14

Al Kaida

Al Kabir 96.?.?.?

Jednou Al Kaida neexistuje, pak zase jo, to su z toho blazen.

209004

6.1.2010 12:49

RE: Al Kaida

mtk 88.?.?.?

Reakce na 209004

To je účel.

209045

6.1.2010 7:35

x divide et impera x

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

"Amerika je vtahována do neklidného Jemenu, současně rozšiřuje své vojenské operace přes Rudé moře do Somálska a jižní Keni."

Vidím to jako pokus o eliminaci vosích hnízd okolo Izraele před finální křižáckou operací "Jerušalaim" a zároveň udržování USA v trvalém krvácení - stále více bojišť (a síť základen po celém světě to může dosvědčit), stále více dluhů, stále více přistěhovalců - to nepůjde do nekonečna. Amerika už dlouho žádnou válku nevyhrála (tj. nedosáhla záměrů s jakými do jednotlivých válek šla). Pomalu se hroutí, a kdosi jí v tom vydatně pomáhá.

Zatímco např. Čína až na lokální povstalce nikde nebojuje, a hromadí kapitál. To se také někde projeví.
V tomto ohledu si vybavuji slova jednoho františkána z románu Šógun: "Nikdy nedopusťte aby se spojila asijská krutost s moderními zbraněmi. Byla by to pro nás katastrofa." Propojím-li to s povrchními poznatky o tradičních bojových uměních Číny spolu s meditací (kterým se čínští vojáci učí), konfuciánské hierarchické poslušnosti a rodinné sounáležitosti, schopností čínských reverzních inženýrů obšlehnout snad cokoliv, masivním kapitálu a investicích... raději snad nepokračovat. Anebo naopak obdivovat.

Žehná-li Bůh Americe, měl by přidat. Začíná být řádné horko.

209005

6.1.2010 8:19

Anglicismus

hans2 82.?.?.?

Česky se říká "občanská válka", nikoliv "civilní válka".

209007

6.1.2010 8:58

AL KAJDA = CIA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Ten článek je o "ničem".
Pravá příčina této další habaďůry je samozřejmě ROPA.
Zajímavé samozřejmě také je, že Al Kajda a další mýtické skupiny se vynoří pokaždé vždy, když je třeba začít těžit ropu.
Schválně posuďte sami:
Yemen Oil Production
http://www.gulfoilandgas.com/webpro1/MAIN/Mainnews.asp?id=10045
http://www.huntoil.com/yemen.asp[mrknutí jedním okem] PS - zakladatelem AL KAJDY je sama CIA. Není tedy možné dělat dvojitého agenta pro CIA a Al Kajdu zároveň. Je to totiž logický protimluv

209019

6.1.2010 11:15

milý Eric

insider 85.?.?.?

by nám měl objasnit,co je Al Kajda. Jestli to je spis CIA s tímto názvem,nebo fiktivní Alois Kajda,toliko vrchní staršina milicionářu dle českého vzoru, zvaných BLACKWATER? V případu toho Nigerijce dlužno podotknout,že již hrozí nebezpečí,že ostrá gestikulace hluchoněmých v metru je muže dohnat do basy,že hajlovali...... [bliji]

209033

6.1.2010 12:01

Za každým teroristou je předchozí násilí a útlak

Antiseptik 69.?.?.?

Dokavaď nenecháme lidi z jiným způsobem života napokoji budou vznikat teroristi = bojovníci za svobodu. Sofistikovaná technologie ochrany bude jenom komplikovat život jak nám tak jim. Je v tom prostá závislost, přímo ďábelská, dokavaď je budeme bít, budou se bránit. Taková prostá souvislost nemohla uniknout ani tajným službám ani "think tankům", ergo kladívko: děláme to naschvál, terorismus pěstujeme jako plod, jinak to nedává pražádný smysl. Alkajda je a není, v momentě kdy necháme sami násilí a okrádání přestane existovat jako Alkajda, jsou to jenom lidi, akorád že momentálně hodně nasraný a právem. Přestat je tak srát a vraždit, to by bylo kouzelný řešení.
Už mě tento umělý problém jde dost na nervy, bohužel ti u kormidla ho využívají proti oběma stranám. Hlavně se nedomluvit, na co bychom pak potřebovali vyhazovat prachy za rentgeny na letišti, nové bombardéry a na co bychom pak potřebovali CIA, MI6, Mossad, Blackwater a Homeland Security. Policie by mohla honit zloděje a zlodějíčky, bože jaká by to byla úleva.

