Ve zkratce

Stránka:

 Německý průmysl si už nemyslí, že jsou migranti stimulačním balíčkem

24.10.15

Německo:

Zatímco před 16 dny prohlašovali němečtí politici, ekonomové a podnikatelé, že migranti jsou stimulačním balíčkem pro německou ekonomiku, nyní už si to nemyslí.

Německý stavební průmysl varoval před přilišnou ekonomickou euforií v otázce migrantů.

"Názor, že miliardové vládní výdaje na migranty budou stimulačním balíčkem, byl najivní", píše v otevřeném dopise výkonný ředitel Asociace stavebního průmyslu, Michael Knipper. "Myslím, že je chybou, že až dosud věnovaly centrální společnosti německé ekonomiky jen malou pozornost rizikům souvisejícím s nekontrolovanou vysokou imigrací."

Zdroj: http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/10/22/bauind...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Mnichov zakázal demonstraci hnutí Pegida - IG Metall: Rasisté musí být propouštěni z práca

24.10.15

Německo:

Mnichov zakázal demonstraci hnutí Pegida, která byla ohlášena na 9. listopadu, ve výroční den židovského pogromu tzv. "Křišťálové noci", aby tak "ochránil důstojnost obětí" pogromu.

Generální tajemnice sociálně-demokratické strany (SPD), Yasmin Fahimi, se v sobotu do Pegidy ostře pustila s tím, že hnutí musí být ostře sledováno policií a tajnými službami - zvláště v době, kdy rasistické útoky na migranty prudce rostou.

Famini nezmínila konkrétní podezření, že se v rasistických útocích angažují členové Pegidy.

Nový lídr IG Metall, Jörg Hofmann, požadoval, aby byli rasisté propouštěni z podniků:

"Kdo bude podněcovat, poletí! To musí být každému jasné. Pro rasismus musí být nulová tolerance. Jestliže pracujete v podnicích, často s mnoha lidmi z různých zemí, nemůže být tolerováno, aby pracující byli rozdělováni rasistickými sprostotami a xenofobií." 

Zdroj: http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/10/24/muench...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 TTIP dokumenty:Poslanci Bundestagu stále nemají přístup k dokumentům TTIP

24.10.15

Německo:

Navzdory všem slibům nemají poslanci Bundestagu stále přístup k dokumentům TTIP. Dokumenty jsou uloženy na americké ambasádě a smí je studovat pouze 139 ministerských úředníků. Tito úředníci mají přístup k dokumentům pouze 2x týdně po 10-12 hodinách.

Prezident německého parlamentu Lammert s odvoláním na rozhovor s prezidentem EU Junckerem opět zdůraznil, že by poslanci Bundestagu měli mít právo do dokumentů nahlížet.

Bez ohledu na to, o čem Juncker hovořil s Lammertem, bojuje nyní komise o lepší přístup k dokumentům pro vládní úředníky - tedy nikoli pro parlament.

Přitom Dan Mullaney, hlavní vyjednávač USA, prohlásil na tiskové konferenci po skončení 11. kola vyjednávání v Miami:

"Jsme přesvědčeni, že je důležité pokusit se dojednat TTIP, dokud je Obama ve funkci."

V Miami se intezívně dojednávali tarify na zboží. Dojednali se na 97 % zboží.

Ignacio Garcia Bercero, hlavní vyjednávač EU prohlásil, že zbývající 3 procenta, která jsou nejcitlivější, se projednají, až při závěrečných rozhovorech před uzavřením smlouvy..

Zdroj: http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/10/23/ttip-d...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Skupina migrantů zažalovala hlavní německé uprchlické centrum v Berlíně

24.10.15

Německo:

Skupina migrantů zažalovala hlavní německé uprchlické centrum v Berlíně LaGeSo, že jim neposkytlo azylantské benefity a platby včas, jak jim bylo slíbeno při vstupu do Německa. Že kvůli registraci čekají týdny na ulici, aniž by měli přístup do prostor pro uprchlíky či k dávkám.

