Ve zkratce

Stránka:

 Italské rodiny dostanou za každého ubytovaného migranta bonus 300 eur, za italského bezdomovce nedostanou nic

22.12.17

Itálie:

Diskriminace a rasismus vůči Italům pokračuje.

Každé italské rodině, která u sebe ubytuje migranta, jsou hrazeny veškeré náklady a navíc dostane bonus 300 eur.

Jedná se hlavně o tzv. mladistvé bez doprovodu mezi 15-17 lety z Gambie, Egypta, Albánie, Eritrei, Somálska and Nigerie, a také z Bangladéše a Mali.

Italského bezdomovce by rodina musela ubytovat na vlastní náklady a bez bonusu.

______
Ve většině těch zemí není žádná válka - jde tedy o ilegální migranty, kteří ani nemusí být nezletilí, protože velká většina "nezletilých bez doprovodu" lže o svém věku.

(Jak to že se migranti z Bangladéše plaví do Itálie z Libye? Jak se proboha dostanou do té Libye, vždyť Bangladéš je až za Indií?)

Všiměte si, že Itálie nebere migranty podle platných Ženevských dohod - tedy uprchlíky před válkou.

Itálie nabírá migranty podle kritérií Globálního zákona pro migraci, který má být schválen na podzim 2018 - tedy tzv. "zranitelné migranty". Globální zákon pro migraci prosazují oligarchové za islamizovanou OSN/EU.

Itálie tedy jedná nezákonně a jednají tak i další západní země jako je Francie a Německo.

A po nás pak chtějí, abychom tyto migranty od nich v relokačních kvótách odebrali.

Jde o naprosto protiprávní jednání.

Zdroj: http://www.secoloditalia.it/2017/12/300-euro-a-chi-ospita-un...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Podnikatelé v Itálii dostanou za každého zaměstnaného migranta po tři roky 500 eur ročně, nezaměstnanost Italů tím ještě vzroste

22.12.17

Itálie:

Demokratická strana (soc. dem.) v Itálii protlačila rasistický zákon, který znevýhodňuje domácíí obyvatelstvo.

Podnikatelé v Itálii budou dostávat za každého zaměstnaného migranta po tři roky 500 eur ročně.

Nezaměstnanost Italů, která překračuje 11 %, tím ještě vzroste.

Skoro 5 miliónů Italů žije v bídě, nejlepší italské národní podniky jsou uzavírány kvůli vysokým daním.

Georgia Meloni, vůdkyně Italských bratrů, prohlásila, že tento zákon je "fackou do tváří miliónů nezaměstnaných Italů"."Bude to jeden z prvních hnusů levice, které zrušíme, až se dostaneme do vlády," dodala.

Sandra Savino z Forza Italy k zákonu prohlásila:

"Byla by to legrace, kdybychom nežili v zemi, kde stále více chudnoucí mládež odchází za prací za hranice, aby neskončila jako nezaměstnaní -  v zemi, kde mají mladé rodiny stále méně stability na to, aby přivedly na svět děti."

Jde o rasistický zákon, který dále posune probíhající genocidu evropského obyvatelstva.

Zdroj: http://www.ilgiornale.it/news/politica/lultimo-regalo-pd-coo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Google ví. Našeptávač Google: Co Němci mají...

21.12.17

Německo:

Zkuste zadat do Google text "Deutsche haben" a podívejte se, co nabízí našeptávač:

Němci mají:
- žádnou kulturu
- obavy
- žádné koule
- žádnou čest
- žádnou národní hrdost
- strach z Turků
- žádné právo na majetek

Zdroj: https://twitter.com/OnlineMagazin/status/943558217279397888

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Orbanova rodina versus rodina Merkelové

21.12.17

Evropská unie:

Zdroj: https://twitter.com/OnlineMagazin/status/943802341689524224

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Adventní okénko Německo

21.12.17

Německo:

Video je sice dva roky staré, ale stále aktuální. Alexandra Gauger pomáhá rodilým Němcům v začlenění do nové multikulturní společnosti a zpívá novou Bádensko tureckou koledu.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=l0TEordOD2E

Klasifikace: kuriozity,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 0

 Adventní okénko z Francie

21.12.17

Francie:

Podívejte se na video - viz odkaz.

