Ve zkratce

Stránka:

 Vzniklo hnutí občanů TRIKOLORA V.Klause ml.

12.6.19

Česká republika:

Záznam TK (11.6.2019) k oficielnímu představení hnutí občanů TRIKOLORA. Další politický subjekt na kolbišti o hlasy voličů. Řeči jsou hezké - jako vždy. Je sympatické vidět nadšení a odhodlání ve tvářích osob dosud mimo politiku. Jak dopadne střet s reálnou politikou v české politické žumpě?! A co střet s mimo-národní politikou a "věcmi v pozadí"? Co za co nebo Proti všem?

Komentáře jsou různé - ode zdi ke zdi. Příliš idealizované postoje a očekávání, místy nevědomost i protimluvy...

Rodrigo BG: "Trikolora a ANO by mohli býti nejsilnějšími hnutími na naší politické scéně a vytlačit ODS, Topku a všechny ty kteří se podíleli na devastaci naší země."

Patrně ANO prospívá zemi, stejně jako ji prospěla ODS za éry V.Klause st., který se bude v hnutí angažovat...

Čas ukáže.... snad lze věřit minimálně tomu, že to bude lepší projekt než ten na Slovensku Kisky... a snad lze věřit tomu, že to nebude unijně servilní politický subjekt. Školství je důležitý segment, na TK zaznělo také téma dopravy, ale jak se postaví TRIKOLORA k otázce "montovna ČR", zaměstnávání cizinců (ukrajinců) aneb až dojde na střet s těžší vahou...

Kam až bude TRIKOLORA schopna/ochotna jít? Kolik stavů dokáže jasně a zřetelně pojmenovat pravými jmény, včetně jejich příčin?

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=DW2RM8uS1RM

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 3 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Vatikán oficiálně odmítl genderové šílenství

11.6.19

Vatikán:

V pondělí Vatikán publikoval novou edukativní studii s názvem „Bůh učinil člověka jako muže a ženu”, a vstoupil tak do debaty o genderu. Text odmítá myšlenku na volbu či změnu pohlaví. Dokument zamíří do katolických škol po celém světě a je určený studentům, rodičům, vedoucím škol a biskupům. Jde přitom o první oficiální postoj katolické církve k teorii genderu, píší britská média. Zpráva vyšla v době, kdy na mnoha místech ve světě probíhají akce za práva LGBT komunit.

Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vatikansky-urad-odmita-pr...

Klasifikace: politika,polit.korekt,nabozenstvi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 2

 Podívejte se, co nás reprezentuje v Bruselu: Nově zvolená europoslankyně za Piráty

11.6.19

Česká republika:

Zdroj: https://vimeo.com/user52365534

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Tři přední ruské deníky se postavily za zadrženého novináře Golunova, hlásí Lidovky. A co Assange?

10.6.19

Rusko:

Tři přední ruské ekonomické deníky Kommersant, Vedomosti a RBK zveřejnily v pondělí společné prohlášení požadující důkladně prověřit počínání policistů, kteří minulý týden zadrželi investigativního novináře Ivana Golunova kvůli údajnému držení drog, píšou Lidovky.

"Údajné"? Jak údajné? Ty drogy u něj našli a v článku to dokonce píšou níže. Šlo o mefedron a kokain. Samozřejmě se to znaží bagatelizovat. Policie prý mu to podstrčila.

Takže za novináře s drogami se postavily tři deníky a naše Lidovky cítí nutkavou potřebu o tom informovat. V podtextu je sdělení, jak Rusko stíhá a trestá investigativní novináře. Když Amerika jde po krku Assangeovi bez drog a hrozí desítkami roků za zveřejnění pravdy, Lidovky se dívají jinam.

