Ve zkratce

Stránka:

 Porošenko kapituloval před islámskými radikály a nacigardou

23.11.15

Ukrajina:

Stačilo pár stovek demonstrantů a 40 minutový rozhovor mezi Porošenkem, Mustafou Džemilevem (dříve teroristou a nyní ocháncem lidských práv) a poslancem Refatem Čubarovem, aby Čubarev, vracející se od Porošenka prohlásil:

"Snahy národní gardy a policie vytěsnit "aktivisty" od zničených pilotů elektrického vedení byly nedorozuměním.Nepředpokládá se obnovení dodávek elektřiny na Krym. Prezident podporuje energetickou a obchodní blokádu Krymu."

Je nutno zmínit, že piloty elektrického vedení vyhodili do povětří "hrdinové ATO" a "přátelé Ukrajiny" z řad islámských extremistů pod vedením Adama Osmajeva a jeho družky, aktivistky Majdanu, Aminy Okujevoj.

V roce 2012 Osmajeva zatkl specnaz kvůli přípravě teroristických útoků v Oděse s použitím granátometů, ale "revoluce důstojnosti" jej osvobodila a dala mu možnost vraždit v rámci zákona.

Dále je nutno zmínit, že k uklidnění "aktivistů" z řad nacigardy a islamistů, kteří blokují hranice s Krymem, vyslal Porošenko Ilju Kivu, bývalého člena karatelských bataljónů a schizofrenika, který v současnosti zastává funkci policejního šéfa Oddělení boje proti drogám a který na síti slibuje pozabíjet vatníky - ovšem pouze v rámci protidrogových akcí.

Zdroj: http://www.politnavigator.net/poroshenko-kapituliroval-pered...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Fašismus v USA - konec demokracie

23.11.15

Česká republika:

Americká sněmovna reprezentantů přijala návrh zákona pozastavující přijímání syrských a iráckých uprchlíků. Každý uprchlík ze Sýrie či Iráku bude prověřen ještě před svým příchodem do USA!

Očekávám razantní vystoupení od našeho lidskoprávního ministra Dienstbiera, který se na protest ihned vzdá svého amerického občanství, a počastuje kongresmany nějakou formulkou o fašistech.

Očekávám smršť odsuzujících prohlášení jak od politiků v čele s pány Štětinou, Schwanzerbergem a Zlatuškou, tak i komentátorů v čele s pány Pehem, Mitrofanovem a Honzejkem a jiných ochránců práv nelegálních migrantů, kteří nás každodenně přesvědčují, že být proti je čiré zlo.

Takže vážení vymývači mozků z veřejnoprávní České televize a Českého rozhlasu, vy v mainstreamových mediích, konejte. ... Prostě zachovejte kontinuitu a dejte je na pranýř. Na stejný pranýř jako to činíte s námi, s občany české země, s prezidentem Zemanem.

Odsuďte je stejně jako to činíte s cca 80% ČR , kteří odmítají islamizaci Evropy a České republiky. Ti všichni jsou podle vašich kritérií xenofobové a fašisté. Přidejte tedy mezi nás i USA.

Zdroj: http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/21033-faismus-v-us...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Vy nemáte právo prezidenta kritizovat!

23.11.15

Česká republika:

Ano, premiére Sobotko, ministře Dienstbiere a Jurečko, europoslanci Štětino, Svobodo, Niedermayere, Polčáku, europoslankyně Šojdrová, a vůbec vy všichni, kteří jste se k výročí 17. listopadu v tak dojemné shodě sešli v útoku na hlavu státu.

Jedni s šílenou výtkou, že prezident svou činností u nás vytváří podhoubí fašizmu, druzí s tím, že k výročí promluvil z tribuny xenofobního spolku, a třetí s tím, že na té tribuně stál i jakýsi pan Konvička.