Zdroj: https://www.rt.com/news/318709-migrants-lawsuit-berlin-cente...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Čo sa stane, keď má nehodu kamión s vodkou?

24.10.15

Rusko:

V ruskej dedinke s cca 600 obyvateĺmi začal horieť kamión s vodkou. Obetaví obyvatelia náklad zachránili, obsah nákladu kamiónu by stihli vypiť do Vianoc. Nehodu oslavujú už týždeň, policajti, ktorí boli vyslaní na vyšetrovanie, sa aj napriek urgenciám nevracajú, zmizli ako aj zachránená vodka - nevedno kam.

 

 

Zdroj: http://zpravy.aktualne.cz/v-ruske-obci-se-prevrhl-kamion-s-v...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Danielle

Komentářů: 0

 Stockholmská universita vyházela portréty a busty významných vědců. Důvod: jsou příliš bílí

24.10.15

Švédsko:

Stockholmská univerzita ve jménu feminismu a multikulturalismu vyházela všechny portréty a busty významných vědců a odborníků, protože byli příliš bílí. Nahradila je artefektem paroží v duhových barvách.

Zdroj: http://culturalmarxism.net/ridiculous-swedish-university-rem...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Uprchlíci, imigrace a integrace v Německu (2015) s titulky

23.10.15

Německo:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=CuZDFYoKoVM

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Credit Suisse: V USA je více chudoby než v Číně

23.10.15

USA:

Švýcarská banka Credit Suisse zveřejnila svou každoroční zprávu o globálním bohatství. Vyplývá z ní, že 1 % populace vlastní 50 % světového bohatství a že procento chudých lidí v Evropě i USA je vyšší než v Číně.

10 % obyvatel Evropy  a 20 % obyvatel USA žije pod hranicí chudoby. Ve zprávě není měřítkem chudoby výše příjmu, ale prosperita tj. bere se do úvahy majetek spolu se zadlužením.

25 % amerických domácností je de facto insolventních. Dluh Američanů tvoří 60 biliónů USD. Americký student končí studia v průměru s dluhem 35.000 USD. Vláda USA má dluh 18 biliónů USD a nesplacené závazky v hodnotě 42 biliónů USD.

Zdroj: http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/10/22/credit...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Tisíce uprchlíků pochodují chorvatskými vesnicemi na sever-viz video

22.10.15

Chorvatsko:

Bývalá balkánská cesta vedla přes Srbsko a Maďarsko do Rakouska. Poté, co Maďarsko vybudovalo hraniční ploty až 4 metry vysoké a 175 km dlouhé, rozdělil se proud migrantů do dvou náhradních tras.

První prochází Makedonií, Srbskem, Chorvatskem a Slovinskem do Rakouska a druhá vede Makedonií, Republikou Kosovo, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou, Chorvatskem a Slovinskem do Rakouska.

Soukromá americká tajná služba Stratfor v září prohlásila, že uprchlické proudy postupující Evropou, nevyhnutelně povedou ke sporům a vzájemnému obviňování mezi státy. Podle agentury Stratfor je to začátek rozpadu EU.

-----------
Video s proudem migrantů procházejícím chorvatskou vesnicí stojí za to vidět.

Zdroj: http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/10/21/tausen...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Laboratoř Nového světového řádu na severu Evropy

22.10.15

Švédsko:

Co mají severské země společné, je otevřená náruč vůči imigrantům a zavírání očí před problémy, které tento proces provázejí.

Islamizované Švédsko vykazuje druhou nejvyšší míru znásilňování žen ze všech zemí na světě (!). Před Švédskem je pouze africké Lesotho. Oproti například Turecku je počet evidovaných znásilnění na 100 tisíc obyvatel, více než třicetinásobný.

Během letošního června a července ve Švédsku došlo k 18% nárůstu počtu znásilnění oproti stejnému období loňského roku. V případě dětí do 15 let dokonce k 53%.

Výzkum provedený Univerzitou Karlstad ukázal, že v roce 2002 mělo 85 % pachatelů znásilnění imigrantský původ (!)

