Ve zkratce

Stránka:

 Demokracie a la Macron

5.5.19

Francie:

Policie napadá a bije vlastní občany

Zdroj: https://twitter.com/Fake_Ljaschko/status/1124271671207239680

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 A teď neobslouží Šabatovou, dokud nepodpoří vystoupení z EU! Peklo po verdiktu Rychetského soudu

4.5.19

Česká republika:

Ústavní soud rozhodl. Hoteliér, který odmítal ubytovat občany Ruské federace, pokud nepodepíší, že jsou proti anexi Krymu, se nedopustil diskriminace.Navíc dle soudu nejednal ze zavrženíhodných a nenávistných pohnutek.

A politici, novináři i právníci už domýšlejí důsledky. Jaroslav Foldyna uvažuje, zda ho prodavač pizzy bude nutit uznat Kosovo. Právník Tomáš Tyl zase, zda v Teplicích budou chtít odsoudit islámský terorismus. Předseda Strany nezávislosti České republiky František Matějka k tomu napsal: „Ty kráso... Chápu to správně, že třeba hospodští můžou konečně bez problémů odmítnout obsloužit Annu Šabatovou, když nepodepíše petici za vystoupení České republiky z Evropské unie?“

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-ted-neobslou...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Návrh neziskovek: Žádná MasterCard pro pravičáky

4.5.19

Evropská unie:

Nadnárodní neziskovka SumOfUs přišla s návrhem,aby společnost MasterCard vytvořila interní "výbor pro lidská práva",který by rozhodoval, zda určitému sdružení poskytne své služby či nikoli.

Prostě cosi jako svatou inkvizici.

BuzzFeed oznámil,že podle interních dokumentů by  dal americký Consob (SEC) Mastercard zelenou,aby výbor vytvořila.

"Ať už platí za online reklamu nebo organizování násilných demonstrací,bílé supremacistické skupiny potřebují finanční služby od společností,jako je Mastercard," řekl BuzzFeed jeden z aktivistů SumOfUs,Eoin Dubsky. Neziskovka na webu (Blood Money) registruje,které úvěrové platformy pravicové hnutí a skupiny používají a píše:

"Facebook odstranil stránku násilné fašistické organizace Britain First,na které zveřejnila videa, přirovnávající migranty ke zvířatům,a popisovala své vůdce jako" islamofobní a hrdé ". V současné době jsou dva z jejích vůdců ve vězení za zločiny rasové nenávisti.

Nicméně Mastercard, Visa a American Express nadále zpracovávají dary pro tuto nenávistnou skupinu. ...

Členové SumOfUs již donutili Paypal, aby přestal zpracovávat finanční prostředky francouzských Identitariánů. Donuťme nyní všechny úvěrové giganty, aby zredukovaly své vazby s Britain First."

Společnost MasterCard odpověděla,že je odhodlána jednat se všemi lidmi spravedlivě a s důstojností a její zájem o lidská práva se vztahuje na všechny oblastí její činnosti,ale nepovažuje za nezbytné takový výbor vytvořit.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=it&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Trump brzdí jestřáby a potvrzuje osu s Putinem

4.5.19

USA:

Trump včera telefonoval Putinovi, aby s ním prodiskutoval události v Caracasu.

Vedle válečných výkřiků, které zaznívají z jeho administrativy, zní vyjádření Trumpa velmi smířlivě. Prohlásil, že se Putin nesnaží uchytit ve Venezuele, jenom by rád viděl nějaký pozitivní vývoj.

Své vyjádření podpořil tweetem:

"Velmi dobrý telefonický rozhovor včera s ruským prezidentem Putinem. Obrovský potenciál pro dobrý / skvělý vztah s Ruskem, navzdory tomu, co čtete a vidíte ve Fake news médiích. Podívejte se, jak vás uvedli do omylu ohledně "tajné dohody s Ruskem". Svět může být lepším a bezpečnějším místem. Pěkné!"

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=it&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Česko posílá ukrajinským neziskovkám desítky milionů

4.5.19

Česká republika:

Česká vláda poslala v uplynulých dvou letech ukrajinským nestátním organizacím a nadacím 35 milionů korun. Peníze mají pomáhat obnově země a podporovat její demokratickou transformaci.

Peníze, které poskytlo ministerstvo zahraničních věcí (MZV), byly určeny mj. na boj s korupcí, na podporu kvalitních médií či na ochranu lidských práv ve východních regionech nekontrolovaných ukrajinskou vládou, či na Krymu. Skoro 16 milionů rozdělila v rámci veřejných grantových výzev česká ambasáda v Kyjevě na 19 projektů místních nevládních organizací.