Pana Konvičku neznám, nevím, jakých zločinů se dopustil, ale vím zcela určitě jedno. Totiž to, že, že i kdyby na té tribuně stál prezident i se samotným belzebubem a i kdyby mu tribunu k projevu postavil sám Ku-Klux-Klan, přebíjí všechny tyto jeho hříchy skutečnost, že jako první a navíc po dlouhých a dlouhých letech úporného mlčení promluvil vážně a s velkou starostí o tom, že ... prakticky už od sametové revoluce, v našich médiích, která, ať už se nám to líbí nebo nelíbí - z nás de facto dělají to, čím jsme - vládne jediný tzv. správný názor, kterým je názor havlistický či tzv. pražsko-kavárenský, a všechny ostatní byly zadupány či jsou nemilosrdně zadupávány do země.

Takto to tedy dnes máme v této zemi nalinkováno, médiím bylo určeno, aby nás tímto směrem vedla ..., a vy jste o tom všem více či méně věděli, museli jste vidět, jak se implantováním jediného názoru do našich hlav stínají demokracii ruce, nohy, a čeká ji možná i amputace hlavy, ale jediným slovem jste proti takové praxi neprotestovali.

Zdroj: http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/21041-vy-nemate-pr...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Pod tlakem Američanů vytvořil Visegrád vlastní bojovou skupinu armád V4-budeme rukovat proti Rusku?

23.11.15

Evropská unie:

20. listopadu 2015 za přítomnosti polského prezidenta Adrzeje Dudy vyvrcholilo ve vojenském výcvikovém prostoru Drawsko Pomorskie cvičení Common Challenge 2015.

V jeho závěru obdržela certifikaci bojová skupina armád zemí V4.

Není jistě náhodou, že se ve stejném čase vrací do parlamentu vládní návrh branného zákona - prakticky nezměněn.

Povinné odvody dívek a chlapců v 18 letech, možnost přijímat zahraniční žoldáky do české armády, předpokládaná účast záložníků v zahraničních akcích.

Ti, kdo vojenskou službu odmítnou, půjdou na nucené práce.

Pro ty, kdo válku vyhlásí - vládu, parlament a další - platí výjímka: Ti sloužit nemusí.

Zdroj: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/polsky-prezident-vid...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 USA a Ukrajina odmítly usnesení proti glorifikaci nacismu! EU se zdržela hlasování!

23.11.15

Evropská unie:

Třetí výbor Valného shromáždění OSN přijal rezoluci o boji proti glorifikaci nacismu, neonacismu a jiných praktik, které přispívají k podněcování současných forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a souvisejících netolerancí.

Za dokument předložený Ruskem hlasovalo 126 zemí - členů Organizace spojených národů, proti se postavily čtyři státy: Kanada, Palau, Spojené státy a Ukrajina. Dalších 53 zemí, včetně členů Evropské unie, se zdrželo hlasování.

Tuto ostudnou pozici i České republiky by měl pan Zaorálek a premiér Sobotka vysvětlit. Jako důvod, že dokument předložilo Rusko, nemůže obstát.

V loňském roce byla podobná rezoluce podpořena 115 zeměmi, i tehdy byly proti tří země - Kanada, USA a Ukrajina. A i tehdy se Česko zdrželo.

Zdroj: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/usa-a-ukrajina-odmit...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Akce "Setkání dobré vůle" čpěla nenávistí

23.11.15

Česká republika:

V neděli večer vyzvalo několik stovek účastníků akce "Setkání dobré vůle" pana prezidenta k demisi.

Setkání navazovalo na nedělní politicky motivovanou protiprezidentskou demonstraci na Albertově, kde proti prezidentovi České republiky štvalo cca 2000 havloidů, lidí napojených na ODS a TOP09, lidovce, Zelené, aktivisté neonacistického Pražského Majdanu (sudeťáci+ukrouši), islamisté a další.

"Setkání dobré vůle" pak propojilo všechny výše uvedené s uprchlickými neziskovkami a americkou ambasádou. Svolala je skupina "Proti projevům nenávisti" a  "Spolek podhradí", vedená Markem Přikrylem, který organizoval za pomoci USA ambasády např. červené karty.

-------------
Všechny tyto nenávistné spolky tvoří stále titíž lidé. Opakují stále stejná jména, míchají se v různých skupinách a akcích, jsou vzájemně propojeni - je to pátá kolona v České republice.

