Ve zkratce

Stránka:

 Všechny satelity světa

27.4.20

Neurčeno:

Skvělý 3D model všech objektů, družic a trosek obíhajících kolem planety Země.

Model je skvělý, ale mám z toho mrazení v žaludku. Takhle si zaneřádit prostor, to dokáže jen blb zvaný člověk.

A je třeba si také uvědomit, že tohle svinstvo bude obíhat patrně desítky, možná stovky let a sundat to není možné. I kdybyste satelit rozstříleli na kousky, budou ty kousky dál kroužít kolem Země, jen toho smetí bude víc.

Zdroj: http://stuffin.space/

Klasifikace: kuriozity,veda Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 USA zradily Řecko

25.4.20

Řecko:

Řekové se nyní přesvědčují, že členství v NATO je stejně mizernou zárukou jako spojenecké smlouvy, které mělo před 2. světovou válkou se západními spojenci Československo. US ministerstvo obrany a US Pobřežní stráž podle řeckého serveru pronews.gr vydaly sadu aktualizovaných námořních map. V nich jsou neobydlené řecké ostrovy, v jejichž pobřežním šelfu se nachází ložiska ropy a plynu, vyznačeny jako součást Turecka.

Na neobydlené ostrovy, jež Řecku přiřkla Lausanneská mírová dohody z roku 1923, která ukončila 1. světovou válku mezi západními mocnosti a Osmanskou říší a stanovila hranice Řecka a Turecka, loni vzneslo územní nároky Turecko.

Náčelník štábu tureckého námořnictva generálporučík Džihád Yaizi včera podle řeckého serveru pronews.gr uvedl na trhu knihu „Řecké požadavky: problémy v Egejském moři: Otázky a odpovědi“. V ní je uvedeno, že Turecko vznáší územní nároky na ostovy Rhodos, Kos, Samos, Chios, Agios, Efstratios, Antipsara, Samothrace, Limnos, Lesbos, Ikaria, Astypalea, Halki, Karpathos, Kassos, Ileki, Nisyros, Kalymnos, Leros, Patromos, Kamilos a Lipsi. Všechny tyto ostrovy jsou obydlené řeckými rodinami. Polovina z nich patří mezi nejvyhledávanější turistické destinace v Řecku.

Zdroj: http://www.nwoo.org/2020/04/24/usa-zradily-recko-uznaly-ture...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Ale co to? Migranti berou zpátečku z Evropy

25.4.20

Evropská unie:

Uprchlíci začínají proudit z Evropy zpět do Afriky. Neobvyklou situaci popisuje španělský deník El País. Kvůli šíření koronaviru a nepříznivé ekonomické situaci se migranti za pomoci pašeráků pokoušejí dostat do Afriky i za mnohem větší částky, než které stojí cesta z Afriky do Evropy. Všimla si toho již i Evropská komise.

Deník zdokumentoval případ, kdy se stovka Maročanů pokoušela dostat zpět do Afriky. to se jim nedařilo a oslovili proto pašeráky. Na konci března za pomoci dvou nafukovacích člunů Maročané chtěli nepozorovaně se přepravit ze Španělska zpět do své domovské země, aby obešli omezení vyhlášená v obou zemích. Za cestu každý z nich údajně utratil 5400 eur (asi 145.000 Kč). Jejich „zpáteční plavba“ skončila v marocké Larache.

Na „zpáteční cestu uprchlíků“ zareagoval místopředseda hnutí Trikolóra Dalibor Uhlíř. „Vytvořena nová migrační trasa. Ze Španělska a Itálie zpět do Afriky, a zpáteční cesta dražší než ta původní. Překupníci, převaděči a tzv. ‚neziskovky‘ jsou neskutečně flexibilní. Tak šťastnou cestu a nezlobte se na ten covid,“ podotkl.

Poznámka editora: Varuji před přílišným optimismem. Není to pravda. To jen se neziskovky snaží bagatelizovat problém. Současně noví přicházejí. Na jednoho odchozího 9 příchozích.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ale-co-to-Migr...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Co odhalily v Německu a ve Švýcarsku pitvy obětí koronaviru

24.4.20

Německo:

V Německu a ve Švýcarsku byly podle publikace Süddeutsche Zeitung zaznamenány první podrobné výsledky pitvy lidí, kteří zemřeli na koronavírus COVID-19.

