Diskuze k článku

Irácké děti: sexuální zneužívání, drogy a věznění

Příspěvků 11

13.7.2008 18:35

Tak takhle

Finda 89.?.?.?

vypadá import svobody a demokracie alá USA [pláč]

165304

14.7.2008 3:51

Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

>Článek mi paní Eva poslala už před týdnem. Původně jsem jej >odmítl jako propagandu. Změnil jsem názor až poté, co jsem si >na iDnes přečetl článek Britští vojáci údajně bičovali a >sexuálně ponižovali irácké chlapce.
-------
Když už iDnes zveřejní podobnou informaci, tak si člověk musí zákonitě představit, co jiného zrůdného a v jakém rozsahu se ještě děje. BTW, zločiny popisované na iDnes se udály v roce 2003. Proč s tím vylezli až nyní? Nedávno se vrátili kanadští vojáci (vystřídáni) z Afganistánu. Slovo se rozkřiklo a dostalo se do celostátního rádiového vysílání. Jedna skupina vojáků má za úkol vycvičit afgánskou policii. Tito vycvičení policisté si pravidelně posbírají na večer v ulicích Kábulu mladé chlapce a děvčata a zavlečou je na strážnici. Z oken strážnice se ozývají zoufalé vykřiky těch, kteří jsou bytím nuceni k sexuálnímu zneužití. Vojáci si na tuto skutečnost stěžovali svému veliteli a ten jim poradil: "Co tě nepálí, nehas a dívej se jinam". Zdá se, že máme v kanadské armádě přece jenom vojáky se svědomím a uvedený voják "stěžovatel" se o těchto událostech rozpovídal v pořadu rádiové stanice zhruba těmito slovy: "My jsme tam přijeli nastolit pořádek a vycvičit policii. Nemohu proto nečinně přihlížet, že ten, který má pořádek zajišťovat, sám se dopouští takového zločinu".

Chápu editora, že časté poukazování na tak strašnou spoustu zločinosti začíná nabývat nádechu propagandy. Člověk by si i přál, kdyby to skutečně byla jenom propaganda, ale skutečnost je tvrdá realita dnešních dnů. Bohužel!

165347

14.7.2008 4:30

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 165347

Potes koste, az budou demoralizovane zapadni jednotky stazeny z Afganistanu, tak nastane vyrizovani uctu za stare krivdy mezi domacimi. Buh bud milostiv, i temhle dobytkum, Taliban to vezme od podlahy.

165349

16.7.2008 17:06

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 165347

>Když už iDnes zveřejní podobnou informaci, ,,,,,

Je třeba si pomalu začít zvykat, že se budou dít zvěrstva ještě mnohem horší a ve značně větším rozsahu. Jak jinak si představujete snížení světové populace během 50 let o 6 miliard lidí? Podle tohoto grafu
Vložený obrázek
asi počet lidstva klesat nebude - to je jen simulace - ale výchozí a konečné hodnoty jsou evidentní.

Nikdo rozumný přece nemůže předpokládat, že 200 milionů lidí ročně se dobrovolně rozhodne zemřít v zájmu další existence lidstva, resp. jeho bohatších příslušníků. Potřebnému vývoji je třeba dost razantně napomoci. Proto nás bušistán již od r. 2001 cvičí v chápání, že mučení lidí, zabíjení, genocida, především mimo území USA, není nic zvláštního, nad čím by se měl civilizovaný člověk v bohatším státě pozastavovat. Samozřejmě, že Afganistán a Irák jsou jen první vlaštovky. Postupem času dojde i na bohatší evropské státy, jako už došlo na Srbsko. Ale zatím člověče, co tě nepálí, tak nehas. Ozvat se můžeš, pokud budeš schopen, až budou vraždit přímo tebe. Prostě těch 6 miliard přebytečných lidí je potřeba někde napočítat a zlikvidovat. Je to v zájmu lidstva, v zájmu těch, co možná přežijí.

165522

17.7.2008 5:45

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 165522

>Je třeba si pomalu začít zvykat, že se budou dít zvěrstva
>ještě mnohem horší a ve značně větším rozsahu.
------
Je mi to jasné, Karle. Lidé se nejprve musí znecitlivět, zvyknout si a potom to začnou brát jako realitu života. Viděl jsem ten graf, který se nezobrazil (musel jsem to dávat do prohlížeče nadvakrát a navíc otevřít jako nové okno).

>...počet lidstva asi klesat nebude...
>Potřebnému vývoji je třeba dost razantně napomoci.
------
Jeden ze způsobů je např. Monsanto - geneticky modifikované potraviny. Jenomže se stále ještě najdou lidé, kteří si budou pěstovat svoji "domácí" úrodu a někteří to dokonce i uvedou zde na Zvědavci jako návod na přežití [velký smích] , a vhodný k následování, takže přechod na NWO se tímto značně oddálí.

