Ve zkratce

Stránka:

 Kolín nad Rýnem: levicoví extrémisté vtrhli na besedu AFD a zranili policistu

21.12.18

Německo:

Poslanci AfD pozvali k veřejné debatě kromě členů strany i zájemce z řad veřejnosti. Debata se konala v sále Rautenstrauch-Joest-Museum v Neumarktu.

Kromě zájemců o debatu však na akci dorazily desítky levicových extrémistů, kteří rozvinuli protestní banery, řvali a křičeli a požadovali zrušení akce.

Dokonce zaútočili i na poslance na jevišti.

Po nějaké době dorazila policie a vyčistila jeviště. Během operace byl jeden policejní důstojník stažen z pódia a zraněn (podle hlášení police).

Toto prohlášení však okamžitě zpochybnily místními média. Levičáci přece nemohou být sami o sobě násilní ...

U 40 levicových výtržníků zjistila policie identitu - dopustili se porušení zákona o shromažďování a odporu proti policistům. Poté byli vykázáni z místa incidentu.

Zdroj: http://www.pi-news.net/2018/12/koeln-linksextremisten-stuerm...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Německá letiště jsou v pohotovosti - čtyři podezřelí teroristé si fotili letiště ve Stuttgartu

21.12.18

Neurčeno:

Největší letiště v Německu jsou v pohotovosti po tom, co byli na letišti ve Stuttgartu spatřeni čtyři podezřelí teroristé.

Policie říká, že hledá syna a otce z Severního Porýní-Vestfálska a dvě další osoby, kteří fotografovali letištní terminál a pozemky.

Podrobnosti o podezřelých byly předány německé policii tajnou službou Maroka.

Policie uvedla veřejnoprávní televizní stanici ARD, že na německých letištích jsou bezpečnostní síly v pohotovosti. Bild uvádí, že varování bylo rozšířeno na všech 14 hlavních uzlů.

Od útoku ve Štrasburku před týdnem byla podezřelá aktivita zaznamenána na letišti Stuttgart a na letišti Charles de Gaulle v Paříži.

Otec a syn byli zachyceni na kamerách, když fotografovali letiště, ale zmizeli, než policie dorazila.

Mluvčí policie Roman Strohmayer řekl: "Zjistili jsme pokusy o špionáž na letišti ve Stuttgartu a ve spolupráci se státní policií jsme masivně zpřísnili naše bezpečnostní opatření."

Zdroj: https://gellerreport.com/2018/12/german-airports-terror-aler...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 V Německu najelo auto do lidí na zastávce. Pachatel s bosenskými kořeny se podle policie „pokoušel o sebevraždu“

21.12.18

Německo:

Podle místní policie sjel řidič s bosenskými kořeny z nepotvrzených příčin ze silnice a najel do skupiny lidí stojících na autobusové zastávce.

Zraněno bylo podle informací policie devět lidí ve věku 17 až 67 let. Šest z nich skončilo v nemocnici. Osobou, která zemřela, by měla být podle portálu Bild osmaosmdesátiletá žena.

Hospitalizován byl i řidič vozu. U něj první indicie policie naznačují, že muž chtěl tímto způsobem svůj život ukončit.

Existují náznaky, že se muž mohl pokusit o sebevraždu,“ sdělila mluvčí policie Ramona Hörstová.

______
Takže od nynějška chtějí- podle neotřelého německého výkladu -  všichni sebevražední atentátníci jen spáchat sebevraždu.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Nemecku-naje...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Žlučovitost odpůrců Zemana je dech beroucí

21.12.18

Česká republika:

Na blogu Jana Zímy jsem narazil na text Jste důchodce ? Jen si v té tramvaji pěkně stůjte !! Autor popisuje incident v tramvaji, kdy rázná šedesátnice napadla sedícího mladého kluka s berlí a ortézou, že ji nepustil sednout. Paní berli na začátku přehlédla a neustoupila, ani když už viděla, že kluk těžko stojí. Tady mohl příběh skončit, ale autor cítil nutkavou potřebu politického školení:

Moje kamarádka stočila hovor jinam, provokativní otázkou jestli paní náhodou posledně nevolila Miloše Zemana za prezidenta.

"No bodejť, vždyť to je taky jedinej......." začala odpověď která trvala ještě někok vět.

Jinými slovy důchodci, kteří prudí v tramvaji, jsou voliči Zemana. Ta zkratka je dech beroucí svým podrazáctvím a trapností.

A jako třešnička na dortu za článkem chybí diskuze. Pro jistotu. Jak typické pro tuhle sortu nenávistných zbabělců...

