Diskuze k článku

Vzhůru do příštích voleb - Negativní strana podporuje demokracii

Příspěvků 23

10.6.2009 0:48

A já jim tolik věřil!

Jiří Kramář kramar (tečka) radun (zavináč) gmail (tečka) com 93.?.?.?

Uvědoměj si, Lischka, že sou úplně stejnej jako ti naši politici, kteří nám furt slibujou světlý zítřky. Čet sem ten jejich článek a už sem jim věřil, že se polepšili a sou konečně z gruntu jinej. Takovej upřímně jednoduchej a pravdomluvnej, kterej dostal nápad jak ty vošklivý přívlastky demokracie konečně zlikvidovat - a voni mi nakonec podstrčej demokracii pozdní sběr! Kdy nám už konečně nalijou čistýho vína?

192951

10.6.2009 8:48

RE: A já jim tolik věřil!

WL 194.?.?.?

Reakce na 192951

Občane Karamáři!

Vy mi nerozumíte. Nepodsouvejte mi nekalé úmysly. Já chci být také demokratem! Nejsvětlejší zítřek je černý. Nemůžeme přece oddělit osvětlenou přivrácenou stranu od té tmavé odvrácené.

Proč bychom se měli lišit od politků? Vždyť jsou to ti nejlepší a nejchytřejší z nás. Jdou nám vzorem, a tak bychom se měli všichni chovat podle nich - a následovat je. Nejsou si tak mrvně nejistí jako my, kteří se stydíme dávat se druhým za vzor.

Vy nemáte rád naše politky? To je zásadní křesťanský a demokratický nedostatek. Přece jsme si na listopadových "barikádách" (brigádách po páté) slíbili, že nebudeme jako oni - jako ti, kteří druhé nenávidí, klamou a zneužívají. Pravda a láska přece vítězí! Tak do toho... vyhrňme si rukávy.

Co na tom vidíte špatného, že si někdo pořídí rukojmí, třeba ježíše, milionové oběti násilí či demokracii, a na základě toho vydírá druhé? Vždyť to přece nedělá pro sebe, ale pro své voliče - pro nás a pro demokracii! Je šlechetný a za naše ideály se b(l)ije!

Sakra, vezměte do hrsti trochu rozumu a pojďme spolu do komunální politiky nebo do komunálního odpadu. Společně všechno dokážeme, a zdoláme všechny krize, tak aby, zatímco vy se budete dřít, my jsme se měli dobře a užívali si svobody a demokracie. Když se vám to nelíbí, tak si sežeňte si nějaké rukojmí a vybírejte přímo nebo přes stát výpalné od svobodných občanů.

Pokud mi budete měsíčně platit pár tisíc €, tak vás budu milerád zastupovat ve Světovém parlamentu.

192978

10.6.2009 19:44

RE: A já jim tolik věřil!

Jiří Kramář kramar (tečka) radun (zavináč) gmail (tečka) com 93.?.?.?

Reakce na 192978

To sou celej voni, Lischka! Říděj se rčením: Podle sebe soudím tebe! - jináč by si nemohli myslet, že jim nerozumím a že nemám rád politiky. Nevím jestli pravda - protože nikdy nevím čí - ale láska vítězí vždycky. U mne ano a proto politiky miluju. Neznám nic lepšího, než je vrcholovej politik a žádnej - a tím tuplem ani začínající komunální politik - mi nebude podstrkovat falešný návody a nebude mě učit mít politiky rád. Mám, co dědictví po předcích, v šuplíku celej štus těch nejlepších návodů a každej z nich úplně demokraticky dává každé politické straně příležitost přispět mé milostné vášni pro politiky, protože každej ten recept začíná vopravdu nestranně a tak pěkně poeticky: Středně prorostlého politika středního věku rychle omráčíme, dobře vykrvíme, dokonale vykostíme... A věřej mi, že není nad vrcholovýho politika! To je učiněná delikatesa, protože von vrcholovej není komunální a při výkonu své funkce v rámci zastupitelské demokracie na těch rautech nic podřadnýho nebo dokonce špatnýho nikdy nesežere.
Na Vašem místě, Lischka, bych si to s tím mým zastupováním ve Světovém parlamentu ještě dobře rozmyslel. Už teďkom sou mi dost sympatickej.

