Diskuze k článku

Proč jsem jediný, kdo podal trestní oznámení na Schwarzenberga?

Příspěvků 77

16.7.2008 6:50

Naivní mladý muž

Upak 217.?.?.?

Zdravím. Pěkný článek. Skvělý (snad reálný) charakter člověka. Ale pane, jste velmi velmi naivní. Dokud se bude náš národ skládat z 99 % lidí (jak já říkám "zmrdů"[mrknutí jedním okem], kteří NEJSOU normální, nemají smysl pro spravedlnost, rovnost, svobodu, tak nepůjde dělat vůbec nic. Ten boj nemůžete vyhrát. Jste jako DON Quiote. V podstatě jste legrační a zároveň je mi vás líto. Také vás obdivuji. Stejně jako Dona Kichota. Lidé, co jsou u moci, tu moc skutečně mají. Mají ji nade mnou, nad ním i nad vámi. Pokud budete hodně kopat, nanejvýš vyvoláte jejich děsivou a odpudivou reakci. Raději buďte opatrný a projevujte se méně zběsile. Nenajíždějte proti větrným mlýnům, protože jejich lopatky jediný člověk nikdy nezastaví. Myslíte si, že se elita z historických souvislostí nepoučila? Právěže poučila! A proto radar! Mějte se, ať se daří. Zamyšlení - proč si myslíte, že jste jediný zůstal, co podal oznámení? Protože ostatní "stateční a spravedliví" byli již dříve eliminováni. V naší společnosti už takoví lidé nejsou. Vy jste poslední. Jste ohrožený druh, tak se raději chraňte.

165493

16.7.2008 8:08

RE: Naivní mladý muž

himlhergot 89.?.?.?

Reakce na 165493

Nezlobte se, ale Vaše reakce to je přesně ten typický český přístup, o kterém pan Kadrman mluví. Pokud zůstane sám, bude zcela jistě vystaven represím, pokud bude množství trestních oznámení růst, budou se logicky snižovat represe na jeho osobu. Jsem momentálně na dovolené, ale až se vrátím, udělám to samé, co pan Kadrman. LIDÉ, NEBOJTE SE!!! ČÍM VÍCE NÁS BUDE, TÍM HŮŘE NÁS MŮŽE SYSTÉM PERSEKUOVAT!

165495

16.7.2008 12:14

RE: Naivní mladý muž

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 165495

Absolutní souhlas. Vejmluv se najde mnoho proč se nezachovat morálně, ale nic to na situaci nemění. Pan Kadrman má pravdu a Vy také.

165511

18.7.2008 23:09

RE: Naivní mladý muž

matej 62.?.?.?

Reakce na 165511

Presne tak, a pán Kardman bude zaiste veľmi rád, keď sa k nemu pridajú iní. Tak zahoďte strach a jalové myšlienky ako "jste velmi, velmi naivní.. zároveň vás obdivuju" a PRIDAJTE SA!
(teraz ma mrzí že nie som Čech [pláč] )

165670

16.7.2008 8:13

RE: není naivní

Saša 74.?.?.?

Reakce na 165493

Pozvání cizí armády do vlastní země je vždy vlastizrada. Je tedy zcela reálné se tomu postavit. Je pravdou, že většina z nás jsou zbabělci a švejkové, ale nejsou to všichni. Legitimní odpor není boj s větrnými mlýny a i na mocné někdy dojde a hlavně i oni se musí vyrovnat s opozicí. Zatím je legální být proti zrádcům, je zcela legální podat trestní oznámení. Pan Kadrman je statečný a zaslouží si náš obdiv a podporu. Don Quiote je renesanční satirou šlechtických tradic středověku a momentální vládce Schwanzenberg stále žije v době středověku, o demokracii nemá tušení a jeho vlastí nejsou Čechy; to je jediná souvislost s těmi větrnými mlýny. Neočekávám, že za současné vlády bude náš středověký hraběcí vládce potrestán, ale myslím, že i oposice musí mít úctu a obdiv k lidem jako pan Kadrman, kteří se nebojí říci pravdu jak v té bajce, že císař je nahý.

165496

16.7.2008 10:03

Až do hrdel a statků

Zorka 213.?.?.?

Reakce na 165496

Pan Kadrman je statečný, zaslouží si náš obdiv a podporu. Ale současně je jeho čin i trochu donkichotský, protože předem odsouzený k neúspěchu.

Za starých časů bylo dobrým zvykem, že si každý chránil svá práva, své majetky, svou pravdu. Když se objevil nějaký loupeživý rytíř či lapka, i prostý kupec dokázal sáhnout po zbrani. A šlo to až do těch hrdel a statků.

Moderní stát nám vzal právo sebeobrany výměnou za to, že se sám postará o bezpečnost naši a našeho majetku. Ale sliby-chyby:

Když vám dnes kdokoliv sáhne na majetek, je fakticky nepostižitelný. Přes naše pomalé a zkorumpované soudy se spravedlnosti nedočkáte a když si sami půjdete vzít, co je vaše, ještě vás zavřou. Příkladem jsou tisíce caus - LTO, Krejčíř, KB, Nova... Teď už stát selhal i v zajištění osobní bezpečnosti. Za úplatky (z 800 miliónů určených na "propagaci"[mrknutí jedním okem] nás zrádci prodali. Nejde o těch pár hektarů lesa, jako o ztrátu suverenity a hlavně, o to strašné riziko. Smlouvou o radaru se dostáváme do situace, kdy nemáme šanci vývoj nijak ovlivnit, ale zato poneseme všechny následky. Blíže viz http://pupik.blogspot.com/2007/06/radar-mru.html.

Co proti tomu prostý ovčan může udělat? Může nadávat u piva, což dělá 99% lidí, na to ovšem vládní gauneři kašlou. Může drobně revoltovat, třeba podávat trestní oznámení jako pan Kadrman, ale bez naděje na úspěch: zákony jsou sestaveny tak, aby ONI měli vždycky pravdu - a kdyby snad náhodou ne, tak na koštěti přiletí Vesecká a zákony přiohne. Jediný výsledek, který to může mít je ten, že pan Kadrman skončí (resp. už skončil) na seznamu nepohodlných, kteří první budou na řadě, až začne zatýkání. My, kteří jsme si prožili totáč, o tom víme svoje. Určitě už někde sedí nějaký orgán (zdravím vás, pane nadporučíku!) a zapisuje si IP adresy lidí, kteří tohle čtou.

Je naivní, snažit se uspořádat rebelii, jakkoliv to na ni je zralé. Ale 99% lidí se bojí (asi oprávněně), proto demonstrovat nepůjdou a pod trestní oznámení se nepodepíšou (a když, tak ho nepošlou [smích] ). Chci tím říci, že dnes je jedinou šancí a nadějí anonymita. Anonymita, v níž se jednou zrodí občan natolik smělý a současně nasný, že vezmě právo do svých rukou a ukáže těm darebákům, že opravdu nemůžou všechno. Viz třeba http://pxd.czechian.net/pxd.php?id=home .

Je smutné, kde po 20 letech skončily naděje na svobodu a demokracii. Mnozí nazvali den podpisu smlouvy o radaru přiléhavě dnem hanby. Byl to den, ve kterém hrubá síla zvítězila a špatná věc se podařila. Ale byl to zároveň den, ve kterém se moc ve své zpupnosti demaskovala. Věc je nyní jasná, již víme kdo je kdo a kdo chce co, kdo hájí čí zájmy a kdo v čí prospěch koná. Je jen na nás, jak s tímto poznáním naložíme.

165500

16.7.2008 11:40

RE: Až do hrdel a statků

sxg 84.?.?.?

Reakce na 165500

Čo vám robia tieto stránky:
http://pxd.czechian.net/pxd.php?id=home
http://trodas.wz.cz/am/
Mne teraz trodas funguje [překvapení] , ale
http://pxd.czechian.net/pxd.php?id=home
mi nič nerobí: /obrázok/ = rýchlejšie ako imageshack
http://afinabul.blog.cz/0805/o-blogu
nedávno mi to robil aj trodas...
...a táto ide furt:
http://jdl.czechian.net/index2.htm

165505

16.7.2008 18:31

RE: Až do hrdel a statků

Blekota 213.?.?.?

