Diskuze k článku

Správní muži

Příspěvků 29

20.1.2009 10:46

Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Domnívám se, že články pana Lischky jsou psány takovou sofistikovanou formou a vystihují věci takovým neotřelým způsobem, že jim polovina lidí nerozumí a druhá polovina se bojí cokoliv napsat, aby jejich projev nebyl s jeho projevem porovnáván... [smích]

A už jsem se zemožnil... [zahanbení]

181524

20.1.2009 11:29

RE: Zajímavé

WL 194.?.?.?

Reakce na 181524

Sakra, to jsem do dostal...ale, na moji prostoduchou základní otázku jste neodpověděl. Myslím, že jsem schopen dokázat, že mlčením se správnou odpovědí souhlasíte. Nebojte se, projevte občanskou odvahu...jako tenkrát při cinkání klíčů (myslím při vykrádání sousedova bytu)! Pokud se nebudeme znemožňovat sami, bude to mnohem horší - od druhých to bolí víc...

181532

20.1.2009 17:17

RE: Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181532

[velký smích]

181565

20.1.2009 12:24

Odpověď je snadná

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Přece na ty býčí kastráty, co se teď chtějí překabátit za berany. Ale proč hned atomovku? Nestačil by králičí bobek?

181537

20.1.2009 13:11

ak ste ten spravny muz : )

udo 85.?.?.?

pan Lischka, tak dajde alternativu.
nejaku novu,staru, ci staronovu koncepciu.
kam by to malo podla vas ist?
viete sa pomerne inteligentne vyjadrovat.
vyuzite svoj potencial.
podla moznosti aj konkretne kroky - spolocenske,
politicke, ekonomicke, ..
kritizovat dokaze kazdy
[smích]

181539

20.1.2009 19:12

RE: ak ste ten spravny muz : )

WL 160.?.?.?

Reakce na 181539

Asi špatně čtete. Většinou nekritizuji, ale konstatuji a obdivuji. Naučte se, prosím, papouškovat jinou medializovanou frázi.. Ty alternativy, zcela jasně vysvítají z článků (třeba všech na Zvědavci) nebo z toho co máme před a za nosem. Dokonce je často říkám naplno. Stačí umět číst písmena, a udělat si ze zadání správný výsledek sám.
Vy však požadujete, aby vám zase někdo jiný poskytl návod a radar, abyste mohl jako automat plnit cizí příkazy.
Budiž: "Prodejte dům, chatu, děti dealerovi drog, a najděte si ještě dvě zaměstnání, půjčte si peníze v bance, a posílejte mi všechny prachy co vyděláte!"
Vidíte, že umět číst není vůbec k ničemu. Jedním z mých návrhů je zrušení písma. Je to jeden z proklatých vynálezů, který podobně jako sex, drogy, televize, vařená strava, plynové topení, občanský průkaz a tisíce jiných čertovských věcí vůbec napatří občanům do ruky...
Omlouvám se za příký tón, ale je to k vašemu dobru, které ovšem chápete jako zlo..., nebo že by?

181574

20.1.2009 15:15

Berani jsou evropská tradice.

Karel z Čech 88.?.?.?

Jsou však i jiné možnosti.
Japonské tradiční umění sebeobrany beze zbraně JIU-JITSU využívá jinou metodu : "ustup, jsi-li tlačen, přistup, jsi-li tažen", Ta umožňuje zvítězit relativně slabšímu obránci nad silnějším, větším, i rychlejším útočníkem. Proto je tento způsob určen všem lidem bez rozdílu pohlaví a věku.
Podstatu JIU JITSU plně vystihuje staré čínské rčení stratéga Hvang-Sinkona - O poddajnosti :
"V ústupu je síla, duby padají, zatímco rákos se v bouři jen ohýbá ".
Uplatňuje se zde zásada maximální účinnosti za použití minimálního úsilí - ústup v zájmu vítězství.

