Ve zkratce

Stránka:

 Cca 34 politiků CDU napsalo Merkelové ostrý dopis

7.10.15

Německo:

Cca 34 politiků CDU (primátorů, členů oblastních rad a poslanců) napsalo Merkelové dopis, ve kterém ostře kritizují její současnou politiku.

V dopise vyjadřují vážné obavy o budoucnost země a Evropy, hovoří o nekontrolovatelném denním přílivu několika tisíc imigrantů, a o uskutečněných krocích, které odporují evropskému právu.

"Současná praxe politiky otevřených hranic odporuje německým i evropským zákonům a není v souladu s programem CDU", tvrdí dopis,"mnoho členů a voličů naší strany se proto necítí být reprezentováno současnou migrační politikou federální vlády. Absorpční kapacita Německa je na svých limitech a v některých případech je již překročena....Většinu imigrantů nebude možno v blízké budoucnosti integrovat do pracovního trhu z důvodu jejich sociálních schemat významně odlišných od západních hodnot."

Skupina požaduje dodržování Dublinských dohod, lepší podporu a současné větší nátlak na Turecko a Řecko, akcelerovat deportační procedury, zvýšit podporu zemím, které hraničí se zeměmi konfliktu, rozšíření informací na odrazení migrantů v zahraničí.

Zdroj: http://www.welt.de/politik/deutschland/article147318528/CDU-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Istitut pro ekonomický výzkum: Němci by měli pracovat déle, aby nakrmili imigranty. Minimální mzda by měla být zrušena.

7.10.15

Německo:

Hans-Werner Sinn, prezident Institutu pro ekonomický výzkum, řekl, že imigrační krize může být zvládnuta jen tehdy, když se v Německu přistoupí k radikálním sociálním reformám.

Němci by tak měli pracovat déle, aby nakrmili imigranty, a staří lidé by pak byli v pracovním procesu využiti k tomu, aby předali imigrantům své zkušenosti. Němci musí být v pracovním procesu déle i z toho důvodu, že nízko kvalifikovaní migranti nebudou zpočátku adekvátně přispívat do důchodového fondu.

Sinn také doporučuje zrušení minimální mzdy, protože jen takto naroste počet pracovních příležitostí pro většinou málo kvalifikované imigranty.

"Většina byznys modelů, které se týkají pracovníků s nízkou kvalifikací, produkuje zisk jen v případě snížení mezd pro tyto pracovníky", tvrdí Sinn.

Zdroj: http://www.welt.de/politik/deutschland/article147318985/Rent...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Vymírání českého národa bylo účelově vyvoláno změnou daňového systému od 1. 1. 1993

7.10.15

Česká republika:

Ekonomy prosazená legislativní změna daňového systému od 1. 1. 1993, vyvolala do tří let v České republice demografickou krizi v podobě extrémně nízké porodnosti (méně než 1,3 dítěte v průměru na jednu ženu). Demografická krize byla následně ekonomy zneužita k prosazení zákona číslo 426/2011 Sb., o důchodovém spoření.

Nelze v této souvislosti nepřipomenout, že právě v letech 1994 – 1996 klesl počet narozených dětí v České republice o třicet tisíc ročně, tj. o čtvrtinu, a dosáhl mimořádně nízké úrovně, KTERÁ SE OD TÉ DOBY TRVALE UDRŽUJE

Demografická katastrofa ve spojení s přistěhovaleckým exodem bezprostředně ohrožuje stabilitu základů, na kterých naše společnost stojí.

Politici však mají možnost uchopit sofistikované sociálně ekonomické řešení bez imigračních rizik - řešení v podobě Integrovaných reforem, důchodové a sociální pro Českou republiku. Uvedené reformy jsou klíčem k trvale udržitelnému sociálnímu státu a tím i sociálnímu smíru.

Zdroj: http://sociologie.netstranky.cz/memorandum-k-pristehovalectv...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Česko asi podpoří boj Kurdů proti Islámskému státu. Pošle jim samopaly

7.10.15

Česká republika:

„Velmi konkrétně uvažujeme o další zásilce, tentokrát už zbraní pro Kurdy. Mohly by to být samopaly, to je velmi pravděpodobné. Budeme o tom jednat s Američany, protože potřebujeme přepravce,“ řekl Stropnický.