193013

11.6.2009 8:05

RE: A já jim tolik věřil!

WL 194.?.?.?

Reakce na 193013

Souhlasím s Vámi, jako ostatně s každým. Ano, láska prochází žaludkem. Proto se nesmíme divit, že nás užírají a požírají ti, kteří nás milují - nemoci, politikové, děti, hlad, bida, demokracie, tržní hospodářství, statistika, zemská tíže, stará, a tisíce jiných věcí a nakonec nakonec naše největší a nejlepší milenka....Jestli pak víte, která?

193046

11.6.2009 14:27

RE: A já jim tolik věřil!

Jiří Kramář kramar (tečka) radun (zavináč) gmail (tečka) com 93.?.?.?

Reakce na 193046

Ne, ne a ještě jednou ne, Lischka, tak lehko si mě nevochočijou! Sem člověk zásadovej, mám svý nevyvratitelný ideály a proto mi na tu naši demokracii nikdo šahat nebude - a basta! To je to samý jako by voni tý mý tříčtvrťce chtěli šáhnout na zadek! Každej, kdo to kdy zkusil, odišol a mal dva nožíky. Jeden vo vrecku a druhý v chrbátě. Jak bych mohl s nima souhlasit, že demokracie nám užírá nebo nás požírá. Stále to ještě nechápou. Já demokracii miluju nejmíň stejně jako všecky ty dnešní vrcholový politiky. Bez demokracie si dnes vrcholovýho politika neumím ani představit. Každej je v ní dneska naloženej jako v UHO - v univezální hnědý omáčce. Bez demokracie by mi dnes žádnej vrcholovej politik ani nechutnal. I když dřív - to byla, pane, jiná! Dřív býval i u nás daleko větší výběr. Krom tý lidově demokratický univezálně hnědý vomáčky jsme tu měli čili, kari a spoustu jinýho exoticky pestrobarevnýho koření - teda tu diktaturu, totalitu, despocii, tyranii a člověk si při troše přemýšlení k tomu mohl vybrat příslušnýho diktátora, nějakýho vobyčejnýho či generálního tajemníka, šáha nebo Velkýho kormidelníka revoluce - aby to spolu mělo ten správnej pikantní říz. Von Slovan všude bratra má a bratři si vodjakživa pomáhají. Ledaskam - a mezi tím se přátelsky navštěvujou.
Jo, a co se týká tý tajemný největší a nejlepší milenky, tak na tu mám pěkně políčeno. Dcera vyhrožuje, že bude za dva roky zubařkou. Já jí to schvaluju a platím v naději, že pak ta tajemná milenka přijde rychle vo všecky zuby a gerontologové vo iluze, že něčemu rozuměj.

193083

11.6.2009 15:32

RE: A já jim tolik věřil!

WL 194.?.?.?

Reakce na 193083

Občane Kramáři, tak se pravý demokrat netváří. Mluví prostě, doma sprostě. Už by měl někdo konečně vydat demokratický slovník.

Například: Milí občané! (Vy zkurv. svině!) Nebo: Daně (Hurá na ně!). Nebo: Přijďte k volbám. (Potřebujeme rukojmí.) Nebo: Postaráme se o důchodce. (Nedáme jim posl. šrotovné.) Chceme hájit vaše zájmy. (Postaráme se o vaše peníze. Jiné zájmy, než o prachy stejně nemáte.) atd.

My bohužel demokratický jazyk neznáme a proto jsme smutní. Kdo by mu rozuměl, ten by se nasmál. Kdybychom věděli o čem takový skvělý politik vlastně mluví, řechtali bychom se jako koně. Takto jenom jako koně protahujeme ksichty.

