Ve zkratce

Stránka:

 Rumunsko chce přijmout 1.000.000 Pákistánců

1.5.19

Rumunsko:

Nicolae Goia, velvyslanec Rumunska v Pákistánu, pozval Zulfikara Bukhariho, zvláštního asistenta předsedy pákistánské vlády.

Velvyslanec Rumunska uvedl, že Rumunsko naléhavě potřebuje pracovní sílu a že jeho země může dovézt až milion kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků.

Velvyslanec informoval, že Rumunsko potřebuje nejméně 40 000 řidičů a je připraveno přivítat co nejvíce Pákistánců. Kromě toho bude potřebovat lékaře, inženýry, stavební dělníky a IT specialisty.

Současná poptávka v Rumunsku nabízí v Pákistánu bezprecedentní příležitost, dodal.

Zulfikar Bukhari uvedl, že již spolupracuje s Německem na vývozu nejkvalifikovanější pracovní síly v souladu s cíli země do roku 2020.

Začátkem letošního roku Německo slíbilo, že přijme odborníky v oblasti robotiky a kvantové mechaniky, jakož i další kvalifikované pracovníky z Pákistánu.

Bukhari řekl, že se Pákistán zaměřuje na rozvoj dovedností pákistánské pracovní síly. Mezinárodní donorské agentury (OECD, OSN a další) investují do pákistánských institucí odborného vzdělávání, které zohledňují požadavky globálního trhu práce.

Bukhari upozornil, že se musí stále pracovat na právním rámci, který zaručí bezpečnou migraci a legálně ochrání pákistánské pracovníky.

(Rumunsko má cca 19.500.000 obyvatel.)

Zdroj: http://www.fdesouche.com/1200263-pourparlers-intergouverneme...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Ničení kostelů v Evropě? Kdepak. To je jen nenávistná propaganda

1.5.19

Evropská unie:

Zdroj: https://vimeo.com/333449301

Klasifikace: politika,nabozenstvi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Co se stalo s pšenicí?

30.4.19

Česká republika:

Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici, resp. lepek? Jak se stalo, že plodina, která byla základem jídelníčku naší civilizace, začala škodit?

Docela dobře by se pšenice mohla označit za plodinu, která vyvedla naší civilizaci z jeskyní až do nákupních center: snadno se obdělává, její semeno lze bez zvláštních podmínek skladovat po celé roky a má velkou nutriční hodnotu.

"Každá potravina, která vás ohromí dobou trvanlivosti je podezřelá."

Během průmyslové revoluce jsme pod tlakem rostoucího hladu všechno změnili. Začalo to stroji, které ze semena separují suchý bílý prášek, pokračovalo šlechtěním s cílem zvýšit obsah lepku. Pak přišla na řadu biochemie, genetické manipulace a další vlna transformací pšenice, která vedla ke zvyšování odolnosti proti škůdcům, plísním, postřikům, hnojivům i výkyvům počasí. Tak se stalo, že myši ani brouci ten dnešní bílý prášek nechtějí žrát.

______
Už nikdy nemůžete věřit jídlu, které si nevypěstujete sami.

Zdroj: https://ac24.cz/-/co-se-stalo-s-psenici-ze-po-ni-vsichni-tlo...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

  Film Veto je dobré vidět

30.4.19

USA:

Film Veto vám dá nahlédnout, jak CNN, Kanál 4 a dokonce i Al Džazíra vyráběly a do oběhu pouštěly vymyšlené zprávy, zobrazující syrskou vládu jako tu, která zabíjí své vlastní děti, které se ovšem ve skutečnosti staly oběťmi západem financovaného terorizmu namířeného k likvidaci Sýrie.

Máte-li v sobě aspoň gram slušnosti, nikdy si už svůj televizor nevyladíte na sledovámí CNN, MSNBC, BBC či jakéhokoli podobného výrobku západní továrny na lži, a nikdy si už nekoupíte jediný výtisk novin jako jsou New York Times, Washington Post či Guardian!

_______
A pak kdo vyrábí FAKE NEWS?!

Zdroj: http://www.nwoo.org/2019/04/29/p-c-roberts-veto/

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Výše světového dluhu činí 243 bilionů dolarů

30.4.19

Neurčeno:

Výše světového dluhu činí 243 bilionů dolarů. Je to rekord, který třikrát překročil globální HDP, tedy cenu všech produktů a služeb na planetě. Ekonomové varují, že až tato obrovská bomba pod světovou ekonomikou vybuchne, vypukne krize horší než v roce 2008.