Publikace měla k dispozici od 22. března do 11. dubna písemnou zprávu hamburského forenzního experta Klause Püschela o pitvě 65 mrtvých s koronavirem. Podle zprávy všichni mrtví trpěli dalšími chorobami, především vysokým krevním tlakem, srdečními infarkty, arteriosklerózou nebo jinými srdečními nemocemi. Ve 46 případech se vyskytly také předchozí choroby plic, 28 mělo jiná zranění nebo transplantace orgánů, 16 trpělo demencí, jiné rakovinou, obezitou a cukrovkou.

Profesor také ohledně výsledků souhlasil s kolegy z Hamburku. „Všichni vyšetřovaní měli vysoký krevní tlak ... většina pacientů také trpěla obezitou, měla zjevnou nadváhu," poukázal. Byli to většinou muži, více než dvě třetiny měly už dříve poškozené koronární cévy a jedna třetina měla diabetes, dodal.

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/sd-co-odhalily-v-ne...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5

 Zásluhou viru se staneme nesmrtelnými

24.4.20

Rusko:

Slova k zamyšlení.....

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=w0aDE-JBPRg

Klasifikace: kuriozity,nabozenstvi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 9

 Gail Tverberg: o tom co nás čeká a nemine

23.4.20

USA:

Gail Tverbergová je jedním z mých oblíbených analytiků. Již mnoho let na svém blogu varuje před zhoubnými důsledky exponenciálního růstu a překračování limitů únosnosti pro lidstvo a planetu. Ve svém dnešním eseji velmi konkrétně předpovídá směr dalšího vývoje, vyplývajícího z ekonomických ukazatelů kolabujícího světového hospodářství umocněného pandemií Koronaviru.

Mám podezření, že se brzy vyplní většina z jejích chmurných předpovědí, ale jen si nejsem jistý, jak rychle to bude postupovat. Je možné, že tištění peněz nás zachrání ještě na pár let let, nebo taky ne. Myslím, že bychom měli doufat v to nejlepší avšak počítat s tím nejhorším. Tak či onak, čas na přípravu se nám krátí.

Zdroj: https://ourfiniteworld.com/2020/04/21/covid-19-and-oil-at-1-...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Honi soit qui mal y pense

Komentářů: 1

 Hlasování o zařazení bodu "vyhlášení referenda o vystoupení z EU" na schůzi sněmovny

23.4.20

Česká republika:

21. dubna navrhl Okamura na zasedání sněmovny zařadit bod "vyhlášení referenda o vystoupení z EU". Návrh nebyl přijat.

Hlasování:

ANO: 25 proti, 52 se zdrželo, 1 omluven

ODS: 21 proti, 2 se zdrželi

Piráti: 17 proti, 2 se zdrželi, 2 omluveni, 1 se fláká

SPD: 19 pro, 1 omluven

ČSSD: 11 proti, 2 se zdrželi 1 omluven

KSČM: 4 pro, 1 proti, 9 se zdrželo, 1 omluven

KDU-ČSL: 9 proti, 1 se zdržel

TOP09: 6 proti, 1 omluven

STAN: 3 proti, 1 se zdržel, 2 omluveni

Nezařazení: 5 pro

Zdroj: https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/045schuz/s045009.ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 7

 Ukázalo se, že omezení lidí nebyla vydána v souladu se zákony

23.4.20

Česká republika:

Mnohá omezení se naštěstí ruší, protože nebyla vydána zákonnou cestou. Jak má člověk věřit těm, co nám vládnou, když si zákony vykládají po svém a vynucují si něco na co nemají nárok?

Je dobře, že se nakonec někdo zastavuje nezákonné chování vlády. Nikdo samozřejmě nebude potrestán.

Všechna omezení nerozporuji, mě to připadá, že vláda se chovala naprosto chaoticky a nadělala více škody než užitku.

A panu Hamáčkovi je to málo, ten by nás nejdaději uzavřel do skonání světa - to by bylo nejbezpečnější. Hrozí mu, že moc nad lidmi ztratí a bude stejnou nulou jako byl před epidemií.

Poznámka editora: A co na to vláda? Ty zákazy vydáme znovu. Není problém. To by tak hrálo, aby si lidi užili trošku slunce a jara!

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ctyri-opatreni-ktera-zave...

Klasifikace: zdravi,pravo Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 22

 Děsivá podoba zahájení olympijských her 2012 v Londýně a pandemie koronaviru…

23.4.20

Británie:

Symboly používané při slavnostním zahájení olympijských her v roce 2012 vykazují děsivou podobu se současnou pandemií koronaviru, tvrdí mnozí uživatelé na sociálních sítích.

