Diskuze k článku

Tamilští separatisté po 26 letech končí

Příspěvků 13

19.5.2009 2:07

Kdo za tím stojí?

Jan X. 94.?.?.?

http://therearenosunglasses.wordpress.com/2009/04/...
http://milfuegos.blogspot.com/2009/05/gaza-ii-unfo...
Jinak ty "nacistické masakry", neviděli jsme už tenhle druh propagandy někde?
Jakmile tohle někdo vypustí z úst na adresu Sinhálců, poté, co vyhnali Izraelce a jeden jejich prezident za to byl zřejmě i zaražděn, začíná jednomu svítat...

191428

19.5.2009 4:08

RE: Kdo za tím stojí?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191428

Překlad tohoto článku by byl vypovídajícím doplňkem k článku MédiBédi. Je až neuvěřitelné, jak se ta rakovina šíří...jaké intriky Mossad a CIA používají. Přesně podle pravidla: "Dva se perou a třetí se směje", hlavně, že se kšefty hýbou. BTW, podobný článek z jiné webové stránky už tady postoval Steve jinde.

191433

19.5.2009 2:20

Valka vzdycka byla dobry byznys.

Rene Bartosek 68.?.?.?

A Tamilove nebyli tak dobri zakaznici, takze ... Uvidime jakeho progresu dosahne rezim vsazejici na rezniky. KLDR takhle buduje komunismus uz pres 50 let. V Izraeli se vedou ponekud lepe, ale tam jsou masivni dotace z USA, plus skryta podpora ze Zapadu. Tusim export Izraele v obchodni bilanci vice nez z poloviny tvori zbrane a zbranove systemy. Co az se tvrde projevi krize? Daji se "kanony" jist nebo pouzit k necemu jinemu potrebnemu?

V zemich tretiho sveta 80% prijmu lidi jsou urceny na nakup potravin. Co se stane, kdyz ryze zdrazi o 100%? Co muzou ztratit lidi, ktery zustava pouze holy zivot? A ziskat muzou uplne vsechno. Tady je zajimava fotografie, z te tvare vyzaruje klid, sebeucta, leadership, moralni prevaha. A nema strach dostavil se k procesu bez toho, ze by vedel co s nim bude. Tihle lide budou vest miliardy tech co nemaji, co ztratit. A stare metody v case, kdy neni co ztratit nebudou fungovat.

Chrestime zbranemi, vymyvame hlavy propagndou a lacinou zabavou. Hromadime veci, abychom vlastnili jako hovnivalove. Misto toho, aby jsme skutecne byli. Neni divu, ze vyhnivame zevnitr. Lze administrativne omezit imigraci skoro k nule. Lze zavest treba fincni podpory pro 3 deti na rodinu a dost. Kdo chce vice musi byt schopen 4-te, 5-te ... dite finance zabezpecit. Nelze vsak naridit obnoveni vnitrni vitality spolecnosti. A ta stoji a pada s moralni urovni. Bez viry v neco a moralky jsme pouze o neco vice inteligentni zvirata. A inteligentni zvire je nebezpecne sobe i svemu okoli mnohem vice nez jakykoliv predator.

Inteligence nam umoznuje odsouvat chyby do budoucna a hromadit je. Moralka a mravni rozmer z nas dela teprve bytost, ktere se lisi od zvirete a neceka az system nahromadenim chyb zkolabuje. Nas odveky problem tkvi ve svobodne volbe, a beda kdyz se svobodne volby bojime, vzdame se ji a nechame za sebe rozhodovat jine. Hlupaky, kteri maji jednoducha reseni v podobe bajonetu zabaleneho do libiveho obalu Hightech a osvedecneho ostnateho dratu.

Cas hlupaku se vsak krati, protoze strategicke sachy se hraji s protihraci vysokych kvalit a existuji navic miliardy lidi, kteri krome zivota nemaji co ztratit. Jednoducha vojenska vitezstvi proste nejsou v moznosti vyberu. Ani vyhrana valka nezabrani vnitrni hnilobe. Mame 20 let na to, nez se dostaneme do pozice, kdy prilis starou populaci ceka vymreni. A kver v ruce, ani hromady mrtvol nas z toho nemuzou vytahnout.
http://www.prop.sk/nase_deti.html
http://www.czechfp.cz/site/?p=7276
http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1173
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/169049-dar...
http://www.blisty.cz/art/46834.html
http://www.blisty.cz/art/46507.html