Analytici konstatují, že tento obrovský a nekontrolovaný dluh je výsledek nezodpovědné politiky západních centrálních bank, které si našly zálibu v tištění peněz a poskytování úvěrů.

Za Donalda Trumpa tempa zadluženosti pouze stoupla. I když v roce 2016 během předvolební kampaně slíbil, že tento problém zvládne za 8 let, vyšlo to naopak. Za dva roky si stát půjčil téměř dva biliony, za dva další k tomu podle výpočtů Bloomberg přidá ještě 4,4 bilionu.

Investiční banky předpovídají, že do roku 2024 dosáhne americký dluh 140 % HDP. Vláda si bude muset půjčovat další biliony na podporu finanční bubliny a růstu ekonomiky. A nakonec tento strukturní schodek vytvoří „účinek kolejnice“, po čemž ekonomika začne sklouzávat do propasti.

_______
Blýská se na horší časy

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/byznys/201904299759055-tohle-je-k...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Nákup vrtulníků

29.4.19

Česká republika:

Názorná ukázka toho jak stát ,,hospodaří,,se státními penězi! Tento článek prakticky navazuje na článek z Parlamentních listů a poukazuje na podezřele(jak jinak) předraženou zakázku nákupu vojenských vrtulníků.

Nabídka je 3x dražší než je velký evropský dodavatel Airbus Helicopter nebo než Korean Aerospace. A nejméně 1,5 x dražší než další renomovaný evropský producent - Augusta/Westland.

______
Dneska jsme se poučili tak, že prostě berem, co z USA přijde! Intervenujícího ambasadora netřeba. Naši papaláši mu iniciativně a v předklonu ušetří audienci a zvýšení krevního tlaku!

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2019/04/kdyz-se-stat-ridi-jako-f...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Francouzští Zelení žádají o vytvoření evropského statutu klimatického uprchlíka

28.4.19

Evropská unie:

Yannick Jadot ze strany Evropané, která patří do evropské skupiny Zelených EELV, žádá, aby byl vytvořen evropský statut klimatického uprchlíka, který by měl být klíčový pro efektivní evropskou migrační politiku.

"Převážná část vojáků, kteří dnes migrují, nejprve ve své zemi nebo v rámci regionu, zejména v zemích na jihu, jsou klimatičtí uprchlíci," vysvětlil Jadot a řekl, že i zde musí EU převzít odpovědnost.

Podle zprávy norské neziskovky IDMC (Observatory of Internal Displacement Situations) bylo v období 2008 - 2014 v pohybu 25.000.000 lidí kvůli klimatickým změnám.

Skupina EELV prosazuje v evropském parlamentu revizi Dublinu a širokou distribuci migrantů do jednotlivých členských zemí EU.

_____
I to je součástí hry. Klimatická Gréta se neobjevila náhodou. Ani zmanipulovaní středoškoláci, kteří rádi vymění každý pátek výuku za demonstrace, na kterých požadují boj proti klimatickým změnám.

Klima teď bude neustále na tapetě, protože globalisté připravují v OSN globální ekologický zákon, který má výrobcům elektromobilů, větrníků, slunečních elektráren a migračnímu průmyslu a dalším zabetonovat zisky, i když vina lidské činnosti na klimatických změnách nebude vědecky prokázána.

Zákon mají členské státy OSN podepsat letos na podzim.

Zákon navrhl Macron - a právě Macronovy ekologické experimenty spustily protesty Žlutých vest.

Pod vědecky neopodstatněnou ekologickou záminkou lze zdražit a zdanit vše - i vzduch, který dýcháme.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=fr&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Islám, náboženství míru: Muslimové bijí indického brahmána před jeho vlastní dcerou

28.4.19

Indie:

Video bylo natočeno v západním Bengálsku, v oblasti, kde dominuje muslimská komunita.

Muslimové bijí indického brahmána před jeho vlastní dcerou.

Zdroj: https://twitter.com/Fake_Ljaschko/status/1122103294292373504

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Zbil ženu, protože měla bílou pleť: "Nenávidím německé ženy!"

28.4.19

Německo:

Osnabrück: Ve středu v noci byla ve vlaku vážně zraněna pěstí do tváře 20 letá žena. Pachatelem byl 23 letý Němec migračního původu.

Svědci vypověděli, že muž obtěžoval ve vlaku pouze bílé ženy a choval se k nim nadřazeně.

Krátce poté, co vlak zastavil na vlakovém nádraží Osnabrück-Altstadt, oslovil muž 20 letou oběť a alespoň dvakrát ji udeřil pěstí do tváře.