Téma obřadu však získalo novou dimenzi po nástupu epidemie koronaviru, když mnozí tvrdí, že choreografie byla prediktivním programováním, které mělo připravit podvědomí diváků na pandemii, která je zasáhne o 8 let později.

Připomeňme paralelní časovou osu. Bill Gates opustil Microsoft v roce 2008, aby se mohl naplno věnovat charitě. V roce 2010 měl Gates svůj slavný “vakcinační projev” (MIT), o rok později (2011) nadace konstatovala, že dostatečně jasně nevyjádřila světa své cíle (to už darovala – investovala miliardy do výzkumu vakcín). Rok po olympiádě se Gatesovi spojili s Nadací Billa a Hillary Clintonových.

Zdroj: https://www.arfa.cz/cire-zlo-nebo-jen-nahoda-covid-19-jako-p...

Klasifikace: kuriozity,politika,veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Times: Americké vesmírné síly chtějí vyřadit satelity Ruska a Číny!

23.4.20

USA:

Americké kosmické síly budou nasazovat elektronické rušící systémy, které budou schopny deaktivovat ruské a čínské komunikační satelity, píší The Times.

Podle novin se předpokládá, že nové systémy, které mohou pracovat na větším počtu frekvencí využívajících intenzivní energetické záření, budou moci poskytnout Spojené státy výhodu na začátku války.

Nejnovější americká vojenská jednotka byla vytvořena v prosinci na pokyn amerického prezidenta Donalda Trumpa v reakci na zprávy, že Rusko a Čína údajně vyvíjejí nástroje, které mohou z vesmíru udělat bojiště.

Zaměřuje se především na ochranu americké satelitní sítě, na kterou se americká armáda silně spoléhá. Vesmírné síly však nyní mají také pozemní rušičky na základně Peterson Air Force v Coloradu, od nichž se očekává, že potlačí nepřátelské vojenské signály na začátku války.

Spojené státy mají celkově na orbitu 900 satelitů, což je v tomto ohledu mnohem více, než jiné země. Pro srovnání, americká rozvědka se domnívá, že Rusko má 40 komunikačních satelitů, zatímco Čína má asi 30.

Minulý týden Rusko otestovalo raketu určenou ke zničení satelitů na nízké stacionární oběžné dráze. Ve stejné době Moskva také vyvinula dva satelity - Kosmos 2542 a Kosmos 2543.

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/times-americke-vesm...

Klasifikace: politika,veda,technika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Překvapivé souvislosti: Kuřáci jsou zřejmě mnohem méně ohroženi covid-19

23.4.20

Neurčeno:

Už jsme tady podobnou zprávu měli, ale proč to nepřipomenout znovu. Zvlášť když nás, kuřáky, Systém degraduje na občany druhé kategorie, pronásleduje nás, vydírá nás, buzeruje nás, bere nám lidskou důstojnost a vůbec dělá všechno proto, aby nám ze životů udělal peklo. smile

Statistika potvrzuje, že efekt kouření na covid-19 je velmi výrazný. Lidem, kteří kouří každý den, mnohem méně hrozí, že se u nich vyvinou symptomy pandemické infekce nebo že u nich dojde ke kritickému průběhu onemocnění. Jde o několikanásobně nižší riziko. Asi není nutné zdůrazňovat, že odborníci jsou v šoku. Koronaviry si zjevně libují v etických dilematech.

A tady je článek v angličtině: Was Hockney RIGHT? French researchers to give nicotine patches to coronavirus patients and frontline workers after lower rates of infection were found among smokers

Zdroj: http://www.osel.cz/11138-prekvapive-souvislosti-kuraci-jsou-...

Klasifikace: kuriozity,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Soňa Peková na ČRo - corona vir

23.4.20

Česká republika:

22.4.2020 rozhovor Soni Pekové na téma corona virus.

Opět potvrzuje, že je nepravděpodobné, že by virus byl přírodní povahy.

„Je kolem něj hodně mlhy, nakonec se ale ukáže, kde je pravda. Domnívám se, že jde o uměle vytvořený virus. Virus se chová divně, nevyvíjí dobrou imunitu, jsou známy případy reinfekce. Má spoustu charakteristik, které jsme dosud v přírodě neviděli,“ popisuje.

Některá témata z rozhovoru (cca čas):

»02:50 Jak se virus dostane na člověka

»04:50 O koronavirech

»05:20 Je virus umělý?

»07:30 Netopýří virus

»10:50 Metoda CRISPER

»15:10 SARS, MERS, zmizí COVID za rok?

