Ve zkratce

Stránka:

 Rada bezpečnosti Řecka: Turecko se stalo pašerákem migrantů

1.3.20

Řecko:

Stelios Petsas na Radě bezpečnosti státu:

V posledních dnech čelí Řecko náhlému, masivnímu a organizovanému tlaku migrantů na svých východních, pozemních a mořských hranicích.

Turecko proudy migrantů řídí a povzbuzuje. Tyto akce porušují povinnosti vyplývající ze smlouvy EU a Turecka.

Namísto boje proti pašerákům s migranty a uprchlíky se Turecko samo stalo pašerákem.

Masy migrantů se násilně pokoušejí vstoupit na řecké území, ačkoli Řecko objasnilo, že není povolen tranzit.

Vzhledem ke své koordinované a masivní povaze nemá tento pohyb nic společného s mezinárodním azylovým právem ...

Za těchto okolností představuje současná situace aktivní, vážné, výjimečné a asymetrické ohrožení národní bezpečnosti země.

Migranti jsou v Turecku využíváni jako nástroj k vyvíjení diplomatického tlaku.

Řecko uplatňuje své svrchované právo a svou ústavní povinnost chránit svou integritu.

Z těchto důvodů Rada bezpečnosti státu rozhodla:

- Modernizace bezpečnostních opatření  s cílem zabránit nelegálnímu vstupu do země.

- Dočasné pozastavení vstupu žadatelů o azyl po dobu jednoho (1) měsíce ode dne přijetí rozhodnutí.

- Okamžitý návrat, těch, kteří nelegálně vstoupili na řecké území.

- Žádost o FRONTEXu o vytvoření týmu RABIT s cílem chránit hranice země.

- Okamžité oznámení tohoto rozhodnutí Radě ministrů zahraničních věcí EU a zahájení postupu podle čl. 78 odst. 3 Smlouvy o Evropské unii.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?depth=1&hl=en-US&rurl...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Veselé volby na Slovensku: Pyrhovo vítězství bruselských bolševiků nad Robertem Ficem

1.3.20

Slovensko:

„Volební noc“ v podání ČT obvykle jako barometr ukáže, jak jsou naši sorosovci s výsledky spokojeni. Už se sice umějí ovládat o něco lépe než při Trumpově triumfu nad washingtonskými válečnickými bažinami, nebo při referendu a po třech letech i Johnsonově vítězství nad britskými Bruselany. Ostatně Slovensko přece jen není USA či Velká Británie. Jenže mělo se stát „vzorem“, inspirací pro naše Chvilkaře a spol.

Jestliže tedy po prvních odhadech volebních výsledků na obrazovkách ČT nadšení nezavládlo, je to nad všechny komentáře. ...

Zdroj: https://www.protiproud.cz/politika/4956-vesele-volby-na-slov...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Za pokřiku Allahu akbar! útočí muslimové na hranice Řecka-video

1.3.20

Řecko:

V Evrosu se před hranicemi s Řeckem tlačí cca 10.000 migrantů. - video.

Mnozí z nich si berou děti jako štíty bez ohledu nato, že je zraní.

Jiní za pokřiku Allahu akbar! útočí na pohraniční ploty - video. A také hází na řeckou pohraniční stráž plynové granáty, kterými je vyzbrojila turecké armáda.

Křesťanská komunita Evrosu oznámila, že viděla turecké vojáky, jak stříhají ostnatý drát na hranicích.

Oficiální turecká TV a turecký Twitter ukazují migrantům mapu, jak se co nejlépe dostat z Idlibu do Francie či dalších států.

Prezidentka EK+Evropská rada+Evropská komise vše pozorně monitorují a vyjadřují Řecku podporu a jsou připraveni poslat Frontex na řecké pozemní hranice.

(Ten Frontex, který až dosud navážel migranty na řecké ostrovy.)