-----------
No, tak už je jasné, kde ty zbraně "pro Kurdy"  v reálu skončí.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesko-asi-podpo...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Ministryně vnitra UK: Přínos uprchlíků se rovná nule. Velmi přitvrdíme. Byznys je proti

7.10.15

Británie:

„Se žadateli o azyl, kteří náš systém zneužívají, budeme jednat tvrdě. Pokud se odmítli uchýlit do první bezpečné země EU a dorazí přesto do Velké Británie, musejí počítat s minimálním zabezpečením a zamítnutím automatického práva usadit se zde. Kromě toho budeme posílat zpět ty ze žadatelů, v jejichž zemích jim již nehrozí nebezpečí,“ uvedla Mayová. Dále zmínila, že tak vysoký počet uprchlíků ohrožuje soudržnost společnosti. „Aktuální počet přistěhovalců je pro Velkou Británii nevýhodný i z ekonomického hlediska. V nejlepším případě se ekonomický efekt rovná nule,“ dodala.

Hysterické reakce ze strany prouprchlických organizací a aktivistů na sebe nenechaly dlouho čekat.

Návrhy ministryně Mayové však odmítl i Institute of Directors (IoD), který zastupuje podnikatelské kruhy. Podle IoD Mayová šíří nezodpovědnou rétoriku a protiimigrační nálady. A v důsledku toho také údajně vážně ohrožuje britské hospodářství.

Od loňského do letošního března přišlo do Británie cca 300 tisíc imigrantů.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prinos-uprchlik...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Uprchlíci se v Německu porvali o sprchy, Albánci chtěli za přístup do koupelny peníze

7.10.15

Německo:

V severoněmeckém Hamburku se v úterý večer porvalo asi 60 běženců. Spor vypukl kvůli přístupu do sprch. Albánci za něj chtěli vybírat od ostatních migrantů peníze.Skupiny se do sebe pustily, vyzbrojené noži a železnými tyčemi. Pět migrantů bylo zraněno, jeden pobodaný skončil v nemocnici a tři muži ve vazbě.

Další incident se v úterý večer odehrál v ubytovacím zařízení pro uprchlíky v dolnosaském Braunschweigu. Tam se strhla bitka mezi zhruba 300 až 400 uprchlíky. Spor vypukl mezi běženci kvůli ukradenému mobilnímu telefonu.

Násilí v německých ubytovacích zařízeních pro uprchlíky není v poslední době ničím výjimečným. Šéf německých policejních odborů Rainer Wendt varuje, aby se informace o násilí a sexuálních útocích v těchto zařízeních nepodceňovaly a nebagatelizovaly.

Zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/382698-uprchlici-se-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Velitelé ISIS v panice pod trestem smrti zakazují mluvit o ztrátách, ale více než tisíc bojovníků se vzdalo

7.10.15

Sýrie:

Na východe provincie Homs, neďaleko od mesta Tadmor, dvojica stíhačiek SU-25M a tiež bombardér SU-24 vybombardovali dve miesta v ktorých bola sústredená bojová technika ISIL. Bolo zničených asi 20 tankov T-55, ktoré v predchádzajúcich bojoch teroristi ukoristili od sýrskej armády. V dôsledku výbuchov tankov, nábojov a paliva vzniklo v tých miestach mnoho požiarov.

Sýrskej rozviedke sa podarilo zachytiť komunikáciu teroristov, v ktorej pod trestom smrti velenie ISIL zakázalo demoralizovaným poľným veliteľom a bojovníkom uvádzať do vysielačiek počty strát.

Podľa štátnej sýrskej tlačovej agentúry SANA sa na juhu Sýrie za posledných 24 hodín vzdalo sýrskej armáde via cako 1000 bojovníkov ISIL. Podľa informácii štátnej agentúry bojovníkov vydesili útoky ruského letectva. Naviac Bašár Asad omilostil všetkých vojakov, ktorí dezertovali zo sýrskej armády a vyzval ich, aby sa vzdali.