Český národ, ač má do Japonska daleko, tak za použití stejné metody v obklopení velkých silných států staletí přežívá - tedy vítězí. Jako berani bychom na evropském poli cti a slávy již dávno hnili v zemi.

Že je to metoda vhodná pro současnost dokazuje třeba Taliban, který po osmileté vyhlazovací válce sílí a vítězí. Podobný výsledek čeká USA v Iráku. V budoucnu stejným způsobem vyhrají svojí při Palestinci nad přivandovalými chazary.

Zvítězit se dá i bez atomovky. Tu si na sebe navzájem mohou házet velmocenští berani. Civilizovaný člověk ke svému životu nepotřebuje být beranem.

181551

20.1.2009 19:22

RE: Berani jsou evropská tradice.

WL 160.?.?.?

Reakce na 181551

Občane, vy se chcete zase jenom prát. Zase spekulujete, jak obejít chorobu. Vy chcete zase jenom vítězit. Nejsilnějším je ten neslabší. Kdo to ale je? Vítězství je porážka. A naopak. Sice jsme, jak píšete zvítězili a přežili mezi silnými idioty, ale za jakou cenu? Co se z nás stalo? Jenom název něčeho... Ta nemoc je záludná, ten kdo jí trpí, ji nepozoruje. Zbavujte se, prosím, ještě zbylého vlivu testosteronu, adrenalinu a genů pocházejících z primátů...příští katastrofu jako dinosauři nepřežijí. Myslím, že to budou spíše kočky.

181575

20.1.2009 21:32

RE: Berani jsou evropská tradice.

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 181575

Podíváte-li se do historie celé naší planety, tak kdo přežívá?
Jen ty nejpřizpůsobivější druhy rostlin a živočichů. Ti nepodajní, hrdí, nepřizpůsobiví, vymírají jako první. Přizpůsobivost není bázlivost ani hloupost. Nopak, jde o chytrost, jak se srovnat s nástrahami a záludnostmi života, jde o reálné posouzení, kdy člověk již hlavou zeď neprorazí. Hrdý bohatý američan, když mu nepojede auto, tak zavolá servis nebo odtahovku a bude čekat do alelujá. Čech se pošťourá v motoru a provizorně dojede, kam potřebuje, pokud nejde o závadu, se kterou si nemůže poradit. Ale na rozdíl od američana to aspoň zkusí.

S těmi dinosaury máte pravdu. Velcí, silní ještěři katastrofu neměli šanci přežít. Zůstali jen malí myší savci, co uměli rychle utíkat a schovat se pod zem. Jen jim můžeme děkovat, že planetě dnes vládneme my lidé a ne plazi.

Tedy testosteron, adrenalin, hrdost a bojovnost pouze odsud až potud, jen do výše svého platu, jak se říká v našich končinách.

181580

20.1.2009 21:47

RE: Berani jsou evropská tradice.

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 181580

s těmi myšmi nezapomeňte na evoluční výhodu typu teplokrevnost [smích]

181582

20.1.2009 22:13

RE: Berani jsou evropská tradice.

mtk 195.?.?.?

Reakce na 181580

Něco na tom možná je, jak poudám, architekti WWII museli zezelenat vzteky, když Čechomoraváci [cool] NEPOSLUŠNĚ ohnuli hřbet, zatímco sionisté si mnou ruce, když se nešťastní Palestinci POSLUŠNĚ vrhají do beznadějného krveprolití. Odmítnout nabídku k souboji znamená prý zbabělost, tvrdí vždy vyzyvatel. Neznamená to ale snad spíš větší potupu pro odmítnutého? Být všechny národy jak Čechomoraváci, tak světový zbrojní průmysl pojde jak jepice ... [mrknutí jedním okem]

181586

20.1.2009 22:58

RE: Berani jsou evropská tradice.

WL 194.?.?.?

