Ve zkratce

Stránka:

 Vnitřní odhad německé vlády: 10 milónů uprchlíků do konce roku 2016

23.11.15

Německo:

Sekretář CDU, Lutz Stroppe, prohlásil na malé recepci pečlivě vybraných lidí-extratřídy, kterou pořádala Nadace Konráda Adenauera (Konrad Adenauer-Stiftung), že vláda ve svých interních materiálech počítá do konce roku 2016 s 10 milióny uprchlíků.

Zdroj: http://www.pi-news.net/2015/11/p492035/

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Sobotka se zařadil po bok Saláfisty, který káže nenávist k nevěřícím

23.11.15

Česká republika:

Sobotka se svým výpadem proti Zemanovi postavil po bok imáma Alraviho (Alrawiho).

V polovině roku 2013 na Alraviho podalo Sdružení ateistů České republiky trestní oznámení, protože ve svém kázání o výchově dítěte nabádal rodiče, aby své děti učili nenávisti k nevěřícím.

Video 5:58:

"Potom, jakmile dosáhne věku sedmi až deseti let... Tehdy v této době se začnou vytvářet ... city i emoce a city hlavně a vnímání věcí.Začne se vytvářet láska, nenávist, začne se vytvářet touha vlastnit a také chtít něco.Tak tvá povinnost je v tomto období naučit ho milovat islám,aby se stal muslimem. Nauč ho nenávist ke všemu, co je nemorálního, nauč ho nenávist ke všemu, co je nesprávného, a hlavně tedy nauč ho nenávist ke kufru - tedy k neuznání Alláha a jeho Jedinosti."

Zdroj: http://www.osacr.cz/2013/06/25/tiskova-zprava-ateiste-podava...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Neskutečně tendenční "analýzu" Vladimíra Votápka na Babišovkách strhali čtenáři v diskuzi

23.11.15

Česká republika:

V Babišovkách vyšel článek Putinův trojí úspěch ve válce o Sýrii, ve kterém jeho autor Vladimír Votápek rozebírá Putinův úspěch v boji s ISIS. Stojí za přečtení nejen samotný článek, ale hlavně reakce čtenářů za ním. A tohle, prosím, nejsou poučení čtenáři ze Zvědavce, ale veskrze normální lidi odkojení ČT a mainstreamem.

Jinými slovy, ideologickou bitvu páni politrukové z Babišovek a podobného bláta zjevně prohrávají. smile

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/komentar-k-valce-v-syrii-a-ruskemu-za...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Nové spojenectví: Premiér Sobotka, šéf muslimských obcí v ČR a Bakalův tisk otevřeně proti prezidentu republiky a slovenskému premiérovi

23.11.15

Německo:

Předseda Ústředí muslimských obcí v ČR, Muníb Hasan Alravi, kritizuje v Bakalových novinách prezidenta Zemana za to, že se při oslavách 17. listopadu postavil po bok představitelů Bloku proti islámu.

„V minulých dnech jsem s hrůzou sledoval dva nejvyšší představitele států vzniklých po rozpadu Československa,“ podotkl Alravi. Fico podle něj se zadostiučiněním konstatoval, že na Slovensku je monitorován každý muslim. „Český prezident se rovnou postavil mezi ty, kdo by chtěli lidem odebírat občanská práva, a pokud vyznávají islám, namlít je na masokostní moučku", uvedl Alravi.

„Nové spojenectví. Premiér Sobotka, šéf muslimských obcí v ČR a Bakalův tisk otevřeně proti prezidentu republiky a slovenskému premiérovi", reagoval  Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček.

----------------
Sobotka - ČSSD je napojená na Sudetoněmecký Lansmanschaft přes jeho odnož Selinger-Gemeinde=nacismus

Alravi - Saláfista=militantní islám

Bakala=oligarchie

nacismus+militantni islám+oligarchie=NWO

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vcera-sel-na-Al...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Steinmeier: Rusko by se mělo opět zařadit mezi země G7

23.11.15

Německo:

Německý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier:

„Pro světové mocnosti není předmětem zájmu izolovat Rusko na dlouhou dobu z členství ve skupině G7, respektive G8,“ řekl Steinmeier. Je podle něj důležité nezapomínat na skutečnost, že Rusko, které má velkou muslimskou populaci, bere situaci na Blízkém východě vážně, nemá však zájem zůstat neustále ponořené do války.

