Ve zkratce

Stránka:

 Britská vláda a velké firmy stáhly reklamu z Googlu. Vydělávala extremistům

19.3.17

Británie:

Ztráta přímé kontroly nad tím, u jakého obsahu se zobrazuje reklama zadavatelů, může vést k nečekaným důsledkům: třeba k tomu, že se bannery placené britskou vládou zobrazí na YouTube u videí extremistů.

Rozsáhlou reportáž na toto téma publikoval britský deník The Times (článek je za paywallem) a výsledkem je slušný skandál. Britská vláda v reakci na odhalení stáhla z Googlu a YouTube dočasně veškerou reklamu a požaduje vysvětlení, proč se její bannery zobrazovaly u obsahu vyzývajícího k nenávisti.

Vzhledem k tomu, že část výnosu z reklamy jde obvykle i autorům obsahu, dá se to totiž vykládat tak, že peníze britských daňových poplatníků slouží k financování extremistů.

________
Extremista: Každý, kdo má jiný než oficiální názor. Co s tím Google udělá? Já myslím, že to směřuje k úplnému zablokování tzv. extremistických zdrojů. To by v tom byl čert, abych si s nepohodlnými názory neporadili. Korporatní fašismus si rozvrácet nedáme!

Zdroj: http://www.lupa.cz/aktuality/britska-vlada-a-velke-firmy-sta...

Klasifikace: kuriozity,politika,technika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Európa: Poďme ukončiť slobodu prejavu! Stávajú sa európske krajiny policajnými štátmi?

18.3.17

Evropská unie:

Sú teraz v Európe nepriateľom vlády? Narastá množstvo dôkazov, ktoré ukazujú, že aj mierny názor, ktorý je v rozpore s oficiálnou vládnou politikou, vás môže priviesť do väzenia, alebo aspoň vám zaistiť priateľskú návštevu miestnej kafkovskej polície. Stáva sa Európa fakticky policajným štátom?

Niektoré európske vlády dávajú svojim občanom jasne najavo, že kritizovanie imigrantov, alebo európskej migračnej politiky je trestným krokom, ktorý je za hranicou. Ľudia, ktorí idú podľa úradov “príliš ďaleko”, sú zatknutí, stíhaní a občas odsúdení.

V septembri 2015 informoval Die Welt, že ľudia, ktorí majú na sociálnych sieťach xenofóbne názory, riskujú stratu práva vidieť svoje vlastné deti.

Zdroj: http://medzicas.sk/gatestone-institute-podme-ukoncit-slobodu...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 5

 Co má společného gender a energetika?

18.3.17

Česká republika:

Nevíte? Klikněte si na odkaz.

Ministerstvo zdravotnictví varuje: Čtení této "studie" zvýšuje krevní tlak a vyvolává napětí hraničící s chutí něco rozbít nebo někoho zmlátit.

Zdroj: https://cz.boell.org/cs/2017/01/31/gender-energetika

Klasifikace: kuriozity,polit.korekt,feminismus Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Mýval půjčený do reklamy se vrátil s traumatem z ňader, žaluje zoo filmaře

17.3.17

Rusko:

Moskevská zoologická zahrada žaluje filmaře reklamních spotů za to, že jim vrátili mývala, kterého si předtím zapůjčili, značně traumatizovaného. Zahradě vadí, že zvíře vystupovalo v eroticky laděném videu, ze kterého si odneslo slabost pro ženská ňadra. Společnost obvinění označila za absurdní.

________
Jak napsal jeden v diskuzi: Je suis mýval. :-)

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/myval-rusko-eroticka-reklama-zoo-d4s-...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Google bude ve vyhledávání odsouvat politicky nekorektní weby na nižší pozice

17.3.17

Česká republika:

Google začne odsouvat urážlivé nebo útočné weby na nižší místa v seznamu vyhledaných stránek.

Za důvěryhodné jsou například označeny stránky novin, které získaly sedm novinářských Pulitzerových cen. Nedůvěryhodný je naopak zpravodajský web obsahující gramatické chyby a překlepy.