Reakce na 181580

Vím, že to myslíte dobře. Pokuste se uvažovat jinak:
Kdo chce přežít, umírá. Kdo chce přežít v pekle, musí se stát čertem, a dokonce i peklo tvoří. My nejsme Češi, ani nikdo jiný jako například Němci. My jsme něco jiného v dobrém i špatném smyslu. Peklo na zemi jsme vytvořili právě snahou na zemi žít, žít, co nejvíce žít, co nejvíce urvat dne atd.. Náš život je umírání do zevního prostoru, navíc dnes již vůbec ne přírodního, ale mediálního a virtuálního. Nepotřebuje tělo, chrám boží, které stejně zhanobil.
Stali jsme se pouze tupým průvodičem nevědomých dinosauřích pudů, který přílišným používáním zrychleně degeneruje chátrá. Moderní civilizovaný člověk, který tou chytrostí přežil, je chodící mrtvola a nejhorší genetický zločinec žijící ze zavražděných bratrů, národů, zvířat, rostlin a jiných hostitelů. Jistě si musí svoji neschopnost spolupracovat a sjednocovat a násobit protikladné síly nějak léčebně vysvětlit
Ukradl lidské tělo. Nevyužívá jeho všechny funkce, mimo pravé ruky a menšího chuchvalce mozku v plešaté lebce. Rakovina také přežila za každou cenu, ale je to pouze rakovina, zvrácená organická tkáň, nádor umírající bez hostitele.
Čech přdpokládá Němce, Němec Žida, Žid Palestince, Palestinec Iráčna, Iráčan Američana, Američan Čecha..atd. Není to pitomé? Není hloupé, že malíček popírá ostatní prsty a dokonce i ruku, ze které vyrůstá? Nejsme duševně dosti omezení, když nejsme schopni pojmout do vědomí dva nebo tři předměty (např. Čechy, Slováky a Němce) a sloučit je v lidi, v člověka, a podle toho tak myslet a jednat? Dinosouři to nedokázali, primátí také ne..

181596

21.1.2009 2:04

RE: Berani jsou evropská tradice.

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 181596

Humanita u plneho koryta nikdy nevzkvetala. Bude treba rozbit koryta, a ten cas rozbitych koryt nezadrzitelne prichazi. Kdyz o tom premyslim jako vidlak. Jestlipak by si cunik vybral humaninu nebo zkusil nekomu uhryznout kus nohy?

181610

21.1.2009 13:44

RE: Berani jsou evropská tradice.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181596

Souhlasím s vámi, že žijeme v pekle, ačkoliv jsme si tu postavili hezké domečky a supermarkety.

181655

21.1.2009 16:19

RE: Berani jsou evropská tradice.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 181596

..I vy to zkuste jinak. Vlastně se spíš vraťte na "svou parketu" hlubinných mimiker vtipu.
Atom "malíčku", kterým může být naše Evropa/planeta/sluneční soustava/ k rozměru galaxie přestavuje (mění) svou nejen sociální, ekonomickou a další běžné struktury.
Přestavba našeho myšlení je i přestavbou toho, co nazýváme duše, tedy našeho propojení na další informační vrstvy hmotných i nehmotných lidí. Zkrátka se budeme muset smířit s faktem, že nad námi existují rozumnější hmotné i nehmotné systémy v přesně dělitelné soustavě, kterou známe jako desítkovou ale svou podstatou je osmidílná.
Logika, kterou toto lze dovodit, ta vyžaduje delší dobu vysvětlování.
Zkrátka cesta k našemu osobnímu jadérku/dnu/stropu/ zřejmě dojde opravdu ke každému z nás, ale mnozí to už mají asi za sebou.

Kritická rovnováha v našem nejbližším prostoru se projevila souběžností zastavení lumpáren v Gaze a spuštěním plynu z Ruska. Ale vysvětlivka je opět velmi vzdálené běžnému, tzv. rozumnému uvažování. Slova, jejich zvuk či zápis (do blízkého i velmi vzdáleného prostoru) jsou totiž jednou z určujících sil, měnících vztahy v prostoru. A zatím je zřejmě ještě málo lidí, kdo tuto "řeč prostoru" dovedou sledovat a nezbláznit se z toho.

