Ve zkratce

Stránka:

 Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů

13.5.20

Česká republika:

Agent Babiš a americký ministr zahraničí Mike Pompeo podepsali deklaraci o 5G sítích…ochránit sítě před narušením a manipulací a zajistit v nich ochranu soukromí a práv občanů…proces výběru důvěryhodných dodavatelů nepřispěje jen k národní bezpečnosti

Rudolf Hruboň v Národních Novinách však chápe tu „důvěryhodnost“:

Představitelé naší zahraniční politiky se zejména v poslední době často ohánějí hesly o tom, že jsme samostatná země, která si nenechá zasahovat do našich vnitřních záležitostí. Ale je evidentní, že záleží, kdo údajně chce do našich záležitostí zasahovat a kdo už do nich aktivně zasahuje. To, že cizí stát získá přístup a vliv na rozhodování o našich strategických investicích se vůbec neshoduje s proklamovanou samostatností naší země. Navíc lze očekávat, že tyto technologie budou pod dohledem americké strany prošpikovány jejich špionážními prostředky…"

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-dal-v-oblas...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Pátá Mojžíšova 7:24

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru

11.5.20

USA:

Elon Musk říká, že Tesla možná opustí Kalifornii kvůli restrikcím a omezením zavedeným v důsledku koronaviru, které mu neumožňují v současnosti produkovat jeho spásu lidstva - elektroauta.

Zdroj: https://www.businessinsider.com/elon-musk-tesla-to-leave-cal...

Klasifikace: politika,finance Zprávu vložil/a coinageboy

Komentářů: 6

 Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru

11.5.20

Británie:

Ze 441 hospitalizovaných s diagnozou covid-19 bylo jen 5 % kuřáků. Ale u těch, kteří nakonec hospitalizováni jsou, je 50 % šance, že zemřou, proti 35 % šanci u nekuřáků.

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-8306781/Researchers...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 V Německu protestují proti šíření paniky

10.5.20

Německo:

Tisíce lidí vyrazily v průběhu víkendu do ulic několika velkých německých měst. Protestovaly proti opatřením, které tamní vláda vydala v reakci na šíření koronaviru. Média píší o shromážděních v Berlíně, Mnichově, Stuttgartu a dalších městech. Zasahovat musela v několika případech i policie. Průzkumy nicméně naznačují, že nařízení dál podporují dvě třetiny Němců.

______
Nějak se jim to začíná bortit. Nejen, že chybějí mrtví, chybějí už i vystrašenci a to tak moc, že CBS musela najmout kompars, když chtěli natočit, jak se lidi nechávají testovat.

Článek je celý srandovní, autoři nezapomněli na pravicové extrémisty, kteří se samozřejmě zúčastňují demonstrací a tím jim dodávají "punc extrémismu", v článku se vyskytuje výraz pravicový extrémista a odvozeniny čtyřikrát v různých odstavcích. Slušná práce.

Je hezké, že u nás nikdo nedemonstruje a všichni stojíme vystrašeni a s ohnutými hřbety.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-demonstrace-o...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace

9.5.20

Neurčeno:

...Máme důvod si myslet – a to na základě oficiálních údajů o epidemii ve vztahu k počtu případů úmrtí – že existují síly, které mají zájem na tom, vyvolat ve společnosti paniku. Tímto způsobem chtějí prosadit trvalé formy nepřijatelného omezování svobod a s tím spojené kontroly osob a sledování každého jejich pohybu. Tyto neliberální pokusy řízení jsou znepokojujícím úvodem do vytvoření světové vlády, která se vymyká jakékoliv kontrole...

_______
Má to sice náboženský podtext, ale když to skousnete, je tam mnoho pravd, dobře volená slova a přesné postřehy týkající se současné situace.

Zdroj: https://pokani.cz/apel-na-cirkev-a-svet/

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 9

  CBS přistižena při falšování reportáže o testování na korona virus

9.5.20

USA:

Televizní stanice CBS, jedna z předních amerických mainstreamových médií, byla přistižena při vytváření falešných zpráv.

Chtěli natočit reportáž o tom, jak se lidé testují na Covid-19, ale bylo málo skutečných zájemců, tak tam poslali kompars.

