Ve zkratce

Stránka:

 Propaganda v Babišovkách jede naplno: muslim – hrdina objeven v Paříži!

15.11.15

Česká republika:

Politrukové v Babišovkách vyrukovali se senzační zprávou. Jakýsi muslim zachránil dvě (považte, ne jednu, ale hned dvě!) slabé ženy před šílenými střelci. Abychom to nepřehlédli, dali ji do úvodníku.

Jak by asi zněl titulek Žid při útocích v Paříži zachránil dvě ženy, odtáhl je do bezpečí? Nebo titulek Křesťan při útocích v Paříži zachránil dvě ženy, odtáhl je do bezpečí? Popřípadě titulek Svěděk Jehvový při útocích v Paříži zachránil dvě ženy, odtáhl je do bezpečí?

Zoufalá snaha vykreslit muslimy v lepším světle už tak zdiskreditované Babišovky ještě více ztrapňuje.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/muslim-z-alzirska-zachranil-pred-besn...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Fico: Napĺňa sa najhorší scenár rizík spojených s migračnou vlnou

15.11.15

Slovensko:

Podľa Fica minimálne dvaja z ôsmich atentátnikov, ktorí vo Francúzsku útočili, mali byť migranti a prišli do Európy balkánskou cestou.

“Potvrdzuje to obrovské bezpečnostné riziká, ktoré sú spojené s migráciou,” povedal Fico. Podľa neho sa málo hovorí o tom, že francúzska tajná služba požiadala všetky európske krajiny o pomoc pri identifikácii ďalších páchateľov na základe odtlačkov prstov. “Znamená to, že títo ľudia neboli registrovaní vo Francúzsku a je vysoká pravdepodobnosť, že tam budú ďalší migranti.”

Podľa Fica sa v Nemecku hovorí o takmer 350.000 ľuďoch, o ktorých sa nič nevie. Taktiež, že podľa nemeckej tajnej služby bol v minimálne 100 prípadoch robený nábor Islamského štátu v imigračných táboroch, aby títo ľudia boli súčasťou rôznych atentátov.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/fico-naplna-sa-najhorsi-scenar-ri...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Obyvatelé Vologodska žádají, aby byl v Praze zachován pomník jejich významného rodáka

15.11.15

Česká republika:

Gubernátor Vologodské oblasti Oleg Kuvšinnikov poslal dopis primátorce hlavního města Prahy paní Adrianě Krnáčové s žádostí, aby byl zachován pomník maršála Koněva, instalovaný před 45 lety na jednom z náměstí české metropole:

"Určité kruhy dnes činí pokusy o přepsání historie a přezkoumání výsledků války. Konkrétně se v médiích stále častěji objevují materiály o situaci, která vzniká kolem památníku maršála Sovětského svazu, čestného občana Prahy, Ivana Stěpanoviče Koněva, který se v hlavním městě České republiky nachází.

Obyvatelé Vologodské oblasti jsou těmito zprávami znepokojeni. V souvislosti s tím se na Vás obracím jménem všech obyvatel našeho regionu s prosbou, abyste využila všech možností pro zachování pomníku Ivana Koněva v jeho původní podobě jako symbolu vzpomínky na hrdinské stránky minulosti..."

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2015/11/obyvatele-vologodska-zad...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Bývalý muslim: 90 % sysrských muslimských uprchlíků v Německu sympatizuje s Islámským státem

15.11.15

Německo:

Bývalý muslim, Barino Barsoum, zpovídal syrské muslimské upchlíky v německém uprchlickém táboře a muslimy z nedaleké mešity a zkoumal, jaký je jejich vztah k Islámskému státu.

Zjistil, že 90 % z nich sympatizuje s IS alespoň po morální stránce, protože IS bojuje proti Assadovi a na rozdíl od rebelů Svobodné syrské armády si klade za cíl zavést právo šaría jako základní společenský zákon.

Zdroj: https://www.netzplanet.net/syrisch-muslimischer-fluechtling-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 EU nesmí kvůli útokům začít odmítat běžence, tvrdí Juncker

15.11.15

Evropská unie:

Země Evropské unie by podle Junckera neměly začít odmítat uprchlíky v reakci na útoky v Paříži.

Jeden z pařížských útočníků byl identifikován jako "uprchlík", který přešel do Evropy s migranty přes řecký ostrov Lesbos 3. 10. 2015.

