Diskuze k článku

Kdo byl za bombovým útokem v Bali?

Příspěvků 17

5.10.2009 4:15

Uplna hloupost

H.Linek 76.?.?.?

[quote]Prof. Chossudovky dále píše, jak je podle oficiálních zpráv v tisku skupina Jemaah Islamia, obviněná z bombového útoku na Bali, úzce napojena na Al-Kaidu, a to už války v Afghánistánu. Média ovšem nezajímá, že byli-li tedy pachatelé skutečně veterány z afghánské války, byly logicky vycvičeni americkou armádou.[/quote]

==============================
Ne, pokud je skupina Jemaah Islamia opravdu uzce napojena na Al-Kaidu, nemusi jit vubec o veterany z valky v Afghanistanu.
Navic - americka podpora mujahedinum bojujicim proti komunisticke agresi byla spise materialni a logisticka.
Afghance nemusi zadna cizi armada ucit, jak bojovat.
Jak muze nekdo napsat takovou hloupost ?

201710

5.10.2009 9:47

RE: Uplna hloupost

korutan 81.?.?.?

Reakce na 201710

Článek má k dokonalosti daleko, ale celkem logicky navazuje na informace, které k této problematice jsou publikovány a to i médii „oficiální“ manipulace. Frekvence solidních informací je v nich sice velmi nízká, ale přece jim něco občas uklouzne. Že Al-Kaida byla tajnými službami USA vytvořena a řízena pro potřebu boje proti ruské přítomnosti v Afganistanu je známá věc. Že v její instalaci a jejím řízení sehrál velkou roli Bin Ládin, příslušník rodiny propletené společnými zájmy s rodinou Buschů je také známé a před 11. zářím několikráte uvedené v našich sdělovacích prostředcích. Vámi zmiňovaná materiální a logistická podpora se týkala Talibanu.
Že Afghánci umí bojovat a navíc jsou lstiví, to je notoricky známá věc už z dob pokusů Anglie o jejich ovládnutí. Ale lstiví nejsou jenom Afghánci!
A když tohle všechno pominu a položím základní otázku: „Kdo z toho má prospěch?“ Dostávám odpověď naprosto jednoznačnou! Jediným, kdo na této situaci, na fenoménu terorismu, nepopiratelně vydělává, je skupina nejbohatších. Peníze tečou proudem, válka vždy stojí velké peníze! A oni je státům válku vedoucím půjčují za mastný úrok! No a díky hrozbě terorismu je možné upravovat, omezovat, případně rušit občanské svobody. Řekl bych, že pro ně skoro ideální konstalace hvězd. Bohatnou a snáze ovládají. Již chybí jenom uzákonit zákaz pochybování o realitě terorismu, třeba vytvořením § 261b, a je to dokonalost sama!
A pak kdo tady píše hlouposti! A nebo provokuje!?

201733

9.10.2009 11:15

RE: Uplna hloupost

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 201733

Správně, je třeba si pamatovat důležité detaily v historii. V případě výbuchu v Bali je to fakt jaké rozhodnutí bylo v Austrálii tou dobou na stole a čí turisty ty výbuchy hlavně zabili. A po výbuchu bylo najednou rozhodnuto.

202087

5.10.2009 10:33

RE: Uplna hloupost

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 201710

Navic - americka podpora mujahedinum bojujicim proti komunisticke agresi byla spise materialni a logisticka.
Afghance nemusi zadna cizi armada ucit, jak bojovat.
Jak muze nekdo napsat takovou hloupost ?


Zrejme ste nepočuli o tom že mudžahedínov, ktorý zväčša neboli ani afgánci, cvičili chlapci zo CIA, ktorá síce nie je armáda ale každý vie odkiaľ vanie vietor. Naviac zarážajúce je to, že sovieti mali pravdu o tom, že američania robia v afganistane bordel-priznal to jeden americký špión, jeho meno si nepamätám.

Ponaučenie: tie svine neváhajú vyhodiť hocičo do luftu či vyprovokovať vojnu, len aby poslúžil svojim mocenským záujmom. [bliji]

201736

6.10.2009 3:41

RE: Uplna hloupost

H.Linek 76.?.?.?

Reakce na 201710

Korutane a Oracle, neverte nesmyslum
Al-Kaida byla jen jedna z mnoha organizaci, ktera obdrzela americkou pomoc proti sovetske agresi. A bylo to spravne - podporovat Afghance proti komunistickym zverstvum.
CIA Al-Kaidu v zadnem pripade nezalozila, nekontrolovala a nekontroluje. Aspon jsem neslysel o zadnych dukazech pro tohle tvrzeni. Vy ano ?