Otázkou je, kdo za tím stojí...

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=3BUBTtUTOII

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a coinageboy

Komentářů: 1

 Pandemie v Itálii nebyla tak vážná, jak se nám snaží nalhat média

8.5.20

Itálie:

Pravda je vidět mezi řádky.

Ruská polní nemocnice přijala 93 pacientů a z toho se 62 uzdravilo. Přitom měla kapacitu 142 lůžek.

Ptám se, kde je to obrovské množství nakažených v Itálii, o kterém nás informovala média? Dokonce se psaly srdceryvné příběhy, že pro starší pacienty není místo. Nabízí se otázka proč pacienty nepřesunuli do ruské nemocnice?

Jedno z logických vysvětlení je, že celá mediální bublina o epidemii byla uměle vytvořena. A tady přinesl oficiální mainstreamový denník idnes naprosto jasný a nezpochybnitelný důkaz.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-zdravotnici-arm...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 10

 Chytrá karanténa bude ještě chytřejší. Aneb Nechte se všichni šmírovat. Dobrovolně.

7.5.20

Česká republika:

Při chytré či inteligentní karanténě, kterou stát spustil 1. května, je možné pomocí mobilů a platebních karet zmapovat pohyb nemocného. Systém tak pomáhá najít a kontaktovat i lidi, se kterými nakažený přišel do styku. Zapotřebí je však jeho souhlas. Nově se do ní zapojí mobilní aplikace eRouška a zavádí se sdílení polohy prostřednictvím portálu Mapy.cz. Vznikne i specializované call centrum.

______
Tohle nevymyslíš. Nestačí desítky tisíc kamer v ulicích, oni chtějí ještě podrobnější kontrolu pohybu každého jedince. Vše ve jménu absolutní bezpečnosti. Problém je, že jim začínají docházet mrtví, ale i tak...

Všimněte si té formulace "...je zapotřebí jeho souhlas". Ale o souhlasu ostatních, které dotyčný potká, není řeč. A to jsou ti, o které jde. Takže se bude monitorovat všechny a všechno.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-chytra-karant...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 10

 Jaká je pravda o mrazících vozech plných mrtvol, protože "krematoria nestačí"

4.5.20

Španělsko:

Jistě jste slyšeli a možná i viděli obrázky velkých mrazicích náklaďáků přistavených u nemocnic, protože "krematoria nestačí pálit oběti COVID-19".

Jaká je pravda? Ta bývá skrytá v detailech. Lze ji najít, ale hysterické články jsou schválně psány tak, že to podstatné je zmíněno jen tak mimochodem někde na konci, pokud vůbec.

Normálně, když někdo zemře v nemocnici, je tělo odvezeno do márnice nemocnice a čeká se, dokud rodina nezajistí pohřeb a s tím spojené vyzvednutí těla z márnice. To bývá otázkou několika dnů a nemocniční márnice s tím počítají. S čím ale nepočítají, je fakt, že pracovníci pohřebních služeb nejsou vybaveni ochrannými oděvy a maskami pro práci s nakaženými těly.

Článek CNN: "Městská pohřební služba v Madridu, hlavní poskytovatel ve městě, oznámila v pondělním prohlášení, že přestane shromažďovat těla obětí Covid-19, protože její pracovníci nemají dostatečné ochranné pomůcky. Služba spravuje 14 hřbitovů, dva pohřební sály a dvě krematoria v Madridu. Pohřební služba uvedla, že kremace, pohřby a další služby pro oběti koronaviru budou pokračovat normálně, ale pouze v případě, že jsou těla „zaslána v uzavřené rakvi“.

Tedy jinými slovy, nechte si mrtvé, dokud nám nedáte ochranné pomůcky. A s tím kapacita márnic samozřejmě nepočítala.

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/truth-behind-refrigerated-morg...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Americké nemocnice dostávají od pojišťoven více, pokud za příčinu smrti označí COVID-19

4.5.20

USA:

Dr. Scott Jensen říká, že Americká lékařská asociace nyní „povzbuzuje“ doktory, aby uměle zvýšovali úmrtí na koronaviry po celé zemi.