Zdroj: https://janzima.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=691224

Klasifikace: kuriozity,politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 EK oznámila finanční pomoc 305mil.Eur 4 zemím v souvislosti s migrační krizí...

21.12.18

Evropská unie:

Európska komisia (EK) vo štvrtok (20.12.2018) oznámila, že poskytla dodatočnú pomoc štyrom členským krajinám EÚ v hodnote 305 miliónov eur v záujme riešenia nelegálnej migrácie a lepšieho riadenia štátnych hraníc. Finančná pomoc je určená pre Grécko, Taliansko, Cyprus a Chorvátsko.

Finančná pomoc má podporiť úsilie o zvýšenie kapacity prijímania utečencov, o ochranu obetí obchodovania s ľuďmi a o posilnenie kapacity kontroly a riadenia hraníc. Núdzové financovanie bude poskytnuté cez Fond pre azyl, migráciu a integráciu (AMIF) a Fond pre vnútornú bezpečnosť (ISF).

Eurokomisár pre migráciu, vnútorné veci a občianstvo Dimitris Avramopulos v správe pre médiá spresnil, že EK je odhodlaná pokračovať v podpore členských štátov vystavených migračným tlakom.

"Dodatočné sumy vo výške 305 miliónov eur, ktoré boli tento týždeň udelené niekoľkým krajinám, pokryjú naliehavé potreby. Zaistia, aby noví prichádzajúci boli vhodne ubytovaní a mali prístup k potravinám a vode, aby bola zaručená ich bezpečnosť a bezpečnosť najzraniteľnejších osôb a aby v prípade potreby boli posilnené hraničné kontroly," uviedol komisár.

Zdroj: http://www.teraz.sk/ekonomika/eurokomisia-udeli-statom-eu-po...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 0

 Rána do čelisti doprovázena křikem "nenávidím bílé!" není podle soudce hate crime

19.12.18

Kanada:

Tamara Crowchief mohla volat "nenávidím bílé" když zaútočila na běložku Lydia White a vyrazila jí zuby, ale podle soudce její útok nebyl rasově motivován a nenaplnil skutkovou podstatu zločinu z nenávisti. Tamara Crowchief je eskymačkou, tedy v Kanadě chráněnou rasou spadající pod označení indigenous Canadian. K útoku došlo před hospodou v Calgary, Lydie White nijak neprovokovala, Tamaru Crowchief neznala a ani s ní nemluvila.

"Útočnice křičela nenávidím bílé a pěsti vyrazila zuby poškozené, ale není žádný důkaz, co útočnice mínila ... a zda zastává nebo prosazuje ideologii, podle které na poškozenou zaútočila," řekl soudce a odsoudil Tamaru Crowchief k 12 měsícům podmíněně a nařídil jí absolvovat psychologické konzultace.

Takže mám dotaz na soudce Harry Van Hartena, který toto ostudné rozhodnutí vydal: Co ještě by tedy musela barevná Tamara udělat, aby to soudce uznal jako rasově motivovaný zločin z nenávisti?

Zdroj: https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2016/07/07...

Klasifikace: polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Dvě turistky z Norska a Dánska byly zavražděny v Maroku, 60 km od Marakéše

18.12.18

Maroko:

Dvě turistky z Norska a Dánska byly zavražděny v Maroku v horské oblasti cca 60 km od Marakéše. Oběti měly uříznuté hlavy.

Dánce Louise Vesterager Jespersenové bylo 24 let, Norce Maren Uelandové bylo 28 let. Její matka tvrdí, že prioritou Maren byla bezpečnost a že dívky před nástupem na tuto cestu přijaly veškerá bezpečnostní opatření.

Tato vražda evropských dívek symbolicky podtrhuje přijetí OSN Globálního paktu pro migraci v Marakéši a OSN Globálního paktu o uprchlících.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=en&js=y&u=...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 17

 Česku a spol. hrozil vyloučením z Schengenu. Nyní belgický premiér oznámil demisi

18.12.18

Belgie:

Belgický premiér Charles Michel v úterý před poslanci oznámil demisi, neboť opozice navrhla vyslovit jeho vládě nedůvěru.

Michel vedl od minulého týdne menšinový kabinet, protože původní koalici předtím kvůli neshodám ohledně podpoření migračního paktu OSN opustila největší strana Nová vlámská aliance (N-VA).