Fuj.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/vzacny-projev-solidarity-tri-pre...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Proč demonstruji proti Babišovi -- slovo organizátorky

8.6.19

Česká republika:

Kaplice, okres Český Krumlov: Žena podporující Milion chvilek pro demokracii se rozhodla po vzoru Prahy organizovat demonstraci ve svém městě. A jako to dopadlo? Přišlo asi 20 lidí (ona říká 40, ale to počítá i miminka a psy). Inu, paní zapomněla demonstrantům zaplatit. :-)

Ale píšu o tom z jiného důvodu. Pobavila mě slepenina slov, které žena vychrlila do mikrofonu při následném interview. Přečtěte si to dvakrát a přemýšlejte, co vlastně chtěl básník říci:

Ještě se vás zeptám, proč vás vlastně napadlo tuhle akci uspořádat?

Protože prostě mám souznění s demokratickýma principama, protože sleduju už dlouhodobě Milion chvilek pro demokracii a strašně fandím celýmu hnutí, to, co dělaj na tom Václaváku. Přijde mi to neuvěřitelný. A jako samozřejmě i další kroky. To nejsou jenom, jenom ty protesty, okolo toho je víc věcí, že jo, ale chtěli jsme to podpořit. Myslíme si, že je to důležitý to podpořit i v malým místě.

Souznění s demokratickými principy? A proto demonstruje proti legálně zvolenému premiérovi? Celé to vysvětlení ukazuje duševní úroveň a politický rozhled této ženy. Když toto čtu, dochází mi, že někteří by opravdu neměli mít volební právo.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Tam-kde-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 10

 Zloděj Hilšer křičí "Chyťe zloděje!"

5.6.19

Česká republika:

„...Včera se ukázalo, že se jako občané můžeme spojit v zájmu nás všech, a že se nesmíme nechat rozdělit těmi, kdo chtějí naši společnost rozhádat, aby ji mohli bezohledně vysát a obohatit se na úkor nás všech,“ prohlásil senátor Hilšer po úterní demonstraci.

Ale Hilšer sám společnost okrádá každý rok o 900.000 Kč, protože vydrbal s českými zákony.

K tomu, abyste mohli do Senátu kandidovat jako nezávislý kandidát, potřebujete sebrat alespoň tisíc podpisů. Stejných tisíc podpisů ovšem také stačí, abyste mohli založit novou politickou stranu nebo hnutí, které vás do senátních voleb nominuje.

A Hilšera napadlo:

Před volbami do Senátu se budu vydávat za nezávislého kandidáta, ale lidem k podpisu podstrčím něco jiného, totiž tiskopis pro založení politického hnutí. Jak to udělat? Nazvu svoje hnutí „Marek Hilšer do Senátu“.

Pokud totiž do Senátu kandidujete jako skutečně nezávislý kandidát, nedostanete v případě zvolení od státu nic. Pokud ovšem kandidujete za nějakou stranu či hnutí, zkasíruje onen subjekt za váš mandát rok co rok 900.000 Kč.

A tak si Hilšer založil hnutí, jehož členem je fakticky jen on sám (Těch pár kamarádů, kteří mu dělají stafáž, netřeba počítat.) a každý rok nás okrádá o 900.000 Kč.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Mgr-Petr-Stepanek-20...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 8

 Protibabišovské demonstrace: Pro každého demonstranta lístek do Prahy a zpět, oběd a 1.000 Kč

5.6.19

Česká republika:

Do pořadu Infovojna ze 4. 6. 2019 ( 1:40:00) poslal e-mail pan František z Moravy.

V e-mailu napsal, že byl o posledním víkendu v Jablonném nad Orlicí a jeho bývalá žena, která tam bydlí, mu sdělila, že tam o obcházeli mládenci a nabízeli lidem lístek do Prahy a zpět, oběd + 1000 Kč, pokud se zúčastní úterní demonstrace v Praze.
Pan Lichtner pak odhadl celkové náklady na 1 demonstranta z Jablonného na cca 2.000 Kč za kus + poplatek náborářům.

Předpokládejme, že František z Moravy psal pravdu.

