Ve zkratce

Stránka:

 Talianska slniečkarka zaperlila: Potrebujeme migrantov, aby nás naučili vychovávať deti a pestovať pšenicu

6.7.19

Itálie:

Neznáma talianska slniečkárka na protestnej akcii proti Salvinimu:

“Chcela by som pripomenúť, že to čo robíme proti Salvinimu, že niekto by mu mal pripomenúť, že je príliš negramotný vo veciach ktorým nerozumie.

V zmysle občianskej solidarity chceme povedať, že my tých 42 ľudí, ktorých sem priviezla Carola potrebujeme. Potrebujeme ich preto, lebo biela Európa je už mŕtva. Do tohto neziskového startupu neprinášame nový život. Jediná nová vec je finančná Banca Yunos, ktorú založil Ind, nobelové ceny vyhrávajú len juhoameričania, takže nechápem, prečo sa prikláňame k tejto Bielej sile.

My týchto migrantov potrebujeme, aby sme pochopili ako sa robia mlyny za nula euro, ako sa pestuje pšenica, ako vychovávať deti, ktoré majú problém s kosťami, napríklad ako ich masírovať. My tieto veci nevieme robiť, pretože sme “zasádrovaní.”. Takže privítajme ich, opýtajme sa ich, čo vedia robiť, pretože táto kultúra sa musí zlepšiť, lebo my bieli vymierame."

video s titulkami:

https://www.facebook.com/hricalubos1/videos/435217070539724/

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/talianska-slnieckarka-zaperlila-...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 3 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Oprsklá pašeračka černochů žaluje Salviniho

6.7.19

Itálie:

Nejlepší obrana je útok. Racketeová, která pašuje do Evropy černochy, zažaluje italského ministra vnitra Mattea Salviniho za urážku. Urazilo ji, že ji nazval pirátkou. Racketové nestačí, že italské úřady před ní couvají a div se jí neklánějí, že ji propustili z domácího vězení málem s omluvou, ačkoliv pro propuštění není žádný důvod kromě tlaku loutkařů organizujících likvidaci Evropy, ona teď drze zaútočila na poslední baštu zdravého rozumu a jednoho z mála politiků, který má koule.

Chápu, kdyby Salviniho žalovali samotní piráti (nemyslím tím politickou stranu, ale skutečné příslušníky námořních loupežníků), protože to srovnání vážně piráty uráží. Racketová není pirátka, Racketová je kráva. Ale Racketová?

Podívejte se na několik fotografií z pašování afrických kobylek do Evropy a plačte.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/migrace-migranti-ital...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Výzkum CVVM

4.7.19

Česká republika:

Komentář o výsledcích průzkumu CVVM důvěry občanů v "osobnosti" veřejné scény, který stojí za přečtení. Netřeba se vším nutně souhlasit či se zcela ztotožnit, leč každý si asi najde něco pro sebe včetně několika zajímavých poznatků a postřehů autora komentáře. Článek má název: Nevěříme nikomu!, čímž je řečena podstata a shrnutí.

Zdroj: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/07/04/neverime-niko...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 0

 Německo hrobařem Evropy

1.7.19

Německo:

Na rozdíl od Itálie i Česka chce dvanáct německých měst přijímat migranty zachráněné ve Středozemním moři. Založily k tomu spolek, do něhož patří i německá metropole Berlín. Spolek tlačí na Evropskou unii, aby ukončila spolupráci s libyjskou pobřežní stráží. Členy spolku „Města bezpečné přístavy“ jsou Berlín, Postupim, Rostock, Kiel, Rottenburg, Detmold, Freiburg, Flensburg, Greifswald, Hildesheim, Krefeld a Marburg.

_______
Německo škodí Evropě už stovku let. A zdá se, že jsou znovu rozhodnuti škodit - tentokrát zvlášť vražedným způsobem. A ano, i za cenu vlastního zániku. Je to děsivý stát precizních magorů.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-italie-libye-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Moderátoři vyhlásili sbírku na kapitánku ze Sea Watch, vybrali už miliony

1.7.19

Německo:

Dva němečtí televizní moderátoři vyhlásili sbírku na pomoc zadržené kapitánce lodi s migranty Carole Racketeové, které hrozí pokuta 50 tisíc a až 15 let vězení za pašeráctví. Lidé během víkendu do sbírky přispěli už více než 590 tisíci eury (asi 15 milionů korun).