Zdroj: https://video.twimg.com/ext_tw_video/937652148338270208/pu/v...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Slovenský poslanec odsúdený k pokute 5000 eur za kritické vyjadrenie na adresu Rómov

20.12.17

Slovensko:

Milan Mazurek, poslanec za stranu ĽSNS, v októbri 2016 v rámci živého vysielania relácie „Debata na telefón“ Rádia Frontinus už ako poslanec Národnej rady SR povedal: „150 miliónov eur sa ide použiť na domy pre ľudí z cigánskych komunít. To jest pre ľudí, ktorí nikdy pre náš národ, pre náš štát nič neurobili, práve naopak, rozhodli sa žiť asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém. My, ktorí žijeme slušným životom a pracujeme, tak na nás štát úplne kašle, zatiaľ čo týmto asociálom dá zadarmo úplne všetko“. (zdroj )

Bolo zahájené trestné stíhanie za prečin hanobenia národa, rasy a presvedčenia v jednočinnom súbehu s prečinom podnecovania, hanobenia a vyhrážania sa osobám pre ich príslušnosť k niektorej rase, národu, národnosti, farbe pleti, etnickej skupine alebo pôvodu rodu. Výsledok konania: pokuta 5000 eur. Samotné Rádio Frontinus za danú reláciu dostalo likvidačnú pokutu 15 000 eur od Rady pre vysielanie a retransmisiu za to, že živo vysielanú debatu s údajnými rasistickými názormi okamžite nezastavilo. (zdroj )

Proti rozhodnutiu sa odvolal prokurátor, pretože pokuta 5000 eur pre poslanca mu pripadá ako príliš nízky trest. Mazurekovi za dané výroky teoreticky hrozilo až 5 rokov väzenia. (zdroj )

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 5

 Zvláštny prístup britských imigračných úradníkov. Ak žiadate o vízum, angličtinu by ste mali vedieť maximálne na úrovni umývača riadu

20.12.17

Británie:

Zvláštny štýl uvažovania  preukázali britskí imigrační úradníci pre ktorých je výborná znalosť angličtiny dôvodom pre zamietnutie vstupného víza. Presvedčiť sa o tom mohla Alexandria Rintoul, indická manželka škótskeho inžiniera Bobbyho Rintoula.

Žena na radu svojho právnika zložila skúšku IELTS ešte počas svojej predchádzajúcej návštevy v Edinburghu a to na úrovni, ktorá jej dovoľuje študovať na ktorejkoľvek prestížnej britskej univerzite. Alexandra Rintoul mala priletieť za svojim manželom, ktorý už je v Škotsku. Avšak, aké bolo prekvapenie páru, keď zistili, že mladej žene zamietli vstupné víza, kvôli tomu, že jej angličtina „ je príliš dobrá“.

Jej manžel k rozhodnutiu imigračného úradu uviedol: „Zložila skúšku, ktorá jej umožňuje študovať  napr. na Oxforde alebo Cambridge. Asi mala zložiť skúšku, ktorá jej vystačí na umývanie riadu u predajcu kebabu.“

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/zvlastny-pristup-britskych-imigr...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 0

 Nový zákon vo Švédsku zavádza dokazovanie súhlasu s každým krokom pohlavného styku

20.12.17

Švédsko:

Mladiství vo Švédsku môžu byť odsúdení za znásilnenie, ak nedostanú verbálne alebo neverbálne znamenie súhlasu svojho partnera v každom kroku sexuálneho stretnutia. Upravuje to nový zákon, ktorý má nadobudnúť účinnosť v budúcom roku.

V každom súdnom konaní proti obvineným zo znásilnenia sa bude požadovať, aby preukázal, že jeho kroky boli schválené a vítané partnerom. Žalobca nebude musieť preukázať, že nesúhlasil – na čo predseda vlády Stefan Lofven povedal “Musíme brániť záujmy obetí.”

Minister spravodlivosti Morgan Johansson povedal, že riadok o tom, čo predstavuje dostatočný prejav súhlasu, sa bude posudzovať “od prípadu k prípadu”, ale dodal, že “očakáva, že počet odsúdení na znásilnenie stúpne”. Johansson otvorene vyhlásil, že zákon, ktorý sa má uplatňovať od júla 2018, bol zavedený ako účelný “signál švédskym mužom a chlapcom”. “Ak sa násilie páchané mužmi na ženách má skončiť, muži sa musia zmeniť,” povedal Johansson.

Vo viacerých štátoch v USA sa zaviedol podobný súhlas v súvislosti so školami. Švédsko sa stane prvou krajinou, v ktorej bude platiť univerzálny zákon. Dánsko už ohlásilo podobný návrh.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/novy-zakon-vo-svedsku-zavadza-do...

Klasifikace: politika,sex Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 3

 Projev Geerta Wilderse v Praze: Příkaz vraždit a terorizovat nemuslimské obyvatelstvo je jádrem Koránu!

20.12.17

Česká republika:

"...Řeknu Vám tolik: Děkujeme vám visegrádské státy! Váš odpor je pro nás inspirací! V západní Evropě s vámi souhlasí stále více lidí. Elity a média nám lžou.

