Ve zkratce

Stránka:

 Zpěvačka k divákům: Vy, bílí, uvolněte místa barevným

31.10.17

Kanada:

K neuvěřitelné příhodě s ještě neuvěřitelnější dohrou došlo v kanadském Halifaxu na koncertu jednatřicetileté zpěvačky Lido Pimienty. Zpěvačka z pódia oslovila diváky pod pódiem: "Bílí, jděte dozadu, pusťte před sebe barevné."

Pod pódiem byla bílá fotografka, která odmítla odejít dozadu. Lido opakovaně žádala, aby odešla. Nakonec bílou fotografku vystrkali pryč.

A jak to celé dopadlo? Vedení vestivalu se omluvilo. Ale pozor, ne bílým a ne fotografce, ale barevným: “We are going to try our best as a festival to create ways to make our spaces safer and more accessible for you. We hope we can rebuild some trust and that you will come back to our shows.” (Děláme to nejlepší, aby prostor byl pro vás přístupnější. Doufáme, že obnovíme důvěru a že opět přijdete na naše show".)

A teď si to zkuste představit obráceně. Zpěvačka k divákům: Vy černí, jděte dozadu, uvolněte místa bílým... vedení festivalu se omlouvá bílým, příště zajistí pro ně lepší bezpečnost, doufáme, že přijdete... Dovedete si představit ten jekot, který by následoval?

Článek v Natonal Post: Halifax music festival apologizes for 'overt racism' after volunteer refuses to give spot near stage to women of colour

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Bili-bezte-pry...

Klasifikace: polit.korekt,kultura Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Další propaganda v české škole! Odpor k islámu je prý rasismus...

31.10.17

Česká republika:

Občanská výchova, 7. ročník ZŠ, nakladatelství Fraus 2013.

Učebnice se ptá žáčků, jaké lidské RASY znají.
Pod obrázkem je slečna v hidžábu, takže asi "islámská rasa".

Zdroj: http://www.eurabia.cz/Articles/31707-dalsi-propaganda-v-cesk...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 1

 Matematika podněcuje k rasové nenávisti, tvrdí profesorka

31.10.17

USA:

Profesorka matematiky na Illinoisské univerzitě Rochelle Gutierrezová, která je sama hispánského původu, přišla s velmi kontroverzním tvrzením. Matematika podle ní totiž podněcuje k rasové nenávisti, protože je doménou bílých. U studentů, kteří pocházejí z rasových menšin, pak může údajně docházet k tomu, že se ve společnosti cítí méněcenní.

S touto tezí přišla v odborné publikaci pro učitele matematiky, která se zaměřuje na způsob výuky, a se svými názory do ní přispělo čtyřicet mentorů. "Školní matematické plány kladou důraz na pojmy jako Pythagorova věta nebo teorie o číslu pí, což do značné míry vyvolává dojem, že matematika byla vyvinuta Řeky a dalšími Evropany," píše například ve svém příspěvku.

Sama sebe se také ptá, jestli umět matematiku automaticky znamená být chytrým. Odkazuje tak na společenské dogma, že matematika je chápána jako synonymum pro inteligenci. Pozastavuje se i nad rozdílnou finanční podporou v podobě výše grantů pro matematicky zaměřené projekty ve srovnání s těmi, které jsou spojeny s humanitními studii.

______
Nová multikulturní společnost matematiku nepořebuje. Postačí rasoví LGBT gender komisaři, kteří pohlídají, aby se některá z menšin necítila špatně. Gutierrezová však zapoměla, že žluté menšině matematika bílých problémy nedělá, takže se dá očekávat, že místa bílých matematických "rasistů" rychle zaplní.

Zdroj: https://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/psychologie/matematika-p...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 3

 Ministerstvu nestačí inkluze, bude prznit děti i genderovou problematikou

30.10.17

Česká republika:

Děti si volí povolání pod vlivem genderových stereotypů. Stydí se přiznat, co by je bavilo, shodují se odborníci na problematiku genderu. I na to se bude soustředit nový projekt ministerstva školství, jehož cílem je ukotvit téma rovnosti pohlaví ve strukturách resortu. Projekt vyjde na sedm milionů korun ... Vyučující podle Ireny Smetáčkové z Pedagogické fakulty Univerzity Karlovyní mají pouze malé povědomí o genderových nerovnostech ve vzdělávání. Neví proto, jaké didaktické postupy je možné použít pro podporu genderové rovnosti ... „Když dnes navštívíme běžnou školu, uvidíme tam rozdělení na růžové a modré aktovky, sesazování dívek a kluků za trest, očekávání zapojení do rozdílných aktivit typu ‚potřebuji siláka, aby odnesl stůl‘, ‚holky by neměly mluvit sprostě‘, lepší známky dívek ze statistického hlediska, lepší sebepojetí chlapců,“ dodala. 