Jděte už konečně něco pořádného dělat. Najděte se třetí VPP, prodejte chatu nebo manželku. Investujte do mého fondu "Záhon". Pujčte si peníze za pěkný úrok (pro nás). Pozdravujete exekutora. Prodejte ledviny, kupte si noviny. prostě makejte, ať se galaxie točí nebo nám spadne slunce na hlavu. Sežeňte si Havlův teleskop.

S úctou od křivého dubu (nebo zubu?)

Váš výběrčí daní.

193089

12.6.2009 0:56

RE: A já jim tolik věřil!

Jiří Kramář kramar (tečka) radun (zavináč) gmail (tečka) com 93.?.?.?

Reakce na 193089

Když tak čtu ten jejich příspěvek, Lischka, tak si říkám jestli to už voni nemaj v genech. Voni budou nejspíš zadek toho slavnýho předka vod Nivnice nebo vod Uherskýho Brodu. Jejich volání po vydání demokratickýho slovníku a jejich potřeba demokratickýho jazyka by tomu nasvědčovala. Já mám, na rozdíl vod nich, úplně realistický a splnitelný potřeby, při kterejch se tvářívám úplně demokraticky i bez jejich poučování.
Taky je možný, že je to úplně jednoduchý, že ty neukojitelný pedagogický sklony maj z té vyhlášené slivovice, která je kolem Nivnice nejlepší na Moravě - i když to Valaši neradi slyší. Ale maj to ti Valaši marný, protože každej dnes vidí, že ta jejich slivovice odkojila akoráť expremiéra, kterýmu Španělé tisknou toho modrýho ptáčka, kdežto ta nivnická slivovice odkojila učitele národů, kterýmu cizáci postavili dnes už za naše peníze muzeum.
Ba ne, Lischka, ani ze slivovice to nemůžou mět, protože to by neměli koňsky protaženej ksicht, jak tady sám píšou, a řehtali by se jako kůň i bez toho demokratickýho jazyka, kterýmu já rozumět nechcu, protože moc dobře vím, jaký potíže měl jinej Jiřík, kterej se naučil po pečeným hadovi rozumět řeči zvířat.
No ale ten závěr! Měli by se nad sebou, Lischka, vážně zamyslet! Vyzývat čerstvýho důchodce, aby šel něco pořádnýho dělat může buď ten, kdo notoricky zanedbává chlast nebo začátečnicky naivní politik, kterej neví, co je to spiritualita. Já mám dnes už zítra. Celý roky jsem jezdil do práce kolem obrovský cedule, která byla naproti lihovaru. Jak budeme dnes pracovat, tak budeme zítra žít! To jsem si na ní četl a tím se teď ze zásady řídím. Proto odcházím degustovat před spaním produkt místní pěstitelské pálenice a každýmu, kdo chce i demokracii přežít, radím totéž.

193135

12.6.2009 18:26

RE: A já jim tolik věřil!

WL 160.?.?.?

Reakce na 193135

Vzdávám to. Nechávám vám poslední slovo. Neboť na mne přišla demokracie. Toaletní papír nikde, tak mažu někam ven pod křoví (the bush). Příště počkejte. Pustím se do všech kramářů na světě..i oni mají právo na demokracii.

193198

12.6.2009 21:41

RE: A já jim tolik věřil!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 193198

chytrolín kramář má totiž vždycky pravdu [velký smích] sice občas neskutečně žvaní, rozumu nepobral, některé souvislosti mu nedocházejí a ani na stará kolena v lecčems nezmoudřel, ale pokládá se za zkušeného praktika a poučovatele všech. holt "moderní", pokrokářský starý pán...

193204

13.6.2009 9:55

RE: A já jim tolik věřil!

Jiří Kramář kramar (tečka) radun (zavináč) gmail (tečka) com 93.?.?.?

