Ve zkratce

Stránka:

 Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť

15.2.20

Švýcarsko:

Švajčiarsko v súčasnosti patrí medzi európsku špičku v zavádzaní 5G technológií a v rozsahu pokrytia krajiny.

Zároveň v krajine silnejú hlasy kritikov, obávajúcich sa zdravotných dôsledkov 5G signálu a vyžadujúcich dôsledné preskúmanie jeho bezpečnosti.

Po naliehaní miestnych aktivistov sa na problém bližšie pozrel Federálny úrad pre životné prostredie Švajčiarska (FOEN), ktorý nariadil dôslednejšie otestovanie 5G technológie. Niektoré švajčiarske kantóny následne pozastavili používanie miestnych 5G prístupových bodov, respektíve obmedzili ich prevádzku až do momentu, kým sa k téme nevyjadrí FOEN. Predpokladá sa, že testovanie a následné vyjadrenie FOENu nepríde v blízkom časovom horizonte.

Lepšieho otestovania technológie sa dožaduje aj Švajčiarska lekárska asociácia, ktorá tiež vyslovila obavy z 5G sietí.

Situáciu pre 5G operátorov môžu ďalej skomplikovať dve chystané referendá, ktoré sú vo fázi zbierania podpisov. Jedno referendum žiada, aby zodpovednosť za zdravotné škody spôsobené žiarením bola plne na pleciach mobilných operátorov. Druhé referendum žiada zaviesť limity pre emisie žiarenia. Zároveň by tiež obyvateľom obce dávalo právo veta proti výstavbe konkrétneho stožiaru.

Záver článku spomína situáciu vo Veľkej Británii, kde taktiež silnejú prostesty obyvateľov proti 5G. Britský úrad pre reklamu na tieto nálady zareagoval zákazom publikovania reklamných banerov, ktoré v sebe obsahujú "alarmistické, vedecky nepodložené" tvrdenia o ohrození verejného zdravia zo strany 5G vysielačov.

Zdroj: https://www.techradar.com/news/swiss-cantons-halt-use-of-new...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 5 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard

14.2.20

Česká republika:

Ačkoliv poslední roky jsou ve znamení hospodářské konjunktury, vládě se úspěšně daří dál zadlužovat zemi. Za poslední rok zasekli další sekeru v hodnotě 18,2 miliardy korun.

Není bez zajímavosti, že za stejné období odetklo zahraničním lapkům skoro 300 miliard korun na dividentách. A to vše, aniž by přeložili stéblo křížem.

Třetí zpráva informuje, že ceny v Česku raketově vzrostly.

ANO, už je líp. Jak pro koho.

Zdroj: https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/babisova-vlada-dal-z...

Klasifikace: ekonomika,finance Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli

14.2.20

Česká republika:

Ministr zahraničí Tomáš Petříček požádal o možnost poskytnout právní názor Mezinárodnímu trestnímu soudu (ICC) ve prospěch Izraele. Soud má rozhodnout o svém oprávnění vyšetřovat, zda Izrael spáchal válečné zločiny proti Palestincům v Pásmu Gazy a na Západním břehu.

______
Samozřejmě, že spáchal. A stále páše. Proč ČR cítí potřebu se do toho montovat? A když už montovat, proč na straně agresora? Je to ubohá role, kterou hraje.

Ovšem přečtěte si diskuzi za článkem. Pro-izraelská klaka hýká radostí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/izrael-cr-mezinarodni...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin

14.2.20

Rusko:

Ruský prezident Vladimir Putin se vyjádřil, že dokud bude hlavou státu, nepovolí sňatky párům stejného pohlaví. „U nás nebude žádný rodič číslo 1 a rodič číslo 2. Budou táta a máma,“ zdůraznil prezident během porady o chystaných změnách ústavy.

_______
Bravo! Hlas rozumu ve stoce zvratků.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/putin-homosexualita-h...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Výročí leteckého útoku na Prahu

14.2.20

Česká republika:

Dne 14. 2. 1945 proběhla operace amerických vzdušných sil (USAAF). Nálet provedlo 60 amerických letounů B-17 a jednalo se o nejtragičtější nálet na Prahu v průběhu druhé světové války. Bylo svrženo přibližně 150 tun trhavých a zápalných bomb.