Turecko oznámilo, že celkově se na hranicích Řecka shromáždilo cca 80.000 migrantů. Řecká vláda kontruje, že realitou je zatím jen 10.000 migrantů v Evrosu a že ti, kdo překonali bariéry ,byli zatčeni.

V Evrosu zasahuje kromě pohraniční stráže a řecké armády i řecká národní domobrana.

Obyvatelé obce Kastania u hranic poslali staré lidi, ženy a děti hlouběji do vnitrozemí.

Lidé jsou vyděšení za zpráv, že migrantům je dodáván materiál na přemostění pohraničních bariér z ostnatého drátu a pritiplynové masky. Většina migrantů jsou muži ve věku 20-35 let.

Zdroj: https://twitter.com/Harhalas/status/1234070200116535296

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Na Řecko neútočí migranti jen zvnějšku, ale také zevnitř - zadržení migranti se snaží prorazit zabezpečení a dostat se z ostrovů na pevninu

29.2.20

Řecko:

Řecko není atakováno jen podél svých pevninských i vodních hranic.

Migranti, zadržovaní v táborech na řeckých ostrovech, dostali mobilem zprávy, že v Mytilene jsou připraveny lodě, které je zdarma dovezou do Atén. 

Některé skupiny prorazily policejní kordóny a vydaly se na cestu do Mytilene. Podle zpráv však byly po čase zadrženy policií.

______
Pro obyvatele řeckého ostrova Lesbos (i Samos) nastaly kruté časy.

Řecká vláda porušila všekeré sliby ostrovanům a zkonfiskovala jim soukromou půdu, aby na ní postavila další obří střediska - např. pro trvalé zadržování migrantů, kteří nedostanou azyl.

Zdá se, že řecká vláda plní rozkazy EU a buduje struktury pro společnou evropskou azylovou politiku (která je postavena na centrálním udělování azylu a povinných kvótách migrantů).

A tak zatímco se v Turecku nalodilo 10 000 muslimů, aby se vydalo na cestu k Lesbosu, ve stejný čas jsou zatýkáni řeckou policií ostrované, kteří protestují proti vyvlastňování půdy a další výstavbě migračních středisek.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?u=https%3A//www.prone...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Cca 120.000 migrantů zatím navezlo Turecko podél řeckých hranic, turecká TV propaguje Řecko jako bezpečný průchod do Evropy

29.2.20

Řecko:

Cca 120.000 migrantů zatím navezlo Turecko podél řeckých hranic.

U Konstantinopole a Andrianoupolisu se na řeckých hranicích nachází cca 1500 migrantů, které sem dovezla turecká vláda pronajatými taxíky a autobusy. Samozřejmě za humanitárního dohledu novinářů.

Tito lidé jsou uzavření v neutrální zóně a turečtí vojáci jim brání v návratu do Turecka. Existují svěděctví o tom, že v noci zněly výstřely, kterými Turci tlačili migranty na řeckou stranu.

Není to tak, že by Turci jen nechali migranty  nerušeně dosáhnout hranice.

K dispozici jsou jim celé autobusy, nákladní vozy a taxíky a byly zveřejněny i televizní spoty nebo „zprávy“, které propagují Řecko jako bezpečný průchod do Evropy.

Velitelům řeckých pozemních sil a zvláštním silám bylo nařízeno posílit stávající strážní síly na řecko-tureckých hranicích i vojenské jednotky v Evrosu i na ostrovech.

Téměř všechny dostupné síly z regionálního policejního ředitelství východní Makedonie a Thrákie působí v pohraniční oblasti.

Bulharsko posiluje bezpečnostní opatření podél své hranice s Tureckem. 'Máme informace o přeplnění (...) Maximalizujeme hraniční kontroly,' řekl Borisov během vládní konference

Zdroj: https://translate.google.com/translate?u=https%3A//www.prone...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Turecko nazvalo smrt jejich vojáků v Idlibu „útokem na NATO“

28.2.20

Sýrie:

Turecko zahájilo v pátek konzultace s NATO o úmrtích tří deítek vojáků v důsledku leteckého úderu v syrské Idlibu, sděli mluvčí vládnoucí strany pro spravedlnost a rozvoj Omer Celik a zároveň uvedl, že incident byl „útokem“ na alianci.