Profesor Princetonské univerzity Steven Cohen se vyjádřil, že izolovat Rusko dokonce není vůbec možné, jelikož se podílí na řešení mnoha globálních problémů a krizí.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Toto-Putina-vel...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Islyamov: Teroristické útoky na hranici s Krymem vrátily Ukrajincům čest

23.11.15

Ukrajina:

"Útoky na piloty elektrického vedení na hranici s Krymem, jsou výrazem "cti a důstojnosti" ukrajinského státu", prohlásil ve vysílání televize ATR koordinátor blokády mezi Krymem a Ukrajinou, bývalý krymský vice-premiér a byznysman, Islyamov.

"Přirovnáváme to k useknutým pazourům draka. Usekli je patrioté Ukrajiny, kteří tím vrátili čest Ukrajincům a trochu svobody Tatarům, kteří jsou tam, na Krymu."

Zdroj: http://www.politnavigator.net/islyamov-terakty-na-granice-s-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Porošenko kapituloval před islámskými radikály a nacigardou

23.11.15

Ukrajina:

Stačilo pár stovek demonstrantů a 40 minutový rozhovor mezi Porošenkem, Mustafou Džemilevem (dříve teroristou a nyní ocháncem lidských práv) a poslancem Refatem Čubarovem, aby Čubarev, vracející se od Porošenka prohlásil:

"Snahy národní gardy a policie vytěsnit "aktivisty" od zničených pilotů elektrického vedení byly nedorozuměním.Nepředpokládá se obnovení dodávek elektřiny na Krym. Prezident podporuje energetickou a obchodní blokádu Krymu."

Je nutno zmínit, že piloty elektrického vedení vyhodili do povětří "hrdinové ATO" a "přátelé Ukrajiny" z řad islámských extremistů pod vedením Adama Osmajeva a jeho družky, aktivistky Majdanu, Aminy Okujevoj.

V roce 2012 Osmajeva zatkl specnaz kvůli přípravě teroristických útoků v Oděse s použitím granátometů, ale "revoluce důstojnosti" jej osvobodila a dala mu možnost vraždit v rámci zákona.

Dále je nutno zmínit, že k uklidnění "aktivistů" z řad nacigardy a islamistů, kteří blokují hranice s Krymem, vyslal Porošenko Ilju Kivu, bývalého člena karatelských bataljónů a schizofrenika, který v současnosti zastává funkci policejního šéfa Oddělení boje proti drogám a který na síti slibuje pozabíjet vatníky - ovšem pouze v rámci protidrogových akcí.

Zdroj: http://www.politnavigator.net/poroshenko-kapituliroval-pered...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Fašismus v USA - konec demokracie

23.11.15

Česká republika:

Americká sněmovna reprezentantů přijala návrh zákona pozastavující přijímání syrských a iráckých uprchlíků. Každý uprchlík ze Sýrie či Iráku bude prověřen ještě před svým příchodem do USA!

Očekávám razantní vystoupení od našeho lidskoprávního ministra Dienstbiera, který se na protest ihned vzdá svého amerického občanství, a počastuje kongresmany nějakou formulkou o fašistech.

Očekávám smršť odsuzujících prohlášení jak od politiků v čele s pány Štětinou, Schwanzerbergem a Zlatuškou, tak i komentátorů v čele s pány Pehem, Mitrofanovem a Honzejkem a jiných ochránců práv nelegálních migrantů, kteří nás každodenně přesvědčují, že být proti je čiré zlo.

Takže vážení vymývači mozků z veřejnoprávní České televize a Českého rozhlasu, vy v mainstreamových mediích, konejte. ... Prostě zachovejte kontinuitu a dejte je na pranýř. Na stejný pranýř jako to činíte s námi, s občany české země, s prezidentem Zemanem.

Odsuďte je stejně jako to činíte s cca 80% ČR , kteří odmítají islamizaci Evropy a České republiky. Ti všichni jsou podle vašich kritérií xenofobové a fašisté. Přidejte tedy mezi nás i USA.