191429

19.5.2009 8:06

RE: Valka vzdycka byla dobry byznys.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191429

>...Mame 20 let na to, nez se dostaneme do pozice, kdy prilis starou populaci ceka vymreni. A kver v ruce, ani hromady mrtvol nas z toho nemuzou vytahnout.
-----------------------------
Dvacet roků je přiliš optimistický názor. David Rockefeller hovoří o nadbytečné populaci planety, která se musí okamžitě začít řešit, jinak "nikdo" nepřežije. Slovo nikdo je v uvozovkách, protože se jedná především o jejich vlastní přežití. Na všeobecnou populaci (a nezáleží na věku) už mají připraveny geneticky modifikované potraviny. Nedávno probíhalo hlasování US kongresu o zákazu pěstování organických produktů (Bill HR 875). Jak to dopadlo zatím nevím. Kdo za tímto lobuje je naše velice dobře známá firma MONSANTO. Zločinci z Monsanta tlačí i na Evropské státy aby přijaly podobná opatření.

Dobrá rada pro všechny: kupovat a konzumovat pokud možno všechno organicky pěstované a organicky chované. Tohle se týká i domácího (jatečního) zvířectva. Také tlačit na vládní úřady k prosazení zákazu pronikání Monsanta na domácí trhy. Tady se už vůbec nejedná o zdravou kapitalistickou soutěživost prováděnou regulací neviditelné ruky trhu. Tady jde předvším o naše zdraví a o naše životy, kde pro změnu působí ta neviditelná ruka globalistů. Omlouvám se za OT, ale tohle se musí rychle a hlasitě rozkřiknout. Mám šokující informace, ale jak jsem již napsal, jsme s tím tady OT.

191447

19.5.2009 21:12

RE: Valka vzdycka byla dobry byznys.

Maut 88.?.?.?

Reakce na 191447

Nadace toho samého Rockefellera ve spolupráci a za finančního přispění dalšího Chazara - Billa Gatese - vybudovala na jednom neobydleném Špicberském ostrově v hoře semenovou banku s parametry protiatomového krytu s pancéřovanými vraty. Sváží tam geneticky neupravená semena všech hlavních plodin, stromů a rostlin z různých konců světa. Proč asi? Pro koho? Pro jaký scénář? Už někdy někdo viděl Chazara cpát fůru prachů do něčeho, co nebude potřebovat, co mu nevynese ještě větší fůru peněz a moci?

191490

20.5.2009 8:57

RE: Valka vzdycka byla dobry byznys.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191490

>Nadace toho samého Rockefellera ve spolupráci a za finančního přispění dalšího Chazara - Billa Gatese - vybudovala na jednom neobydleném Špicberském ostrově v hoře semenovou banku s parametry protiatomového krytu s pancéřovanými vraty. Sváží tam geneticky neupravená semena všech hlavních plodin....
-----------
O těch Špicbercích jsem nevěděl, ale dostal jsem se k podobným informacích, které by mohly být námětem nějakého sci-fi hororového filmu. Zkrátka natolik nepředstavitelné svou hrůznou zločinností, že tomu ani ti největší konspirativci neuvěří. Zdravý rozum nemůže pochopit logiku psychopata, jelikož jeho jediná logika je: "Buď já a nebo nikdo"(!!!)

191524

19.5.2009 7:42

Video-bojovníci

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Zajímavé to s těmi videokazetami. Naprosto přesně to samé platí i v demokratické republice Kongo. Zde si bývalí bojovníci (dnes rebels nebo excombatants) dávají jména svých hrdinů jako Rambo, Commando atp. Plakáty a videokazety se Schwarzenegrem nebo Stalonem na každém rohu. Vlastní jména ti lidé, kteří jsou vojáky už od útlého dětství, ani neznají. Kdybych to neviděl na vlastní oči a s těmito lidmi několikrát osobně nemluvil tak tomu nevěřím.

191445

19.5.2009 10:02

RE: Video-bojovníci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 191445

Pokiaľ Tamilci v roku 2007 ovládali 15 tisíck km štvorcových a nedokázali na tomto území zorganizovať armádu na podmienky boja proti presile ako Vietnamci, tak museli nevyhnutne prehrať. Video-bojovníci v reálnom svete zrejme nemajú šancu na úspech.

