Ve zkratce

Stránka:

 „Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu

17.10.21

Česká republika:

„Vědecká rada ČLK odporuje stanovisku vlastní revizní komise, popírá základy lékařské etiky, demokratické diskuse a plurality názorů,“ konstatuje Hnízdil. Pozastavuje se nad tím, že i přesto prezident České lékařské komory Milan Kubek postrádá kampaň, která by motivovala rodiče nechat děti proti onemocnění covid-19 naočkovat. Bez očkování dětí není podle Kubka možné v populaci vytvořit tzv. kolektivní imunitu.

Podle Hnízdila, ani PCR či antigenní test vůbec nevypovídají o tom, jestli je člověk nakažený, nakažlivý nebo nemocný, bez dalších vyšetření je jejich informační hodnota nulová. „Veškerá omezení a nařízení přitom vycházejí v počtu pozitivně testovaných (mezi nimiž je řada zdravých, bezpříznakových nebo s lehkým průběhem). Z lidí zdravých jsou tak masově vyráběni pacienti. Údaj o více než 30 tisících obětí covidu je ukázkou mediální manipulace,“ pokračuje Hnízdil.

Zároveň upozorňuje, že farmaceutické firmy se zodpovědnosti za nežádoucí účinky raději zbavily. „Podle sdělení MZd a ČLK za ně zodpovídá stát (stát jsme my, odškodnění se tedy bude platit z peněz poškozených). Poškozený bude jen velmi těžko prokazovat, že jeho zdravotní problémy, které se mohou objevit po měsících či letech, nějak souvisejí s vakcínou,“ varuje Hnízdil.

„Česká lékařská komora popírá základy medicíny, podílí se na cynickém a bezohledném experimentu. Velký Bratr Covid rozdělil lidi na mocné a ne-mocné. Mocní mohou ne-mocné dusit rouškami, držet je v izolaci, zakázat jim sociální kontakt, práci, vzdělávání, pohyb, zpěv. Ne-mocní musejí poslouchat, nechat se testovat, hlásit čísla, podrobit se očkování. Ten experiment se vymkl kontrole. Z vězení se musíme osvobodit sami.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Tak-to-ne-Pov...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Volby, AfD naletělo šmejdům

17.10.21

Německo:

Soudruzi ze spolku Zentrum für politische Schönheit (Centra pro politickou krásu) se rozhodli naplánovat podvod a předstírali provozování fiktivní společnosti Flyerservice Hahn, aby si je AfD vybrala před volbami do Spolkového sněmu k distribuci 5 miliónů letáků, 72 tun!

Hesla Strany páté kolony;

  • „světovou jedničkou v nerozšiřování nacistických letáků“
  • "radikální křídlo humanismu“
  • "agresivní humanismus“
  • " vyzbrojujeme realitu morální představivostí"
  • "boj za lidská práva (krimigrantů) musí být radikálnější"

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ovlivnene-volb...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Gój

Komentářů: 1

 Od severu k jihu je Itálie zablokovaná

16.10.21

Itálie:

Přístav Terst zahájil útok proti povinnému Zelenému pasu, přístav Ancona odpověděl, stejně jako přístavy v Ligurii, včetně velkého přístavu Janov, a další, Gioia Tauro, Civitavecchia u bran Říma: zablokování přístavů vede k následným logistickým poruchám, kamiony nemohou vjíždět ani vyjíždět, ani nakládat ani vykládat.

Dokáři nejsou jediní, kdo je na válečné stezce. Silné protesty probíhají také před turínskými továrnami. "Nejen v této zemi se musí za práci platit, jsem tu už dvaatřicet let a dnes ráno se nemohu dostat dovnitř, protože nejsem očkovaný, připravují nás o svobodu," hřímal dělník Fiatu Avio v Rivalta Torinese, který od rána s desítkami lidí bojoval proti povinné zelené propustce před branou č. 10 letecké továrny.

Další kritickou situací je veřejná doprava, kde se procento neočkovaných zaměstnanců pohybuje mezi 10 a 20 %.

Zemědělství je rovněž postiženo: zemědělská činnost je vázána na sezónní cykly a nelze ji zastavit a na polích pracuje nejméně 100 000 neočkovaných zemědělských pracovníků.