Pokud by byli všichni demonstranti zaplacení a z Jablonného, výše nákladů na 120.000 demonstrantů by vyšplhala na 240.000.000 Kč.

Předpokládejme, že na Václaváku bylo méně než 120.000 demonstrantů, ne všichni placení demonstranti byli z Jablonného a ne všichni demonstranti byli placení a snižme výše uvedené číslo o dvě třetiny.

Náklady na zaplacení demonstrantů pak budou dosahovat 80.000.000 Kč. A to neobsahují výdaje na náboráře, stavbu podia, ozvučení, transparenty atd. atd.

Transparentní účet neziskovky Milion chvilek pro demokracii však nashromáždil jen cca 3.200.000 Kč, naspořených v malých částkách od sympatizantů demonstrace.

Odkud se tedy ty ostatní peníze vzaly?

Není Milion chvilek pro demonstraci se svým transparentním účtem jen zástěrkou, za kterou se schovává kdosi úplně jiný?

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Xv3_wp8XIQo

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 12

 Petice na podporu ministryně spravedlnosti Marie Benešové

5.6.19

Česká republika:

My, níže podepsaní,

vyjadřujeme svým podpisem podporu ministryni spravedlnosti paní mgr. Marii Benešové a odmítáme, aby byla odvolána jen proto, že si tak přeje hrstka demonstrujících agresivních křiklounů s nejhorší inkviziční mentalitou.  

Jako nositelé rozličných názorů a voliči různých stran máme přirozeně různá mínění o Babišově vládě a její činnosti, uznáváme však výsledek parlamentních voleb a podobu z nich vzešlé vlády. Jmenování Marie Benešové proto respektujeme jako výsledek demokratického procesu na základě dohody stran koalice vzešlé z řádných demokratických voleb. Kdo činí opak, popírá demokracii a představuje vážné ohrožení jejích základních principů.   

K tak očividnému ohrožení demokracie ze strany těchto tzv. „lepšolidí“ nemůžeme mlčet, a proto vyjadřujeme paní Marii Benešové plnou podporu v jejím setrvání na postu ministryně spravedlnosti.

Zdroj: https://www.petice24.com/podporujeme_ministryni_marii_beneso...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Budou Piráti stěhovat africké vesnice do České republiky?

5.6.19

Česká republika:

Frakce Zelených v Evropském parlamentu dnes do svých řad oficiálně přijala tři nové české europoslance z České pirátské strany. Příchod Mikuláše Peksy, Marcela Kolaji a Markéty Gregorové oznámila na Twitteru.

Piráti se tak přiřadili do frakce, jejíž poslankyně, Němka Ska Kellerová, navrhla, že by do zemí ve východní části Evropské unie by měli být uprchlíci posíláni po celých skupinách, nikoli jako jednotlivci. Společně relokováni by tak mohli být například obyvatelé jedné syrské vesnice.

"Ten nápad se syrskou vesnicí je přece jen jednou z možností, která by se dala využít. Například v případě, když uprchlíci nechtějí jít sami do některé země, protože v ní nejsou žádní jiní uprchlíci," uvedla Kellerová.

"Lidé chodí rádi tam, kde už jsou jejich krajané, to činí integraci a přijetí jednodušším. Odmítání Česka a dalších států přijímat uprchlíky je v rozporu s právem EU. Proto přece Evropská komise zahájila řízení proti těmto zemím kvůli porušení smlouvy o EU," prohlásila europoslankyně.

Po ostrých reakcích svá vyjádření popřela.

Zdroj: https://zahranicni.ihned.cz/c1-65774700-presidleme-do-vychod...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 V roce 2012 demonstrovalo 120.000 lidí proti Kalouskovi

5.6.19

Česká republika:

V roce 2012 demonstrovalo na Václavském náměstí 120.000 lidí proti Kalouskovi z Nečasovy vlády.

Požadovali demisi.

