Ve zkratce

Stránka:

 Martin Uhlíř s banderovci z pražského Majdanu hanobil vlajku Česka

4.4.15

Česká republika: Češi podporují Ukrajinu, a proto se rozhodli společně s banderovci hanobit symboliku České republiky. Přemění se v hokejové fanoušky a svému týmu z Pravého sektoru napíšou na státní symbol dojemné vzkazy o tom, jak pokračovatelé Banderova odkazu bojují za nás všechny. Nechyběl ani Martin Uhlíř, který na okraj bílého pruhu připsal: “JSTE HRDINOVÉ BOJUJETE I ZA NÁS“.

Galina Andrejceva zrovna finišovala sbírku oficiálně určenou pro oběti válečného běsnění na východě Ukrajiny, když jí hlavou proletěl zajímavý nápad, aby banderovci s českými aktivisty napsali vzkazy , jež si například následně může z nemocničního lože přečíst vůdce Pravého sektoru, nyní nově ukrajinský poslanec Dmytro Jaroš.


10168209_10204956016731555_5974333641122783547_n


10389062_862744663790351_1974942766169584484_n


jaros

Zdroj: http://www.hrebenar.eu/2015/02/martin-uhlir-s-banderovci-han...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 7 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Video: Fašistická bojůvka Pražského Majdanu terorizuje Jiřího Vyvadila

4.4.15

Česká republika: Fašistická bojůvka Pražského Majdanu terorizuje Jiřího Vyvadila před ruzyňskými kasárny. Nenechte se zmást americkými vlajkami - v minutě 2:13 tam jasně rozeznáte Tomasze Peszynského z Pražského Majdanu - vezměte si sluchátka, ať slyšíte obránce demokracie na Ukrajině. Dnes je to Vyvadil, zítra to můžete být vy.

Pražský Majdan je kromě napojení na sudetské Němce přes TOP09 a Šinágla napojen i na ukrajinskou fašistickou organizaci Pravý sektor. Na fotografii níže je vyfocena známá aktivistka Pražského Majdanu Galina Andrejceva při lednové návštěvě vůdce Pravého sektoru Dmitrije Jaroše v dněpropetrovské nemocnici. O Jarošovi na svém facebookovém účtu prohlásila:

Navštívili jsme zraněného hrdinu Dmytro Jaroše. Dmytro je člověk s velkými písmeny, jeho statečnost je přímo úděsná. Kdyby bylo v USA víc takových poslanců, všechno by bylo jinak. Šel do boje, kterým prochází jeho kluci každý den.  Oni ho tady opraví a on by šel do boje znovu. Dej mu Bože zdraví!“


Na další fotce je Andrejceva se Schwarzenbergem při otevírání hřbitova Nebeské setniny v Praze (vlevo Oleg Zajnullin se značením Pravého sektoru).


andr3

Fotky z webu Hrebenar.cz

Zdroj: https://www.facebook.com/video.php?v=10203851050182031

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Vyvadil: Chce Sobotka startovat ke klerofašistickému státu a podpoře amerického imperialismu?

4.4.15

Česká republika: Slova Jiřího Vyvadila:

První republika kriticky odmítala katolickou církev, která se stala ideologickým jařmením českého národa. Masaryk standardně odmítal setkání i s ministry za stranu lidovou. ... Z levicových politických stran, národních socialistů, sociálních demokratů o komunistech ani nemluvě si vůbec nelze představit, že by například některý z jejich představitelů navrhl katolický Velký pátek za státní svátek.

Mně je doslova na zvracení, že tenhle Sobotka s tím přišel. Zradil své voliče a hodil do autu odpor proti církevním restitucím. Nikdo a nikdy mu to nesmí odpustit. Násilná rekatolizace a 300 let doby temna tomuto odpudivému sociálně demokratickému předsedovi strany i vlády nic neříká. ...

Sobotkova vláda nastartovala kurz směřující ke kombinaci revize výsledků druhé světové války, náklonu k podpoře klerofašistických hesel a servilnímu podřízení americkému militarismu.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Vy...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Vláda rozdává Českou republiku - církvi a Polsku bez uzardění

3.4.15

Česká republika: Zpráva o tom, že česká vláda se rozhodla ukončit dávný pohraniční spor s Polskem faktickým fiaskem, tedy předáním sousedu území velkého jako „devět Václavských náměstí“, konkrétně 3,68 čtverečních kilometrů, vyvolalo bouřlivou diskusi na internetu.