Poslední výzkum zaměřený na přistěhovaleckou kriminalitu byl proveden v roce 2005:

  • 60. až 70. léta: až 2,6 krát více pachatelů či podezřelých ze znásilnění mezi imigranty oproti Švédům v jednotlivých regionech
  • 80. léta: až 4,7 krát více
  • 90. léta: až 8,1 krát více
  • po roce 2000: až 19,5 krát více...

Zdroj: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2017-svedska-...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Ebola, ČR a uprchlíci - Virus eboly zůstává ve spermatu i devět měsíců po nákaze, ČR ale sperma u uprchlíků netestuje

22.10.15

Evropská unie:

Virus nebezpečné eboly může existovat ve spermatu mužů, kteří nákazu přežili, ještě nejméně devět měsíců od chvíle, kdy se infekce poprvé objevila. Jde o mnohem delší časové období, než se dosud předpokládalo, oznámili vědci z WHO.

Ebolou se od prosince 2013 nakazilo zejména v Guineji, Sieře Leone a Libérii více než 28 tisíc lidí a přes 11 tisíc jich onemocnění podlehlo.

"Sýrie, Pakistán, Afghánistán, Etiopie,Eritrea, Rusko, Nigérie, Mali, Albánie,Kosovo, Somálsko, Siera Leone, Turecko, Uganda, Irák, Irán, Jordánsko… Při výčtu národností uprchlíků, kteří v současnosti čekají na azyl v Dolním Bavorsku, má člověk pocit, že se zde sešel snad celý svět." Časopis Ministerstva vnitra "Veřejná správa", číslo 19/2015, str. 5, článek "Bavorské „uprchlíci, vítejte“ je upřímné. Doufají, že migranti v pohraničí zůstanou."

"Během týdne končícího 4. říjnem 2015 se neobjevil žádný potvrzený případ eboly," uvedla WHO....Sierra Leone je prý na dobré cestě k tomu, aby WHO mohla za tři týdny oficiálně prohlásit konec epidemie v zemi."

"U cizince je prováděno vstupní lékařské vyšetření. Provádí se klinické vyšetření a kromě odběru krve a moče se podle stanovení orgánu ochrany veřejného zdraví provádí dále vyšetření: RTG hrudníku (plíce,srdce), bakteriologické vyšetření stolice, zejména na bacilární dysenterii a břišní tyfus, vyšetření BWR (Bordetova-Wassermannova reakce používaná ke zjišťování pohlavních nemocí), případně jiné se stejnou výpovědní hodnotou, případně dle potřeby provedení dalšího vyšetření podle požadavku lékaře." Časopis Ministerstva vnitra "Veřejná správa", číslo 19/2015, str. 2, článek Informace uvádíme na pravou míru

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/vedci-virus-eboly-muze-byt-ve-spermat...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Finská policie dostala příkaz neidentifikovat migranty jako podezřelé z trestných činů

22.10.15

Finsko:

Finská policie nesmí zveřejnit, že podezřelým z trestného činu je migrant. Vláda se bojí, že by taková informace posílila negativní názor na hordy kobylek ze zemí Třetího světa parazitujících na finském sociálním zabezpečení.

Zdroj: http://www.propagandamatrix.com/articles/october2015/211015_...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Německé hraniční kontroly na dálnici A17 z Česka do Drážďan - špatný signál pro ČR

22.10.15

Česká republika:

Místopředseda ODS Evžen Tošenovský: „Uzavření hranic mezi Českou republikou a Německem ve směru na Drážďany zjevně signalizuje, že se Česká republika v řádu několika dnů nebo týdnů stane pro uprchlíky tranzitní zemí. Je to další důvod pro to, aby vláda jasně řekla, jaké kroky se v takovém případě chystá podniknout, a jak se chce vyrovnat se situací, kdy se proud uprchlíků směřujících z Rakouska vymkne kontrole. Od ministra vnitra očekávám jasnou strategii, a to jak z hlediska bezpečnostního, tak i z hlediska humanitární pomoci.“ 

