Ve zkratce

Stránka:

 Noční vlak veze americké tanky přes ČR a Slovensko na Ukrajinu

5.10.18

Slovensko:

[AE News] Noční vlak veze přes Slovensko další americké tanky na Ukrajinu! (04-Oct-2018) from AE News on Vimeo.

Chmurný článek na AE News upozorňuje na skutečnost, že Američané vykládají v Hamburku vojenskou techniku a vezou ji nočními vlaky přes ČR a Slovensko na Ukrajinu. Všímá si také nedávné výzvy českého ministerstva obrany, že máme zpevnit mosty kvůli technice NATO.

Tohle nevypadá vůbec dobře. Přečtěte si celý článek - viz odkaz.

Zdroj: https://aeronet.cz/news/exkluzivne-nejnovejsi-zabery-nocniho...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Írán v roce 1970

4.10.18

Írán:
[...]

Od té doby se hodně změnilo, že?

Zdroj: https://twitter.com/OnlineMagazin/status/1047455667131437058

Klasifikace: Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Takhle vítají Italové Salviniho

4.10.18

Itálie:

Kdy jste naposledy viděli podobnou scénu s Merkelovou, Macronem nebo Mayovou?

Zdroj: https://twitter.com/OnlineMagazin

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Američané už podruhé v tomto týdnu vyhrožujou Rusku vojenským zásahem

4.10.18

USA:

Velvyslankyně USA při NATO Kay Baileyová Hutchisonová prohlásila, že Amerika v krajním případě zlikviduje nové ruské rakety, jejichž vývojem Moskva podle Američanů porušuje odzbrojovací dohodu z 80. let. Američané tvrdí, že Rusko do svého arzenálu zařadilo novou střelu Novator 9M729 (v kódu NATO SSC-8). To by mu umožnilo rychlý jaderný úder na země Severoatlantické aliance, píšou iDnes.

Je to už druhá vážná vyhrůžka v několika dnech. Nedávno vyhrožovali zablokováním námořních cest pro ruské lodi; tvrdili, že vozí naftu KLDR. Krvelační štváči, odporné, nelidské kreatury se zdají být na steroidech, jak slintají po konfliktu s Ruskem.

Jinak si všimněte, že vyhrůžku zase pronesla ženská. Je to potvrzení mého nedávného tvrzení, že pokud se žena dostane do vysoké pozice, je mnohem odpornější a nebezpečnější než chlap. (Merkelová, Mayová, Clintonová, z našich třeba Jourová)

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/rusko-usa-rakety-nato-hutchinsonova-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Orbán skritizoval postupy Clintonovej a eurokomisára za propagáciu masovej migrácie

3.10.18

Maďarsko:

Premiér Orbán sa na zasadnutiu Valného zhromaždenia OSN v New Yorku upriamil na vystúpenie komisára Európskej komisie pre migráciu Dimitrisa Avramopoulosa a prezidenta USA Donalda Trumpa.

Podľa Orbána je úlohou eurokomisára zastupovať každý členský štát, a ak to nerobí, “mal by sa zdržať vyjadrovania názoru v mene EÚ”.

Avramopoulos totiž obhajoval migráciu, s ktorou niektoré členské krajiny nesúhlasia, a to “nielen Maďarsko či len väčšina stredoeurópskych krajín, nielen V4, ale už aj Taliani, a dokonca aj Rakúšania a Bavori”.


“Tento jemný kolega tam prišiel a povedal, že migrácia je dobrá, migrácia musí pokračovať, musí sa realizovať program presídľovania migrantov a EÚ sa bezvýhradne chce zúčastniť Migračného kompaktu OSN, ktorý podporuje presídľovanie ľudí z jednej časti sveta do iného, inými slovami migráciu. Nezískal nijaké povolenie od kohokoľvek, aby to povedal,” vyjadril sa Orbán na adresu eurokomisára.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/orban-skritizoval-postupy-clinto...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 MPO spustilo akci: Migranti z Indie a Ukrajiny na vysoce kvalifikovaná místa v ČR

3.10.18

Česká republika:

Dne 19. září 2018 rozhodl "Koordinační orgán pro ochranu hranic a migraci" s okamžitou účinností o rozšíření projektu Ukrajina o Indii a ve stejný den MPO spouští příjem žádostí v rámci projektu "Zvláštní postupy pro vysoce kvalifikované zaměstnance z Ukrajiny a Indie" (dále jen „Projekt“).