Demonstraci svolaly odbory, na pódiu brojil proti Kalouskovi a ODS odborářský lídr Zavadil a opoziční lídr Sobotka se svými hochy se vyzbrojili transparenty a vyrazili mezi demonstranty .

Nikdo z vlády ODS se na demonstraci nedostavil.

A premiér Nečas demonstrantům vzkázal, že za současnou vládní politikou stojí, i když nabízí prostor pro dialog s odbory.

Odborář Zavadil si hned po demonstraci přátelsky připil v nedaleké hospůdce s Kalouskem, proti kterému tak nesmiřitelně na pódiu bojoval.

Na štěstí to na ně prasklo.

A všichni, kteří tehdy upřímně protestovali, si připadali jako dementi.

Doufejme, že i současní demonstranti - ti, kteří to myslí upřímně - také časem prohlédnou. Budou si pak připadat stejně jako my v roce 2012, kdy jsme zjistili, že všechno bylo jen divadlo pro naivy.

Zdroj: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/172977/120-tisic...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Za Babiše máme vracet 450 miliónů, za Kalouska jsme vraceli 26,4 miliardy korun

4.6.19

Česká republika:

Demonstrace užitečných idiotů žádají demisi Babiše a Benešové.

U Benešové uvádějí jako důvod, že by mohla v budoucnosti cosi "udělat". Přitom Marie Benešová byla ministryní spravedlnosti již za Rusnoka. Tenkrát ovšem nikdo nevykřikoval, že by mohla ohrozit nezávislost justice.

Babišovi se vyčítá domnělý střet zájmů při přidělování dotací a demonstranti ječí, že ČR bude muset kvůli Babišovi vracet 450 miliónů korun.

V programovém období 2007 - 2013 musela ČR vracet nesrovnatelně vyšší částku: 26,4 miliard korun. Tenkrát nikdo ze současných demonstrantů ani necekl.

A kdo převážně vládl v roce 2007 - 2013? Kdo připravil Českou republiku o dotace v hodnotě 26,4 miliardy korun?

Vláda ODS: Leden 2007 - květen 2009: premiér Topolánek, ministr financí Kalousek

Vláda "odborníků": Květen 2009 - červenec 2010: premiér Fischer, ministr financí Janota

Vláda ODS: Červenec 2010 - červenec 2013: premiér Nečas, ministr financí Kalousek

Miroslav Kalousek nás také nejvíce zadlužil. Po jeho ministrování se dluh České republiky zvýšil o neuvěřitelných 667.150.658.676 Kč.

Připomeňme si také, že Kalouskův úřad prominul Schwarzenbergovi vrácení 4,5milionové dotace.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesko-muselo-o...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Demisi Benešové i Babiše. Pražský majdan pokračuje

3.6.19

Česká republika:

Úterní demonstrace na Václavském náměstí bude požadovat vedle odchodu ministryně spravedlnosti Marie Benešové také demisi Andreje Babiše. Demonstraci znovu pořádá iniciativa Milion chvilek pro demokracii. Může jít údajně o největší demonstraci od roku 1989, organizátoři očekávají až 100 tisíc účastníků.

_______
Takže KDO to řídí? Buď je to americké velvyslanectví, protože krachující Wrestlinghouse Westinghouse zkrátka musí tu zakázku na Temelín dostat i kdyby to znamenalo položit třetí vládu v zemi, nebo jsme se dostali do hledáčku laskavé pozornosti globalistů - těch stejných, kteří stojí za všemi barevnými revolucemi posledních let, nebo to jsou Marťané. Co naprosto vylučuji, je to, že jde o spontánní akci.

A všimněte si, organizátoři jedou jak dobře namazaný stroj. Moc se nebaví, na polemiky a kritiky neodpovídají a organizují "protesty" jeden za druhým.