______
My z těch dětí uděláme duševní i fyzické kriply za jakoukoliv cenu, protože takové vykolejené, neurčité, nejasné typy potřebujeme pro náš NWO. A kromě toho musíme štvát a rozeštvát ženy proti mužům, žádná rodina nesmí zůstat tradiční a šťastná.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/genderova-rovnost-na-msmt-projekt-ge...

Klasifikace: polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Katalánský premiér je v Bruselu - požádá v Belgii o azyl

30.10.17

Španělsko:

Katalánský premiér Carles Puigdemont a pět členů katalánské vlády chce požádat v Belgii o azyl.

Belgie je jednou z mála evropských zemí, ve které mohou požádat o azyl Evropané.

Puigdemonta spolu s pěti členy katalánské vlády obvinil španělský prokurátor ze vzpoury, povstání, zpronevěry a dalších zločinů a hrozí jim až 30 let vězení.

Pokud by jim Belgie poskytla azyl, stali by se oficiálními evropskými politickými uprchlíky.

Po aktivaci článku 155 začali úřady v Katalánsku přebírat katalánští lidovci za podpory katalánských sociálních demokratů. Tyto strany nezískaly ve volbách od občanů většinový mandát.

Obě strany však vyjádřily podporu Španělsku.

Přebráno z katalánské diskuze:

"Spanish Government PP .. full of families related to the dictator Franco ... Falange = New Force = Popular Alliance = Popular Party. Caused by corruption. and by enaltelacion to fascism. European Union a shame allowing this in the 21st century."

"Španělská vláda je složená z lidovců .. je v nich plno rodin spojených s diktátorem Francem. Falange = New Force = Popular Alliance = Popular Party (Lidová strana). Zkorumpovaná a adorující fašismus. Je ostudou pro EU, že v toto v 21. století dovolí."

Zdroj: http://www.elperiodico.com/es/politica/20171030/puigdemont-e...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Španělská vláda poslala evropským vládám k podpisu předtištěné prohlášení odsuzující vyhlášení katalánské nezávislosti

29.10.17

Španělsko:

Německý novinář Markus Preiss uveřejnil na Twitteru předtištěný text, odsuzující vyhlášení katalánské nezávislosti, který poslala španělská vláda evropským vládám s pokynem, aby odsuzující prohlášení podepsaly svým jménem.

Preiss dále zveřejnil prohlášení portugalské vlády. Je z něj vidět, že portugalská vláda doporučený text skutečně okopírovala a podepsala.

Zdroj: http://www.esquerda.net/artigo/governo-portugues-faz-copypas...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Pentagon zháňa vzorky DNA ruských vojakov

29.10.17

USA:

Prečo Pentagon kupuje vzorky molekúl DNA živých tkanív vojakov Ruskej federácie europoidnej rasy a buduje výskumné biologické laboratóriá pri hraniciach Ruska ? – pýta sa ruský printový týždenník Argumenty i fakty

Výcvikové letecké veliteľstvo americkej armády umiestnilo na webstránke štátnych objednávok USA objednávku 12 vzoriek molekúl DNA a 27 vzoriek sinoviálnej kvapaliny od donorov z Ruskej federácie. Vzorky tkanív z Ukrajiny sa nebudú hodnotiť. Vzorky formálne zakupuje útvar, ktorý sa zaoberá prípravou letcov. Avšak v Lecklande (štát Texas), kam sa posielajú vzorky DNA, sa nachádza 59. zdravotnícke krídlo. Ciele nákupu kurátor kontraktu Marcus Mattingley nekomentuje.