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD): „Německo reaguje na to, že se stalo centrem, kam směřují uprchlíci. Situace Česka je jiná, proto nemusí podobné kroky (hraniční kontroly) činit. Věřím, že jde o dočasná opatření do doby, než se podaří obnovit kontrolu na vnějších hranicích.“

Předseda KSČM Vojtěch Filip: „Svoji vlastní chybu evropské státy řeší ještě větší chybou, která znamená návrat před Schengen.“

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/kontroly-hranic-nemecko-drazdany-dqw-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Česko podle EK vyhošťuje málo nelegálních migrantů. Mícháte hrušky s jablky, vzkazuje Chovanec

22.10.15

Evropská unie:

Evropská komise chce po Česku vysvětlení, proč nedokáže vyhošťovat lidi, kteří jsou na jeho území nelegálně.

Česko přitom v rámci EU dlouhodobě vyzývá k razantnějšímu boji s nelegální migrací a požaduje rychlé vyhošťování ekonomických migrantů. Tedy těch, kteří nemají právo na azyl.

Komise ale ve svém dopise upozorňuje, že Praha sama vrací zpět jen 13 procent lidí, kteří jsou v Česku nelegálně. Průměr zemí Evropské unie je přitom 39 procent. Komise proto žádá ministerstvo vnitra, aby jí do měsíce předložilo seznam opatření, kterými chce situaci zlepšit, protože vracení lidí, kteří jsou v zemích unie nelegálně, „je klíčové pro snížení nelegální migrace“. Komise i země unie se shodují, že osmadvacítka může pomáhat jen těm, kteří to opravdu potřebují.

„Ekonomičtí migranti v Evropě nemůžou zůstat,“ říká německá kancléřka Angela Merkelová.

Ministr Milan Chovanec napsal, že Brusel míchá hrušky s jablky. Komise prý vychází jen z údajů o takzvaných asistovaných návratech,kdy k opuštění našeho území došlo v doprovodu policie: „Česká republika vydala rozhodnutí o opuštění území nebo rozhodnutí o návratu mnohem více osobám, které následně opouštějí Českou republiku dobrovolně. Ti lidé mají určitou lhůtu k tomu, aby území opustili. Taková data nelze statovat."

-------------
To je schíza, že?

Zdroj: http://m.rozhlas.cz/zpravy/evropskaunie/_zprava/cesko-podle-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Branislav Fábry: TTIP ako forma neokolonializmu?

22.10.15

Evropská unie:

India bola hlavným obchodným partnerom V. Británie niekoľko stáročí a tento obchod bol prísne monopolizovaný, hoci vtedajšia Veľká Británia intenzívne hlásala voľný obchod. Dokonca aj mnohí Briti uverili, že žijú v podmienkach trhovej súťaže, i keď hlavný zdroj bohatstva britskej koloniálnej ríše zostal vyhradený nemnohým monopolistom.

V trochu podobnej situácii sa ocitáme aj dnes. Aj v súčasnosti sa propagandisticky velebia princípy slobodnej súťaže na trhu, v skutočnosti sa však skoro všade objavujú rôzne formy koncentrácie a obmedzovania trhových princípov. Koncentráciu a konanie v zhode cítiť v každom odvetví, od software až po energetiku.

Podobne ako v 19. storočí vo Veľkej Británii militantnú trhovú rétoriku podporujú práve tie obrovské obchodné spoločnosti, ktoré zo svojej dominancie profitujú. Tieto obrovské spoločnosti pritom kontrolujú aj politické strany podobne ako Východoindická spoločnosť kontrolovala britských politikov. A tak ako bola v minulosti V. Británia oporou veľkých obchodných spoločností pri ich „investíciách“ v zahraničí, najmä v Indii a Číne, dnes sú oporou veľkých „investičných“ skupín Spojené státy.