Zdroj: http://www.novinky.cz/domaci/387083-lide-na-vaclavskem-names...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Trucdemonstraci na Albertově zaštítil i rektor Tomáš Zima - bývalý předseda fakultního výboru SSM a člen KSČ

23.11.15

Česká republika:

Trucdemonstraci proti Zemanovi na Albertově zaštítil i rektor UK, Tomáš Zima, který byl od roku 1983 členem KSČ a předtím se angažoval jako předseda fakultního výboru SSM.

Petr Potužník:

"V létě 1989 se chystáme odjet s rodiči do Západní Evropy a tehdejší policejně-politický systém vyžaduje kromě platného pasu také devizový příslib a platnou výjezdní doložku. Výjezdní doložku vydávala policie na základě vyjádření a doporučení různých organizací ... v případě studentů se k žádosti vyjadřovali představitelé SSM. A v této souvislosti jsem se potkal se "spolužákem" Zimou.

Nebyl to nijak příjemný rozhovor a dodnes mi není jasné, kdo a jakým způsobem tak detailní informace o mé osobě do mé složky dodal. Shrnuto podtrženo: moje domnělá účast na lednových nepokojích(kdy ale neměli konkrétní důkazy) a absence na prvního máje vedla k závěru: "Politicky nespolehlivý." Výjezdní doložku jsem nedostal ... A 17. listopadu 1989 jsem demonstroval, mimo jiné všem Zimům a jemu podobných navzdory."

Zdroj: http://potuznik.blog.idnes.cz/c/395547/Lekce-z-etiky-Zlodej-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Studenti? Advokát se vysmál včerejší akci na Albertově

23.11.15

Česká republika:

„Lituji, že nemám mezi svými studenty tolik starších studentů. Blahopřeji těm školám, které dokáží zapojit do řad studentů i starší generaci. Raduji se zároveň i z toho, kolik malých dětí již v České republice studuje. Zahraniční tisk o tom velkém úspěchu vůbec nepíše, asi aby nám v zahraničí nezáviděli,“ píše ironicky advokát Hrádela.

"Je ostudou, že cizích vlajek jsem na fotografiích napočítal více, než vlajek českých. To studenti mají k symbolům naší vlasti méně výrazný vztah než ti, co tam byli 17.11.? 

Poukázal na to, že na údajně nepolitické akci byly přítomny tři dcery předsedy pražské ODS, přičemž čtvrtá dcera se účastnila dokonce v kočárku a že celé akce se účastnil též místopředseda ODS Martin Kupka.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Studenti-Advoka...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Pompézní přijetí prezidenta Zemana v Číně

23.11.15

Česká republika:

Proč to nevysílala ČT? Ví to někdo?

Zdroj: https://www.youtube.com/embed/dZCm8dR-vBU?feature=player_emb...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 OSN: Pamatujte ve své závěti na uprchlíky!

22.11.15

Německo:

OSN vyhlásila v Německu kampaň "Vaše závěť pomůže!" Se sloganem "Dejte uprchlíkům budoucnost ve své závěti!" Tvrdí, že to Němcům umožní žít v jejich hodnotách a společenské angažovanosti. Zároveň to jemně naznačuje, že děti původních obyvatel již nebudou potřebovat žádné dědictví.

OSN při své podpoře migrace v Evropě již překračuje všechny meze. Nestačí, že původní obyvatelstvo vydělává na sociální podporu migrantů, kteří jej často okrádají, znásilňují a někdy i zabíjejí. Nyní mají Němci pomáhat migrantům i tím, že jim po své smrti odkáží své majetky.

Možná, že tím chce OSN napomoci vyhubení původního obyvatelstva.

Zdroj: http://www.pi-news.net/2015/11/p491716/

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6

 Rusové podkuřují Francouzům

21.11.15

Rusko:

Ruské ministerstvo vnitra oznámilo, že daruje francouzské policii štěně jménem Dobryňa. Do Paříže poputuje jako náhrada za služební fenu Diesel, kterou ve středu během zásahu na předměstí Saint-Denis zastřelili džihádisté. 