"Neměli bychom směšovat různé kategorie lidí přicházejících do Evropy. Ten, co byl zodpovědný za útoky v Paříži, nebyl uprchlík a žadatel o azyl, ale zločinec."

"Chtěl bych vyzvat ty v Evropě, kdo se snaží měnit přijatou migrační agendu, aby ji brali vážně a nepodléhali zjednodušeným reakcím, které se mi nelíbí," uvedl dále Juncker. Podle něj se nyní sice unie bude potýkat s určitými obtížemi, není to prý ale důvod měnit základní postoj k řešení migrační krize.

Reagoval tak prohlášení Polska, že kvůli bezpečnostním rizikům již nebude přijímat migranty.

A na prohlášení Fica ze Slovenska, který řekl:

"Vždy jsme tvrdili jsme, že v souvislosti s migrací existuje enormní bezpečnostní riziko. Doufejme, že se teď některým lidem otevřou oči."

----------------
Zaúkolovaným se evidentně oči neotevřou.Měli bychom konečně panu Junckerovi vysvětlit, že nám se zase nelíbí, když se nikým nevolení byrokraté a podplacení politici podílejí na likvidaci národních států v Evropě a jsou zodpovědní za podvracení jejich vnitřní bezpečnosti  a za oběti na životech, které tato jejich politika způsobila a jěště způsobí.

To oni jsou těmi největšími zločinci a mělo by se s nimi podle toho jednat.

Zdroj: http://www.reuters.com/article/2015/11/15/g20-turkey-migrant...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Zatímco němečtí studenti tráví zimu ve stanech, pro azylanty se staví apartmány

15.11.15

Německo:

Ve stejnou dobu, kdy jsou někteří němečtí studenti Univerzity v Göttingenu nuceni trávit zimu ve stanech, staví Göttingen ubytování pro imigranty s vytápěním a koupelnou.

Možná, že by měli studenti zažádat o azyl, aby se dostali k nějakému bydlení.

Zatímco azylanti protestují proti ubytování v kontejnerových domech, studenti, kempující v zimě v Göttingenu, by podobné útočiště s vděčností přijali.

Německo má špatně nastaveny své priority. Na jedné straně lidé, kteří poruší evropskou i německou legislativu a na druhé straně mládež, která je budoucností této země.

V Německu vyrůstá příliš málo dětí a ty nadané musí žít ve stanech, zatímco lidem bez povolení k pobytu se dávají k dispozici hotely, VIP salónky, vybavené apartmány a pečovatelské ústavy.

Německo si pod sebou podřezává větev, na které sedí.

Zdroj: https://www.netzplanet.net/deutsche-studenten-hausen-im-zelt...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Turecký novinár Mehmet Akhul: V Európe sa začala vojna

15.11.15

Evropská unie:

Turecký novinár Mehmet Akhul, ktorý rok a pol pôsobil pod menom Mohamed Akhe ako bojovník tzv. Islamského štátu (kalifátu), priniesol svedectvo o plánoch a ich realizácii priamo z centra bojov takzvaného Islamského štátu.

Sám označuje tzv. Islamský štát (ISIS) ako podvod riadený zahraničnou tajnou službou. Vo vedení ISIS sú ľudia trénovaní v zahraničí a niektorí dokonca aj takí, čo boli už zatknutí americkými vojskami v Iraku a neskôr prepustení.

Utečenecká kríza je podľa Akhula organizovanou vojnou pripravovanou ISIS na prevezenie armád ISIS do Európy. Všetky akcie s deťmi a ženami sú zastierací manéver, ktorý má ukľudniť verejnú mienku v Európe a zdvihnúť vlnu solidarity.

Bojovníci ISIS medzi sebou komunikujú prostredníctvom mobilných GSM telefónov v sieti Spojených Arabských Emirátov Etisalat, ktoré majú zaplatené priamo z ISIS. Tým je aj vyriešená záhada, ako mohli takzvaní chudobní utečenci komunikovať medzi sebou z moderných smartphonov celé týždne v roamingovom režime, pričom nemali peniaze údajne na nič.

Príkazy a velenie ide cez veliteľov skupín, ktoré tvoria prevažne obyvatelia Sýrie a Iraku a jedna skupina je vedená troma mužmi, za predpokladu, že sú na jednom mieste. Preto sa takzvaní utečenci domáhali sami rozhodovať, kde budú umiestnení.