Jedným z hlavných objektov ich záujmu je Európa a, paradoxne, aj mnohé európske spoločnosti sú lojálnejšie voči USA než voči Európe. Vzniká otázka, či sa vzťah medzi USA a EÚ v súčasnosti sa dá porovnať so vzťahom medzi V. Britániou a Indiou v 19. storočí.

--------
V článku následuje porovnání, které bere dech - doporučuji.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Branisl...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Ať sem nemusí plavat... Merkelová připravuje další věc, která se mnohým nebude líbit

22.10.15

Evropská unie:

Na nedělním summitu se setká německá kancléřka Angela Merkelová setká s politickými vůdci devíti zemí nacházejících se na tzv. balkánské trase, po které se snaží do Evropské unie dostat nejvíce uprchlíků.

Kancléřka se chystá apelovat na úřady výše zmíněných devíti zemí, aby věnovaly větší úsilí při hraničních kontrolách. Avizovala, že dokud nebude příliv uprchlíků zastaven, nebude možné přikročit k jejich přerozdělování.

Lze očekávat, že Merkelová rovněž vyzve k přerozdělení uprchlíků, kteří v současné době přebývají v táborech mimo EU. Tímto krokem hodlá dosáhnout toho, aby uprchlíci na evropský kontinent přicházeli legálním způsobem. Plány Bruselu zahrnují konkrétně úvahy o přijetí 200 000 uprchlíků z tureckých a libanonských táborů.

Ti, kteří tlačí Evropu ke zpřísnění hraničních kontrol dosáhnou dohody, na základě které zůstanou hranice otevřené. To umožní průchod uprchlíků, což je vyžadováno v Berlínem navrhovaném řešení zahrnujícím sdílení zátěže a kvóty.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/At-sem-nemusi-p...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Místo válečných dluhopisů přijdou dluhopisy uprchlické a my se za ně zaručíme

22.10.15

Česká republika:

Politikové pilně přemýšlejí pod osvícením banksterů, jak pomoci finančním trhům zastavit agónii.A tak se bude vydělávat na uprchlické krizi - a my to zaplatíme.

Světová banka požaduje, aby Turecko, Libanon a Jordánsko začaly vydávat tzv. „uprchlické dluhopisy“ a opatřily si touto cestou finanční prostředky na udržování uprchlických táborů a byly schopny se postarat o běžence. Země, které mají rating AAA by měly mezinárodním žralokům ručit za tyto dluhopisy vydané jinými státy a garantovat, že úroky plynoucí z těchto dluhopisů, v případě neschopnosti splácet, zaplatí daňoví poplatníci zemí, které tyto dluhopisy garantovaly.

V podstatě jde o 9 zemí (USA, Velkou Británii, Německo, Kanadu, Holandsko, Norsko, Švédsko, Kuvajt, Japonsko) a EU jako celek, které doporučuje Světová banka jako ručitele. Takže jsme doma a víme, jaký azylový byznys se nám tu rozjíždí a na jakou cestu k odstranění chudoby definovanou v podobě oněch 16 globálních cílů OSN a jeho institucí se globální elity vydávají.

Ti, kdo profitují vždycky, a to z neskutečné bídy a zoufalství jimi samotnými způsobenými, to jsou mezinárodní finanční investoři!

Zdroj: http://e-republika.cz/article3352-Misto-vale%C4%8Dnych-dluho...

Klasifikace: politika,ekonomika,krimi,finance Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Zeman vrací úder

22.10.15

Česká republika:

Jiří Ovčáček, mluvčí prezidenta Zemana, reagoval na kritiku OSN:

„Jedním z nejdůležitějších výdobytků listopadových událostí vroce 1989 je svoboda slova, svoboda názorů. Taková prohlášení jsou proti tomuto duchu. Slovník útok na prezidenta republiky není první – a je tedy zcela zřejmé, že se stupňuje kampaň proti České republice kvůli postoji ve věci migrační krize.

Prezident republiky dlouhodobě varuje před nebezpečím islámského fundamentalismu. Na svých názorech trvá a nehodlá je pod tlakem ze zahraničí měnit. Česká republika dodržuje lidská práva, dodržuje zákony.