„Tohle štěňátko je služební pes jménem Dobryňa. Je pojmenovaný s odkazem na počest velkého ruského hrdiny, který je ztělesněním síly, dobroty, statečnosti a nesobecké pomoci,“ uvedlo v pátek večer na Facebooku ruské ministerstvo vnitra u snímku mladého policejního psa.

--------
Nechápu, proč Rusko cítí potřebu lísat se k Francii. To už zapomnělo na mistrály? Nebo si snad myslí, že si tím Francouze nakloní?

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/rusko-posila-francouzum-stene-dz2-/za...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 12

 Makedonie nepouští tisíce migrantů, běženci se bouří a hrají na city

21.11.15

Makedonie:

U vesnice Idomeni se v pátek ráno tísnily zhruba 3000 lidí včetně tisíce Íránců a osob ze severní Afriky, které Makedonie odmítá jakožto ekonomické migranty. Běženci na protest zablokovali železnici spojující Řecko s Makedonií, kvůli čemuž nevyjelo množství vlaků.

Makedonský premiér v pátek požádal o pomoc Evropskou unii. Bojí se, že se jeho země stane nárazníkovou zónou. "Obáváme se toho, že migranti, kteří nebudou vpuštěni do západní Evropy, uváznou u nás. To sami nedokážeme zvládnout,“ prohlásil ministerský předseda Nikola Gruevski.

---------
Na videu z Makedonie je vidět, jak se někteří migranti snaží hrát na city Evropanů. V cca 0:54 si chlap, který sedí vpravo v červené bundě, všimne, že ho kamera zabírá, a začně si urputně dýchat do dlaní.

Zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386993-makedonie-nep...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Policie rozehnala demonstraci před Strakovkou protiprávně

21.11.15

Česká republika:

Demonstrace před Strakovkou byla řádně ohlášená a měla trvat do 20:00. Policisté na základě jakési městské vyhlášky vytlačili demonstranty v 19:00 hod. Použili na ně paralyzéry a slzný plyn.

Městská vyhláška nemůže přebít ústavní právo na svobodu shromažďování.

17. listopad má být pietou boje za svobodu a boje za tato práva.

Zásah policie dokázal, že režim, který zde vládne,  potlačuje ústavní práva občanů stejně jako komunisté před rokem 1989.

Viz video ČNTV z 20. 11. 15 -  v 24:04 minutě

Další videa z demonstrací

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=ZjJeSo7vWgE

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Evropa udeří na Bitcoin a virtuální měny, aby „omezila financování terorismu“

20.11.15

Evropská unie:

Na co všechno si Evropa ještě došlápne:

-zdrtí virtuální měny, jako bitcoin, a anonymní platby prováděné on-line přes předplacené karty, a to prý „ve snaze poradit si po pařížských útocích s financováním terorismu".

-učiní opatřování zbraní v celé Evropě téměř nemožným, i když pouze pro občany, kteří touží si ochranu opatřit legálně.

-posílí kontroly nebankovních platebních metod, jako jsou elektronické a anonymní platby, jakož i virtuální měny a transfery zlata, drahých kovů, jakož i předplacené karty.“

-účinněji omezí podloudné obchody s kulturními statky.

A nakonec nepadlo ani slovo o skutečném zdroji financování terorismu: o těch záhadných „třetích stranách“, které nadále do Islamistického státu pumpují stovky milionů hotovosti výměnou za jeho ropu. Smrad z rozšťourání tohoto svinstva by se totiž mohl táhnout až ke všem těm nevoleným politikům a centrálním bankéřům, co přišli od Goldmana Sachse.

-----------
Takže je to jasné? Evropa si došlápne na nás a nikoli na teroristy. A kvótami dál budou proudit islamisté do Evropy a tvořit zde privilegovanou třídu.

