Diskuze k článku

Čím krmí americká televize své diváky

Příspěvků 38

28.9.2008 3:50

Homegrown Terrorists-Prituhuje aj v Bruseli

sxgo 84.?.?.?

Boj proti terorismu by neměl zasahovat do základních práv a svobod:
http://www.youtube.com/watch?v=oRq-WqUEf-0
http://www.youtube.com/watch?v=oRYOzOFPUc0

171843

28.9.2008 5:10

RE: Homegrown Terrorists-Prituhuje aj v Bruseli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 72.?.?.?

Reakce na 171843

Prekvapive nebo neprekvapive stupidni.

171846

28.9.2008 5:45

Americka televize ?

Kadence crazy 154.?.?.?

Vzdyt tam je samej brainwash a co se tyce filmu z Hollywood tak na ty se taky neda koukat .... , 70 - 80 % vsech poradu v TV je urazka lidsky inteligence . At si tu cable TV vrazej do riti .

171848

28.9.2008 14:30

RE: Americka televize ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 171848

Duvod k zamysleni kdo a cim vyhral studenou valku v myslich ovci.

Kdyby nemela amerika holywood, ktery vymyva mozky zbytku sveta, a vytvari obraz usa v hlavach ovci, dopadlo by to asi jinak.

Pak popremyslejte kdo vlastni holywood.

171884

29.9.2008 7:01

RE: Americka televize ?

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 171884

Prave proto ze vim kdo ten Hollywood brainwash vlastni tak na nej seru jak na placatej sutr !

171922

29.9.2008 18:43

RE: Hollywoodsky brainwash

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 171848

"TV je urazka lidsky inteligence"
Lepe receno systematicke niceni zdraveho mysleni. Zaprve nechapu jak muze reklama ovlivnit lidi ke koupi. Neco co vidim kazdych 15 minut stale dokola me spis odpuzuje a prave takovy vyrobek nekupuji. Myslim, ze reklamy jsou jen dalsi slozka k otupovani lidskych mozku. Z celkoveho programu clovek dostava snad jen 50% casu aktualniho tematu. Nejen, ze reklamy jsou nekdy po 10ti minutach ale producenti nas sidi jeste dalsimi podvody. Pred reklamou nam neustale oznamuji ze se vrati, po reklame opakuji to co slo pred a samozrejme ty neustale graficke fanfary, abychom nezapomeli jakou show sledujeme. Opakovacek je vic. Zacatek je vzdy uryvek predesle episody a na konec uryvek pristi. Nejhorsi jsou takove ty dramaticke programy, ktere se specializuji na ruzne nehody. Spocital jsem kolikrat opakuji moment, ktery trva pouze nekolik vetrin. Napocital jsem 15X a podruhe az 25X ten samy klip. Dal se jiz na takovy program nemohu divat.
Mimo reklam, jeste musime shlednout jake dalsi senzace tito genialni filmari maji, jako bychom nedelali nic jineho a sedeli, upoutani u televize.
Nastesti existuje zaznam a clovek si muze posunout toto vselijake smeti a usetrit cas. Samotna kvalita ovsem take za moc nestoji.
Jeste, ze existuje Netflix.

171958

28.9.2008 7:09

dtto.....

Mškap 85.?.?.?

Tady v Česku byly asi tři kanály - Visat History, Viasat Explorer, Nationagl geo.. kde občas šly zajímavé dokumenty. Během pár let se staly zvláštní věci. Jednak jdou na těchto firmách dokumenty o zbraňových a policejních systémech moderních - to je ale k nevíře - prostě popis toho co paralyzér, nebo dělo, nebo jiný zbrojařský výrobek dokáže (stále dokola se omílá typ) - připadá mi to, že když někdo chce prodat někam zbraňový systém nebo jinou pomůcku (jeden z těch seriálů se jmenuje zbraně budoucnosti) tak dá svou vizitku a řekne pusťte si Viasat Explorer a pak napiště, jestli to koupíte pro svůj stát, své lidi....

Potom přibyl opravdu ale perverzní pořad (nic proti kráse ženského těla!)pornotýden v tom, kterém městě a ubyly dramaticky vyvážené dokumentární pořady... Opravdu zajímavý dokument kupř. právě švédský seriál o tom, jak to bylo opravdu s hony na čarodějnice - dobová zaznamenaná svědectví atd. , či filmy odkrývající různé mýty - o slavných lidech a dílech - Da Vinci, Mona lisa atd. - jsou v poměru cca 3% kvalitních dokumentů na absolutní brain washing.....

On ten obraz FBI buduje od počátku Hollywood a dobře ví proč!!! Člověku totiž opravdu je vrozená víra v život, hledání - proto je třeba nabídnout roli dobráckého, někdy tvrdého ale prostě otce, pečovatele a máme zde agenty všeho druhu, zatímco tito se v klidu věnují své práci, která je na míle a zcela jiným směrem vzdálena od propagandistických filmů všeho druhu....