„USA skúšajú vyvinúť nové typy biologických zbraní a potrebujú europoidov, lebo títo predstavujú väčšinu obyvateľov nášho štátu. Všimnite si, že požadujú DNA dospelých zdravých mužov, ktorí slúžia v armáde,” hovorí ruský vojenský expert a bývalý člen komisie OSN pre biologické zbrane Igor Nikulin. V USA bol vypracovaný program na vývoj biologickej zbrane, najmä tej, ktorá sa používala v čase vojny vo Vietname. V roku 1975 Washington ratifikoval Ženevský protokol a Konvenciu OSN o biologických zbraniach, a preto oficiálne boli práce na vývoji zastavené. Ale neoficiálne, ako podozrievajú experti, práce pokračujú.

_____
Článok je výrazne dlhší a popisuje ako Američania vynakladajú veľké financie na budovanie biologických laboratórií v zahraničí, zhodou náhod práve v krajinách susediacich s Ruskom.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/popri-informacnej-kybernetickej-v...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 4

 Bývalý satanista je šokovaný, že kresťanskí rodičia dovolia deťom oslavovať Halloween

29.10.17

USA:

Bývalý vysokopostavený člen Cirkvi Satana vyjadril obavy, že mnohí kresťanskí rodičia berú oslavu Halloweenu na ľahkú váhu. Uviedol, že tento zvyk má ďaleko od nevinnosti a je v skutočnosti duchovne démonický.

Mnohí nevidia nič zlé na oslave Halloweenu, berú ho ako vtipný večer, keď sa ich deti prezlečú do kostýmov, strašia a pýtajú si sladkosti. Avšak tí, čo majú skúsenosti so satanizmom, majú iný názor.

Anton LaVey, zakladateľ Cirkvi Satana, údajne uviedol: „Teší ma, že kresťanskí rodičia nechajú svoje deti uctievať diabla aspoň jednu noc v roku. Vitajte v Halloweene.“

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/byvaly-satanista-je-sokovany-ze-k...

Klasifikace: kuriozity,nabozenstvi Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 2

 Masová rvačka v Antwerpách - Turci zaútočili na Kurdy v mobilní knihovně

28.10.17

Belgie:

Turci si v Antwerpách počíhali na autobus, který byl přeměněn v mobilní knihovnu.

Autobus vezl cca 40 Kurdů a také Belgičany, Němce a Francouze v rámci kampaně za propuštění zakladatele Kurdistánské dělnické strany (PKK), Abdullaha Öcalana.

Turci autobus zablokovali autem a napadli Kurdy holemi, tyčemi a nohami od stolů a židlí.

Policie zatkla cca 48 lidí, 8 lidí bylo zraněno, 3 z nich museli být ošetřeni v nemocnici. Mezi zraněnými je policista, který byl zasažen kamenem.

Rada kurdských komunit v Belgii označila událost za rasistický a fašistický útok.

Zdroj: http://www.lesoir.be/121628/article/2017-10-28/bagarre-anver...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Italští soudci se přidali k hladovce migrantů - tlačí na přijetí promigračního zákona Ius soli

28.10.17

Itálie:

I v Itálii jsou soudci zrádci svého vlastního národa.

Soudci a právníci milánského soudu se přidali k hladovce migrantů za přijetí zákona Ius soli.

Vytváří nátlak na senát, aby přijal tento zákon, který dá italské občanství všem migrantům narozeným v Itálii rodičům, z nichž jeden je držitelem povolení k pobytu po dobu pěti let. A také všem migrantům, kteří přišli do Itálie před dosažením 12 roku a 5 let navštěvovali školu či kurz.

Dostanou italské a občanství, i když se jejich rodiče do Itálie dostali ilegálně a nemají právo na azyl.

Tato změna zákona by umožnila udělit italské státní občanství až 2 miliónům současných migrantů.   

"Věříme, že naše iniciativa zviditelní a podpoří rozšíření občanství spolu s právem na stejný sociální statut zakotvený v Ústavě," prohlásila právnička Valentina Alberta a soudce Ilio Mannucci Pacini.

Zdroj: http://www.secoloditalia.it/2017/10/toghe-milanesi-per-gli-i...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 V otevřené Evropě k otevřeným věznicím - asi příprava na uprchlíky

28.10.17

Česká republika:

V otevřené Evropě se nyní staví tzv. otevřené věznice bez mříží a dozorců.

Vězni budou skvěle zaopatřeni, zatímco ti, co měli v životě smůlu či nejsou schopni se sami o sebe postarat, budou dál strádat a spát pod mosty.