191450

19.5.2009 10:26

RE: Video-bojovníci

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 191450

V Kongu to tak neplatí. Tato země je jedna obrovská jungle. Místní armáda bez motivace, většinou bez výcviku a vzdělání, rekrutovaná ze samotných bývalých combatants není schopna s neozbrojenými skupinami nic dělat. Nebyla by toho schopna ani vycvičená a početná armáda. Jediný způsob zde je vyjednávání a prodlužování naděje. Nabídnout těmto ozbrojeným bandám alternativní budoucnost. Práci a uplatnění. Tento proces byl zastaven. Živí se tedy jak umí. Obchodují se slonovinou, prodávají gorilí mláďata, kšeftují s diamanty atp. Na řešení ze strany OSN nejsou peníze (čti.banky přestaly sypat money).
Na straně druhé se dá říci, že není ani vůle tento demilitarizační a rekvalifikační proces obnovit protože těžba cínu, diamantů, zlata, koltanu a dalších nerostů, na které je Kongo bohaté, je mnohem snažší v chaosu a za asistence korupcí prorostlé vlády. Země v chaosu se vždy ovládá snáze.
Paralely na podmínky v ČR si doplňte sám.

191453

20.5.2009 15:22

Medu Bedu bude možná zajímat

pietroo 194.?.?.?

Obajdallach, první kálif dynastie Fatimovců (která bojovala s templáři) byl Žid?

N.A.Boutmy: "Kabala, sekty,tajné spolky":
„Sekta Izmailitů...Vidíme zde obměnu známých nám už učení kabbalistických a gnostických o postupném původu světa cestou emanace, t j. výtoku božských sil.
Základním dogmatem Izmailitů byla víra v příchod Mahdiho, tj. posla Božího, jenž měl zříditi na zemi království spravedlnosti. Vůdcové sváděli do své sekty nejen musulmany, než i křesťany a židy, při čemž kázali mohamedánům, že Mahdim bude Izmail, potomek Aliho, židům, že to bude Messiáš, král židovský, a křesťanům, že to bude očekávaný Spasitel.
Izmailité chovali své učení v hluboké tajnosti a zasvěcení museli skládati přísahu, že nezradí
tajemství.
Oni měli 9 stupňů zasvěcení, při čemž Izmailité nižších stupňů pevně věřili, že Mahdi přijde a byli hotovi do poslední kapky krve za tuto ideu fanaticky bojovati. Teprve ve vyšších stupních otevíraly se zasvěceným oči, neboť tam hlásala se úplná negace náboženství, bezzákonnost..........Těmto zasvěcencům bylo náboženství Izmailovo pouhou allegorií, jež označovala říši vědomosti (gnosis) a Svobody.
Touto kabbalistickou dvojakostí učení (jež je společná všem židy založeným tajným spolkům) odchýlili se Izmailité od cesty Mohamedem určené, kde bylo učení pro všechny stejné a neobsahovalo žádného tajemství..... že za tím účelem měl předseda sekty té ve vhodné chvíli vystoupiti v úloze Mahdího.

A vskutku: na počátku X. stol. podařilo se sektě Izmailitů nejen opanovati severní Afriku, ale i zříditi tam svou dynastii Fatimidů, nazvanou tak ku cti Fatmy, dcery Mohamedovy, ženy Aliho.
Ale ohromujícím je to faktum, že prvním kalifem této dynastie byl čistokrevný žid, Obajdallach, a že Izmailité nižších stupňů, jsouce slepou zbraní v rukou vůdců sekty, cenou své krve dobývali trůn tomuto židovi, vidouce v něm očekávaného Mahdiho, posla Božího, a svatě věříce, že slouží potomku Aliho a že tím plní příkaz proroků.
Fatimidé. Tento velkolepý podvod stal se takto:
syn Abdallacha, reformátora sekty Izmailitů, Hussejn, nabyl ohromného jmění a vlivu, maje, co hlava sekty, ve své disposici pluky Izmailitů, čili tehdy tzv. Karmatů, rozsetých po Persii, Sýrii a Arábii.
Residencí Hussejnovou bylo malé syrské městečko Sajamech, kde jeho tajemný život i časté cesty budily u obyvatelstva obdiv i hrůzu.
Kdysi kdosi z přátel Hussejnových vnukl tomuto myšlenku, oženiti se s vdovou po židovi, s krasavicí
židovkou, jež měla z prvního manželství syna. Bezdětný Hussejn vychoval nevlastního syna, jakoby byl vlastním, svěřil mu tajemství sekty, určil ho za svého nástupce, prohlásil ho za imama (velekněze), tj. za toho Mahdiho, v jehož příští víra tvořila hlavní dogma sekty Izmailitů.*)

191552

20.5.2009 18:12

RE: Medu Bedu bude možná zajímat

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 191552

Ísmaílíty znám, píše o nich James Wasserman v knize "Templáři a assasínové" (assasínové byli radikálním ísmaílítským křídlem, jejich nejlepším výkonem byla vražda jeruzalémského místodržícího Konráda z Montferratu).