Nejprve jsem nechápal, kde berou a odkud vozí tolik užitečných idiotů, protože tolik jich snad v zemi ani nemůže být. Ale pak mi došlo, že jsou a že jich je tolik, že je lze přehazovat vidlemi. Stačí se podívat na výsledky eurovoleb, kde tuny hlupáků volily opakovaně tu Piráty, tu TOP09, tu ODS a s chutí si vybíraly největší zrádce a kolaboranty, viz třeba zvolení havloida Vondry.

A jen tak na okraj. Zprávu uveřejnily všechny babišovky. A mně to zpráva přijde jako pozvání na akci. Divné... Co je na ni tak důležitého, aby to sdělovaly předem?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/demonstrace-proti-benesov...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Jakla napadli podruhé

31.5.19

Česká republika:

Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a bývalý blízký spolupracovník prezidenta Václava Klause Ladislav Jakl sdělil, že jej někdo znovu fyzicky napadl. Útok se měl odehrát ve Zlíně, policie však o něm nemá zprávy. Jakl byl napaden podruhé v krátké době, o víkendu jej zbili v pražském metru.

________
Nějak nám ta mírumilovná hate free sluníčka tvrdnou, co? Tohle už fakt není sranda. Tohle je fašistický teror. Člověk s jiným než sluníčkovým postojem aby se bál vylézt ven? Kde je policie? Aha, už vím, prošetřuje nenávistné komentáře na FB.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ladislav-jakl-druhe-napad...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Další okupační armáda se zbytečně pohybuje Českem za účelem provokace, provoz na D1 kolabuje

30.5.19

Česká republika:

Doprava v některých úsecích dálnice D1 dnes kolabuje. Cesta z Prahy do Brna se může protáhnout až o 2,5 hodiny. Provoz zpomalil konvoj amerických vojáků, kteří se po D1 a D2 přesunují na cvičení do Rumunska a Maďarska. Poslední část konvoje nakonec musela zastavit. Premiér Andrej Babiš nařídil, aby vojáci počkali do noci.

______
Zbytečný, provokační přesun okupantů napříč Evropou řeší dokonce naše kolabornatská vláda, ale tak, aby se páni Rambové necítili uraženi. Dnes už se nikdo neodváží vystrčit na okupanty zadek.

Chudák D1. Už tak trpí pod těžkými kamiony dopravujícími sem a tam zbytečnosti, které často nepotřebujeme. Teď ještě musí vozovka přežít masivní pancéřovou vojenskou techniku, pro kterou nikdy nebyla projektována.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/d1-kolony-praha-brno-zuze...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Obrovský Babišův Agrofert bude ještě větší

29.5.19

Česká republika:

Koncern Agrofert ze svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše (ANO) může převzít konkurenční pekárny United Bakeries, pokud dojde k odprodeji několika závodů obou společností. Před několika dny o tom rozhodl Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), následně o tom ve středu informoval v tiskové zprávě.

_______
Zbylo ještě něco, co by Babiš v této republice nevlastnil? Něco ještě ano, ale už toho moc nezbývá. A ANO, bude líp.

Zdroj: https://www.novinky.cz/ekonomika/506147-povoleno-z-babise-bu...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 ...a odsuzují se za schvalování atentátu na Reinharda Heydricha

29.5.19

Česká republika:

Za veřejné schvalování březnových teroristických útoků na mešity na Novém Zélandu padlo v Česku již druhé obvinění. Stalo se tak minulý týden, potvrdil Právu dozorující žalobce Martin Bílý z Vrchního státního zastupitelství v Praze. Ještě o týden dříve policie za stejnou věc obvinila prvního člověka. „Trestní stíhání za schvalování teroristických útoků na sociálních sítích je v současnosti vedeno proti dvěma osobám,“ reagoval na dotaz Práva Bílý.

Obviněným hrozí v případě odsouzení pět až patnáct let vězení a také propadnutí majetku.