Starosta vesnice Bílá Voda Miroslav Kocián: "Jde o to, že v 50. letech byly vyrovnány hranice mezi Československem a Polskou lidovou republikou a součástí Čech se tehdy stalo asi 370 hektarů. Existovala dohoda, že tato území vrátíme.  Uplynulo ale půl století a ani úřady tehdejšího socialistického Československa, ani nové demokratické České republiky nic konkrétního nepodnikly. A najednou tu máme předávání území! My, obyvatelé vesnice Bílá Voda, jsme souhlasili s navrácením Polsku asi dvou hektarů. A máme za to, že teď jsme před státem „čistí“. Avšak naši kolegové v jiných pohraničních vesnicích kategoricky odmítli splnit požadavek vlády. A tak se úřady opět obrátily na nás, abychom pro návrat území vybrali další pozemky. Formálně se jedná o území spadající pod federální legislativu. Ale my v Bílé Vodě je prostě vrátit nemůžeme, protože se tam nacházejí zdroje pitné vody. Když tedy úřady narazily na těžkosti, začaly jednat partyzánskými metodami, prostě schválily předání řady území Polsku … tajně."

Zdroj: http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150306/59834.html

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Mexičance přišli na pohřeb toulaví psi, které krmila

3.4.15

Mexiko: Médií probleskla zprávička o pohřbu Mexičanky, která za života krmila a starala se o toulavé psy a kočky. Když zemřela, do smuteční síně přišlo několik psů a strávilo tam celou noc. Dvacet minut před kremací odešli. Také tam vletěl pták. Pohřeb popsala na své facebookové stránce dcera mrtvé - viz odkaz níže. Jsou tam i obrázky.

Pokud to není kec a pokud to není naaranžováno, je to hezké. Udivující je také reakce smutečních hostí. Nikomu přítomnost psů v obřadní síni nevadila. Bylo by něco takového možné v naší smuteční síni?

Zdroj: https://www.facebook.com/pattyurrutiaa/posts/101527411216582...

Klasifikace: kuriozity,zvirata Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 "Czech aviation training center" nabízí "Chemtrails Operator Course" :))

2.4.15

Česká republika: Trochu aprílové legrace pro ty, co ovládají angličtinu. Člověk, co tu stránku vytvořil, si s tím dal opravdu práci - a přilepil ji ke skutečným stránkám.

Zdroj: http://www.catc.cz/other-training/chemtrails-operator-course...

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Island ohromil banky: Plánuje si vzít zpět pravomoc k tvorbě peněz

2.4.15

Island: Jistý Frosti Sigurjonsson, zákonodárce za vládnoucí Progresivní stranu, dnes vydal zprávu, že navrhuje vzít si zpět od komerčních bank pravomoc k vytváření peněz, a předat ji centrální bance s konečným slovem pro Parlament.

Zdroj: http://www.nwoo.org/2015/04/02/island-ohromil-banky-planuje-...

Klasifikace: finance Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 V Kyjevě zavedli speciální protiteroristická opatření

2.4.15

Ukrajina: V Kyjevě zavedli speciální protiteroristická opatření. Oznámil to Igor Nikonov z kyjevské městské správy. Bližší fakta neupřesnil. Aleksandr Terščuk z velitelství městské policie řekl, že město zavedlo režim vysoké pohotovosti a v ulicích hlídkuje dvojnásobný počet policistů.
--------
Takže další metání kravinců na americké velvyslanectví se už, bohužel, nebude opakovat.

Zdroj: http://news-front.info/2015/04/02/v-kieve-vvedeny-osobye-kon...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 "Nejsme dobytek!" - Několik tisíc Ukrajinců protestovalo před americkým velvyslanectvím v Kyjevě

2.4.15

Ukrajina: 1. 4. protestovalo před americkým velvyslanectvím v Kyjevě více než dva tisíce Ukrajinců. Křičeli do oken Američanů "Nejsme žádný dobytek!", "Nejsme voli!", "Pokud řvou voli, tak se žlaby plní!"

Lidé před budovou bučeli a bečeli a průběžně pojídali zelí, kterým je organizátoři zásobovali. Na konci protestu házeli na americké velvyslanectví jediný produkt, který je hladový dobytek ještě schopen vyprodukovat - kravince.

