Ve zkratce

Stránka:

 Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi

23.3.20

Česká republika:

Stát zakázal výrobu dezinfekce, do které se na vlastní pěst pustil lihovarník Martin Žufánek. Stát opět dokázal, že represivní složky fungují mnohem rychleji než ty, co nám mají pomáhat.

Celní úřad zakázal Žufánkovi výrobu dezinfekce. Známý výrobce lihovin přesedlal z ginu na dezinfekci a první várky nedostatkového zboží umíchal pro sebe a své zaměstnance. Další pak pro domovy důchodců, na obecní úřady nebo umělcům pořádajícím online představení pro lidi v karanténě. To všechno zdarma. Zájem byl obrovský, ale dnes zasáhl úřad a všemu je konec.

A vládní prohřešky: prvním jejich neodpustitelným prohřeškem bylo nechráněné zdravotnictví. Lidé v přední linii, jak jim ministři rádi říkají, ale dělají pro ně naprosté minimum a nechali je tři týdny pečovat o nakažené s doslova holýma rukama. Tím druhým bylo zakleknutí na soukromé laboratoře, kterým stát odepřel možnost testovat.

P.S. - byrokrati vládnou a my dole trpíme.

Zdroj: https://www.reflex.cz/clanek/komentare/100373/zakleknout-na-...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře

22.3.20

Rusko:

Rusko posílá do Itálie stovku vojenských epidemiologů a virologů, uvedlo v neděli ruské ministerstvo obrany. Dopraví je tam devět nákladních letadel Il-76, tři už odletěla, uvedla agentura TASS.

Do Itálie míří také 52 kubánských lékařů, kteří už bojovali s cholerou na Haiti a s ebolou v západní Africe.

______
Schválně jsem sledoval celé hlavní zprávy na ČT1. A hádejte co. Ano, správně. Ani pípnutí.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/rusko-v...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Blokování čínské pomoci Itálii v Praze

22.3.20

Česká republika:

Česká republika se rozhodla vrátit 101 600 lékařských masek darovaných Čínskou lidovou republikou odesílateli.

Praha se tak připojuje k seznamu evropských zemí, které reagovaly na tlak Washingtonu, aby se bránily čínské pomoci všude kde to je možné.

Čína nemá v úmyslu se vzdát a uvedla, že pomůže 82 zemím čelit COVID-19.
Washington nadále odvádí pozornost od chátrajícího stavu amerického systému zdravotní péče tím, že obviňuje Čínu, že je zodpovědná za pandemii COVID-19 a dívá se negativním pohledem na čínskou aktivitu po celém světě.

Souboj Titánů pokračuje. Vlivné čínské médium dnes zdůraznilo, že bylo nevyhnutelné, aby se média dvou zemích střetla a doufáme, že jejich představitelé zachovají chladnou hlavu.

Zdroj: https://reseauinternational.net/blocage-de-laide-chinoise-de...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Chmelár o prohlášení Stoltenberga: Je to šílené a nepříčetné

21.3.20

Slovensko:

Slovenský politický a mediální analytik, publicista a občanský aktivista Eduard Chmelár na své facebookové stránce reagoval na prohlášení generálního tajemníka severoatlantické aliance Jense Stoltenberga, že NATO žádá od členů 'plnění závazků ' ke zvýšení vojenských výdajů na 2 procenta HDP i v době pandemie koronaviru.

„V situaci, kdy světová ekonomika a všechny složky společnosti od podnikatelů a zaměstnanců přes nemocnice a školy, až po divadla nebo sportovní kluby bojují o přežití, nějaký fanatik zvolal, že nejdůležitější je v tuto chvíli je vyzbrojování i za cenu lidských životů,“ píše analytik.

„Mentalita těchto lidí vůbec není schopna pochopit, že naopak budeme muset drasticky snížit vyzbrojování, abychom se mohli vyrovnat s důsledky pandemie (protože to nebyla poslední), klimatické krize, sociálních problémů. Potřebujeme kompetentní lidi, kteří se dokážou postavit šílencům, kteří vedou náš svět do propasti,” okomentoval Chmelár.

P.S. - krásně to navazuje na zde zveřejněný článek - ,,Společné prohlášení V4 a Německa''.  EU a NATO mimo realitu a na lidi totálně s....!