_______
Takže jestli tomu rozumím, za jediný den se vybralo víc než desetinásobek maximálně možné pokuty. Lze na to udělat vůbec vtip? Jinak ale Němcům ty černoušky ze srdce přeji. A chci na hranicích s Evropou plot z ostnatého drátu a minové pole. Aby se naplnil ten starý vtip z dob socialismu: Kdo jsou ti lidé tam za tím plotem, ptá se chlapec otce. To jsou Češi. Svobodní lidé, kteří si sami rozhodují o svém osudu. A za tím plotem nejsou oni, za tím plotem jsme my. Tenkrát se to říkalo ovšem obráceně.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/sea-watch-kapitanka-z...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Policie uzavřela napadení Jakla jako přestupek, podezřelý je i on

1.7.19

Česká republika:

Pražská policie uzavřela vyšetřování údajného napadení Ladislava Jakla. Podle závěru policistů jsou z přestupku podezřelí oba muži. Případem se nyní bude zabývat Městský úřad Praha 1. Stejně dopadlo údajné napadení Jakla ve zlínském hotelu.

________
Ano, ano. Oběť je vlastně agresorem. Jak jinak.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ladislav-jakl-napadeni-po...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Neskutečná drzost pašeračky černochů do Evropy

29.6.19

Itálie:

Loď německé neziskové organizace Sea-Watch 3 v sobotu po půlnoci přistála i přes zákaz italských úřadů v přístavu na ostrově Lampedusa. Kapitánka lodi se rozhodla zákaz ignorovat, čeká jí za to policejní vyšetřování. Na palubě bylo čtyřicet migrantů.

_______
Bude zajímavé sledovat, jak Itálie naloží s pašeračkou černochů do Evropy. Pokud jí to zase projde, budou to pašeráci dělat znovu. Adekvátní trest by  bylo nikoliv vězení či pokuta, ale povinnost postarat se o černochy až do konce života. Hradit jim z vlastních zdrojů všechno včetně lékařské péče a ubytování, přičemž by bylo soudně zakázáno jí pomáhat. Loď samozřejmě zabavit a potopit.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/sea-watch-lod-lampedu...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Nová buzerace masmédií

28.6.19

Česká republika:

V některých médiích začíná při pokusu otevřít článek vyskakovat nové okno:

[...]

Okno se nedá zavřít, chybí tam volba Nesouhlasím a pokud jej neschválíte, nemůžete pokračovat. Schválně jsem si rozklikl seznam společností, které dostávají nebo mohou dostávat osobní údaje (klikněte na Více infomací). Jsou jich stovky, ne-li tisíce. Lze je zablokovat jednotlivě, pokud byste chtěli blokovat všechny, budete potřebovat tak půl hodiny usilovného klikání. A za pět minut se okno vrátí a žádá o povolení znovu.

Tuto sračku jsem zatím našel na Blesk.cz a Živě.cz. Je nasnadě, že se to bude šířit i do dalších médií.

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Česká diplomacie usiluje o zlepšení podmínek pro gangstera Radovana Krejčíře

28.6.19

Jihoafrická republika:

České velvyslanectví v Jihoafrické republice (JAR) znovu oficiálně podpořilo požadavky odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře na zlepšení podmínek v tamním vězení. Vyplývá to z dopisu, který začátkem května konzulát napsal mimo jiné řediteli tamní věznice v Johannesburgu.

Česko žádá o jeho vydání od roku 2007. Vydání Krejčíře do České republiky loni posvětily tamní soudy, čeká se tedy pouze na rozhodnutí jihoafrického ministra spravedlnosti Michaela Masutha. To se však nemusí stát, dokud v JAR s Krejčířem nedoběhnou všechny soudy.

______
A to jako proč? Opravdu nemá česká diplomacie nic lepšího na práci, než se starat o osud gangstera, který by v normálně fungující společnosti dávno visel? A proč ho máme živit na útraty našich daňových poplatníků?

Krejčířovy kontakty do nejvyšších pater české politiky zjevně stále fungují. Provázanost kriminálního podsvětí s českými politiky je z případu Krejčíře patrná.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/509031-zlepsete-krejcirovi-vez...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 V Itálii odebírali rodičům děti a prodávali je pěstounům

28.6.19

Itálie:

Italská policie zadržela na severu země 18 lidí podezřelých z toho, že psychologicky manipulovali děti a za úplatu je pak dávali do pěstounských rodin. Mezi zadrženými jsou místní politici, lékaři a psychoterapeuti turínské neziskové organizace poskytující sociální služby.

Podle soudu bylo cílem skupiny stíhaných osob odebírat děti rodinám v tíživé sociální situaci a svěřovat je za úplatu jiným rodičům. Síť podezřelých podle vyšetřovatelů produkovala falešná hlášení, na jejichž základě byly děti odebírány svým rodinám a končily u pěstounů - přátel a známých lidí zapojených do podvodu. Ti pak za péči o děti pobírali veřejné peníze.