»17:00 Mutace viru a šance na vakcínu

»20:10 Panikaření, mediální obraz

»25:20 Děti a jejich imunita

»33:40 O své práci

»38:50 Asi jsme někomu překazili byznys

»40:30 Čemu věřit...? (VTIP 41:00 :-))

»Rada na závěr: Používat selský rozum

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=3AfokVbej8I

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 1

 Šílenec Musk zaplevelí nebe, už teď přes jeho satelity není vidět

21.4.20

Neurčeno:

„Vláček neboli satelity Starlink společnosti SpaceX pomalu a jistě likvidují nebe. Dnes večer jsem jich viděl alespoň padesát v těsném závěsu za sebou. Až jich bude 12 tisíc, tak můžeme fotografování oblohy zabalit. Odjet do Chile nám nepomůže,“ napsal fotograf oblohy Zdeněk Bardon.

Ze současných 2218 družic by zanedlouho mohlo být čtyřicet pět až padesát tisíc. To by výrazně zkomplikovalo pozorování vesmíru z povrchu Země. Nejde přitom jen o problém sledování vzdálených objektů přibližujících vznik vesmíru. Může se tím zkomplikovat i včasné odhalení asteroidů, které by se mohly nebezpečně přiblížit k Zemi.

Satelity od SpaceX jsou navíc jasnější než 99 procent objektů ve vesmíru, více září jen 172 hvězd. A nepomáhá ani jejich antireflexní nátěr, protože 75 procent plochy satelitu tvoří sluneční baterie. Nemluvě o tom, že i temná družice komplikuje pozorování, protože zastiňuje pozorované objekty.

„Celá ta situace je alarmující především proto, že v současnosti není k dispozici mezinárodní právo, které by takové projekty regulovalo. Satelity startují pouze na základě svolení Amerického federálního telekomunikačního úřadu,” řekl Novinkám Pavel Suchan z Astronomického ústavu Akademie věd.

______
A nikdo toho grázla nezastaví.

Zdroj: https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/pres-muskovy-druzic...

Klasifikace: veda,krimi,technika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 12

 VIDEO: Zná Fauci budoucnost (i minulost) corona epidemie?

21.4.20

USA:

Anthony Fauci je důležitá osoba v americké administrativě. Stojí v čele Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci (NIAID). Během setkání Trumpa s novináři byl položen dotaz na financování výzkumu corona virů v čínském Wuhanu z amerických zdrojů. Reakce Trumpa ve videu. Stejně jako jakési schopnosti vidět budoucnost samotným Faucim, když v minulosti sdělil, že společnost bude čelit nečekané epidemii...

Za pozornost stojí toto 2min video z vysílání italské televize (2015). Složením vzniká zajímavý díl do mozaiky "epidemie".

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=PiykkBrpEnU

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 4

 Svět se zbláznil a šířit neúměrný strach je hloupé, tvrdí lékař

20.4.20

Česká republika:

„Svět se maličko zbláznil a medicína zůstává ve vleku. O medicínu tady ani moc nejde a půjde o ni čím dál míň. Většina z vás měla na střední škole biologii, a tam vás učili o křivce růstu, Gompertzově křivce, podle toho se vyvíjí v životě sexuální aktivita, ambice představitelů, růst hrabošů, růst kvasinek, ale i infekce, epidemie,“ otevřel svůj příspěvek profesor Žaloudík. „Osmdesát lidí u nás denně bez »fanfár« umírá na rakovinu, ale svět i Česká televize blázní z koronaviru. Šířit neúměrný strach je hloupé,“ řekl senátor a ředitel Masarykova onkologického ústavu v Brně Jan Žaloudík.

Zdroj: https://zpravy.denikplus.cz/1600-svet-se-zblaznil-a-sirit-ne...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Kto stojí v pozadí za WHO

20.4.20

Neurčeno:

WHO vznikla v roku 1948 a sídli vo švajčiarskej Ženeve. Organizácia systému OSN je zodpovedná za zdravie v globálnom meradle. Jej hlavnou úlohou je ničiť ochorenia, obzvlášť kľúčové infekčné choroby.

Spojené štáty sú najväčším finančným prispievateľom organizácie. Za obdobie 2018-2019 prispeli sumou 400 miliónov dolárov, čo je len takmer 15 percent jej celkového rozpočtu. Druhým najväčším prispievateľom je Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov (Bill and Melinda Gates Foundation), ktorá poskytla 9,76 percenta celkových prostriedkov. Spomedzi krajín je druhým najväčším prispievateľom Veľká Británia.