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/slovensko/2020032011687038-chmela...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Pracující rodiče se hroutí z množství domácích úkolů svých školáků

20.3.20

Česká republika:

Být na home office ve většině případů znamená, věnovat se osm hodin denně svému zaměstnání. U rodičů ale nyní nastala zcela jiná situace. Kromě svého zaměstnání by měli zvládnout i vyučování svých dětí a obstarat i jejich stravování. Po pouhém jednom týdnu jsou tak mnozí rodiče na pokraji sil. Bohužel mnozí učitelé jim to neulehčují.

Pro rodiče je současný stav velmi problematický. Zatímco někteří z nich bojují s přemírou úkolů, které děti od svých učitelů dostávají, jiní neví, jak dětem správně vysvětlit novou látku, dalším pak chybí od učitelů jakákoliv zpětná vazba či pochopení proto, že u žáků ZŠ není stále samozřejmostí, že má každé dítě svůj počítač, zvlášť v rodinách s větším počtem školáků.

Jako problém to dnes vnímají i samotní učitelé.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/pracuji...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 4

 Všímáte si, jak rychle nás obírají o všechny svobody?

20.3.20

Česká republika:

Zatímco se lidé třesou strachem z nemoci, vláda vytváří policejní stát. A to i přes to, že vyhlášení vyjímečného stavu bylo nezákonné a Babiš měl svolat krizový štáb, tak my otroci to musíme dodržovat.

Dnes už je trestné překročit hranici s Polskem i o pár metrů:

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/mladici-si-sli-prohlednout-spadly-strom-a-pritom-nelegalne-pronikli-do-polska-40317426

Práce v zahraničí je povolena, ale setkání dvou otroků z cizích zemí už nikoliv:

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/laska-za-casu-koronaviru-zene-z-jiznich-cech-hr
ozi-pokuta-za-rande-v-rakousku-40317462 https://www.denik.cz/z_domova/korejci_hranice20070925.html

A víte vůbec proč jste nuceni platit kartami a ne penězmi:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/odhaleni-diky-datum-polovina-lidi-alespon-jednou-porusila-karante
nu-94555

To aby Vás mohli lépe sledovat a pokutovat.

Jsou taková drakonická opatření skutečně adekvátní?

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/v-decine-dostali-dva-lid...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 4

 Německo má 20.256 infikovaných-je na třetím místě za Čínou a Itálií

20.3.20

Německo:

Německo má 20.256 infikovaných, nejhůře je na tom Bavorsko u našich hranic a Bádensko-Württembersko.

Uvádí to tento server https://www.coronazaehler.de/.

V mezinárodním srovnání Německo počtem infikovaných předběhlo Španělsko i Irán a je teď na 3. místě - hned za Čínou a Itálií.

Uvádí to tento server https://www.youtube.com/watch?v=qgylp3Td1Bw

Počet úmrtí má Německo překvapivě nízký - 56 úmrtí.

Ale Němci na chatu uvádějí, že pokud měl již pacient nějakou nemoc, kterou koronavirus zhoršil natolik, že na ni umřel, pak není započítán.

Počet uzdravených má Německo překvapivě vysoký - 427.

Ale Němci na chatu uvádějí, že tyto počty jsou mylné, protože je jako uzdravený označen každý pacient, jakmile má 2 negativní testy po 48 hodinách bez symptomů.

Dále Němci píšou, že v Německu lidé o pandemii moc nedbají, protože ji srovnávají s chřipkou.

Ale přinejmenším Bavorsko chystá přísná opatření.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=qgylp3Td1Bw

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

  V 97 letech zemřel legendární hokejista Vladimír Zábrodský!

20.3.20

Česká republika:

Ve věku 97 let dnes ve Švédsku zemřel legendární hokejový útočník Vladimír Zábrodský. Dvojnásobný mistr světa z let 1947 a 1949 byl členem Síně slávy IIHF i českého hokeje. Po emigraci v roce 1965 žil Zábrodský ve Stockholmu. O jeho úmrtí informoval hokejový svaz.

Vladimír Zábrodský hrál výborně tenis, ale ještě více zářil na bruslích s hokejkou v ruce. Uznávaný tvůrce hry a excelentní střelec přezdívaný "Velký šéf" byl kapitánem i největší hvězdou týmu, který na sklonku 40. let minulého století vybojoval pro československý hokej první dva tituly mistrů světa. Někdejší vynikající střední útočník a poslední žijící člen z týmů světových šampionů z let 1947 a 1949, jenž později emigroval do Švédska.