Zdroj: http://www.nwoo.org/2015/11/20/evropa-uderi-na-bitcoin-a-vir...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 „NELÍTOSTNÁ VÁLKA“: Ilegální letecké útoky Francie v Sýrii zasahují stadion, muzeum, kliniky

20.11.15

Sýrie:

Anti-ISIS Aktivisté v Sýrii prohlašují, že po leteckých útocích Francie byly zasaženy stadion, muzeum, lékařské kliniky a politické budovy jako odveta na teroristický útok v Paříži.
... skupina anonymních aktivistů uvnitř pevnosti ISIS napsala, že od rána probíhají těžké útoky. Skupina začala dokumentovat letecké útoky zhruba v 8 hodin ráno a sdělila, že se počet zvýšil na „30 leteckých útoků“ do dnešního večera. Podle skupiny nejsou hlášeny žádné civilní ztráty.

Mluvčí skupiny uvedl, že za tímto bombardováním je Francie. Bylo řečeno, že kvůli útokům byly přerušeny dodávky vody a elektřiny. A dodali: „Je smutné, že to vždycky dopadne na naše hlavy, Bůh požehnej a ochraňuj civilisty Rakky."

------------
Není ten Hollande trochu mimo? Neměl by spíše vybombardovat Brusel s jeho masovou migrační politikou?

Zdroj: http://www.nwoo.org/2015/11/20/nelitostna-valka-ilegalni-let...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Ministři spravedlnosti a vnitra v Bruselu jednali o bezpečnostní situaci v Evropě

20.11.15

Česká republika:

Většina diskutovaných návrhů směřovala k mnohem lepšímu shromažďování a sdílení informací.

Česká republika jednoznačně podpořila návrhy závěrů Rady, a to silnější ochranu vnější hranice, včetně posílení kompetencí EU a jejích agentur, které povedou
k rychlému obnovení kontroly nad vnější hranicí. Také vítá návrhy na zásadní zesílení operativních opatření na vnější hranici.

Důležité je také co nejrychlejší dokončení směrnice o jmenném seznamu cestujících na leteckých linkách i v rámci EU a zavedení možnosti konzultovat bezpečnostní databáze při systematické kontrole všech osob na vnější hranici.

Členské státy například zajistí, aby vnitrostátní orgány systematicky vkládaly údaje o všech domnělých zahraničních teroristických bojovnících.

Společnou snahou je také lepší aplikace skutkové podstaty trestných činů nejen na teroristické činy samotné, ale už na jejich přípravu.

--------------
Patriot Act na pochodu. Informace o cestujících si EU již několik let vyměňuje například s USA, Austrálií a Kanadou. Letecké společnosti povinně shromažďují a bezpečnostním úřadům poskytují informace  o jménech cestujících, sedadlech v letadle, zavazadlech, nebo o způsobu platby. Nyní by se totéž mělo dít v rámci EU. Evropská komise se to snažila protlačit od roku 2011, ale Evropský parlament odolával z důvodu práva občanů na ochranu soukromí.

Také bychom se měli ptát, jaká je definice pojmu "domnělý teroristický bojovník" - jistě nepůjde jen o ty zahraniční - či "příprava teroristického činu". Nebo jednou řeknete, že vláda zaslouží pověsit, a skončíte nejen v databázi "domnělých teroristických bojovníků" , ale i ve věznici se zvýšenou ostrahou.

O činnosti poflakujícího se Frontexu si snad nikdo nemůže dělat iluze.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/Ministri...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Dohnat a předehnat:Integrační plán vlády - česká vláda se jako jediná z vlád Visegrádu připravuje přijmout nejen kvótu,ale ještě více migrantů

20.11.15

Česká republika:

Vláda dnes schválila nový Státní integrační plán (SIP), který počítá i s pomocí válečným uprchlíkům. Program zahrnuje výuku češtiny, seznamování s kulturou a demokracií nebo pomoc s bydlením. Plán předložilo ministerstvo vnitra. V návrhu uvedlo, že příští rok se v rámci SIP utratí na 200 milionů korun, z nichž větší část půjde z peněz Evropské unie.

Česko se letos zavázalo, že dobrovolně přijme 400 uprchlíků ze zemí mimo Evropskou unii a 1100 lidí v rámci relokací z Itálie a Řecka. Na základě evropského rozhodnutí pak Praha musí přijmout dalších 1591 migrantů.