Následky bombardování:
– 700 mrtvých
– 1 200 zraněných
– 11 000 Pražanů bez přístřeší

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Letecký_útok_na_Prahu_14._ú...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vousy

Komentářů: 2

 Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné

13.2.20

Česká republika:

Kam až může podnikatel zajít při prezentaci svých politických názorů? Loni rozhodl Ústavní soud (ÚS), že ostravský hoteliér odmítající ubytovat turisty z Ruské federace, pokud nepodepíšou odsuzující stanovisko k okupaci Krymu, takto jednat mohl. Nyní ale Krajský soud v Brně potvrdil pokutu majiteli restaurace za to, že na facebookové stránce restaurace napsal, že „pro imigranty nevaříme, stopislam“.

_______
Naše "spravedlnost" není slepá. Je naopak neskutečně vybíravá. Je to další z justičních omylů poslední doby, které jdou proti zdravému rozumu a jednoznačně poškozují naši zemi.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/neubytovat-rusy-nevadilo...

Klasifikace: polit.korekt,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni

13.2.20

Česká republika:

ParlamentníListy.cz nalezly v oficiálních registrech smlouvy mezi Českou rozvojovou agenturou a „českou humanitární, rozvojovou, vzdělávací a lidskoprávní organizací“ Člověk v tísni. Jedná se o projekt, kterým má naše republika prostřednictvím zmíněné agentury pomoci v Moldavsku. Konkrétně se jedná o plánování komunitních služeb pomocí veřejného dialogu a Člověk v tísni za tento dialog obdrží celkem 13 500 000 korun. Na další pozoruhodné detaily se naše redakce zaměřila v uplynulých dnech.

______
PL dále citují z některých smluv. Třeba tohle: „Realizátor Projektu zajistí v průběhu implementace Projektu v adekvátní míře konzultace s jednotlivými aktéry za účelem koordinace aktivit s intervencemi, které jsou synergické a komplementární a vyloučení duplicit a překryvů s jiným intervencemi. Rovněž zajistí smysluplnou participaci relevantních aktérů, která podpoří vlastnictví výstupů Projektu ze strany klíčových aktérů.

PL udělaly skvělou práci, že píchly do té hromady hnoje. Vyvalil se nepředstavitelný puch, snad to povede k něčemu smysluplnému. Tato zrůdná "neziskovka" měla být dávno zakázána. Je děsivé, že tyhle mega parazity platíme z našich daní.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nadechnete-se-...

Klasifikace: kuriozity,politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Křeček je nový ombudsman!

12.2.20

Česká republika:

Stanislav Křeček se stane novým veřejným ochráncem práv místo končící Anny Šabatové. Před tajnou volbou Sněmovnu ovládly emoce. Poslanec za ČSSD Jaroslav Foldyna nařkl šéfa humanitární organizace Člověk v tísni Šimona Pánka, že esemeskami vyhrožuje šéfům stran, když budou volit Křečka. Milion chvilek pro demokracii zase hrozí protesty v ulicích.

______
Tak tohle je určitě dobrá zpráva. Zrádcům a parazitům se nepodařilo zabránit zvolení pana Křečka, i když dělali, co mohli. Je na čase, aby tento zbytečný, ale bohužel mocný úřad vedl někdo, kdo udělá co nejméně škod. Předchozí ombudsmant Šabatová byla katastrofa.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/volba-ombudsmana-klaus-fo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla

11.2.20

Česká republika:

Prodavačka jablonecké prodejny knihkupectví Kanzelsberger se o víkendu nechvalně proslavila na sociální síti Twitter. Na svém profilu totiž zveřejňovala rasistické poznámky k Romům. Společnost se po kritice lidí v pondělí rozhodla prodavačku propustit.

______
Co jsme se jen naposlouchali odsudků komunistů, kteří vyhazovali z práce za názor. Propagandistický seriál TV Vyprávěj to často zmiňuje. Jaká to byla hrozná doba. A vida. Je to tu zase! A dokonce se tím hrdě chlubí.

Thoughtcrime první zaregistroval jakýsi Michal Bláha z Hlídače státu.  Věděli jste, že něco takového jako "Hlídač státu" existuje? Za ním následoval Daniel Hůle z Člověka v tísni, který příčinlivě slečnu nabonzoval zaměstnavateli. A ten zareagoval OKAMŽITĚ. Žádná žádost o vysvětlení, žádná důtka. Ani komunisté, ani svatá inkvizice v dobách největšího temna  nepracovala tak efektivně a rychle. Vždy dávali možnost odvolat. Jen si vzpomeňte na Jana Husa v Kostnici.