Spekuluje se, že byli placení Kolomojským - a na to už je na Ukrajině paragraf.

Ukrajinské noviny tuto událost nezmínily a všechna videa z mítinku byla zablokována.

Zdroj: http://www.novorosinform.org/news/id/26166

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Krym. Cesta domů. Dokumentární film Andreje Kondrašova Titulky CZ

2.4.15

Rusko: Film byl původně na youtube, ale tam byl zablokován údajně kvůli autorským právům. Nabízím jej tedy zde na vimeo.com:Krym. Cesta domů. Dokumentární film Andreje Kondrašova Titulky CZ.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=uaR0XhU4Fec

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 9

 Situace v Podněstří se přiostřuje

2.4.15

Moldova: Po nedávném ostřelování Podněstří ukrajinskými vojáky zablokoval Kyjev pohyb zboží do Podněstří přes přechody Kučurgany a Platonovo. Pro Tiraspol to bude znamenat škodu ve výši až 20 miliónů dolarů, což v katastrofální ekonomické situaci regionu znamená vážnou újmu pro důchodce a státní zaměstnance.

Moldavská policie začala zároveň masově stíhat podnikatele, kteří dovážejí zboží z Podněstří do Moldovy bez proclení. Obviňuje je z nezákonného podnikání a pašování. V reakci na poslední události vydalo Ministerstvo zahraničních věcí Podněstří prohlášení, z něhož vyplývá, že může ukonnčit rozhovory a přerušit všechny kontakty s moldovskou stranou.

Ukrajinský politik Veselovskij následně obvinil Podněstří z rozsáhlého pašování cigaret a alkoholu. V čtyřúhelníku Kyjev - Kišiněv - Bukurešť - Tiraspol roste napětí, i když se k tomu zatím nevyjádřila Moskva, která má v Podněstří vojenské a ekonomické zájmy a je sponzorem Tiraspolu.

Zdroj: http://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_53712

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Ruský generální konzulát v Jemenu vydrancovali povstalci

2.4.15

Jemen: K útoku na ruský generální konzulát došlo 1. dubna večer. Podle údajů portálu Huna Aden vyrazila skupina ozbrojenců z řad Húsiů dveře budovy, vtrhla dovnitř, zmocnila se majetku a techniky. Podle výpovědí očitých svědků odvezli povstalci v automobilech neznámým směrem veškeré cenné zařízení a kromě toho i různé dokumenty. Zdroje portálu Huna Aden oznamují, že v okamžiku, kdy došlo k útoku, nebyli podle předběžných údajů v budově generálního konzulátu žádní diplomaté, takže nikdo nebyl zraněn. Podle dalších zpráv se dnes v přístavu Adenu vylodil výsadek desítek ozbrojenců v uniformách bez poznávacích znaků (pravděpodobně NATO).

Zdroj: http://cz.sputniknews.com/svet/20150402/199932.html#ixzz3WAI...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Věděli jste to? Parlament a vláda vystavují "bianco šek" na přelety a průjezdy ozbrojených sil cizích států přes Českou republiku

2.4.15

Česká republika: Rozhodnutí vlády o přeletech a průjezdech ozbrojených sil jiných států přes území České republiky v roce 2015

"...V případě přeletů a průjezdů uskutečňovaných v souvislosti s probíhající vojenskou operací je navíc ze zahraničně-politického hlediska nevhodné rozhodovat o přeletu či průjezdu těsně před jeho realizací. Potenciální možnost neschválení přeletu či průjezdu může u spojenců důvodně vyvolávat nejistotu a snižovat tak důvěryhodnost České republiky jako spolehlivého partnera.

Nejschůdnějším řešením problému vydávání přeletových a průjezdových povolení ve lhůtách umožňujících realizaci těchto přeletů a průjezdů ozbrojených sil v požadovaných
termínech se podle zkušeností z předchozích let jeví vyslovení souhlasu vlády s přelety a průjezdy ozbrojených sil jiných států přes území České republiky, které se uskuteční v nadcházejícím kalendářním roce...."
-----------
Jinými slovy aniž by poslanci a vláda věděli o jaké přelety a průjezdy ozbrojených sil jakých zemí se přesně bude jednat,dávají k nim předem svůj souhlas. Kromě zemí NATO se tak mohou přes ČR přesouvat (nejen přelétávat) ozbrojené síly Arménské republiky,Ázerbájdžánské republiky, Běloruské republiky, Bosny a Hercegoviny, Černé Hory, Finské republiky, Gruzie, Irska, Republiky Kazachstán, Kyrgyzské republiky, Makedonské republiky, Maltské republiky, Moldavské republiky, Rakouské republiky, Ruské federace, Srbské republiky, Švédského království, Švýcarské konfederace, Republiky Tádžikistán, Turkmenistánu, Ukrajiny a Republiky Uzbekistán.