Pomoc Česka Ukrajině, která začala již v roce 2014, tím nekončí. Loni v červnu vláda schválila pokračování podpory rozvojových a transformačních aktivit v této zemi. V usnesení kabinet počítá s 20 miliony korun letos i v dalších dvou letech.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/504014-cesko-posila-ukrajinsky...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Muslimská populace v EU

2.5.19

Evropská unie:
[...]

Zdroj: https://pbs.twimg.com/media/D5jt1FpWAAA7TWl.jpg

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Nová studie: elektromobily mají výrazně vyšší emise než dieselová auta

2.5.19

Evropská unie:

Nová studie Christopha Buchala z Kolínské univerzity ukazuje, že elektromobily mají výrazně vyšší emise než dieselová auta. Nikoli při samotném provozu, ale proto, že se spotřebuje obrovské množství energie při těžbě lithia, kobaltu a manganu, tedy nerostů, které jsou klíčové materiály pro výrobu baterií do elektromobilů.

Baterie pro automobil Tesla Model 3 znečistí planetu 11 až 15 tunami CO2. Životnost baterie je maximálně deset let, a to kdo ví jestli. Připočteme-li emise při výrobě elektřiny, jsme na nějakých 156 až 180 gramech CO2na kilometr oproti 73 až 98 gramech bez výroby elektřiny.

Co z toho vyplývá? Že různé ekotrendy jsou často jen dalším druhem skvělého byznysu a úžasného marketingu, ale s ekologií nemají absolutně nic společného.

______
Snižování emisí = zvyšování daní. Výroba elektrických aut = postupný přechod na auta s malým dojezdem, vysokou cenou (ne všem bude takové auto dostupné),přebujelou elektronikou a se zavedením 5G bude el.auto prakticky ovladatelné na dálku!

Zdroj: https://naseveru.org/2019/05/01/nova-studie-odhaluje-ze-elek...

Klasifikace: veda,technika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5

 Sorosova OSN zaútočila na Maďarsko

2.5.19

Maďarsko:

OSN chce inicializovat řízení proti Maďarsku, protože odsoudilo syrského občana Ahmeda H. za terorismus.

Ahmed H. chtěl s dalšími migranty násilně prolomit maďarskou hranici a umožnit stovkám tisícům migrantům násilný vstup do země. Vedl útok na maďarské policisty, při kterém jich bylo mnoho zraněno.

Maďarský ministr zahraničí Szijjártó prohlásil po zasedání Výboru OSN pro odstranění rasové diskriminace v Ženevě, že OSN straní teroristům.

"OSN se nyní tohoto teroristy zastává a OSN komisař pro lidská práva oznámil maďarské vládě, že proti ní zahájí řízení za to, jak s Ahmedem naložila,“ řekl Szijjarto.

"Tento komisař pro lidská práva je také jedním ze Sorosových lidí. Je jedním z lídrů Open Society Foundation. ... Pokud jde o migraci, je evidentní, že OSN je - podobně jako Brusel - pod Sorosovým vlivem. V tomto směru není žádný rozdíl mezi New Yorkem, Ženevou a Bruselem," prohlásil Szijjártó.

Zdroj: https://dailynewshungary.com/un-sides-with-terrorist-over-hu...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Maďarský ministr zahraničí: OSN podporuje migraci a terorismus

2.5.19

Maďarsko:

Na tiskové konferenci po mítinku V4 a Turecka prohlásil maďarský ministr zahraničí Szijjártó, že OSN komisař pro lidská práva plánuje vést proti Maďarsku řízení za to, že Maďarsko odsoudilo syrského státního příslušníka za terorismus.

Organizace spojených národů „by měla bojovat proti terorismu a teroristům, ale dělá pravý opak, čímž teroristy podporuje,“ řekl Szijjarto.

„Je šokující, že se OSN postavila na stranu teroristů a omlouvá je,“ řekl. OSN „podporuje dva nejnebezpečnější trendy na světě: migraci a terorismus, tendence, které se vzájemně posilují,“ dodal Szijjártó.

Szijjártó prohlásil, že terorismus je na vzestupu a že se na OSN nelze spolehnout.

Turecko však má rozhodující úlohu při zvládání migračního tlaku, tvrdil a dodal, že se očekává zvýšení migrace, protože „nejméně 35 milionů migrantů v sousedství Evropy je připraveno na cestu“.