_____
Jak že to zpíval Kryl? 

A cvičené krysy
a volavčí pera
a tak jako kdysi
a tak jako včera.
I dnešní den znova
vždy bojí se slova
a s dětskými vlčky
zas točí se mlčky
i cvičení lidé.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/506008-v-cesku-padlo-druhe-obvi...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Šáhneš na ožralého Feriho - 3 roky kriminálu. Zmlátiš Jakla - dostaneš tichý souhlas

29.5.19

Česká republika:

Až tříleté vězení hrozí otci se synem, kteří na konci dubna napadli v Boršicích na Uherskohradišťsku poslance TOP 09 Dominika Feriho. Policie jim nyní sdělila podezření z přečinu ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví, píšou na iDnes.

V případě napadení bývalého prezidentova poradce Ladislava Jakla v metru se vše tak nějak rozpačitě vyvíjí. Samozřejmě nemají ještě útočníka, policie prý po něm pátrá. Ale už fakt, že trvalo tři dny, než o tom vůbec napsali, a napsali o tom až tehdy, co to zveřejnil server AC24 a Parlamentní listy, kdy už nešlo předstírat, že se nic nestalo, svědčí přinejmenším o laxnosti a tichém souhlasu.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/borsice-napadeni-poslance-f...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Někdo zmlátil bývalého poradce prezidenta Ladislava Jakla - média věc zveřejnila až tři dny poté

28.5.19

Česká republika:

K incidentu podle Jakla došlo v sobotu 25. května v podvečer přímo v jedoucím vagónu soupravy metra trasy B v úseku před stanicí Náměstí republiky. „Seděl jsem na sedadle a najednou kdosi nade mnou zvolal: Ty seš Jakl, ten lídr SPD. A začal mě mlátit do hlavy a ramene. Pak mě strhl na zem a na zastávce hned utekl,“ řekl Jakl.

K lékaři ten den nešel, ani napadení nenahlásil policii. Teprve druhý den vyhledal lékaře a ten případ dál oznámil policii.

K napadení se (kupodivu) vyjádřil jediný Kalousek, který napadení odsoudil. Ostatní "kolegové" mlčí. A co je nejvíce udivující, o napadení mlčela i média. Teprve dnes, tři dny po útoku, o tom psala. Když nedávno dostal na budku Dominik Feri, mohla se média a politici přetrhnout v odsudcích a pokřiku. Přitom Feri byl ožralý a konflikt vznikl na ožíračce, kdežto Jakl klidně cestoval v metru střízlivý. Dvojí metr je dech beroucí.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ladislav-Jakl-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Výbuch v Lyonu - zadržen otec a syn z alžírské rodiny

27.5.19

Francie:

V souviskosti s výbuchem v Lyonu, zadržela policie otce a staršího syna z alžírské rodiny. Starší syn je hlavním podezřelým. Policie rovněž vyšetřuje matku a mladšího syna.

Ministryně spravedlnosti, Nicole Belloubet, prohlásila, že je příliš brzo na to, aby útok mohl být označen za teroristický čin.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=it&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Grandhotel Evropa

25.5.19

Evropská unie:

Žádná demokracie, všude jen lobby. Geniální německá satira vtipně a přehledně vysvětluje, jak funguje Evropská unie. O nás a bez nás

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=JmNTc-36LAE

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 2

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 121 čtenářů částkou 20 084 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

stalo se už smutným pravidlem, že na konci měsíce musím uvřejňovat tenhle křiklavý rámeček s prosbou o pomoc. Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím uvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Děkuji.

Ve zkratce

Přidusit, povolit. Přidusit, povolit. Prymula si to užívá28.09.20 19:12 Česká republika 1

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 8

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 3

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 2

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 9

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
23,31 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,42 Kč
Australský dolar
16,51 Kč
Švýcarský frank
25,24 Kč
100 japonských jenů
22,10 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
29,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 898,19 Kč
1 unce stříbra
550,55 Kč
Bitcoin
249 255,51 Kč

Poslední aktualizace: 29.9.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 37 112 176