209037

7.1.2010 5:48

RE: Za každým teroristou je předchozí násilí a útlak

sxgo 78.?.?.?

Reakce na 209037

Jeden americký novinář a spisovatel - William Blum napsal ve třetím vydání své knihy "Rogue state" toto: Kdybych byl prezidentem, zastavil bych teroristické útoky proti USA za několik dnů. Trvale.....
1) Omluvil bych se - velice veřejně a upřímně - všem vdovám, sirotkům, zbídačeným, mučeným a mnoha dalším milionům obětí novoamerického kolonialismu.
2) Vyhlásil bych do všech stran světa, že americké globální intervence skončily.
3) Informoval bych Izrael, že již není 51. státem USA, ale pouze cizí země.
4) Omezil bych americký vojenský rozpočet nejméně o 90 procent a z takto ušetřených peněz bych zaplatil náhradu civilním obětem mnoha amerických bombardování, invazí a sankcí.
To bych udělal první tři dny jako americký prezident. Čtvrtého dne bych ale byl bohužel zavražděn.

209086

7.1.2010 11:50

RE: Za každým teroristou je předchozí násilí a útlak

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 209086

A přesně jak jsi popsal sxgo TO JE.

A proto, aby tak mocenské špičky nejen v USA v zájmu VŠECH zúčastněných (i tzv. obyčejných lidí) postupovaly, nikdy za normálních okolností, tj. za přítomnosti voldemortích E/elit za Oponou (které podle přítele lasera..[smích], pardón chtěl jsem říct přítele hábečka neexistují a je to blbost) nemůže bez rekonfigurace Systému nastavením nekompromisních zrcadel Ovčákům dojít.

A Peace s nimi.


jansmith[smích]

209108

6.1.2010 13:10

letadlo

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

...a co když likvidace lidí v Jemenu od amíků byla volavkou pro někoho, aby zkusil nějakou tu taškařici v letadle - aby bylo možné nasadit další vrstvu kontroly na obyčejné lidičky ?

Mohli si ho vychovat i sami, ten zachráncův skok po ohni v klínu "teroristy" mohl být součástí divadla.
...nejni nad konspirační (= možné) teorie, co? Zvlášť když zapadají do stále stejného scénáře pro mocné : "chránit a pomáhat"....

209047

6.1.2010 14:22

Mě to připadá jako....

leo69 89.?.?.?

Mě to připadá, jako by amíci a spol. (v tom svém "svatém předurčení" Bushovsko-Asuřího klanu) chtěli obsadit, ovládnout, zničit,....? veškerá území, která jsou "kolébkou" a ke kterým se váží dějiny naší současné "moderní" civilizace. Nebo tam snad něco starého hledají a tak musí všechna ta historická území obrátit "naruby"??

Fakt byl Světu, tyhle ami a spol. debily, čert dlužen! Ale prognóza je taková, že Zlo má gradovat až do té míry, že pozře samo sebe. Takže trpělivost a pevné nervy, začínají se čím dál více odkopávat a jen hlupák, nebo ignorant, by je ještě neprokoukl...

m,[mrknutí jedním okem]

209054

6.1.2010 16:12

Spojene stay jsou vtazeny do geopoliticke hry.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Uz po castecnem stazeni okupacnich sil z Iraku si americke korporace zacali stezovat, ze na koristi se zacali ucastnit cinske i ruske fimy z ropneho prumyslu. S kontraktory meli USA v Iraku nekoli let skoro pul milionu muzu. A ukazuje se, ze s nizkym efektem.