______
Hlavní hlasovací silou v OSN je Organizace islámské spolupráce, což dost věcí vysvětluje.

Zdroj: https://dailynewshungary.com/united-nations-promoting-migrat...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Příjezd ilegálů do Prešova

2.5.19

Slovensko:

Zdroj: https://twitter.com/Fake_Ljaschko/status/1123165420578582533

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Transgenderová vzpěračka prolomila několik světových rekordů. Je to nespravedlivá soutěž tvrdí bývalá šampionka v plavání

1.5.19

USA:

Mary Gregory, transgenderová vzpěračka, prolomila v neděli několik světových rekordů v soutěži žen.

Bývalá šampionka v plavání, Sharron Daviesová, označila na Twitteru soutěž za nespravedlivou:

"Ženskou soutěž v USA vyhrála transgenderová žena s mužským tělem a mužskou fyziologií. Žena s ženskou fyziologií s ní nemůže soutěžit.

Je to nesmyslná a nespravedlivá soutěž."

Na její tweet reagovala dvojnásobná olympijská vítězka Kelly Holesová:

"Je to špatný vtip a všichni jsou připraveni pro biologické ženy určité události ignorovat."

"Ať se zavede transgenderová kategorie, pokud je to třeba, nebo rovnou transgenderové soutěže.Jinak se začínám obávat, že se transgenderová komunita dočká od diváků odporu a odsouzení. K tomu to dospěje!"

Zdroj: https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/775776/kelly-ho...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Rumunsko chce přijmout 1.000.000 Pákistánců

1.5.19

Rumunsko:

Nicolae Goia, velvyslanec Rumunska v Pákistánu, pozval Zulfikara Bukhariho, zvláštního asistenta předsedy pákistánské vlády.

Velvyslanec Rumunska uvedl, že Rumunsko naléhavě potřebuje pracovní sílu a že jeho země může dovézt až milion kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků.

Velvyslanec informoval, že Rumunsko potřebuje nejméně 40 000 řidičů a je připraveno přivítat co nejvíce Pákistánců. Kromě toho bude potřebovat lékaře, inženýry, stavební dělníky a IT specialisty.

Současná poptávka v Rumunsku nabízí v Pákistánu bezprecedentní příležitost, dodal.

Zulfikar Bukhari uvedl, že již spolupracuje s Německem na vývozu nejkvalifikovanější pracovní síly v souladu s cíli země do roku 2020.

Začátkem letošního roku Německo slíbilo, že přijme odborníky v oblasti robotiky a kvantové mechaniky, jakož i další kvalifikované pracovníky z Pákistánu.

Bukhari řekl, že se Pákistán zaměřuje na rozvoj dovedností pákistánské pracovní síly. Mezinárodní donorské agentury (OECD, OSN a další) investují do pákistánských institucí odborného vzdělávání, které zohledňují požadavky globálního trhu práce.

Bukhari upozornil, že se musí stále pracovat na právním rámci, který zaručí bezpečnou migraci a legálně ochrání pákistánské pracovníky.

(Rumunsko má cca 19.500.000 obyvatel.)

Zdroj: http://www.fdesouche.com/1200263-pourparlers-intergouverneme...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Ničení kostelů v Evropě? Kdepak. To je jen nenávistná propaganda

1.5.19

Evropská unie:

Zdroj: https://vimeo.com/333449301

Klasifikace: politika,nabozenstvi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Co se stalo s pšenicí?

30.4.19

Česká republika:

Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici, resp. lepek? Jak se stalo, že plodina, která byla základem jídelníčku naší civilizace, začala škodit?

Docela dobře by se pšenice mohla označit za plodinu, která vyvedla naší civilizaci z jeskyní až do nákupních center: snadno se obdělává, její semeno lze bez zvláštních podmínek skladovat po celé roky a má velkou nutriční hodnotu.

"Každá potravina, která vás ohromí dobou trvanlivosti je podezřelá."

Během průmyslové revoluce jsme pod tlakem rostoucího hladu všechno změnili. Začalo to stroji, které ze semena separují suchý bílý prášek, pokračovalo šlechtěním s cílem zvýšit obsah lepku. Pak přišla na řadu biochemie, genetické manipulace a další vlna transformací pšenice, která vedla ke zvyšování odolnosti proti škůdcům, plísním, postřikům, hnojivům i výkyvům počasí. Tak se stalo, že myši ani brouci ten dnešní bílý prášek nechtějí žrát.

