Ve zkratce

Stránka:

 To se ČT poněkud vymklo kontrole. Veterán z Iráku už asi další medaili nedostane...

2.3.16

Česká republika:

Níže uvedený vstup veterána z Iráku Petra Pelikána na ČT24 se České televizi poněkud vymkl kontrole. Neboť, jeho názor nebyl nejspíš tím, který chtěla moderátorka slyšet a tedy KONEČNĚ ZAZNĚLA PRAVDA. PhDr. Petr Pelikán, (* 22. listopadu 1964) je český orientalista, arabista, překladatel a analytik. Je honorárním konzulem Súdánu v České republice.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=wQkOdGtg9MI

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Mezi migranty jsou teroristé, zločinci a žoldnéři, řekl velitel sil NATO v Evropě

2.3.16

Evropská unie:

Tak vida , NATO se přiznalo k realitě? A co na to placená média, "neziskovky" a sluníčkářii? Asi nic, nehodí se...

Zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/396454-mezi-migranty...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a vj66

Komentářů: 1

 Verchovna rada Ukrajiny žiada Mongolsko o kompenzácie za škody z čias Batuchána

2.3.16

Ukrajina:

Verchovna rada zaslal oficiálny list Veľkému churalu (parlamentu) Mongolska so žiadosťou kompenzáciu škôd za zničenie Kyjeva v 13 storočí a ľudí, ktorí v tej dobe v dôsledku taársko-mongolských nájazdov trpeli. Mongolsko preukázalo ukrajinským poslancom ústretovosť a vyžiadalo si zoznam postihnutých osôb, resp potomkov týchto osôb. V odpovedi sa tiež zmieňujú o tom, že nepznajú ukrajinský národ a v tej dobe existovala Kyjevská Rus. Viem si predstaviť údiv mongolskej sekretárky, ktorá ten list otvorila...

Mali by sme sa inšpirovať šialeným ukajinským nápadom a tiež žiadať kompenzáciu škôd od Turecka,  Česi od Švédov a Sasov v tridsaťročnej vojne a možno si trúfneme zájsť až do dôb maďarského vpádu a Franskej ríše.

Zdroj: http://www.srspol.sk/clanek-mongolsko-caka-od-ukrajiny-zozna...

Klasifikace: kuriozity,politika Zprávu vložil/a jan26

Komentářů: 1

 Zionistický vojak terorizuje malého chlapca

2.3.16

Palestina:

Toto už ani nemôže byť človek, to bude asi nejaký nový druh ne-človeka, veď ktorý zdravý normálny chlap by toto robil dieťaťu. A svet mlčí?

And what do you think when this kid grows up going to do? Love the Zionist Occupiers?

Posted by Jamal Dajani on Tuesday, March 1, 2016

Zdroj: https://www.facebook.com/JamalDajani2/videos/101566192541904...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Danielle

Komentářů: 25

 Tsipras se vybarvil. Požaduje povinné přerozdělování migrantů do unijních zemí

1.3.16

Řecko:

Řecký premiér Alexis Tsipras bude na pondělním summitu Evropské unie a Turecka požadovat prosazení povinného, nikoli dobrovolného přerozdělování uprchlíků mezi jednotlivými zeměmi unie. V rozhovoru pro německou televizi ZDF zdůraznil, že země unie si musejí uprchlíky přebírat v závislosti na počtu svých obyvatel a hospodářské síle.

„Mnozí naši evropští partneři nám při jednáních v létě říkali, že je třeba dodržovat dohody. Říkám tedy to samé. Dohody se musí dodržovat. Je nepřijatelné, že někdo nechce sdílet břemeno uprchlické krize. Tu lze vyřešit pouze solidaritou,“ uvedl Tsipras

------------
Nikdy jsem tomu chlapovi nevěřil. A ukazuje se, že jsem se nemýlil.

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Na videu prezentovaném iDnes chybějí klíčové tři vteřiny. Proč?

1.3.16

Česká republika:

Na Babišovkách vyšel článek Vládly velké emoce, říká k blokování uprchlíků místostarosta Clausnitzu o nedávném incidentu s příjezdem a blokováním autobusu s migranty do malé německé obce Clausnitzu 5km od našich hranic. Dokonce v textu připustili, že jedna muslimka plivala na protestující, jinak je ale článek veden v "normalizačním stylu", jestli víte, co myslím. Ostatně přečtěte si diskuzi za článkem, kde to čtenáři pochopili a strhali.