Jako účinnou regulaci porodnosti bych viděl zastavení sociálních dávek na více jak dvě děcka. Střední pracující třída si stejně více jak dvě děti dnes už ani nemůže z průměrného platu dovolit. I tak by však lidská populace pomalu úměrně narůstala, ale v mezích životaschopnosti planety. Jídla je dostatek pro všechny, jenomže - a to je ten hlavní důvod - není zájem udržovat při životě neproduktivní část lidské populace, ať už kdekoliv na planetě a to i v průmyslových zemích. Tohleto není můj návrh na řešení, ale tvrdá skutečnost dnešní životní reality.

165552

17.7.2008 6:16

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 165522

Karle, až teprve po mé reakci jsem si podrobně prošel tvůj odkaz
"konečné hodnoty jsou evidentní". Tohle osobně považuji za bubáka. Vím, že autor čerpal z kanadského "peak-oil" varování a pravděpodobně ani neměl v úmyslu zamlžovat, ale celá ta udržitelná životaschopnost planety podle této teorie závisí na ropě. Dochází ropa vážení - začneme drasticky snižovat lidskou populaci, jinak naše planeta ztrácí schopnost udržení života. Prdlajz. Jak jsem už napsal - bu bu bu. Jednak ropa nedochází (zatím), ale jak jinak zdůvodnit neustále se zvyšující ceny a to nejen ropy, ale i potravin? Mimochodem...kdyby se úmyslně nepotlačoval výzkum alternativních pohonných paliv, tak už dávno jezdíme na vodík. Jenomže...černé zlato se přeci musí výhodně prodat. Jinými slovy - životaschopnost planety nezávisí na ropě a ani klimatické změny nejsou ovlivněny zvyšující se populací.

165554

17.7.2008 6:38

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 165554

Ale existuje nejaka konecna kapacita konecneho systemu planety nebo ne? Stejne tak existuje nejaka kapacita regenerace biosfery pokud je prekrocena, tak se hromadi do budoucna a navic "balik problemu" muze nehezky nabotnat nad pouhy aritmeticky soucet. Podle vseho jsem ve velkych trablech, i kdyby bylo dost ropy. A prave dostatek levne ropy ci jakehokoliv zdroje levne energie vede k narustani problemu nad kapacitu teto planety pro populaci lidstva.

165555

17.7.2008 6:34

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 165555

René, na tohle není snadná odpověď. Nemyslím si, že sedm miliard lidí je limit na udržení životaschopnosti planety a musíme začít se snižováním populace. Je více než pravděpodobné, že ani ekosystém není a nebude narušen zvyšující se populací. Souhlasím, že Čína je přeplněna, stejně tak Indie a Evropa k tomu nemá daleko, ale stále ještě existují na planetě rozsáhlá místa - a to obrovské rozlohy - kam ještě lidská noha nikdy nevstoupila.

Záleží jenom na nás, v jakém stavu si udržíme životní prostředí co se týká čistoty vzduchu a čistoty vody. Obojího je zatím dostatek, pokud si nevykácíme všechny lesy a nezasviníme spodní vody radioaktivním a jiným odpadem. Ten radioaktivní odpad (špinavá bomba) se vztahuje i k tomu ovzduší.
V tomhle zase vidím já osobně "balík problémů", než v tom, že nám dojde ropa. Je až s podivem, že se doposud OSN nesnaží razantně zastavit používání radioaktivního materiálu k výrobě špinavé bomby a vůbec, že neusilují o kompletním zastavení výroby radioaktivních zbraní. Pokud my sami nezničíme atomové zbraně, atomové zbraně zničí nás.

165557

17.7.2008 13:39

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 165557

Do jake miry jsou obyvatelne ty liduprazdne prostory? Cina? Byli odstaveny fabriky pred olympiadou. Vysledek po nekolika tydnech ve vzduchu 5 krat tolik pevnuch sracek, nez kolik povoluji normy. Vice nez dve teretiny rozlohy Ciny jsou povazovany za neobytelne lidmi v masovem meritku.Z oceanu jsme udelali odpoadkovy kos, nevim jestli jsou velkym problemem radioaktivni materialy, ale velke skvrny na male kousky potrhane igelitovych pytluku zacinaji byt "neprijemne".

Za jak dlouho se rozlozi v prirode PVC? Pet nebo deset tisic let? Tak udelame geneticky bakterie na rozklad PVC a hotovo. To je presne schema reseni problemu nasi technicke civilizace. Vytvorime velky problem a jeho resenim vytvareme nekolik dalsich velkych problemu. A vyuzivani zdroju ve stylu po nas potopa nemluvim. Oceansky rybolov v prumyslove podobe doslova zora morske dno, protoze to neni videt, vypalovani pralesu sice videt je, ale kseft je kseft. 200 000 km2 orne pudy se meni v poust kazdy rok, s vodou jsme to jako prvni civilizace za tisice let v Evrope dopracovali tak daleko, ze za ni budeme platit!!! Ne dopravu, ale primo vodu!! Tomu rikam progres ciste prirodni globalni cyklicky zdroj jsme de facto dokazali vycerpat. Hladiny neustale klesajicich spodnich vod jsou toho dusledkem. Kanada nedavno odmitla svedeni vody z velkych jezer na zavlazovani zemedelskych oblasti na jihu USA.