Ich taktika má začať takzvanou guerillovou vojnou a to narúšaním verejného poriadku, infiltráciou domáceho obyvateľstva a kontaktom s už žijúcimi skupinami v EÚ.

Toto je dôkaz, že celý systém v EÚ reprezentovaný zradcami ako Merkelová, Hollande, Junckers, Faymann a ostatní totálne zradili Európu a nechali ju nepripravenú na totálnu vojnu vedenú z vnútra.

Zdroj: http://nadhlad.com/content/v-europe-zacala-vojna-0

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

  Bavorská policie zadržela muže z Černé Hory, který vezl do Paříže zbraně

15.11.15

Německo:

Útočníkům z Paříže minimálně jeden komplic zřejmě chyběl. Bavorská policie týden před útokem v Paříži zadržela muže, který údajně měl kontakt na atentátníky. O zadržení informovala francouzské úřady. Muž z Černé Hory vezl v autě pistole, revolvery, kalašnikovy a několik kilogramů výbušnin.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/bavorska-policie-zadrzela-muze-z-cerne...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Masky jsou odhozeny: Šéf turecké rozvědky navrhl uznat "Islámský stát"

15.11.15

Turecko:

Šéf turecké zahraniční zpravodajské služby (MIT) Hakan Fidan:

""Islámský stát" je realita. Musíme si přiznat, že nemůžeme vymýtit tak dobře organizovaný a oblíbený útvar, jakým je "Islámský stát." Vyzývám proto naše západní partnery, aby přehodnotili své dřívější představy o politických proudech v islámu, odložili stranou své cynické myšlení a společně zvrátili plány Vladimíra Putina na potlačení islámské revoluce v Sýrii.

Turecko sdílí obavy Západu ohledně toho, že do IS míří rodáci z celého světa včetně Evropy. Abychom tento problém vyřešili, je nutné otevřít v Istanbulu stálé zastoupení nebo úřadovnu "Islámského státu". Je to pevné přesvědčení Turecka."

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2015/11/masky-jsou-odhozeny-sef-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Základna NATO na Slovensku bude!

15.11.15

Slovensko:

Slovenská Národní rada schválila 12. 11. 2015 vybudování vojenské základny se zahraničními vojáky na území Slovenska.

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2015/11/zakladna-nato-na-slovens...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Šabatovou, Dienstbiera a další zločince zavřít za vlastizradu. Muslimy monitorovat, mešity uzavřít, neziskovky rozpustit

15.11.15

Česká republika:

Bývalý poslanec za Věci veřejné, Otto Chaloupka:

„Okamžitě začít podrobně monitorovat všechny muslimy, vydat pro ně absolutní zákaz shromažďování, ihned zavřít a zapečetit všechny mešity a prostory užívané muslimy ke shromažďování, s okamžitou platností zakázat jakékoliv projevy a symboly islámu. Imigranty je třeba shromažďovat na hlídaných místech, ty bez dokladů okamžitě vyhostit. V co nejkratším termínu vypracovat a začít uplatňovat zákon, který postaví islám a všechny jeho projevy a symboly mimo zákon.

Zrušit všechny organizace, které se jakýmkoliv způsobem podílely na podpoře migrace. Rozpustit vládu, okamžitě soudit, odsoudit a zavřít za vlastizradu a ohrožení bezpečnosti země Šabatovou, Dienstbiera a ostatní zvrhlíky a zločince.

Všichni jsme viděli, co přichází. Všichni jsme věděli, že se tohle s takovým přístupem vlád zemí EU musí stát. ... Budou konečně viníci exemplárně potrestaní? Nebo budeme muset vzít naši ochranu do vlastních rukou?“

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sabatovou-Diens...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Projev Marine Le Penové: Zavřít hranice, vyzbrojit Francii, zavírat mešity!

15.11.15

Francie:

...Prezident vyhlásil výjimečný stav a dočasné hraniční kontroly. To je dobře. Ale ať říká Evropská unie cokoliv, je nezbytné, aby si Francie držela kontrolu nad svými hranicemi jednou provždy. Bez hranic není možná ochrana, ani není možné bezpečí.