Islám nelze reformovat. Příkaz vraždit a terorizovat nemuslimské obyvatelstvo je jádrem Koránu!

Každý, kdo kritizuje Islám nebo Mohameda skončí jako já, na islámském seznamu smrti. Vždyť se zdá, že dnes jsme my všichni na Západě na islámském seznamu smrti, to už nebudeme akceptovat.

Pokud nic nepodnikneme, bude bohužel ještě hůře.

Počet obyvatel Afriky do konce století stoupne ze současné jedné miliardy na čtyři. Jedna třetina Afričanů se chce vystěhovat a mnoho z nich přijít do Evropy.

Pokud to nezastavíme, přitáhnou k nám miliony lidí a my se staneme provincií Afriky, budeme islamizováni, z našich lidí se stanou menšiny a naše populace bude nahrazena. Ale naše odpověď je jasná: Ne, nikdy! ..."

Zdroj: http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/projev-geerta-wi...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Projev Marine Le Pen v Praze: Svrhneme nesprávnou Evropu zevnitř - ve volbách do Evropského parlamentu

20.12.17

Česká republika:

Marine Le Pen:

"... Náš projekt Evropské spolupráce staví na lásce k našim vlastem a k přihlášení se ke společné civilizaci a kultuře. Naším cílem je proto zachovat pro budoucí generace i ty, jež přijdou po nich, hodnoty našeho helénsko-křesťanského dědictví i dědictví našeho národa.

Jsem proto velice šťastna, že společně s partnerskými stranami Národní fronty, jež tvoří Hnutí pro Evropu národů a svobody, jsme se zde sešli, abychom společně vypracovali model spolupráce mezi evropskými národy.

Model, jenž bude alternativou Evropské unie. Model, jenž budeme moci v příštích evropských volbách bránit ruku v ruce. Posláním každé z našich stran bude propagace tohoto nového uspořádání ve své vlasti. ...

Evropská unie je na konci s dechem. ... Nárůst národního povědomí a stran volajících po svobodě je toho příkladem.Teď je ten správný okamžik!

Poprvé máme naději, že tuto nesprávnou Evropu svrhneme zevnitř, a to prostřednictvím všeobecného volebního práva do evropských institucí. Mohlo a mělo by se tak stát v rámci voleb do Evropského parlamentu, kde již není naším cílem získat větší zastoupení, nýbrž převzít otěže tohoto mechanismu. ..."

Zdroj: http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/projev-marine-le...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 120.000 dětí v Británii je bez domova - bída britských rodin prudce stoupá

20.12.17

Británie:

Bezdomovectví v Británii od roku 2010 prudce stoupá.

Od roku 2011 se počet bezdomovců zvýšil o 134 %.

Od roku 2010 narostl počet domácností v dočasných útulcích o 60 %.

Bezdomovci se nedožívají ani 50 let věku.

Ani Británii tedy nepomohl obrovský počet migrantů k ekonomickému zázraku.

Zdroj: https://www.rt.com/uk/413726-uk-homeless-report-may/#.WjpJri...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Švédsko musí zvyšovat věk odchodu do důchodu - někdo musí na migranty pracovat

20.12.17

Švédsko:

Také Švédsko, další země s vysokým počtem migrantů, bude v nejbližší době zvyšovat věk odchodu do důchodu.

V současnosti Švédi odcházejí do důchodu v 65 letech.

Švédské sociální výdaje překračují příjmy kvůli mohutnému nárůstu populace, způsobenému především natalitou migrantů, o cca 47 miliard švédských korun.

Také zde se ukazuje, že argument, že stárnoucí národy Evropy zachrání masová migrace, je lživý.

Podle skutečných následků masové migrace pro evropské státy lze soudit, že se banda islamizované OSN/EU snaží naopak zkrachovat sociální i zdravotní systémy evropských národů.

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2017/12/17/sweden-raise-reti...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Brusel: 25.000-40.000 lidí protestovalo proti penzijní reformě - migranti Belgii evidentně nezachránili

20.12.17

Belgie:

V Bruselu včera protestovalo 25.000-40.000 lidí proti chystané penzijní reformě.

Věk odchodu do důchodu má být zvýšen na 67 let, má se změnit výpočet důchodu a pravidla předčasného odchodu do důchodu.

Belgie je jednou z evropských zemí s největším počtem migrantů.

Její krachující penzijní systém a vzrůstající zadlužení je důkazem, že masová migrace není pro společnost záchranou ale neúnosnou  zátěží.