Zdroj: http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?o=7&ct=388&ct1=0

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Parlament projednával Dohodu o pridružení mezi EU,členskými státy a Ukrajinou-Senát dohodu přijal

2.4.15

Česká republika: Parlament projednával Dohodu o přidružení mezi Evropskou unií a Evropským společenstvím pro atomovou energii a jejich členskými státy na jedné straně a Ukrajinou na straně druhé. Poslanci návrh přikázali k projednání zahraničnímu výboru, výboru pro evropské záležitosti a zkrátili lhůtu projednání na 40 dnů.

Rozprava k Dohodě:
http://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/026schuz/26-6.html#650

Hlasování o zkrácení lhůty projednání na 40 dnů:
http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=60624

ČSSD: pro 29, proti 0, zdržel se 7, omluven 7, fláká se 7
ANO: pro 33, proti 0, omluven 9, fláká se 5
KSČM: pro 0, proti 24, zdržel se 3, omluven 5, fláká se 1
TOP09-Starostové: pro 21, prot 0, omluven 4, fláká se 1
KDU-ČSL: pro 12, proti 0, zdržel se 1, fláká se 1
Úsvit: pro 3 (Sylor, Štětina, Pražák), proti 6, zdržel se 1, omluven 1
Nezařazení: pro 0, proti 1 (Okamura), omluven 1, fláká se Fiala
-------------
Senát dohodu přijal v minulém roce:
rozprava: http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasovani?action=steno&O=10&IS=5383&D=10.12.2014#b15454
hlasování: http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasy?G=15009&O=10
PROTI přijetí hlasoval pouze senátor Doubrava-Severočeši, Veleba-Strana práv občanů a Homolka-KSČM.

Zdroj: http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?O=7&CT=310&CT1=0

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Tereza Spencerová shrnuje veledůležité posuny na Ukrajině, v Rusku i jinde

2.4.15

Evropská unie: Se zdejšími výzvami k zavedení cenzury, vytváření různých seznamů lidí s „nepohodlnými“ názory a bující agentománii, jsme dnes svědky podivuhodných výjevů, které jako by vyplouvaly z těch nejtužších komunistických časů, a hle, dneska jsou naopak oslavované. Propagace komunismu je sice zakázaná zákonem, užívání tehdejších postupů je ale vítáno a podporováno. Je mi trapně z toho, že to někomu „tam nahoře“ trapné není. Jasně to ale ukazuje, kam jsme za čtvrt století budování „demokracie“ došli.

A ten trapný pocit se vztahuje i na všechny ty „jistojisté“ teze, že Putin může napadnout Pobaltí, Polsko, nás a potom spolknout i celý svět. Cílem neustálého omílání podobných proklamací je šířit strach, povolnost, zahltit lidi tak, aby už nebyli s to samostatně myslet. Mám dojem, že s tím přišli za druhého Bushe, kdy se tomu říkalo „preventivní úder“. To se komukoli přiřkl zlý úmysl učinit kdesi cosi, a pak se zaútočilo dříve, než se mohlo vůbec prokázat, zda dotyčný vůbec něco podobného měl opravdu v úmyslu. Výsledkem této politiky je minimálně 1,3 milionu (ale spíš dva miliony) lidí, které USA a jejich spojenci pozabíjeli v Iráku, Afghánistánu a Pákistánu… Miliony lidí! LIDÍ! A nikomu to tady nevadí! Nevím, kolik lidí pozabíjel Putin, ale oproti americkým prezidentům je v roli „agresora“ prokazatelně naprostý žabař.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Tereza-Spe...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Ako prvoaprílový žart; expremiér Dzurinda poradcom Porošenka

2.4.15

Ukrajina: Predseda dvoch slovenských vlád, osobne zodpovedný za obludnú a krajne netransparentnú privatizáciu strategických podnikov, smeruje radiť prezidentovi Porošenkovi na Ukrajinu. Nasleduje tak svojho verného druha I. Mikloša, ktorý privatizáciu (lacný výpredaj) osobne riadil.