Šéf italské vlády Draghi nechce dělat žádné kompromisy, zítřek je však vysoce rizikový a mohl by ho přimět k ústupkům: sociální a protisankční agitace v Itálii teprve začíná...

Zdroj: https://www.medias-presse.info/du-nord-au-sud-litalie-bloque...

Klasifikace: politika,ekonomika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"

15.10.21

Slovinsko:

Předseda slovinského předsednictví Evropské unie Janez Janša označil některé poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky".

Janša zveřejnil na Twitteru kolážový diagram s nápisem "13 z 226 známých Sorosových loutek v Evropském parlamentu".

Na snímku je mimo jiné vedoucí vyšetřovací mise Sophie Veldová, která kontroluje, zda Slovinsko dodržuje dohody o právním státě a svobodě médií.

Janšu odsoudila i řada poslanců Evropského parlamentu, někteří ho obvinili z antisemitismu. Sám politik příspěvek nakonec smazal.

"Každopádně je tento případ výmluvný. Maďarský premiér Orbán už není v boji proti Sorosovi sám," komentuje telegramový kanál Country Politics.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1634314497

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Do Tatier už len elektromobilom?

15.10.21

Slovensko:

Tatry sa majú zmeniť na bezemisnú zónu. Ministerstvo plánuje povoliť vstup len elektromobilom.

Ministerstvo dopravy a výstavby SR spoločne s organizáciou driving.digital stoja za myšlienkou vytvorenia prvých bezemisných zón na Slovensku práve v našich najvyšších horách. Iniciatíva si dáva za cieľ postupné vytvorenie „zelených“ Tatier do roku 2030. Okrem Tatier však majú bezemisné zóny vzniknúť aj vo viacerých mestách Slovenska. Najciteľnejšie to každopádne bude práve v horskej destinácii, ktorú každoročne využívajú státisíce turistov na rekreáciu.

 

Zdroj: https://zemavek.sk/do-tatier-uz-len-elektromobilom

Klasifikace: kuriozity,ekologie Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel

15.10.21

Sýrie:

Dne 13. října kolem 23:34 zahájilo izraelské letectvo nálety z oblasti Al-Tanf na předměstí města Palmýra ve východní provincii Homs, kterou okupuje koalice vedená USA. Jejich cílem byla údajně íránská továrna, ale pod palbou se ocitla i stanoviště syrské armády.

"Izraelský nálet zabil jednoho vojáka Syrské arabské armády a tři bojovníci byli zraněni," uvedl důstojník.

"V době úderu se izraelské stíhačky F-16 kryly civilními letadly a záměrně se chystaly na provokaci proti Syrské arabské armádě," zdůraznil člen sil SAR.

________
Média o tomto izraelském aktu agrese třeskutě mlčí.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1634204526

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích

15.10.21

Británie:

Dr. Vernon Coleman – Dnes je už více-méně jasné, že jak ve Velké Británii, jako i v dalších zemích, byli pacienti ve vyšším věku během posledních covidových vln, úmyslně zabíjeni.

Hlavní vražedný nástroj představoval lék midazolam - silné sedativum a odepření zdravotní péče.

Lék midazolam byp původně určený pouze pro paliativní pacienty v jejich poslední fázi života. Britská vláda dokonce vypracovala speciální „End of Life Protocol“ (protokol pro ukončení života).

Avšak na tento protokol začali dávat během pandemie i lidi, u kterých se vůbec neočekávalo, že zemřou. Po nasazení léku mnozí bohužel umírali.

Dnes už bývalý britský ministr zdravotnictví Matt Hancock čelí za vícero svých zločinů kriminálnímu vyšetřování.

Zdroj: https://www.badatel.net/ako-sa-britska-vlada-postarala-aby-j...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Pilot zemřel při letu několik dní po očkování

15.10.21

USA:

Pilotovi Delta airlines se udělalo špatně při letu a zemřel přímo v pilotní kabině při letu. Druhý pilot s letadlem bezpečně přistál.

Ukázalo se, že náhlé úmrtí může mít souvislost s nedávným "očkováním", které podstoupil. Jiní piloti a letušky umírají méně dramaticky doma také po aplikaci druhé dávky utrejchu.

To není lékařství, tihle jdou přes mrtvoly a to doslova.