Je zajímavé, že miliony rasistických příspěvků (a celých skupin a hashtagu) proti bílým na Twitteru, vyhrožování, ponížování, zesměšňování bělochů nikomu nevadí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/twitter-socialni-sit-tera...

Klasifikace: polit.korekt,krimi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 10

 Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy.

11.2.20

Česká republika:

Říkají, že je to pomník smíření, a přitom otvírají staré rány
Prohra stavovských vojsk na Bílé hoře nadchla vítěze natolik, že hnali na porážku celý národ. Nejdřív se stínalo a věšelo a potom kradlo.

Nastolený totalitní režim, praktikující sepětí trůnu a kříže, postavil na náměstí vedle popraviště sloup zasvěcený Panně Marii, k němuž chodila procesí vyjadřovat vděčnost za poddanství…

Když byl kamenný symbol ponížení několik dní po vzniku Československé republiky svržen, uvítal to i prezident T.G. Masaryk: „Když Pražané tu sochu odstranili, jsem rád, protože ta socha byla politickou potupou pro nás.

23. ledna 2020 odhlasovali zastupitelé hlavního města, že nápodoba mariánského sloupu bude na původním místě znovu vztyčena. Prý jako symbol smíření.

VÝZVA:
Vyzýváme Pražany, aby poslali své námitky proti zapůjčení pozemku pro budoucí stavbu buď mailem tsk@tsk-praha.cz nebo na adresu: Technická správa komunikací hl.m. Prahy, Řásnovka 8/770, 11015 Praha 1. Je bezpečnější posílat pochybnosti doporučeně, případně je do pátku 14. února přinést na osobní oddělení TSK a nechat si orazítkovat kopii.
Vzor dopisu - viz odkaz

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2020/02/vyzva-prosba-o-pomoc-zby...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Jsme horší než nacisté

10.2.20

USA:

Bývalý americký operátor vojenských dronů Predator, Brandon Bryant, odhaluje zvěrstva, jichž se dopouštěli během operací v Afgánistánu (a Pákistánu) vůči civilistům: Po odpálení střely Hellfire na budovu, v níž se nacházel cíl, viděl dítě vyjít ven právě ve chvíli, kdy ji střela zasáhla. Když po shlédnutí záznamu upozornil na situaci nadřízené, bylo mu řečeno ,,to byl jen zkurvený pes, nech to být."

Po incidentu začal kritizovat vládní program bezpilotních letounů. Během svého času v Air Force odhaduje svůj podíl na 13ti vraždách a celkově měla jeho eskadra vystřelit na 1,626 cílů, vč. žen a dětí. Tvrdí, že trpí post-traumatickými stresovými poruchami. Ostatní členové eskadry slavili své první vraždy, zatímco on a jeho rodina se měli stát obětí výhružek za odhalování pravdy.

Viděl jím zasaženého muže krvácet z nohou a sledoval na termální kameře, jak jeho tělo chladne.

,,Kouř ustoupil a kolem kráteru zůstaly dva kusy (zaměřených) chlápků. A byl tam tenhle - chybí mu pravá noha nad kolenem - plazí se kolem, drží nohu v ruce a krev stříká kolem. Trvalo mu dlouho, než zemřel. Jen jsem se díval."

Z postižených zemí se ozývají hlasy, že jsou systematicky likvidováni civilisté, vč. žen a dětí, jež s terorizmem neměli nic společného - tátové od rodin, zemědělci nebo lidé s krevním faktorem RH mínus. ,,Snažíme se rozlišovat", ujišťují operátoři s tím, že prý často vyčkávají, až ženy s dětmi odejdou na trh.

,,Ten obraz z monitoru je stále v mé hlavě. Kdykoli na to myslím, trápí mě to. Když jsem stiskl spoušť, věděl jsem, že je to špatně. Když střela zasáhla cíl, věděl jsem ve své duši, že jsem se stal vrahem..."

Zdroj: https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-militar...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a siky

Komentářů: 1

 Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny

10.2.20

Indie:

Velký Bratr sleduje občany už i v Indii. V zemi již začali testovat rozpoznávání obličejů na letištích. Rádi by navíc napodobili Číňany a spustili centrální monitorovací systém. Místní experti se obávají zneužití.