Rovnako tak bola jeho vláda zodpovedná za daňové úľavy pre boháčov, resp. rovnaké zdanenie chudákov a bohatých.

Dobrý priateľ intrigánskeho finančného špekulanta G. Sorosa teda smeruje na nové pôsobisko.  Ak niekomu nebolo doteraz jasné, za koho kopal Mikloš a Dzurinda, teraz to musí pochopiť aj mentálne zaostalý. Najmä je zrejmé kto zasahoval a riadi procesy v strednej a východnej Európe od rozpadu socialistickej sústavy. finweb.hnonline.sk/...

Zdroj: http://www.teraz.sk/slovensko/poradca-ukrajina-prezident-dzu...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a jan26

Komentářů: 11

 Breedlove: Konvoj testoval nosnost mostů

1.4.15

Rumunsko: Americký generál Breedlove na návštěvě v Bukurešti uvedl, že konvoj otestoval vícenásobné překročení hranic a nosnost mostů.

NATO se v lednu rozhodlo zřídit do konce roku 2016 řídící centra v Polsku, v pobatských státech, v Rumunsku a Bulharsku, aby mohlo čelit hrozbě z Ruska a z Islámského státu.

Zdroj: http://abcnews.go.com/International/wireStory/nato-chief-con...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Kardinál Vlk - Prezident Zeman se může dopustit faux pas

1.4.15

Česká republika: Vlk se vyjádřil  k cestě prezidenta Miloše Zemana do Vatikánu. Prezident před časem řekl, že by bylo dobré, aby církve část svých nově získaných majetků použily na stavbu hospiců.

„Rozumné to je a církev na to myslí, ale ne proto, že nám to někdo radí, máme demokracii, a to musejí respektovat i politici,“
podotkl Vlk. Otázka restitucí navíc podle jeho názoru nepatří do audience s papežem, protože nejvyšší představitel katolické církve nehodlá zasahovat do chodu jednotlivých diecézí. Kdyby toto téma Zeman otevíral, nebylo by to prý vhodné. „Já se domnívám, že ne, protože by to byla ukázka neznalosti vatikánských poměrů,“ poznamenal.
--------
Asi mají z papeže přece jen trochu vítr.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kardinal-Vlk-po...

Klasifikace: nabozenstvi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Putin Ukrajině prodloužil slevu na plyn - Kyjev slaví vítězství

1.4.15

Ukrajina: Putin pro Ukrajinu odsouhlasil prodloužení slevy ze zimních dodávek v hodnotě 100 USD o další tři měsíce. Ukrajina tedy bude dále nakupovat plyn za 250 USD za 1000 kubických metrů.

Komentář ukrajinské televize:
"Gazprom" se postupně stává měkkým a poddajným vůči Ukrajině ... Možná, že časem budeme svědky toho, jak je povýšený úsměv hlavy "Gazpromu" Millera nahrazen strachem a obavami a objeví se vylekaný a nespokojený top-manažer neefektivní firmy. A "Gazprom" bude běhat za svými zákazníky za Evropou a Ukrajinou a nebude jim předkládat nepohodlné projekty typu "Tureckého proudu."

Zdroj: http://www.politnavigator.net/kiev-prazdnuet-pobedu-nad-pere...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Kyjevská výstavka nenávisti

1.4.15

Ukrajina: Na výstavě představovali figuranti v klecích ruské občany.

"Vatník je typický představitel současné ruské společnosti, personalizovaný ruský svět. Současná ruská společnost je společnost nenávisti, agrese, lži a licoměrnosti, "
řekl jeden z organizátorů výstavy, ruský emigrant Čadskij.

Na závěr výstavky byl návštěvníků předložen dort "vatnik", který rozřezali a snědli.

hunta-und-vata-50

Zdroj: http://www.politnavigator.net/podpishites-na-novosti-politna...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 14

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,04 Kč
Euro
26,74 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,73 Kč
Australský dolar
16,32 Kč
Švýcarský frank
25,00 Kč
100 japonských jenů
22,31 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
6,08 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,81 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 808,14 Kč
1 unce stříbra
438,02 Kč
Bitcoin
242 559,10 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 322 440