No a teď (asi jak se to majetkově provázalo do asi 5 nadnárodních mediálních korporací) se nedá prakticky sledovat už ani neveřejnoprávní TV. Nesmírně sugestivní díla, plná zvrácené propagandy cpou do všech co nutně potřebují ke spokojenosti a kdo tuto chrání.... [pláč]

Původně jsem ale chtěl postovat humornou reakci, protože ten popis dílka je brilantní a perfektní! Je můj názor

Bude asi čím dále složitější zachovat si nutný nadhled, protože ta perverze a vymývání mozků jsou opravdu útokem - zejména na děti a mladé, které to verbuje přesně do těch svinstev, kde je hydra chce mít. Zajímavý je také zcela šílený trend, který editor také popisuje - udělat z žen pořádné chlapy - na co už nějáká romantika a pěkné vztahy, žena a chlap - jsou přece bez rozdílu - jsou si rovni - br, na tohle dojede moc a moc chlapů ještě co poznají takovou dívenku odkojenou těmito zvratky a houstne to a houstne...

171852

28.9.2008 20:50

RE: dtto.....

david-vm 77.?.?.?

Reakce na 171852

Myslím, že to bylo na Spectrum... Asi 10 udatných reků z jůesej se jen tak ledabyle ploužilo pouští ve vyschlém zavlažoacím kanále několik kiláků dlouhém. To se zničeho nic na vzdálené silnici vzaly nákladní auta plná iráckých povstalců, teroristů a vrahů ohrožujích demokracii a mír celé planety. No a asi po kilometr dlouhém úprku kanálem, přiletěly žoldákům z jůesej 3 letadla a sebevražedné fanatiky na planině vykropili kazetovými bombami... Pěšáci dostali vyznamenání za bůhví co... Hudebně podbarvený dokument s autentickou výpovědí vyznamenaných válečníků mě doháněl k slzám...

Děkuji mamince a tatínkovi, že mě tak brzy vyrobili. Být mladší tak už možná vyvěšuju před barákem americkou vlajku...

171903

28.9.2008 7:45

Mohla by to být pravda kdyby

ksiphias 64.?.?.?

Mohla by to být klidně pravda, ale když ona je ta válka proti terrorismu vymyšlená, takže je to všechno lež. Kdyby totiž ty pohádky o Al-Kajdě byly opravdu skutečné, tak by se člověk ani nemohl divit, protože v 90. letech podle pohádek CIA byly v Afganistánu v činnosti nejméně 25 výcvikových táborů pro arabské bojovníky a podle stejných zdrojů bylo v táborech vycvičeno mezi 20 až 100 tisíc terroristů. Mezi těmi desetitisíci arabských bojovníků bylo jistě stovky amerických občanů, kteří po výcviku se vrátili zpět do svých domovů. Pro Al-Kajdu v Iráku a Afgánistanu by byla jistě hračka si najít adresy některých amerických vojáků v kontejnerech na odpadky na vyhozených obálkách dopisů, které vojáci a vojačky obdrželi od svých příbuzných z USA. To mě jen tak napadlo, že by to tak mohlo klidně být, ale ono se jedná o pohádku a tak jsem klidný. Žádné tábory přeci nikdy neexistovaly a žádní terroristé také ne.

171854

28.9.2008 8:36

RE: Mohla by to být pravda kdyby

Cerw 82.?.?.?

Reakce na 171854

ono totiz ocelove budovy bezne padaji po 90 minutach dymani ...

a to tak ze volnym padem ...

http://911.yweb.sk/

171860

28.9.2008 7:52

TV

hombredavid 213.?.?.?

Tak proč na to koukáte? Já mám sice doma televize tři ale nedíval jsem se na ně asi 5let. A zjistil jsem, že mám spoustu času navíc. A dneska si nedovedu představit že bych si jí měl pustit. Vadí mi například, když jdu někam na návštěvu že jí mají jako zvukovou kulisu. Když to sami od sebe nevypnou po pár minutách se loučím , vadí mi to tahá mi to oči a nesoustředím se.
TV je další medium kterými nás dostávají kam chtějí a já se na ty sračky koukat přeci nemusím. Stačí že jí platím. Já bych udělal zákon aby lidi co na tv nekoukají platili 10x víc... -)Možná by se více lidem otevřeli oči.
David

171856

28.9.2008 11:06

RE: TV

Ibrahim Ag Alhabib 90.?.?.?

Reakce na 171856

no, také nesleduji tv, ale tak nějak poslední dobou cítím problémy v komunikaci s okolím... s devíti lidmi z deseti se prakticky nedá o ničem hovořit, snad jen, že včera pršelo a zítra už nebude

171874

28.9.2008 23:43

RE: TV

Striga 85.?.?.?

