Ve zkratce

Stránka:

 Michigan: Úředníci vyšetřují 242 plně vakcinovaných lidí, kteří onemocněli Covidem-19 - tři zemřeli

8.4.21

USA:

246 obyvatel Michiganu, kteří dostali obě dávky vakcíny proti Covidu, onemocnělio Covidem nejméně dva týdny po dokončení vakcinace. 11 lidí bylo hospitalizováno, tři z nich na Covid zemřeli, všichni zemřelí byli starší 65 let a zemřeli  v třetím týdnu po dokončení vakcinace.

Úřad má zdravotní data 117 nemocných, u ostatních nejsou data kompletní.

Podle úřednice možná půjde z těchto lidí ještě vyloučit některé z případů, které prodělaly Covid před vakcinací a jsou stále pozitivní.

U těchto případů se bude vyšetřovat, zda byly dodrženy podmínky CDC - negativní test na Covid méně než 45 dnů před vakcinací.

Úřednice prohlásila:

"Zatímco většina lidí si vybuduje imunitu  do 14 dnů po vakcinaci, u malé části lidí to trvá déle. CDC aktivně pracuje na tom, aby porozuměla rizikovým charakteristikám této skupiny."

Zdroj: https://www.foxnews.com/health/michigan-officials-investigat...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Zavádění vakcinačního pasu porušuje Norimberský kodex - je formou nátlaku

8.4.21

Evropská unie:

Od února 1942 do dubna 1945 byly prováděny nacistickým doktorem Mengelem experimenty v koncentračním táboře Dachau k prověření očkování na léčbu malárie. Zdraví vězni byli infikováni komáry nebo injekcemi s výtažky mukózních žláz samiček komárů. Po nakažení na nich byly testovány různé léky a zkoumána jejich účinnost. Na tyto pokusy bylo použito více než 1 000 lidí a více než polovina jich na následky zemřela.

To je mnohem méně než počty mrtvých po dnešních experimentálních vakcínách.

Mengele prováděl pokusy se sterilizací, genetické pokusy a další - a to i na dětech. Nepřipomíná vám to něco?

Odezvou na tyto hrůzy bylo po válce vytvoření základního lidskoprávních dokumentu a fundamentu současné lékařské etiky - Norimberského kodexu.

Vakcíny proti Covidu jsou experimentální, pro jejich aplikaci platí pravidla Norimberského kodexu:

Norimberský kodex odst. 1:

  • Dobrovolný souhlas lidského subjektu je naprosto zásadní. To znamená, že zúčastněná osoba by
  • měla mít právní způsobilost k udělení souhlasu;
  • měla by být v postavení, které by jí umožnilo svobodnou volbu dle vlastního výběru bez jakéhokoli prvku síly, podvodu, lsti, nátlaku, sebepřecenění nebo další postranní formy omezení či nátlaku;
  • měla by mít dostatek informací, znalostí a porozumění tak, aby byla schopná pochopit,co se jí o pokusu a jeho možných dopadech a rizicích říká.

Odpovídá tento odstavec vyhrožování, že neočkovaní nebudou smět toto či tamto? Odpovídá hromadnému očkování starých a mnohdy dementních lidí v tzv. domovech důchodců?

Zdroj: https://media.tghn.org/medialibrary/2011/04/BMJ_No_7070_Volu...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Babiž si přivedl dalšího globalistu - z bláta do louže

8.4.21

Česká republika:

To si Babiš myslí, že jsme úplně blbí?Po Michprdovi nám bude dělat ministra zdravotnictví sympatizant Pirátů?Opravdu velká změna.

Piráti si v roce 2017 Petra Arenbergera vybrali jako náhradníka do představenstva VZP.Hlavními kritérii pro výběr z 80 kandidátů byla odbornost a názorová shoda s politickým programem Pirátů.

Nemůže nás tedy překvapit,že i tento ministr bude svým způsobem bránit většímu nákupu Sputniku.

To opravdu myslí Babiš vážně, že poté, co

tak Česko, které má nejvíce mrtvých a obrovský dluh, začne náhle dělat svou vlastní klinickou studii Sputniku? (Kolik to bude stát času a peněz?)

Protože EMA Sputnik ještě neschválila a SÚKL se pod vedením soudužky stal jen hlásnou troubou EMA? To opravdu ponížené vlezdoprdelkovství české reprezentace vůči Německu jde opravdu tak daleko a doslova přes mrtvoly?