Reakce na 193204

Vážený anonym 85 snad promine, že se jim pletu do debaty. Nemohu však jinak a musím poděkovat za projevený názor. Odjakživa sice vím, že jsem až neskutečný blb, jenž nepoučitelně a radostně hlásá jen to, co jej napadne, a zásadně plave proti proudu, ale každý upřímný názor mne vždy velmi potěší. Už ve třetí třídě - a to bylo v roce 1956 - jsem hodil pod nohy řediteli školy pionýrský šátek s tím, že mezi takovými blbci, kteří se nikdy nervou, já být nemusím. Od těch časů má blbost už jen rostla, takže jsem byl příslušníky KSČ označován za pravicového oportunistu a bytostnými antikomunisty za rafinovaného kryptokomunistu. U nás nejrozšířenější katolíci mne mají za primitivního ateistu a ti ateisti zase za odpůrce vědeckého světového názoru. Fašisti mne považují za bolševika a rozumní lidé za blbého blázna. Už jsem si zvykl, neboť být považován za blbce ve zblblém světě je pro mne ohromně důležité potvrzení, že jsem za ty roky nezestárnul a stojím zpříma.
Ovšem poučovat nikoho nehodlám - to se velmi mýlíte. Lidé jsou většinou nepoučitelní a za právo páchat svobodně vlastní blbosti se vedla a ještě povede nejedna revoluce. Ani já jsem nebyl jiný. Naštěstí se tomu všemu už mohu smát, neboť při své blbosti vím, že život si nakonec každého blbce profackuje k obrazu svému. Proto se i při holení na sebe do zrcadla radostně usmívám.

193231

14.6.2009 13:48

RE: A já jim tolik věřil!

WL 194.?.?.?

Reakce na 193231

No, jen abyste se z toho vyznávání lásky nepotento.
Přece víte jak dopadlo vyznávání lásky k sovětským soudruhům: SSSR = USSR = USA. Nebo ČSSR = ČR+SR. Stačí vyměnit písmeno a je všechno jinka.
Jsem pro, říkat americkým soudruhům i těm našim pravdu rovnou do očí. Pes, který štěká, nekouše. Zato ti, co jim tak líbezně vyznávají lásku, jen čekají na příležitost, aby jim zakroutili krkem. Tak věděj Kramář, bacha na NATO.

193273

14.6.2009 23:29

RE: A já jim tolik věřil!

Jiří Kramář kramar (tečka) radun (zavináč) gmail (tečka) com 93.?.?.?

Reakce na 193273

Že se i voni, Lischka, nakonec sám zařaděj mezi ty rozumný lidí - to sem teda při psaní toho mýho předcházejícího příspěvku netušil!

Fašisti mne považují za bolševika a rozumní lidé za blbého blázna. Už jsem si zvykl, neboť být považován za blbce ve zblblém světě je pro mne ohromně důležité potvrzení, že jsem za ty roky nezestárnul a stojím zpříma.

Extra pro nich musím tu první větu napsat polopatě:

Fašisti mne považují za bolševika a rozumní lidé za blbého blázna, který v důležitých věcech rád říká to, co si doopravdy myslí. Už jsem si zvykl, neboť být považován za blbce ve zblblém světě je pro mne ohromně důležité potvrzení, že jsem za ty roky nezestárnul a stojím zpříma.

Ten doplněk je skutečně pravdivý. V sedmdesátém roce jsem soudruhům řekl přímo do očí, co si o jejich politice myslím, vrátil jsem jim legitimaci a z učiliště spojů jsem z dobře placeného místa odešel sám a dřív, než mne stačili soudruzi vyhodit jako několik mých kolegů. Od toho roku mi žádná stranická legitimace nikdy nechyběla, A nikdy, včetně pěti let u Topolánkových společníků, jsem rektální alpinizmus neprovozoval, pročež jsem byl vždy po zásluze odměněn. Stále jsem byl na cestách.
Ale protože jsem skutečně celý život zamilovaný a stále si život bez lásky neumím představit a protože mi báseň k narozeninám nikdo nikdy nevěnoval, napsal jsem před dvěma roky báseň nejen pro sebe, ale i pro tu největší a nejlepší milenku. Opravdu si to zaslouží. Její kynoucí náruč zbavuje člověka starostí z toho, co s ním ta demokracie ještě vyvede.