Článek doprovází 30sekundové video z příjezdu autobusu, ale scéna, ve které muslimka plive na lidi, schází. Patrně z časových důvodů, jak by to v Babišovkách nejspíše vysvětlili. Tak zde je nesestříhaný kus, my s těmi třemi sekundami navíc problém nemáme.

Zdroj: http://usti.idnes.cz/zablokovali-autobus-s-migranty-v-clausn...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Stockholmští přistěhovalci napadli australský filmový štáb.

29.2.16

Švédsko:

V pondělí odpoledne navštívil australský filmový štáb stockholmské přistěhovalecké předměstí Rinkeby.

Točili dokument o masové migraci do Švédska a chtěli trochu místního koloritu.

Jakmile kameraman vystoupil z auta, zastavil vedle něj africký řidič a začal se s ním prát. Nakonec najel kameramanovi na nohu. Muž upadl a zůstal chvilku ležet, ale noha naštěstí nebyla zlomená, ostatní natáčeli auto, které rychle odjelo.

Policie dorazila po 10 minutách - 6 policistů hlídalo čtyři posádky. Po chvíli se Australané rozhodli jít do Rinkeby Torg a policie zůstala v pozadí. Filmový štáb hovořil s místními obyvateli, nevypadali agresivní a vykládali, jak pěkně se jim žije v Rinkeby Torg s tolika kulturami.

Když policie zmizela, aniž by to týmu oznámila, obklíčili fotografy mladí maskovaní Afričané. Jeden fotograf dostal pěstí do úst a začal krvácet, Druhý fotograf dostal pěstí do brady a přišel o jeden zub. Tým rychle opustil Rinkeby.

Později řekli, že natáčeli v Somálsku, Sýrii a Iráku, ale nikde se jim nic podobného nestalo.

Zdroj: http://avpixlat.info/2016/02/29/australiskt-filmteam-attacke...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Přijďte do Atén, navštivte Akropolis, kupte si falešný pas!

29.2.16

Řecko:

Video s anglickými titulky ukazuje černý trh s pasy, který kvete v Aténách.

Pokud máte 300 eur, můžete se stát "uprchlíkem", z jaké země chcete.

Pokud máte 3000 eur, můžete dostat pas s čipem a ID kartu, se kterými projdete bez problémů skenery na hranicích.

Zdroj: http://gatesofvienna.net/2016/02/come-to-athens-visit-the-ac...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Problém s invazí kobylek z Třetího světa graduuje, píše Hájek na Protiproudu

29.2.16

Evropská unie:

Už i předtím vzorně loajální Rakousko nyní tvrdě naléhá na Německo, ať jasně řekne, kdy smrtící experiment ukončí – tedy ať se vyjádří k otázce, kolik běženců ještě hodlá přijmout. Němci mezitím stejně tvrdě odsuzují přísnější režim na rakouských hranicích. Vídeň od minulého týdne přijímá denně pouze 80 žadatelů o azyl a dalších 3.200 uprchlíků posílá dále do Německa. Ke dramatu se schyluje na makedonské hranici, kde uvízly tisíce migrantů díky makedonským kontrolám. Z levice vládnoucí v Řecku se dle očekávání vyklubala převodová páka migrační mafie, „zásobující“ Evropu hordami migrantů z Turecka.

Vídeňská schůzka vyděšených států na balkánské trase, které si již uvědomují, že Řecko nejenže nechce chránit své hranice, ale má vzhledem k zavilé multikulturní agendě vlády zcela opačné zadání, paniku jen ještě více rozdmýchává. Co se bude dít dále, je patrné při pohledu na stále stoupající objemy migrantů a také na stále agresivnější „vítačskou“ kampaň, která nabírá na intenzitě i u nás.

Policejní provokace při demonstracích 6. února byly jen malou ochutnávkou z rejstříku naší „vítačské“ junty. Ta se i přes odpor většiny veřejnosti pokusí všemi prostředky zabránit opatřením proti divoké imigraci. Rozmístění co největšího množství migrantů je totiž jejím strategickým cílem, který se stále ještě nedaří uskutečnit. A pokud se nebude dařit po dosavadním způsobu, jsou i jiné cesty k otevření stavidel k multikulturnímu „obohacení“ naší země.