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/belgicky-premier-oznamil-demisi-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 ANO a ČSSD zablokovaly snahu SPD debatovat o uprchlickém paktu

18.12.18

Česká republika:

Vládní kluby ANO a ČSSD zablokovaly snahu poslanců SPD Tomia Okamury, aby se ve Sněmovně debatovalo o globálním paktu o uprchlících. Okamura v souvislosti s vyjádřeními premiéra Andreje Babiše (ANO) o postojích k paktu obvinil ministerského předsedu ze lži.

Ministr vnitra Jan Hamáček citoval před poslanci pondělní usnesení vlády, že se nepřipojí k migračnímu paktu, ale podpoří v OSN zprávu,která se odvolává na pakt o uprchlících.

„Je rozdíl, kdo je uprchlík a kdo je migrant,“ zdůraznil. Petříček odmítl interpretace, že uprchlický pakt může přinést globální mechanismus přesídlování, v textu podle něho naopak stojí,že uprchlíci se mají co nejrychleji vrátit do domovských zemí.

Pakt podle ministra nezavádí žádné nové povinnosti, závazky vyplývají už ze Ženevské konvence.

______
Lže - pakt o uprchlících zavádí přesídlování uprchlíků do třetích zemí - na dobrovolné bázi.

Návrat uprchlíků musí být pouze dobrovolný.

Pakt zavádí slučování rodin a včlenění uprchlíků do sociálních, zdravotnických,vzdělávacích systémů a do pracovního trhu.

Pakt zavádí uprchlíky před klimatickými změnami,před přírodním katastrofami, genderovým násilím atd.

Nic z toho Ženevská konvence neobsahuje.Naopak předpokládá, že se VÁLEČNÍ uprchlíci po skončení konfliktu vrátí do zemí původu.

Je to zrada.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/ANO-a-CSSD-zab...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Zradili nás. Česká republika podpořila globální pakt o uprchlících

18.12.18

Česká republika:

Premiér Andrej Babiš odmítá, že by Česká republika v OSN podpořila globální pakt o uprchlících. První z dokumentů, globální pakt o migraci, země odmítá. Jenže média od rána mluví o tom, že čeští diplomaté na Valném shromáždění OSN pakt o uprchlících přímo podpořili. Důsledky za jednání našich diplomatů může silně pocítit ministr Petříček.

 "Ne, ne, jedná se o dva dokumenty. Globální pakt o migraci, tzv. Marrákešský pakt, od kterého jsme ustoupili, se hlasuje až ve středu. A tento pakt nepodpoříme, budeme hlasovat proti. Včera se pouze hlasovala právně nezávazná rezoluce Úřadu vysokého komisaře, která je v souladu se Ženevskou konvencí z roku 1951 a která nemá aboslutně žádný vliv ani dopad na migrační politiku vlády," tvrdí Babiš.

______
Takže nás zradili. Babiš mlží. Je to typicky salámová metoda.Jasně. Právně nezávazný dokument. Jako ten druhý. Tak proč se o něm hlasuje? Všimněte si, jak si hrají se slovíčky. Pakt o migraci prý není totéž, co pakt o uprchlících. Je mi z toho úzko a těžko. Dělají si z nás prdel. Jenže v tomto případě jde o naše existence.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlicky-pak...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 9

 Miss Universe 2018 & transgender

17.12.18

Neurčeno:

Jednou z favoritek letošní Miss Universe, jejíž finále proběhne už dnes večer v Thajsku, je Španělka Ángela Ponce (27), která se narodila jako muž. Miss Universe se tak poprvé účastní transgender modelka, a ne jedna. Také Mongolka Belguun Bacuch (25) nebyla ženou od narození.

Zdroj: https://revue.idnes.cz/finale-miss-universe-se-poprve-ucastn...

Klasifikace: polit.korekt,feminismus Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 2

 Pochod čertov v Piešťanoch: “Nech peklo vládne tomuto mestu! Spolu to dokážeme”, nieslo sa ulicami

17.12.18

Slovensko:

Ani protestné petície občanov nepomohli a nepohli primátorom, aby zastavil druhý ročník kontroverzného pochodu čertov v Piešťanoch. To, že nešlo o žiaden institný folkloristický festival dokazuje aj skutočnosť, že masky a transparenty evokovali reálny satanistický podtext. Obzvlášť transparent, na ktorom sa písalo: “Nech peklo zavládne tomuto mestu! Spolu to dokážeme! Satan.” Podľa viacerých reakcií na sociálnych sieťach išlo o verejnú propagáciu diabla.

To, že sa tento pochod organizoval tesne pred jedným z najvýznamnejších sviatkov kresťanov na svete, poukazuje na to, že jeho cieľom bolo provokovať a urážať.