Zdroj: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6718-velitele-isis-v-pani...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 “Moslimovia áno, kresťania nie!” Také je stanovisko Anglicka a Francúzska k utečeneckej kríze

6.10.15

Evropská unie:

Britský premiér David Cameron oznámil, že budú prijímať len tých utečencov, ktorí sa nachádzajú v utečeneckom tábore OSN.
“Týmto spôsobom,” povedal bývalý anglikánsky arcibiskup Lord Carey, “Cameron neúmyselne diskriminuje kresťanov, ktorí sú najviac postihnutí týmito neľudskými mäsiarmi, ktorí si hovoria Islamský štát. V táboroch OSN nie je možné nájsť jediného kresťana, pretože boli napádaní islamistami s cieľom vyhnať ich z týchto táborov. Preto hľadajú útočisko v súkromných domoch a kostoloch.”

Diskriminácia kresťanov je problémom nielen Británie, ale aj Francúzska. Sýrsky expert na univerzite v Tours, Frédéric Pichon, povedal 11. septembra v rozhovore pre Courtoisie:

“... francúzske veľvyslanectvo v Libanone môže posielať Sýrčanov do Európy, ale za predpokladu, že nie sú priateľmi sýrskeho režimu. Inými slovami: ak ste alwaiti alebo kresťania, potom ste pre režim priateľmi a preto nikdy nezískate vízum.” Nezáleží na skutočnosti, že kresťania sú najvážnejšie postihnutí brutálnym prenasledovaním. Také sú pokyny francúzskej vlády pokiaľ ide o pomoc utečencom."

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/moslimovia-ano-krestania-nie-take...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Zeman dorazil na Bezpečnostní radu státu: Řeknu jim svůj názor

6.10.15

Česká republika:

Zeman před zasedáním rady uvedl, že migrační krize sjednocuje českou společnost. Kdo podle něj schvaluje příliv imigrantů v rozporu s dublinskými dohodami, schvaluje trestný čin.

"Já řeknu svůj názor především členům Bezpečnostní rady státu, protože si myslím, že mediální přestřelky mezi vládou a prezidentem ničemu nepomáhají," uvedl. "Protože ten názor znáte, tak ho mohu shrnout do jedné věty: Ten, kdo se příliš hrbí, se nakonec začne plazit," dodal Zeman.

Český prezident dlouhodobě odmítá povinné kvóty Evropské komise na přerozdělení imigrantů. Je také zastáncem rozmístění české armády na hranicích, které by měli vojáci hlídat proti imigrantům.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-dorazil-n...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Saudští šejkové vyhlásili Rusku džihád!

6.10.15

Saudská Arábie:

Třiapadesát duchovních vůdců muslimů ze Saúdské Arábie podepsalo online výzvu na podporu džihádu proti Rusku, Iránu a vládě Assada, v níž vyzvali muslimy na celém světě, aby poskytli „morální, materiální, politickou a vojenskou" pomoc militantům v Sýrii, které bombarduje ruské letectvo a vytěsňují syrské vládní jednotky.

„Svatí válečníci Sýrie chrání celý islámský svět. Důvěřujte jim a podpořte je," cituje dokument agentura Interfax.

Zdroj: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/saudsti-sejkove-vyhl...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Jde o genocidu bílé rasy

6.10.15

Evropská unie:

Nicolas Sarkozy již před několika lety prohlásil: „Imigrace je cíl. Cílem je přijmout výzvu rasového míšení. Evropa nemůže konat jinak.“ A u nás to vlastně řekl místopředseda vlády Pavel Bělobrádek.

Představitel NATO, které v souvislosti s imigrací nehne ani prstem, Wesley Clark, vyřkl tato slova: „V Evropě už není prostor pro etnicky homogenní státy.“

A Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda oficiálně sdělil následující: „Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Nepřátelé této globalizace budou zničeni. Kritiky zabijeme“.

Cílem současné imigrace tedy je, aby neexistovaly „bílé“ země a to BEZ DISKUSE!

-------------------
A OSN bude podporovat migraci jako faktor rozvoje.

Zdroj: http://narodnidemokracie.cz/jde-o-genocidu-bile-rasy/

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Evropská data budou předávána Americe navzdory rozhodnutí Evropského soudu

6.10.15

Evropská unie:

Soudní dvůr Evropské unie  nedávno označil za neplatné rozhodnutí Evropské komise z roku 2000, podle něhož Spojené státy zajišťují odpovídající úroveň ochrany osobních údajů předávaných do USA z Evropy.

Soud rozhodl, že bezohledné  a masové shromažďování osobních údajů občanů porušuje jejich právo na soukromí a státní orgány by  měly mít oprávnění vyšetřovat toto zneužívání.