Reakce na 165505

Stránky
http://pxd.czechian.net/pxd.php?id=home ani http:/...
mi nechodí (že by je Vodafone zablokoval?!) ale chodí tohle:
http://web.archive.org/web/20060830183639/http://p...

165529

17.7.2008 11:24

RE: Až do hrdel a statků

Saša 74.?.?.?

Reakce na 165505

Nemám připojení od Vodafonu a ani jeden z odkazů (s výjimkou toho, posledního fungujícího i Vám) mně také nepracuje. Může a nemusí to být nějaká cenzura, spíše není. Pravděpodobně stránku přemístili provozovatelé a nemají automatické přesměrování nebo něco podobného. Na Trodase se dostanu přes Google, vyhodí jako první jeho diskusní fórum, kde je nutno zvolit Totálně o všem ale jinak o ničem! Poďme pokecat =[smích] , dále první položku Vyvěšeno: Politicke zajimavosti a tam najít Americká zahraniční politika a ukazuje to ten směrník http://trodas.wz.cz/am/ na který se nedostanu přímo, což dříve šlo.
Pokud napíši nebo nalepím zcela stejný směrník do Firefoxu, ukáže to Chyba 404 - soubor nebyl nalezen

165561

18.7.2008 7:04

RE: Až do hrdel a statků

Saša 74.?.?.?

Reakce na 165505

Stránka http://trodas.wz.cz/am/ je již funkční.

Trodas píše: WZ.CZ neco upravil, prednost dostal index.php pred index.htm a presmerovani mi v nem nejak nefungovalo... tak jsem to opravil [smích]

Podobně tomu může být s ostatními směrníky.

165615

16.7.2008 10:46

ČR MÁ KONEČNĚ NEZÁVISLÝ TÝDENÍK

Roth 85.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz

165501

16.7.2008 10:48

rozsudek

RSDr. 195.?.?.?

Obvodní soud pro Prahu 1, Městský soud v Praze a nyní i Nejvyšší soud uvedly, že na zahraniční politiku a mezinárodní smlouvy se zákon o odpovědnosti státu za škodu při výkonu veřejné moci nevztahuje. Podle rozhodnutí senátu NS s předsedou Petrem Vojtkem to platí i tehdy, "když se některá konkrétní opatření mohou projevit pro určité skupiny osob negativně".
Pokud vláda dodržuje všechny podmínky stanovené českými a mezinárodními normami, jsou jedinou cestou, jak politické směřování změnit, parlamentní volby. "Ve volbách mohou voliči dát najevo svůj souhlas či nesouhlas s prováděnou politikou, například i v oblasti zemědělství," uvedl Vojtkův senát.
Asociační dohoda byla klíčovou smlouvu mezi Českem a EU. Vedle vytvoření zóny volného obchodu zavazovala obě strany k hospodářské, kulturní a finanční spolupráci. Podle zemědělce z Čerčan vyjednavači před podpisem postupovali nesprávně. "Nesnažili se české zemědělce chránit před dovozem levných výrobků z cizích států, neposkytli jim dostatečnou ochranu a neinformovali je o obsahu dohod," napsal rolník v dovolání k NS.

Zkrachovalý rolník nevysoudil miliony za špatnou státní politiku
http://www.agroseznam.cz/cz/agro-novinky/461-zkrachovaly-rolnik-nevysoudil-miliony-za-spatnou-statni-politiku.html

165504

16.7.2008 11:18

Politici jsou jenom lidi až na jednoho:

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 147.?.?.?

Vložený obrázek

165506

16.7.2008 11:55

Ako to tu už niekto napísal:

Milanese 213.?.?.?

židi sa spoja aj s čertom len aby veci šli tým smerom ako chcú oni...nepripomína ten Schwarzenberg niekoho???

165507

16.7.2008 11:11

Až nebude plyn, bude občanská válka.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 147.?.?.?

Jestli schválíme základnu a Poláci ne, Rusko nám zavře plyn. 2. potrubí plynovodu Jamal už je hotové, takže tranzit přes ČR není potřeba. Zásoby v ČR stačí asi na 150 dní........
Apatický Čech nezvedne prdel, dokud mu ve vytopeném panelákovém bytě poteče teplá voda a dokud si bude moci dovolit buřtguláš ze separátního salámu z Tesca. Ale vemte mu to a začne z toho šílet. [překvapení] Životnost Pokakánkovy vlády se pak bude počítat na hodiny.

165508

16.7.2008 12:06

???

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Detinske,naivne,nedozrete.Vykrik mladeho ctiziadostiveho muza,ktory si mysli ze presadi svoje vnimanie dobra a zla.Typicka generacna vypoved s "novym" pohladom na svet.

165510

16.7.2008 17:56

RE: ???

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 165510

Souhlas ! Martin je "ohnivý" (cenzurováno - urážíte autora) . Představuje si Svět - jak "Hurvínek válku" ............ Doporučuji mu ( ne moc vážně ) aby se na protest upálil jako třeba ten hloupý Hus nebo Palach . Tím by ještě více zviditelnil své Ego . Možná , že by mu pak někdo postavil i pomník . [chechtot] [překvapení] [oči v sloup]

165525

16.7.2008 21:20

RE: ???

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 165525

Lepší je makat 8 hodin denně u pásu za plat německé hajzlbáby, čumět na tv h@vn@ zavřený v panelové rakvi, žrát separátní sračky a v padesáti umřít na infarkt nebo rakovinu plic, že [chechtot]

165535

17.7.2008 2:31

RE: ???

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 165535

Prde ! Ty jsi jasnovidný ? Nebo svůj životní styl vztahuješ na všechny ostatní ? .............. Doporučuji ti , abys ještě více křičel - aby ostatní viděli jaký ty jsi pašák . S tím pokakánkem jsi na dobré cestě k nehynoucí slávě [chechtot]

165548

17.7.2008 12:55

RE: Jenom jsem si rejpl do české životní filozofie.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 165548

Jestli toužíš shnít zalezlý v koutě, nikdo ti v tom nebrání. Odvetný úder kvůli základně v ČR možná zkrátí tvé utrpení.

165566

17.7.2008 0:35

RE: ???

Fox 85.?.?.?

Reakce na 165525

Výborně pane. Mám ten pocit že se hodíte do dnešní politiky. Srovnáváte vodu s vínem a urážíte tak že by na to mohlo být pětileté dítě hrdé. Pokud vám nevadí přítomnost cizích vojsk v naší zemi a věříte propagandě okolo radaru tak jen dobře pro vás, lepší hlava v písku než starosti. Taky jste asi špatně vychovaný, proč totiž urážet někoho za jeho názory, přesvědčení, a za to že jako jediný v ČR se zachoval jako člověk se ctí? Možna je to i tím že sám názor nemáte, protože to co jste vypustil je jen snůška hovadin.

165542

17.7.2008 3:34

RE: ???

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 165542

Střílíte naslepo ! To , že někohoho označím za nerozumného ( použil jsem k tomu slovo které je ve slovníku jazyka českého a kterým se označuje člověk jako hloupý ) neznamená , že dotyčného urážím . Míra inteligence je přece různá - nebo se snad mýlím .

Špatně vychovaný to tedy jsem - tedy z Vašeho hlediska. Klidně označím to co je hloupé jako hloupé - nemám zábran . Chápu ale , že Vás tohle pobuřuje , vždyť Vy jste přece tak slušně vychován !

Názory jsou pro hlupáky ! Já preferuji spíše vědění a z toho hlediska se na všechno koukám ......... Jste mi k smíchu
[velký smích]

165549

17.7.2008 17:22

RE: ???

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 165549

vědění a zbabělost, viďte [oči v sloup]

165581

18.7.2008 22:51

RE: ???

Matej 62.?.?.?

Reakce na 165525

Pisálky jako jste Vy URGENTNĚ potřebuje současná česká vláda!

165671

22.7.2008 13:45

RE: ???

GammaRay 86.?.?.?

Reakce na 165525

Kdyz nas to nenapadlo prvni tak to je vyplod ega fracka? Vzpamatujte se trochu! Zrovna resim nalezitosti a podporim ho svym trestnim oznamenim na SWRBRG take.

165872

22.7.2008 14:48

RE: Je to placenej provokatér.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 165872

IP adresa 85.?.?.? se tady objevuje podezřele často pod různými jmény. Buď je to americká propaganda nebo útrpný žvásty ve stylu Petr Bezruč.
[bliji]

165873

16.7.2008 16:44

Až do konce

Robocrep 217.?.?.?