Je to šíitská větev, která uznává jen 7 imámů, protože 8. byl opilec (to hlavní křídlo šíitů uznává posloupnost přes tohoto opilce - celkem imámů 12 a ten poslední se má vrátit a ukázat se v íránském Quomu jako skrytý Mahdí, jak doufá celý Írán v čele s Ahmadínejádem, který poručil své vládě uzavřít předběžnou smlouvu s Mahdím a hodit ji do posvátné studny právě v Quomu).

S tím Obajdallachem jsi mě dostal [překvapení] Ukládám do archivu [mrknutí jedním okem]

Těch devět zasvěcovacích stupňů je v té knize podrobněji rozepsaných, takže kdyby Tě to zajímalo, mohu přepsat, je to dosti zajímavé.

V nynější době je to progresivní větev šíitů, posílají děcka na západní university a snaží se stavět sítě škol a různá užitečná zařízení. Zaštiťují se organizací The Aga Khan Development Network (AKDN)

191569

22.5.2009 13:42

RE: Medu Bedu bude možná zajímat

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 191569

Toho Obajdallacha nemohu bohužel ověřit z jiných zdrojů. Jo, pošli těch 9 stupňů zasvěcení nebo to dej tady, pokud by to bylo možné. Můj mail pietroo@seznam.cz [smích]

191724

20.5.2009 15:26

fatimská dynastie 2

pietroo 194.?.?.?

Takovým byl původ Obajdallacha, prvního kalifa podvržené dynastie Fatimidů.
K zakrytí židovského původu Obajdallachova byla učiněna rozsáhlá opatření, k nimž patří pobití obyvatelů města Salamechu Karmaty (ježto obyvatelé tito znali židovský jeho původ), popravení některých vůdců karmatských, kteří později brali zákonitou posloupnost v pochyby apod.
Ale přes všechno toto ani bagdadská dynastie Abbassidú, ani španělská Omejadů neuznala nikdy Fatimidy za potomky Aliho.
Během více než 250 let (909—1171) vládl tajný spolek na severu Afriky pod vedením svých velmistrů, kteří nosili zvučný titul dynastie Fatimidů, ale ve skutečnosti byli potomky žida Obajdallacha.
Toto faktum více než vše ostatní mluví ve prospěch tvrzení L. Dastiera, že sektu Izmailitů založili židé ku svým zištným účelům.
Panování žida Obajdallacha vyznačilo se událostí, jež hluboce otřásla musulmanským světem:
V lednu 930 na rozkaz velmistra Obajdallacha opanovali Karmaté město Mekku a přes zoufalý odpor pravověrných musulmanů uloupili z Kaaby největší mohamedánský klenot, »černý kámen«, jenž dle tradice byl přinesen z nebe andělem Gabrielem synu Abrahamovu Izmailovi, praotci Arabů. [překvapení] [smích]

191553

Příspěvků: 13

19.05. 02:07 Jan X.  Kdo za tím stojí?
19.05. 04:08 Mirda  RE: Kdo za tím stojí?
19.05. 02:20 Rene Bartosek  Valka vzdycka byla dobry byznys.
19.05. 08:06 Mirda  RE: Valka vzdycka byla dobry byznys.
19.05. 21:12 Maut  RE: Valka vzdycka byla dobry byznys.
20.05. 08:57 Mirda  RE: Valka vzdycka byla dobry byznys.
19.05. 07:42 jean.laroux  Video-bojovníci
19.05. 10:02  RE: Video-bojovníci
19.05. 10:26 jean.laroux  RE: Video-bojovníci
20.05. 15:22 pietroo  Medu Bedu bude možná zajímat
20.05. 18:12 MedaBeda  RE: Medu Bedu bude možná zajímat
22.05. 13:42 pietroo  RE: Medu Bedu bude možná zajímat
20.05. 15:26 pietroo  fatimská dynastie 2

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 0

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 1

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
886 290,82 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 058