201821

6.10.2009 4:37

RE: Uplna hloupost

steve 97.?.?.?

Reakce na 201821

Linku - tak jsem se uz dlouho nezasmal !! Vy jste "kopa" humoru a nebetycny "sprymar" !! [chechtot]
A bylo to spravne - podporovat Afghance proti komunistickym zverstvum. .. a dnes jim davat pres hubu pro americkou demokracii ... [chechtot]
Aspon jsem neslysel o zadnych dukazech pro tohle tvrzeni. Vy ano ? .. taky ne - oni se kurvy nechteji priznat - [smích] , ale povidal Polivka : "Ja jsem vasi picu taky nevidel a stejne verim, ze ji mate !! [chechtot]
---
.. tak zase dejte vedet az dostanete od nejakeho CIAjaka cukrovou vatu a Mosadaka cucave bonbony ..., to je ted jejich oblibena cinnost napric zemekouli !!! Jsou to takovi hodni "nasi" kluci - vidte !? [chechtot]

201822

6.10.2009 5:28

RE: Uplna hloupost

H.Linek 76.?.?.?

Reakce na 201822

Steve, pro same smajliky a smich jste zapomnel uvest jediny argument nebo dukaz.
Pokud si myslite, ze se proti komunisticke agresi nemelo bojovat, vysvetlete proc.
Pokud si myslite, ze afghansti vojaci dnes bojuji proti demokracii a ne proti zahranicnim zlocincum, kteri prekracuji denne pakistanskou hranici, objasnete to.
Jinak se s temi komunistickymi argumenty o CIA a Mossadu bezte laskave vycpat.

201824

6.10.2009 6:59

RE: Uplna hloupost

steve 97.?.?.?

Reakce na 201824

Linku - smajliky jsou na miste. Co je pro nekoho samozrejme, pro to jiny potrebuje argumentaci a dukazy. Krome toho - mam dobrou naladu - uspesne nam vyhorela fabrika. [smích]
--
..proti komunisticke agresi se bojovat melo, tebe jsem tam nevidel. A ti tvoji "zlocinci" chodili z Pakistanu tehdy taky. Tak sed na prdeli a rozumuj. Protoze o realite vis "bojovniku" uplne hovno. [smích]
PS: taky jsi mel tento rok tolik mandelinek na salate ?? [smích]

201826

6.10.2009 13:31

RE: Uplna hloupost

korutan 81.?.?.?

Reakce na 201821

Jaké důkazy pro můj názor chcete? Respektive, jaké důkazy by Vás přesvědčily nebo alespoň uspokojily, Linku? Doznání s ověřeným podpisem zakladatele? Stůl, místnost, nebo snad barák plný písemných materiálů? Co vše by to muselo být, aby to byl pro Vás dostatečný důkaz? Aby jste o tom neprohlásil, že se jedná o podvrh, nesmyslnou konspirativní teorii, komunistickou propagandu?
Své přesvědčení jsem si utvořil na základě řady drobných správ, dost často spíš vedlejších produktů nejrůznějších mediálních masáží. A potom i na řadě filmových dokumentů a knih. Abych dostál Vaší potřebě konkretizace mohu uvést například film Italského europoslance – Zero. Je mi jasné, že to nebude zdroj informací podle Vašeho gusta!
Ale když jsme u těch důkazů, Vy jste snad nějaký argument či důkaz pro svůj názor doložil!? Takže, proč sám nekonáte podle pravidel, která vyžadujete na druhých??

201852

7.10.2009 8:14

RE: Uplna hloupost

H. Linek 76.?.?.?

Reakce na 201852

Ne, Korutane. Ja svuj nazor dokladat nemusim. To vy jste napsal nicim nepodlozene tvrzeni o zalozeni Al-Kaidy CIA, vy to musite dolozit. Pokuste se o to, mozna se podari.
Alespon nejste sprosty, jako je ve sve bezmoci sprosty Steve.

201914

7.10.2009 9:32

RE: Uplna hloupost

Saša 74.?.?.?