Afganistan je otazkou strategicke pozice. Rusko ma pristup ke kaspicke oblasti ze sveho uzemi, ale Cina ma velmi kratkou hranici s Afganistanem. A Cina se nepta na lidska prava, ridi se spise heslem jina zeme jiny mrav. Pokud jde o prosazovani cinskych zajmu, tak neklade takovy duraz na bic jako na cukr. Navic kufriky penez pro mistni vladce jsou provazeny cinskymi specialisty, kteri v dane zemi buduji infrastrukturu, ktera se hodi pro export zdroju dulezitych pro Peking. Ma to vsak vyznam i pro mistni obyvatelstvo, coz stabilizuje jakoukoliv diktaturu lepe, nez mistni mucirny se zahranicnimi poradci. Je otazkou, zda by Cina nasla spolecnou rec s Talibanem, ale je rozhodne v lepsi pozici nez Washington.

Cina hleda vhodnou lokaci pro velkou vojenskou zakladnu v oblasti africkeho rohu. Pocet vhodnych lokalit pro namorni zakladnu bude omezeny, ale lze najit kopromis spojeny s velkou leteckou zakladnou. Dolet modernich letadel i bez tankovani je znacny. Obchodni vliv je v dnesnich casech nutne posichrovat i vojensky. Peking ma dostatecny pocet nuklearnich rachejtli, aby byl nenapadnutelny a muze v pripade nutnosti jejich pocet navysit. Modernizace cinske armady zamestna prumyslovou kapacitu i v obdobi krize, na rozdil od USA zadny problem s pocty pozemnich jednotek.

USA potrebuji loajalni rezim v Jemenu se silnou centralni vladou, stejne tak i v Afganistanu. Vzhledem na nenavist, ktere se tesi mezi obyvatelstvem v muslimskem svete, tak loajalni rezim muze byt pouze diktatura rezniku. Cina nedavno za 10 miliard de facto koupila obrovske naleziste plynu v Turkmenistanu. Jinak receno Cina nepotrebuje v pristupu ke kaspicke oblasti drzet moc v Afganistanu. Pekingu bohate staci, kdyz tam moc nebude drzet nikdo ze zahranici. S domaci vladou se vzdycky nejak dohodne. Pripadna destabilizace Jemenu tedy Cinu nepali. Neuspechem v podpore centralni vlady je vzdy destabilizaci ci zmena mocenskeho usporadani lidmi, kteri delali problem, staremu rezimu.

209056

6.1.2010 17:29

RE: Spojene stay jsou vtazeny do geopoliticke hry.

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 209056

Zajímavá a velmi hodnotná úvaha na téma vlivu Číny na světové události a také příspěvek nicka Rinn je podle mne k Podstatě hodně se blížící.

Hezky nám ty puzzle naskakují přátelé a děkuji všem, kteří se na tom bez vytahování klouzacích bonmotů a od Podstaty odbíhajícího filozofování podílejí.


Je to přesně ta úroveň, která je hodna této diskusní komunity a která pomáhá posouvat výklad a rozbor Vazeb a Souvislostí kupředu.

jansmith[smích]

209064

6.1.2010 16:24

Všechno je to pouze obrovské divadlo!

Rinn 89.?.?.?

Tento případ není ničím jiným, než - škatule, škatule hejbejte se! Mezinárodní mocenské Židovstvo, které chce svojí univerzální světovou vládu - musí neustále lidstvo držet v
permanentním chaosu, hrozeb a strachu. Tzv. boj proti terorismu,
je stejný podvod jako byla studená válka, kdy obě mocnosti
(USA a SSSR) shodně řízené Židovstvem, neměli nikdy v úmyslu
proti sobě válčit. Ostatně bolševismus byl řízen z New Yorku.
Celý tzv. boj proti terorismu, je psychologická příprava na
jakýkoli konflikt a třetí světovou válku. Je jasné, že než
Židovstvo uskuteční svůj prastarý sen, bude muset zlikvidovat
arabský odpor. Evropa už je mrtvá. Její židovsko-zednářské vlády
slouží poslušně světovému ústřednímu establishmentu a jsou
jeho nástrojem.