Jensen obdržel 7stránkový dokument, který popisuje, jak vyplnit úmrtní list s diagnózou „COVID-19“, i když laboratorní test potvrzující tuto diagnózu neexistuje.

"Podle interních předpisů Medicare platí, že nemocnice získá 13 000 dolarů za pacienta s diagnozou COVID-19." Je-li takto diagnostikován pacient připojen na ventilátor, dostane nemocnice 39 000 dolarů, trojnásobek obvyklé částky. Pracuji ve světě mediciny 35 let a nikdo mi nemůže říct, že někdy tyto věci neovlivní, co děláme,“ říká doktor Jensen.

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/hospitals-getting-paid-more-la...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 5G změní úplně všechno

4.5.20

Česká republika:

Během pondělí mohou operátoři a další zájemci uplatnit naposledy připomínky k návrhu podmínek aukce kmitočtů pro rychlé mobilní sítě 5G. Původně měla lhůta skončit 16. dubna, ale Český telekomunikační úřad ji kvůli epidemii koronaviru prodloužil.

5G změní úplně všechno – a půjde o mnohem dramatičtější změny než ty, které si spojujeme s nástupem bezdrátových technologií. Standard 5G totiž nebude sloužit pouze pro připojení počítačů a mobilů k internetu. Využívat jej budou i chytré přístroje, které se postupně zabydlují v tuzemských domácnostech.

______
Nadšené hýkání naivních tupců je nebezpečnější než Soros a Musk v jednom. Ti dva jsou jen nelidští zločinci ve službách Rothschilda, víme, co od nich můžeme čekat. Ale nelze odhadnout, kam až dojde lidská omezenost a hloupost.

Zdroj: https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/clanek/dalsi-krok...

Klasifikace: zdravi,technika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Zmrdi ve vládě jsou rozhodnuti hnát konflikt s Ruskem na ostří nože

4.5.20

Česká republika:

Pokud se potvrdí, že Rusko vyslalo do ČR osobu s diplomatickým pasem a jedem na zneškodnění českých komunálních politiků, bude vláda reagovat tvrdě. Uvedl to v ČT vicepremiér Karel Havlíček (za ANO). Podle něj však zatím není doba na snižování počtu ruských diplomatů, dokud se informace z médií definitivně nepotvrdí. Reagoval tak na výzvu senátního výboru, který snížení počtu ruských diplomatů požaduje.

______
Jak se říká mezi námi děvčaty, existuje mnoho způsobů, jak dostat ruského medvěda z brlohu, ale neexistuje žádný, jak ho dostat zpět. Krátkozrakost, tupost, naivita, hlupáctví z těch hochů doslova teče proudem. Následky budou dlouhodobé a nedozírné.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/az-se-ruske-vyhruzky-po...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Další oživování strašáka: Seniory trápí i dezorientovanost a zažívací problémy, ve skutečnosti mají korovirus

1.5.20

Neurčeno:

Nejen horečka a dušnost mohou ukazovat na onemocnění covid-19. Lékaři u starších lidí pozorují i jiné potíže jako zažívací problémy, dezorientovanost či extrémní únavu.

_______
Po shlédnutí zpráv na ČT1 se u mě dostavuje zvýšený krevní tlak, záchvaty vzteku, chuť nakopat někoho do prdele, pocit beznaděje, šok z toho, kam až může dojít hloupost. Co myslíte, pane doktore, mám korona virus nebo je to jen rýma?

Oni už vážně nevědí, jak nás ještě více vystrašit. Mortalita se nekoná, nemocnice jsou prázdné, lidi nepadají na ulici. Je třeba přitvrdit. Zažívací problémy, únava a dezorientovanost jsou naprosto běžné příznaky starých lidí a byly i před bubákem.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-seniori-jine-...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Pat a Mat se přetahují o titul Největší blbec, je to 1:1

1.5.20

Česká republika:

Poté, co hrdina Kolář využil hysterie kolem nákazy a nechal odstranit pomník Koněva, aby vzápětí zalezl pod kámen se zásobou náhradních trenýrek, se o slovo přihlásil druhý hrdina Novotný. Ten využívaje stejné hysterie a z toho vyplývajího zákazu shromážďování bleskově nechal ve svém okrsku instalovat pomník fašistům, tedy vlasovcům.