Jako příklad směrnice uvádí vyhledávání sousloví „dějiny holokaustu". V horní části seznamu se neobjeví web, který obsahuje „deset důvodů, proč se holokaust nestal". Neznamená to ale, že bude ze seznamu vyřazen.

Za chvíli budou weby s "nedůvěryhodným" obsahem skoro jistě smazány a jejich provozovatelé zavřeni za šíření urážlivého obsahu.

Zdroj: https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/google-meni-strategii-vy...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Raven

Komentářů: 4

 Homo-lobby má problém: lidem se začíná zajídat

17.3.17

Neurčeno:

Na novinkách.cz vyšel článek Nešťastná pohádka s gayem má po Rusku problém i v Malajsii, který byl zřejmě myšlen jako proti-ruská propaganda. Autor upozorňuje, že nová pohádka od Disneyho, ve které vystupuje teplouš, je v Malajsii zakázana úplně a v Rusku povolena od 16 let. Mělo to zřejmě vyznít v tom smyslu, že Rusové a Malajci jsou zaostalí. 

Co mě rozesmálo a potěšilo, byla diskuze za článkem. Snad všichni dosud diskutující souhlasí se zákazem a vyjádřují nad pohádkou znechucení.

Čím drzejší a arogantnější budou teplí vůči většinové populaci, tím větší odpor budou budit. Akce vyvolává reakci. Hezké je, že to bukvicím nedochází. Že si to nepřiznávají. Tak jen pokračujte, hošánkové. Sklidíte, co jste zaseli.

Zdroj: https://www.novinky.cz/kultura/432345-nestastna-pohadka-s-ga...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Islamistická strana se dostala do Nizozemského parlamentu

16.3.17

Nizozemsko:

Ekonom Pavel Kohout se podíval na nizozemské volby z trochu jiného úhlu než jiní odborníci. Poukázal na to, že ve volbách uspěla také nizozemsko-turecká strana DENK, která se staví vstřícně k islámu.

V roce 2012 tato strana ještě neexistovala. O pět let později, tedy letos, dostala tři křesla. Strana vznikla v roce 2015, kdy se od nizozemské strany – v podstatě sociální demokracie – odtrhlo několik politiků a založilo stranu novou.

Strana prosazuje "rovnost" původních obyvatel Nizozemska a přistěhovalců, kteří podle strany DENK čelí diskriminaci, kterou je třeba zarazit. Mimo jiné tím, že vznikne registr údajných rasistů, kteří na imigranty útočí. Strana také žádá, aby se přestalo používat slovo „přistěhovalci“, protože nové občany Nizozemska stigmatizuje. Slovo „integrace“ by strana DENK nahradila slovem „přijetí“.

________
Další z důkazů, že integrace(přijetí) nefunguje a imigranti zůstávají v hostitelské zemi i po několika generacích jako nepřátelská pátá kolona.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-co-ta-extremi...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 1

 V Národní galerii předvedou dílo „loď s černými uprchlíky“

15.3.17

Česká republika:

Nejpopulárnější světový výtvarník Aj Wej-wej ve čtvrtek představí své dílo pro Prahu, sedmdesátimetrový nafukovací člun s uprchlíky se bude vznášet ve Veletržním paláci v Praze.

______
Strašné.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Narodni-galer...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 USA: Z ostudy kabát, ale jedou pořád stejně

15.3.17

USA:

USA obviní čtyři Rusy, včetně dvou špionů, z hackerského útoku na Yahoo. Americké ministerstvo spravedlnosti ve středu oznámilo, že obvinilo dva ruské špiony a dva hackery původem z bývalých sovětských republik v souvislosti s ukradením dat z 500 milionů účtů internetové společnosti Yahoo z roku 2014. Informoval o tom na svém webu deník The Washington Post (WP). 

_______
Ano? A kdy obviní CIA z konstantního hackování všeho, včetně našich televizorů, mobilů a ledniček? Kdy je obviní z falšování a podvodů při podstrkávání tzv. ruské stopy do nabouraných systémů, jak to před pouhým týdnem vyšlo najevo na Wikileaks? A kdy obvíní NSA z konstantního šmírování a nabourávání se všude, kde tečou nějaké bity, jak o tom referoval Snowden?