V reprezentaci zaznamenal "Vovka" 158 gólů v 94 zápasech, dalších 306 jich přidal v nejvyšší soutěži v barvách pražských klubů LTC a Sparty, s nimiž vybojoval celkem šest ligových titulů. S 464 góly je členem prestižního Klubu hokejových střelců, v roce 1997 byl jako jeden z prvních uveden do Síně slávy Mezinárodní hokejové federace IIHF. V anketě o nejlepšího domácího hokejistu století obsadil třetí místo za Dominikem Haškem a Jaromírem Jágrem.

Syn českého otce a ruské matky se narodil poblíž štvanického stadionu, kde jako sedmiletý začínal s hokejem. Od devíti oblékal dres LTC Praha, vedle hokejky mu to skvěle šlo i s tenisovou raketou. Díky talentu i příkladné životosprávě se brzy stal hvězdou v obou sportech - v létě reprezentoval Československo na dvorcích, v zimě na ledě.

Zdroj: https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/100327/odesel-velky-sef-...

Klasifikace: sport Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 GT: Trumpova antivirová opatření zatlačila rozhněvanou Evropu k Číně!

20.3.20

Evropská unie:

Podle analytika Global Times toto chování Washingtonu rozhněvalo Evropany a zatlačilo je k Číně, i když se Amerika původně snažila proti ní postavit partnery.

Když vypuknutí nemoci právě začalo, USA vyvinuly veškeré úsilí, aby zajistily, že evropské země budou přesvědčeny o tom, že se koronavirus objevil v Číně, ačkoli, jak autor článku zdůrazňuje, to ještě nebylo prokázáno. Jak Xia upozorňuje, víra v čínský původ nemoci může mít za následek chyby jak v Americe, tak i v Evropě při provádění preventivních opatření. Současně podle amerických středisek pro kontrolu a prevenci nemocí byl COVID-19 detekován u některých Američanů, o nichž se předpokládalo, že zemřeli na chřipku, což znamená, že v USA by mohlo být v posledních měsících mnohem více případů.

V současné době se některé evropské země, včetně Itálie a Španělska, obrátily na Čínu o pomoc v boji proti koronaviru. Analytici se domnívají, že s největší pravděpodobností následují tento příklad další země bloku. Kolem Číny a evropských států tak vznikne celé společenství zemí, které se snaží vypořádat se s COVID-19.

Jakmile si Amerika uvědomila, že šíření koronaviru by mělo být pod přísnou kontrolou, jednostranně uzavřela hranice s Evropou, aniž by konzultovala tradiční spojence. „Namísto spojení sil s Evropou v boji proti epidemii, USA zradily své spojence, čímž způsobily vážnou ránu již tak nejisté úrovni důvěry mezi Američany a Evropany, a to zjevně rozhněvalo Evropu".

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/gt-trumpova-antivir...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Čipování skrze vakcíny připraveno?

20.3.20

Neurčeno:

Společnost id2020.org je přímo spojená s Bill and Melinda Gates foundation. Přichází v nejtěžších chvílích, aby nás zachránili před ukradením identity a také s tím, že na identitu má každý právo. A tak vám digitální ID podají skrze vakcínu. Člověk pomalu zatlačí slzu nad tím, jak je Bill hodný.

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/coronavirus-causes-effects-rea...

Klasifikace: politika,technika,nabozenstvi Zprávu vložil/a Martinik

Komentářů: 3

 Evropská unie a Německo díky koronaviru ukázaly svou tvář

19.3.20

Německo:

Celý ten blázinec a virové šílenství mají i svá pozitiva. Ve své nahotě se plně projevila totální neschopnost řízení ze strany EU. Projevilo se dokonce i to, že ti Němci se vůbec nezměnili a že jsou to stejní parchanti, jakými byli vždycky.