--
Je to už druhý podobný pochod v piešťanoch. Minulý rok sa konala za veľkých protestov prvá pokusná akcia, ktorú na nátlak verejnosti primátor na poslednú chvíľu zakázal, ale organizátori pochodu zákaz odignorovali.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/pochod-certov-v-piestanoch-nech-...

Klasifikace: polit.korekt,nabozenstvi Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 4

 Proti demonstrantům odsuzujícím globální pakt OSN o migraci bylo nasazeno vodní dělo a policejní mlátičky.

16.12.18

Belgie:

V Bruselu proběhly hned dvě demonstrace ke globálnímu paktu o migraci - větší jej odsuzovala a menší schvalovala. Ta větší byla samozřejmě brutálně rozehnána pomocí obušků a vodních děl a ta menší mohla proběhnout v klidu pod dohledem extrémistů z Antify. Západoevropská multikulturní totalita stupňuje potlačování "nesprávných" názorů.

Zdroj: https://youtu.be/2nW4fwournE

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 1

 Prezident Srbska sa obrátil na srbský ľud: „Je úplne zrejme, že Albánci nechcú kompromis a za všetkým stoja USA, Veľká Británia a Nemecko ...”

16.12.18

Srbsko:

Albánsko ilegálne a protizákonne vytvorilo armádu, aj keď to zakazuje rezolúcia Rasy bezpečnosti OSN. Západné veľmoci však mlčia…

„Albánci, ako aj ich sponzori,celému svetu ukázali, že nemienia dodržiavať žiadne zákony. Plánujú otvorené napadnutie Srbska.

Chceme mier a vynaložili sme obrovské úsilie, aby ten mier bol zachovaný.

Priština však v šiestich z pätnástich bodov dohody mala iba jeden záväzok – formovanie Spolku srbských občín, ale Albánsko ani to nemieni robiť.

„Je úplne zrejme, že Albánci nechcú kompromis a za všetkým, čo robia, stoja USA,Veľká Británia a čo sa týka armády, ešte aj Nemecko,“ uviedol Alexandar Vučić.

Pripomenul, že Srbsko požiadalo o zvolanie mimoriadneho zasadnutia Rady bezpečnosti OSN.

„Som presvedčený, že veľmoci by nemali zbavovať Srbsko práva informovať svet o tom, ako sa porušujú zákony na Západnom Balkáne a aké hrozby a riziká pre zachovanie mieru prinášajú podobné rozhodnutia veľmocí.

Že by sa niekto bál, že malé Srbsko dokáže niekoho vystrašiť?“

„Počítame s tým, že predsa existujú demokratické štáty a tie by si chceli počuť hlas Srbska a to,čo my a okolité krajiny chceme povedať.Počítame s tým,že nás chcú počuť,“ zdôraznil Alexandar Vučić.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/prezident-srbska-sa-obratil-na-s...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 A je to tu: českí poslanci navrhujú zmenu pohlavia úradným vyhlásením pre 12-ročné deti

16.12.18

Česká republika:

Tento týždeň sa českí poslanci zaoberali prerokovaním novely občianskeho zákonníka,ktorá by mala umožniť zmenu pohlavia vyhlásením na úrade bez nutnosti chirurgických zákrokov.

Ministerstvo spravodlivosti navrhlo povolenie v rozhodovaní o tejto záležitosti aj deťom od 12 rokov.

S návrhom prišla verejná ochrankyňa práv Šabatová.

A presadzuje ju i minister Kněžínek (nestraník za ANO).

Šabatová odôvodnila iniciatívu nasledovne:„Dôsledkom (súčasnej) právnej úpravy sú hlavne praktické problémy v živote trans ľudí,ktorí chirurgický zákrok z vážnych či osobných dôvodov podstúpiť nemôžu či nechcú a úplné úradné zmeny pohlavia nemôžu dosiahnuť.”

Odborníci upozorňujú na viacero možných ťažkostí, ktoré novela môže spôsobiť:

„Zmena pohlavia bola dosiaľ podmienená chirurgickou premenou. A keď by teraz nemala byť, bude sa stávať, že človek bude mať úradne jedno pohlavie, ale orgány druhého pohlavia. 

To môže mať veľa praktických dopadov. Dnes musia byť napríklad v nemocniciach hospitalizovaní muži oddelene od žien a je otázka, ako sa to potom bude vnímať.”

Ministerstvo vnútra sa tiež postavilo proti novele: „Veková hranica 12 rokov pre zmenu pohlavia je z nášho pohľadu neprijatelne nízka.”