Vlastizrada, chlapče, to není totéž jako když vám pojišťovna sebere pár šestáků.

Tohle je tak specifický, závažný ale zároveň abstraktní zločin, že nemá smysl proti němu něco začít podnikat, dokud nebudete připravený jít do důsledků a stát se zároveň žalobcem i katem.

165516

16.7.2008 16:43

Podstata vlastizrady

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Zajem mit americky radar na nasem uzemi ma mala vrstvicka Cechu (krome Americanu, ti samozrejme nabidku prijimaji, proc ne, ze?), jedna se o ty lidi, kteri jsou u moci a spolu s nimi i o ty, co nahrabali pomoci ruznych podezrelych kejklu. Tem vsem se podarilo zbalamutit ctvrtinu naroda. V pritomnosti radaru a tim i americkych vojaku spatruji jistotu ochraneni, snad vecnou. Ti lide se v podstate boji o svoji kuzi, o sve nahromadene statky a ani by nedokazali zit jinde, protoze by se museli zivit jinak, bez manipulovani vetsiny, takze by se zivili (z jejich pohledu) podradneji. Jejich ego by stradalo. V tom vidim podstatu toho jejich zajmu.

Prosazeni radaru je tedy vlastizradou, zalozenou na osobnich zajmech nekolika jedincu!!!

Jmenujme tyto lidi, zaznamenavejme je, nahravejme je elektronicky, at nemaji uniku, at je neustale znamo, kdo na ktere strane stoji. To same cinme se sdelovacimi prostredky, jejich pomocniky. Neprestavejme verit tomu, ze nikdy nic nebude trvat vecne, jak tomu dosud bylo po vsechny veky!!!

A v budoucnu nebudme tolerantni k tem, co na tom zradnem brehu ted stoji. Budme obezretni, urcite procento zradcu se vzdy zachranuje tim, ze se zpetne vtira.

Izak

165519

17.7.2008 0:48

RE: Podstata vlastizrady

Corleone 72.?.?.?

Reakce na 165519

>A v budoucnu nebudme tolerantni k tem, co na tom zradnem brehu
>ted stoji. Budme obezretni, urcite procento zradcu se vzdy
>zachranuje tim, ze se zpetne vtira.

>
>Izak

Nějak jste zapomněl na zakončení - "již vzhůru psanci této země ..."

165547

17.7.2008 16:18

RE: Podstata vlastizrady

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 165547

>Nějak jste zapomněl na zakončení - "již vzhůru psanci této
>země ..."

Premyslim o vasem navrhu a mam silici pocit, ze k tomu, co jsem napsal a na co jste vy zareagoval, vas navrh nema co rict, presneji nevystihuje podstatu me myslenky. "Jiz vzhuru psanci teto zeme" se da aplikovat na jine deni v CR a nejsem si jist, ze k tomu jednou nedojde, treba pod jinou ideologii, nez byla komunisticka. Nekdy mam pocit, ze to podhoubi uz tady je.
Nejsem proti kapitalistickemu pojeti ekonomie, ale ta musi byt zalozena na konkurenci. Ta konkurence pak vyvazuje zisky, platy i ceny. To se v CR nedeje. Jasnym ukazatelem toho je rychly narust milionaru a na druhe strane i narustajici pocet lidi, kteri dospivaji na hranici chudoby. Vim, o cem mluvim. Moji 3 pribuzni ziji v zapadnich zemich, kazdy v jine, a ja je casto navstevuji, hodne na toto tema diskutujeme, takze do problematiky trochu vidim. Uvedu jeden priklad. Kousek od jednoho bratra bydli jedna zena ve strednim veku. Ma dve zamestnani (uklizeni) a to ji umoznuje kazdym rokem zaplatit si nejakou dovolenou, jak jsem slysel, Galapagy, Velikonocni ostrovy atd., tedy ne zrovna nejlacinejsi destinace. Ano, ma dve prace, ve vsedni dny se vraci domu jen do postele, ale je fakt, ze to dokaze a ze ji to system umoznuje. A ted si vemte situaci v CR. Mela by moznost uklizecka s dvema pracemi nasetrit si kazdy rok na takove zajezdy?
V CR vladnouci jedinci a jina vrstva lidi, ktera hrabe velke penize, protoze neadekvatne ocenuje sve zamestnance a soucasne i navysuje ceny za sve vyrobky a ktera ze svych znacnych zisku kdovijak oklikou podporuje vladu i jeji stranu, tedy tato dve seskupeni, rekneme rozhodujicich lidi, zapomina na jeden zakladni aspekt - na zaklade ceho vznikly komunisticke myslenky a proc se zrodilo tak zvane delnicke hnuti. A prave toto se uz deje v CR. Takze to vase navrhovane "Jiz vzhuru psanci teto zeme" by se melo adresovat na toto deni.
Ale vratme se k me puvodni myslence. Takova vlada s takto podporovanymi zbohatliky vynalozila maximalni usili, aby presvedcila zbytek lidi o potrebe americkeho radaru a ziskala na svoji stranu pouhou ctvrtinu. Toto je jasny dukaz toho, ze je to spatna vlada a spatny system a ze americky radar by nemel v zemi byt.
Izak

165577

17.7.2008 23:17

RE: Podstata vlastizrady

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 165577

Byla to provokace. Vase jmeno je ten problem. Ne, samozrejme pro me. Ale je zvlastni a pro nekoho neprilis zadouci, aby na "antisemitskem" webu vecne diskutovali lide pod jmenem Izak, Tora... Ja to naopak vitam. Je fascinujici jak dostatecne agresivni a aktivni mensina dokaze vyvolat iluzi, ze mluvi skoro za vsechny. Nemyslite?[mrknutí jedním okem]
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clane...

165600

18.7.2008 6:39

RE: Podstata vlastizrady

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 165600

> je zvlastni a pro nekoho neprilis zadouci, aby na
>"antisemitskem" webu
Ano, jsou tu jedinci, kteri se snazi vyvolat protizidovske nalady, ale to nelze brat jako antisemitismus, to neni nepratelstvi, to je nazor, ktery vznikl treba z nedostatku vzdelani, za coz mozna dotycny ani nemuze. Dulezite je, ze vedeni tohoto webu nejak zasahuje. Treba dotycneho uvedomi o prepisknuti anebo uplne prispevek vymaze. To je velice chytre a spravne. Proste takovi jsme my, lide. Jeden ma nazor takovy, jiny onaky.
Ja bych spis rekl, ze se tu zaprisahleji objevuji pitome nalady proti muslimum. Tyto nazory jsou pro me napovazenou.
> vecne diskutovali lide pod jmenem Izak,
>Tora... Ja to naopak vitam. Je fascinujici jak dostatecne
>agresivni a aktivni mensina dokaze vyvolat iluzi, ze mluvi skoro
>za vsechny. Nemyslite?[mrknutí jedním okem]
Myslim, ze nikdo nechce, aby tato planeta byla totalne znicena, k cemuz nepratelstvi s mnozstvim vojenskeho arsenalu smeruje. Proto musime my zide umet diskutovat s vami, co zidy nejste a naopak vy s nami. A ze se nekdo neudrzi a pouzije nevhodne slovo, to jeste neznamena, ze ho musim zatratit.
Izak

165612

18.7.2008 17:23

RE: Podstata vlastizrady

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 165612

Ano to je presne to, co delame mluvime a snazime se navzajem pochopit. [smích] Mnohem lepsi nez valecna jatka. Koneckoncu problemu v "nasi ruzove budoucnosti" mame nad hlavu, kooperace je cesta ke svetlu na konci tunelu. Pro budoucnost toho cemu rikame civilizace, jedina cesta. [smích]

165657

16.7.2008 17:24

Musím se přiznat

petr sleder petr (tečka) sleder (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

že už jsem byl mnohokrát na vážkách, zda na někoho z našich politiků podat trestní oznámení. Ani jednou jsem to neudělal. Nejspíš proto, že mi není 24 let, jako autorovi, ale 46 a moje životní zkušenosti mi říkají, jak to dopadne. Prostě to nebude mít zamýšlený efekt, jako v nějaké utopické společnosti. Tak jako podle jednoho mustru podá tisíc občanů TS na ministra vlády, tak bude podle jednoho mustru tisíckrát odloženo. Jsem jako každý člověk, co už chodí po tomhle světě více jak čtyři desítky let zatížený svojí minulostí, vším za co by mě mohli snadno znepříjemnit život a systém má celou škálu možností, jak mě "odpravit", pokud to uzná za vhodné. Nebojím se do jisté míry ozvat, ale na druhé straně nemám ambice dělat ze sebe hrdinu a obětního beránka. Jak se říká (teď to berte prosím obrazně), hrdinů jsou plné hřbitovy.