A většina ostatních bude dál žít od výplaty k výplatě a ze svých daní financovat zavádění zločineckého plánu korporátního fašismu -  tzv. otevřené společnosti a tzv. agendy udržitelného rozvoje po celém světě.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/452858-bez-mrizi-a-dozorcu-tak...

Klasifikace: polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Premiér a vláda Katalánska odmítli odstoupit ze svých funkcí

28.10.17

Španělsko:

Premiér Katalánska dnes z televizního záznamu na TV-3 oznámil, že on i katalánská vláda budou dál pokračovat v práci.

Že pouze rozhodnutí katalánského parlamentu je může odvolat z vlády.

Vyzval Katalánce, aby nedali Španělsku příčinu k použití síly a projevili "demokratickou opozici" vůči implementaci článku 155.

Dále vyzval Španěly k projevení vzájemné úcty a uznání.

Španělsko odpovědělo, že na řeči nějakého pana Puigdemonta, který skončí před porotou, nezáleží. Centrální vláda očekává, že nové volby nastolí pořádek a umožní institucím opět pracovat.

Nepohodlné strany se zakážou a volby budou opět evropsky demokratické.

Poznámka editora: Nejen zakážou, ale neposlušné členy katalánské vlády vsadí na 30 let do vězení. Však ono je to přejde.

 

 

Zdroj: http://www.elperiodico.com/es/politica/20171028/independenci...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Česká republika slaví 99 leté výročí své novodobé státnosti

28.10.17

Česká republika:

Před 99 lety se blížil konec 1. světové války, rodilo se nové Československo a naopak, to nenáviděné Rakousko – Uhersko, umíralo. Náměstí českých a moravských měst se naplnila, zrod republiky se slavil  jásotem a hudbou. Do svých domovů se z války vraceli ti šťastnější přeživší, otcové i synové.

28. října 1918 tak vyvrcholilo dlouholeté úsilí našeho a slovenského národa o získání novodobé samostatnosti.

Připomeňme jsme si osobnosti, které stály u zrodu naší novodobé státnosti. Odvahu i prozíravost Tomáše G. Masaryka, pracovitost Dr.Edvarda Beneše, ale i úsilí dalších „mužů 28.října“.

Pro tento den svobody umírali naši vojáci na frontách obou světových válek. Umírali v uniformách rakousko-uherské armády, umírali v domácím odboji i v uniformách našich zahraničních armád, či legií.

Z jejich statečnosti se rodilo svobodné Československo.

V každé i v té poslední české, či moravské vesničce, je pomník obětí obou světových válek.
Z první světové války se nevrátilo přes 100.000 našich vojáků.

Jakékoliv znevážení historie je urážkou statečnosti těchto našich předků.

Zdroj: http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/28-rijna-mame-zavreno...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Jižní Osetie a Republika srbská zváží uznání Katalánska

28.10.17

Evropská unie:

Ministr zahraničních věcí Jižní Osetie, Dmitriy Medoev, prohlásil, že je ochoten zvážit uznání Katalánska, pokud pokud by ji o to katalánské úřady požádaly.

Jižní Osetie otevřela po referendu v Katalánsku v Barceloně své zastupitelství. Španělská vláda k tomu prohlásila, že Jižní Osetie na takový krok nemá právo, protože ji španělská vláda považuje za integrální součást Gruzie.

Premiér Republiky srbské, Željka Cvijanović, prohlásil, že se Bosna a Hercegovina mohou stát prvním státem, který uzná nezávislost Katalánska.

Srbsko naopak podporuje integritu Španělska.

Madrid převzal nad Katalánskem finanční kontrolu a začal platit za základní služby přímo. Rayo prohlásil, že Španělsko převezme pravomoci katalánské vlády a ministerstev až do voleb plánovaných na 21. 12. 17.

Zdroj: https://sputniknews.com/europe/201710281058616274-catalonia-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Španělská vláda propustila šéfa katalánské policie

28.10.17

Španělsko:

Španělská vláda vyhodila šéfa katalánské policie Josepa Lluise Traperu.

Důvodem jsou pochybnosti o tom, jak by katalánská policie (Mossos d'Esquadra) pod jeho vedením reagovala na násilné sesazení demokraticky zvoleného katalánského premiéra Carlase Puigdemonta a jeho vlády.