______
Už nikdy nemůžete věřit jídlu, které si nevypěstujete sami.

Zdroj: https://ac24.cz/-/co-se-stalo-s-psenici-ze-po-ni-vsichni-tlo...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

  Film Veto je dobré vidět

30.4.19

USA:

Film Veto vám dá nahlédnout, jak CNN, Kanál 4 a dokonce i Al Džazíra vyráběly a do oběhu pouštěly vymyšlené zprávy, zobrazující syrskou vládu jako tu, která zabíjí své vlastní děti, které se ovšem ve skutečnosti staly oběťmi západem financovaného terorizmu namířeného k likvidaci Sýrie.

Máte-li v sobě aspoň gram slušnosti, nikdy si už svůj televizor nevyladíte na sledovámí CNN, MSNBC, BBC či jakéhokoli podobného výrobku západní továrny na lži, a nikdy si už nekoupíte jediný výtisk novin jako jsou New York Times, Washington Post či Guardian!

_______
A pak kdo vyrábí FAKE NEWS?!

Zdroj: http://www.nwoo.org/2019/04/29/p-c-roberts-veto/

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Výše světového dluhu činí 243 bilionů dolarů

30.4.19

Neurčeno:

Výše světového dluhu činí 243 bilionů dolarů. Je to rekord, který třikrát překročil globální HDP, tedy cenu všech produktů a služeb na planetě. Ekonomové varují, že až tato obrovská bomba pod světovou ekonomikou vybuchne, vypukne krize horší než v roce 2008.

Analytici konstatují, že tento obrovský a nekontrolovaný dluh je výsledek nezodpovědné politiky západních centrálních bank, které si našly zálibu v tištění peněz a poskytování úvěrů.

Za Donalda Trumpa tempa zadluženosti pouze stoupla. I když v roce 2016 během předvolební kampaně slíbil, že tento problém zvládne za 8 let, vyšlo to naopak. Za dva roky si stát půjčil téměř dva biliony, za dva další k tomu podle výpočtů Bloomberg přidá ještě 4,4 bilionu.

Investiční banky předpovídají, že do roku 2024 dosáhne americký dluh 140 % HDP. Vláda si bude muset půjčovat další biliony na podporu finanční bubliny a růstu ekonomiky. A nakonec tento strukturní schodek vytvoří „účinek kolejnice“, po čemž ekonomika začne sklouzávat do propasti.

_______
Blýská se na horší časy

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/byznys/201904299759055-tohle-je-k...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Nákup vrtulníků

29.4.19

Česká republika:

Názorná ukázka toho jak stát ,,hospodaří,,se státními penězi! Tento článek prakticky navazuje na článek z Parlamentních listů a poukazuje na podezřele(jak jinak) předraženou zakázku nákupu vojenských vrtulníků.

Nabídka je 3x dražší než je velký evropský dodavatel Airbus Helicopter nebo než Korean Aerospace. A nejméně 1,5 x dražší než další renomovaný evropský producent - Augusta/Westland.

______
Dneska jsme se poučili tak, že prostě berem, co z USA přijde! Intervenujícího ambasadora netřeba. Naši papaláši mu iniciativně a v předklonu ušetří audienci a zvýšení krevního tlaku!

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2019/04/kdyz-se-stat-ridi-jako-f...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Francouzští Zelení žádají o vytvoření evropského statutu klimatického uprchlíka

28.4.19

Evropská unie:

Yannick Jadot ze strany Evropané, která patří do evropské skupiny Zelených EELV, žádá, aby byl vytvořen evropský statut klimatického uprchlíka, který by měl být klíčový pro efektivní evropskou migrační politiku.

"Převážná část vojáků, kteří dnes migrují, nejprve ve své zemi nebo v rámci regionu, zejména v zemích na jihu, jsou klimatičtí uprchlíci," vysvětlil Jadot a řekl, že i zde musí EU převzít odpovědnost.

Podle zprávy norské neziskovky IDMC (Observatory of Internal Displacement Situations) bylo v období 2008 - 2014 v pohybu 25.000.000 lidí kvůli klimatickým změnám.

Skupina EELV prosazuje v evropském parlamentu revizi Dublinu a širokou distribuci migrantů do jednotlivých členských zemí EU.

_____
I to je součástí hry. Klimatická Gréta se neobjevila náhodou. Ani zmanipulovaní středoškoláci, kteří rádi vymění každý pátek výuku za demonstrace, na kterých požadují boj proti klimatickým změnám.

Klima teď bude neustále na tapetě, protože globalisté připravují v OSN globální ekologický zákon, který má výrobcům elektromobilů, větrníků, slunečních elektráren a migračnímu průmyslu a dalším zabetonovat zisky, i když vina lidské činnosti na klimatických změnách nebude vědecky prokázána.