Zdroj: https://nastub.cz/w/00beeb15-6e43-4fbe-a34c-5672d5d39c49?tit...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

 Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření

14.10.21

Česká republika:

Na údajný rostoucí počet nakažených i hospitalizovaných s covidem začíná ministerstvo zdravotnictví reagovat. V pátek představí konkrétní návrh změn v protiepidemických opatřeních. Kromě zkrácení platnosti testů na covid a kratší karantény jsou ve hře i drastičtější opatření.

Cílem ministerstva je především motivovat lidi k tomu, aby se nechali očkovat. Premiér Andrej Babiš (ANO) následně uvedl, že platnost PCR testů by se zkrátila ze sedmi dní na 72 hodin a antigenních ze tří dnů na jeden.

Svrčinová však do budoucna nevyloučila ani další a přísnější omezení. „V interiérech nemáme všichni respirátor nebo roušku, pořád jsou místa, kde je nosit nemusíme. Může tak dojít k tomu, že je budeme muset nosit všude,“ uvedla.

Další opatření jsou – povolení vstupu pouze očkovaným do restaurací, klubů a jiných zařízení.

„Samozřejmě i to je další stupeň možného řešení. Tedy že do takových zařízení budou mít vstup povolen jen očkovaní nebo ti, kteří nemoc prodělali. To by se ale epidemiologická situace musela podstatně zhoršit,“ uzavřela.

________
Je po volbách, rukavičky jdou dolů. Tak nějak jsme to čekali, že?

Zdroj: https://cnn.iprima.cz/mozny-cesky-scenar-restaurace-jen-pro-...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Osoby s vagínami

14.10.21

Neurčeno:

„Osoby s vagínami“ jsou vážně podivný způsob označení pro polovinu lidské rasy. Přesto toto sousloví použil na titulní straně svého posledního vydání prestižní lékařský magazín The Lancet, přičemž čtenářům sdělil, že byla „historicky anatomie a fyziologie“ těchto osob zanedbávána. Následovaly stížnosti na odlidštěný jazyk a Lancet se omluvil. Ale nebyl jediný. Čím dál víc oficiálních představitelů a organizací začíná mít problém s používáním slova „žena“.

______
Ne, této civilizaci už není pomoci.

Zdroj: https://www.tydenikhrot.cz/clanek/osoby-s-vaginami-gender-po...

Klasifikace: kuriozity,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum

13.10.21

Evropská unie:

Od začátku tohoto týdne se objem staženého plynu do evropských podzemních zásobníků prudce snížil a nyní je na stejné úrovni jako v květnu. Kromě toho hrozí, že v blízké budoucnosti množství odběru převýší objem staženého plynu.

Během 11. října bylo do zásobníků načerpáno pouze o 20 % více než je odběr a celkové zásoby EU se zvýšily o pouhých 0,02 procentního bodu.

Na začátku týdne dosáhla evropská denní zásoba plynu 78,09 %, což je o 12,76 procentního bodu méně než průměr za posledních pět let.

Hlavní obavou, která v současné době zvyšuje ceny plynu, je tedy úroveň zásob paliva v zásobnících EU a neschopnost naplnit je na bezpečnou úroveň před nadcházejícím chladným počasím v důsledku celosvětového nedostatku.

Vyplývá to z provozních údajů společnosti Gas Infrastructure Europe.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1634117440

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Policie Feriho stále nevyslechla

13.10.21

Česká republika:

Vyšetřování aféry exposlance Dominika Feriho se protahuje. Policie ho stále nevyslechla v kauze čelí podezření ze sexuálního násilí. Komplikace už přineslo, že se nedávno měnil vyšetřovatel i státní zástupce. O tom, že je někdejší politik v Praze nicméně přítomen, svědčí obnovení jeho aktivity na Instagramu, kde mimo jiné informoval, že šel volit.

„Zatím nebyl vyslechnut,” uvedl pro médium pod podmínkou anonymity zdroj z bezpečnostních složek.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/dominik-feri-exposlanec-p...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!

13.10.21

Česká republika:

Údajně až 80% hospitalizovaných jsou neočkovaní, přesto se k nim počítají i ti, kteří mají pouze jednu dávku. V USA považují za neočkované i ty po 2. dávce, protože prvních 14 dní nemají podle výrobce vakcín vyvinutou dostatečnou imunitu.

