Diskuze k článku

Čočka a makaróny by mohly ohrozit bezpečnost Izraele

Příspěvků 13

5.3.2009 10:23

A divite se

Kadlik 80.?.?.?

Ja teda ne do koncentracniho tabora se prece neposilaj potraviny a humanitarni pomoc jediny co jim tam izrofasouni hodej bude par fosforovejch bomb na hlavu.

185657

5.3.2009 11:50

Perla demokracie a svobody na Blízkém východě

hestroy 77.?.?.?

Ano, ano, ten z největších národů, hned po muslimech, křesťanech, budhistech, hinduistech a dalších, je skutečnou ukázkou svobody a tolerance. Sice si žid nemůže vzít nežidovku, ale to se s primitivním islámem nedá srovnávat, neboť zde je to z bohumilého důvodu. Míšení ras je totiž velice špatné, to se židé dozvěděli koneckonců i od jejich vzoru - Adolfa Hitlera.

Dále je nutné méněcené rasy (muslimy) segregovat, aby nešlapali svýma špinavýma nohama po posvátné židovské půdě. Dále je nutné kolem nich postavit obří zdi s kulometnými věžemi, aby se ta špína nerozutekla.

Dalším důležitým bodem je vyhladovění této špíny v ghettech, přesně dle jejich německého vzoru. Nesmíme zapomínat, že ideologie bolševismu, nacismu a sionismu jsou v podstatě totožné, vždyť mají společné tvůrce...

A konečné řešení muslimské otázky? Bombardování fosforem a radioaktivní municí.

Ano, židé, jako ta nejčistší rasa, která je dokonce i nad rasou křesťanskou, neboť se nesmí mísit ani se špinavými gojim, má právo dělat přesně to samé, co dělali ti zlí nacisté za WWII.

Naprosto chápu, když židovský voják rozstřílí malou palestinskou holčičku. Vždyť dle jejich slov ta špinavá muslimská rasa nemá právo na existenci.

A je také velmi dobré, že nadřazená židovská rasa ovládá téměř každý stát, který na Zemi je. Díky tomu má dostatek prostředků (v poslední době museli gojímům trochu pustit žilou a přejít od skryté bankovní zlodějiny k okázalé zlodějině státních peněz, čili peněz daňových poplatníků) na to, aby si své vedoucí postavení udržela a dokázala konečně ovládnout miliardy gojímů, z kterých po jejich totálním ožebračení udělá své otroky, přesně tak, jak bylo v židovských svatých knihách předpovězeno.

Sláva Izraeli a jeho stvořiteli Rothschieldovi. Sláva Sidovi, sláva Vojtovi49, sláva Van Guldsteinovi, sláva Pražákovi, sláva Kafiášovi a dalším čistokrevným vyvoleným nadřazeným. Sláva jim, nechť jim jejich bůh peněz, zlodějiny a lži, dá dlouhý, vyvolený život, plný pokrytectví, ale hlavně peněz, peněz, peněz bez práce.

185670

5.3.2009 13:20

RE: Perla demokracie a svobody na Blízkém východě

Ten kdo to vi... 90.?.?.?

Reakce na 185670

Pokud vim, mr. Hestroy, tak nacismus a jeho rasisticky pohled vychazel z animalni rise ( potazmo z prirody ), staci si precist Mein Kampf, a proc nahanel zidy?? Protoze uz davno, i Ludvik 4ty ( ten frantik ) to uz vedel i v nejake dobe klacku, ze zidaci jsou spatni, stejne tak Hitler to vedel a i stejne dneska to vime my!
Jeste k tomu nacismu, Hitler nechtel vyhladit svet od vsech nearijskych ( stare oznaceni pro bileho cloveka ) lidi, ale chtel sjednotit Evropu a pote se ucit od ostatnich kultur, to je jenom dneska takova bolsevicka fama, ze to byl az tak spatny clovek...
A netvrdte ze ne, to by jste se jinak stal pokrytcem, ktery na jedny plive spinu a od tech samych prijima lzi ( zide )... [mrknutí jedním okem]

185691

5.3.2009 15:19

RE: Perla demokracie a svobody na Blízkém východě

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 185691

Hitler měl za svého lékaře žida. Za svého astrologa, který mu mimojiné dobře poradil, kdy má zaútočit na Stalingrad a u Kursku, měl také žida. (???)