165521

16.7.2008 18:25

RE: Musím se přiznat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 165521

Áno hrdinov sú plné cintoríny, ale práve preto tu dnes žijeme že sú plné cintoríny hrdinov. Hrninov treba v každej dobe a zvlášť v tejto dobe. Čo netiahol Český národ proti všetkým už v stredoveku?
Všetci sú odrazu posraní ako za gestapa. Všetci sa boja čiernych zoznamov, perzekúcií, straty výhod, platov, zamestnaní, najetkov, o svoje rodiny. Nezabudnite však na to že vaša vlastná zbabelosť vás raz dobehne a potom aj keby ste sa ako chceli stať hrdinami už nebudete môcť. Stanete sa bezmocnými plne v rukách moci.

165528

17.7.2008 3:13

RE: Musím se přiznat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 165528

Ba! Hrdinové jsou potřeba jako sůl !................ Kolik amerických hrdinů se vrací domů v kovové rakvi . Kolik iráckých , arabských , palestinských , afgánských a jiných všemožných hrdinů umírá denně v konfliktech za svobodu ,čest a právo !

Divadlo pro malé děti ! Loutkař přece vodí loutky podle svého uvážení , podle svého scénáře ........ A děti na to koukaj a nadšeně křičí - ejhle , to je hrdina .... nebo zase - ejhle to je ale zloduch a při tom se smějí , nebo pláčí , nebo koupou nožičkama a nadšeně svírají pěstičky . Inu , děti !

Historie lidstva je plná hrdinů. A přesto je svět stále horší a horší [velký smích]

165550

17.7.2008 5:30

RE: Musím se přiznat

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 165550

A presto dostatek odhodlanych nerozumnych hlupaku, dokaze zkrizit plany mocnych. Staci se podivat na "velka vitezstvi moderni technologie" treba v Afganistanu nebo Iraku. A co pouziva protistrana? Pevne odhodlani jit za svymi ideami i za cenu vlastniho zivota, rucni zbrane, improvizovane prostredky a demoralizaci protivnika. At uz neustalym psychickym tlakem, strachem, ktere usti ve vybuchy agresivity snizujici uroven agresora zpetne v hodnoceni z hlediska osobniho svedomi na uroven dobytcat a prohlubujici tim moralni upadek.
http://www.blisty.cz/art/41601.html
http://www.blisty.cz/art/41604.html

Jestlize odpoved protivnika je asymetricky levna, a nema problem doplnovat na ideologickem zaklade i mnohem vysi ztraty, pak nelze takovou gerilovou valku vyhrat, prestoze jeho pesaci jsou "hloupejsi" a tvori hrbitovy plne hrdinu ochotnych zemrit. Dusledkem je napr., ze polovina pechoty Britanie zvazuje odchod z armady.

165553

17.7.2008 12:52

RE: Musím se přiznat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 165553

Presne toto je dichotómia hrdinstva.

Kto už len na západe je ochotmý položiť vo vojne hrdinsky svoj život, však je vo vojne len pre žold a preto aby si ho užil. Tí proti ktorým bojujú žoldáci nedostávajú žiadny žold sú to handrári, chudáci s ručnými zbraňami odhodlaní zomrieť pre svoju vec. Tento istý efekt prehral Američanom vojnu aj vo Vietname napriek tomu že mali všestrannú technologickú palebnú a leteckú prevahu.

Áno obyčajní ľudoví hrdinovia hatia mocným plány na dlhé obdobia a odďaľujú ba až maria ich konečný úspech.

Oni sú skutočným palivom obrodzovania a skutočného morálneho napredovania ľudstva. Sú sebareflexiou mocných, ktorí sa napokon musia skloniť pred týmto fenoménom ktorý im stále hatí a komplikuje plány a ktorý ich stále viac odhaľuje pred verejnosťou.
Práve preto dnes stoja mocní celkom pred nami celkom nahí.

165564

18.7.2008 0:12

RE: Musím se přiznat

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 165564

Ja nerikam, ze jsme jako kultura nestratili vitalitu. Nejenom, ze mame strach umirat pro sve principy, pokud nejake vubec mame. Ale nejsme ochotni sebeobetoavni pro sve deti, jak to udelali generace nasich rodicu. A tyto silne rocniky, ktere ted pujdou do duchodu, privedli na svet generace po hruzach nejhorsi valky, ktera prosla Evropou. Ja patrim k potomkum silnych povalecnych rocniku k dalsim silnym rocnikum 70-tych letech. Momentalne se rodi minimalne o 60% mene deti nez v me generaci a mluvime o babyboomu a nejvetsim blahobytu v historii. Jak vidno prilisny blahobit krivi patere hrdinu a nepreje detem. Na hrdiny jsem statistiku nenasel. Na deti jich je povicero, smutne cteni pro nas bohaty Sever.
http://www.blisty.cz/2007/5/4/art34150.html

165601

17.7.2008 12:26

RE: Musím se přiznat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 165550

Pane ja myslím na skutočných hrdinov
nie na žoldnierov a politicky protežovaných akože hrdinov...

165563

16.7.2008 17:51

Schwarzenberg to nepodepsal dobrovolně.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Když to podepisoval, tak byl psychicky úplně v hajzlu ( jako Hácha za války ). Já bych mu to neztěžoval.
Radši bych si posvítil na toho zm(cenzurováno)da Pokakánka.
(obrázek vypuštěn. Už jste ho to postoval nejméně 2x. Editor)

http://www.youtube.com/watch?v=VHsRZj0mOmQ

Pozn. (cenzurováno) = r

165526

16.7.2008 20:39

no

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

S radarem nesouhlasím, ale chtělo by to ty myšlenky trošku zestručnít, pak bych to možná přečetl.

165533

16.7.2008 21:35

Děfka

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Vložený obrázek

165536

17.7.2008 0:40

RE: Děfka

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 165536

Co si takhle najít ženskou, Prdo.
Není to náhodou jádro Vašeho pudla? [velký smích]

165541

17.7.2008 0:22

RE: Děfka

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 165541

Jo a proč tam mám ten mejl?
Už vím. Aby mohl nějaký zvědavý úchyl s nickem Drázda, posílat prasárny. Že ano. [chechtot]

165543

17.7.2008 0:12

RE: Děfka

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 165543

Ja bych si toho nevsiml, ale to je opravdu neco, co by se nemelo stavat. Jinak Zvedavec brzo svobodne dodiskutuju, bez diskutujicich to pude dost ztuha. [pláč] [pláč]

165545

17.7.2008 17:53

RE: Děfka

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 165545

Nic se neděje.
Před dvěma hodinama, mi zdejší nick Drázda položil otázku, zda já, debil, nechci kloub smradlavého žida Klause.
Mejl zruším a bude mít po ptákách. [velký smích]

165582

17.7.2008 23:43

RE: Děfka

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 165582

Fakt mate ve svem diskusnim okne aktivovanou moznost Utajit e-mailovou adresu a zeleny cudlik na ano? Jeden muj kamos s oblibou rika, ze chyba byla jako vzdycky mezi klavesnici a monitorem, ale ja bych se rad ujistil.

165602

18.7.2008 9:12

RE: Děfka

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 165602

Ten čudlik o utajení mejlu jsem nikdy nepoužíval a mejl tam nebyl. Nepsal kdysi pan Stwora, že mejly nebude již ukazovat? A tak jsem se nestaral.

165622

18.7.2008 9:22

RE: Děfka

Saša 74.?.?.?

Reakce na 165622

Když vkládáte příspěvek, jsou tam položky

Jméno
E-mail
Reakce emailem?
Utajit e-mailovou adresu u této položky označte *Ano

165623

16.7.2008 21:58

Držím palce.

Heml 85.?.?.?