Reakce na 171856

Práce mě přivede k zákazníkovi domů, makám asi hodinu a připadá mi téměř neslušné říct si o vypnutí televize. Vadí mi nesmírně - nejsem schopna soustředit se na jednu věc, tedy na svou práci, řidičským periferním viděním sleduju vše - taky mi to jednou zachránilo život na hlavní cestě, blbec na vedlejší přehlídl stopku - a bohužel i poslouchám vše.

Dneska je člověk za hulváta, když chce někoho omezit v poslouchání hluku. Nic jiného ta "kulisa" z TV nebo rádia není. Je ovšem otázka, nakolik ten nevnímaný zvuk přece jen leze do mozku. Obávám se, že velmi.

171911

28.9.2008 9:17

Hombre má recht

john bombardon 82.?.?.?

Účelem toho sviňstva je dostat nám do hlav strach a chaos. Prostě nás demoralizovat. Když jsem před 7 lety já , zlý šovinista vyháněl svoji uvědomělou a seberealizovanou (nicméně línou a hádavou) ženu , dal jsem jí na cestu bez hádky i tu bednu , bez které nemohla denně 3-5 hodin existovat. Tím jsem zabil dvě mouchy jednou ranou. Po dvou letech bez bedny jsem zjistil , že už ( když se k bedně někde dostanu) ty zvratky nejsem schopen ztrávit. Léčba je ukončena. Kašlu jim na jejich přelhané historické dokumenty,zviřátka i cestománie , protože negativa jednoznačně převažují.Je to zákeřná bedna na výrobu otroků. Děsivé ovšem je, že i velmi chytří lidé kterým to říkám , to prostě nechápou a podceňují vliv který to má na jejich myšlení ( o jejich dětech nemluvě).

171862

28.9.2008 9:47

RE: Hombre má recht

Mškap 85.?.?.?

Reakce na 171862

Dobre rozhodnuti v obou pripadech. Rada lidi, predpokladam, kteri ale ctou tyto noviny ma TV prave z duvodu monitoringu doslova zbrani soupere, kterou je doprevraceni hodnot na hlavu a system na cip o tom neni reci.

Gratuluju Vam take k tomu, ze jste dokazal pres jiste citovou vazbu se upamatovat a ukoncit vztah, kterych jsou dnes pres barikadu mlzeni feminizacnich silenkyn opravdu asi spousty. Stejne jako mizi skutecne zeny, nikoliv bojovnice s muzi a rozumnym usporadanim a hlavne jedinym fungujicim rodiny. Prave jsem cetl statistiky http://www.agresorka.cz a bude hůře. Většinou se z péče žen, které podlehly (tedy také k tomu museli mít předpoklad povahový) nyní vrcholící kampani, že muž je živý chodicí bezcenný robertek (to je doslovná citace vědkyně feministky !) , tedy většinou se z toho chlapi dostávají hůře, včetně sebevražd. Ten systém to preferuje a díky jeho působení není přirozená nabídka "normálních" žen. Mimochodem další feministická vědkyně (jména na webbu) uvádí, že je potřeba zredukovat muže na 10% populace (asi nutnost pro reprodukci feministek), no závěr civilizace nebude jízda na vlně [smích]

171863

28.9.2008 9:57

Kabelovka

Sam Ting Wong 81.?.?.?

V televizi jsem v poslední době koukal už jen na National Geographic, Discovery a Animal Planet. Na prvních dvou jsem si našel několik zajímavých dokumentů a na třetím jsme se bavil, když psí policisté vyráželi zachránit koťátko přes celé město.
Asi před měsícem jsme se stěhovali a od té doby TV nepoužíváme, akorát dětem tam pouštíme DVDčka. K tomu jen dodám, že i pohádky pro děti jsme nucení přebírat, protože některé jsou dost úchylné. Děti např. zbožňují medvídka Pú, ale podle mě je to také pěkný hajzlík - vždycky králíkovi sežere med a ten špatný je nakonec králík.
Závěr: Sem tam se TV ještě stále objeví něco kvalitního, ale obecně nemá smysl ji sledovat. Moje tchýně je v šoku z toho, že nesledujeme zprávy - prý ani nezjistíme, kdyby začala válka [chechtot] Když pak někde zahlédnu TV reklamu (po takovém TV půstu), uvědomím si mnohem silněji, jaký je to bulsh*t a oblbovačka.

171864

28.9.2008 10:10

RE: Kabelovka

Filla 86.?.?.?