Reakce na 201914

Pane Linek, sám v jiném příspěvku píšete „americka podpora mujahedinum byla materialni a logisticka.“ Jinde zase „Al-Kaida byla jen jedna z mnoha organizaci, ktera obdrzela americkou pomoc.“ USA vyzbrojily a vycvičily Al-Kaidu z „velké lásky“ a u „rozvodu“ zabijí děti z toho vztahu. Shodneme se tedy, že SSA (Spojené Státy) podporovaly a podporují jen ve svém zájmu každé svinstvo.
William Casey nařídil plnou podporu pro ty teror... pardon, v té době se jim ještě říkalo bojovníci za svobodu, než se tito opovážili oponovat ropovodu jenž chtěla firma UNOCL postavit. A všichni víme, co se stalo potom, že? V případě že jste už zapoměli, tak vláda USA přišla s 9/11 a okamžitě bez důkazů obvinila vzpurné Talibance, vytvořila z nich mýtickou Al Kaidu a začala bombardovat Afghánistán, zatímco podporovala Severní Alianci, smrtelného nepřítele Talibanu - bývalých bojovníků za svobodu. A bývalý UNOCAL poradce, Hamid Karzai, byl dosazen jako prezident Afghánistánu. Ropovod se začal stavět a myslím že je všem jasné, kam to míří, ne? [smích]

Z BBC dokumentu The Power of Nightmares:
http://www.youtube.com/watch?v=Xfqs6Qpg2xg
http://www.youtube.com/watch?v=YR3QRTutC8I

201918

7.10.2009 14:37

RE: Uplna hloupost

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 201918

>Pane Linek, sám v jiném příspěvku píšete „americka podpora mujahedinum byla materialni a logisticka.“ Jinde zase „Al-Kaida byla jen jedna z mnoha organizaci, ktera obdrzela americkou pomoc.“ USA vyzbrojily a vycvičily Al-Kaidu z „velké lásky“ a u „rozvodu“ zabijí děti z toho vztahu. Shodneme se tedy, že SSA (Spojené Státy) podporovaly a podporují jen ve svém zájmu každé svinstvo.
-------------------------------
Dobrý postřeh, pane Sašo. To jsou ti, kteří se neustále domáhají důkazů, ale přitom už mají ve všem předem jasno. Oni důkazy nepotřebují. Mají přeci informace z první ruky - z televizní obrazovky a selský rozum u nich znamená asi jenom to, že vědí přesně v kolik hodin jde selka ráno podojit kravku, aby si tam na ni ve chlívku počkali.

H-Linka je jiný diskutér, on důkazy nepotřebuje. On je požadovat musí a podle předm připraveného seznamu otázek. Vždyť je to jeho zaměstnání. [velký smích] Připouštím, mohu se však mýlit a u diskutéra "H-Linka" skutečně převažuje selský rozum, ale ten jeho vlastní.

201933

7.10.2009 23:50

RE: Uplna hloupost

korutan 81.?.?.?

Reakce na 201914

Linku, jeden zdroj, jsem uvedl, ale asi jste to přehlédl. V tom dokumentu je shromážděna celá řada důkazů a dost jasně přednesena. Dále jsem o okolnostech založení Al-Kaidy četl v několika, přesněji ve dvou, navzájem nesouvisejících pojednáních. I o tom, že CIA AL-Kaidu zakládala prostřednictvím Pakistánské tajné služby a spolupracovníci CIA na středním východě je varovali, že budují monstrum, které se jim může vymknout z kontroly! Bohužel čtu toho tolik, že názvy zdrojů mi dělají trochu problémy. Takž nejsem schopen přesně odkázat na zdroj, ale obsah si pamatuji velmi přesně. Budu muset právě pro tyto případy laciného zpochybňování své studijní metody zlepšit.

201985

5.10.2009 12:24

Ja nevim, staci se projit po zapadni Evrope a clovek zjisti, ze muslimove

Ursus 83.?.?.?

proste jsou hrozba.....zlati cikani

201748

5.10.2009 18:08

RE: Ja nevim, staci se projit po zapadni Evrope a clovek zjisti, ze muslimove

korutan 81.?.?.?

Reakce na 201748

Je rozdíl, a dost podstatný, mezi muslimy žijícími v Evropských zemích a těch v jejich národních státech.
Do Evropy byl těmto lidem umožněn původně příchod jako levné pracovní síle, která měla zalepit díry v hospodářském systému a zaplnit pracovní místa tam, kde „domácí“ nechtěli makat!
To, že jsou jiní, ať náboženstvím, zvyky, chováním a nakonec i vzhledem, vede jednak k jejich ztíženému začleňování do společnosti, která je nepřijímá, a jednak ke sdružování se navzájem. První generace, ta příchozí, přinášející si sebou svou životní zkušenost a mající v paměti existenční problémy se kterými se potýkali v původním rodišti, přijímá to, co je místní společenství ochotné se svého jim postoupit, s pokorou a možná i vděčností.
Avšak jejich děti, vyrůstající v jiném prostředí a považující se za příslušníky té místní společnosti, nemající tuto základní výbavu, postoj svých rodičů nechápou, nesouhlasí s ním a odsuzují jej. Nechápou, proč jsou stále místní komunitou strkány na a za okraj společnosti. Cesta k revoltě je vydlážděna. Tímto jejich chování nechci v žádném případě obhajovat, ale pouze konstatuje, že situace která v zemích s muslimskou menšinou existuje, je důsledek určitého jednání místní společnosti! V tomto směru naprosto souhlasím s vyjádřením Australského premiéra. Respektujte zdejší společnost, nebo se spakujte a jděte jinam! Tito lidé jsou nebezpečím. A snahou EU je jejich počty a tím i nebezpečí znásobit dalšími 50 mul. Přistěhovalců z Afriky! Kdo je tedy základní příčinou ohrožení Evropské populace!? Přečtěte si DUKA, kdo a jak provádí rozklad společnosti v USA!!! Zde volí stejný recept!