Zdroj: https://www.zdravotnickydenik.cz/2017/12/pirati-vybirali-kon...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 WHO nesouhlasí se zavedením vakcinačních pasů - zatím

8.4.21

Evropská unie:

V průkopnickém úsilí EU,vedené nezištným Gatesem a Sorosem, Izraele, UK a dalších politiků ( kteří jistě nevlastní akcie určitých farmaceutických firem a nedostávají tučné úplatky)  o zavedení vakcinačních pasů, se kupodivu stala brzdou Světová zdravotnická organizace WHO.

Mluvčí WHO, Margaret Harris, 6. 4. prohlásila:

"My, WHO, říkáme, že v této fázi bychom neradi viděli očkovací pas jako požadavek na vstup do země nebo výstup ze země, protože v této fázi nemáme jistotu, že vakcíny brání přenosu viru.“

Je s podivem, že je najednou lékařům a politikům, kteří ještě nedávno poskakovali podle notiček WHO, toto konkrétní doporučení ukradené.

Pokud pasy nezabrání přenosu viru, pak musí být důvod jejich uspěchaného zavádění jiný. Jaký asi? 

Zdroj: https://dailynewshungary.com/who-does-not-back-vaccination-p...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 V EU byla potvrzena souvislost mezi vakcínou AstraZeneca a případy trombózy

7.4.21

Evropská unie:

Evropská agentura pro léčivé přípravky přiznala souvislost mezi vakcínou proti koronaviru od AstraZeneca a případy trombózy.

Oni to zabalí do líbivé fráze, že přínosy převyšují nad riziky. Business je business a několik zaznamenaných úmrtí či těžkých komplikací nezastaví rozjetou očkovací kampaň.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/2021040613443483-v-evropske-...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

 "Ekologická" náhrada stávajících elektráren spalováním lesů

5.4.21

Německo:

Článek v odkadu popisuje kam až jsou ochotni dementní "ekologové" zajít. Jaderné elektrárny se jim nelíbí, uhlelné také ne, ale zato spalování živých lesů tzn. biomasy je podle nich ekologické.

Že spalování nadělá emise nesrovnatelně větší než cokoliv jiného, že kácení živých stromů poškodí celou planetu "ekology" s vymytým mozkem už nezajímá. A když vykácí veškeré lesy odkud budou brát dřevo?

Tady je vidět, že "zeleným" o čistou planetu vůbec nejde.

Zdroj: https://oenergetice.cz/nazory/nemecko-planuje-nahradit-uheln...

Klasifikace: technika,ekologie Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 4

 Trestní rejstřík 14letého chlapce z Německa: znásilnění, krádeže, ublížení na těle a drogy

4.4.21

Německo:

Nějak se opět "pozapomělo" uvést národnost pachatelů. Jsem snad sám, kdo pochybuje, že tito chlapci jsou děti německých rodičů?

Šokující podrobnosti odhalila policie v severoněmeckém Hagenu při vyšetřování případu přepadení a znásilnění 21leté ženy v parkovacím domě poblíž vlakového nádraží. Neuvěřitelný je nejen věk pachatelů, kterými jsou dva chlapci ve věku 13 a 14 let, ale především jejich trestní minulost. Policie zjistila, že starší z obou chlapců má trestní rejstřík, který by spíše odpovídal podstatně staršímu pachateli. Vyšetřovatelé napočítali 50 deliktů, kvůli nimž se dostal do křížku se zákonem. Byl obviněn z drogových trestných činů, ublížení na zdraví, vloupání, krádeží, urážek.

 

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/nejen-znasil...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Irid

Komentářů: 2

 V oblasti Kerčského průlivu se konal meziresortní trénink a praktický výcvik

3.4.21

Rusko:

V oblasti Kerčského průlivu se konal meziresortní vzdělávací a praktický výcvik bezpečnosti dopravy za účasti silových složek RF a Republiky Krym.

Hlavním úkolem cvičení bylo otestovat algoritmus pro prevenci přestupků v oblasti dopravní bezpečnosti. Pro vyřešení stanovených úkolů byly situace simulovány co nejblíže k reálným, a byla procvičována operativní reakce na ně, "uvedlo ruské Ministerstvo pro krizové situace v Republike Krym.

Podle legendy cvičení, v oblasti přepravního přechodu přes Kerčský průliv, narušilo malé plavidlo hranice zakázané oblasti navigace. Během cvičení účastníci učení procvičovali akce pro zadržení lodi a její doprovodu na pokutové stanoviště. Vytyčené cíle a úkoly byli splněny.

Poznamenejme, že během cvičení byla po dobu 20 minut zablokována doprava po Krymském mostě.