Reakce na 171864

Jé no tak to mě pobavilo, s těmi obavami vaší tchýně [smích] No my TV nemáme už tři roky a každé Vánoce musíme zdůraznit, ať nám hlavně nikdo nekupuje bednu (což chtěli už vícekrát), že bysme ji stejně prodali [chechtot]
Můj táta, který jinak miluje přírodu, cestování atd., ke stáru je u bedny přilepenej pořád. Depresivní pohled na něj, fakt. A nedovede pochopit, že ten krám nechceme. Že až budeme mít děti, že kvůli tomu budou vystrčený z kolektivu. [vyplazený jazyk]
Kdybyste měli kouzelné kukátko a každý večer (ale i ve dne) se proletěli nad zemí a tím kukátkem se podívali do obýváků lidí, zjistíte, kolik párů očí je přilepených na blikající obrazovce a život jim přitom prchá pod rukama [pláč]

171867

29.9.2008 9:46

RE: Kabelovka

Petr2 81.?.?.?

Reakce na 171867

Re: že až budeme mít děti, že kvůli tomu budou vystrčený z kolektivu.
TV nemáme, zato děti čtyři. Když jsem se s někým na tohle téma bavil, vždycky jsem připouštěl možnost, že někdy do budoucna TV pořídím, právě kvůli dětem a kolektivu.
Nedávno jsem se dočetl, že sociologové zjistili, že je už tolik programů, internetu, iPodů ..., že televize ztratila, nevím, jak to odborně pojmenovali, svůj integrační potenciál. Česky jsem si to přeložil, že zatímco já byl out, že jsem neviděl poslední díl jánevímčeho, mých dětí se už tenhle problém netýká, protože každý stejně sleduje něco jiného.
Tak si říkám, že tehle boj snad i vyhraju...

171937

29.9.2008 22:15

RE: Kabelovka

bakalla 91.?.?.?

Reakce na 171867

Tak toto bolo parádne a musím reagovať. Sme rovnaký prípad. Máme dcérku čochvíľa trojročnú. Pred 2+ rokmi sme TV darovali, máme tam kvety teraz.
To, ako každý otupie, aj keď miloval prírodu, a vôbec, po rokoch už len čučí do bedne a život uteká pod rukami - trefa do čierneho.
TV je posledné, čo by nám spravilo radosť. Obnažuje to krásne plytkosť vzťahov, koľko komunikácie je prázdnej, ale (preto) nechceme tú vec. Ako je jednoduché byť pasívny prijímateľ. Nechať sa viesť. Hniť.
O to, že mi unikne vojna, sa nebojím. Jednak sa vedú už len z obývačky, a nakonie aj tak príde reklama, bude čas sa vypiškať.
Vás možno vojna nezaujíma, ale ona sa o vás zaujímať bude.
Posledné je krásny citát z jedného z lepších vojenských dokum. počinov.
A jeden ozaj dobrý, mal zopár dielov, zato excelentných, ktorý mi utkvel v pamäti: volal sa "V mrtvém bodě" - bola to studená vojna otvorenými očami. Ako zarytý popierač TV odporúčam!

171972

28.9.2008 10:03

To je tak absurdní...

Filla 86.?.?.?

nevím, jestli se mám smát nebo brečet. Moc hezky jste to vylíčil pane Stwora.
Bohužel, TV jako pračka na mozek není záležitostí zdaleka jen USA. Před pár dny jsem volala rodičům, aby pro jistotu vybrali úspory. V TV říkali, že už se to zlepšilo, povídá mi mamka. A já na to: protože lžou až se jim od huby práší.. Umíš si snad představit, že by v TV vystoupil třeba ministr financí a řekl: jo lidi, je to v háji, 10 největších českých bank zkrachuje do 2 měsíců, pak pravděpodobně padne měna a vy nebudete mít ani za co koupit jídlo.
No to by neřekli, povídá mamka. A pak dodala: média lžou, protože jsou placený ruskýma agentama... To už jsem ji honem zarazila.
A takových lidí, co jsou závislí na cintech z TV je bohužel moc, tak se nedivme, že dál žijí v iluzi o tom, že se nic neděje, že v USA jen pár lidí vybralo úspory, dolar možná na chvilku padne na minimum, ale zase se vzmátoří - jak mi pro změnu hlásil taťka. Ach jo [pláč]
Až k nim pojedu, budu je muset trochu provést zónou nezávislého internetu, aby měli data také z druhé strany.

171865

28.9.2008 10:03

Televize

Robert123 195.?.?.?