209058

6.1.2010 17:08

RE: Všechno je to pouze obrovské divadlo!

Rinn 89.?.?.?

Reakce na 209058

Ještě poznámku k mému předchozímu příspěvku. Intelektualním
centrem židovské moci ve světě je Velká Británie. Mocenské
centrum bylo ve druhé polovině 19. století přeneseno do USA.
Židovstvo tedy používá USA jako nástroje své finanční, politické
a vojenské moci! USA a Izrael žijí v symbióze.

209061

6.1.2010 17:38

RE: Všechno je to pouze obrovské divadlo!

valda 212.?.?.?

Reakce na 209058

Ano,Zide jsou od jinych narodnosti natolik chytrejsi i mazanejsi(samy o tom mluvi,zkuste dostat se na zidovske stranky, napr.odnoklassniki.ru atd.),ze si dovoli z ostatnich delat menecenne bytosti.No a co?Kdyz se nechame...

209066

6.1.2010 20:24

Qui Bono?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Co se chystá? Nestává se z Ameriky policejní stát? Podívejme se na proslov prezidenta Spojených států k uvednemu incidentu "nigerijského teroristy". Komu tenhle připravený scénář falešného útoku prospěje? Nezpomeňte si v proslovu všimnout kladení důrazu na nezbytné zvýšení bezpečnosti při odbavování cestujících. Podrobnosti jsou uvedeny dole, v odstavci C).

==================================================
A)

Prezident Obama zbavil Interpol veškeré právní odpovědnosti při zásahu, nebo-li "sjednávání pořádku" na území Spojených států Amerických. Interpol od této doby již nepotřebuje soudní rozhodnutí k jakémukoliv zásahu na americké půdě týkající se zatýkání amerických občanů a jejich uvěznění, zabavování jejich majetku a přístupu k doposud utajeným osobním údajům, včetně odposlechů. Tato mezinárodní policejní organizace dostává plnou diplomatickou imunitu pro své akce. Proč by měla být cizinecká kriminální organizace - jakou je Interpolpol v mnoha kruzích považován - postavena mimo zákony, kterými se musí řídit místní policie, FBI a CIA? Více tady.

===================================================
B)

Osa zla zasáhla Jemen. Media bubnují do válečných bubnů. Jemen, Jemen, Jemen...teroristi z Jemenu...Al-Kaida z Jemenu...chystá se další útok na americké cíle? Připravuje se další 9/11, tentokráte jemenskými teroristy? Jinými slovy, CIA si vycvičuje novou Al-Kaidu z místních "rebelů" a media pilně vybrušují veřejné mínění na souhlas s další válkou.

===================================================
C)

Michael Chertoff, bývalý minister Národní bezpečnosti je majitelem bezpečnostní konsultační agentury a jedním z jeho klientů je firma Rapiscan. Firma Rapiscan se sídlem v Kalifornii se specializuje na letištní bezpečnostní zařízení, specificky na kompletní detailní skánování celé postavy. A jako z udělání, právě toto skánovací zařízení splňuje vládou stanovené technické parametry a bude postupně instalováno na letištích pro odbavování cestující veřejnosti. Transportation Security Administration (Vládní oddělení pro bezpečnost letecké dopravy) již zakoupilo 150 kusů a dalších 300 je na objednávce. Více zde.

===================================================
To bylo jenom několik poznámek k tomu, abychom si upřesnili, co je v pozadí fingovaných teroristických útoků. Není to poprvé, kdy k těmto zákeřným cílům byl zneužitý člověk se sníženou mentální kapacitou.

209075

6.1.2010 23:58

RE: Qui Bono?

hc 90.?.?.?

Reakce na 209075

ad A) Interpol nikoho zatýkat nebo věznit nemůže
http://www.interpol.int/Public/icpo/about.asp

209080

7.1.2010 2:55

RE: Qui Bono?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 209080

>ad A) Interpol nikoho zatýkat nebo věznit nemůže...
------
To bylo to rozšíření pravomocí. Po změně zákona mohou všechno, tak, jak je popsáno v článku:

"This could conceivably include human assets - Americans arrested on our soil by INTERPOL officers.
Why would INTERPOL be arresting American citizens on our own soil, without oversight from our own law enforcement agencies? And remember, citizens who are thusly arrested would have no legal authority to demand full documentation from the International Police concerning the charges brought against them."