Vylezl na povrch i takzvaný zmrdismus ze strany některých našich politických stran. Co chcete víc??? Já vím-kopnout ty prevíty konečně do prdele, ale bohužel tak dlouhé nohy nemáme. Je však velmi důležité, abyste si to alespoň uvědomili a každý, dle svých možností, to dal těm bestiím sežrat.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Oldric...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 0

 Rusko rozšířilo odvetné sankce vůči Evropské unii

19.3.20

Rusko:

Rusko rozšířilo seznam činitelů Evropské unie, kterým zakazuje vstup na území Ruské federace. Na tiskové konferenci v Moskvě to ve čtvrtek oznámila mluvčí ministerstva zahraničí Marija Zacharovová. Opatření je podle ní reakcí na sankční seznam, jímž EU reagovala na ruskou anexi ukrajinského Krymu v roce 2014 a na události v Donbasu.

Sankcemi jsou postiženi „představitelé členských států a unijních orgánů,“ konstatovala mluvčí bez dalších podrobností.

Platnost evropských sankcí proti Rusku v době koronavirové pandemie označila Zacharovová za „fantastickou hloupost“. Podle mluvčí tak EU jen škodí své pověsti jak navenek, tak i dovnitř.

Evropská unie uvalila sankční opatření na určité sektory ruského hospodářství, hlavně na bankovnictví a těžbu energetických surovin, kvůli anexi Krymu a přístupu Moskvy k situaci na východě Ukrajiny.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/je-to-otazka-parity-rusko-rozsir...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Koronavirový masakr s ropou

19.3.20

Rusko:

Trh se otřásá v základech, USA a Saudská Arábie úpí pod drtivým tlakem Ruska a je to boj na život a na smrt! Ekonomický boj, jaký snad svět ještě nezažil.

Čína měla 2 měsíce hluboký propad, ale nyní opět razantně zvyšuje výrobu, což znamená, že bude potřebovat opět ropu a plyn ve větší míře. Takže odbyt už má Rusko opět zaručeno.

Rusko odmítlo návrh  Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) na snížení těžby. Analytici finančního ústavu Gazprombank se domnívají, že navzdory prohloubení rozpočtového deficitu má ministerstvo financí dostatek rezerv na pokrytí svých výdajů, včetně peněz ve státním investičním fondu. V něm je podle banky dost peněz na to, aby šlo výpadek příjmů kvůli nižším cenám ropy krýt více než pět let.

Ministerstvo dodalo, že země je schopna odolat cenám ropy v rozmezí 25 až 30 dolarů za barel po dobu šesti až deseti let.

Naopak šíleně předlužené USA musí pumpovat další biliony dolarů do ekonomiky, zastavují výrobu automobilů stejně jako Evropa a bez mnoha věcí z Číny se neobejdou.Ten nástup tandemu Rusko - Čína je tak drtivý, že bez zásadních změn v ekonomickém systému se západ neobejde a je otázkou, na co ještě čekáme a zda nezmizet okamžitě z Evropské unie tento rok!

Zdroj: http://skrytapravda.cz/ekonomika/3133-koronavirovy-masakr-s-...

Klasifikace: ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Merkelová: „Národní státy musí dnes být připraveny vzdát se své svrchovanosti”

19.3.20

Německo:

Německá kancléřka Angela Merkelová přednesla řeč o potřebě poskytnout Evropské unii v budoucnosti více pravomocí, uvedl německý deník Die Welt.

Merkelová a Macron se shodují v  tom, že EU by měla v budoucnu získat více pravomocí, což vyžaduje ústupky od svých členských zemí.

 „Národní státy musí dnes – myslím, že závazně – být připraveny vzdát se své svrchovanosti,” uvedla ve středu Merkelová na setkání Nadace Konrada Adenauera na akci “Parlamentarismus mezi globalizací a národní suverenitou”.
 

 

 

Zdroj: https://ceskoaktualne.cz/2018/11/zpravy-ze-sveta/welt-merkel...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 7

 Doporučení WHO OSN ohledně roušek

19.3.20

Neurčeno:

V doporučeních OSN Světové zdravotnické organizace se v odstavci "Kdy použít masku" můžeme dočíst:

1. Pokud jste zdraví, musíte masku nosit pouze, pokud se staráte o osobu s podezřením na infekci 2019-nCoV.

2. Pokud kašlete nebo kýcháte, noste masku.

3. Masky jsou účinné pouze při použití v kombinaci s častým čištěním rukou dezinfekčním prostředkem a mýdlem a vodou.

4. Pokud nosíte masku, musíte vědět, jak ji používat a jak ji řádně zlikvidovat.

Zdroj: https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2...