Síť používala mimo jiné podvržené výkresy dětí, do kterých byly přidávány sexuální narážky. Terapeuti se přestrojovali za „zlé“ postavy z pohádek a vydávali se přitom za zlomyslné rodiče, které očerňovali i dalšími způsoby. Pomocí elektrošoků se dětem pokoušeli navodit nepravé vzpomínky na sexuální zneužívání.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/509040-v-italii-ode...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 1

 EU, Sea Watch 3 a Holandsko nachystali na Salviniho past

27.6.19

Itálie:

Evropský soud odmítl zabývat se podáním Sea Watch 3.

Holandsko migranty odmítlo.

A Sea Watch 3 nereagovala na výzvy italské pobřežní stráže,prorazila blokádu a vplula do italských pobřežních vod.

V současnosti kotví míli od pobřeží.

Kapitánka,Carola Rackete,chtěla vylodit migranty  dvěma gumovými čluny,ale pobřežní stráž tomu zabránila.

Ohledně Salviniho kapitánka prohlásila:

"Nemám čas číst,co říká a píše.Jsem zodpovědná za posádku a lidi,které jsme před 14 dny zachránili. ... Říkám,že tito lidé musí vystoupit z lodi.To je primární potřeba.Uvidíme, co bude následovat.Věřím v italskou justici.Vím, že bude vyšetřování a jsem si jistá, že italská justice situaci pochopí a neodsoudí nás."

Brusel očekává, že Itálie co nejdříve povolí přistání. EK je prý v kontaktu s několika členskými státy a hledá řešení:

"Budeme i nadále blízko Itálii a všem členským státům, které jsou pod tlakem. Pouze prostřednictvím společného evropského přístupu, ruku v ruce s našimi externími partnery, budeme schopni najít reálná řešení. ... Evropské právo přikazuje,že každý nový příjezd do EU musí být zaregistrován a otisky prstů migrantů musí být vloženy do systému Eurodac.Neexistují žádné výjimky z tohoto pravidla:

Důsledkem by bylo řízení s Itálií o nesplnění povinnosti,ale nejsme v této fázi."

Na loď vyšplhali italští komunisté,aby neziskovku podpořili.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=it&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Vláda ustála hlasování o nedůvěře, trpaslíci prskají

27.6.19

Česká republika:

Vláda Andreje Babiše ustála pokus opozičních stran vyslovit jí nedůvěru. Pro pád vlády bylo 85 poslanců, proti bylo 85 poslanců ANO a ČSSD, 12 komunistů se zdrželo hlasování, 18 zákonodárců bylo omluveno. Jednání se protáhlo až téměř do půl páté ráno. ČSSD se nepřidala k pravicové opozici, i když se jí stále nepodařilo prosadit změnu ministra kultury, píše iDnes.

A hned vedle je další článek Nebuďte srab, vyzval Babiše šéf lidovců ke kompetenční žalobě na Zemana. Zde se dozvídáme, že pět podrazáckých pidi stran – ODS, Piráti, KDU-ČSL, TOP 09 a hnutí STAN – je připraveno vyvolat nové hlasování o nedůvěře vládě, jakmile bude premiér Andrej Babiš buď obžalován, nebo až dorazí definitivní auditní zpráva Evropské komise o premiérově střetu zájmů. 

Přijde mi to už trapně úsměvné. Čím více se trpaslíci snaží okopávat kotníky, čím více prskají, tlučou pěstičkami, tím méně se děje. Přesně podle podle přísloví vlci vyjí a karavány jdou dál.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hlasovani-o-neduvere-vlad...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Británie masivně navýší příjem "uprchlíků"

26.6.19

Británie:

Od příštího roku a v následujících letech chce Británie masivně navýšit počty přijatých migrantů.

Nové přesídlovací schéma začne od roku 2020 včetně.

_______
I Británie rozjíždí OSN Globální kompakt pro migraci.

Zdroj: https://twitter.com/Fake_Ljaschko/status/1142055856252567553

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Pašeráci lidí vykládají migranty do člunu přímo u Lampedusy

26.6.19

Itálie:

Frontex nahrál video, ve kterém rybářská loď, která naložila migranty v Africe, dojela až téměř k italským břehům jižně od Lampedusy. Teprve tam migranty vyložila do člunu, aby si zavolali pomoc.

Takže migranti museli v přeplněném člunu přežít jen několik stovek metrů.