Moderní technika je jednou z největších zbraní kontroly frekvence . Byla vám prodána různá zařízení pro vaše pohodlí a zábavu a VŠECHNA se týkají kontroly frekvence .
Velmi vám doporučujeme, abyste se ZBAVILI SVÝCH TELEVIZORŮ . Jsou to primární nástroje k manipulaci vašeho vědomí na každodenní bázi. Tento experiment je tak rafinovaný, že podprahově reagujete na nemoc prostřednictvím televizorů. Takž tu máme celou jednu
generaci, která se sama zabíjí sledováním televize - čímž současně podporuje lékařskou profesi.
Někdy jsou vysílány také osvobozující informace, jenže
zatímco se díváte na televizní pořad o tom, jakého povznesení můžete dosáhnout a jak se můžete zbavit limitací, SOUČASNĚ do vás podprahově pálí frekvence, která vám brání
v originálním myšlení. Tyto podprahové podněty vás podporují v nečinnosti a drží vás ve společnosti, která se řídí pouze heslem: „Přežij, doraž, choď včas, buď zticha a běž do práce“.
Televize také obecně podporuje nečinnost a životní styl vedoucí k obezitě. Jen se kolem sebe rozhlédněte. Probuďte se, lidé !
Většina podprahových informací v televizi je vysílána pomocí technologií, které byly vyvinuty v součinnosti s mimozemskými bytostmi. Užívání podprahových podnětů k narušení lidského
vědomí se stalo celosvětovým programem. Když pomyslíte na domácnosti, kde mají dvě, tři nebo čtyři televize, musíte uznat, že to byl velmi úspěšný marketingový program . Někteří lidé,
kteří vědí o podprahovém vysílání v televizi, si myslí, že jsou vůči němu imunní. Účinky televize jsou však tak pronikavé, že ač si řeknete, že budete úplně čistí, nemůžete zabránit tomu, co
technika v současné době dělá s vaší vibrační frekvencí.
NEBE LIDEM

171866

28.9.2008 10:10

...

Nix 85.?.?.?

Proc se nekoukat na televizi kdyz vime co je to zac a umime k tomu zaujmout svuj postoj? Tim spise se nam hodi tu televizi sledovat aby sme videli "co se deje" ale tim zpusobem ze uvidime "jak nas chteji manipulovat" a "jak nas manipuluji". My co vime ze je vetsina tech veci snuzka hovadin, si od toho preci musime umet udrzet zdravy odstup, nebo ne?
Na televizi moc nekoukam, ale cas od casu si ji zapnu a i na zpravy se podivam, abych mel prehled jak moc sme zase v "pytly"...
Osobne me nejvic irituje serial 24hodin, ktery vyslovene nemuzu vystat. Ona ale i manipulace s divaky kdy nedavno davali na CT1 porad kde se ptali tak desetiletych deti, kdo je to terorista, je velmi bezna. Cloveku je z toho skoro az do place...nebo na [bliji]

171868

28.9.2008 11:27

televize teroristi a policie

Leimas 88.?.?.?

Věřím na že škodící a zlé čarodějnice a také věřím že na teroristy a dobrou policii ve všech podobách která pomáhá a nás před nimi chrání. Na čarodějnice, ale věřím víc.
Mám k té víře dobré důvody. Nejen v EU se hlídá pohyb většího množství každé potenciálně nebezpečné látky včetně lidí kteří k ní mají přístup, střelmistři obchodníci výrobci i přepravci. Systém je nastaven tak, aby člověk uvnitř systému pohybu výbušnin (a nejen těch) neměl důvod a člověk mimo systém neměl možnost a tak to funguje už desítky let.
Přesto se jsou výjimky. A před těmi nás policie chrání, já jí věřím, ale moc ne.
Přímo od policistů jsem slyšel, že „úspěšné“ policejní zásahy v devadesátých letech proti obchodu s výbušninami byly provokace. Tisk psal o úžasných cenách, policejní provokatéři jednali a hloupí hejli sedali na lep.
Mám dost důvodů pochybovat, že člověk ať domácí či cizinec, schopný masové vraždy má dost prostředků na trhaviny, na auto a na benzín aby sestrojil výbušné zařízení a kontakty kterými si dokáže zajistit průjezd do citlivých míst. Mám dost důvodů pochybovat že získá rozbušky které jsou velmi hlídané. Pochybuji že při nedostatku průmyslových trhavin bude mít znalosti, suroviny a technologie pro výrobu dostatečně účinné náhražky. Pochybuji, že při nákupech indexovaných surovin a pokusů domácí výroby si nikdo ničeho nevšimne.
Není to vůbec jednoduché, pokud nepomůže vyšší moc která zajistí, dodá, zaplatí, zakryje stopy a vytvoří stopy nové. Taková vyšší moc ovšem, musí mít všechny dveře aspoň pootevřené.
PS:všiml jsem si že jistý důstojník tajné služby byl sice osvobozen, ale jeho vyhazovem a vyšetřováním také definitivně přestaly drobné výbuchy po republice, plus sebevražda šíleného důchodce. A to byl konec teroristů v Čechách, prozatím. Novou šanci jim přináší jedna nedávno uzavřená smlouva, která dává někomu kromě deklarovaných cílů i bianko poukázku na volný pohyb a dovoz kohokoli a čehokoli.