Podle Federální policie útočník na ženu plivl a prohlásil: „Nenávidím všechny německé ženy!“

Mladá žena byla náhlým útokem vážně zraněna v obličeji a musela být převezena sanitkou na kliniku pro lékařské ošetření.

Útočník je ve vazbě.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=fr&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Papež požaduje humanitární koridor pro 500.000 migrantů nasáčkovaných v Lybii

28.4.19

Vatikán:

Globalistický papež zvyšuje nátlak, aby protlačil migraci z Mexika do USA a z Afriky do EU.

Globalisté financovali pochody migrantů ze států Střední Ameriky přes Mexiko do USA - tzv. migrační karavany.

Trump tyto migranty odmítl přijmout a ti působili v Mexiku problémy. Mexiko a ostatní státy, které původně nechávaly karavany projít, ztratily najednou chuť dále spolupracovat v migračních nájezdech na USA.

Papež se nyní snaží zachránit hroutící se plán tím, že nabídl 500.000 USD lokalitám a církvím, které hostí uvízlé migranty.

_____
Díky tomu, že Itálie uzavřela své přístavy pro lodě migračních neziskovek a díky kontrolám lybijské pobřežní stráže, téměř ustaly nájezdy migrantů do EU přes Středozemní moře.

Francie dokonce nabídla lybijské pobřežní stráži 6 rychlých lodí, jako podporu při vyhledávání člunů s migranty na moři. 8 mezinárodních neziskovek včetně Amnesty International a Doktorů bez hranic za to podalo na Francii žalobu a žádají, aby do vynesení rozsudku nebyly žádné lodě Lybii dodány.

Papež nyní žádá vytvoření humanitárního koridoru z Lybie pro všechny migranty, kteří se v ní nachází - (v migračních centrech i jinde).

Odhaduje se, že v Lybii čeká na přechod do EU cca 500.000 migrantů.

Je jasné, že jakmile generál Haftar zkonsoliduje Lybii a obnoví ochranu jejích hranic, zruší tím migrační toky na lybijské pobřeží.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=it&tl=en&js=y&u=ht...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Terorista z Colomba chtěl uprchnout v burce - byl zadržen

27.4.19

Sri Lanka:

Terorista, který přinesl o Velikonocích bomby do Colomba, chtěl uprchnout v burce. Policie ho zadržela - viz odkaz

______
Osoby v burkách představují bezpečnostní hrozbu. Česká vláda by měla následovat příklady některých evropských zemí a burky zakázat.

Zdroj: https://twitter.com/Fake_Ljaschko/status/1121008554876469249

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Ilegální migranti ze vzteku zapalují řecká pole

27.4.19

Řecko:

Zklamaní migranti v Řecku zapalují pole, protože se jim nepodařilo dostat přes hranice - viz odkaz.

______
Kalifornie je tzv. "sanctuary state", který vzdoruje Trumpovi a poskytuje útočiště masám nelegálních migrantů. A požáry jsou tam každým rokem ničivější.

Již v roce 1996 podezřívali kalifornští požárníci ilegály z Mexika, že mnohá ohniska požárů zakládají. V současnosti tomu pravděpodobně nebude jinak - je jen více migrantů a  větší cenzura.

Zdroj: https://twitter.com/Fake_Ljaschko/status/1121010096128122880

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Američtí váleční jestřábí už zase provokují Rusko

27.4.19

USA:

Není to obvyklé, aby ve Středozemním moři operovaly hned dvě americké letadlové lodě. Za posledních dvacet let k tomu došlo pouze dvakrát. USS Abraham Lincoln a USS John C. Stennis i s doprovodnými skupinami nacvičují dálkové letecké údery. Podle americké diplomacie má jít o ujištění spojenců i vzkaz Rusku.

_______
Ta chátra prostě nedá pokoj.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/nato/letadlove-lode-lincoln-sten...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 OSN šturmuje k dalšímu šílenému globálnímu zákonu - má být podepsán letos na podzim

26.4.19

Evropská unie:

OSN ekologický globální zákon mají členské země schvalovat  letos v září na valném shromáždění OSN.

Předběžný pakt navrhl Macron a má zaručit každému právo na čisté životní prostředí a má členské státy zavázat k vytvoření soudních procesů, které by hnali znečišťovatele k odpovědnosti.

Na jeho dodržování by měly dohlížet - jak jinak -  neziskové organizace.

Nástin zákona vypadá dost nebezpečně.