Už je tady

věnováno mé věrně čekající poslední milence

Už je tady šedesátka,
na hřbitově vrzla vrátka,
hrobník hnátem hrob již hloubí,
černou rakev rakvář roubí,
už mou mladost roky rdousí,
zubatá si kosu brousí,
už se na mne holka směje
- na krchově jáma zeje.

Rudé srdce ledva bije,
ODS můj rubáš šije,
Maryša se divně kouká,
na cestu už sýček houká,
nevelký je ten můj důchod,
na hřbitov to volný průchod!
Už je tady šedesátka
- teď to půjde rychle - zkrátka...

193296

12.6.2009 23:45

RE: A já jim tolik věřil!

Jiří Kramář kramar (tečka) radun (zavináč) gmail (tečka) com 93.?.?.?

Reakce na 193198

Za takový poslední slovo jim pěkně děkuju! Voni sou, Lischka, přece jenom potměšilý (foxy), z ničeho nic zahýbaj kramle foxtrotem (lištím cvalem, klusem nebo během - zde si svobodně můžou vybrat) a ještě k tomu výhružně vrčej jako foxteriér v noře, když drží lišku v mordě, místo aby vytrvali a pak se uvědoměle a z čistýho srdce radovali, jak to jenom voni uměj, že to tu zase dopadlo přesně podle našeho stranickýho pozdravu: Jeden za všechny a všechno za hovno! Nic bych za to nedal, že s takovou ani ta naše negativistická strana tady tu naši demokracii v dohledný době nevybuduje. Kdyby nás tu bili, nebo aspoň vajíčkovali, aby aspoň to morální vítězství bylo naše!

193210

11.6.2009 20:11

RE: A já jim tolik věřil!

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 93.?.?.?

Reakce na 193083

Můj stomatolog se nedávno vrátil z kláštera po pěti letech(už bylo na čase),nejspíš Bruno zařídil.Ale nevím,jestli zrovna ten,co má dnes svátek. [smích]

193110

13.6.2009 9:14

RE: A já jim tolik věřil!

Jiří Kramář kramar (tečka) radun (zavináč) gmail (tečka) com 93.?.?.?

Reakce na 193110

Vážený micho 93, a podrobnosti vstupu Vašeho stomatologa do kláštera by k mání nebyly? Snad jej tam neuvrhla nejstarší sestra, když pro něj v důsledku náhlé chudoby šlechtického rodu nedokázala opatřit dostatečné věno a tím pádem i vhodnou manželku? Když občas poslouchám nářky šéfa stomatologické komory, tak mne při mé vrozené blbosti nenapadá nikdy nic jiného, než že ti stomatologové jsou u nás chudáčci lidumilové a proto věčně holé prdele.

193229

10.6.2009 11:47

vrchol demokracie

adammmm 89.?.?.?

Za vrchol demokracie považuji skutečnost, že člověk nemusí chodit povinně volit. Takže v současné době se může člověk cítit asi nejsvobodnější, nemusí chodit volit, může si vyjádřit co chce kde chce a jak chce. Nikdo vám nebrání vydávat a publikovat ty největší konspirační teorie o blížící se super totalitě židovstva. Můžete se svobodně přehrabovat v odpadkových koších a napříč celou planetou prostřednictvím internetu kooperovat na vytváření a potvrzování teoriích blízkých vašemu vidění světa. To je svoboda.

192989

10.6.2009 18:46

RE: vrchol demokracie

steve 70.?.?.?