Zdroj: https://twitter.com/Fake_Ljaschko/status/1143117514613952512

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Žena farmáře ohrožována a znásilněna před vlastními dětmi

26.6.19

Jihoafrická republika:

V březnu 2018 byla matka tří dětí napadena a znásilněna zaměstnancem svého muže před svými dětmi.

O rok později se rozhodla vydat o tom svědectví.

Sebenzilu Slimane se zdálo,že si z něj farmář utahuje, a ozbrojen zaútočil na farmu,aby ho zabil.

Našel tam jeho manželku se třemi dětmi.

"... vrazil dovnitř francouzským oknem. Ohrožoval mého 9letého syna střelbou a hrozil, že ho zabije, pokud se nepoddám. Řekla jsem své holčičce, ať je zticha nebo nás ten muž zabije. Po čtyři hodiny jsem viděla, jak jí v tichosti stékají slzy po tvářích. ...

Křičel na mé děti, že je zde, aby zabil jejich otce, a že ho před nimi podřízne. ...

Mířil zbraní na nohy mého syna a vyhrožoval, že je prostřelí, jestliže neznásilní svou matku před svým bratrem a sestrou."

Pak černoch ženu znásilnil a chtěl znásilnit i její dceru a svlékl ji.Ženě se však podařilo zabránit nejhoršímu.

"Pro nás rodiče je nejsmutnější,že nikdy nevrátíme dětem jejich nevinnost.Ta stvůra ji vzala.Děti ani já nejsme schopní na farmě dál žít.

Míra násilí a krutosti,kterou jsme zažili,není ojedinělá.Stává se to v Jižní Africe denně a narůstá to  alarmujícím tempem.Ale nikdo to nebere vážně."

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=fr&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Maďarská vláda ostře odmítla migrační návrhy Evropské komise

26.6.19

Maďarsko:

"Evropská komise neustále protlačuje nucené usídlování migrantů v členských státech EU," řekl státní tajemník kanceláře předsedy vlády v reakci na nový balíček evropských návrhů.

Cílem balíčku, který oznámil komisař Dimitris Avramopoulos, je vytvoření společného rámce pro znovuusídlování - „zajištění řádných a bezpečných cest do Evropy pro osoby, které potřebují mezinárodní ochranu“.

EK rovněž navrhla dokončit změny evropského azylového systému, aby „směřoval k plně účinné, spravedlivé a humánní azylové politice“.

Státní tajemník Csaba Dömötör uvedl, že je „zřejmé“, že cílem těchto plánů je umožnit snadnější vstup do Evropy, místo aby se navýšila ostraha hranic.

Podle tohoto balíčku by „Brusel zavazoval všechny členské státy k přijímání migrantů,“ řekl Dömötör. Uvedl také, že „Brusel by pro každou zemi určoval počty migrantů" a nazval to „nepřijatelným“.

Balíček neřeší migrační krizi, ale vytváří ještě více problémů, uvedl úředník a dodal, že návrhy jsou pozváním pro další miliony migrantů.

______
A co na to Babiš s Petříčkem? Copak můžeme mít společnou azylovou politiku se státy, které schválily OSN Globální kompakt pro migraci a jsou pro ně všichni migranti legální?

Zdroj: https://dailynewshungary.com/hungarian-government-official-s...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Sorosova nadace se chce angažovat ve východním Německu, aby čelila posílení AfD

25.6.19

Německo:

Open Society amerického miliardáře George Sorose zvažuje, že by se angažovala ve východním Německu a čelila posílení AfD.

"Hledáme způsoby, jak  ve východním Německu podpořit aktéry, kteří sdílejí naše hodnoty," uvedl ředitel agentury Selmin Caliskan ve čtvrtek v Berlíně.

Zdroj: https://jungefreiheit.de/politik/deutschland/2019/wegen-afd-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Petice za vyplacení dlužných válečných reparací Spolkovou republikou Německo a za zákaz akcí Landsmanschaftu v ČR

25.6.19

Česká republika:

Petice za vyplacení dlužných válečných reparací Spolkovou republikou Německo České republice a za zákaz veškerých akcí Sudetoněmeckého krajanského sdružení (Sudetendeutsche Landsmannschaft Bundesverband e.V.) na území České republiky.

Zdroj: https://www.petice24.com/petice_za_vyplaceni_dluznych_valecn...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Sea Watch 3 - Salvini turínskému arcibiskupovi: Dejte raději peníze potřebným Italům

25.6.19

Itálie:

Turínský arcibiskup prohlásil, že je připraven přijmout migranty ze Sea Watch 3:

"Turínská diocéze je připravena přivítat 43 lidí z lodi Sea Watch před Lampeduzou, aniž by to znamenalo náklady pro státní rozpočet, aby tato vážná a nespravedlivá situace byla co nejdříve vyřešena.