Francie byla vykreslena jako zranitelná. Musí přezbrojit, protože již dlouho prochází naprogramovaným kolapsem svých kapacit ochrany a obrany tváří v tvář předvídatelným a rostoucím hrozbám. Musí obnovit své vojenské prostředky, policii, četnictvo, rozvědku a celníky. Stát musí znovu zajistit základní poslání ochraňovat Francouze.

A konečně islámský fundamentalismus musí být zničen. Francie musí zakázat islámské organizace, zavřít radikální mešity a vyhostit cizince, kteří káží na našem území nenávist, stejně jako nelegální přistěhovalce, jež tam nemají co dělat....

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zavrit-hranice-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Stíhejte ty, kteří je sem přivedli, osoby i neziskové organizace

15.11.15

Česká republika:

Předseda „Patriotů“ Jiří Vítek: 

„Je nutné veřejně odsoudit a trestně stíhat odpovědné osoby, které nepřímo ohrožují životy druhých, jako jsou různé ‚neziskové‘ organizace i jednotlivci, kteří napomáhají volnému průchodu nelegálních imigrantů, radí nelegálům, jak se vyhýbat řádným bezpečnostním složkám, jak lhát o své identitě.“

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Stihejte-ty-kte...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Asad: Útoky ako v Paríži zažíva Sýria už vyše päť rokov

14.11.15

Sýrie:

Sýrsky prezident Bašár Asad odsúdil dnes piatkové teroristické útoky v Paríži
Prirovnal ich k útokom, ktorým Sýria čelí celé roky.

“Krutý teror, ktorý zažilo Francúzsko, je to, čomu je sýrsky národ vystavený už vyše päť rokov,” citovala Asada agentúra Reuters.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/asad-utoky-ako-v-parizi-zaziva-sy...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Bašta: Stalo se cosi, před čím spousta expertů opakovaně varovala

14.11.15

Česká republika:

Jedinou cestu, jak zabránit opakování Krvavého pátku jindy a jinde, představuje velmi osobní netradiční přístup všech bezpečnostních složek.

Evropa musí omezit další indoktrinaci své mládeže. Radikální muslimští kazatelé musejí být internováni, případně vyhoštěni. Za účast na zločinech Islámského státu budou mladým navrátilcům v jejich domovských zemích hrozit tresty za genocidu, takže by se raději neměli vracet.

Mezinárodní společenství musí porazit vojensky Islámský stát a tvrdě potrestat jeho sponzory, ač se někteří z nich zatím tváří jako naši spojenci.

Současnou vlnu nelegální migrace je třeba zastavit a neprodleně identifikovat všechny ilegály v EU, teroristy a kriminálníky vyhostit ihned.

Toto vše jsou podmínky nutné, ne však postačující k přežití naší civilizace. Zvolíme-li obvyklou českou a unijní taktiku, tedy chvíli vzdychat a nedělat nic, naplní se výhružka islamistů – brzy se budeme bát jít nakoupit.

Zdroj: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/basta-janicari-basib...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 CSU: Paříž vše mění

14.11.15

Německo:

Po pařížském atentátu začíná v Německu mnoho politiků prosazovat tvrdší linii v imigrační politice.

Bavorský premiér Seehofer v sobotu požadoval větší ochranu německých hranic a zvýšenou koordinaci mezi státními a federálními orgány. Na kongresu CDU v Sasku Seehofer požadoval další nezbytná bezpečnostní opatření včetně zvýšené ochrany jak evropských tak i národních hranic. Poukázal na zatčení, která proběhla v Bavorsku v souvislosti s událostmi v Paříži, ale odmítl plot mezi Bavorskem a Rakouskem:

"Musíme vědět, kdo přijíždí do naší země. To je požadavek dne."

Bavorský ministr financí Söder řekl, že podle předběžné zprávy nemohou být vnější hranice Evropy zabezpečeny a proto je nutné, aby Německo střežilo své vlastní hranice:

"Doba nekontrolované a ilegální imigrace nemůže pokračovat. Paříž vše mění."

Saský premiér  Tillich prohlásil:

"S ohledem na včerejší události již dále nemůže být povolena nekontrolovaná imigrace."

Lídr soc. dem. Gabriel varoval před tím aby se migranti stali oběťmi pařížského atentátu:

"Nemůžeme je nechat trpět, vždyť k nám přicházejí z oblastí, kde se terorismus zrodil."