Projekt "Zvláštní postupy pro vysoce kvalifikované zaměstnance z Ukrajiny a Indie" umožní jednoduší vstup až 500 vysoce kvalifikovaným státním občanům Indie na území ČR.

Doposud se projekt vztahoval pouze na vysoce kvalifikované pracovníky z Ukrajiny, přičemž kvóta pro ukrajinské zaměstnance činila také 500 žádostí ročně.

Příjem žádostí o modré nebo zaměstnanecké karty bude pro uchazeče indické státní příslušnosti zařazené do Projektu probíhat od 1. října 2018 na Zastupitelském úřadě ČR v Novém Dillí.

O podaných žádostech bude rozhodovat Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR na základě doporučení podnikatelské reprezentace (tedy soukromých korporací).

"Koordinační orgán pro řízení ochrany státních hranic a migraci" disponuje pravomocí přijímat nezbytná opatření v oblasti migrace a ochrany státních hranic.

Slouží také jako platforma pro diskuzi o dalším směřování migrační politiky.

_____
Krůček po krůčku.

Zdroj: https://www.mpo.cz/cz/zahranicni-obchod/ekonomicka-migrace/r...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Předseda Federace německých řemeslníků: Dejme šanci odmítnutým žadatelům o azyl

3.10.18

Německo:

Předseda Federace německých řemeslníků, Wollseifer, požaduje, aby integrovaní migranti, kterým byl odmítnut azyl, nebyli deportováni.

Pokud se tito migranti již naučili německy, absolvovali školení a mají práci, mělo by u nich být přehodnoceno rozhodnutí o neudělení azylu, řekl Wollseifer.

Tvrdí, že v Německu chybí cca 200.000 -250.000 řemeslníků.

______
Ke Globálnímu kompaktu pro migraci nakonec dojdeme - krůček po krůčku, ale dojdeme.

Kolikpak miliónů za to dostal?

A stejně tak naše Hospodářská komora a Svaz průmyslu?

Zdroj: https://jungefreiheit.de/politik/deutschland/2018/handwerksp...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Genderman roku a Otevřená společnost

3.10.18

Česká republika:

Převzatý text ze Zdroje:

Smyslem iniciativy Genderman je snaha pomáhat mužům vymanit se z dobové patriarchální role a díky tomu žít svobodněji a přitom férověji ve vztahu k ženám. Specificky mužských výzev ubývá, ale naléhavost jedné výzvy s postupujícím časem neustále roste. Jde o výzvu ženám skutečně nedostupnou: sebereflexi mužství. Sami sebe můžeme v zrcadle nahlédnout opravdu jen my sami. Iniciativa a stejnojmenný projekt Otevřené společnosti o.p.s. se k tomu snaží vytvořit bezpečný prostor. Cílem je zjistit, co muži mohou/mají/musí dělat, aby se úroveň genderové rovnosti v České republice zvýšila.

Nominace: 27.9.-31.10.2018

 

Zdroj: http://www.otevrenaspolecnost.cz/genderman

Klasifikace: polit.korekt,feminismus Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 0

 I v ČR už začínají řádit šílení feministé

2.10.18

Česká republika:

Spisovatel Viewegh napsal, že ošahávání na střední škole nemusí být nutně znásilnění, zvlášť když si na to "oběť" vzpomene po 36 letech.Viewegha nemusím, ale v tom s ním souhlasím.

Na to mu odpověděl právník Pavel Houdek. Houdková odpověď je ve stylu amerických feministů a byla prezentována na Lidovkách. Mimo jiné napsal: "Označit jednání, které má zjevné znaky trestného činu znásilnění (ve stádiu pokusu) jako „nevinný gymnaziální petting“ chce notnou dávku ignorace a hodně pevný žaludek. Nevinný petting skutečně nikomu nevadí, protože „nevinné“ jednání předpokládá oboustranný souhlas. A vězte, že i české hovado pozná, že dotyčná s jeho jednáním nesouhlasí, pokud ji u toho musí jeho kamarádi držet."