Zdroj: http://deredactie.be/cm/vrtnieuws.english/News/1.3116720

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Vánoční trhy v Německu? Pohoda

19.12.17

Německo:

Tohle není bezpečnostní kontrola na letišti, ale vstup na vánoční trhy v Německu. My to zvládnem!

Zdroj: https://twitter.com/OnlineMagazin/status/942359167540527105

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Sex s uprchlíky voní jasmínem a je nádherný

19.12.17

Británie:

Nápis na transparentu:

Sex s uprchlíky voní jasmínem a je nádherný

Zdroj: https://twitter.com/OnlineMagazin/status/942747482597060609

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Švédská policie musí doprovázet ženy běhající v parku

19.12.17

Švédsko:

Jaký to je svět, kde švédská policie z obavy před násilnými útoky musí běhat současně s ženami sportujícími v parku?

Zdroj: https://twitter.com/OnlineMagazin/status/942769954541264896

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Stuttgart: Plakát na operu Jeníček a Mařenka

19.12.17

Německo:

Stuttgartský operní dům uvedl operu z roku 1890 "Jeníček a Mařenka". Použil k ní následující plakát:

 

Zdroj: https://mobil.oper-stuttgart.de/spielplan/haensel-und-gretel...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Migrant z Kamerunu brutálně napadl 73 letou penzistku v Norimberku - video

19.12.17

Německo:

Migrant z Kamerunu brutálně napadl 73 letou penzistku v Norimberku. Šlo o bezvůvodný útok, při kterém migrant ženu srazil a kopal ji do hlavy a do břicha.

Byl poslán na psychiatrii.

Zdroj: https://twitter.com/OnlineMagazin/status/942002269054259202

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

Káva pro Zvědavce

14

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 33 čtenářů částkou 4 289 korun, což je 14 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Ešte sme nič nevyhrali. Záväzky vyplývajúce z konferencie v Marrákeši môže s plnou mocou pretláčať aj Brusel10.12.18 08:33 Slovensko 0

Žluté vesty demonstrují i v Holandsku - každou sobotu - a zpívají09.12.18 23:26 Nizozemsko 1

V Paříži byla proti demonstrantům nasazena armáda Evropské unie09.12.18 21:30 Francie 2

V Belgii se zformovala menšinová vláda - premiér odjel do Marakéše09.12.18 20:31 Belgie 1

"S Evropou je konec", známý právník opouští Británii a odchází do Izraele09.12.18 19:57 Británie 3

Švýcarský muslimský akademik je obviněn ze znásilnění nezletilých dívek09.12.18 19:00 Švýcarsko 1

Netanyahu: V Evropě je i nový antisemitismus, který pochází od extrémní levice a radikálních buněk islámu09.12.18 18:17 Evropská unie 7

100 ze 190 původních zemí potvrdilo účast v Marakéši, kde má být přijat OSN Globální kompakt pro migraci09.12.18 15:17 Evropská unie 1

Americká armáda hledá tlumočníky z/do ukrajinštiny09.12.18 14:29 USA 1

Paříž požádala Trumpa, aby se nepletl do vnitřních záležitostí Francie09.12.18 13:56 Francie 1

V Belgii padla vláda09.12.18 13:18 Belgie 1

Třetina Francouzů odsuzuje Žluté vesty. Chceme klid na práci, tvrdí09.12.18 12:45 Francie 2

Demonstrace 8. 12 18: 15 obrněných vozů, 89.000 policistů z toho 8.000 v Paříži09.12.18 12:20 Francie 0

Brusel: Policie uzavřela ulice vedoucí k evropským úřadům09.12.18 11:32 Belgie 0

Bruselské Žluté vesty začaly napadat poslance Evropského parlamentu přímo 09.12.18 11:20 Belgie 3

Na kolenou a obličejem ke zdi jako za nacistů. Kam se hrabe 17. listopad 8909.12.18 11:05 Francie 3

Na Karlově univerzitě se zabývají genderovými stereotypy v Ferdovi Mravencovi07.12.18 15:15 Česká republika 5

Varování před globálním paktem o migraci07.12.18 10:45 Neurčeno 1

Brusel kašle na migrační pakt - odsouhlasí si kvóty a humanitární víza sám06.12.18 21:53 Evropská unie 3

Lotyšsko nepodepíše OSN Globální kompakt pro migraci06.12.18 21:15 Lotyšsko 1

Měnové kurzy

USD
22,63 Kč
Euro
25,86 Kč
Libra
28,84 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,34 Kč
Švýcarský frank
22,89 Kč
100 japonských jenů
20,12 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,99 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
34,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 270,22 Kč
1 unce stříbra
330,28 Kč
Bitcoin
80 244,85 Kč

Poslední aktualizace: 10.12.2018 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 32 937 734