Ve zkratce

Stránka:

 Streľba na škole v Denveri, 2 mŕtvi a 8 ranení. Strieľali slniečkár a transvestita

9.5.19

USA:

Portál Daily Mail bližšie informoval o pozadí streľby na americkej strednej škole na predmestí Denveru, kde dvaja strelci zabili jedného zo svojich spolužiakov a zranili osem ďalších. Všetky obete mali okolo 15 rokov.

Ukázalo sa, že jeden zo strelcov bol vášnivým slniečkárom a demokratom, druhý bol transvestita, ktorého polícia tvrdošijne označuje za ženu, 15-ročný transvestita ale rozhodne požaduje, aby ho označovali ako muža.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/strelba-na-skole-v-denveri-2-mrt...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Konec války 1945 v Plzni...

9.5.19

Česká republika:

30. 4. 1945 americké jednotky dosáhly Chebu, Aše, potom směřovaly do Stříbra, Klatov, Domažlic…   6. 5. 1945 v 9hodin ráno vstoupil do Plzně americký vojenský oddíl »B« 16. pancéřovédivize pod velením plukovníka Nobleho.

Počínání Američanů v Plzni bylo podivné a vedlo k narůstání pochybností, o co jim vlastně jde.

Kroky, které americké vojenské velení v Plzni nařídilo a realizovalo:

 • Jen americký velitel má právo určovat strukturu města Plzně.
  - Ulice musí být vyklizeny, obyvatelé mohou do ulic jen v rozsahu dvou hodinza den.
  - Bylo zakázáno vydávat a rozšiřovat české noviny a české informační letáky.
  - Američané plzeňským bojovníkům proti německému fašismu zabavili vysílačky, zbraně, fotoaparáty, a dokonce zabavili i zbraně československým důstojníkům a policistům.
  - Veškerá písemná povolení, žádosti, stížnosti… prostě veškeré písemnosti musely být napsány v českém i anglickém jazyce.
  - Americké velení neustále opakovalo a kontrolovalo své nařízení, že německým důstojníkům se nesmí nic stát, protože jsou pod americkou kontrolou.
  - Občané Plzně se mohli vzdalovat z města jen do vzdálenosti šesti kilometrů…
 • Americké velení zakazovalo činnost Národních výborů jako orgánů nové lidové moci. To omezovalo naši suverenitu a poškozovalo plnění Košického vládního programu, který byl schválen 5. 4. 1945.

Klikněte si na odkaz. Je tam toho více.

Zdroj: http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/2049-co-se-tajil...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Podíl jednotlivých armád na osvobozování Československa

9.5.19

Česká republika:

Před 70 lety skončila v Evropě druhá světová válka bezpodmínečnou kapitulací nacistického Německa. Bohužel ani po tolika desetiletích neustává to, co jsme si za minulého režimu zvykli označovat zprofanovaným výrazem „ideologický boj“.

Rudá armáda bojovala na československém území 235 dní – od 20. září 1944 do 11. května 1945.

Osmiměsíční boje za osvobození Československa (někteří publicisté je dnes zaměňují slovem „dobytí“ či „okupace“, nicméně Československo bylo řádným a uznávaným členem protifašistické koalice a Sovětský svaz předním státem Velké trojky, takže takové tvrzení postrádá sebemenší špetku logiky a historické opodstatněnosti) si vyžádaly citelné oběti. Podle prvních poválečných šetření bylo na československém území zjištěno 97 325 zahynulých rudoarmějců. Později jejich počet kolísal mezi 138 000, 140 000 až 144 000.

Bojů na území západních a jihozápadních Čech se v závěrečném období druhé světové války v Evropě zúčastnilo přes 150 000 amerických vojáků ve čtyřech pěších a dvou obrněných divizích. Oficiální závěrečná zpráva vyčíslila bojové ztráty americké armády v Československu za druhé světové války na 1230 osob.

_______
1230? To je zajímavé. Parlamentní listy uvádějí 351 Američanů. Pouze čtvrtinu toho, co tvrdí Reflex. Někdo tady nechutně lže a manipuluje historii. Kde je pravda? Editor

Zdroj: https://www.reflex.cz/clanek/historie/63869/podil-jednotlivy...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 6

 Zpráva OSN pro biodiverzitu

8.5.19

Neurčeno:

Studie doložila, že už skoro polovina hmyzích druhů vymírá a potíže nemá jenom hmyz. Riziko visí i nad čtyřiceti procenty obojživelníků, více než třetinou útesových korálů či mořských savců, ptáci se dotahují k úbytku svého druhu o dvacet procent rozmanitosti.