Zdroj: http://www.lidovky.cz/usa-obvini-dva-ruske-spiony-z-hackersk...

Klasifikace: politika,krimi,technika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Proč česká média mlčí o výročí nacistické okupace?

15.3.17

Česká republika:

15. března 1939 obsadila německá armáda zbytek okleštěného Československa. Byl to jeden z nejsmutnějších dnů našich novodobých dějin. Řekli byste, že už z důvodu historické paměti je nutné toto výročí nějak připomenout.

A jak je připomněla česká masmédia? Mlčením. Kromě kvízu na iDnes to žádným novinám nestálo za připomínku.

To mlčení je drtivé a je výmluvnější než tisíce slov.

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Švédská ministryně navrhuje přivítat s otevřenou náručí navracející se bojovníky ISIS

15.3.17

Švédsko:

Švédská ministryně pro kulturu a demokracii Alice Bah Kuhnke navrhuje, aby Švédsko přijalo s otevřenou náručí a znovu integrovalo ty migranty, kteří původně dostali azyl ve Švédsku, pak odcestovali na Střední východ, kde bojovali na straně ISIS, a nyní se vracejí zpět do Švédska. Jde prý asi "jen" o 300 islámských radikálů.

"Musíme je vrátit zpátky do naší demokratické společnosti, musíme jim dát šanci" prohlásil tento výlupek soudnosti. Připustila při tom, že Švédsko nemá ponětí o tom, kolik radikálů je ještě radikálních a kolik se napravilo.

Je zvláštní pozorovat, jak kdysí dobývačný a hrdý severský národ statečných bojovníků pracuje na vlastní sebevraždě vlivem ztráty soudnosti a pudu sebezáchovy.

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/swedish-minister-country-needs-t...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Muži by měli za masturbaci platit pokutu, jde o akt proti nenarozenému dítěti, tvrdí americká politička

15.3.17

USA:

Dallas – Americká politička připravila zákon, podle kterého by měli muži za masturbaci platit pokutu 100 dolarů, protože jde o „akt proti nenarozenému dítěti“. Návrh je připraven tak, aby zdůraznil, jak jsou ženy ovlivňovány cílenou zdravotnickou legislativou v Texasu. Informuje o tom deník The Independent.

_______
Pochopitelně ona to nemyslí tak úplně vážně. Je to feministka, která tím návrhem chce ukázat, čemu jsou vystaveny ženy, když jdou na potrat.

Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/184602-muzi-by-meli-...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Zo zákulisia CIA: 7 spôsobov, ako špehovala

14.3.17

USA:

Podľa oficiálnej tlačovej správy WikiLeaks disponujú agenti CIA širokým spektrom rôznych hackerských nástrojov. Vďaka nim dokážu prevziať kontrolu nad ľubovoľným operačným systémom (Windows, Linux či macOS), ovládnuť smartfón so systémom iOS a Android či hacknúť inteligentné televízory.

Redakcia Živé.sk vám prináša podrobnú analýzu najzásadnejších odhalení.

Z obsahu:

  1. Špehujúce televízory od Samsungu
  2. Špeciálny multiplatformový malvér
  3. Útoky proti systému Windows
  4. Útoky proti antivírusom
  5. Útoky proti mobilným systémom iOS a Android
  6. Útoky proti šifrovaným chatovacích aplikáciam Signal, WhatsApp a Telegram
  7. Automobily ako zbraň

Zdroj: http://www.zive.sk/clanok/123710/zo-zakulisia-cia-7-sposobov...

Klasifikace: politika,technika Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 0

 Tři kluci ukamenovali a ukopali plameňáka v ZOO, zranili další, média mlčí o faktu, že šlo o cikány

14.3.17

Česká republika:

Snad všechna česká masmédia přinesla zprávu o třech malých spratcích, kteří pronikli do výběhu plameňáků v jihlavské ZOO a ukopali a kameny umlátili jednoho z nich (zvlášť ceněného samečka) a vážně poranili dva další. Policie je naštěstí rychle dopadla, ale potrestáni nebudou ani oni, ani rodiče. Náhrada škody se nebude konat, protože žijou na sociálních dávkách.