Zdroj: http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/21033-faismus-v-us...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Vy nemáte právo prezidenta kritizovat!

23.11.15

Česká republika:

Ano, premiére Sobotko, ministře Dienstbiere a Jurečko, europoslanci Štětino, Svobodo, Niedermayere, Polčáku, europoslankyně Šojdrová, a vůbec vy všichni, kteří jste se k výročí 17. listopadu v tak dojemné shodě sešli v útoku na hlavu státu.

Jedni s šílenou výtkou, že prezident svou činností u nás vytváří podhoubí fašizmu, druzí s tím, že k výročí promluvil z tribuny xenofobního spolku, a třetí s tím, že na té tribuně stál i jakýsi pan Konvička.

Pana Konvičku neznám, nevím, jakých zločinů se dopustil, ale vím zcela určitě jedno. Totiž to, že, že i kdyby na té tribuně stál prezident i se samotným belzebubem a i kdyby mu tribunu k projevu postavil sám Ku-Klux-Klan, přebíjí všechny tyto jeho hříchy skutečnost, že jako první a navíc po dlouhých a dlouhých letech úporného mlčení promluvil vážně a s velkou starostí o tom, že ... prakticky už od sametové revoluce, v našich médiích, která, ať už se nám to líbí nebo nelíbí - z nás de facto dělají to, čím jsme - vládne jediný tzv. správný názor, kterým je názor havlistický či tzv. pražsko-kavárenský, a všechny ostatní byly zadupány či jsou nemilosrdně zadupávány do země.

Takto to tedy dnes máme v této zemi nalinkováno, médiím bylo určeno, aby nás tímto směrem vedla ..., a vy jste o tom všem více či méně věděli, museli jste vidět, jak se implantováním jediného názoru do našich hlav stínají demokracii ruce, nohy, a čeká ji možná i amputace hlavy, ale jediným slovem jste proti takové praxi neprotestovali.

Zdroj: http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/21041-vy-nemate-pr...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Pod tlakem Američanů vytvořil Visegrád vlastní bojovou skupinu armád V4-budeme rukovat proti Rusku?

23.11.15

Evropská unie:

20. listopadu 2015 za přítomnosti polského prezidenta Adrzeje Dudy vyvrcholilo ve vojenském výcvikovém prostoru Drawsko Pomorskie cvičení Common Challenge 2015.

V jeho závěru obdržela certifikaci bojová skupina armád zemí V4.

Není jistě náhodou, že se ve stejném čase vrací do parlamentu vládní návrh branného zákona - prakticky nezměněn.

Povinné odvody dívek a chlapců v 18 letech, možnost přijímat zahraniční žoldáky do české armády, předpokládaná účast záložníků v zahraničních akcích.

Ti, kdo vojenskou službu odmítnou, půjdou na nucené práce.

Pro ty, kdo válku vyhlásí - vládu, parlament a další - platí výjímka: Ti sloužit nemusí.

Zdroj: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/polsky-prezident-vid...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 USA a Ukrajina odmítly usnesení proti glorifikaci nacismu! EU se zdržela hlasování!

23.11.15

Evropská unie:

Třetí výbor Valného shromáždění OSN přijal rezoluci o boji proti glorifikaci nacismu, neonacismu a jiných praktik, které přispívají k podněcování současných forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a souvisejících netolerancí.

Za dokument předložený Ruskem hlasovalo 126 zemí - členů Organizace spojených národů, proti se postavily čtyři státy: Kanada, Palau, Spojené státy a Ukrajina. Dalších 53 zemí, včetně členů Evropské unie, se zdrželo hlasování.

Tuto ostudnou pozici i České republiky by měl pan Zaorálek a premiér Sobotka vysvětlit. Jako důvod, že dokument předložilo Rusko, nemůže obstát.

V loňském roce byla podobná rezoluce podpořena 115 zeměmi, i tehdy byly proti tří země - Kanada, USA a Ukrajina. A i tehdy se Česko zdrželo.