Zdroj: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2274-bruselsk...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Místo Opencard Lítačka

29.2.16

Česká republika:

Od zítřka začne v Praze platit nová karta - Lítačka. Nahradí předraženou Opencard. Název pro tramvajenku není příliš nápaditý. Ovšem cena, kterou zaplatil Magistrát za její vývoj je úžasná. Zatím stála necelé dva miliony. A je za tyto peníze stejně funkční, jako Opencard. Která stála Prahu dodnes 1750 milionů korun. Těch 1,75 miliardy není překlep. To je kořist politiků, kteří se v minulosti prodrali v Praze k moci a vydrancovali ji z pražského rozpočtu. Kdo je za tento příšerný tunel odpovědný? Přece nikdo!

Zdroj: http://zpravy.aktualne.cz/regiony/praha/neokopirovali-jsme-o...

Klasifikace: ekonomika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Itálie: Je souzen imám, který zabil dva lidi, protože se šli koupat v plavkách

29.2.16

Itálie:

V italském Sassari  byl znovu otevřen soud s imámem, který má na svědomí dvě oběti pákistánského původu. Zavraždil je kvůli tomu, že se šli koupat v plavkách. Nejméně jedna oběť byla žena, které uťal ruce v loktech a nohy v kolenou a nechal je ležet u mrtvoly, kterou si vyfotil.

Imám Zingonia (Bergamo) Muhammad Zulkifal je člen buňky Al-Káidy, která operuje ve městě Olbia (Itálie). Vždy tvrdil, že je morálním strážcem komunity a má právo použít exemplární trest, aby prosadil Boží zákon.

Vyšetřování ukázalo, že Zulkifal je členem organizace odpovědné za atentát v Péšaváru (Pákistán), při kterém zahynulo 100 lidí. Teroristická buňka, založená v Olbia, má v Pákistánu velký vliv.

Zdroj: http://gatesofvienna.net/2016/02/woman-dismembered-by-imam-f...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Merkelová odmítla maďarskou iniciativu s referendem o kvótách

29.2.16

Maďarsko:

Merkelová na sobotní návštěvě Maďarska odmítla maďarskou iniciativu s referendem o kvótách:

"Viktor Orban chce referendum s otázkou, zda-li by Maďarsko mělo akceptovat 1.294 migrantů ze 160.000, které mají být rozděleny mezi státy. A to dokonce i v případě, že by se toto číslo mohlo snížit, protože "má mnoho ukrajinských uprchlíků.

Toto je věc principu a já takovou akci mohu jen odmítnout."

Zdroj: http://dailynewshungary.com/merkel-rejects-hungarian-governm...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Novela insolvenčního zákona: Dojedou na ni obyčejní lidé!

29.2.16

Česká republika:

Projde-li tato novela, dojde nikoli k regulaci, ale k totální likvidaci tzv. „oddlužovacích společností“, které by nově nesměly v oblasti oddlužení žádné služby.
Nově budou moci služby poskytovat jen notáři, advokáti a insolvenční správci a bezplatně tzv. „akreditované osoby“, které od ministerstva obdrží zvláštní povolení (dle ministerstva se má jednat o neziskové organizace).

„Jinými slovy, dlužník, který bude mít zájem o oddlužení, se může obrátit pouze na uvedené subjekty a nyní už nebude mít možnost si návrh podat sám, jak je tomu doposud,“ uvádí další členAsociace pro oddlužení Mgr. Václav Mach.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Novela-insolven...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Karel Schwarzenberg: Děkuji premiéru Sobotkovi. Ve svém úřadě vyrostl

29.2.16

Česká republika:

Schwarzenberg:

"V těchto dnech jen málokdy dostáváme dobré zprávy, ale jedna teď přece jenom byla velice pozitivní. A sice, že se podařilo domluvit kompromis Evropské unie a britský premiér Cameron prohlásil, že bude bojovat za to, aby Spojené království zůstalo součástí EU.

Evropská unie by bez Velké Británie byla věru jen unií částečnou, neúplnou. Zaplať Pánbůh za tento kompromis.