Právě krátce po 1. dávce se objevují případy covidu a to je prakticky ve většině zemí. V tom případe ČR nebude vyjímkou.

Pravděpodobnost, že zemřete s COVIDem, pokud máte za sebou první očkování, byla v únoru, březnu a dubnu (kdy u nás epidemie skutečně řádila a umíralo se hodně) násobně vyšší, než pokud jste očkovaní nebyli.

Moment, nemělo by to být naopak?

P.S. - uvnitř článku jsou grafy

Zdroj: https://smis-lab.cz/2021/10/02/zvysena-umrtnost-po-prvni-dav...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 7

 Námořní přeprava zboží kolabuje!

13.10.21

Neurčeno:

Nynější přepravní katastrofu odstartovala uzavírka čínských přístavů kvůli koronaviru a situaci dorazila na začátku března nehoda v Suezském průplavu, kdy jedna z největších nákladních lodí světa Ever Given uvízla v průplavu a zablokovala tento klíčový dopravní uzel na šest dní.

Nákladní lodě, které se během roku nahromadily, dorazily do hlavních světových přístavů najednou. Například před přístavem Long Beach u amerického Los Angeles čekalo během září na vyložení nákladu více než 50 lodí s 500 000 kontejnery.

„Bude se to jen zhoršovat. Globální dodavatelské řetězce na to nejsou stavěny. Všechno se hroutí,“ řekl Brian Bourke ze společnosti SEKO Logistics deníku Washington Post.
Fronty a problémy s dodávkami stojí obchodníky obrovské peníze, které se logicky promítnou v koncových cenách zákazníků.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/namorni-prepra...

Klasifikace: ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování

13.10.21

Česká republika:

Zákon umožňuje požádat Ministerstvo zdravotnictví o náhradu za zdravotní potíže způsobené očkováním proti covidu-19. Zatím o ni požádalo devět lidí, peníze ale nedostal nikdo. Čtyři žádosti ministerstvo zamítlo, ostatní vyřizuje.
Výše úhrady, o kterou lidé žádají, se v jednotlivých případech výrazně liší. Hned tři lidé si řekli o kulatou sumu 100 milionů korun. Další vyčíslili svoje potíže na částku 950 tisíc korun, 250 tisíc korun, 91 521 korun, 90 952,48 koruny, 2300 korun za den neschopenky a 65 tisíc korun plus blíže neurčenou částku za ztížení společenského uplatnění.

Z devíti žádostí o úhradu újmy ale zatím ministerstvo nepřiznalo peníze nikomu. Čtyři žádosti zamítlo, dalších pět zatím vyřizuje, uvedla na dotaz redakce na konci minulého týdne kancelář ministra Vojtěcha.

Nejvážňejší vedlejší účinky vakcín tvoří neurologické potíže, mezi které patří i cévní mozková příhoda, ochrnutí končetiny a obličeje, celkové křeče nebo velice vzácný syndrom Guillain-Barré. 

______
Podle mého názoru se jedná pouze o špičku ledovce, Kolik lidí si nestěžuje, protože své zdravotní problémy po očkování nepřisuzují vakcíně a kolik lidí už žádné stížnost na MZ nepodá, protože po očkování bohužel umřeli.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesi-zadaji-stovky-milion...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Brusel věří, že se jednota Visegrádu drolí

12.10.21

Evropská unie:

Po pár posledních dnech, kdy zbytek Evropy sledoval české volby i politické zemětřesení v Rakousku, to téměř vypadá, že Bruselu ubyl jeden nepříjemný problém. Skupina středoevropských zemí, vedle visegrádské čtyřky také Rakousko či Slovinsko, už není tak sevřeným blokem jako dříve.

Šance na více proevropský kabinet v Praze, o kterém píše třeba francouzský list Le Monde, stejně jako výměna na kancléřském postu ve Vídni rýsují nový poměr sil. Česko se může zařadit po bok Slovenska a vyvažovat tak výrazně euroskeptickou pozici Polska a Maďarska.

________
Doufám, že se eurosajuz raduje předčasně. Ano, zlomili Slovensko a teď nejspíše i Česko. V Čechách je pátá kolona zrádců a kolaborantů velmi silná. Je hnusné, jaké zmrdí taktiky používají, aby zničili poslední stopy rozumu a lidskosti.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/visegradska-ctyrka-sp...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 WHO chce být nejvyšší autoritou v oblasti veřejného zdraví!