Zdroj: https://crimeapress.info/v-akvatorii-kerchenskogo-proliva-pr...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Most přes Kerčskou úžinu uzavřen a prohlášen za vojenskou zónu

2.4.21

Rusko:

Most spojující Krym s Ruskem byl 1. dubna uzavřen a prohlášen za vojenskou zónu. To je znamení, že probíhá vojenská akce. Válka mezi Ruskem a Ukrajinou je na spadnutí. Důvodem je snaha Ukrajiny skoncovat se separatisty v Doněcké a Luhanské republice. Samozřejmě Ukrajina je ponoukána a štvaná proti Rusku Bidenovou administrativou a šašek Zelenský je ubohou figurkou vykonávající příkazy NATO a USA.

Nic z toho nebylo třeba, tato eskalace nepřátelství mezi dvěma slovanskými národy by nebyla, kdyby fašisté v USA neprovedli svůj volební podvod a nedosadili do Bílého domu Bidena.

Naše média o vyhrocené situaci mezi Ukrajinou a Ruskem sveřepě mlčí.

Zdroj: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 5 manipulačních technik, jak zblbnout lidi pro souhlas s vakcínou

2.4.21

Evropská unie:
  1. Podplácení
  2. Doporučování od celebrit
  3. Lživé vytváření nedostatku
  4. Falešné vytváření dojmu oblíbenosti
  5. Vytváření dojmu, že odpor je zbytečný

Tyto techniky psychologické manipulace se na nás valí dnes a denně. Třeba článek zde je lež typu 3. Doporučuji k přečtení odkazovaný článek.

Zdroj: https://www.badatel.net/5-zufalych-trikov-ktorymi-sa-vas-sna...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 4

 Zm. Blatný vydírá a vyhrožuje: Bonzujte, nebo nerozvolním

1.4.21

Česká republika:

Zavedení finančního příspěvku pro lidi v karanténě nezvedlo počty hlášených kontaktů. Hlavní hygienička Pavla Svrčinová očekávala, že jich bude až o 40 procent více. Podle ministra zdravotnictví Jana Blatného 53 procent lidí při trasování hlásí, že žijí sami a neměli žádné kontakty. Pokud se hlášení kontaktů nezlepší, uvolňování opatření se odloží, naznačil ministr.

_______
Blatníku, ty napodobenino ministra, ty nás nebudeš vydírat. My ti na to bonzování kašlem. A na lockdown také. Můžeš si pocintat plenu. Všechny nás zavřít nemůžeš a - co je nejlepší - jaro zakázat také nemůžeš. Vyhlašuji občanskou neposlušnost, na což mám podle Ústavy nejen právo, ale přímo povinnost, pokud se k moci dostanou zakomplexovaní fašističtí šašci jako ty a zm. Hamáček. Trhni si. 

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hygiena-financni-prispeve...

Klasifikace: kuriozity,politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 A už to pomalu začíná, plánuje se zvyšování daní

1.4.21

Česká republika:

Koronadivadlo a nepředstavitelné rozhazování peněz nezodpovědnou vládou musí někdo zaplatit. Nezodpovědná vláda nasekala za nákup nepotřebných náhubků a testů velké dluhy.

Všechny kompenzace násilně a bezdůvodně zavřených podniků zaplatíme my všichni ze svých platů. Ti, co vládnou, nám jenom utáhnou opasky a tím paradoxně dorazí i ty firmy, co současnou šikanu přežily.

Kdyby Babiš řídil svoji firmu jako tento stát, tak už by dávno zbanktorovala.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vyssi-dane-se-blizi-stat-...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 1

 Nouzový stav od 27.2. do 30.3. byl protiprávní, rozhodl soud

31.3.21

Česká republika:

Každý z nás byl omezen na svých právech z důvodu porušení zákonů naší vládou. Jak to, že je ten, kdo neustále porušuje zákony, stále u moci?

Mohli jsme normálně zůstat večer venku a nebo jezdit mimo okresy. Veškerá omezení vyplývající z nouzového stavu byla nezákonná a tudíž neplatná ani nevymahatelná!

Kdo dostal pokutu a nezaplatil, tak ji na základě rozhodnutí soudu v odkazu může nepadnout.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nouzovy-stav-byl-protipra...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 2

 Naše chrabrá policie rozháněla procházky na pražské náplavce

31.3.21

Česká republika:

Pražská policie řešila v průběhu úterního odpoledne desítky oznámení o probíhajících party či o otevřených hospodách. Večer policisté se strážníky vyklidili náplavku u Rašínova nábřeží, kde se bavily stovky lidí.