Znaky trestného činu? Nutný oboustranný souhlas? To jako se má 15letý zeptat své stejně staré kamarádky hele, já ti teď sáhnu na prsa, jo? A neměl by si to nechat pro jistotu i podepsat? Houdek musí být pěkný suchar. Žádná normální holka neřekne ANO, ledaže by to byla ku..va.

Děsivé, že takoví hlupáci už kalí vodu i u nás.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/viewegh-sloupek-pavel-houdek-pravnik...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Kto je za propagandou miešania rás v reklamách?

2.10.18

Neurčeno:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?=9fvR-dQJCYI

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Britská LGBT indoktrinácia 6-ročných detí zážitkovou formou

2.10.18

Británie:

Britský vzdelávací systém sa čoraz viac liberalizuje. V niektorých momentoch to už zachádza do extrémov. Ako ukazuje video zverejnené na YouTube, niektoré školy nabádajú malé deti, aby sa vžívali do homosexuálnych vzťahov. Deti tu hrajú scénky, v ktorých predstavujú homosexuálne páry. Malé deti na hodinách píšu homosexuálne zaľúbené listy, rozprávajú sa o vzťahoch medzi LGBT osobami a ich učiteľka je pri tom lesbička.

V škole navyše už neexistujú ani tradičné britské uniformy pre chlapcov a dievčatá. Zaviedli sa nové – tzv. unisex rovnošaty.

Pedagogička následne vysvetlila, že jej ide o to, aby deti už v mladom veku objavili určitú diverzitu, ktorá sa nachádza všade okolo nás. Keď sa to deťom predstaví v takom mladom veku, budú to neskôr považovať za úplne normálne, dodáva učiteľka.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/takto-vyzera-lgbt-indoktrinacia-...

Klasifikace: polit.korekt,sex Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 2

 Květen 2017:Evropský parlament naléhá na Afriku, aby vytvořila "kontinent bez hranic" ve stylu EU

2.10.18

Evropská unie:

Poslanci Evropského parlamentu navštívili Afriku ve snaze rozšířit a vyvézt svůj prosperující model "otevřených hranic".

Během návštěvy se evropští poslanci setkali se svými pan-africkými protějšky v Midrandu v Jižní Africe.

V šokujícím vývoji Africká unie (AU) odsouhlasila plán na zavedení jednotného pasu modelovaný podle Schengenského prostoru EU, který umožňuje volný pohyb osob.

Evropský projekt otevřených hranic se stal globální iniciativou(=Globální kompakt pro migraci).

Vedoucí představitelé Africké Unie oznámili, že s pomocí EU plánují přeměnit kontinent na oblast bez hranic.

Do roku 2018 chtějí zrušit nutnost víza pro Afričany, kteří navštěvují africké země, a domluvit se na dohodě o volném obchodu na celém africkém kontinentu.

Michael Gahler, německý politik a poslanec Evropského parlamentu, řekl:

"Máme zkušenosti se společnou spoluprací, společným obchodováním a vytvářením společných politik.

Otevřené hranice přinesly prosperitu a práci. Budeme se snažit povzbudit a dotlačit Afriku k tomu, aby jednala společně."

______
To nevypadá, že by chtěli zastavit migraci, že?

Na štěstí se to zadrhává.

Přemlouvat třetí země, ve kterých vládne nestabilita, boje, války, terorismus a nakažlivé nemoci, aby otevřely hranice a umožnily volný pohyb osob, je zločinem proti lidskosti.

Zdroj: https://www.express.co.uk/news/world/803707/European-Parliam...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Na kánoích do EU: Španělsko zachránilo přes víkend cca 700 migrantů

2.10.18

Španělsko:

Španělští námořní záchranáři zachránili přes víkend 675 migrantů mezi Marokem a Španělskem.

V sobotu bylo zachráněno 405 migrantů a v neděli bylo zachráněno 270 lidí na sedmi kánoích, řekl mluvčí v neděli v noci.

Mezi migranty bylo 7 sedm dětí a kojenců, polovina migrantů byla ze subsaharské Afriky a polovina z Maghrebu.

Zdroj: http://www.fdesouche.com/1081165-pres-de-700-migrants-maghre...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Brindisi: Žadatel o azyl řádil v nemocnici

1.10.18

Itálie:

V nemocnici v Brindisi vzbudil paniku 33 letý migrant z Pobřeží slonoviny. 