Pondělní zpráva mezivládního panelu OSN pro biodiverzitu jmenovala neudržitelné využívání půdy jako první z pěti nástrojů, jimiž člověk devastuje zdroje pro ostatní druhy i vlastní potomky.

V tuzemském prostoru to platí maximálně. Pole se slila do obrovských lánů, remízky zmizely, aby nic nepřekáželo těžkým strojům. Na místo políček pěstebně náročné zeleniny přišly obří bloky rychloobrátkové řepky či kukuřice, podpořené tunami pesticidů. „V České republice jsou monokulturní lány a mezi nimi nerostou remízky, malá křoviska, zcela chybí drobné mokřadní biotopy. Podle různých pozorování vyklidily v České republice prostor zemědělské technice, skřivani či linduška polní, zřetelně se ztenčily také řady motýlů.

„Hlavní společenský problém je zaměření na krátkodobý zisk.

„Lidé si musí uvědomit, že to není legrace. Budeme muset honbu za penězi nahradit honbou za přežitím přírody.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/kombajn-vyhnal-koroptve-zemedel...

Klasifikace: veda,ekologie Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Nejoblíbenějším chlapeckým jménem v Berlíně je Mohamed

7.5.19

Německo:

V loňském roce bylo nejoblíbenějším chlapeckým jménem v Berlíně Mohamed. Tyto údaje zveřejnila Společnost pro německý jazyk. Nutno říct, že do statistiky byly započítány i obměny tohoto jména, jako například Muhammed nebo Mehmet. V rámci celého Neměcka je Mohamed na 24. příčce oblíbenosti, za posledních deset let si tak slušně poskočil. V roce 2009 totiž bylo toto jméno na 97. místě.

Mohamed není oblíbený jen v Německu, v roce 2017 bylo toto jméno v oblíbenosti na 3. místě v Rakousku a popularitu si drží také na předměstí Paříže, ale také v Anglii.

______
Diví se někdo?

Zdroj: https://www.maminka.cz/clanek/jmena-deti-nejoblibenejsi-2018...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Pojišťovny přestanou hradit brýle a skla. Ale budou hradit změnu pohlaví

7.5.19

Česká republika:

Letos v srpnu přestanou zdravotní pojišťovny přispívat na brýle lidem starším 14 let. Skončí jak nejlevnější varianta brýlí zcela zdarma, tak i příspěvek pojišťovny na dražší skla nebo obruby. Podle ministerstva zdravotnictví tak pojišťovny ročně ušetří stovky milionů korun.

______
Jak napsal někdo v diskuzi za článkem:

Tak včera jsme se dočetli, že zdravotní pojišťovny hradí/přispívají na operaci změny pohlaví. Tak to jsme všichni rádi, že si pojišťovny našly chytrý způsob, jak na ty důležitější operace našetřit.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zdravotni-pojistovna-pris...

Klasifikace: polit.korekt,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Bezkontaktný čip v občianskych preukazoch - vitajte v pekle

7.5.19

Evropská unie:

Európska únia nám každným dňom ukazuje viac zo svojej pravej tváre - vyhladzovacieho žalára národov. Na úplnú likvidáciu súkromia a možnosť takmer dokonalého sledovania každého občana sa bude v členských krajinách  plošne zavádzať občiansky preukaz s bezkontatným čipom a odtlačkami dvoch prstov - palca a ukazováka (podobnosť s knihou zjavenia celkom náhodná...). Čo to v praxi znamená? Kamkoľvek prejdete, bude možné sledovať váš pohyb. Mobil ani platobnú kartu totiž zatiaľ nemusíte mať u seba. Ale preukaz áno. Poskokovia vládnucej globálnej oligarchie - premiéri členských krajín so špehovacím preukazom problém nemajú, prakticky jednomyselne ich schválili. Prečítajte si, prosím  prepis zo zasadania jedného výbor NR SR, kde sa problém pretriasal.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/poslanci-ostali-v-uzase-brusel-n...