Víte pane, já mám o všech těchto "vůdcích" své mínění. Adolf Hitler byl jistě moudrý muž, vždyť zakázal kouření, budoval dálnice, do pitné vody začal přidávat fluor, zavedl jednotnou propagandu, odstranil opozici, teplouše, bezdomovce, tělesně a mentálně postižené atd. Vše samozřejmě v zájmu přírody a pokroku.

Ano, byl údajně proti židům. Ale proč? Protože stejně jako dnes by to byl dobrý volební program?

Jistě víte o tom, že jeho babička - židovka - pracovala jako služebná u páně Rothschileda, pak jí vyhodili, když byla těhotná a pak když malý Adolf psal Rothschiledovi, že je jeho vnuk, nedostalo se mu odpovědi.

Nicméně je zajímavé, že Adolf dokázal to, co dokázal, což by bez peněz šlo velmi těžko. Kdo mu tedy tyto peníze poskytl? Kdo měl v té době v Německu peníze?

Hitler byl jako každý vůdce, římské impérium bylo stejně nemilosrdné ve vyvražďování "barbarů" a dnes se na něj díváme div ne jako ideální říši.

Anglie vyvraždila miliony lidí ve svém "bohulibém" rozšiřování demokracie... Opět se o tom nemluví nijak špatně. A to vynalezli koncetrační tábory!

Je pravda, že Adolf, který dělal v podstatě to samé, co mnoho jiných "vůdců" je dnes označován skoro jako pekelník, ačkoliv všichni ostatní byli jedno a to samé.

Ale představovat si ho jako lidumila, kterému šlo o to, aby se měl každý dobře, to snad nemyslíte vážně. Zeptejte se na to lidí, co byli v koncentračních táborech, co byli popraveni jen za blbé legrácky (Vyšší princip), co byli totálně nasazeni, atd.

Hitler jasně dokázal, jak moc se chce učit od ostatních tím, že zavřel naše vysoké školy.

Já jsem Čech a obsazení pohraničí a následné vytvoření protektorátu nepřineslo NIC dobrého, protože dobra se nedosáhne zlem.

Jinak samozřejmě souhlasím s tím, že historie byla v Norimberku změněna k nepoznání a jistě by mě i zavřeli, protože o holokaustu mám také své mínění...

185717

5.3.2009 12:22

poebaný židáci

mathes 95.?.?.?

Tak toto už fakt je veľa. Židáci si fakt dovolujú ako by im všetko patrilo, nechápem čo s tým nič nerobí OSN, EÚ, Rusko no a USA to sa nečudujem že nepchá do toho nos. Tá zem im nemá čo patriť. Nebyť Izraelu kde je tak je na blízkom východe pokoj a mier. Strojcom zla sú jedine a jedine oni. A potom sa divte, že arabi sú taký nasratý na svet. Však pravdaže keď tam židia zabíjajú palestínčanov a nikto s tým nič nerobí. Kam ten svet speje. Pomali začnú bombardovať židia ešte aj nás, lebo povedia že máme vysoko nebezpečnú bryndzu pre nich. [velký smích] [velký smích] [velký smích] Rotchilda a všetkých jemu podobných by som najradšej vystrelil do vesmíru v rakete a nech tam blúdi a zdechne na to že zošalie z tej samoty.

185679

5.3.2009 15:50

.

cyp 195.?.?.?

Mají pravdu. Já těstoviny nemusím, takže se v nich moc nevyznám, ale makaróny jsou zjednodušeně řečeno duté špagety, že? Tak je to zcela logické, Palestinci budou plivat čočku přes makaróny, takhle jsme v dětství po sobě "stříleli" černým bezem (čočka) přes měděnou trubičku (makarón), kterou jsme si odcizili tehdá ještě v národním podniku Tatra Jeseník nad Odrou. Takovou palbu čočky nevydrží ani neprůstřelná vesta made in United Sionists of America. Mrazící boxy taky chápu, lidskou nohou vytáhnutou z mrazáku zdemolujete tank.
A hlavně mi nepište, že jsem cyp, to slyším pořád.

185724

9.3.2009 18:44

RE: .

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 185724

[velký smích] [velký smích] [velký smích]

186118

5.3.2009 16:21

připomenutí

Ibrahim Ag Alhabib 90.?.?.?

při jakékoliv koupi si zjistěte kde to bylo vyrobeno, israelské zboží nekupujte

185734

5.3.2009 16:38

RE: připomenutí

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 185734

A nejen to. Také si všímejte označení na výrobcích - viz video.

Pokud tam najdete K, U nebo další symboly z videa, tak NEBRAT. Platíte totiž daň za certifikovaný košer. Je to jeden z dalších dojicích automatů, které na nás zavedli.