Na příklad v článku 6 se píše:

"Pokud existuje riziko vážných nebo nevratných škod, nedostatek vědecké jistoty nesmí být použit jako důvod pro odložení přijetí účinných a přiměřených opatření k zabránění zhoršování životního prostředí."

To znamená, že si kdokoli může o čemkoli prohlásit, že to může způsobit nevratné ekologické škody a i bez vědeckého potvrzení této teorie budeme muset poskakovat podle neziskovek a "zjednávat nápravu."

_______
Kdo za nás v OSN jedná? Proč o tom neinformuje veřejnost?

Jak je možné, aby někdo dělal zákony o nás bez nás a aby to pak za nás v tichosti schválil náš ministr zahraničí nebo premiér?

To není demokracie, to je diktatura. Proč platíme a udržujeme při životě OSN?

Zdroj: https://www.unenvironment.org/events/conference/towards-glob...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Tajný právnický dokument EU: OSN Globální kompakt pro migraci má být závazný pro všechny státy EU

26.4.19

Evropská unie:

Mnohokrát jsme slyšeli, že OSN Globální kompakt pro migraci není závazný. I tak ho 9 států EU odmítlo přijmout.

Jejich odpor však může být zlomen.

EU si nechala vypracovat tajný právní rozbor. V paragrafu 46 tohoto dokumentu se píše, že OSN Globální kompakt pro migraci má právní vliv a může tedy ovlivnit obsah právních předpisů přijatých Evropskou unií.

Závěry rozpracované v paragrafech 46 - 53 jsou neuvěřitelné.

Tvrdí se v nich, že EU by se měla cítit vázána OSN Globálním kompaktem pro migraci, přestože není jako celek členem OSN. A že členské země se musí omezit a vzájemně spolupracovat na dodržování OSN Globálního kompaktu pro migraci.

Zdroj: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Cca 3.000 lidí podpořilo demonstraci Tomia Okamury na Václavském náměstí

26.4.19

Česká republika:

Včera se v horní části Václavského náměstí sešlo cca 3.000 lidí, aby podpořilo Tomia Okamuru a jeho zahraniční hosty - belgického europoslance Gerolfa Annemanse, předsedkyni Národního shromáždění Marine Le Penovou, nizozemského politika Geerta Wilderse, britskou europoslankyni Janice Atkinsonovou a další.

Politici společně předestřeli novou vizi EU, založené na spolupráci jednotlivých evropských národů, bez totalitního bruselského byrokratického centra.

Politici ze zemí s velkou muslimskou komunitou, varovali Čechy před netolerantním islámem. Islám není slučitelný s demokracií a svobodou, tvrdili.

Poněkud nekvalitní záznam z demonstrace naleznete zde. Stojí zato poslechnout si Okamuru od cca 1:50:13.

Řádně nahlášená demonstrace byla od samého počátku rušena provokatéry, kteří byli odděleni od demonstrantů kordonem policistů. Měli drahé transparenty a mávali množstvím vlajek NATO a EU. Byli vyzbrojeni megafony a sirénami a snažili se hlukem znemožnit účastníkům demonstrace vyslechnout projevy politiků.

Tito lidé se natlačili do horní poloviny Václavského náměstí hned vedle povolené demonstrace, přestože nahlásili vlastní demonstraci v dolní polovině náměstí.

Policie nezasáhla hodinu a půl. Evidentně čekala, zda se podaří vyprovokovat účastníky demonstrace k nějakým odvetným akcím proti narušovatelům.

Nepodařilo se a tak policie po mnoha výzvách vytlačila provokatéry z horní poloviny náměstí.

Tito tzv. "slušní lidé" a "antifašisté" bušili do hrnců, ječeli a pískali do megafonů a roztáčeli sirény i v době, kdy se zpívala česká národní hymna.

Demonstrace po jejich pacifikaci proběhla v klidu a v nadnesené náladě.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bruselska-slec...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Okamura svoláva demonstraci proti diktátu EU, Sorosjugend budou provokovat hlukem

25.4.19

Česká republika:

V centru Prahy dojde odpoledne na protesty odpůrců i příznivců Evropské unie. V horní části Václavského náměstí se od 17:00 bude konat demonstrace proti „diktátu EU“, kterou pořádá hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury.

Na demonstraci SPD vystoupí kromě Okamury i několik zahraničních hostů, například předseda nizozemské Strany pro Svobodu Geert Wilders, předsedkyně francouzského Národního sdružení Marine Le Penová nebo Gerolf Annemans z frakce Evropa národů a svobody v Evropském parlamentu. SPD na akci, kde vystoupí kapela Ortel, zahájí kampaň pro volby do Evropského parlamentu.