209084

9.1.2010 12:05

RE: Qui Bono?

hc 90.?.?.?

Reakce na 209084

Nevím o co jde, ale nezdá se mi to. Vždyť Interpol nemá snad ani potřebnou personální kapacitu. Na druhou stranu když si uvědomím s jakou samozřejmostí se Amíci roztahují v jiných zemích, jejich vojáci tam stojí nad zákonem a ještě řvou, že komu se to nelíbí, ten je terorista, komunista nebo bůhví co, dostávám při čtení takových zpráv slabý záchvat škodolibosti.

209317

9.1.2010 17:41

RE: Qui Bono?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 209317

>Nevím o co jde, ale nezdá se mi to. Vždyť Interpol nemá snad ani potřebnou personální kapacitu.
----
Proč se tak děje a co tomu předcházelo? Záměrná ekonomická krize vytvořila z Ameriky zemi třetího světa a Američné se začínají probouzet. Není se tedy čemu divit, že vláda očekává celostátní občanské nepokoje a začíná se s přípravou. FEMA (Federální úřad pro mimořádné události) má k dispozici na území Spojených států plně vybavené koncentrační tábory, včetně personálu a připravuje se i oko na obloze (4 min. video v angličtině), aby se to dalo s novou technologií a minimálními potížemi zvládnout.

Jak známo, tak policie má za úkol dohlížet na dodržování zákona a pořádku ve společnosti. Je to jejich zaměstnání a jsou za to placeni z daní těch, které mají ochraňovat - občany vlastního státu a přesně tohle je součástí jejich přísahy: "Na své svědomí budu ochraňovat zájmy společnosti...atd.,atd". Policie se však postupem času militarizovala a už nebrání zájmy veřejnosti, ale zájmy vlády. Z iniciativy občanů vzniklo hnutí na "obnovení přísahy" (Oath Keepers) a tito odhodlaní občané rozesílají na policejní oddělení CD-čka s instrukcemi a přísahou. Kupodivu s kladným výsledkem. Policejní složky si opětovným zopakováním přísahy uvědomují, komu mají vlastně sloužit. Tohle by mohlo i vysvětlovat, proč vláda rozšířila pravomoci Interpolu a poskytla Interpolu diplomatickou imunitu.

Podobná situace nastala i v armádě. Nebudou-li ochotní vojáci, tak nebudou války. Na dotaz vojína americké armády, zda-li voják musí uposlechnout rozkazu, přestože si je vědom, že rozkaz je nelegální a nebo nemorální, se mu dostala odpověď. "Kdo rozhoduje, jeli rozkaz legální a nebo nelegální, je vrchní velitel ozbrojených sil a to je prezident Spojených států. Když ON rozhodne, že rozkaz je legální, tak to znamená, že je i akce legální. Není tedy o čem diskutovat. A co se týká morálních zásad? O tom voják nesmí přemýšlet, za to není placen".

209324

7.1.2010 12:10

fuck

6205 91.?.?.?

Toto ked citam tak sa normalne trasiem od zlosti. Keby som mohol tak v momente tie fasisticke/sionisticke americke prasce vyhladim jadrovymi strelami. Co si k-rva o sebe do p-ce myslia? Kedy to uz niekdo zatrhne? Co sa do vsetkeho je-u? Nech si daju dokopy svoju skrachovanu ekonomiku a prestanu rozputavat vojny po celom svete.

209109

9.1.2010 6:15

On topic Vtip :D

Unus de Bohemiae 89.?.?.?