Migrant začal ocelovými a hliníkovými tyčemi, které ukradl v téže nemocnici, rozbíjet vitráže.

Pak pokračoval na nemocničním parkovišti, kde rozbil čelní skla šesti vozů.

Žadatel o azyl mlátil do všeho, na co přišel, tak zuřivě, že si sám poranil ruce.

Nemocniční personál pomohl policii zuřivého násilníka přemoci.

Zjistilo se, že migrant byl před pouhými dvěma dny zatčen (a téměř okamžitě prouštěn) za krádež zboží v supermarketu v hodnotě 403 eur.

Zdroj: http://www.ilgiornale.it/news/cronache/brindisi-immigrato-di...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Vídeň: Syřan na zastávce autobusu srazil k zemi a zkopal tři staré ženy

1.10.18

Rakousko:

V pátek se ve vídeňském distriktu Alsergrund odehrál brutální útok.

41 letý Syřan nejprve obtěžoval kolemjdoucí a pak na zastávce autobusu zaútočil na tři ženy ve věku 65, 67 a 75 let, které začal bít. Když upadly na zem, zkopal je.

Ženy byly z útoku otřesené, utrpěly podlitiny a modřiny.

Syřan pak stačil ještě rozbít několik výloh a opět obtěžovat kolemjdoucí, než byl konečně zadržen policisty.

Zdroj: http://www.fdesouche.com/1081059-vienne-autriche-trois-femme...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Macron klesl na samé dno. Bravo!

1.10.18

Francie:

Francouzský prezident Macron se na své oficiální cestě do Francouzských Antil nechal vyfotit se svými voliči.

Z té fotky jakoby na nás hleděl osud Evropy - kriminálníci po stranách a šašek uprostřed.

Zdroj: http://www.leparisien.fr/politique/une-photo-de-macron-avec-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 11

 Hamáček na shromáždění OSN v New Yorku: Odsuzujeme okupaci Krymu, podporujeme agendu lidských práv a zrušení veta v hlasování RB OSN

30.9.18

Česká republika:

Na rozdíl od Szijjárta se Hamáček ke Globálnímu kompaktu pro migraci vůbec nevyjádřil - a tím ho podpořil.

Hamáček nepřímo odsoudil okupaci Krymu a vyslovil podporu generálnímu tajemníkovi OSN Antoniu Guterresovi při jeho snaze o reformu Organizace spojených národů včetně Rady bezpečnosti:

„Pro Radu bezpečnosti OSN se bohužel v posledních letech staly charakteristické blokovací taktiky, spíše než spolupráce. Česká republika plně podporuje reformu Rady, tak aby odrážela realitu dnešního světa."

ČR tedy podle Hamáčka podporuje zrušení práva veta v Radě bezpečnosti OSN.

Ale právě právo veta protichůdných sil zabraňuje zneužití a zkorumpování RB OSN pro válečné výboje.

Hamáček chce dále navýšit peníze pro kapitolu lidských práv v OSN. (To jsou všechny ty neziskovky, které se pod rouškou obrany lidských práv podílejí na barevných revolucích, zachraňují migranty, podporují sexuální úchylky, islám jako náboženství míru, neomezenou migraci apod.) 

Hamáček také vyzdvihl cíle udržitelného rozvoje (čti OSN Agendu 2030).

______
Využití migrace jako zdroje rozvoje patří k cílům udržitelného rozvoje OSN Agendy 2030. Víme tedy přesně, kam Hamáčka s jeho vlastizrádným vlezdoprdelkovským proslovem zařadit.

Zdroj: https://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/tiskove_zpravy/x2...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Szijjártó na zasedání OSN v New Yorku: Maďarsko se nebude podílet na schvalovacím procesu Globálního kompaktu pro migraci a necítí se jím být vázáno

30.9.18

Maďarsko:

Maďarský ministr zahraničních věcí Szijjártó na 73. zasedání Valného shromáždění v New Yorku prohlásil, že se Maďarsko nebude podílet na schvalovacím procesu Globálního kompaktu pro migraci a necítí se jím být vázáno.