Reakce na 192989

.. může si vyjádřit co chce kde chce a jak chce - jses dravec - 261 zubu.
.. Nikdo vám nebrání vydávat a publikovat
.. To je svoboda
---------
.. a co tak "pickozudovozu" soukmenovce. Muze se nebo nemuze ? Svoboda - ne? [smích]

193010

10.6.2009 22:10

RE: vrchol demokracie

korutan 81.?.?.?

Reakce na 193010

Steve, jakou svobodu máme nám dnes ukazují ze všech stran! Sice je pár zlých a věrolomných šmejdů, kteří jsou ochotni tvrdit, že premiér je agent Mosadu a že jím byl už za komunistů, nebo dokonce pomlouvají Pecinu v různých naprosto, ale naprosto, že, neopodstatněných příspěvcích, že je to gauner, co tuneloval naše hospodářství a že si na pomoc vzal drogového krále, ale tito šmejdi budou zajisté zlikvidováni v další vlně zatýkání!! Co si dovolují pomlouvat naše elity!
Nebo ten nesmysl, že ČT porušila nějaký paragraf 19 nějakého podělaného zákona! Jenom proto, že stáhla Dělnický straně volební spodky!Nebo spoty? Já pevně věřím, že naši chrabří zákonodárci jasně ukáží, že je nutné použít všech prostředků na usměrnění extrémistů a nějaký zákon nám v tom přeci nemůže překážet, né?
A s těma nekorektníma přispěvatelema taky musí zatočit, už o tom psalo Metro. Že prý jim to přispívání, nekorektní, pěkně počítají! Jedině správně! Ať žije Svoboda našeho slova!!!

193020

10.6.2009 23:56

RE: vrchol demokracie

Boletus majakuka (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 192989

Tak jo. Ty jeden tlustej žide..Chceš mi rozpálit...Abych řek co chceš abych řek...Tak povidám jo...Sere mi to a to.. a pak taky TO...Jo a ještě ty tvoje "svobodný" rozumy...Tak co..nejsem já tabulkovej extremista [velký smích] ...(taky nejsem žádnej hubeňour....a co teprve žid [velký smích] )...No a co TY?...A co vrchol demokracie? [velký smích] [velký smích] ...Jo a svoboda...abych snad neurazil.....Jen aby to nebyla EVA..to by zamrzelo...
JSEM GENTLEMAN [cool] ...

193027

11.6.2009 20:24

RE: vrchol demokracie

Petr Černý 160.?.?.?

Reakce na 192989

Za vrchol totality považuji skutečnost, že člověk nemusí chodit povinně volit, protože volí jiní za něj a všechno je dopředu zvolené..

Takže v současné době se může člověk cítit asi nejsvobodnější, protože se může cítit nejzotroččenější (svoboda je otroctví, demokracie je totalita).

Nemusí chodit volit, může si vyjádřit co chce kde chce a jak chce, protože to není nic platné. Nikdo vám nebrání vydávat a publikovat ty největší konspirační teorie o blížící se super totalitě židovstva, protože všichni jsem už "židi" (nemyslím národnost).

Můžete se svobodně přehrabovat v odpadkových koších na sídlištích a napříč celou planetou prostřednictvím internetu kooperovat na vytváření a potvrzování teoriích blízkých vašemu (debilnímu) vidění světa. To je svoboda (otroctví).

Vrchol horní je totiž vrchol spodní. Vrchol demokracie je vrchol totality.

193112

11.6.2009 23:17

RE: vrchol demokracie

Jiří Kramář kramar (tečka) radun (zavináč) gmail (tečka) com 93.?.?.?