Jen náznaky a okrajově se objevují indicie, že jde o cikány. Například Parlamentní listy napsaly: Ke smrti plameňáka se na svém facebookovém profilu vyjádřil také kurátor Richard Viduna. Smrt jednoho z nejlepších samců, otce nejméně osmi vzorně odchovaných mláďat, mají podle Viduny na svědomí tři do zahrady neoprávněně vniklí bezprizorní potomci našich „dlouhodobě plně začleněných spoluobčanů“. Šlo o malé chlapce ve věku 5, 6 a 8 let, kteří vnikli do výběhu plameňáků a kameny a kopanci ubili jednoho z nich. Dva další ptáci jsou zraněni.

Blesk píše: Co potom mohou sociální pracovníci dělat, když rodiny těchto malých grázlíků s nimi nespolupracují? Když si například přišel v pátek otec jednoho z grázlů pro potomka na policejní služebnu, ani nevěděl, jak se jmenuje. Jak si to prý má pamatovat, když má šest dětí...

Je strašné, že musíme takto číst mezi řádky a hledat indicie, že žádná média otevřeně nenapíší, že šlo o cikány. Dusivý teror politické korektnosti je ještě dusivější.

Klasifikace: polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 Hlasování brněnských radních o multikulti projektu za 10 miliónů Kč - PRO všichni radní z ANO

14.3.17

Česká republika:

...Pro ty z Vás, kdo nejsou v obraze: místní radnici vládne koalice ANO, Žít Brno, Strany zelených, TOP 09 a KDU-ČSL...

Poslední kapkou však bylo schválení jimi navrženého projektu s rozpočtem 10 mil Kč, kterým se má z města stát multikulturní prostor. ...

Jedná se o mnohem hlubší integraci ... vládou dobrovolně přijatých uprchlíků, což je mimochodem i jeden z klíčových bodů programu ultralevicového hnutí Žít Brno (vládne s podporou Pirátů)....

Tento návrh prošel o jeden jediný hlas a hlasoval pro něj i primátor Petr Vokřál (ANO) (všech 5 radních z ANO) ...

...informoval jsem o tom, že jsou do Brna tajně dováženi uprchlíci, kteří jsou nastěhováváni do luxusních bytů v centru města a bytů v obytných zónách na předměstí.

...Z toho, co zatím prosáklo na veřejnost...mají být kromě Brna přesídlení rovněž do Moravskoslezkého a Zlínského kraje. ...

_________
Brněnská radnice má 11 radních. Multikulti projekt v Brně za 10 miliónů odhlasovali takto:

Pro:

Ing. Vokřál (ANO), Mrázek (ANO),JuDr.Rusňáková Ph.D.(ANO),Janíček (ANO),Ing. Staněk (ANO), Bc. Hollan (Žít Brno), Bc. Koláčný (Žít Brno), Mgr. Ander Ph.D. (Strana zelených), Ing. Kacer (TOP09)

Zdržel se:

Mgr. Hladík (KDU-ČSL), Mgr. Suchý (KDU-ČSL)

Zdroj: http://narodnidemokracie.cz/vesele-pozdravy-z-brna/#more-857...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Konec lží a nenávistných komentářů? Sociálním sítím mají v Německu hrozit vysoké pokuty

14.3.17

Německo:

Provozovatelům sociálních sítí, kteří nebudou důsledně postupovat vůči protiprávnímu obsahu, bude v Německu hrozit pokuta až 50 miliónů eur (1,35 miliardy korun). Počítá s tím nový návrh, který v úterý v Berlíně představil ministr spravedlnosti Heiko Maas.

________
Ano. A o tom, co je lživé a nenávistné, bude rozhodovat kdo? Za zvlášť zneklidňující považuji větu na konci článku: Návrhy, které počítají i s pravidelnými zprávami firem o stížnostech, podle Maase nemohou zůstat omezené jen na spolkovou republiku, a proto je chce představit i Evropské komisi a unijním ministrům vnitra, tak aby mohla mít Evropská unie do budoucna společná pravidla.