My toto vidíme ne jako útok ... pouze na Turecko, ale jako útok na mezinárodní společenství." Očekáváme úplnou reakci. V této souvislosti předložíme iniciativy, “řekl Celik na CNN Turk.

Turecký vůdce Recep Tayyip Erdogan již dříve řekl, že pokud nedosáhl uspokojivého výsledku při jednáních s Ruskem o Idlibu, Ankara je připravena na zahájení vojenské operace v tomto regionu. Sýrský prezident Bashar al-Assad zase zdůraznil, že Damašek bude i přes reakci Turecka pokračovat ve osvobozování provincií Aleppo a Idlib.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1582860669

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 A jak se připravuje na migranty Česká republika? Co, pane Hamáčku a Babiši?

28.2.20

Česká republika:

Poslední prohlášení pana Hamáčka znělo, že „Ochranných prostředků je dost, vykupovat obchody je zbytečné.

Pan Hamáček si zřejmě představuje ochranu naší země  dost svérázně.

Ostatně pana Hamáčka (nepochybně za souhlasu pana Babiše) zajímá pouze česko -bavorská hranice:

Policejní spolupráce při zajišťování vnitřní bezpečnosti, to bylo hlavní téma schůzky ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) s bavorským státním ministrem vnitra Joachimem Herrmannem v Praze před několika dny.

V rámci vzájemné policejní spolupráce ministři diskutovali o ochraně česko-bavorských hranic, boji proti přeshraniční kriminalitě, proti drogové kriminalitě i boji proti nelegální migraci.

„Spolupráce s bavorskými kolegy je dlouhodobě nadstandardní, k čemuž přispívá i smlouva o policejní spolupráci mezi Českem a Německem, která je jednou z nejmodernějších v EU,“ uvedl ministr vnitra Jan Hamáček.

Ministr vyzdvihl především Společné centrum policejní a celní spolupráce Petrovice-Schwandorf, které např. Národní protidrogová centrála považuje za mimořádně užitečné, i společné hlídky, které se dlouhodobě osvědčují.

_____
Náš ministr vnitra chrání hranici Bavorska před nelegální migrací - no neberte to.

A jak je možné, že Hamáček nediskutuje s německou federální vládou, ale pouze s bavorskou? To už jsme se stali jen dalším zemským státem Německa?

A Babiš to vše odkýval - a ne že ne.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Mi...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Polícia po spoločnom cvičení s vojakmi: V poslednom období dochádza k nárastu záchytov nelegálnych migrantov nielen na Slovensku, ale aj v susedných k

28.2.20

Slovensko:

Polícia SR vo štvrtok zverejnila na sociálnej sieti fotografie z cvičenia jednotiek proti nelegálnej migrácii a pridala konštatovanie, ktoré mnohí progresívni politici nechcú pripustiť.

„Nakoľko v poslednom období dochádza k nárastu záchytov nelegálnych migrantov nielen na Slovensku, ale aj v susedných štátoch, pristúpili sme k spoločnému cvičeniu policajtov, príslušníkov Ozbrojených síl SR,“ uviedla polícia.

Dodala, že cvičenia boli účastní aj zástupcovia Vojenskej polície a príslušníkov Finančnej správy SR s podporou príslušníkov Hasičského a záchranného zboru a pracovníkov Migračného úradu MV SR, či sekcie krízového riadenia MV SR a zdravotníkov.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/policia-spolocnom-cviceni-vojakm...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Príslušníci tureckej armády zastavili prácu čerpacej stanice a zablokovali dodávky pitnej vody pre sýrsky región so 600-tisícovým obyvateľstvom

28.2.20

Sýrie:

„Piaty deň v rade žoldnieri okupačného tureckého režimu naďalej blokujú tok pitnej vody do miest Hasake, Tel Tamr a susedných osád, keď zastavili prácu čerpacej stanice Alluk a vyhnali tamojších zamestnancov,“ uvádza sýrska informačná agentúra SANA.