185739

10.3.2009 21:17

RE: připomenutí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 185734

http://phree.newsvine.com/_news/2008/12/27/2250502...

186240

5.3.2009 22:30

Musí na tom Izrael být hodně špatně, když se bojí i čočky!

korutan 81.?.?.?

Opravdu podceňujete vážnost situace! Děláte si tu legrácky z tak závažných skutečností, ohrožující celý Izraelský stát! Což jste nikdy nezakusili na vlastním nose zdrcující, demoralizující a ochromující účinek plného talíře čočky prošlého zažívacím traktem?! No a jestli v Gaze vanou větry od jiho-západu? Jste vůbec schopni domyslet důsledky!?

Osobně tedy považuji za nebezpečnější talíř hrachový kaše, ale to jenom na okraj. Jsem přesvědčený, že humanitární pomoc je zvrhlý, ano, nebojím se to říci! Zvrhlý způsob jak ohrozit bezpečnost mladého Izraelského státu a podlá vendeta za fosforovou munici použitou pouze a jen, nesprávným způsobem!

Podlým způsobem se pokusili popírači holocaustu, antisionisté a další nepřátelé Izraele propašovat do Gazy zrůdnou zbraň, kamion čočky! Možná dva kamiony čočky! Ale mírumilovný, vstřícný Izrael se nenechal obalamutit a rázně zarazil rejdy svých nepřátel a čočku do Gazy nepustil! A protože si nebyl jist těmi makarony, tak zatrhl i je.
---------------------

Je to asi děsná hrůza, to co lidé uvnitř Gazy zažívají! Nedostatek základních životních potřeb, šikana a perzekuce o které se nám ani za WWII nezdálo, bomby, fosfor radioaktivita, zbořeniště – válečná zóna ! A to vše s koncem v nedohlednu. Už třetí generace v tom marastu žije a nemá nejmenší perspektivu a šanci na ukončení a život v klidu a míru! Tzv. světové společenství vydává rezoluce, které bojkotují Amerika ruku v ruce s Izraelem. A nic se nemění! Svinstvo a rezoluce! Člověk by si myslel, že když prožili takovou zkušenost, jakou bezesporu byly koncentrační tábory, že se budou chovat jinak, lidsky! Ale ne, místo toho se chovají jako hladový predátoři puštění z klece, bez dohledu, bez omezení!!

Pane BOŽE, chraň nás a celý svět před nimi!! Ty je vidíš a slyšíš, jak se na Tebe odvolávají, jak to co činí prý činí Tvým jménem! Zaraš jim to! Nejsou hodni Tvé přízně!

185766

6.3.2009 19:34

RE: Musí na tom Izrael být hodně špatně, když se bojí i čočky!

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 185766

>Pane BOŽE, chraň nás a celý svět před nimi!! Ty je vidíš
>a slyšíš, jak se na Tebe odvolávají, jak to co činí prý
>činí Tvým jménem! Zaraš jim to! Nejsou hodni Tvé přízně!

Bohužel ten "bůh" jehož jménem tak činí jim to těžko zarazí, on je k tomu přece vede.

185845

8.3.2009 14:39

zasraný zmrdi židovský!

fist.of.heaven 93.?.?.?

nic jinýho se na to říct nedá... [bliji]

186013

Příspěvků: 13

05.03. 10:23 Kadlik  A divite se
05.03. 11:50 hestroy  Perla demokracie a svobody na Blízkém východě
05.03. 13:20 Ten kdo to vi...  RE: Perla demokracie a svobody na Blízkém východě
05.03. 15:19 hestroy  RE: Perla demokracie a svobody na Blízkém východě
05.03. 12:22 mathes  poebaný židáci
05.03. 15:50 cyp  .
09.03. 18:44 Jarmila  RE: .
05.03. 16:21 Ibrahim Ag Alhabib  připomenutí
05.03. 16:38 Vladimír Stwora  RE: připomenutí
10.03. 21:17  RE: připomenutí
05.03. 22:30 korutan  Musí na tom Izrael být hodně špatně, když se bojí i čočky!
06.03. 19:34 Antiseptik  RE: Musí na tom Izrael být hodně špatně, když se bojí i čočky!
08.03. 14:39 fist.of.heaven  zasraný zmrdi židovský!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

87

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 148 čtenářů částkou 30 409 korun, což je 87 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 0

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 1

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 2

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,89 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,71 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 154,77 Kč
1 unce stříbra
548,90 Kč
Bitcoin
839 427,09 Kč

Poslední aktualizace: 30.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 280