Sedí Bush a Blairem v kavárně u stolu a povídají si. Přistoupí k nim mladý muž a ptá se:˝Co budete pánové dělat v tom Afghánistánu?˝
Bush mu odpoví:˝Zmasakrujeme tři milióny Afghánců a jednoho popeláře.˝
˝Proboha, proč popeláře?˝
Bush se nakloní k Blairovi a řekne:˝Já ti říkal, že o Afghánce se nikdo starat nebude!˝

209309

11.1.2010 20:20

To ještě není všechno!

Václav Semerád vsemerad (zavináč) volny (tečka) cz 85.?.?.?

Po každém takovém divadle se zvyšují bezpečnostní opatření a pokaždé se na chvíli uvolní, aby mohlo dojít k dalšímu incidentu. [chechtot]

Terorista propašuje výbušninu v botě - a cestující od té chvíle poslušně ťapkají do letadla v ponožkách. [chechtot]

Další terorista byl načapán, jak pronesl do letadla výbušninu na holém těle - a letiště se pro potěšení security pracovníků urychleně vybavují svlékacími detektory. [chechtot]

Modleme se, aby Al Kaidu (nebo někoho jiného - doufám, že nikdo ze zainteresovaných neumí česky!) nenapadlo, že znitrovat se dá prakticky jakákoliv bavlna, tedy i košile, slipy, džíny... Až se další terorista oblékne do střelné bavlny, vsaďte se, že budou cestující nuceni nastupovat do letadel úplně nahatí! (Co kdyby se někdo chystal vyhodit letadlo do povětří svými podvlékačkami!?!) Chcete bezpečnost? Tak šaty dolů! [chechtot]

209423

Příspěvků: 24

06.01. 06:14 Al Kabir  Al Kaida
06.01. 12:49 mtk  RE: Al Kaida
06.01. 07:35 MedaBeda  x divide et impera x
06.01. 08:19 hans2  Anglicismus
06.01. 08:58  AL KAJDA = CIA
06.01. 11:15 insider  milý Eric
06.01. 12:01 Antiseptik  Za každým teroristou je předchozí násilí a útlak
07.01. 05:48 sxgo  RE: Za každým teroristou je předchozí násilí a útlak
07.01. 11:50 jansmith1984  RE: Za každým teroristou je předchozí násilí a útlak
06.01. 13:10 janko  letadlo
06.01. 14:22 leo69  Mě to připadá jako....
06.01. 16:12 Rene Bartosek  Spojene stay jsou vtazeny do geopoliticke hry.
06.01. 17:29 jansmith1984  RE: Spojene stay jsou vtazeny do geopoliticke hry.
06.01. 16:24 Rinn  Všechno je to pouze obrovské divadlo!
06.01. 17:08 Rinn  RE: Všechno je to pouze obrovské divadlo!
06.01. 17:38 valda  RE: Všechno je to pouze obrovské divadlo!
06.01. 20:24 Mirda  Qui Bono?
06.01. 23:58 hc  RE: Qui Bono?
07.01. 02:55 Mirda  RE: Qui Bono?
09.01. 12:05 hc  RE: Qui Bono?
09.01. 17:41 Mirda  RE: Qui Bono?
07.01. 12:10 6205  fuck
09.01. 06:15 Unus de Bohemiae  On topic Vtip :D
11.01. 20:20 Václav Semerád  To ještě není všechno!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 110 čtenářů částkou 18 543 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Zatímco ceny všeho (a platy) rostou, dobrovolné příspěvky na provoz Zvědavce jsou stále menší. Pokud tento trend bude pokračovat, nebudu schopen udržet tento server v provozu. K nemalé radosti těch, kterým je Zvědavec trnem v oku.

Ve zkratce

Draze vykoupená výhoda očkování…27.09.21 17:25 Česká republika 2

Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.27.09.21 16:40 Česká republika 1

Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan. 27.09.21 16:18 Česká republika 4

Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání27.09.21 15:05 Česká republika 2

Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!27.09.21 14:56 Česká republika 0

Německá volební urna27.09.21 14:44 Německo 2

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 5

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 3

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,75 Kč
Euro
25,45 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
15,84 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,01 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 070,98 Kč
1 unce stříbra
492,70 Kč
Bitcoin
940 385,08 Kč

Poslední aktualizace: 27.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 360