Zdroj: https://www.novinky.cz/internet-a-pc/432096-konec-lzi-a-nena...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Za výroky o méně inteligentních ženách stihl europoslance tvrdý trest

14.3.17

Evropská unie:

Polského europoslance Janusze Korwina-Mikka stihl trest za tvrzení, že jsou ženy méně inteligentní, a zaslouží proto také menší platy. Korwin-Mikke přijde o peníze, deset dní nesmí na jednání Evropského parlamentu a rok ho nesmí oficiálně reprezentovat. O bezprecedentním trestu rozhodl nový předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani.

„Protože jsou slabší, menší a méně inteligentní, musejí také méně vydělávat," vysvětlil svůj postoj europoslanec během debaty o nerovnosti v odměňování žen a mužů. Dodal, že nižší platy žen pokládá za samozřejmé.

__________
Jak napsal kdosi v diskuzi za článkem: Že jsou to názory idiotské je věc jiná, ale právě na výroky poslanců v parlamentu by se měla vztahovat jejich imunita a ne na špatné parkování. S takovou se blížíme tomu, že bude jen jedna uznaná pravda a vymezit se vůči ní nepůjde ani v zákonodárném sboru. To už ale nebude demokracie, nýbrž regulérní totalita.

Osobně si nemyslím, že ty názory jsou idiotské. Jsou prostě jeho. Mohu s tím souhlasit nebo nesouhlasit, ale trestat ho za jejich vyslovení? Kolik dalších důkazů teroru a totalitních praktik evropských papalášů bude ještě třeba?

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/432081-za-vyroky-o-...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 15. 3. v 17:00 Klárov, Praha - demonstrace proti změně Ústavy, která usnadní naší účast ve válečných konfliktech

14.3.17

Česká republika:

Obracíme se na veřejnost, voliče, přidejte se 15.3. 2017 k našemu protestu, který se bude konat od 17:00 hodin na v Praze na Klárově a odmítne jakýkoliv dočasný pobyt cizích vojsk na území ČR, odmítne zapojení se do válečné agrese.

Ministr obrany pan Stropnický (ANO) spolu s mluvčí pro vojenské operace, paní poslankyní Janou Černochovou (ODS) požadují co nejrychleji prosadit změnu Ústavy České republiky, článek 43. ve znění:

"Vláda rozhoduje o pobytu ozbrojených sil jiných států na území České republiky a o vyslání ozbrojených sil České republiky mimo území České republiky a to nejdéle na 60 dní.

Vláda o svém rozhodnutí informuje Parlament bez zbytečného odkladu (doposud byla povinna Parlament informovat neprodleně)."

Stropnický a Černochová navrhují zrušit současné omezení pobytu cizích vojsk na našem území.

V případě vysílání ozbrojených sil České republiky mimo území České republiky navrhují zrušit ustanovení o účasti na mírových operacích podle rozhodnutí mezinárodní organizace, jíž je Česká republika členem, a to se souhlasem přijímajícího státu.

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2017/03/co-ma-projit-bez-povsimn...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 EU schválila odzbrojení občanů - 15. 3. demonstrace za ústavní dodatek, umožňující občanům legální držení zbraně

14.3.17

Evropská unie:

Evropský parlament většinou hlasů schválil návrh směrnice zpřísňující kontrolu nad střelnými zbraněmi, proti které mělo výhrady hlavně Česko.

Členské státy se mohou rozhodnout, že se tento zákaz nebude vztahovat na současné legální držitele těchto zbraní.

15. 3. se v 11.00 bude na Václ. nám. u sochy v Praze demonstrovat za ústavní dodatek, který by českým občanům zachoval legální právo na držení zbraně.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/432071-eu-bojuje-pr...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Diktaturní demokracie v Evropském parlamentu-Schulze aplikuje zákon z prosince 2016

14.3.17

Evropská unie:

Znakem demokratických parlamentů je imunita jejich poslanců. Poslanci mohou říkat v parlamentu cokoli, aniž by za to byli stíháni.