171876

28.9.2008 12:31

VIDEO

brekeke 88.?.?.?

Autor mohl jeste pripojit odkaz na znamou scenu

http://www.youtube.com/watch?v=CyM4fi9Xqbo

171879

28.9.2008 15:20

Odboural

himlhergot 89.?.?.?

jsem už úplně všechny TV kanály, jediný, na který jsem se schopen občas ještě dívat je box na Eurosportu. Onehdy jsem zašel na pivo ke kamáradovi do hospody Na Maninách a běžel tam na ČT2 Buly, tedy pořad o hokeji, moc mě to nebere, ale v době, kdy jsem tam dorazil, dávali zrovna rozbor zápasu, kdy v roce 69 ČSSR ve Švédsku vyhrálo nad SSSR, tak se do rusů naváželi, že jsem musel zaplatit a opustit výčepní zařízení, neboť hrozilo reálné nebezpečí, že pozvracím stůl. Opravdu velkolepá masáž. Prostě všechny kanály do jednoho, všechen tisk, zkrátka všechna média dostanou stejná direktiva a podle nich jedou, děs a hrůza. Na druhou stranu ale nelituji, začal jsem zase číst, dokonce jsem oprášil Staré pověsti české, což nakonec vyústilo v krásný výlet na Říp, kde jsem byl naposledy před bratru 30ti lety. Děkuji ti Systéme... [smích]

171885

28.9.2008 15:29

pěkné

franta popleta 85.?.?.?

Výborný článek, dlouho jsem se tak nebavil! Trochu mi to připomíná kriminálku Miami.

171886

28.9.2008 18:50

Smysl života

rataj 85.?.?.?

Na TV Prima nedávno vymysleli nový slogan pro pravidelné diváky seriálů: "Žijeme pro televizní seriály". Ó, jaký to krásný smysl života celý volný čas čučet na bednu s množstvím programů, kde se vraždí, provozují různé úchylnosti pro větší pobavení diváků, atd, to musel vymyslet opravdický génius!

171893

28.9.2008 19:10

RE: Smysl života

komentator 85.?.?.?

Reakce na 171893

Ten kdo to vymyslel byl možná geniální, ale hlavně genitální...
Je to asi tak skvělý jako slogan radia Impuls, kde se třeba pohádá manžel s manželkou a závět je, že aspoň máte čas na svůh oblíbený pořad... [bliji] [oči v sloup]

171896

28.9.2008 19:18

Nac chodit do SSA

Kadlik 80.?.?.?

Neni treba chodit se divat na tv do SSA staci se obcas podivat na spavodajstvy CT tak nechutnou propagandu a zvratky na nas neblily ani komunisti za nejhlubsi normalizace. Taze podme nazivat veci pravimy meny CT uz neni televizi verejne sluzby ale normalizacni propagandou korporatniho fasizmu

171897

28.9.2008 23:03

nic

kejvi 78.?.?.?

Na odreagování doporučuju jeden z nejlepších filmů zesměšňující boj proti terorismu: Brazil od Terryho Gilliama. (1985).
Dneska by mu to už asi neprošlo [smích]

171906

28.9.2008 23:28

RE: nic

Oldis 88.?.?.?

Reakce na 171906

nedavno jsem videl a musim rict ze se na nej brzy podivam znovu a budu prekvapen kolik mi toho napoprve uniklo [smích]

171909

28.9.2008 23:11

ja to miluji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

24 hodin 24 mesicu se voli ,resp. brainwash mozecku. (moc nepotrebuji ne vsichni vedi kdo vlastne ke ktere partaji patri) Jinak tady ted zari hvezda z Aljasky ,ta blekota takove kraviny ze si z ni delaji verejne srandu i celkem neutralni komentatori. Mc Cain vi celkem dobre ze Israel je na nasi strane a my na jeho. Zduraznil to v debate s Misencem opet tvrde a nekompromisne -je to jeho mission.Problem je ted ze nevi na kterou stranu se postavit pri hlasovani o dotovani rozkradene bursy.O lotrech co stavi tu bombu atomovou v Iranu se shoduji oba stejne . Navic jak pravila kralovna krasy z Aljasky zadne srani s mladou pani, do Pakistanu se dle potreby zajde a hotovo neni treba se bavit s nejakou vladou tam. A na zaver abychom zustali v obraze : zpravy konci Leeb a pradava slovo L. Kingovi, debateri, SchultzWAsserman-Wolf Noami-Moshaller-Bachmann. Sama americka jmena. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

171907

28.9.2008 23:36

Obcas se na televizi divam

Oldis 88.?.?.?