O tomto postoji Maďarska informoval generální tajemnici OSN Rosemary DiCarlo a prezidentku Valné hromady OSN Mariu Fernanda Espinosa Garcesovou.

Vzhledem k tomu, že reakce Evropy na migrační krizi byla neúspěchem a reakce Maďarska a dalších středoevropských zemí úspěchem, je prosazování schválení migračního balíčku nejhorší věcí, kterou OSN může udělat.

Globální migrační kompakt bude jen zhoršovat situaci, protože povzbudí miliony lidí, aby se vydali na cestu, riskovali svůj život a platili miliony dolarů do sítě pašerákům.

Kompakt je založen na falešném principu, že migrace je základní lidské právo, dodal. Základním lidským právem však je, že lidé by měli žít v míru v jejich zemi, a pokud to není možné, měla by být ochrana poskytnuta v nejbližším bezpečném místě, řekl.

Zdroj: https://dailynewshungary.com/hungary-continues-to-reject-un-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Maďarská vláda k Frontexu: Ochrana hranic nemůže být předána někomu, kdo by byl šťastný, kdyby hraniční plot spadl

30.9.18

Maďarsko:

Státní tajemník maďarské vlády, Csaba Dömötör:

"Ochrana hranic nemůže být předánána někomu, kdo by byl šťastný, kdyby hraniční plot spadl.

Maďarsko netrvalo po staletí na ochraně svých hranic, aby nyní toto právo u jednacího stolu předalo těm, kdo to nepovažují za velmi důležité."

Řekl, že na schůzce byl předložen návrh "s cílem, aby se členské státy vzdaly svého práva na ochranu hranic" a postoupily je Bruselu a Agentuře hraničních a pobřežních stráží Frontexu.

"To je pro vládu nepřijatelné z několika důvodů - z části proto, že Maďarsko je schopno chránit své hranice, a částečně proto, že mnoho politiků v Bruselu ve skutečnosti nechce chránit hranice, ale podporuje migraci."

Dömötör uvedl, že za návrhem na ochranu hranic existují i další plány podporované Bruselem, které podle jeho názoru migraci spíše podporují než zastavují.

"Jedním z nich je odebrání našeho práva rozhodnout, kdo je uprchlík a kdo je ekonomický migrant."

Zdroj: https://dailynewshungary.com/orban-cabinet-border-protection...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Arcibiskup Vigano žiada Vatikán, aby prestal mlčať a vyjadril sa ku exkardinálovi McCarrickovi, ktorý “poľoval” na mladých seminaristov

30.9.18

Vatikán:

Arcibiskup Vigano vo svojom najnovšom texte odsudzuje oficiálne miesta vo Vatikáne za ich mlčanie k svojim tvrdeniam.

Obviňuje tiež pápeža Františka, že proti nemu spustil kampaň “jemného ohovárania”.

Nalieha tiež na šéfa vatikánskeho biskupského úradu, aby prehovoril, pretože má údajne všetky dokumenty, ktoré sú potrebné ako dôkaz, že podozrenia z neprijateľného správania bývalého kardinála McCarricka sa vo Vatikáne roky ututlávali.

Vigano vo svojom prvom vyhlásení pápeža vyzval, aby v dôsledku McCarrickovej kauzy odstúpil. Tvrdí, že pápeža v roku 2013 informoval o podozreniach týkajúcich sa pohlavného zneužívania vznesených voči prominentnému kňazovi v USA, ale František v tejto veci nepodnikol nijaké kroky.

Vigano obviňuje bývalých štátnych sekretárov pôsobiacich počas pontifikátov Jána Pavla II. a Benedikta XVI., že roky ignorovali podrobné svedectvá o McCarrickom správaní a životnom štýle.

Správal sa natoľko nemorálne, že pred ním krajších seminaristov doslova ukrývali počas jeho návštev kňazských seminárov. Na krku má tiež zneužívanie maloletého chlapca.

Vigano tiež pripomína, že Benedikt XVI. v roku 2009 alebo 2010 McCarricka potrestal, ale pápež František ho rehabilitoval.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/arcibiskup-vigano-ziada-vatikan-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
21,69 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,97 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 677,18 Kč
1 unce stříbra
539,66 Kč
Bitcoin
762 695,91 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 37 931 340