Je to důležitý znak svobody slova a demokratického rozhodování.

V prosinci 2016 byl schválen zákon EU, který tuto svobodu v evropském parlamentu okleštil. Předseda parlamentu má nyní právo vypnout mikrofon poslanci, jehož projev bude považovat za rasistický nebo hanlivý nebo xenofobní a vykázat ho ze sálu.

Má také právo takové projevy vymazat ze záznamu z parlamentního jednání.

V níže uvedeném videu s titulky uvidíte Schulze v akci-chytře vyhodí poslance opozice tesně před hlasováním.

Zopakujme si, kdo z našich tento zákon podpořil:

ANO - všichni PRO, Soc. dem. - všichni PRO, ODS - všichni PRO, KDU-ČSL+TOP09 - 7 Pro a 3 se zdrželi, KSČM všichni PROTI, Mach ze Svobodných PROTI.

Tento "povedený" zákon rovněž umožňuje přeskočit poslaneckou rozpravu a schválit zákon v prvním čtení. Umožňuje také schválit zákon jen vybrané skupině poslanců složené ze dvou nejpočetněji zastoupených stran EPP (KDU-ČSL+TOP09) a S&D (Soc. dem.)

Zdroj: http://freedomeurope.eu/martin-schulz-nastoluje-v-eu-parlame...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 119 čtenářů částkou 15 476 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Je to zlé: Spojené státy uznaly svrchovanost Izraele nad Golanskými výšinami25.03.19 19:44 USA 2

20 leté smutné výročí 25.03.19 19:04 Srbsko 1

Voľby prezidenta SR zrejme ovplyvňuje izraelská agentúra “Shaviv Strategy and Campaigns”25.03.19 09:58 Slovensko 1

iDnes napsala o přistání ruských letadel ve Venezuele, rusofoby v diskuzi za článkem chytá amok25.03.19 09:54 Česká republika 4

Odzbrojení občanů je v národním zájmu, tvrdí Ardernová21.03.19 10:55 Nový Zéland 8

Plošný zákaz glyfosátu se v ČR zatím odsouvá21.03.19 06:09 Česká republika 0

No konečně! Herbicid Roundup způsobuje rakovinu, rozhodl americký soud20.03.19 22:02 USA 6

Klesá naozaj zaočkovanosť proti osýpkam? V skutočnosti je zaočkovanosť na historickom maxime20.03.19 20:33 Slovensko 2

Ekologie naruby19.03.19 17:30 Neurčeno 5

Jak se chránit před elektromagnetickým zářením19.03.19 17:20 Neurčeno 4

Nech žije EÚ! Nech žije Zuzana! Nech skape slovenská štátnosť a samostatnosť!19.03.19 16:12 Slovensko 11

Japonské televizní soutěže, které by v Evropě neprošly19.03.19 15:46 Japonsko 5

Trochu biologie19.03.19 11:45 Evropská unie 5

Mrtvá velryba měla v žaludku 40 kilogramů igelitových tašek19.03.19 00:14 Neurčeno 2

Cvičení NATO v Gruzii18.03.19 17:58 Gruzie 1

Kam se poděla - ztratila voda ?18.03.19 17:34 Česká republika 1

Nečuduj sa Slovensko!17.03.19 19:50 Slovensko 2

Koho vlastně rajcují Afričané?16.03.19 23:06 Neurčeno 4

Žluté vesty Provokatéři ve žlutých vestách rabovali luxusní podniky na Champs-Elysées16.03.19 20:37 Francie 1

Novodobí Bretschneiderové mají žeň: loví ty, kteří nejsou dostatečně zhnuseni činem na Zélandu16.03.19 20:15 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
22,77 Kč
Euro
25,76 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
16,97 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
22,94 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
8,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,85 Kč
100 rublů
35,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
30 104,59 Kč
1 unce stříbra
354,49 Kč
Bitcoin
90 297,42 Kč

Poslední aktualizace: 25.3.2019 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 33 524 879