Na demonstraci SPD reagují pořadatelé dalších protestů. Na takzvanou Hlukovou olympiádu ve spodní části Václavského náměstí mají účastníci podle organizátorů dorazit nejlépe ve sportovním oděvu s příslušnými doplňky, například pánvemi, dudami, hrnci, trumpetami, saxofony či píšťalkami. V 16:00 pak začne na náměstí Míru protest platforem Proti projevům nenávisti, Pulse of Europe a dalších. Po projevech bude následovat průvod kolem Václavského náměstí.

________
Kdo povolil dvě protichůdné akce ve stejném místě a stejnou dobu? Jak napsal kdosi v diskuzi za článkem:

Ten, kdo povolil akci Hluková olympiáda na stejném náměstí, kde se koná demonstrace proti EU, má zřejmě zájem na eskalaci násilí v centru Prahy. Už z názvu Hluková olympiáda lze tušit, že jde o akci pro lidi, kteří místo diskuze preferují řvaní.

Mimochodem je zvláštní, že na stránkách SPD není o chystané demonstraci ani slovo.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/okamura-spd-le-penova-wil...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Dobroserové a zrádci podali návrh novely antidiskriminačního zákona, jde o velmi nebezpečnou věc

24.4.19

Česká republika:

Nepřátelé, kolaboranti, zrádci, hlupáci, prospěcháři, zkrátka celá ta chátra, kterou jsme si zvolili, podala novelu na zpřísnění antidiskriminačního zákona.

Nově by  podle normy, pod kterou jsou podepsaní poslanci ANO, Pirátů a ČSSD, mohli podávat žaloby nikoliv pouze diskriminovaní jedinci, ale například i neziskové organizace. Novela též umožňuje hromadnou žalobu, přičemž důkazní břemeno by před soudem ve všech případech leželo na žalované straně.

To je něco, co se v historii justice vyskytuje velmi málo, jestli vůbec. Myslím, že ani nejhorší diktátorské režimy takhle neohýbaly základní premisy moderního práva postaveného na řecko-římském právu starověku.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/503198-uplny-konec-sveta-novel...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Mandát pro EK k zahájení jednání s USA o dvou dohodách

24.4.19

Evropská unie:

Rada schválila mandáty pro Komisi k zahájení jednání s USA o dvou dohodách, kterými jsou:

◘ obchodní dohoda zaměřená pouze na odstranění cel na průmyslové zboží kromě zemědělských produktů;
◘ dohoda o posuzování shody, jejímž cílem by bylo odstranit necelní překážky tím, že by se firmám usnadnilo prokazování, že jejich výrobky splňují technické požadavky v EU i v USA, a zároveň by byla zachována vysoká úroveň ochrany v EU.

EU je nyní připravena zahájit s USA jednání. Budou se týkat pouze velice omezeného souboru otázek vyplývajících z červencového společného prohlášení předsedy Junckera a prezidenta Trumpa. Mandáty také jasně stanovují, že směrnice pro jednání o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) dohodnuté v červenci 2013 musí být považovány za nepoužitelné a již nerelevantní.

Komise povede jednání jménem EU, přičemž zajistí vhodnou komunikaci se všemi relevantními zúčastněnými stranami EU, včetně občanské společnosti a hospodářských subjektů. Konečnou dohodu bude muset uzavřít Rada po obdržení souhlasu Evropského parlamentu.

Zdroj: https://www.consilium.europa.eu/cs/press/press-releases/2019...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 5

 Dominik Feri dostal na budku a pražská kavárna se zalyká rozhořčením

22.4.19

Česká republika:

Oblíbený exot pražské kavárny a všech protičeských sil v politice, jedenadvacetiletý "politik" a poslanec spolurozhodující o našich životech, míšenec Domink Ferri dostal na ožíračce eufeministicky nazvané košt vína, po tlamce. Jak a proč, noviny nepíšou, zato jsou plné odsudků a rozhořčení, přičemž ve vzduchu visí jak Damokluv meč rasově podmíněný útok.

Drahoušek Feri ještě ze sanitky psal na sociální sítě a pořizoval selfíčka.

Politikové a média ve službách páté kolony se zalýkají rozhořčenímn a odsudky, většině normálních lidí je to jedno.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/feri-poslanec-top-09-slus...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 13

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 5

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 8

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
232 344,06 Kč

Poslední aktualizace: 31.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 304 665