Proč jste jediný ? Je to logické. 90% lidí co chodí na zvědavce, jsou ty nejkrásnější, nejcnostnější, nejpodstivější a nejušlechtilejší lidé na jaké v ČR narazíte. Potíž je v tom, že jenom kecama a psaním krásných příspěvků pod článek. Proč to neudělám já? Je mi to celkem jedno. Fakt nemám nějak vyhraněný na toto názor. Kdybych byl proti radaru, asi bych vyčkal, jak dopadnete a potom bych se přidal na vítěznou stranu. Radar neradar, hold člověk je jako jakýkoliv jiný živočich na planetě. Nepřežívá mnohdy ten nejsilnější, nýbrž ten nejpřízpusobivější. Lídé jako já, Vám to řeknou aspoň narovinu. Hele domluvil jsem se s rusem, domluvím se i s amíkem. Bojovat budu až mě zaženou do kouta, nebo sáhnou na rodinu.

165537

17.7.2008 14:03

RE: Držím palce.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 165537

>Bojovat budu až mě zaženou do kouta, nebo sáhnou na rodinu.

To už možná bude pozdě.

Uznávám, že za války nebo za bolševika to jinak nešlo, než držet hubu a krok. Dnes je ale jiná situace. Rusáci tady měli 600 000 vojáků. Američani tady nemají ani nohu ( zatím ).
Dneska ustupujeme před štěkajícím pudlíkem a za náma je propast.

165569

17.7.2008 19:53

RE: Držím palce.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 165569

Tak jo. Vy to žeňte napřímo a já jim budu okopávat kotníky zevnitř. Někde poblíž postavím bordel a schválně na ty amíky budu vybírat jen ty nakažené slečny. Vydělám a ještě budu mít dobrej pocit, že provádím odboj. To by v tom byl čert, abychom je neporazili, kurvy jedny imperialistický.

165591

16.7.2008 21:55

Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Loni v březnu Pokakánek kopal do auta reportéra Blesku. Bylo by dobrý ho úplně stejně vytočit ještě jednou, v autě by ale místo vychrtlého reportéra seděl někdo takový. Až by Pokakánek začal kopat do auta, namakanej borec by vylezl ven, nechal by Pokakánka začít rvačku a v sebeobraně by ho brutálně zmlátil. "Náhodný chodec" by to celé natočil a umístil na youtube.
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

165538

17.7.2008 0:24

RE: Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:

TomTom tom (zavináč) tom (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 165538

Teda ty tvoje anonymní internetové představy jsou fakt k smíchu, hrdino [mrknutí jedním okem]
A namakanýho borce si taky představuju trochu jinak, než ty, prcku [mrknutí jedním okem]

165546

17.7.2008 12:53

RE: Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 165546

No teba by som do party nebral, jeho áno

165565

17.7.2008 19:35

RE: Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 165565

Měl jsem tu čest mluvit s Pokakánkem na předvolebním mítingu. Pokakánek je drzej šašek, kterej absolutně nedokáže odhadnout, co si může dovolit. Proti němu by se dalo krásně použít karate - využití kinetické energie soupeře ve svůj prospěch. Nechat Pokakánka začít a pak ho nečekaně praštit do protipohybu, aby se sečetly rychlosti pěsti a Pokakánka. Případně mu podkopnout nohu a pak ho zasypat ránama. KO

165586

17.7.2008 23:40

RE: Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 165586

Pravidlo cislo jedna. Pokud uvidis proti sobe maleho neskodneho usmivajiciho se holohalveho starika bud velmi opatrny. Velmi dobre to prvni pravidlo, dokaze cloveku usetrit skoro vsechny potencionalni trable. Slo by to rict taky nikdy nikoho nepodcenuj!

165603

18.7.2008 10:05

RE: Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:

TomTom 195.?.?.?

Reakce na 165586

Koukám, že jsi ještě větší internetovej rváš, než jsem myslel [velký smích]

165625

17.7.2008 0:00

Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.

Víťa 85.?.?.?

Inu proto, že třeba já osobně nevidím na jednání p. Schwarzenbega nic špatného. Řekněte mi, co on udělal tak strašného ( ale konkrétně, keců jsou plné noviny )?

P.S. - no, každý vidíme tu realitu přes filtry svých zkušeností. Třeba je mám jiné, ale opravdu vidím v Schwarzenbergovi schopného člověka, který se vcelku férově snaží v rámci svých reálných možností.

165544

17.7.2008 9:10

RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.

Robocrep 217.?.?.?

Reakce na 165544

>Řekněte mi, co on udělal tak
>strašného ( ale konkrétně, keců jsou plné noviny )?

Tedy konkrétně:

Podepsal smlouvu s USA o umístění prvku protiraketové obrany na území ČR a tímto:

1) Jednal proti vůli většiny obyvatel
2) Nepřímo podpořil USA v rozvíjení projektu, který narušuje strategickou rovnováhu ve světě a může vést k vyhrocení závodů ve zbrojení.
3) Vyjádřil symbolicky podřízený vztah ČR vůči USA -a tím vpodstatě souhlas s politikou USA, které jednají agresivně, bez mandátu OSN a porušují mezinárodní dohody a lidská práva.


>opravdu vidím v
>Schwarzenbergovi schopného člověka, který se vcelku férově
>snaží v rámci svých reálných možností.

To bezesporu. Otázka je O CO se snaží.

165558

17.7.2008 16:39

RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 165558

Ad 1: jednání proti vůli většiny obyvatel, nadto zjišťované pochybnými průzkumy veřejného mínění nnení nic, za co byl měl být politik trestán politïcky, a tím méně kriminalizován. Politik není vázán průzkumy veřejného mínění (ačkoliv si Jiří Paroubek myslí opak, když se mu to hodí) a naopak by měl být schopen jít i proti většinovému názoru, pokud je přesvědčen, že ten jeho menšinový je správný. Chamberlain v roce 1938 v souladu s názorem většiny obyvatel Británie obětoval demokratické Československo výměnou za pochyný mír, který stejně nevydržel ani rok...řekl byste, že jednal správně jen proto, že jednal v souladu s názorem většiny obyvatel Británie? Kennedy kdysi řekl něco v tom smyslu, že úkolem politika není papouškovat názory veřejného mínění, ale prosazovat politiku podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
ad 2 a 3. to jsou proklamace, na které může mít každý odlišný názor; já si například nemyslím, že by radar narušoval strategickou rovnováhu ani nevidím v uzavření smlouvy s dvouletou výpovědní dobou podřízení ČR USA.

165579

17.7.2008 19:15

RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 165579

Možná to bude znít divně, ale Chamberlain se zachoval správně. V roce 1938 neexistovaly kvalitní radary, takže Anglie a Německo se mohli vzájemně zničit nočním bombardováním, což by pomohlo pouze Sovětskému Svazu.
Podělali to Francouzi, když v roce 1940 nechali projet německé tanky lesem v Ardenách. Tam stačilo pokácet pár stromů a válka by se vyvíjela úplně jinak.

165585

17.7.2008 21:06

RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 165585

No jo, ale on se tak nezachoval proto, že by myslel na vývoj radäru (zase ten radar[smích]), ale proto, že si myslel, že tím Hitlerovy územní požadavky skončí (jak mu Hitler sliboval). Ten pokrok ve vývoji radaru byl takovým nezamýšleným důsledek jednání, řekl bych...

Pokud jde o tu Francii, válka by se asi vyvíjela jinak, ale pro nás by v závěru asi dopadla hůř...dost pochybuju, že by i po vítězné válce došlo k obnovení Československa jako v roce 1945...Hitler by se asi udržel, protektorát by se sice formálně zrušil, ale faktická neživotnost Česka bez Sudet by přetrvala...všechno zlé je k něčemu dobré.

165593

17.7.2008 21:54

RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.

Vratislav 213.?.?.?

Reakce na 165585

No teda Prde...... [chechtot] [chechtot]
Děláte si nezřízenou prču a já se divím, že to mnozí berou vážně.
Určitě sebou mlátíte smíchy, ne? Gratuluju.
Patrně Vás považujou za vola, ale užitečného. Fakt nic ve zlém a promiňťe to veřejné odhalení [mrknutí jedním okem]

165594

18.7.2008 0:14

RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 165579

Politik, ktery v predvolebni kamani zamlacel zavaznou skutecnost ohledne bezpecnosti vsech obyvatel zeme, o ktery se stebetali zahranicni novinari je v naprosto v jine pozice nez Chamberlain. Pokud ma ceska politicka scena mit politickou kulturu a uroven srovantelnou treba s Britanii, tak to chce silnou predstavivost v souvislosti s vladou stojicich na politickych prebehlicich.