Turecká armáda v boji proti legitímnej sýrskej vláde používa nielen lietadla, tanky, drony a delostrelectvo, ale aj také nekalé metódy, keď ohrozuje civilné obyvateľstvo. Tieto hraničiace s genocídou metódy používa na území cudzieho štátu.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/prislusnici-tureckej-armady-zast...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Orbán: Očekáváme neustálé masívní útoky migrantů na jižní hranici Maďarska

28.2.20

Maďarsko:

Orbán prohlásil, že Maďarsko očekává neustálé masívní útoky migrantů na svou jižní hranici.

Bez ohledu na to, kolik migrantů by mělo přijít, jsou maďarské orgány schopny hranice zajistit, dodal.

Orbán řekl, že migrace z jihu na sever je „historickým trendem“, ve kterém je trasa přes Maďarsko důležitým úsekem, a dodal, že příští jedno nebo dvě desetiletí určí, zda bude možné tento trend zastavit.

Pokud by Řecko „nemohlo chránit nebo nechránilo“ své hranice a migranti se „vrhli“ na tuto zemi, pak by nám to způsobilo hodně problémů, dodal.

Zdroj: https://dailynewshungary.com/news_to_go/orban-regular-migran...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 NATO nás ochrání? Kdepak. Kvůli pohybujícím se proudům migrantům žádá NATO Rusko a Sýrii, aby zastavily ostřelování Idlibu

28.2.20

Evropská unie:

No není to zajímavé?

Turecko, člen NATO, převáží za svých uprchlických táborů hordy migrantů různých národností (včetně Iráčanů, Íránců a Pákistánců) do pohraničních oblastí s Řeckem a velitel NATO Stoltenberg žádá Sýrii a Rusko, aby zastavily útoky na teroristy v Idlibu a tím co nejvíce usnadnily pohyb  migrantů z Idlibu do Turecka.

Ochrana Evropy leží na Řecku a Bulharsku. Oba státy prý posílily obranu hranic, ať už to znamená cokoli.

V neutrální zóně mezi tureckými a řeckými hranicemi v Evrosu čeká cca 400 migrantů na příležitost proniknout do Řecka. Řecko na jejich zadržení používá slzný plyn a úředníci se je snaží přemluvit, ať se vrátí do Turecka.

Zdá se však, že je Turci zpět do Turecka ani nepustí.

Zdroj: https://www.inquirer.com/news/nation-world/nato-pushes-halt-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Ukrajinský podvod

28.2.20

USA:

Americká televize One America News odvysílala šokující film „Ukrajinský podvod. Impeachment. Bidenovy peníze. Masové vraždy“ (The Ukraine Hoax: Impeachment, Biden Cash, Mass Murder). 

Film přináší důkazy, že hybnou silou “revoluce” na Ukrajině byly Spojené státy, konkrétně síly napojené na tehdejšího prezidenta Obamu a Demokratickou stranu USA. Že nešlo ani tak tak o “touhu po svobodě ukrajinského lidu”, jako spíš o hrabivost amerických jednotlivců, firem a korporací.

Vypovídá zde mimo jiné elitní gruzínský odstřelovač Alexander Revazišvili, který střílel do davu na Majdanu. „Chci mluvit, protože mám strach. Většina mých kolegů, kteří se účastnili zločinů na Majdanu, začala mizet, nebo umírat za podivných okolností,vysvětlil Revazišvili. Jeho příběh přinášíme.

Ze 45 Gruzínů, kteří přijeli během Majdanu do Kyjeva, aby tam “udělali revoluci” jich dnes žije jen 14.