--------------
Pokud to dobře chápu - vláda se (zřejmě v domnění, že předejde povinné kvótě příjmu 1.591 migrantů)  dobrovolně zavázala přijmout 400 + 1.100 = 1.600 migrantů. A teď přijme těch 1.600 i kvótou určených 1.591 migrantů = 3.191 migrantů. Proboha, co to tam máme za vo.y?

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Integracni-plan...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Čeština nebude úřední jazyk

20.11.15

Česká republika:

Poslanci zamítli novelu zákona, který by stanovil češtinu jako úřední jazyk. Norma předložená poslanci KSČM je podle názoru kabinetu nadbytečná.

Poslanci navrhli, aby byla uzákoněna povinnost vyhlašovat a zveřejňovat mezinárodní smlouvy, zákony i další úřední záznamy v češtině. Instituce by musely chránit češtinu jako cennou součást kulturního dědictví.

Čeština by byla rovněž uzákoněna vyučovacím jazykem a v češtině by se musely vysílat rozhlasové a televizní programy. Výjimku by tvořily pořady k výuce cizích jazyků a vysílání převzatých zahraničních pořadů, které by ale musely být opatřeny mluveným nebo psaným překladem.

Znalost češtiny by museli prokazovat vedle žadatelů o azyl i podnikatelé. Museli by dokázat svou schopnost dorozumět se „v rozsahu běžné denní komunikace v oblasti předpokládané činnosti”.

V češtině by musely být i venkovní reklamy. Zastupitelstva by mohla vydávat vyhlášky s podmínkami, za kterých by bylo možné na veřejně přístupných místech využít k propagaci a informování vedle češtiny taky cizí jazyk. Národnostní a etnické menšiny by měly nadále jazyková práva daná ústavou a mezinárodními smlouvami.

--------------
Může mi někdo vysvětlit, proč by v České republice neměla být čeština úřední jazyk? A jaký tedy jazyk? Farsi? Arabština? Vsjo rovno?

Zdroj: http://www.novinky.cz/domaci/386955-uprchlici-se-budou-ucit-...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

 Ostravská starostka žaluje u Evropského soudu Evropskou unii a Radu Evropy - kvůli migrantům

20.11.15

Česká republika:

Vraždění v Paříži bylo tou poslední kapkou. Známé ostravské starostce Lianě Janáčkové došla trpělivost a podala žalobu k Evropskému soudu pro lidská práva na Evropskou unii (EU) a Radu Evropy.

„Zastáváme názor, že státy EU, které umožňují nelegálním imigrantům se nekontrolovaně a v masovém měřítku usazovat na území EU, porušují závažně Úmluvu o ochraně lidských práv a základních svobod, a ty, které jsou nečinné a přihlíží tomuto usazování, rovněž tak. Po útoku ve Francii musí být všem jasné, jaké dopady bude mít nekonzultované přijímání uprchlíků jednou zemí bez ohledu na názor jiných evropských států. Nesouhlasíme i s bezradnou nečinností a pasivním přihlížením ostatních zemí, omlouvané pseudohumanitou a evropskými hodnotami, které jsou příchozím uprchlíkům k smíchu a kterých zneužívají,“ uvádí se například v dokumentu.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Prikazuje-se-v...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Bez kvót nebudou dotace. Předseda Evropského parlamentu Schulz (soc. dem.) posílá do Prahy jasný vzkaz

20.11.15

Evropská unie:

„Ti, kteří nyní tlačí na to, aby se po Paříži změnila uprchlická politika, ... se dopouštějí trestuhodné instrumentalizace,“ citovala Schulze, člena S & D, jejímž členem je ČSSD, agentura DPA.

Schulz řekl, že EU musí být tváří v tvář „epochální“ uprchlické krizi solidární. „Když se někdo dovolává jen svých národních zájmů, ... pak to nakonec přinese výsledky, které nejsou k užitku nikomu,“ uvedl šéf EP, podle něhož není možné zároveň čerpat finance ze strukturálních fondů a odmítat solidaritu s ostatními například nepřijetím kvót na přerozdělení migrantů.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bez-kvot-nebudo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 731,05 Kč
1 unce stříbra
546,05 Kč
Bitcoin
686 402,31 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 37 998 123