____
Môj dodatok: Stojí za zdôraznenie, že WHO sa javí ako súčasť inštitúcií, ktoré boli po skončení druhej svetovej vojny zakladané globalistami v rámci príprav na zriadenie samozvanej "Svetovej Vlády". Do tejto skupiny inštitúcií spadá Organizácia spojených národov (UNO), Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), Svetová hospodárska organizácia (WTO), Svetová banka, Medzinárodný súdny tribunál, Medzinárodný menový fond, "Mierové sily OSN" a ďalšie. V zásade iba nástup Studenej vojny a tvrdohlavosť Sovietskeho zväzu zastavila realizáciu tohto plánu v jeho pôvodných termínoch a predstavách.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/usa-zastavuju-platby-svetovej-zd...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 1

 Operace COVID-19 je hra na svržení Putina, Trumpa a Xi Jinpinga

20.4.20

Neurčeno:

Známý politolog Igor Panarin hovoří o tom, proč se vojáci NATO nebojí koronaviru a zda Kreml dokončí Putinův levicový konzervativní převrat.

"Do éteru byly vrženy dezinformace, že Putin je nejen nemocný, ale že uprchl z Moskvy. Stejné dezinformační schéma bylo použito proti Stalinovi v roce 1941: Němci se blížili k hlavnímu městu a generalissimus údajně zmizel a opustil zemi,“ říká profesor doktor politických věd Igor Panarin. V rozhovoru pro „BUSINESS Online“ hovoří o tom, koho američtí zpravodajští veteráni obviňují z výroby biologických zbraní a že na pozadí pandemie se v globálních i ruských elitách odehrává tvrdý boj.

Zdroj: https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2020/04/operace-covid-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 1

 Zaplaťte za pandemii. Čínu obviňují z pandemie

20.4.20

Neurčeno:

Na Čínu se kvůli pandemii koronaviru snáší ostrá kritika ze všech stran. Peking je odsuzován za údajné tajení epidemie, pomalou reakci a je i podezírán, že virus vytvořil. Austrálie i USA proto požadují vyšetření původu viru. Dalším státům se nelíbí projevy čínských diplomatů, které obhajují Čínu a haní Západ.

______
Ukazuje se stále jasněji, proč a kým byl virus vytvořen. Obvyklá otázka, komu to prospělo, je na místě. A pak také sledujte tok peněz. Američané prostě potřebují dostat svého soupeře do defenzívy. Když nevyšla zběsilá kampaň proti Huawei, použili těžší kalibr. To, že obětují i vlastní občany, není důležité, to jsou vedlejší ztráty.

Podlost, ubohost, věrolomnost, zmrdství Západu je dech beroucí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-koronavirus-krit...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Ceny ropy klesají na absurdní úroveň

20.4.20

USA:

Cena ropy WTI (West Texas intermediate) klesla na 7 USD/barrel. Ceny kanadské ropy Edmonton C5 Condensate klesly do záporných čísel!

Zdroj: https://www.zerohedge.com/markets/historic-oil-crash-sends-c...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Lovec idiotů

Komentářů: 3

 Mladí lidé s COVID-19 se nemohou vyléčit ani po několika týdnech

20.4.20

Neurčeno:

Zatímco se mnozí domnívají, že je potřeba přestat se chránit a získat imunitu, přibývají případy mladých lidí, kteří mají problémy i po několika týdnech a jiní hlásí, že nemoc se opakuje ve vlnách.

Například v Jižní Korei je téměř 100 "uzdravených" pacientů, kteří jsou opět pozitivní na vir, přičemž došlo spíše k reaktivaci viru, než k nové nákaze.

"Symptomatickým jsem se stal 29. února. Je mi 30 let a jsem muž. Dva rentgeny plic, které vyšly dobře. Kašel přichází a odchází, nemám chuť nebo cítím v puse kov. Měl jsem lehce zvýšenou teplotu, ale ta v posledních dnech roste. Cítím se hrozně slabý. Občas mám průjem. Bolí mě lymfatické uzliny. Občas nemohu popadnout dech. Dnes je to 49. den a přestože jsem se pár dní cítil lépe, nemám pocit, že bych se uzdravoval.“

Zdroj: https://www.zerohedge.com/health/young-covid-positive-reddit...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Lovec idiotů

Komentářů: 5

Káva pro Zvědavce

56

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 120 čtenářů částkou 19 700 korun, což je 56 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 0

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 0

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,96 Kč
Euro
26,16 Kč
Libra
29,33 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 724,77 Kč
1 unce stříbra
512,42 Kč
Bitcoin
366 363,51 Kč

Poslední aktualizace: 26.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 37 515 766