Španělský nejvyšší soud zakázal Traperovi opustit Španělsko a zabavil mu pas. Trapera je vyšetřován pro pobuřování.

Zdroj: http://www.express.co.uk/news/world/872248/spain-catalonia-i...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Katalansko vyhlásilo autonomii, Španělsko odvolalo vládu Katalanska

27.10.17

Španělsko:

Katalánský parlament schválil rezoluci o nezávislosti, která předpokládá zahájení procesu vytvoření samostatné katalánské republiky. Španělský premiér Mariano Rajoy se proto večer rozhodl odvolat katalánskou regionální vládu. Její pravomoci převezme ústřední vláda v Madridu.

_______
Španělská vláda tentokrát policii do ulic neposlala. Mnozí Katalánci slaví, ale EU, USA jako na drátkách odmítly Katalansko uznat. Dokonce i ČR přičinlivě srazila podpadky a myslím, že se přidají i další státy. Katalanci teď nutně potřebují spojence zvenčí. Někoho, kdo by je uznal. Držím jim palce.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/katalansko-spanelsko-nezavislost-aut...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Nechci se Pirátů zastávat, ale tenhle útok je sprostý

27.10.17

Česká republika:

V Lidovkách vyšel článek Piráti koketují s radikální levicí, přihlásili se k hnutí řeckého marxisty Varufakise. Tvrdí se v něm: Když Česká pirátská strana ve sněmovních volbách vybojovala s více než deseti procenty třetí místo, přijímala gratulace ze spousty stran. Mezi blahopřáními se však objevilo jedno, které zapadlo. Na sociální síti Twitter kvitoval výsledek Pirátů bývalý řecký ministr financí z levicové síly Syriza Janis Varufakis, který sám sebe ve známé eseji v deníku Guardian vydané roku 2015 definoval jako nevyzpytatelného marxistu. 

„Jde o radikálně levicové hnutí. Je to reakce na politiku, co chtěla a prováděla EU hlavně ve státech jižního křídla integrace, to znamená politiku úsporných opatření. Hnutí je kriticky zaměřené vůči dnešní podobě integrace,“ vysvětluje serveru Lidovky.cz podstatu Diem 25 politolog Petr Kaniok z katedry mezinárodních vztahů a evropských studií Masarykovy univerzity.

Punc radikálně levicového hnutí dodává mix osobností, které v Diem 25 obsadily klíčové posty. Jeho nejvýraznější figury vedle Varufakise představují například americký lingvista, filozof a historik Noam Chomsky, slovinský filozof Slavoj Žižek nebo australský aktivista stojící za platformou WikiLeaks Julian Assange.

Takže, každý, kdo kritizuje současný korporátní systém, oligarchii a EU, je "radikální levičák"? Assange a Chomský jsou také levičáci?  Nemáte to, pánové, nějak popletené? 

Zdroj: https://www.lidovky.cz/pirati-koketuji-s-radikalni-levici-dt...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Piráti - skupina o 460 členech si dělí 174 milionů korun

27.10.17

Česká republika:

Korupce je  legalizována a povýšena na státní normu. Tzv. Piráti, kteří získali v posledních volbách 10,76 % hlasů, jsou dle vyjádření Bartoše ve skutečností uskupení o 460 členech. Nyní dostanou z kapes daňových poplatníků neuvěřitelných 174 milionů korun. Za co? No, to nikdo neví a nechápe, ale je to legální. Všechny strany, které uspějí, jsou státem oficiálně zkorumpovány. Jestli dobře počítám, tak to dělá na jednoho člena 378 260,87 Kč. Parazitům ano, potřebným ne.

Dredaři a smažky teď přemýšlejí, co s tím. Bartoš se už dal slyšet, že budou nabírat nové členy. Prý už projevilo zájem 800 nových smažek.

Vivat tento systém. Diví se někdo, že ty zmrdy nejde vytlačit od koryt?

A co je ještě smutnější, že skupina o 460 členech, což je 0,005 % národa, bude mít mocný hlas při rozhodování o směrování tohoto národa. A pozor, jiné strany nemají členů o moc více.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/453124-pirati-rozdeli-miliony-...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 82 čtenářů částkou 18 174 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 0

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 4

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
24,31 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,43 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
18,87 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,79 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 530,22 Kč
1 unce stříbra
524,78 Kč
Bitcoin
835 608,06 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 41 320 766