Zákon mají členské státy OSN podepsat letos na podzim.

Zákon navrhl Macron - a právě Macronovy ekologické experimenty spustily protesty Žlutých vest.

Pod vědecky neopodstatněnou ekologickou záminkou lze zdražit a zdanit vše - i vzduch, který dýcháme.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=fr&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Islám, náboženství míru: Muslimové bijí indického brahmána před jeho vlastní dcerou

28.4.19

Indie:

Video bylo natočeno v západním Bengálsku, v oblasti, kde dominuje muslimská komunita.

Muslimové bijí indického brahmána před jeho vlastní dcerou.

Zdroj: https://twitter.com/Fake_Ljaschko/status/1122103294292373504

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Zbil ženu, protože měla bílou pleť: "Nenávidím německé ženy!"

28.4.19

Německo:

Osnabrück: Ve středu v noci byla ve vlaku vážně zraněna pěstí do tváře 20 letá žena. Pachatelem byl 23 letý Němec migračního původu.

Svědci vypověděli, že muž obtěžoval ve vlaku pouze bílé ženy a choval se k nim nadřazeně.

Krátce poté, co vlak zastavil na vlakovém nádraží Osnabrück-Altstadt, oslovil muž 20 letou oběť a alespoň dvakrát ji udeřil pěstí do tváře.

Podle Federální policie útočník na ženu plivl a prohlásil: „Nenávidím všechny německé ženy!“

Mladá žena byla náhlým útokem vážně zraněna v obličeji a musela být převezena sanitkou na kliniku pro lékařské ošetření.

Útočník je ve vazbě.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=fr&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

17

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 35 čtenářů částkou 5 852 korun, což je 17 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Černoch ničitel12.07.20 11:26 Česká republika 1

Papež a muslimové12.07.20 11:04 Neurčeno 1

Američtí vědci: 5G se není třeba obávat, nese s sebou jen minimální zdravotní rizika11.07.20 13:59 USA 5

Zemřel řidič autobusu, kterého napadli migranti. iDnes mlží11.07.20 00:03 Francie 3

Černoši v USA terorizují bílé ženy a ještě se tím chlubí10.07.20 14:19 USA 0

Podivná stránka, podivné odhady budoucnosti10.07.20 13:58 Neurčeno 4

Poslanec Válek (TOP09): možná bude třeba očkování proti COVID-19 jako povinné09.07.20 16:40 Česká republika 1

Černoši se rozhodli nenakupovat u bílých, aby je potrestali. Tak si nakoupili předem08.07.20 12:11 USA 1

Další vystoupení proti bílým07.07.20 21:56 Česká republika 1

Spravedlnost u nás07.07.20 21:25 Česká republika 2

Primátor Grenoblu (Evropští Zelení/Piráti): Zlegalizujme ilegální migranty07.07.20 21:14 Francie 0

Georgia vyhlásila stav ohrožení - Black Live Matters zastřelili 8letou černošskou holčičku07.07.20 20:40 USA 2

Víkend v New Yorku po reformě policie: 45 přestřelek a 11 mrtvých07.07.20 18:44 USA 2

Vice prezident Zimbabve obvinil ze 40 leté krize v zemi bělochy: Nic nás nenaučili!07.07.20 17:31 Zimbabve 0

New York Times: Budeme psát Black s velkým písmenem a white s malým07.07.20 12:27 USA 1

Tlusté černošky se cítí diskriminované. Chtějí určovat módní trendy06.07.20 19:38 Británie 3

Jurij Bezmenov - Umění subverze | Psychologická válka06.07.20 13:37 Neurčeno 4

Německo vládne EU: Migranty přijmete! Postaráme se, vzkázalo i Česku06.07.20 10:52 Česká republika 7

Itálie opět vyměkla, dovolila pašerákům dopravit do Sicilie další várku afrických kobylek06.07.20 00:05 Itálie 0

V Portalnd Oregon zničili sochu jelena04.07.20 21:19 USA 2

Měnové kurzy

USD
23,60 Kč
Euro
26,67 Kč
Libra
29,79 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,40 Kč
Švýcarský frank
25,08 Kč
100 japonských jenů
22,08 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,55 Kč
Ukrajinská hřivna
0,87 Kč
100 rublů
33,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 464,92 Kč
1 unce stříbra
441,71 Kč
Bitcoin
218 992,39 Kč

Poslední aktualizace: 12.7.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 627 716