Nejde ani tak o stret idnividualniho politiky se stranickou, to se stalo i Churchillovi, ten taky behem sveho poslaneckeho mandatu se nazorove rozesel se svou stranou, ale politik formatu Churchilla tento mandat slozil ve prospech politicke strany s kteoru se principielne rozesel!! Neco jako kauza Cunek je v Londyne naprosto neslychane, castusky naprosto pod uroven, pocitani ve stylu Topolanka nepripustne, vyroky ninistra o strileni lidi opozicnich nazoru-radeji bez komentare.

Slaba vlada, ktera umyslne potlacila tema strategickeho prvku globalni protiraketove obrany USA na uzemi CR v predvolebni kampani ma dve demokarticke moznosti, jak toto resit. Predcasne volby, kde se to vzhledem na verejne mineni stane silnym tematem nebo referndum, kde o tom verejnost rozhodne. Samozrejme to muze i protlacit formalnim demokratickym procesem v parlamentu, na zaklade hlasu prebehliku, ale to bych se neodvazoval srovnavat s politickou urovni v Britanii ci demokracii vubec.

165604

17.7.2008 18:32

Láska místo radaru...

Angel 195.?.?.?

od Ilumauir

Radar. Vlastně to je jen slovo, zvuk, myšlenka, protože Ten Radar tady a teď neexistuje. Přesto nás tohle slovo rozděluje, dělíme se na jeho odpůrce a zastánce. Protestujeme proti RADARU, nesouhlasíme s umístěním RADARU v srdci naší země, nesouhlasíme s vyjednáváním vlády o RADARU, bojujeme proti zastáncům RADARU. Vlastně Vám ani nemusím vysvětlovat o jakém Radaru mluvím, jakoby už byl pevně zakomponován do našeho archetypu nebo kolektivního vědomí. A tohle zakotvení je velmi důležité pro jeho zhmotnění.

RADAR. Slovo, do kterého je vloženo mnoho energie, emocí, pocitů, myšlenek. Pokaždé, když tohle slovo vyslovíme nebo napíšeme, přidáme mu energii. A čím víc má nějaká idea energie, tím zřetelněji se objevuje v naší realitě. A tohle je společná práce jak zastánců, tak odpůrců. A když si tohle uvědomím, mám velmi nepříjemný pocit, že svými protesty spolutvoříme něco, co se nám krajně nelíbí, že naše energie je manipulována a využívána právě na tvorbu toho, co nechceme. Přemýšlel jsem, co s tím můžu udělat, jak vrátit naší energii do našich rukou a využít jí na tvoření toho, co opravdu chceme prožívat. Slovo RADAR nás lidi rozdělilo, co najít slovo, které nás naopak spojí? A to, co nás opravdu spojuje, je láska. Proto jsem místo slova RADAR začal používat slovo LÁSKA, protože pokaždé, když slovo LÁSKA použiju, přidám mu energii a čím víc má LÁSKA energie, tím zřetelněji se objevuje v naší realitě.

V první ze Čtyřech dohod jsem si slíbil, že budu sílu svých slov používat na podporu LÁSKY a tak jsem tedy slovo radar skutečně slovem LÁSKA nahradil. A najednou jsem se zděsil, protože jsem si uvědomil, co vlastně děláme, vždyť poslouchejte: Protestujeme proti LÁSCE, nesouhlasíme s umístěním LÁSKY v srdci naší země, nesouhlasíme s vyjednáváním vlády o LÁSCE, bojujeme proti zastáncům LÁSKY. Stačí pouhopouhé nahrazení jednoho slova druhým a naše činnost se stává naprosto nesmyslná a kontraproduktivní.

Všechno je láska, dokonce i radar je láska a jeho zastánci ho chtějí postavit z lásky. A co my jim říkáme? Co oni slyší? Nechceme Vaší LÁSKU. A to je to, co nás rozděluje, tady vzniká to nedorozumění a bolest. Ale vždyť LÁSKA je to, co nás spojuje. Používejme to slovo a stane se realitou.
Změnil jsem tedy svá slova a změnily se i mé činy: Podporuju LÁSKU, souhlasím s umístěním LÁSKY v srdci naší země, souhlasím s vyjednáváním vlády o LÁSCE, spolupracuju se zastánci LÁSKY.

A kdo si pak ještě vzpomene na tu věc? jakže se to jmenovalo? [velký smích]

165583

18.7.2008 23:06

RE: Láska místo radaru...

matej 62.?.?.?

Reakce na 165583

S první částí příspěvku se plně stotožňuji. Slovo RADAR opravdu sem ten radar asi přitahuje.

Co se mi však jeví nesmyslné je:
>Všechno je láska, dokonce i radar je láska a jeho zastánci ho >chtějí postavit z lásky. A co my jim říkáme? Co oni slyší? >Nechceme Vaší LÁSKU.

Já si spíše myslím, že radar je nenávist, vypočítavost a pekelná rafinovanost těch, kteří ho sem chtějí dát. Používat místo slova RADAR slovo Láska je výborný nápad. Láska je mnohem hodnotnější a v této společnosti VZÁCNĚJŠÍ slovo než radar. Je ho ale potřeba vyslovovat v správném kontextu - to je to, co jste napsal v závěru příspěvku:

>Podporuju LÁSKU, souhlasím s umístěním LÁSKY v srdci naší země, >souhlasím s vyjednáváním vlády o LÁSCE, spolupracuju se zastánci >LÁSKY...

Takže vlastně jsem došel ke stejnému závěru jako Vy - je potřeba vyslovovat slovo Láska
ALE
nemyslet přitom na RADAR! Prostě - myslet na Lásku, ne na radar!

p.s. jinak velmi duchovně kvalitní příspěvek, jakých se [pláč] moc nevidí

165672

19.7.2008 4:49

RE: Láska místo radaru...

Corleone 72.?.?.?

Reakce na 165583

> Všechno je láska, dokonce i radar je láska a jeho zastánci
>ho chtějí postavit z lásky. A co my jim říkáme? Co oni
>slyší? Nechceme Vaší LÁSKU. A to je to, co nás rozděluje,
>tady vzniká to nedorozumění a bolest. Ale vždyť LÁSKA je
>to, co nás spojuje. Používejme to slovo a stane se realitou.

> Změnil jsem tedy svá slova a změnily se i mé činy:
>Podporuju LÁSKU, souhlasím s umístěním LÁSKY v srdci
>naší země, souhlasím s vyjednáváním vlády o LÁSCE,
>spolupracuju se zastánci LÁSKY.

>
> A kdo si pak ještě vzpomene na tu věc? jakže se to
>jmenovalo? [velký smích]

Andělíne, mě by zajímalo, kde si sehnal tak výbornou "trávu", o pár semínek bych měl docela zájem. Tohle už tady bylo koncem šedesátých let.
[chechtot]

165679

17.7.2008 19:52

"šlechtic"

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Stále stejná figurka v pozadí: franský bavorský "šlechtic" Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena von Schwarzenberg.

Krátký výčet aktivit tohoto přítele albánských narkomafií a státu válečného zločince "Hada" Hashima Thaçiho:
trapný audit Čunka, který odkopal ministra Kalouska; plané sliby o odstoupení; uznání mafiánského albánského Kosova; podpis radaru; člen Trilateral Commission setkávající se v klubu Bilderberg; přítel "humanisty" Václava Havla; české a švýcarské občanství; člen Řádu Zlatého rouna který má za cíl udržování katolické víry, ochranu církve a zachovánání neposkvrněnosti rytířské cti; držitel Řádu Tomáše Garrigua Masaryka III. stupně z r. 2002; zakladatel Fóra 2000 s V. Havlem,Yohei Sasakawou a E. Wieselem, vynálezcem pojmu "holocaust"; zakladatel původně exilového Československého dokumentačního střediska 1948-1989,jistou dobu ovládal společnost R-Presse, s níž vydával a financoval týdeník Respekt, člen poroty nadace Adalbert-Stiftung-Krefeld)

Zejména Schwarzenbergův výklad pojmu rytířská čest, za který bojuje coby rytíř Řádu Zlatého rouna by zřejmě stál za to.

z rozhovoru v r. 2006:

HN: V Rakousku byste něco takového udělal taky, nebo by k takové situaci vůbec nemohlo dojít?
K.S.: Podívejte: korupce existuje všude. Tady jsou možnosti pro ni větší...

viz. Schwarzenberg: I já byl donucen ke korupci

toliko "český" ministr zahraničí... [bliji]

Vložený obrázek

perlička: Karel Schwarzenberg: Daří se nám příliš dobře a začínáme z toho blbnout

při srovnání se zadlužováním a nařízenými exekucemi

Vložený obrázek

Vložený obrázek

165587

18.7.2008 1:40

RE:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 165587

Opravdu je to kujec temných piklů za fasádou degenerovaného feudála...