Zdroj: https://www.arfa.cz/ukrajinsky-podvod-odstrelovac-z-majdanu-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí

28.2.20

Turecko:

Erdogan včera prohlásil, že turecké pohraniční stráže nebudou 72 hodin bránit utečencům z Idlibu projít Tureckem do Evropy a to jak po moři tak i po souši.

V Idlibu bojují teroristické skupiny proti syrské armádě podporované Rusy.

Nejdříve Erdogan sestřelil ruské stíhačky. Pod ruským bombardováním následně zahynulo cca 33 Turků.

Nyní přichází Erdoganova pomsta.

Erdogan to samozřejmě podává jako humanitární gesto pomoci uprchlíkům.

V Idlibu je cca 1.000.000 migrantů, v Turecku je cca 3.600.000 migrantů.

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/02/27/erdogan-opens-th...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 9

  Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!

27.2.20

Neurčeno:

Největší manévry NATO "Defender 2020" vstoupily do aktivní fáze, píše Süddeutsche Zeitung. Jeden a půl kilometru dlouhý konvoj s americkým těžkým vybavením postupuje z Německa do východní Evropy.

Spojené státy provádějí největší cvičení v Evropě za posledních 25 let pod názvem „Defender 2020“, uvádí Süddeutsche Zeitung. Již ve čtvrtek dorazila do Bremerhavenu první nákladní loď s těžkým vojenským vybavením, zejména tanky, autocisternami, buldozery a terénními vozidly armády. První jednotky vojáků již přistály na letišti v Hamburku. Celkem v příštích týdnech Američané převedou do Evropy 20 000 vojáků a vybavení.

Cvičení se zúčastní 37 000 vojáků, pokračuje publikace. Spolu s USA budou vojáky a vybavení poskytovat dalších 17 členských zemí NATO. Manévry se uskuteční v Polsku a pobaltských státech. Potrvá celé jaro a skončí v červenci. Nyní začíná aktivní fáze. Z Německa se brzy vypraví jeden a půl kilometrový konvoj. Bundeswehr odpovídá za logistiku a dodávky: staví stanové tábory a mobilní čerpací stanice. Německá armáda se zároveň obává dopravních zácp a dalších překážek na silnicích.

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/sz-hrani-si-s-ohnem...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA

27.2.20

Británie:

Zajímavé postřehy ze soudní síně přináší Craig Murray v reportážích z obou dnů. Pokud umíte anglicky, tak

Liberal democracy is a lie - Assange extradition hearing - Day 1

The draconian nature of a political show-trial - Assange extradition hearing - Day 2

Jde o poměrně rozsáhlé texty, které nestačím denodenně překládat. Bohužel.

Assangeho soud symbolizuje něco mnohem hlubšího. Rozhoduje se o tom, zda odhalení válečných zločinů je zločin. A je to současně test míry svobody a spravedlnosti ve dvou zemích, které bývají dávány za vzor všem zemím světa.

Už samotná skutečnost, že k takovému soudu vůbec došlo, svědčí o míře pokrytectví, cenzuře, zbabělosti; potvrzuje to, že si estabilishment uvědomuje svou zločinnost a bojí se, strašně se bojí, aby to lidem nedošlo. I kdyby prohrál, Assange už vyhrál.

A je neskutečně ubohé, že se mezi světovými politiky nenašel nikdo, kdo by se za něj otevřeně postavil. Svědčí to o malosti, mrzkosti, zbabělosti, bezcharakternosti všech, opakuji VŠECH světových lídrů.

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"

26.2.20

Švédsko:

Zdroj: https://twitter.com/SamnyttSimon/status/1230140079949123589

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti

25.2.20

Německo:

Do davu lidí v masopustním průvodu v městečku Volkmarsen na západě Německa v pondělí vjel vysokou rychlostí řidič s autem. Místní úřady se domnívají, že šlo o úmyslný čin, ale ne politicky motivovaný útok.