Zdroj: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/usa-a-ukrajina-odmit...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Akce "Setkání dobré vůle" čpěla nenávistí

23.11.15

Česká republika:

V neděli večer vyzvalo několik stovek účastníků akce "Setkání dobré vůle" pana prezidenta k demisi.

Setkání navazovalo na nedělní politicky motivovanou protiprezidentskou demonstraci na Albertově, kde proti prezidentovi České republiky štvalo cca 2000 havloidů, lidí napojených na ODS a TOP09, lidovce, Zelené, aktivisté neonacistického Pražského Majdanu (sudeťáci+ukrouši), islamisté a další.

"Setkání dobré vůle" pak propojilo všechny výše uvedené s uprchlickými neziskovkami a americkou ambasádou. Svolala je skupina "Proti projevům nenávisti" a  "Spolek podhradí", vedená Markem Přikrylem, který organizoval za pomoci USA ambasády např. červené karty.

-------------
Všechny tyto nenávistné spolky tvoří stále titíž lidé. Opakují stále stejná jména, míchají se v různých skupinách a akcích, jsou vzájemně propojeni - je to pátá kolona v České republice.

Zdroj: http://www.novinky.cz/domaci/387083-lide-na-vaclavskem-names...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Trucdemonstraci na Albertově zaštítil i rektor Tomáš Zima - bývalý předseda fakultního výboru SSM a člen KSČ

23.11.15

Česká republika:

Trucdemonstraci proti Zemanovi na Albertově zaštítil i rektor UK, Tomáš Zima, který byl od roku 1983 členem KSČ a předtím se angažoval jako předseda fakultního výboru SSM.

Petr Potužník:

"V létě 1989 se chystáme odjet s rodiči do Západní Evropy a tehdejší policejně-politický systém vyžaduje kromě platného pasu také devizový příslib a platnou výjezdní doložku. Výjezdní doložku vydávala policie na základě vyjádření a doporučení různých organizací ... v případě studentů se k žádosti vyjadřovali představitelé SSM. A v této souvislosti jsem se potkal se "spolužákem" Zimou.

Nebyl to nijak příjemný rozhovor a dodnes mi není jasné, kdo a jakým způsobem tak detailní informace o mé osobě do mé složky dodal. Shrnuto podtrženo: moje domnělá účast na lednových nepokojích(kdy ale neměli konkrétní důkazy) a absence na prvního máje vedla k závěru: "Politicky nespolehlivý." Výjezdní doložku jsem nedostal ... A 17. listopadu 1989 jsem demonstroval, mimo jiné všem Zimům a jemu podobných navzdory."

Zdroj: http://potuznik.blog.idnes.cz/c/395547/Lekce-z-etiky-Zlodej-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Studenti? Advokát se vysmál včerejší akci na Albertově

23.11.15

Česká republika:

„Lituji, že nemám mezi svými studenty tolik starších studentů. Blahopřeji těm školám, které dokáží zapojit do řad studentů i starší generaci. Raduji se zároveň i z toho, kolik malých dětí již v České republice studuje. Zahraniční tisk o tom velkém úspěchu vůbec nepíše, asi aby nám v zahraničí nezáviděli,“ píše ironicky advokát Hrádela.

"Je ostudou, že cizích vlajek jsem na fotografiích napočítal více, než vlajek českých. To studenti mají k symbolům naší vlasti méně výrazný vztah než ti, co tam byli 17.11.? 

Poukázal na to, že na údajně nepolitické akci byly přítomny tři dcery předsedy pražské ODS, přičemž čtvrtá dcera se účastnila dokonce v kočárku a že celé akce se účastnil též místopředseda ODS Martin Kupka.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Studenti-Advoka...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Pompézní přijetí prezidenta Zemana v Číně

23.11.15

Česká republika:

Proč to nevysílala ČT? Ví to někdo?

Zdroj: https://www.youtube.com/embed/dZCm8dR-vBU?feature=player_emb...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 OSN: Pamatujte ve své závěti na uprchlíky!

22.11.15

Německo:

OSN vyhlásila v Německu kampaň "Vaše závěť pomůže!" Se sloganem "Dejte uprchlíkům budoucnost ve své závěti!" Tvrdí, že to Němcům umožní žít v jejich hodnotách a společenské angažovanosti. Zároveň to jemně naznačuje, že děti původních obyvatel již nebudou potřebovat žádné dědictví.