_____
Psychické problémy dětem a mimikry pro úchyly. S novou identitou do dámských sprch!

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/ceski-poslanci-navrhuju-zmenu-po...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 V Bruselu se demonstrovalo proti migračnímu paktu OSN

16.12.18

Belgie:

Organizátory protestu bylo několik pravicových a krajně pravicových vlámských skupin.

Po demonstraci pravicových skupin proti migračnímu paktu OSN policie v Bruselu nasadila slzný plyn a vodní dělo. Podle agentury Belga demonstranti po manifestaci poblíž sídla Evropské komise házeli kameny a různé předměty. Policie se je snažila rozehnat.

„Pochodu proti Marrákeši“, který byl namířen proti paktu OSN uzavřeném minulé pondělí v marockém městě, se podle policie zúčastnilo kolem 5500 lidí. Podle belgické agentury požadovali upřednostňování „vlastního národa“, uzavření hranic a odstoupení belgického premiéra Charlese Michela. Jeho vláda se přes spory uvnitř koalice rozhodla k migračnímu paktu OSN přistoupit.

Videa z demonstrace jsou v odkazu.

Zdroj: http://www.infovojna.sk/article/video-proti-migraci-za-vlast...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Act V - demonstrace ve Francii

16.12.18

Francie:

Ve Francii se opět demonstrovalo za snížení daní, za všeobecné referendum (RIC), za vystoupení z EU a NATO, za oddělení komerčního a investičního bankovnictví a rozbití velkých bank, proti masové migraci, proti elitě a lživým médiím ...

Protestů se v celé Francii účastnilo 66.000 lidí.

 Minulou sobotu protestovalo 125.000 lidí.

V Paříži protestovaly 3.000 lidí, zadrženo bylo 179 lidí, 144 je ve vazbě, 9 zraněno.

Proti protestům bylo mobilizováno 69.000 policistů, z toho 8.000 zasahovalo v Paříži.

Ve Francii dál pokračují blokády některých palivových skladů a hraničního přechodu se Španělskem.

Videa z protestů v Paříži.

Mobilizace v provinciích.

Británie:14. 12. cca 60 Žlutých vest blokovalo tři mosty v Londýně a požadovalo skutečný Brexit.

Protestovalo se i v Holandsku.

A v Bruselu v Belgii.

A na Novém Zélandě.

Pár se ji odvážilo protestovat i v Německu v Kolíně za svoboná média.

Zdroj: http://www.fdesouche.com/1126477-gilets-jaunes-acte-v-mobili...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Jak francouzští policisté zasahují proti mírným demonstrantům

15.12.18

Francie:

Macron vyzývyl před Actem č. 5 ke klidu. Video ukazuje, jak francoužtí policisté před dvěma týdny zacházeli s mírnými demonstraty ŽV.

Zdroj: https://twitter.com/worldnewsevery/status/107386908889455001...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 3

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 0

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Vláda chce vytunelovat ze státního rozpočtu další 2 miliardy27.07.20 02:28 Česká republika 3

Katedrálu v Nantes zapálil černošský migrant z Rwandy26.07.20 09:45 Francie 8

Hoax v přímém přenosu (bohužel)24.07.20 20:48 Řecko 1

Teror lůzy: Spisovatelka souhlasila s Rowlingovou, že muži nemenstruují. Je bez práce24.07.20 18:05 Neurčeno 7

Deset migrantů 2,5 hodiny znásilňovalo 18ti letou Němku24.07.20 12:14 Německo 2

Bílý muž chrání vlastním tělem partnerku, kterou napadla tlupa agresivních černošek21.07.20 16:16 USA 9

Jak vznikají mrtví: chlápek, který se zabil na motocyklu, je veden ve statistice zemřelých na kovid21.07.20 15:43 USA 2

Zajímavý projev poslankyně Sary Cunialové v italském parlamentu 14.5.202018.07.20 12:50 Itálie 0

Ve Francii už zase hoří katedrála18.07.20 11:04 Francie 10

Nikdo nezemřel na koronavirus! Důležitá odhalení Dr. ​​Stojana Alexova, titulky CZ15.07.20 19:46 Bulharsko 9

Lidé, s koronavirem je to jinak!15.07.20 18:51 Česká republika 2

Trump ruší privilegia pro Hong Kong15.07.20 15:50 USA 1

Měnové kurzy

USD
22,38 Kč
Euro
26,30 Kč
Libra
29,21 Kč
Kanadský dolar
16,69 Kč
Australský dolar
15,91 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
21,09 Kč
Čínský juan
3,21 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,62 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 057,21 Kč
1 unce stříbra
542,56 Kč
Bitcoin
254 521,27 Kč

Poslední aktualizace: 3.8.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 766 702