_______
Nejsem si jistý, jestli rozpoznávání obličejů nefunguje už i na Ruzyňském letišti a stovkách dalších letišť po celé Evropě a Kanadě. Praha už šmírovací systém složený z desítek tisíc kamer provozuje. Poslednímu kroku - zavedení sociálních kreditů po vzoru Číny - v podstatě nic nebrání ani v Indii, ani v Evropě a jinde. Žijeme jako v akváriu.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/indie-chce-monitorovat-obcany-po...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa

7.2.20

Sýrie:

Civilní Airbus A320 se 172 pasažéry na palubě musel v pátek nouzově přistát na ruské vojenské základně Hmímím. Ruský ministr obrany skrze agenturu RIA Novosti uvedl, že jej téměř zasáhla raketa syrské protivzdušné obrany. Letadlo mělo jít na přistání v době, kdy izraelské stíhačky útočily na předměstí Damašku.

_______
Izraelské stíhačky v Damašku? Ona byla vypovězena válka mezi Sýrii a Izraelem? Nebo je tam pozvala sýrská vláda? Co, prosím, dělaly izraelské stíhačky nad územím suverenního státu, může mi to někdo vysvětlit? A proč to nikoho nevzrušuje?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/airbus-letadlo-nouzov...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací

7.2.20

Česká republika:

Peníze na společný migrační projekt pěti států jsou určeny na dva hlavní účely. Jedním pilířem je podpora rozvoje a druhým ochrana hranic. Jak uvádí ministerstvo zahraničí, peníze jsou určeny na posilování kapacit, struktur a mechanismů s cílem zvládat krizové migrační situace a bojovat proti nelegální migraci, převaděčství a obchodování s lidmi.

Uvádí se, že finance budou poskytnuty skrze mezinárodní organizace: německou Společnost pro mezinárodní spolupráci (GIZ) a Mezinárodní středisko pro rozvoj migrační politiky.

Tomáš Vandas, předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) souhlasí se Zdeňkem Vondráčkem(KSČ) -. „Z kapsy vyhodíme skoro sto mega? A na co? Aby se tzv. neziskovky napakovaly, přičemž efekt bude NULOVÝ. Kdo potřebuje pomoc, jsou především české nemocné děti a senioři. Ti mají prioritu. Když chtějí blbci dělat charitu, ať ji dělají za své,“ napsal na Twitteru.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020020611464020-c...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD

6.2.20

Německo:

Thomas Kemmerich vydržel ve funkci premiéra spolkové země Durynsko jen jeden den. Rezignoval po tlaku médií, politiků i mnoha běžných Němců, kterým vadilo, že byl zvolen nejen hlasy křesťanských a svobodných demokratů, ale také zástupců protiimigrační Alternativy pro Německo (AfD).

_______
Bezprecedentní útok na demokracii, zdravý rozum. Německo prostě musí spáchat sebevraždu. Průšvih je, že je tak blízko.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/alternativa-pro-nemec...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 2020

5.2.20

Itálie:

Sebevražda Evropy radostně pokračuje. Média už o tom ani nepíší...

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=-5I9gp59exY&feature=youtu.be

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?

4.2.20

Česká republika:

Dostal jsem email čtenáře. Píše, že na střelnici U lovčího Huberta v Michli si cvičila střelbu skupina černochů. Pořídil fotografii z dálky, je nekvalitní, ale nechtěl je provokovat a na mapě označil místo, kde foto pořídil. Po střelbě přijela dodávka a odvezla černochy neznámo kam. Klade otázku, odkud černoši jsou, proč si potřebovali zastřílet a vyjádřuje znepokojení. Mně se to také nelíbí.

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Tomský: Brexit volili lidé naštvaní na politickou korektnost, na ideologii feminismu, na islamismus

4.2.20

Británie:

„Evropská unie je přeregulovaná, má ohromné množství různých pravidel. Britská konzervativní strana v čele s Borisem Johnsonem chce volný obchod. Je otázka, jak se dohodnou. Scénářů je mnoho,“ míní Tomský, který tam v emigraci žil přes 20 let.

„Je to velká změna v kulturní válce. Zvítězili lidé naštvaní na politickou korektnost, na ideologii feminismu, islamismus, útoky na homofoby a podobně. Znamená to, že se politická scéna musí přestavět,“ míní politolog.

Proč vstoupil do konzervativní strany? V čem podle něj Boris Johnson přehání? Jaké očekává změny v britské společnosti po brexitu? Nejen na tyto otázky odpovídal v rozhovoru s Barborou Tachecí.