Velice dobrá zpráva v té souvislosti je, že na tom měl český premiér kromobyčejně velkou zásluhu. On byl mluvčí Visegrádské čtyřky, vyjednával tvrdě, ale zodpovědně a dosáhl tím toho kompromisu, který je dnes na stole.

Všem, kteří při tom pomáhali, jak z Ministerstva zahraničí, tak obzvláště panu premiérovi za to patří vřelý dík. Musíme uznat, že ministerský předseda Sobotka během posledních let ve svém úřadě vyrostl."

---------------
Svůj k svému.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Karel-Schwarzen...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 NATO se v řešení uprchlické krize neplánuje příliš angažovat

29.2.16

Evropská unie:

Protipašerácká mise NATO podle slov Šedivého spočívá ve sdílení informací s tureckými a řeckými pobřežními autoritami a výměny informací s Frontexem. "My tam nemáme za úkol kohokoli zastavovat nebo vracet," zdůraznil.

Poznamenal, že pokud lodě NATO zachytí nějaké plavidlo s uprchlíky, pak je vrátí do Turecka.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/NATO-se-v-resen...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Jak porazit kremelskou dezinformační kampaň?

29.2.16

Česká republika:

„Jak porazit kremelskou dezinformační kampaň?“ Konferenci pod tímto názvem, zabývající se ruskou propagandou, pořádal v pondělí ve sněmovně spolek Evropské hodnoty. Akci zaštítila poslankyně TOP 09 Helena Langšádlová.

Ivan Gabal (KDU-ČSL):

„Rusko je vojensky, politicky a mediálně ve válce a pravděpodobně chystá eskalaci. Je to patrné z toho, jak podřídilo svoji mediální komunikaci těmto tématům. Likviduje tím polaritu, volnost médií, likviduje domácí oponenty. Roste mediální agresivita a zvyšuje se destruktivní až nepřátelský tón.

Rusko se explicitně snaží posilovat hysterii v souvislosti s migrační krizí, když říká, že islám se rovná terorismus, a tlačím tím Evropu do otázek vnitřní vlastní soudržnosti.

Důležité jsou aktivní justiční kroky proti ruské dezinformační aktivitě. Když narušuje ústavní pořádek, je třeba to začít trestně stíhat. Je nutné, aby se ruské propagandě zvyšovaly náklady všemi prostředky – mazáním, blokováním a izolováním jejích webových serverů, e-mailových komunikací, Facebooku, aktivních exponentů a agentů až po policejní a justiční kroky. Proruské trolly mazat, vůbec žádnou diskusi nevést. Jestliže s nimi budeme diskutovat, účel jejich kampaně ještě znásobíme.“

-------------
Tito lidé jsou nebezpeční přetékají nenávistí a za ziskem jdou přes mrtvoly. Nepodceňujme je.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Langsadlove-akc...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Uprchlickou vlnu organizují USA s Tureckem

29.2.16

Česká republika:

Máme důkazy. Odejděte z EU a postavte zeď, jinak vás to zničí - Salman Hasan je uprchlík z Iráku . Migrační vlna je dle něj řízená a placená USA a Tureckem, které také podporují Islámský stát a islámské teroristy. Výsledkem politiky USA jsou miliony mrtvých, vzestup islámu a zničené země. Češi by podle něho měli vystoupit z EU a z ostatními státy středovýchodní Evropy vytvořit ochrannou bariéru proti islámu

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Uprchlik-z-Ir...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a vj66

Komentářů: 0

 Preventivní hledání exilu? Jak typické!

29.2.16

Česká republika:

Všechno zničit nebo zglajšaltovat. A pak se zbalit. A odejít. Zmizet. Zdrhnout, frnknout, ukázat paty, prásknout do bot, zahnout kramle!

Jestli jsou Kartousové a jiní pravdoláskaři opravdu tak dobří, jestli jsou opravdu tak užiteční české společnosti, jak jsou oni sami o sobě skálopevně přesvědčeni, pak je ta pospolitost potřebuje mít doma. Ale počítám, že to je předem vyloučeno, protože národ má pravdoláskařů akorát tak plné zuby a pravdoláskařové mají blaho národa u prdele - tedy, to v tom lepším případě. Daleko spíš národ v hloubi duše nenávidí. Nepasuje do jejich dokonalých škatulek. Je svůj, nesmlouvá, nelicituje o ceně podržení či prodeje vlastní identity.