181667

20.1.2009 22:20

Slepota?

Viny 88.?.?.?

"....a tyhle lidi chceme zachránit. Ale nekteří sou na systému natolik závislí, že budou ochotní ho bránit..."

"Poslouchals me, nebo ses dival na tu zenu v cervenem?! Jen se podivej.........!!" - Matrix, Morpheus talking to Neo

181590

21.1.2009 13:45

RE: Slepota?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 181590

Ano. Je to dokonalý matrix.

181656

23.1.2009 12:22

RE: Slepota?

WL 194.?.?.?

Reakce na 181656

Dokonalý matrix si není možné uvědomovat. Dokonalý matrix sám o sobě zakládá své uvědomování, a tedy svoji autodestrukci. Invizice se zbytečně zlobí na kacíře, vždyť je vyrábí sama, je to její vina..ne?

181893

21.1.2009 0:57

navod

UDO 89.?.?.?

prve je chamtivost = treba by skromny;
ist do seba, zamysliet sa, najst si cas;
zidia su tiez svojim sposob len obete;
a co dalej pan Lischka?? treba to ludom povedat
- najlepsie priamo [smích]
pre koho hra cas?

181604

21.1.2009 18:10

RE: navod

mz98 62.?.?.?

Reakce na 181604

WL nás IMHO nejprve nechá se zamyslet; BTW velice dobré téma na dlouhé cesty...

181675

21.1.2009 22:01

Mimo mísu WC

WL 194.?.?.?

Milí přátelé! Tak na koho hodit tu atomovku? Zdá se mi, že ty diskuse padají úplně mimo mísu WC. Takhle se ničeho nedobereme.Atomovky jsou přece vyráběny na to, aby se na někoho hodily.

Jedině, že bychom přistoupili na zpětný chod dějin, který zastávají negativisté, že totiž my nevyrábíme atomovky, ale ony nás. Nebo nás neovládají a netvoří události a věci? Vždyť třeba auto tvoří člověka a nikoliv on auto! Nikdo přece nepopře, že člověk netvoří peníze, ale ony tvoří jeho! Nenapadlo vás, že ty "skvělé vynálezy", které nás deformují a tvoří jsou třeba instalační instrumenty mimozemšťanů z jiné dimenze?

Víte, jak poznáte mimozemšťana? Vezměte těžké železné kladivo a udeřte jím každého občana, se kterým přijdete do styku, silně do hlavy. Pokud se ozve kovový zvuk, je to mimozemšťan. Pokud se kovový zvuk neozval, mimozemšťan to nebyl, a ten občan člověk měl smůlu. A bohužel počet mimozemšťanů na naší planetě se zase zvýší...

181688

21.1.2009 22:34

RE: Mimo mísu WC

mtk 80.?.?.?

Reakce na 181688

Já si myslím, že pro velký úspěch bude svržena na Hirošimu. Nějak se tam ten život podezřele rozjíždí. [mrknutí jedním okem]

181691

22.1.2009 3:54

penize

udo 89.?.?.?

pan WL, vy ste umelec vyjadrovania sa [smích], ja sa snazim byt podla moznosti jednoduchy clovek a prilis zamotane hadanky, ci odpovede, nevynikaju myslim tzv."konstruktivizmom"
nemotajte prilis prosim [smích][smích]
myslel som to v dobrom, jak ste pochopili ..
nezabudnite na svoj povod a ciel

181722

22.1.2009 11:27

RE: penize

WL 194.?.?.?