Evropská komise však 6. 10. oznámila, že evropská data budou dál předávána Američanům. Frans Timmermans, viceprezident Evropské komise, řekl, že mezinárodní přenos dat nebude zastaven, že existují ještě jiné způsoby, jak data předávat.

Soudce Evropského soudu Vassilios Skouris, který stál v pozadí všech důležitých rozhodnutí, bude 7. 10. odejit do penze. Zdroj v Evropském soudu potvrdil, že proces proběhl neobyčejně rychle.

Věra Jourová (ANO) ,evropská komisařka pro spravedlnost a genderovou rovnost, řekla: "Je důležité, aby tok transatlantických dat pokračoval, protože jsou základním kamenem naší ekonomiky."

Předpokládaná hodnota informací o evropských občanech bonzovaných Americe byla v roce 2011 315 miliard USD a odhaduje se, že v roce 2020 dosáhne biliónu USD.

Zdroj: https://euobserver.com/justice/130578

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Ergogan vydírá Evropu

6.10.15

Evropská unie:

Když turecký prezident Tayyip Erdogan navštívil Brusel, doufali lídři EU, že bude nápomocen v zastavení proudu migrantů do Evropy, aniž by za to žádal příliš mnoho. 

Erdogan žádal

  • bezvízový režim s Evropou,
  • označení Turecka za bezpečnou zemi původu,
  • aby si Evropa dvakrát rozmyslela kritiku volebních praktik a dodržování lidských práv v Turecku,
  • požadoval podporu EU v řešení migrační krize v Turecku spojil ji s podporou Turecka v řešení syrského konfliktu
  • a více peněz.

Zakončil větou:

"Jen pomyslete na milióny uprchlíků, kteří mohou přijet do Evropy každou minutu, pokud nebudete jednat ve shodě s Tureckem."

Zdroj: https://euobserver.com/migration/130532

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Erdogan burcuje evropské Turky: Turecko bude bránit skutečnou civilizaci tváří v tvář evropské xenofobii, islamofobii a rasismu

6.10.15

Turecko:

Turecký vůdce Tayyip Erdogan navštívil v rámci své návštěvy Evropy dvě turecká shromáždění.

Prvního shromáždění ve Štrasburku se zúčastnilo cca 12.000 francouzských, německých, belgických a švýcarských Turků.

Erdoganovu proslovu předcházela islámská modlitba a řeč měla výrazný islamistický a protievropský tón.

Hovořil o boji proti terorismu, ale nezmínil Islámský stát. Naopak slíbil, že rozdrtí kurdské separatistické hnutí (PKK). Hovořil o Turcích, kteří padli v boji proti PKK, jako o mučednících a dav skandoval "Alláhu Akbar!"

Obvinil EU, že dělá jen málo, aby Turecku pomohla nést břímě syrských uprchlíků.

Řekl, že srdce tureckého lidu je dnes stejně jednotné jako bylo v roce 1915, kdy Osmanská říše bojovala proti evropské mocnosti a v době, kdy si turecký sultán Mehmed II podmanil Konstantinopol.

Řekl, že Turecko bude bránit skutečnou civilizaci tváří v tvář evropské xenofobii, islamofobii a rasismu.

Na druhém tureckém shromáždění v Bruselu, kterého se zúčastnilo cca 3.000 Turků, vyzval Evropu, aby se ujala válečných uprchlíků a tureckou diasporu, aby jej podpořila v tureckých volbách.

Zdroj: https://euobserver.com/justice/130544

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Institut pro výzkum zaměstnanosti: Imigranti jsou enormním potenciálem pro pracovní trh

6.10.15

Německo:

Více než polovina imigrantů v Německu je mladší 25 let. Pro pracovní trh tak prý tvoří enormní potenciál, ale bude to drahé, tvrdí "odborníci".

Podle Institutu pro výzkum zaměstnanosti (IAB) je po pěti letech zaměstnatelný každý druhý migrant. Teprve po 15 letech získají zaměstnání všichni migranti.

Svým mládím prý představují skupinu, která je ještě dobře vychovatelná, jen se musí zlepšit legislativní a institucionální rámce a investovat do jejich výuky jazyků a odborné přípravy.