Něco naprosto jiného je ale muslimská společnost v jejich původních zemích. Tyto země, přes veškerá tvrzení našich G-elit a medií nikoho neohrožují. Války vedené mimo jejich teritorium jsou, na rozdíl od expanzních válek USA a spol. hlubokou historií a všechny války mezi nimi, které stojí za řeč, jsou vyvolávány tajnými službami mocností, právě oním lstivým a poťouchlým způsobe za účelem hospodářského ovládnutí! Pokud někoho dlouhodobě atakujete, s délkou útoků stoupá pravděpodobnost odvety. Celkem logické! To že se straší muslimi jako militantními blázny, že se jim podsouvají nejhorší úmysly má jediný cíl, a to aby si lidstvo včas nevšimlo skutečného nepřítele, skutečného nebezpečí, který se jako žlutý mrak stále rychleji snáší na společnost za účelem skutečného konečného řešení!

201789

7.10.2009 15:17

Neví někdo?

Občasný čtenář 24.?.?.?

Škoda, že se v článku nezmiňuje druh výbušniny použitý k útoku. To by mohlo cosi napovědět. Kdysi jsem se o toto zajímal a dověděl se zajímavé informace, které samozřejmě nemusí být pravdivé. Podle analýzy residua (stopy) po explosi, bylo zjištěno, že bylo použito výbušniny C4, která byla vyrobena v Izraeli. Zajímalo by mne jak se takové množství C4 dostalo z Izraele až do rukou teroristů z Al Kaida. Neví někdo něco bližšího?

201942

7.10.2009 23:38

RE: Neví někdo?

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 84.?.?.?

Reakce na 201942

Ako sa tam dostal C4? Jednoducho, dostali to na bali v rámci boja proti terorizmu. [vyplazený jazyk]

Teraz vážnejšie, sú 2 možnosti:
1)Al-kaida to mala zo zásob ešte z čias mudžahedínstva, vtedy to dostali ako dar z SSA.
2)Al-kaida to dostala od Mosadu alebo to tam nastražil Mosad ako akciu pod falošnou vlajkou, kľudne môžete zameniť Mosad, za CIA či za hociktorú organizáciu s prístupom k C4 z Izraelskej výroby.

201982

Příspěvků: 17

05.10. 04:15 H.Linek  Uplna hloupost
05.10. 09:47 korutan  RE: Uplna hloupost
09.10. 11:15 Antiseptik  RE: Uplna hloupost
05.10. 10:33 Oracle  RE: Uplna hloupost
06.10. 03:41 H.Linek  RE: Uplna hloupost
06.10. 04:37 steve  RE: Uplna hloupost
06.10. 05:28 H.Linek  RE: Uplna hloupost
06.10. 06:59 steve  RE: Uplna hloupost
06.10. 13:31 korutan  RE: Uplna hloupost
07.10. 08:14 H. Linek  RE: Uplna hloupost
07.10. 09:32 Saša  RE: Uplna hloupost
07.10. 14:37 Mirda  RE: Uplna hloupost
07.10. 23:50 korutan  RE: Uplna hloupost
05.10. 12:24 Ursus  Ja nevim, staci se projit po zapadni Evrope a clovek zjisti, ze muslimove
05.10. 18:08 korutan  RE: Ja nevim, staci se projit po zapadni Evrope a clovek zjisti, ze muslimove
07.10. 15:17 Občasný čtenář  Neví někdo?
07.10. 23:38 Oracle  RE: Neví někdo?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 40 čtenářů částkou 10 502 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,05 Kč
Euro
25,51 Kč
Libra
29,70 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
23,24 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 465,93 Kč
1 unce stříbra
575,12 Kč
Bitcoin
1 218 273,45 Kč

Poslední aktualizace: 12.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 587