Incident si vyžádal zhruba 30 zraněných, z toho přibližně třetina jsou děti. Děti jsou i mezi vážně raněnými a někteří zranění jsou v ohrožení života.

Podle svědka, na něhož se odvolává server hessenschau.de, řidič vjel zhruba 30 metrů do nitra davu a ještě přidával plyn. Podle některých svědků cílil hlavně na děti. Předtím údajně objel zátaras.

Řidič, který byl zadržen, je podle vyšetřovatelů 29letý německý občan a pochází přímo z Volkmarsenu.

Tisková agentura z bezpečnostních zdrojů zjistila, že podezřelý nebyl úřadům známý jako extremista, ale má záznamy kvůli urážce, rušení klidu a vyvíjení nátlaku.

_______
To jsou však cenzurované informace od německých úředníků a novinářů. Izraelské noviny ve Francii to však napsaly naprosto otevřeně:

Útočníkem byl muslim.

 

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/ridic-v-aute-najel-do-masopustni...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy

25.2.20

Slovensko:

Poslanci Národnej rady SR (NR SR) dnes odmietli Dohovor Rady Európy o predchádzaní násiliu na ženách a domácemu násiliu a boji proti nemu, ktorý je známy aj ako Istanbulský dohovor. Hlasovalo proti nemu 96 zo 113 prítomných členov zákonodarného orgánu.

Istanbulský dohovor bol prijatý v Istanbule v roku 2011. Slovensko patrilo medzi prvé krajiny, ktorého zástupcovia ho vtedy podpísali a malo ho pôvodne ratifikovať ešte v roku 2013. Poslanci Národnej rady SR v novembri minulého roku schválili uznesenie namierené proti tomuto dohovoru.

Premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) 10. februára požiadal prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby udelila splnomocnencovi vlády SR možnosť stiahnuť podpis z ratifikačnej zmluvy dohovoru.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/sns-vyzvala-prezidentku-aby-ozna...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Z Česka bude brzy holina

25.2.20

Česká republika:

Budou-li lesy umírat dál takovým tempem, jako poslední dva roky, tak se až na výjimky z Česka stane holina. A to se ještě v roce 2017 státní lesy chlubily, že je naše republika nejvíce zalesněná v historii. Nejde jen o samotného kůrovce. Nejhorší je sucho. Kvůli němu chřadnou i listnaté stromy, které přitom mají být spásou.

„V roce 2018 dosáhla výše realizovaných těžeb nejvyšší úrovně v historii, 25,7 miliónů metrů krychlových, přičemž podíl nahodilé kalamitní těžby na celkové těžbě činil bezmála devadesát procent,“ shrnuje Zpráva o stavu životního prostředí.

Celkový objem napadeného dřeva za loňský rok ministerstvo zemědělství odhaduje až na 30 milionů m³. To si laik už ani neumí představit. Za to lidé vidí, jak jim jejich lesy, které znají odmalička, doslova mizí před očima.

„Stačí se jen dívat z okna, jak stromy v údolí opravdu schnou strašně rychle. Všude kolem jsou holiny. Kde jsme se ještě předloni toulali se psem po lese, jsou dnes nevlídné holiny. A až udeří léto, tak jen těžko se na tom chytí nové stromky. Uschnou,“ míní sedmdesátiletý znalec české krajiny Rudolf Bárta z Vraného nad Vltavou.

Zdroj: https://faei.cz/z-ceska-bude-brzy-holina/?utm_source=www.sez...

Klasifikace: ekologie Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 0

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 3

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 11

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 12

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 1

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 7

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 7

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Měnové kurzy

USD
25,23 Kč
Euro
27,58 Kč
Libra
31,26 Kč
Kanadský dolar
17,74 Kč
Australský dolar
15,40 Kč
Švýcarský frank
26,07 Kč
100 japonských jenů
23,57 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
31,98 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 195,03 Kč
1 unce stříbra
353,15 Kč
Bitcoin
157 491,52 Kč

Poslední aktualizace: 1.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 35 858 750