165607

18.7.2008 15:15

RE:

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 165607

degenerovaného bych nesoudil. On dobře ví co dělá.

Navíc, šlechta díky zvolené strategii ženit se a vdávat mezi rody, získala status nadnárodní jednotky. O nich nelze říci jakou přesně mají národnost,protože každý má předky všude v Evropě. Jsou nadnárodní a jako nadnárodní se i chovají. Nepoutá je vazba ke konkrétnímu místu, a když, jedná se buď o vazbu na staré fransko-anglo-saské dynastie jejichž společným jmenovatelem je nenávist vůči Slovanům, nebo o rody s nimi spřízněné, které, hlavně v případě Slovanů, často zapoměly co jsou, na svoje kořeny, tradice mnohem hlubší než je nějaká franská křesťanská tisíciletá epizodka v Evropě, prolezlá puchem válek, inkvizice, pronásledování jiných vyznání a likvidací tradičních kultur ve snaze nastolit svou vlastní.

Je to velice dobře vytvořená mocenská síť z které jen tak nelze vyklouznout. A ve spolupráci s katolickou církví a nyní i zednáři, americkými neokonzervativci, židovskými neosionisty(původní sionismus naplnil své cíle vznikem Izraele, a ten nynější bojuje o Velký Izrael mezi Nilem a Eufratem, s vizí celoplanetární nadvlády, s centrem v Jeruzalémě, proto užívám pojem neosionismus) a protestanty tvoří děsivou strukturu, pod nadvládou Londýna.

Ta paní na obrázku se sice jen tváří jako vydržovaná ikonka svého lidu, ale její faktická moc si nezadá.

Vložený obrázek

a až předá tomuto mladému muži

Vložený obrázek

(bojujícímu se svými žoldáky o prostor pro ropovody a nadnárodní firmy své říše v Afghánistánu) své Impérium, nad nímž slunce nezapadá (USA, VB, Izrael, Japonsko, Austrálie, a veškeré země s nadvládou jmenovaných - věrný vazal USA mají přes 700 základen po celém světě),a on v nejtajnějších lóžích přísahá velmistrům, nebudeme se stačit divit.
Toto Impérium se jmenuje Západní svět, tvořený "demokracií" a "západními hodnotami".

Jediné co mi nesedí: silné prosazení se islámu právě v Británii.

"Navíc se muslimové s nadsením účastní veřejných událostí a k volbám se dostavují v počtu srovnatelném s ostatní populací. V Británii je 150 muslimských členů městských rad a osm starostů, což je o něco méně než u ostatních etnických mensin, ovsem nikterak znepokojivě. Čtyři muslimové zasedají v horní a tři v dolní sněmovně - to je víc než u některých jiných etnických menšin."

viz.

Chystá se Británie setřást křesťanství? Nebo sleduje jiné cíle? Kdo tuší, nechť reaguje.

165647

21.7.2008 12:15

RE:

Robocrep 217.?.?.?

Reakce na 165647

Díky, kvalitní příspěvek.

Ta vaše otázka v závěru - to je věc, která mi taky nějak "neštymuje."
Ale jako možné vysvětlení mě napadá... mohlo by to souviset se snahou sjednotit
tři hlavní světová náboženství.

Před časem to i zde na Zvědavci v diskusi někdo psal. (Jak že se jmenuje ta organizace která to
prosazuje?) Já nejsem teolog, ale skutečnost
že judaismus, křesťanství i islám mají společné kořeny je myslím jasná.

A právě snaha o usmíření a nakonec i sjednocení do jednoho monstrózního monoteistického
celosvětového náboženství vychází (podle mého názoru) od teologů, vlastně obecně od lidí, kteří vnímají náboženství jaksi "zvenku," kteří ho neprožívají ale studují.

Zní to dost neuvěřitelně, ale... podívejte se kolem sebe- jsou to jedni a ti samí lidé, kteří opěvují multikulturní společnost a zároveň kritizují tolerování islámu v Evropě. Tahle dvojakost
je trochu složitější na vysvětlení a nemám čas abych to rozváděl.

Ale jde zkrátka o to, že lidi jsou dnes přesycení nenávistí, kterou chrlí západní vládci na muslimské země.
No a pro vyvolené nebude problém jednoho dne přehodit výhybku, převlíct kabát a přesvědčit většinu že od zítřka se budeme všichni společně modlit k tomu Jedinému B, a že dřívější spory byly mylné a primitivní.
A ta hrstka lidí, která proti tomu povstane (na všech stranách) bude smetena. Budeme zase o krok blíž k NWO.

165805

21.7.2008 16:46

RE:

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 165805

MedaBeda to naznačil skutečně velice přehledně, odkud už nějakou tu stovku let vítr fouká. Tento mocenský propletenec má jasnou historii a účel vzniku (pokud to chceme vidět) a dnešní generace těchto lidí nehodlají (ani nemohou a neumí) hrát nějakou jinou ligu nebo hru. A opravdu to vypadá na dlohodobější "duchovní" pozadí.

>Kdo tuší, nechť reaguje.
Islám vyhovuje pro potřeby ovládání stejně dobře, jako ostatní ideové konstrukce stvořené pro potřeby říší a pořádků, tedy pro modelování myšlení.
Navíc stěhování kultur a „očkování“ tohoto druhu má za následek odtržení těchto náboženství od kultury místa a může být o to účinnější. Tím, že pak ještě dochází k násilnému místnímu „rozdílení“, se takto očkovaný prostor stává ještě ovladatelnější.

165812

21.7.2008 21:18

RE:

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 165805

"mohlo by to souviset se snahou sjednotit
tři hlavní světová náboženství."

anebo znovu uchopit moc náboženství do svých rukou. Uvědomme si, že západní společnost, ze zřetelem k Británii, kterou nyní zpytujeme, není až zas tolik nábožensky založená.

Svoboda zaměňovaná za podléhání konzumu a "dělání si co chci", všeobecná destrukce výchovy v britských rodinách (zkuste dát dítěti facku), tlupy mladých rvoucích se po nocích na ulici, dívčí gangy rvoucí se o chlapce(událost se stala ve Francii), do toho komunity etnik z celého světa- mám z toho víceznačný pocit:

1) destrukce společnosti je cílená, aby lidé znovu přešli pod otěže náboženství, v tomto případě přísnějšího islámu, který není tak dalece liberální v uplatňování svých zásad jako právě křesťanství. Za převzetí některých prvků islámského práva se postavil i nejvyšší anglikánský arcibiskup Rowan Williams (to by naznačovalo že si ho vládnoucí klika dobře ochočila, zvláště, když zejména v britské politice platí, že volitelnými kandidáty mohou být pouze členové lóží, což může být uplatněno i v církvi, neboť její hlavou je zde, světe div se Královna!)

2) Královně věrní imámové se pak stanou novými mocenskými nástroji Impéria. Padni komu padni, hlavně když společnost bude pod kontrolou (kontrola v politice zkrze lóže, v náboženství zkrze islám(islám na rozdíl od jiných vyznání nepřipouští přechod k jiné víře), na veřejnosti zkrze les kamer na každém rohu, v soukromí shromažďováním osobních dat ap.

Musíme si uvědomit, že řada britských muslimů je loajálních, a dokonce souhlasili se zátahem na nějakého radikálního imáma, který štval své souvěrce proti Západu. Mají už své lidi ve sněmovně lordů a to jistě nebylo zadarmo, a navíc tito musí být prověření (a též do něčeho dle nepsaných pravidel namočení) členové lóží, jinak by se tam nikdy nedostali.