a musim rict ze nastup utocneho formatu zpravodajstvi prevzateho ze stanic cnn a predevsim fox je sice pozvolny ale zato stalý. Ze zprav jak jsou prezentovany je mi predevsim na zvraceni, to jak se prezentuji informace, agresivne a podsouvaji se nenapadne patricna hodnoceni situace k divakovy, to by jeden brecel, o tom se nesnilo ani totalitnimu rezimu pred rokem 1989. Takhle kdyby to kontrasi umeli za totality, tak porad zijeme v socialistickem raji. A co je horsiho, ona to prevazna vetsina lidi zere, ale na druhou stranu potkavam dost lidi, co to hodi do jednoh pytle a komentuji to slovy: 'sra...ka', a uz se ani nesnazi o kritickou analyzu, a priznam se ja take ne. Na zpravy se podivam, ale abych zkoumal co, jak a proc rekli, tak si radsi jen myslim to sve a jdu klidne spat.

171910

29.9.2008 9:04

.

cyp 195.?.?.?

Pohled do klasického amerického obýváku - černý bubák vážící 300 kg, v jedné ruce kýbl popcornu, který by vystačil průměrné české rodině na měsíc, kelímek s chemickou sloučeninou zvanou coca cola o objemu průměrné cisterny, kterou vám přistaví před dům v případě havárie vodáren, televizi duchaplné seriály typu kriminálka Miami, kriminálka Las Vegas, kriminálka jánevímco, prostě vzmývání mozků, přesvědčování o slušnosti a morálce policejních a armádních složek a neustálé nucení ke strachu z nich, vždyť přece když si uplivnete na zem a je to ošetřeno zákonem, hned po vás půjde policajt vzrůstu rakouského anabolického primitiva, který váš plivanec viděl na snímcích z družice, kterou hacknul svým toustovačem, zabije 1000 lidí a zničí půl města, než vás dostane...ale to zadostiučinění potom....že další zločinec dostal, co si zasloužil. Bohužel se tato, jak se říká, papučová kultura, dostává i k nám. Za komančů si lidi stěžovali, že v tv nic není, ale měli čas na sebe a na normální věci. Teď se z národa stává skupina zombie s očima podlitýma krví z neustálého sledování nesmyslů na stovkách televizních kanálů.

171929

29.9.2008 11:42

RE: .

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 171929

Ale ne. Toho času "na sebe" také nebylo. Dobře si pamatuji tu kulturu panelákových sídlišť a spratků s klíčky na krku.Kdy táta s mámou přichází ze zaměstnání a schůzí až večer ...Jako bych to viděl ještě teď ...Socialistický obývák rozměrů o málo větší klece pro ptáka. V jednom rohu dvoumetráková bedna značky Rubín. V druhým dvoumetráková obluda. V jedný ruce pívo a v druhý řízek a všude fermežový smrad s přepálenýho oleje ....
"...Koljóóó střílejjjj!!! Němci jdou do údolííí! Ratatatata....." se jednotně line z otevřených oken v panelu...
Ale bylo i "líp" .Každý pondělí v osm .Tři herci z Bratislavy - černý brejle ,žvejkačky,nohy na stole , no Amíci jako vyšití [velký smích] a o dvě hodiny zábavy vystaráno.A co teprve "dítloviny",či mjr.Zeman? Jo,to byla žeň inteligentní zábavy.Jenom snad ty sovětští dělníci,co odmítli prémie je dohnali - a možná i předehnali [chechtot] .
Ovšem...jednou za "rok z uher" za odměnu,nebo když se lid bouřil - do obýváků vešel Pan Halyvůůůd! Ten spolehlivě zničil každou revoltu.A i kriminalita byla po dvě hoďky nižší....
Ale ,že by lidi měli k sobě blíž?
[oči v sloup]

171943

29.9.2008 13:10

RE: .

cyp 195.?.?.?

Reakce na 171943

myslel jsem to tak, že za komančů bylo v televizi hovno a proto se lidi na televizi moc nedívali a děti běhaly po venku a chodily do různých kroužků...dneska když nebereme v úvahu počítač, který nemá doma každý, tak sedí u televize, čumí do ní jako trotl a myslí si, že se snad díky této bedýnce stane chytřejším..hltají stupidní seriály a rádoby zábavu...holt blbec sedící u televize není pro systém nebezpečí...jinak je mi líto jak to u vás doma vypadalo za komančů, ale u nás to vypadalo normálně, žádná dvoumetráková obluda, přepálený olej se u nás nepoužíval, místo piva se kupoval čerstvý olej..jinak v tv běžely taky seriály, které běží teď...Profesionálové, Major Zeman, atd. Ale nebylo 100 programů a tak měli lidi čas i na jiné věci.

171947

29.9.2008 17:45

RE: .