K tomu jim zdatně přicmrnduje třetí hňup Hřib, který svévolně mění jména ulic, jen aby naštval ruského medvěda.

Bravo hoši. Jsme na vás hrdi. Tolik hloupých, nenapravitelných škod v tak krátké době se nepodařilo spáchat ani mnohem vyšším politikům. Je to úctyhodný výkon zvlášť když si uvědomím vaši pozici absolutních nul.

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/pomnik-vlasovci-diplomacie...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Vláda ohledně hadrů přes ksicht: Krok vpřed, dva kroky vzad

30.4.20

Česká republika:

Nosit roušky nebudou od pátku muset děti od dvou do sedmi let v mateřských školách nebo dětských skupinách nebo za určitých podmínek umělci provádějící autorské dílo. Povinnost se nově nebude vztahovat také na moderátory a redaktory vystupující v rozhlasových či televizních pořadech ve studiu a bez hostů nebo na osoby, jejichž aktuální duševní stav dodržování zákazu neumožňuje.

______
Z povinnosti nošení hadrů přes ksicht se zvláštním vládním výnosem dále vyjímají akvarijní rybky, psi, kočky a dokonce i brouci a motýli. My ostatní si počkáme nejméně do konce června.

Nikde jsem nenašel, jestli mohu souložit bez roušky a pokud ne, jaká bude pokuta. S rouškou se blbě líže.

Jinak si Hamáček s Prymulou dále užívají svých hvězdných dnů a nehodlají se jen tak vzdát. Zvlášť když podstatná část ovčího stáda jim za to stále líbá zádel a volá po ještě přísnějších opatřeních.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/rousky-nebudou-od-patku-muset-n...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 13

 U Valtic se dnes Afghánec s nožem pokusil zanásilnit 55-letou, ta ho kousla do penisu

29.4.20

Česká republika:

Kousek od Valtic a Mikulova, na rakouské straně hranice, se dnes krátce po poledni u Poysdorfu 22-letý Afghánec s nožem pokusil přinutit 55-letou ženu k sexu.

Další zdroje:

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/niederoesterreich/Angriff-am-helllichten-Tag-55-Jaehrige-in-Mistelbach-wehrte-Vergewaltiger-ab/428159913

https://www.msn.com/de-at/nachrichten/other/vergewaltigungsopfer-biss-peiniger-22-in-penis/ar-BB13n6ct

Zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/44039-u-valtic-se-dnes-afgha...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Maďarská vláda se snaží obnovit zdravý rozum v pohledu na pohlaví, aktivisté mají amok

27.4.20

Maďarsko:

Maďarská vláda se snaží uprostřed pandemie koronaviru prosadit kontroverzní zákon, jež nahradí v dokladech termín „gender“ označením „pohlaví při narození“, což lidem znemožní jeho legální změnu. Podle lidskoprávních aktivistů zákon posílí diskriminaci a netoleranci vůči transsexuálům. Někteří z nich proto zvažují emigraci, jiní se obávají každodenního ponížení.

______
Proč kontroverzní? Co je na tom kontroverzního? Tohle tam dávno mělo být. A pokud jde o to "ponížení", tady to vysvětluje jeden hermafrodit:

V Maďarsku musíte někde pořád ukazovat občanku – při půjčení kola, koupení jízdného, na poště. V podstatě to znamená, že před cizími lidmi ustavičně odhalujete svou transsexualitu. Někteří jsou vůči vám po takovém zjištění nepřátelští,“ říká devětatřicetiletý hermafrodit Ivett Ördög/ová z Budapešti.

Milý Ivette, v Maďarsku ukazuješ občanku stejně jako doklad totožnosti všude jinde, nedělej z toho případ. Je jasné, že nikde ti nepůjčí kolo bez dokladu jen pro tvé krásné oči. To za prvé. Za druhé: Co kdybys to očekávané "nepřátelství" bral jako chlap a nefňukal jako bába? Vždyť je to jedno, jsi obojí. A když ti to tak vadí, tak si to kolo nepůjčuj. Ale hlavně přestaň utlačovat a buzerovat většinu, ta za tvou úchylku nemůže.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-madarsko-...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Všechny satelity světa

27.4.20

Neurčeno:

Skvělý 3D model všech objektů, družic a trosek obíhajících kolem planety Země.