Klasifikace: Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Povinná rouška venku je jeden velký podvod

19.3.20

Česká republika:

Mám to samé potvrzené ze dvou nezávislých zdrojů. Bavil jsem se s člověkem z firmy nanoware, která roušky vyrábí.

Vyrobená profesionální rouška např. se stává po 4h daleko infekčnější než kdyby člověk žádnou neměl. Takže lékař si roušku nasadí, půl dne pracuje v infekčním prostředí a pak ji zlikviduje spolu s infekčním odpadem a vezme si jinou.

I v tom odkázaném videu říká LÉKAŘ prakticky to samé. Jen ta hadrová vydrží chránit daleko méně.

Co to na nás vláda zkouší?

Zdroj: https://video.aktualne.cz/dvtv/po-dvaceti-minutach-uz-rouska...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 14

 Po dvaceti minutách už rouška nechrání. V lese nebo v autě je zbytečná, tvrdí lékař

19.3.20

Česká republika:

Jakmile klasická rouška zvlhne, stává se propustnou a nechrání. A k tomu dojde asi po dvaceti minutách. Překvapuje mě, když vidím lidi, jak venčí psa a mají roušku. Když v parku jednou za pět minut potkáte člověka, žádné riziko vám nehrozí, říká infekcionista Nemocnice Na Bulovce Jiří Beneš. Vláda přesto nařídila mít ode dneška zakrytá ústa a nos na všech místech mimo bydliště.

Zdroj: https://video.aktualne.cz/dvtv/po-dvaceti-minutach-uz-rouska...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 12

  Dánsko přijímá zákon umožňující povinné očkování proti koronaviru

18.3.20

Dánsko:

Dánsko přijalo nouzový zákon, který umožňuje vládě donutit lidi, aby si vzali vakcínu proti koronaviru.

Nouzový zákon dává orgánům rozsáhlé pravomoci k řešení pandemie COVID-19 a zůstane v platnosti do března 2021.

Občané, kteří odmítnou podstoupit zkoušku na koronavirus, budou čelit pokutám a možné době vězení a bude jim zabráněno ve vstupu do obchodů, obchodů s potravinami, veřejných institucí a nemocnic a zároveň bude omezeno používání veřejné dopravy.

Profesor práv na kodaňské univerzitě Jens Elo Rytter uvedl, že nová opatření jsou „určitě nejextrémnější od druhé světové války“.

V současné době má Dánsko 875 případů s koronavirem a zaznamenalo 2 úmrtí.

Zdroj: https://ac24.cz/-/-nejextremnejsi-opatreni-od-druhe-svetove-...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Dodávky zdravotnického materiálu z Číny jsou na cestě díky prezidentovi Zemanovi

18.3.20

Česká republika:

Premiér Babiš v ČT:

„Pan předseda Senátu (Miloš Vystrčil ODS) svým vyjadřováním dělá všechno pro to, aby nám Čína ty dodávky nedala. A dneska je Čína jediný dodavatel.

Pan Vystrčil a celá opozice stále kritizovali Čínu a díky panu prezidentovi a jeho kontaktům máme dneska na cestě dodávky.“

Babiš Senátu též vzkázal, že stav nouze jsme po Maďarsku vyhlásili hned jako druzí v Evropě. 

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-v-CT-zpr...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Virová panika: v Rusku se nakupují ve velkém množství potraviny, co se stane potom? - odpověď úřadů (FOTO, VIDEO v odkaze)

18.3.20

Rusko:

V posledních dnech obyvatelé Moskvy, Moskevské oblasti a mnoha ruských regionů podlehli panice protože začali v obchodech aktivně skupovat obiloviny, poptávka se zvyšuje již několik dní.

Vzhledem ke zvýšenému zájmu, se zboží nemá čas ohřát ani na pultech obchodů a tím pádem došlo k časové prodlevě mezi dodáním zboží ze skladu a jeho vystavením.
Situace byla podrobně komentována na ministerstvu zemědělství a potravin moskevského regionu. Úřad poznamenal, že v posledních několika dnech vypadají regály některých obchodů s obilovinami, těstovinami, toaletním papírem neobvykle prázdnými.

P.S. - fotografie z ruských obchodů mě překvapují. To jsem neviděl ani v Evropě!

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1584525682

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 16

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,12 Kč
Libra
29,35 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,67 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 790,95 Kč
1 unce stříbra
546,63 Kč
Bitcoin
695 784,10 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 37 970 575