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 171947

Ále depá!My si nerozumíme.Já měl dojem ,že popisuju vaši domácnost! [velký smích] Já su totiž jenom takový vesnický buran,kde místo na rubín jsme hleděli z okna do hnoja! [velký smích] To copa mám na mysli jsem poznal, až když jsem prvně přijel do města.Na vojnu. [chechtot]
Ale teď vážně. Mám v Americe přátele a ujišťuji Vás, že to nejsou žádné třímetrákové obludy,ale dost fajn lidé ,kteří to TV pouští až když už není opravdu jiná možnost strávit volný čas. A že těch různých možností tam panečku mají.Víte ,ono záleží na každém,na jeho svobodné vůli pro co se rozhodne.
Jeden ze sebe udělá "obludu" a je jedno zda u rubínu ,U POČÍTAČE či s popcornem.No a druhý se snaží ten svůj život ŽÍT.Za každého režimu. A systém ať mi .... [zmaten]

Ještě k té vesnici. Opravdu z ní pocházím.Z malé, do tisíce obyvatel.Ke konci komunizmu,když jsem přijel na návštěvu , tam (řečeno J.Škvoreckým) žily jenom kočky. Protože tam chcípl pes. Jenom práce - od nevidim do nevidim.No a u některých opravdu pouze ten rubín.Na splátky.A mjr.Zeman.
Dnes? Společenský život jen pulzuje. Místo FOFO ožralých Dobrovolných požárníků sebevědomí hasiči mající několik družstev včetně dětí i žen, chlubících se úspěchy z různých i celostátních soutěží ,místo ukoptěných Sokolkopálistů čtvrté třídy několik fotbalových družstev,závodně hraje se i volejbal,stolní tenis,florbal,místo jedné unuděné dechové taneční zábavy desítky různých. Dechovkou počínaje,přes country,rock i diskotéku.....
Hmm,tak nevím.Z vašich příspěvků mám pocit,že budete o dost mladší než já. Věkem. Ne tak myslí. To jste stařec.
Nechcete už krucinál místo toho žehrání u počítače ZAČÍT ŽÍT? [smích]

171957

1.10.2008 17:33

Pro : CYP 195.?.?.? z 29.9. v 9 hod.

Zdena 77.?.?.?

Reakce na 171929

NAPROSTO SOUHLASÍM - Perfektní, výstižné !!!! PALEC nahoru !!!

172078

Příspěvků: 38

28.09. 03:50 sxgo  Homegrown Terrorists-Prituhuje aj v Bruseli
28.09. 05:10  RE: Homegrown Terrorists-Prituhuje aj v Bruseli
28.09. 05:45 Kadence crazy  Americka televize ?
28.09. 14:30  RE: Americka televize ?
29.09. 07:01 Kadence crazy  RE: Americka televize ?
29.09. 18:43 vodnik007  RE: Hollywoodsky brainwash
28.09. 07:09 Mškap  dtto.....
28.09. 20:50 david-vm  RE: dtto.....
28.09. 07:45 ksiphias  Mohla by to být pravda kdyby
28.09. 08:36 Cerw  RE: Mohla by to být pravda kdyby
28.09. 07:52 hombredavid  TV
28.09. 11:06 Ibrahim Ag Alhabib  RE: TV
28.09. 23:43 Striga  RE: TV
28.09. 09:17 john bombardon  Hombre má recht
28.09. 09:47 Mškap  RE: Hombre má recht
28.09. 09:57 Sam Ting Wong  Kabelovka
28.09. 10:10 Filla  RE: Kabelovka
29.09. 09:46 Petr2  RE: Kabelovka
29.09. 22:15 bakalla  RE: Kabelovka
28.09. 10:03 Filla  To je tak absurdní...
28.09. 10:03 Robert123  Televize
28.09. 10:10 Nix  ...
28.09. 11:27 Leimas  televize teroristi a policie
28.09. 12:31 brekeke  VIDEO
28.09. 15:20 himlhergot  Odboural
28.09. 15:29 franta popleta  pěkné
28.09. 18:50 rataj  Smysl života
28.09. 19:10 komentator  RE: Smysl života
28.09. 19:18 Kadlik  Nac chodit do SSA
28.09. 23:03 kejvi  nic
28.09. 23:28 Oldis  RE: nic
28.09. 23:11  ja to miluji
28.09. 23:36 Oldis  Obcas se na televizi divam
29.09. 09:04 cyp  .
29.09. 11:42 Takyjeden  RE: .
29.09. 13:10 cyp  RE: .
29.09. 17:45 Takyjeden  RE: .
01.10. 17:33 Zdena  Pro : CYP 195.?.?.? z 29.9. v 9 hod.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 4

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 12

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
20,96 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,30 Kč
Švýcarský frank
23,25 Kč
100 japonských jenů
19,17 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 655,52 Kč
1 unce stříbra
574,88 Kč
Bitcoin
1 003 875,72 Kč

Poslední aktualizace: 16.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 304