Jako biskup a křesťan soucítím s tak velkým utrpením."

Mateo Salvini na to ostře odpověděl:

"Drahý biskupe, myslím, že můžete alokovat peníze diecéze pro pomoc 43 Italům v nesnázích. Pro ty, kdo nerespektují zákon, jsou naše přístavy uzavřeny."

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=it&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Sea Watch 3 se nevzdává a obrací se na Evropský soud pro lidská práva

25.6.19

Itálie:

Již cca 11 dnů kotví před italskými vodami loď Sea Watch 3 s nákladem migrantů. Používá ji německá neziskovka, která pluje pod holandskou vlajkou.

Loď odmítá vylodit migranty, které naložila v libyjských vodách, jinde než v Itálii.

Italská vláda ale nedávno schválila tzv. bezpečnostní dekret, který kromě jiného stanoví velmi vysoké pokuty lodím, přepravujícím do Itálie nelegální migranty.

Pokud by Sea Watch 3 vplula do italských vod, byla by loď zabavena a kapitán by musel zaplatit 50.000 EUR pokuty.

Itálie od Sea Watch převzala několik nemocných ilegálů, ale ostatní odmítá.

Německá neziskovka chce ale odpor Itálie zlomit, a tak se obrátila na Evropský soud pro lidská práva s tím, aby stanovil prozatimní evropská pravidla, která by přiměla Itálii lodě s migranty přijímat.

Soud se po obdržení podnětu se obrátil s otázkami na italskou vládu. Rozhodnout by měl do pondělí.

Mateo Salvini trvá na zákazu přistání a obviňuje Sea Watch 3 a nizozemskou vládu z možného zhoršení situace.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?hl=&sl=it&tl=en&u=htt...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

Káva pro Zvědavce

42

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 92 čtenářů částkou 12 729 korun, což je 42 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Britský architekt věští zářnou multikulturní budoucnost Praze20.09.19 21:00 Česká republika 1

A je to zpátky: Paříž a Řím tlačí na rozdělování migrantů. Neposlušné země chtějí pokutovat20.09.19 17:39 Evropská unie 5

Kanadský premiér má problém: Před 20 lety šel na karneval za Araba19.09.19 10:14 Kanada 5

Školy v Británii mají problém s babochlapy na záchodech19.09.19 00:28 Británie 4

Další kulturní obohacení pro Itálii: Okupant v Miláně bodl nůžkami vojáka do krku, křičel Alláhu akbar17.09.19 18:43 Itálie 1

Japonsko chce vypustit radioaktivní vodu z Fukušimy do moře15.09.19 21:40 Japonsko 7

Istanbulské ideologické zlo15.09.19 21:37 Česká republika 1

Akademik Ferák: Exodus moderného človeka z Afriky13.09.19 04:56 Slovensko 3

Další kulturní obohacení v Itálii. Italové budou Salviního ještě prstíčkem vyhrabávat z politického hrobu12.09.19 23:54 Itálie 5

Mrtvé včely kolem vysílače 5G12.09.19 12:59 USA 7

Případ Mazurek: Občan podal "sebeudání"11.09.19 21:11 Slovensko 3

Proruský žoldák? Co to je?11.09.19 19:08 Česká republika 5

Zeman v Srbsku: „Mám rád Srbko a srbský národ a nemám rád Kosovo“ 11.09.19 17:09 Česká republika 7

Praha - černých dealerů drog město zaslíbené...11.09.19 10:18 Česká republika 2

Jourová je místopředsedkyní Evropské komise. Dohlédne také na dezinformace10.09.19 16:27 Evropská unie 6

Hamáček šílí. Chce, aby ženy nemusely přechylovat příjmení09.09.19 15:55 Česká republika 6

Pelikán vydáním Nikulina nespáchal trestný čin. Jednal správně, řekl žalobce07.09.19 22:08 Česká republika 5

Poslance Mazureka se zastal Fico - a vyšetřuje ho policie též!06.09.19 21:38 Slovensko 5

Nová studie o příčinách pádu WTC705.09.19 15:32 USA 5

Diversita = bílá genocida05.09.19 10:42 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
23,46 Kč
Euro
25,86 Kč
Libra
29,30 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
15,91 Kč
Švýcarský frank
23,67 Kč
100 japonských jenů
21,78 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,96 Kč
100 rublů
36,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
35 587,57 Kč
1 unce stříbra
428,56 Kč
Bitcoin
233 958,75 Kč

Poslední aktualizace: 23.9.2019 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 34 563 606