Reakce na 193112

Vážený pane Petře Černý, napsal jste to moc pěkně - ovšem dost nepřesně nebo neúplně.
Nemusí chodit volit, může si vyjádřit co chce kde chce a jak chce, protože to není nic platné.
Pokud se například vyjádříte ve firmě modrých ptáků pochvalně o odborech, bude to horší, než za dřívější totality "útok na samotnou podstatu socialismu." Tehdy si to o vás zapsali do kádrových dotazníků, věnovali vám zvýšenou "péči" - ale nechali vás pod dohledem pracovat a žít tam, kde jste zvyklý. Dnes si vás modří ptáci zapíší do seznamu osob s nebezpečnými názory, v rámci nejbližší pravidelné reorganizace vás označí za nadbytečného a poděkují vám zdvořile za vykonanou práci. Od té chvíle jako zaměstnanec ve svém nebo příbuzném oboru v širokém okolí práci nikde nenajdete. Najednou máte problémy. Nicméně je to obrovský pokrok, poněvadž ještě dřív se za totéž kacířství křižovalo, stínalo, upalovalo, elektricky křeslovalo, věšelo, střílelo či gulagovalo. Dnes je doba mnohem humánnější, ale ti nepolepšitelní a povolený Hyde park ignorující řečníci nejčastěji hynou při dopravních nehodách. A bude hůř.

193132

10.6.2009 11:54

fuj

vinny 89.?.?.?

Jaka nahoda ze nasi politici podepsali vcera nejakou petici ci jiny skvar proti rostoucimu extremismu a to zrovna v dobe kdy zacala ceska policie zatykat domele EXTREMISTY po cele CR a zaroven policelni prezident oznamil zrizeni protiextremistickych policejnich komand na severu cech a severni morave.Opravdu jen nahoda,ale jen pro klienty Jedlickova ustavu.UZ SE BOJI SMEJDI,priste by misto vajicek mohly litat granaty.Otazka nezni jestli,nybrz KDY.Co si take jineho zaslouzi,kouknete se na Paroprase,vcera soud rozhodl,ze se mu Kubice omlouvat nemusi.Proc asi.-obsah Kubiceho zpravy byl zalozen na informacich BIS takze Paroubkuv kamos Duricko,jeho dcera,jachta a pak strileni na Paroubkove party,vse souhlasi.Je tu Bordel a Oni nam chcou kazat Moralku,smich ci plac

192990

10.6.2009 19:42

náš čecháček v Italii.

insider 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=VVPwghdMrDw ale má imunitu [oči v sloup]

193012

Příspěvků: 23

10.06. 00:48 Jiří Kramář  A já jim tolik věřil!
10.06. 08:48 WL  RE: A já jim tolik věřil!
10.06. 19:44 Jiří Kramář  RE: A já jim tolik věřil!
11.06. 08:05 WL  RE: A já jim tolik věřil!
11.06. 14:27 Jiří Kramář  RE: A já jim tolik věřil!
11.06. 15:32 WL  RE: A já jim tolik věřil!
12.06. 00:56 Jiří Kramář  RE: A já jim tolik věřil!
12.06. 18:26 WL  RE: A já jim tolik věřil!
12.06. 21:41  RE: A já jim tolik věřil!
13.06. 09:55 Jiří Kramář  RE: A já jim tolik věřil!
14.06. 13:48 WL  RE: A já jim tolik věřil!
14.06. 23:29 Jiří Kramář  RE: A já jim tolik věřil!
12.06. 23:45 Jiří Kramář  RE: A já jim tolik věřil!
11.06. 20:11 micha  RE: A já jim tolik věřil!
13.06. 09:14 Jiří Kramář  RE: A já jim tolik věřil!
10.06. 11:47 adammmm  vrchol demokracie
10.06. 18:46 steve  RE: vrchol demokracie
10.06. 22:10 korutan  RE: vrchol demokracie
10.06. 23:56 Boletus  RE: vrchol demokracie
11.06. 20:24 Petr Černý  RE: vrchol demokracie
11.06. 23:17 Jiří Kramář  RE: vrchol demokracie
10.06. 11:54 vinny  fuj
10.06. 19:42 insider  náš čecháček v Italii.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 0

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
21,00 Kč
Euro
25,56 Kč
Libra
29,72 Kč
Kanadský dolar
17,38 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
19,32 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 686,02 Kč
1 unce stříbra
578,13 Kč
Bitcoin
1 220 968,99 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 927