Klasifikace: technika Zprávu vložil/a jan26

Komentářů: 10

 Sorosjugend v akci: Tisíce lidí protestovaly proti ministryni Benešové

6.5.19

Česká republika:

Protesty proti nové ministryni spravedlnosti za ANO Marii Benešové, kterou vláda v pondělí jmenovala předsedkyní Legislativní rady vlády, sílí. Oproti minulému týdnu, kdy bylo na Staroměstském náměstí v Praze 15 tisíc lidí, jich tentokrát ještě přibylo - podle organizátorů, kteří se odvolávají na údaje Policie ČR, dokonce čtyřnásobně.

______
Tak si to zrekapituljme. Legálně zvolený premiér navrhl ministra. Legálně zvolený prezident jeho návrh potvrdil. Načež se odněkud vyrojila uřvaná banda zmetků a požaduje její demisi. A to jako proč? Klikněte si na článek a podívejte se na video. A hlavně na ty profesionálně zpracované nápisy a transparenty. Tak kdopak nám tady zase tahá za nitky?

Jinak je zajímavé, že když vláda bez diskuzí minulý měsíc schválila Globální pakt o migraci, který je svými důsledky 1000x horší, neprotestovala ani noha.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/benesova-legislativni-rad...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Václavák se topí v mikrovlnách!

6.5.19

Česká republika:

Přístroj pro sumární měření vysokofrekvenčních polí až do 8 GHz, ukazuje na Václaváku i přes 2 volty/metr!

Dlouhodobá expozice pro malé děti je rozumná do 0,2 V/m, pro dospělého do 0,6 V/m, z preventivně zdravotního hlediska.

Stát nás ale "chrání" až před přímým ohřevem tkání, limitem cca 61 V/m, takže podle státu a hygieny se ještě vejde 30x více vysílačů a zátěže... Nebere vůbec v potaz ani prevenci, ani netepelné škodlivé účinky.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=eQKqi_XmgWM&feature=youtu.be

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Skotské námořní muzeum ustoupilo tlakům genderových mamlasů. Loď už není ženského rodu

5.5.19

Británie:

Tlupy genderových zmetků vandalizovaly exponáty ve skotském muzeu námořnictví. Důvod? Vadil jim fakt, že slovo loď je ženského rodu.

Vedení muzea ustoupilo teroru zmagořených zmetků a na všech popisech a cedulkách se začalo důsledně vyhýbat ženskému rodu, pokud referuje o lodích.

Dá se na to ještě udělat vtip? Nejhorší není hloupost nátlakových skupin, nejhorší je to, že se jim ustupuje. Čekám, kdy dojde k cenzuře nebo úplnému zákazu Shakespeara. Ten musí aktivisty také pěkně sejřit. Othello, Kupec benátský, Zkrocení zlé ženy a desítky dalších her, které nejsou v souladu se současným terorem lůzy.

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/04/political-correctness-gone...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Po nátlaku LGBT otočila? Navrátilová se postavila za Semenyaovou, mužské hormony nevadí

5.5.19

Neurčeno:

Tenistka Martina Navrátilová nabrala zpátečku. A to důrazně! Ještě nedávno byla výraznou kritičkou transgender osob v ženském sportu, protože prý není fér, aby někdo s mužskými proporcemi měřil síly se ženami. Nyní se ovšem vyjádřila k ožehavému tématu kolem atletky Caster Semenyaové, která kvůli vysoké hladině mužských hormonů bude muset podstoupit hormonální léčbu, aby mohla mezi ženami závodit. „Vůči Semenyaové je to strašně nefér!“ bouří se Navrátilová.

Následně dostala osmnáctinásobná grandslamová vítězka pořádnou sodu. Vše vyvrcholilo tím, že byla vyloučena z LGBT spolku, jehož byla dlouhá léta členkou.

Jak se zdá, pověst mezi LGBT komunitou je pro Martinu Navrátilovou natolik důležitá, že kvůli ní raději přehodnotila svoje názory. 

_______
Jasně. Jaképak vlastní názory. Ohnout hřbet a sloužit zločinné mafii pracující na zániku civilizace. Nikdy jsem z té pokrytecké aktivistky neměl dobrý pocit.

Zdroj: https://www.expres.cz/sport/martina-navratilova-caster-semen...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Výročí Pražského povstání - co na to mainstream?

5.5.19

Česká republika:

Z Wikipedie:

Pražské povstání vypuklo 5. května 1945 v hlavním městě Praze. Česká národní rada vydala prohlášení o konci Protektorátu a o převzetí vládní a výkonné moci. Nejdříve probíhaly demonstrace, které brzy přešly do ozbrojeného odporu. 