I kdyby bylo vse v nejlepsi poradku s ropou, tak je ranec opravdu nekolika hromad sracek, ktera nam padaji navzajem pres hlavu, a ktere primo volaji po omezeni ropy proudici do nasi civilizace s cilem vyvolat radikalni zmeny chovani nasi civilizace. Je to vsak nemyslitelne bez radikalni reformy a odmitnuti konzumni ekonomiku pro umele vyvolanou potrebu a to nejde bez hlubokych politickych a spolecenskych zmen.

Velice brzo budeme ve stadiu o hole preziti , ktere tyto uvahy na vrcholu mocenske pyramidy odsunu stranou. Mimochodem kdyz jsme u symbolu pyramidy. Kdykoliv vidim ten vrsek s vsevidoucim okem Horovym odtrzeny od zakladny, kterou prej nepotrebuje, tak se musim usmivat. Prave stabilita zakladu umoznuje stabilitu moci ve vysinach sahajicich az do oblak, to vi kazdy dobry architekt. Jenom stavitele vzdusnych zamky veri, ze vyjebou s prirodnimi zakony. Prozatim vzdy nerespektovani prirodnich zakonu vedlo k tvrdemu padu na hubu. [mrknutí jedním okem]

165567

18.7.2008 6:03

RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 165567

Ahoj René...nebudu se podrobně rozepisovat k jednotlivým bodům. V podstatě se ve všem shodneme. Vidím, že máš rozsáhlý přehled v široké oblasti lidské činnosti a nečinnosti a jenom bych dodal následující.
Z pochopitelných důvodů nám média neukáží znetvořená novorozeňata narozená v Iráku v oblasti zamořené odpadovým uranem. Ze stejného důvodu svět nikdy nespatřil japonské děti narozené v oblasti Hirošimy a Nagasaki a to ještě dlouho po svržení obou jaderných bomb. Proto bych nesrovnával plastové nákupní pytlíky a plastové láhve s radioaktivním materiálem. Politikové se chytnou jakékoliv příležitosti, aby na sebe upozornili a v poslední době se stalo populární chránit životní prostředí a lidi se pro takového "dobroděje" pokaždé nadchnou. Jistěže plasty nejsou biodegradable (biologicky se nerozloží) a máš pravdu, že by nám v tom pomohly bakterie, ale hrozbu v tom nevidím. Znovuzpracování (recycling) by to vyřešilo a nebo to jednoduše zahrabat na skládce do země a je klid. Ticho po pěšině. Radioaktivita je mnohem větší svinstvo a ta už zamořuje i spodní vody. Sejdeme se zase jinde v diskuzi...tady jsme už jaksi mimo téma.

165613

14.7.2008 13:42

když nejsou ženy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Je vidět,že americká armáda si pomůže vždy.Sovětští okupanti si do ČSSR vozili svoje bordely.Proč by se s tím Američané namáhali.Stačí si zajít do tzv. zajišťovacího střediska pro mladistvé "teroristy" a vybrat si podle chuti.Někdo hocha,někdo dívku,snad i batole pro zvrhlé choutky amerických"osvoboditelů".Jen doufám,že se toho nezúčastňují i naši "misionáři".

165382

Příspěvků: 11

13.07. 18:35 Finda  Tak takhle
14.07. 03:51 Mirda  Zločiny, o kterých se jinde nepíše...
14.07. 04:30 Rene Bartosek  RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...
16.07. 17:06 Karel z Čech  RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...
17.07. 05:45 Mirda  RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...
17.07. 06:16 Mirda  RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...
17.07. 06:38 Rene Bartosek  RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...
17.07. 06:34 Mirda  RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...
17.07. 13:39 Rene Bartosek  RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...
18.07. 06:03 Mirda  RE: Zločiny, o kterých se jinde nepíše...
14.07. 13:42  když nejsou ženy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 8

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Trochu matematiky do Covidového šílenství13.09.21 14:08 Neurčeno 0

Další trapný útok na Rusa a lísaní se k fašistické Ukrajině12.09.21 20:41 Česká republika 3

Skotsko - podle údajů veřejného zdravotnictví bylo v srpnu 80 % úmrtí na Covid-19 u osob, které byly očkovány.12.09.21 19:39 Británie 1

Panika v Austrálii. Regály jsou prázdné, nedostatek všeho!12.09.21 19:05 Austrálie 0

„To se nemělo stát. Ne teď.“ Dotační království předsedy ODS Fialy12.09.21 08:05 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,52 Kč
Euro
25,32 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,70 Kč
Švýcarský frank
23,21 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 832,81 Kč
1 unce stříbra
493,62 Kč
Bitcoin
1 029 945,53 Kč

Poslední aktualizace: 17.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 239