11.10.21

Neurčeno:

Od 29. listopadu do 1. prosince 2021 se členské státy sejdou na zvláštním zasedání s WHO, aby projednaly a případně podepsaly novou smlouvu o připravenosti a reakci na pandemie. Toto rozhodnutí přijaté v březnu 2021 podpořilo 26 zemí. Pozoruhodné je, že mezi těmito 26 zeměmi chybí Rusko, Čína a Indie. Mezinárodní zdravotní předpisy (2005)2 , které podepsalo 196 zemí, již dávají státům právní právo :

- přezkoumání historie cest do postižených oblastí
- přezkoumání dokladů o lékařské prohlídce a případných laboratorních testech
- vyžadovat lékařské prohlídky
- přezkoumání důkazů o očkování nebo jiné profylaxi
- vyžadovat očkování nebo jinou profylaxi
- umístění podezřelých osob pod dohled veřejného zdravotnictví
- zavést karanténu nebo jiná zdravotní opatření pro podezřelé osoby
- v případě potřeby provést izolaci a léčbu postižených osob.
- odepřít vstup podezřelým a postiženým osobám
- zakázat vstup nezasaženým osobám do postižených oblastí 
- zavést kontrolu při odchodu a/nebo omezení pro osoby v postižených oblastech.

Zdroj: https://lilianeheldkhawam.com/2021/10/11/important-loms-veut...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Úmrtnost v Rusku je nejvyšší od rozpadu SSSR: země přišla za rok o více než 2 miliony lidí!

11.10.21

Rusko:

Rosstat poskytl údaje o úmrtnosti v Rusku, podle kterých v zemi od ledna do srpna 2021 zemřelo 1,523 milionu lidí.

Vezmeme-li statistiky od září 2020 do srpna 2021, dosáhla úmrtnost 2,36 milionu osob. Naposledy byl takový počet v Rusku zaznamenán v roce 2003. Dokonce i antirekord "divokých" 90. let byl nižší: v roce 1994 činila úmrtnost 2,3 milionu.

Zdroj: https://kapital-rus.ru/articles/article/smertnost_v_rossii_o...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Za koho kope Ondřej Neff?

10.10.21

Česká republika:

Ondřej Neff uveřejnil na Neviditelném psu úvodní Mění se scéna. A dává průchod radosti nad výsledkem voleb. Cituji:

Volby překreslily politickou scénu v České republice. Už to je pozitivní zpráva: mechanismy demokratického státu fungují, veřejnost zasáhla a vše se změnilo. Volby vyhrála trojkoalice Spolu. Odstup od ANO nedosahuje ani jednoho procenta, ovšem co je podstatné: odpadli eventuální koaliční partneři Babišova podniku a zbyl jen Okamura se svým SPD. 

Vzhledem k tomu, že se svými dvaceti poslanci nemá vydírací potenciál: jeho sázka na vydírání Babiše selhala, jeho poslanci teď mohou povykovat, mohou zakládat ještě vlastenečtější formace a trhat mikrofony, ale tím jejich role v podstatě skončí.

Ani stopa rozčarováni či smutku nad skutečností, že vlastenecké či národovecké strany utrpěly porážku, že se k lízu dostávají kolaboranti, zrádci, eurohujeři, přátelé sudeťáků, prozápadní řitní alpinisté, bezbarví hlupáci, mlčenliví schvalovatelé bruselského diktátu.

Za koho kopete, pane Neffe?

Zdroj: https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/meni-se-scena.A2110...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Syndrom vodnatosti jater, kterým trpí pan prezident, je jeden z vedlejších účinků Pfizeru

10.10.21

Česká republika:

Pokud skutečně "očkování" u hlavy státu způsobilo ascites tak je to velice smutné. Ascites je uváděn jako jeden z nežádoucích účinků očkování třeba v tomto odkazu.

Kdo bude chránit obyčejné občany před násilím vnucovaným utrejchem, když stát nedokázal ochránit ani vlastního prezidenta?

Zdroj: https://www.forum24.cz/kmenta-zemanovi-lekar-rekl-ze-by-mohl...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 4

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,77 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 098 547,41 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 843 656