Azylanti jsou se svým platem po deseti letech (1500 eur) nejhůře placenou skupinou v Německu a budou proto působit na permanentní snižování mezd.

Původní obyvatelstvo prý však nebude ve velkém rozsahu pociťovat důsledky vstupu migrantů na pracovní trh. Nový příliv migrantů prý bude představovat konkurenci předevší pro migranty, kteří již v Německu pracují.

Herbert Brücker z IAB očekává, že v tomto a příštím roce dorazí do Německa po 1 miliónu migrantů (přesně v duchu Sorose), což bude představovat vzrůst potenciální pracovní síly o 324.000 letos a o 610.000 v příštím roce. Počet nezaměstnaných by měl stoupnout o 130.000 lidí.

---------
Že je v této katastrofě namočen i soukromý byznys, bylo jasné. Ale jak je možné, že někdo vydává podobné nesmysly jako odborné stanovisko a ještě ho nedefenestrovali?

Zdroj: http://www.welt.de/wirtschaft/article147289182/Fachkraefte-a...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Nemecko bude potrebovať 400 tisíc domov pre imigrantov

6.10.15

Německo:

Denník Bild dnes s odvolaním sa vyjadrenia skupiny zloženej zo 40 expertov napísal, že Nemecko bude pre utečencov potrebovať 350 až 400 tisíc nových domov, tisíc škôl, dodatočných 20 tisíc verejných zamestnancov, 15 tisíc policajtov, 50 tisíc sociálnych pracovníkov, 6 tisíc lekárov, 10 tisíc nemocničných lôžok a 68 tisíc miest v zariadeniach pre deti v predškolskom veku.

Tieto prognózy by platili, ak by do Nemecka do konca roku dorazilo 1,5 milióna migrantov, uviedla agentúra DPA.

Zdroj: http://www.konzervativnyvyber.sk/nemecko-bude-potrebovat-400...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Odchod z EU - byl by to odvážný krok, ale stojí za ten risk

6.10.15

Česká republika:

Vydat se na cestu z Evropské unie považuji za odvážné, ale zároveň jediné správné a dlouhodobě životně důležité. Evropa si zaslouží jiný typ organizované spolupráce a je naším úkolem s optimismem se vydat alternativu tvořit.

Máme to štěstí, že již i existuje výhodné uspořádání Evropského sdružení volného obchodu a stačí se na tu stranu přidat a Evropské unii konkurovat.

Poznámka editora: Co je na tom odvážného? Byl by to jen krok jediným správným směrem. A proto k němu nikdy nedojde. Nemluvě o tom, že prakticky neexistuje možnost odejít z EU.

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2015/10/odchod-z-eu-byl-by-to-od...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Okamura (SPD): Ostatní opoziční strany odmítly podepsat demisi vlády. To je stav politiky v celé nahotě

6.10.15

Česká republika:

Parlamentní hnutí Svoboda a přímá demokracie v minulých dnech ve Sněmovně navrhlo usnesení vyzývající vládu k demisi a navrhlo politickým klubům podpořit podpisy poslanců hlasování o nedůvěře vládě.

Důvodem bylo rozhodnutí vlády neklást odpor zásadnímu porušení suverenity České republiky, jakým je rozhodnutí o povinných kvótách pro přijímání ilegálních imigrantů.

Ani jedna z parlamentních stran, ani jeden z poslanců takzvané opozice svým podpisem nepodpořil návrh na hlasování o nedůvěře vládě. V tuto chvíli se nám tu vytvořila jednotná Národní proevropská fronta, kterou spojuje nepodepsaná, ale reálná opoziční smlouva, spočívající v toleranci vlády a její proimigrační politiky.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Oka...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Německo prý nebude ani příští rok vracet běžence do Sýrie

6.10.15

Německo:

Německo nebude ani v příštím roce vracet běžence ze Sýrie do jejich původní vlasti. Podle deníku Die Welt se na tom dohodl ministr vnitra Thomas de Maiziére se svými kolegy z jednotlivých spolkových zemí. Politici nechtějí provádět repatriace, protože v Sýrii pokračuje občanská válka.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nemecko-pry-neb...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 15

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 437,07 Kč
1 unce stříbra
561,44 Kč
Bitcoin
1 200 493,32 Kč

Poslední aktualizace: 18.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 38 628 710