Kaceřovat takovým způsobem suverénní zemi je proto zcela nemístné.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-neodvola-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Tvrdá kritika z OSN: Systematicky utlačujete uprchlíky a Zeman je xenofob

22.10.15

Česká republika:

Česká republika systematicky porušuje lidská práva uprchlíků, oznámil ve čtvrtek vysoký komisař OSN pro lidská práva Zajd Raad Husajn. Současně obvinil prezidenta Miloše Zemana z xenofobních a islamofobních projevů.

Husajn konstatoval, že je Česko jedinou evropskou zemí, která migranty bez soudu omezuje na osobní svobodě. Podmínky v detenčním zařízení v Bělé pak komisař Spojených národů označil “za horší než vězeňské”.

Kritiku si Česko vysloužilo i za to, že v záchytných zařízeních jsou drženy celé rodiny i s dětmi.

„Pokud jde o děti, výbor OSN pro práva dětí zdůraznil, že je jejich zavírání do detenčních zařízení jen z toho důvodu, že mají ony samy nebo jejich rodiče status migrantů, neospravedlnitelné,“ dodal komisař.

Zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/384196-tvrda-kritika...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Itálie opět vyměkla, dovolila pašerákům dopravit do Sicilie další várku afrických kobylek06.07.20 00:05 Itálie 0

V Portalnd Oregon zničili sochu jelena04.07.20 21:19 USA 2

Mohou prdy přenášet koronavirus?04.07.20 17:40 Austrálie 6

Pokračujte! Dvojice právníků brání svůj dům se zbraní v ruce před útokem lůzy04.07.20 15:04 USA 6

Už začínají vidět přínosy multikulturního obohacení i mainstreamová média04.07.20 14:19 Francie 0

Černoch, který znásilnil a oloupil nezletilou Češku, dostal dva roky30.06.20 15:43 Česká republika 5

Na životech bělochů nezáleží?28.06.20 09:59 Británie 12

Země, kde zítra znamená včera: Teror lůzy27.06.20 17:52 USA 4

Babiš zradil, média cenzurují a EU právě teď domlouvá revoluční Lisabonskou smlouvu 2.025.06.20 09:48 Evropská unie 0

VIDEO: RESTART Systému (COVID, Econ. World Forum...)23.06.20 09:03 Neurčeno 0

V Praze instalují 5G vysílače, jeden z mnoha je na budově základní školy na Náměstí Míru22.06.20 17:50 Česká republika 46

Německý Stuttgart byl v neděli v noci kulturně obohacen22.06.20 17:38 Německo 3

Brno: All Live Matter a Žítková(ČT) jako rozbuška!22.06.20 12:24 Česká republika 2

Kvůli zradě lodí pod velením Bruselu se Turkům podařilo do Libye na pomoc džihádistům přisunout další posily a techniku19.06.20 08:40 Libye 2

4/5 lidí nemají problém s koncesionářskými poplatky... zjistil průzkum agentury STEM-MARK. 18.06.20 19:42 Česká republika 5

Fa. CovidPass a její aplikace...18.06.20 16:14 Česká republika 1

Nigel Farage je připraven znovu aktivizovat Brexit Party - lidé už Borisovi Johnsonovi nevěří18.06.20 00:49 Británie 0

Historička Markéta Křížová: Češi, i vy můžete za otroctví, připusťte si to!18.06.20 00:05 Česká republika 15

Opravdu by se měla zrušit policie? 17.06.20 23:53 USA 1

Jeden test - uškrtí vás při policejním zákroku 115 kily?17.06.20 16:33 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
23,63 Kč
Euro
26,66 Kč
Libra
29,51 Kč
Kanadský dolar
17,45 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
25,05 Kč
100 japonských jenů
21,94 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,87 Kč
100 rublů
33,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 868,28 Kč
1 unce stříbra
424,84 Kč
Bitcoin
214 778,33 Kč

Poslední aktualizace: 6.7.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 574 518