Zároveň se muslimové stanou záminkou k spacifikování liberálně naladěného obyvatelstva, které si dělá co chce, jeho morálka klesá.

Řada mladých žen dnes na přestupuje na islám také proto, že chtějí mít své jistoty= úplnou rodinu s manželem povinným se postarat o jejich obživu i uspokojení, který se nesmí opíjet a brát drogy; a nechodit na "tři směny"(zaměstnání, děti, domácnost) jako řada dnešních "žen žijích v demokracii". A také právo rozhodovat v domácnosti(šaría jak známo sahá jen k prahu dveří)
Výměnou za šátek, poskytující určitou intimitu (aby se po ní neotáčel každý čumil, což je řadě žen, ať muslimek či jiných, velice nepříjemné) se jedná o jednoznačný zisk.

165830

21.7.2008 21:33

pokr.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 165805

S tím modlením k jedinému B máte pravdu, pro góje mají židé speciální sadu 7 přikázání, takzvaných Noeho, či Noachidských přikázání

klasická omáčka jako nezabíjet, nekrást ap. je zástěrkou pro první dvě, jenž celý záměr odhalují:

1) Věřit v jednoho B-ha עֲבוֹדָה זָרָה

2) Respektovat a uctívat ho בִּרְכַּת הַשֵׁם

myšlen je samozřejmě starý pardál Jao(JHVH), jedna ze sedmi emanací Syna Chaosu- archonta Uroborose, zakousnutého do vlastního ocasu

Vložený obrázek

který už chce nedočkavě zkrze svá média převzít otěže nad Gaiou, a je jedno zda židovská, křesťanská či muslimská

cíle jsou stejné, taktiky různé, a každý to chce po svém, takže je možné že až svém "pánu" vyhoví, tak se servou o to, která verze má hrát prim

však bylo psáno, a pero vedl Anglosaský katolík J.R.R.Tolkien, v prorocké předtuše:

Jeden Prsten vládne všem, Jeden jim všem káže, Jeden všechny přivede, do Temnoty sváže.

pozn.:
7 menších dostali trpaslíci, 9 smrtelní mužové, 3 elfové (kde hledat analogii v dnešním světě?)

7+9+3+1=19=1+9=10=1+0= 1 čili jsou skutečně všichni pod nadvládou Jednoho.

165832

18.7.2008 13:50

RE:

Robocrep 217.?.?.?

Reakce na 165587

Soudím-li podle vyjádření hraběte ministra při různých příležitostech v poslední době,
tak třeba nesleduje nějaké zlé úmysly... vždycky totiž působí ve stylu: "Já vám to podepíšu ale teď mě nechte bejt, chce se mi spát" [chechtot]

165640

Příspěvků: 77

16.07. 06:50 Upak  Naivní mladý muž
16.07. 08:08 himlhergot  RE: Naivní mladý muž
16.07. 12:14 Antiseptik  RE: Naivní mladý muž
18.07. 23:09 matej  RE: Naivní mladý muž
16.07. 08:13 Saša  RE: není naivní
16.07. 10:03 Zorka  Až do hrdel a statků
16.07. 11:40 sxg  RE: Až do hrdel a statků
16.07. 18:31 Blekota  RE: Až do hrdel a statků
17.07. 11:24 Saša  RE: Až do hrdel a statků
18.07. 07:04 Saša  RE: Až do hrdel a statků
16.07. 10:46 Roth  ČR MÁ KONEČNĚ NEZÁVISLÝ TÝDENÍK
16.07. 10:48 RSDr.  rozsudek
16.07. 11:18 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Politici jsou jenom lidi až na jednoho:
16.07. 11:55 Milanese  Ako to tu už niekto napísal:
16.07. 11:11 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Až nebude plyn, bude občanská válka.
16.07. 12:06  ???
16.07. 17:56  RE: ???
16.07. 21:20 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: ???
17.07. 02:31  RE: ???
17.07. 12:55 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Jenom jsem si rejpl do české životní filozofie.
17.07. 00:35 Fox  RE: ???
17.07. 03:34  RE: ???
17.07. 17:22 MedaBeda  RE: ???
18.07. 22:51 Matej  RE: ???
22.07. 13:45 GammaRay  RE: ???
22.07. 14:48 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Je to placenej provokatér.
16.07. 16:44 Robocrep  Až do konce
16.07. 16:43  Podstata vlastizrady
17.07. 00:48 Corleone  RE: Podstata vlastizrady
17.07. 16:18  RE: Podstata vlastizrady
17.07. 23:17 Rene Bartosek  RE: Podstata vlastizrady
18.07. 06:39  RE: Podstata vlastizrady
18.07. 17:23 Rene Bartosek  RE: Podstata vlastizrady
16.07. 17:24 petr sleder  Musím se přiznat
16.07. 18:25  RE: Musím se přiznat
17.07. 03:13  RE: Musím se přiznat
17.07. 05:30 Rene Bartosek  RE: Musím se přiznat
17.07. 12:52  RE: Musím se přiznat
18.07. 00:12 Rene Bartosek  RE: Musím se přiznat
17.07. 12:26  RE: Musím se přiznat
16.07. 17:51 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Schwarzenberg to nepodepsal dobrovolně.
16.07. 20:39  no
16.07. 21:35 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Děfka
17.07. 00:40 Vratislav  RE: Děfka
17.07. 00:22 Vratislav  RE: Děfka
17.07. 00:12 Rene Bartosek  RE: Děfka
17.07. 17:53 Vratislav  RE: Děfka
17.07. 23:43 Rene Bartosek  RE: Děfka
18.07. 09:12 Vratislav  RE: Děfka
18.07. 09:22 Saša  RE: Děfka
16.07. 21:58 Heml  Držím palce.
17.07. 14:03 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Držím palce.
17.07. 19:53  RE: Držím palce.
16.07. 21:55 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:
17.07. 00:24 TomTom  RE: Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:
17.07. 12:53  RE: Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:
17.07. 19:35 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:
17.07. 23:40 Rene Bartosek  RE: Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:
18.07. 10:05 TomTom  RE: Jak beztrestně zmlátit Pokakánka:
17.07. 00:00 Víťa  Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.
17.07. 09:10 Robocrep  RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.
17.07. 16:39 Vanguard  RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.
17.07. 19:15 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.
17.07. 21:06 Vanguard  RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.
17.07. 21:54 Vratislav  RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.
18.07. 00:14 Rene Bartosek  RE: Raději pár Amíků s radarem, než Putina s armádou.
17.07. 18:32 Angel  Láska místo radaru...
18.07. 23:06 matej  RE: Láska místo radaru...
19.07. 04:49 Corleone  RE: Láska místo radaru...
17.07. 19:52 MedaBeda  "šlechtic"
18.07. 01:40  RE:
18.07. 15:15 MedaBeda  RE:
21.07. 12:15 Robocrep  RE:
21.07. 16:46 Spytihněv  RE:
21.07. 21:18 MedaBeda  RE:
21.07. 21:33 MedaBeda  pokr.
18.07. 13:50 Robocrep  RE:

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 70 čtenářů částkou 13 017 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 0

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 2

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 1

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 6

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Brusel věří, že se jednota Visegrádu drolí12.10.21 14:54 Evropská unie 1

WHO chce být nejvyšší autoritou v oblasti veřejného zdraví!11.10.21 17:32 Neurčeno 3

Úmrtnost v Rusku je nejvyšší od rozpadu SSSR: země přišla za rok o více než 2 miliony lidí!11.10.21 09:24 Rusko 4

Za koho kope Ondřej Neff?10.10.21 21:03 Česká republika 7

Syndrom vodnatosti jater, kterým trpí pan prezident, je jeden z vedlejších účinků Pfizeru10.10.21 09:53 Česká republika 4

Společnost Pfizer vyzývá vládu USA, aby předala k očkování 28 milionů dětí ve věku od 5 do 11 let!09.10.21 15:43 USA 5

Australskému poslanci Craig Kellyovi zakázali v parlamentu zmínit Ivermectin09.10.21 12:29 Austrálie 2

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
30,08 Kč
Kanadský dolar
17,69 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,13 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,96 Kč
1 unce stříbra
510,20 Kč
Bitcoin
1 335 483,88 Kč

Poslední aktualizace: 16.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 680