Reakce na 181722

Vím, že to myslíte v dobrém, a nezlobte se na mne, když trochu zlobím. To je správné, že chcete být jednoduchým člověkem. Myšlení totiž bolí. Jeho odstrqněním se člověk stává šťastný. Jednou z nejbolestivějších duševních bolestí s následkem újem fyzických, sociálních, ekonomických a ekologických, je právě konstruktivní myšlení. Do něj jsme zatahováni a v něm jsme sprostě zneužíváni, okrádáni a mučeni. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Hecují nás zlomyslní ptáčníci, abychom se styděli za to, že jsem jednoduší, prostí a hloupí. Nutí nás soutěžit o to, kdo je z nás chytřejší. Dokonce nás nutí papouškovat: "Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské!"
Doufám, že jste pochopil, že se vám nijak neposmívám, ale že jsem váš nejlepší přítel, jak to odkud pocházím a kde je můj cíl..

181749

22.1.2009 19:57

chudobni duchom

udo 89.?.?.?

ano, poznam toto vyjadrenie. podla mojho osobneho nazoru je jednym z klucovych. da sa ale pochopit rozne. racio je moc dolezite, no netreba ho prehnane akcentovat, lebo ostatne minimalne rovnako dolezite veci potom zakonite pridu nakratko. co je ale podla vas prava, celkova podstata tohto vyroku, alebo je to snad len kamuflaz?

ad. jak to odkud pocházím a kde je můj cíl..
vsetko ma nejaky zmysel a ciel. neverim na nahodu. kazdy by si myslim mal byt vedomy, toho, odkial a kam ide (alebo by mal ist)a samozrejme aj ludstvo ako celok. ked toho niet, tak je problem.
nemali by sme rozhodovanie za seba z pohodlnosti prenechavat druhym.
hodne zlozito a viaczmyselne sa vyjadrujete, co ma za riziko, ze sa v tom ludia stracaju (kontraproduktivita) a mozno niekedy aj vy sam - ale hadam sa v tomto mylim ..
ak si myslite o niecom, ze je to dobre, tak to proste dajte take, ake to podla vas je napriamo. ked sa pride na to, ze tam nieco nie je v poriadku, treba sa nad tym znovu zamysliet a korigovat.
ked sa chceme pohnut dalej, musime sa prestat bat a prilis spekulovat. je iba cesta vpred, pricom ale cim viac sa obzrieme dozadu a vyvodime z toho prislusne dosledky, tym mensia je sanca, ze by sme urobili opat nejaku vaznu chybu.

trochu schematicke, ja viem ..
[smích]

181816

22.1.2009 21:25

z logiky věci

JPG 89.?.?.?

Tak, jak jste rozvinul svůj text a otázku, pane WL, tak mi vychází, že atomovku je potřeba hodit na nejslabšího ve vlastním hnízdě. Argumenty proč už si ostatní domyslí, jsou prosté. [bliji]

Jsou nastavena pravidla, v kterých nelze vyhrát, pokud podle nich stále budeme soutěžit. Výklad hodu kostkou je důležitější než co na kostce opravdu padlo.


Raději rozmluvte čtenáře, kteří mlčí, protože vědí.
A umlčte řečníky, kteří mluví, protože nevědí...

Pokud jsem nepochopil vaši metaforu, ... jsem jenom Váš [smích]
Pokuste se pochopit zas Vy metaforu mojí, je neméně sofistikovaná (v pravém významu toho slova)

181822

23.1.2009 12:11

RE: z logiky věci

WL 194.?.?.?

Reakce na 181822

Sakra to je úkolů před víkendem. Odpověď byla mnohokrát naznačena. Nebuďme sobci: "Na nás!", a myslím všechny.