O kolik jiné, oproti myšlení pravdoláskaře, je myšlení jednoho zavrženého Gruzínce, cituji:

"...národ je historicky vzniklá stabilní pospolitost řeči, území, hospodářského života a psychického založení, projevujícího se v pospolitosti kultury...žádný z uvedených znaků sám o sobě nestačí k definování národa. Nejen to: není-li tu třebas jen jeden z těchto znaků, přestává být národ národem. Jedině tehdy, je-li tu souhrn všech znaků, je tu národ...

...jakým národem je například národ židovský, který se skládá z gruzínských, dagestánských, ruských, amerických a jiných Židů, jehož příslušníci si navzájem nerozumějí (mluví různými jazyky), žijí v různých světadílech, nikdy se navzájem nesetkají, nikdy společně nevystoupí ani v době míru, ani za války?! Nikoli, pro takové imaginární "národy" sociální demokracie svůj národnostní program nevypracovává. Může počítat jen se skutečnými národy, s národy činorodými, které se vyvíjejí, a proto si vynucují, aby na ně byl brán zřetel". (Josef Stalin: Marxismus a národnostní otázka, 1913)

Zdroj: http://blisty.cz/art/81257.html

Klasifikace: politika,kultura Zprávu vložil/a sprosťák Vítek

Komentářů: 3

 Cieľom OSN je rozbiť národné štáty Európy.

28.2.16

Evropská unie:

Migrace má být pro některé státy „zásadním hybatelem ekonomického růstu“, řekl Sutherland v britské Sněmovně lordů. „jakkoliv obtížné může být přesvědčit o tom jejich obyvatele“ dodal.

Sutherland je predstaviteľom finančných kruhov a korporácií. Zároveň je to priamy predstaviteľ OSN.

Žiadne tajné spiknutie, priamo OSN a ich organizácie pre imigráciu sú naštartované, aby napumpovali špinavý odpad do bielej Európy.

Hovorí otvorene o socioinžinierskom projekte, hovorí o prachoch, ktoré z toho korporácie majú získať.

Cieľom OSN je rozbiť národné štáty Európy.

Hovorí, že Amerika a Austrália, sú vraj otvorenejšie. Nuž, dnes už nie sú, ale hlavne, proces otvorenosti bol kedysi nevyhnutný, kým oni dobýjali cudzie kontinenty. Potom sa uzavreli a teraz k sebe prakticky nikoho nežiadaného nevpúšťajú.

Napriek tomu cudzie etniká a bolestivé rozpory z toho plynúce sú už v ich vnútornostiach a zožierajú ich tak, že majú bolesti a prudko upadajú.

Aby si zachránili svoj mocenský vplyv, pokúšajú sa tú istú chorobu infikovať svojim konkurentom, Európe, Rusku a koniec-koncov aj Číne (ak môžu). V každom prípade, v Európe môžu, lebo tá je od roku 1945 a potom od 1989 celá v ich okupačnej moci.

Zdroj: http://nadhlad.com/content/medzinarodny-zmrd-jasne-na-scene

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Facebook bude jménem německé federální vlády mazat obsah s "podněcováním"

28.2.16

Německo:

Facebook přitvrdil kontrolu německých stránek s tím, že nejdříve bude informován uživatel a poté bude tzv. "špatný obsah" z německých služeb odstraněn.

Zuckerberg oznámil, že v Německu je stanoveno 200 jednotek, které zajistí, že na Facebooku nebudou stránky se "špatným obsahem".

Co přesně je míněno "špatným obsahem" není známo. Akce by se měla týkat xenofobních projevů nenávisti a zákonem nově zavedeného termínu "podněcování".

Zuckerberg řekl, že až donedávna v Německu nekontrolovali obsah dostatečně.

Cenzura bude probíhat zcela netransparentně, protože Facebook delegoval cenzuru na providera -  pobočku Bertelsmann Group Arvato v Güterlohu -  který je zavázán k mlčení. Arvato bude výlučně konat na upozornění uživatelů. Není jasné, zda bude Arvato přijímat i udání od anonymních uživatelů.

Zdroj: http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2016/02/27/facebo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 3

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 766 381