Zdroj: https://plus.rozhlas.cz/tomsky-brexit-volili-lide-nastvani-n...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Skrze 5G bude jen 1 novorozenec z 8 živý a bez genetických poruch, nezabráníme-li instalaci 5G

2.2.20

Británie:

Britský expert dr. Barrie Trower, bývalý specialista armádního Královského námořnictva pro vývoj mikrovlnných zbraní 5G:

"A pokud neodstraní vysílače - a oni to neudělají, bude jen hůř a hůř. Publikuje to Světová organizace zdraví i Evropská akademie medicíny a životního prostředí - a hlupáci tam nesedí. Viděl jsem to o vztahu ke zvířatům - a 1 z těch článků jsem publikoval. Cituji: Během 3 lidských generací, (...) pokud nic proti nepodniknete, jen 1 z 8 dětí - jsou to děti vystavené záření - pouze 1 z 8 vašich dětí, můžete očekávat, že se narodí zdravé ! Jde-li o zvířata, navzdory skutečnosti že mají kratší životnost, 1 z 5 se narodí zdravé! Publikoval to vědecký editor, takže dítě narozené dnes v Německu, až bude 60, 70 leté - dočte-li se, informuje-li se o porodech, dozví se, že z novorozenců jen 1 z 8 je živý a zdravý. Zbývajících 7 z 8 zemře, nebo bude mít genetická onemocnění. Bylo to publikováno. Ano. Ano."

"Některé z předchozích experimentů, mám dokumentaci, s tzv. milimetrovými vlnami či s 5G, byly provedeny u lidí, což způsobilo vážné fyziologické poškození a ještě závažnější poškození v oblasti neurologie. 1 z 5G frekvencí - horní hranice rozsahu - je právě testována. Ale oni to odmítají přiznat. Tu frekvenci přezdívají "vrčící" a slouží k ovládání davu, k ovládání davu. Vím, že když provedli test na vojácích, ihned popadali na kolena!"

"(...) sestavil jsem seznam asi 60 různých kmitočtů, které mohou způsobit 120 až 200 různých nemocí - neurologických a fyziologických. Dnes se seznam zvýšil ze 60 na 750 různých kmitočtových impulsů!"

Veľmi zaujímavý rozhovor, kto má čas, doporučujem prečítať celé...

Zdroj: https://gloria.tv/post/8E1UFUcsYQuS3kSoCVhEsyGUg

Klasifikace: veda,zdravi,technika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 1

 Ako prebehol predvolebný míting ĽSNS a protest v Piešťanoch

2.2.20

Slovensko:

Reportáž o vyhrotených emóciach, ktoré sprevádzajú v posledných dňoch predvolebné stretnutia politikov ĽSNS s občanmi.

V Levoči Kiska naverboval do davu protestujúcich veľký dav Rómov. V Trnave hádzali anti-fašisti po rečníkoch a občanoch kamene. V Piešťanoch sa snažili zablokovať ľuďom prístup do budovy stretnutia a revali tak, že nebolo počuť slova.

Úryvok z článku

"Zaujímavým zistením bolo, že v sále boli prevažne ľudia strednej a staršej generácie, pričom mladí ľudia a študenti tvorili menšinu zúčastnených. 15-ročným výrastkom však nič nebránilo nadávať 70-ročnej dôchodkyni účastnej mítingu do „starej fašistickej kur*y“."

Zaujímavé je, že oficiálne prieskumy udávajú ĽSNS 12-14%, ale mainstreamové média aj všetci "štandardní" politici v posledných dňoch nepretržite hysterizujú, že ĽSNS vyhrá voľby a že bude zostavovať vládu. A že také niečo nesmú za žiadnu cenu dopustiť a to aj za cenu porušenia všetkých pravidiel politickej slušnosti. To ich naozaj tak desí údajne totálne izolovaná strana so 14 percentami???

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/prebehol-predvolebny-miting-lsns...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 2

Káva pro Zvědavce

9

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 21 čtenářů částkou 3 039 korun, což je 9 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 2

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 0

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 3

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Měnové kurzy

USD
22,62 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,08 Kč
Švýcarský frank
24,41 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
6,93 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 394,19 Kč
1 unce stříbra
510,71 Kč
Bitcoin
1 159 501,65 Kč

Poslední aktualizace: 7.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 861 997