Povstání vypuklo za stavu, kdy se na území Čech a Moravy nacházela miliónová Schörnerova armáda, která měla rozkaz udržet se v tomto prostoru co nejdéle. K. H. Frank vedl s protektorátní vládou rozhovory o nenásilném předání moci, přičemž se projevovaly i snahy prezidenta Háchy o vytvoření Českomoravské republiky a převzetí moci Richardem Bienertem. Souběžně s tím tu byly i totožné snahy ilegálních odbojových skupin i České národní rady (ČNR), podle nichž měly na území Protektorátu vznikat revoluční Národní výbory. V Praze byl přípravou na převzetí moci pověřen Dr. František Krása.

_______
Tak jsem si schválně prošel iDnes, Novinky, Lidovky.O výročí povstání ani ťuk. To mlčení doslova křičí.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%BEsk%C3%A9_povst%C3%A1n...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Maďarsko: EU nezákoně poskytla dvěma milionům migrantům debetní karty v hodnotě 1,55 miliard eur ve snaze legalizovat ilegální migraci

5.5.19

Maďarsko:

Více než dva milióny migrantů obdržely anonymní debetní karty v celkové hodnotě 1,55 miliardy eur.

Šéf bezpečnostních poradců maďarského premiéra, György Bakondi , prohlásil, že tyto debetní karty jsou nezákonné, protože evropští občané nemohou vlastnit anonymní bankovní karty, které nemohou být monitorovány, a že pro jejich vydávání nebyla vyhlášena žádná veřejná zakázka.

„Toto řešení, které nebylo prodebatováno, je nezákonné, a je další snahou EU o legalizaci nelegálního přistěhovalectví, stejně jako víza pro migranty a vytvoření legálních migračních cest. 

Tyto snahy, představují bezpečnostní riziko v oblasti zdravotnictví a v oblastech ekonomických a kulturních důsledků pro maďarské a evropské občany,“ uvedl.

Podle jeho názoru EU nechce migraci zastavit, ale legalizovat ji.

"Maďarsko s tím nesouhlasí. Náš názor je, že problémy nesmějí být vtahovány do EU, ale musí se řešit přímo v místě, kde vznikly."

Dodal, že pěkné počasí povede k navýšení počtu migrantů na Balkánské cestě.

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/04/hungary-the-eu-has-provide...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Juncker: Bez ohledu na výsledek voleb budeme kandidáty euroskeptiků blokovat, aby neobsadili důležité posty v EU

5.5.19

Evropská unie:

Anti-demokratická EU:

Juncker se pro polské noviny vyjádřil, že bez ohledu na výsledek voleb, budou kandidáti euroskeptiků blokováni, aby neobsadili důležité posty v EU.

"Ti, kdo v těchto volbách prosazují bláznivý nacionalismus, za to zaplatí," vyhrožoval Juncker.

"Nikdo o tom neví, ale v poslední době jsem odmítl kandidáty na šest eurokomisařů, kteří byli navrženi národními vládami. ... Pamatujte, že vlády komisaře pouze navrhují. Je to prezident Komise, který je přijímá a rozděluje jejich povinnosti, “ dodal zlověstně....

"Vláda zákona je pro EU rozhodující. Jisté země si občas dovolí stupeň neposlušnosti v závislosti na tom, která vláda v nich zrovna získá moc. Jsem přesvědčen, že za několik let nás to už nebude dále obtěžovat."

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/05/anti-democratic-eu-preside...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Jaromír Štětina: Ukrajině je potřeba dodat munici a zbraně, aby válku vyhrála

5.5.19

Česká republika:

„Kreml si neváží submisivních představitelů jiných zemí, jako je například náš pan prezident Zeman. Ten sám hraje v řešení konfliktu na Ukrajině poměrně negativní roli, protože jeho interpretace konfliktu je škodlivá – říká, že na Ukrajině je občanská válka, což není pravda. Po sedmdesáti letech se jedná o první napadení suverénní země jinou zemí. Před kolegy v Evropském parlamentu se za našeho prezidenta stydím,“ uvedl.

„Ukrajině je potřeba dodat munici a zbraně, aby válku vyhrála,“ uvažuje.

„Moskva skutečně reaguje pouze na tvrdý úder pěstí do stolu, což znamená přítomnost lodí NATO v Černém moři,“ prohlásil.