OSN při své podpoře migrace v Evropě již překračuje všechny meze. Nestačí, že původní obyvatelstvo vydělává na sociální podporu migrantů, kteří jej často okrádají, znásilňují a někdy i zabíjejí. Nyní mají Němci pomáhat migrantům i tím, že jim po své smrti odkáží své majetky.

Možná, že tím chce OSN napomoci vyhubení původního obyvatelstva.

Zdroj: http://www.pi-news.net/2015/11/p491716/

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6

 Rusové podkuřují Francouzům

21.11.15

Rusko:

Ruské ministerstvo vnitra oznámilo, že daruje francouzské policii štěně jménem Dobryňa. Do Paříže poputuje jako náhrada za služební fenu Diesel, kterou ve středu během zásahu na předměstí Saint-Denis zastřelili džihádisté. 

„Tohle štěňátko je služební pes jménem Dobryňa. Je pojmenovaný s odkazem na počest velkého ruského hrdiny, který je ztělesněním síly, dobroty, statečnosti a nesobecké pomoci,“ uvedlo v pátek večer na Facebooku ruské ministerstvo vnitra u snímku mladého policejního psa.

--------
Nechápu, proč Rusko cítí potřebu lísat se k Francii. To už zapomnělo na mistrály? Nebo si snad myslí, že si tím Francouze nakloní?

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/rusko-posila-francouzum-stene-dz2-/za...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 12

 Makedonie nepouští tisíce migrantů, běženci se bouří a hrají na city

21.11.15

Makedonie:

U vesnice Idomeni se v pátek ráno tísnily zhruba 3000 lidí včetně tisíce Íránců a osob ze severní Afriky, které Makedonie odmítá jakožto ekonomické migranty. Běženci na protest zablokovali železnici spojující Řecko s Makedonií, kvůli čemuž nevyjelo množství vlaků.

Makedonský premiér v pátek požádal o pomoc Evropskou unii. Bojí se, že se jeho země stane nárazníkovou zónou. "Obáváme se toho, že migranti, kteří nebudou vpuštěni do západní Evropy, uváznou u nás. To sami nedokážeme zvládnout,“ prohlásil ministerský předseda Nikola Gruevski.

---------
Na videu z Makedonie je vidět, jak se někteří migranti snaží hrát na city Evropanů. V cca 0:54 si chlap, který sedí vpravo v červené bundě, všimne, že ho kamera zabírá, a začně si urputně dýchat do dlaní.

Zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386993-makedonie-nep...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Policie rozehnala demonstraci před Strakovkou protiprávně

21.11.15

Česká republika:

Demonstrace před Strakovkou byla řádně ohlášená a měla trvat do 20:00. Policisté na základě jakési městské vyhlášky vytlačili demonstranty v 19:00 hod. Použili na ně paralyzéry a slzný plyn.

Městská vyhláška nemůže přebít ústavní právo na svobodu shromažďování.

17. listopad má být pietou boje za svobodu a boje za tato práva.

Zásah policie dokázal, že režim, který zde vládne,  potlačuje ústavní práva občanů stejně jako komunisté před rokem 1989.

Viz video ČNTV z 20. 11. 15 -  v 24:04 minutě

Další videa z demonstrací

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=ZjJeSo7vWgE

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 95 čtenářů částkou 16 224 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 2

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 5

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 13

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 6

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Magor Novotný si přeje, aby Zeman a Babiš zemřeli08.09.20 22:29 Česká republika 11

Britský COVID teror v metru07.09.20 23:45 Británie 12

Žárovku vynalezl černoch, říká Biden07.09.20 23:12 USA 5

Policie zatkla těhotnou ženu za sdílení příspěvku na FB proti koronavirovým opatřením06.09.20 14:45 Austrálie 4

Měnové kurzy

USD
23,06 Kč
Euro
27,13 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,06 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,49 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 072,64 Kč
1 unce stříbra
569,14 Kč
Bitcoin
240 721,91 Kč

Poslední aktualizace: 22.9.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 37 072 543