Model je skvělý, ale mám z toho mrazení v žaludku. Takhle si zaneřádit prostor, to dokáže jen blb zvaný člověk.

A je třeba si také uvědomit, že tohle svinstvo bude obíhat patrně desítky, možná stovky let a sundat to není možné. I kdybyste satelit rozstříleli na kousky, budou ty kousky dál kroužít kolem Země, jen toho smetí bude víc.

Zdroj: http://stuffin.space/

Klasifikace: kuriozity,veda Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 USA zradily Řecko

25.4.20

Řecko:

Řekové se nyní přesvědčují, že členství v NATO je stejně mizernou zárukou jako spojenecké smlouvy, které mělo před 2. světovou válkou se západními spojenci Československo. US ministerstvo obrany a US Pobřežní stráž podle řeckého serveru pronews.gr vydaly sadu aktualizovaných námořních map. V nich jsou neobydlené řecké ostrovy, v jejichž pobřežním šelfu se nachází ložiska ropy a plynu, vyznačeny jako součást Turecka.

Na neobydlené ostrovy, jež Řecku přiřkla Lausanneská mírová dohody z roku 1923, která ukončila 1. světovou válku mezi západními mocnosti a Osmanskou říší a stanovila hranice Řecka a Turecka, loni vzneslo územní nároky Turecko.

Náčelník štábu tureckého námořnictva generálporučík Džihád Yaizi včera podle řeckého serveru pronews.gr uvedl na trhu knihu „Řecké požadavky: problémy v Egejském moři: Otázky a odpovědi“. V ní je uvedeno, že Turecko vznáší územní nároky na ostovy Rhodos, Kos, Samos, Chios, Agios, Efstratios, Antipsara, Samothrace, Limnos, Lesbos, Ikaria, Astypalea, Halki, Karpathos, Kassos, Ileki, Nisyros, Kalymnos, Leros, Patromos, Kamilos a Lipsi. Všechny tyto ostrovy jsou obydlené řeckými rodinami. Polovina z nich patří mezi nejvyhledávanější turistické destinace v Řecku.

Zdroj: http://www.nwoo.org/2020/04/24/usa-zradily-recko-uznaly-ture...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Ale co to? Migranti berou zpátečku z Evropy

25.4.20

Evropská unie:

Uprchlíci začínají proudit z Evropy zpět do Afriky. Neobvyklou situaci popisuje španělský deník El País. Kvůli šíření koronaviru a nepříznivé ekonomické situaci se migranti za pomoci pašeráků pokoušejí dostat do Afriky i za mnohem větší částky, než které stojí cesta z Afriky do Evropy. Všimla si toho již i Evropská komise.

Deník zdokumentoval případ, kdy se stovka Maročanů pokoušela dostat zpět do Afriky. to se jim nedařilo a oslovili proto pašeráky. Na konci března za pomoci dvou nafukovacích člunů Maročané chtěli nepozorovaně se přepravit ze Španělska zpět do své domovské země, aby obešli omezení vyhlášená v obou zemích. Za cestu každý z nich údajně utratil 5400 eur (asi 145.000 Kč). Jejich „zpáteční plavba“ skončila v marocké Larache.

Na „zpáteční cestu uprchlíků“ zareagoval místopředseda hnutí Trikolóra Dalibor Uhlíř. „Vytvořena nová migrační trasa. Ze Španělska a Itálie zpět do Afriky, a zpáteční cesta dražší než ta původní. Překupníci, převaděči a tzv. ‚neziskovky‘ jsou neskutečně flexibilní. Tak šťastnou cestu a nezlobte se na ten covid,“ podotkl.

Poznámka editora: Varuji před přílišným optimismem. Není to pravda. To jen se neziskovky snaží bagatelizovat problém. Současně noví přicházejí. Na jednoho odchozího 9 příchozích.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ale-co-to-Migr...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
23,00 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
25,42 Kč
100 japonských jenů
21,93 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 654,22 Kč
1 unce stříbra
559,48 Kč
Bitcoin
301 888,18 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 37 300 394