______
Jsem rád, že policie nasazuje svou moc správným směrem a neobtěžuje se prkotinami jako vraždy, krádeže, násilnosti a jiné drobnosti. Teď má konečně šanci pochytat ty nejnebezpečnější zločince. A za druhé jsem rád, že máme tolik udavačů a donášečů, člověk se hned cítí tak nějak bezpečněji. Jedním ze statečných udavačů je i redaktor ČRo Štefl, který se teď diví, že mu ne všichni děkují.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/megafon-a-majaky-policis...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Naše chrabrá policie číhá na další zločince na stezce podél Vltavy

30.3.21

Česká republika:

Cyklostezku podél Vltavy na hranicích Prahy a obce Zdiby v okrese Praha-východ namátkově hlídá obecní policie. Na sociálních sítích vzbudilo ohlas video, na kterém strážník ze Zdib vrací zpět rozladěné lidi, kteří se tudy vydali na procházku či na kole a chtějí hranici okresů překročit.

Zavřít! Všechny zavřít! Koronafašismus si rozvracet nedáme!

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/cyklostezka-vltava-zdiby-s...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Naše chrabrá policie odhalila příšerný zločin: Otevřenou posilovnu

30.3.21

Česká republika:

Skoro dvě desítky cvičenců objevili policisté v údajně zavřeném fitcentru v Ivančicích na Brněnsku. Provozovateli i zákazníkům, kteří neměli respirátory ani roušky, hrozí za porušení vládních nařízení pokuta.

______
Tak tak, Upokutovat k smrti. Já bych je rovnou zavřel. To by tak hrálo, aby někdo cvičil a pak byl zdravý. Tohle nesmíme podporovat.

Zdroj: https://tv.idnes.cz/krimi/policiste-odhalili-posilovnu-plnou...

Klasifikace: kuriozity,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Dva 13 a 14letí znásilnili v Německu mladou ženu

29.3.21

Německo:

Děsivý případ přepadení a znásilnění vyšetřuje policie v městě Hagen v Severním Porýní-Vestfálsku. V parkovacím domě poblíž vlakového nádraží byla během pátečního pozdního odpoledne přepadena a znásilněna 21letá žena. Šokující je, že pachateli jsou dva mladíci ve věku 13 a 14 let, píše server týdeníku Focus.

______
Chybí informace, zda šlo o novoněmce nebo Němce. A za článkem "zapomněli" na diskuzi. Takže klasika. Ano, víme, co si máme myslet.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/dva-nezletil...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Za jaké blbosti se dnes upaluje: Pirátka napsala, že peníze nejsou vše. Vrhli se na ni její vlastní soukmenovci

29.3.21

Česká republika:

Kellnerovu smrt nenechala bez komentáře také poslankyně za Piráty Olga Richterová. V době, kdy pozůstalí truchlí a smiřují se s tragickou zprávou, vypustila Richterová skrz svůj Twitter do světa naprosto nepochopitelnou reakci.

Další připomenutí, že peníze nejsou zdaleka vše. Mnohdy spíše naopak,“ napsala na Twitteru Richterová, která jako by Kellnerovi vyčítala, že byl úspěšný a bohatý.

________
Soudružka Richterová to hned smazala a sype si popel na hlavu, ale je to marné a je pozdě. Cupují ji její vlastní soukmenovci. Nějak to nechápu. Je jediná povolená věta, že peníze jsou vše? Vyčítala, že je úspěšný a bohatý? To není vyčítka, to je spíše podiv. V čase tvrdého lockdownu, kdy my nesmíme ani z okresu do okresu, si chlap lyžuje na Aljašce? A nikomu to nepřijde divné? Takže ano, peníze jsou vše. Za ně si koupiš i loajalitu strašného korona viru, který decimuje naše lidi. Ale smrt neuplatil. Takže plně souhlasím s moudrou poznámkou soudr. Richterové.

Zdroj: https://www.expres.cz/zpravy/petr-kellner-smrt-tragedie-heli...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Zakazuje se

27.3.21

Česká republika:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=FPN5S42eWm4

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Debilizace dětí

27.3.21

Česká republika:

Máme příležitost se zamyslet, zda žáci potřebují pro život všechny školní znalosti, říká Robert Plaga

Chceš-li zničit národ, zkaz mu ženy a vychovej děti (Lao´C, Umění války)

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/deti-musi-myslet-kriticky-vzdel...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 5

Káva pro Zvědavce

17

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 30 čtenářů částkou 5 777 korun, což je 17 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 1

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 3

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,62 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,08 Kč
Švýcarský frank
24,41 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
6,93 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 394,19 Kč
1 unce stříbra
510,71 Kč
Bitcoin
1 159 501,65 Kč

Poslední aktualizace: 7.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 864 711