Na toho nejslabšího, máte v rámci té globální odpovědi jistě též pravdu, haha. Ten je vždy vyhledáván velkými pompézními bojovníky a dramatickými tragédy..v rámci všeobecné (a ohleduplně "eticky" přehlížené) poplatnosti gravitaci (hroucení vědomí do pekla hmoty). Je v nich, v těch velkých mocných ten malý nemocný ukryt, a mají z něj šílený strach, neboť tuší, že je velmi nebezpečšný, a ž by to mohli být oni... a také jsou. Testosteron, adrenalin, první místa na shromážděních, velké poddolky plášťů, a atomové klacky to základní dilema nevyřeší. Naopak rozpor tragedie (komedie) nevyvinutého pubertálního spratka pouze zvětšují. Zaslouží si lítost, Myslím, že je třeba z výchovných důvodů otevřeně říkat, za co ten Velký výprask bude, ne?

Jsme jen tací menší a větší ubožáčci, kteří se (již z návyku nevědomky) propadají do černé gravitační díry, a nadnášení při převaze pádu považují za skvělý úspěch a důvod jásání. Nebyl bych na ně zlý, dostanou všichni svoje. Každé varování, které je pouze utvrzuje v jejich pravdě. Dopad bude tvrdý a plný nečekaných překvapení. Jak rádi druhým říkali, že neznalost zákonů (falešné hry v kostky) neomlouvá, poznají krutou a jízlivou pravdu svého výroku. Dále se řadím mezi ty, kteří mlčí, neboť co z toho vyplývá, je stav mlčících nad propastí...
Díky za spolupráci.

181888

23.1.2009 15:36

A co Čína

horcer 213.?.?.?

Celý svět zavalený lacinými šmejdy na jedno použití, tím pádem likvidace celých výrobních odvětví v Evropě i ve světě, ekologie nula, spotřeba surovin narůstá. Jak dlouho potrvá než tahle přehrada přeteče?

181910

25.1.2009 16:12

RE: A co Čína

WL 194.?.?.?

Reakce na 181910

Občane, dávejte si pozor. Nenazývejte poctivé občany lacinými šmejdy na jedno použití, jo!

182057

Příspěvků: 29

20.01. 10:46 hestroy  Zajímavé
20.01. 11:29 WL  RE: Zajímavé
20.01. 17:17 hestroy  RE: Zajímavé
20.01. 12:24 Kropáč  Odpověď je snadná
20.01. 13:11 udo  ak ste ten spravny muz : )
20.01. 19:12 WL  RE: ak ste ten spravny muz : )
20.01. 15:15 Karel z Čech  Berani jsou evropská tradice.
20.01. 19:22 WL  RE: Berani jsou evropská tradice.
20.01. 21:32 Karel z Čech  RE: Berani jsou evropská tradice.
20.01. 21:47 aristokrat  RE: Berani jsou evropská tradice.
20.01. 22:13 mtk  RE: Berani jsou evropská tradice.
20.01. 22:58 WL  RE: Berani jsou evropská tradice.
21.01. 02:04 Rene Bartosek  RE: Berani jsou evropská tradice.
21.01. 13:44 hestroy  RE: Berani jsou evropská tradice.
21.01. 16:19 janko  RE: Berani jsou evropská tradice.
20.01. 22:20 Viny  Slepota?
21.01. 13:45 hestroy  RE: Slepota?
23.01. 12:22 WL  RE: Slepota?
21.01. 00:57 UDO  navod
21.01. 18:10 mz98  RE: navod
21.01. 22:01 WL  Mimo mísu WC
21.01. 22:34 mtk  RE: Mimo mísu WC
22.01. 03:54 udo  penize
22.01. 11:27 WL  RE: penize
22.01. 19:57 udo  chudobni duchom
22.01. 21:25 JPG  z logiky věci
23.01. 12:11 WL  RE: z logiky věci
23.01. 15:36 horcer  A co Čína
25.01. 16:12 WL  RE: A co Čína

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 52 čtenářů částkou 12 058 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 0

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 0

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 8

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,62 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,28 Kč
Švýcarský frank
23,29 Kč
100 japonských jenů
19,25 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,47 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 432,00 Kč
1 unce stříbra
567,97 Kč
Bitcoin
1 039 551,46 Kč

Poslední aktualizace: 14.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 315