Merkelová prohlásila: "Žijeme soucitem, láskou, radostí z komunity. Věříme, že každý má právo hledat své štěstí a žít ve společnosti, která ho respektuje a toleruje. Víme, že náš svobodný život je silnější než jakýkoli terorista. Dejme teroristům odpověď tím, že budeme dál žít našimi hodnotami  a potvrdíme je v celé Evropě."

Zdroj: http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/14/csu-fo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Zeman nechce posilovat české hranice, jen vnější hranice EU

14.11.15

Česká republika:

"Před teroristy se musíme opevnit", pravil Zeman a spolu s bezpečnostní radou státu se shodli na na nutnosti posílit ostrahu vnějších hranic Evropské unie.

Členové bezpečnostní rady státu slíbili, že tento postoj budou prosazovat na jednáních v EU. Zeman to řekl po jednání předsednictva, které se zabývalo situací po pátečních teroristických útocích v Paříži.

-----------------
To je, panečku, rázná  reakce, která nás jistě přesvědčí o kompetentnosti našich politiků. Bezpečnostní rada státu evidentně nedbá o bezpečnost České republiky - za co tu bandu vlastně platíme? A prezident je to samé - jen kecy, žádné činy.

Zdroj: http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/pred-teroristy-se-musime-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Polsko už nepřijme uprchlíky, spojilo je s terorem v Paříži

14.11.15

Polsko:

"Námi kritizované rozhodnutí Rady EU o rozdělení uprchlíků a přistěhovalců do všech zemích EU má stále status zavazujícího práva EU. Avšak kvůli tragickým událostem v Paříži nevidíme politické možnosti jeho splnění. Polsko si musí zachovat úplnou kontrolu nad svými hranicemi, nad azylovou a migrační politikou," napsal designovaný ministr pro evropské záležitosti Konrad Szymański.

Zdroj: http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/polsko-po-teror...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Atentátník se syrským pasem prošel do Evropy jako uprchlík přes Řecko

14.11.15

Francie:

Jeden z atentátníků, kteří v pátek zaútočili v Paříži, se do Evropy dostal přes Řecko. Uvedl to v sobotu řecký ministr civilní ochrany Nikos Toskas. Na místě jednoho z útoků vyšetřovatelé našli syrský pas. Podle řeckých úřadů byl tento cestovní doklad zaregistrovaný na ostrově Leros letos v říjnu.

Poznámka editora: Kdybyste šli na sebevražednou misi, brali byste si s sebou osobní doklady? A ještě navíc ty, se kterými jste opravdu přijeli do země? Já tedy určitě ne.

Proč mi ta historka s nalezenými pasy připomíná pas Mohammeda Atty nalezený nepoškozen několik hodin po zničení WTC v hořících troskách?

Zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386411-atentatnik-se...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 6

Káva pro Zvědavce

10

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 20 čtenářů částkou 3 553 korun, což je 10 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 8

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 0

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 0

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 0

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 3

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Vláda chce vytunelovat ze státního rozpočtu další 2 miliardy27.07.20 02:28 Česká republika 3

Katedrálu v Nantes zapálil černošský migrant z Rwandy26.07.20 09:45 Francie 8

Hoax v přímém přenosu (bohužel)24.07.20 20:48 Řecko 1

Teror lůzy: Spisovatelka souhlasila s Rowlingovou, že muži nemenstruují. Je bez práce24.07.20 18:05 Neurčeno 7

Deset migrantů 2,5 hodiny znásilňovalo 18ti letou Němku24.07.20 12:14 Německo 2

Bílý muž chrání vlastním tělem partnerku, kterou napadla tlupa agresivních černošek21.07.20 16:16 USA 9

Jak vznikají mrtví: chlápek, který se zabil na motocyklu, je veden ve statistice zemřelých na kovid21.07.20 15:43 USA 2

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
26,27 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,68 Kč
Australský dolar
16,01 Kč
Švýcarský frank
24,35 Kč
100 japonských jenů
21,01 Kč
Čínský juan
3,19 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,59 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
30,20 Kč
1 unce (31,1g) zlata
45 569,05 Kč
1 unce stříbra
623,33 Kč
Bitcoin
262 538,18 Kč

Poslední aktualizace: 6.8.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 787 482