______
Tito váleční štváči jako je pan europoslanec Štětina jsou nebezpeční pro světový mír.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/politika/201905049799378-rusko-re...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5

 Opravdu potřebujeme více rozmanitosti?

5.5.19

Neurčeno:

Když levičáci vykřikují, že potřebujeme více rozmanitosti, pak toto je, to, co mají na mysli.

Zdroj: https://twitter.com/Fake_Ljaschko/status/1124640167711727618

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 A teď neobslouží Šabatovou, dokud nepodpoří vystoupení z EU! Peklo po verdiktu Rychetského soudu

4.5.19

Česká republika:

Ústavní soud rozhodl. Hoteliér, který odmítal ubytovat občany Ruské federace, pokud nepodepíší, že jsou proti anexi Krymu, se nedopustil diskriminace.Navíc dle soudu nejednal ze zavrženíhodných a nenávistných pohnutek.

A politici, novináři i právníci už domýšlejí důsledky. Jaroslav Foldyna uvažuje, zda ho prodavač pizzy bude nutit uznat Kosovo. Právník Tomáš Tyl zase, zda v Teplicích budou chtít odsoudit islámský terorismus. Předseda Strany nezávislosti České republiky František Matějka k tomu napsal: „Ty kráso... Chápu to správně, že třeba hospodští můžou konečně bez problémů odmítnout obsloužit Annu Šabatovou, když nepodepíše petici za vystoupení České republiky z Evropské unie?“

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-ted-neobslou...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Návrh neziskovek: Žádná MasterCard pro pravičáky

4.5.19

Evropská unie:

Nadnárodní neziskovka SumOfUs přišla s návrhem,aby společnost MasterCard vytvořila interní "výbor pro lidská práva",který by rozhodoval, zda určitému sdružení poskytne své služby či nikoli.

Prostě cosi jako svatou inkvizici.

BuzzFeed oznámil,že podle interních dokumentů by  dal americký Consob (SEC) Mastercard zelenou,aby výbor vytvořila.

"Ať už platí za online reklamu nebo organizování násilných demonstrací,bílé supremacistické skupiny potřebují finanční služby od společností,jako je Mastercard," řekl BuzzFeed jeden z aktivistů SumOfUs,Eoin Dubsky. Neziskovka na webu (Blood Money) registruje,které úvěrové platformy pravicové hnutí a skupiny používají a píše:

"Facebook odstranil stránku násilné fašistické organizace Britain First,na které zveřejnila videa, přirovnávající migranty ke zvířatům,a popisovala své vůdce jako" islamofobní a hrdé ". V současné době jsou dva z jejích vůdců ve vězení za zločiny rasové nenávisti.

Nicméně Mastercard, Visa a American Express nadále zpracovávají dary pro tuto nenávistnou skupinu. ...

Členové SumOfUs již donutili Paypal, aby přestal zpracovávat finanční prostředky francouzských Identitariánů. Donuťme nyní všechny úvěrové giganty, aby zredukovaly své vazby s Britain First."

Společnost MasterCard odpověděla,že je odhodlána jednat se všemi lidmi spravedlivě a s důstojností a její zájem o lidská práva se vztahuje na všechny oblastí její činnosti,ale nepovažuje za nezbytné takový výbor vytvořit.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=it&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Trump brzdí jestřáby a potvrzuje osu s Putinem

4.5.19

USA:

Trump včera telefonoval Putinovi, aby s ním prodiskutoval události v Caracasu.

Vedle válečných výkřiků, které zaznívají z jeho administrativy, zní vyjádření Trumpa velmi smířlivě. Prohlásil, že se Putin nesnaží uchytit ve Venezuele, jenom by rád viděl nějaký pozitivní vývoj.

Své vyjádření podpořil tweetem:

"Velmi dobrý telefonický rozhovor včera s ruským prezidentem Putinem. Obrovský potenciál pro dobrý / skvělý vztah s Ruskem, navzdory tomu, co čtete a vidíte ve Fake news médiích. Podívejte se, jak vás uvedli do omylu ohledně "tajné dohody s Ruskem". Svět může být lepším a bezpečnějším místem. Pěkné!"

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=it&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 13

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,04 Kč
Euro
26,74 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,32 Kč
Švýcarský frank
25,00 Kč
100 japonských jenů
22,31 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
6,08 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,81 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 808,14 Kč
1 unce stříbra
438,02 Kč
Bitcoin
242 559,10 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 321 808