Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Antiseptik

Nalezeno 2706 příspěveků, 826 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.06.2010 16:26

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Vidím, že treba dať bodku za mnohými nezodpovedanými otázkami

Antiseptik 69.?.?.?

Máte velice komplikovaný stroj a nevíte co s ním, jak funguje co vlastně dělá a proč. Dostal jste k němu sice manuál, ale je špatně přeložený z cizího jazyka, mnoha věcem nerozumíte. Ke všemu byl několikrát přepsán lidmi kteří do něj nastrkali věci které tam původně nebyli, neboť chtěli aby ten stroj vykonával jinou funkci než na jakou byl stavěn. Co myslíte, budete na to relativně lépe s takovým manuálem nebo byste raději neměl informace vůbec žádné. Tím chci říct že pokud si návod nepřečtete pozorně a nepřipustíte že jsou tam i někým jiným přidané voloviny, nemůžete vinit původní originální manuál za chyby a ke všemu se domnívat že bez manuálu na tom budete lépe. To je stupidita ve své pravé podobě.

222057

16.06.2010 03:52

Skupina Bilderberg konspiruje v latinské Americe

RE: Vidím, že treba dať bodku za mnohými nezodpovedanými otázkami

Antiseptik 69.?.?.?

Správně Vojto. Věda nám už dávno odpověděla co je smysl života. Jen si vybrat.
Podle vědátorů z finančního oboru jsou to rozhodně peníze.
Podle myslitelů z mozkových center je to nadvláda nad světem.
A podle jednoho známého filmu je to samozřejmě 42.
42 vypadá dost slibně.

222114

17.06.2010 19:10

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

Antiseptik 69.?.?.?

Souhlasím s Vámi. To je právě ta tragedie že to tak není. Organizované náboženství vede právě opačným směrem, pokud organizátor NWO podporuje, ovečky nutně neprotestují, neb v organizovaném náboženství je to jako to bývalo v komunistické straně. Lidi tam vstoupí neb jsou z toho výhody, sluší se to, aby lidi neřekli a do ničeho se nepletou. Pokud farář řekne A přitakávají ať už si myslí třeba B, většinou si nemyslí nic. Vidí prostě příslušnost k náboženské organizaci jako za prvé společensky prospěšnou a za druhé jako vstupenku do nebe. Odpor by jim to jenom zkazil.

222245

17.06.2010 20:02

Školné je správné

RE: No konečně!

Antiseptik 69.?.?.?

Trochu se pletete a trochu moc generalizujete. Já jsem také "utečenec". Nemyslím že se pasujeme na skoro-mučedníky, jenom jsme prošli každý tím svým zvykáním si na jiné poměry, tím emigrantským začínáním kdy se horko těžko dorozumíváte a nemáte ani floka natož židli nebo dokonce postel a není nikde nikdo jako příbuzní co by Vám pomohli. Není to mučednictví, je to jenom trochu jiný život, kdy po dekádách se sice zmůžete, ale nezapomenete nikdy kolik práce, starostí a odříkání Vás to vlastně stálo. Víte ona to není tak docela procházka růžovým sadem až na vyjímky kterými byli již na západě slavní jako režisér Forman, dirigent Anderle a jiní. Nikdy jsem si nemyslel že přežít dalších 20 let komunismu byla nějaká legrace, ale zdá se mi že ti co to přezili si myslí že jsme se tu flákali na pláži a chytali pečený holuby do huby. My jsme sice mohli jezdit kam jsme si vzpomněli až na východní blok, ale sakra jsme na to většinou neměli alespoň těch 15 let.
V Praze jsem byl od té doby třikrát a ač se tam cítím přes ty roky v cizině trochu jako doma, tak bych tam nezůstal ani za nic. A to jsem před odchodem do důchodu a Česká Republika na mém seznamu možností prostě už není. Nepotřebuji aby se na mne někdo někde díval skrz prsty. Zde žijí většinou emigranti a ti vědí přesně co nás to všechny stálo ať jsme odkudkoliv. Moje největší radost je, že moje děti už nebudou muset projít tím čím jsme prošli my z ženou. Asi tak.

222249

17.06.2010 20:14

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

Antiseptik 69.?.?.?

No já už na větvi jsem, kde jste kdo? [velký smích]

222253

17.06.2010 20:22

Školné je správné

RE: No konečně!

Antiseptik 69.?.?.?

Nikdo nikoho z přisluhování neviní, i když někdo přisluhovat asi musel když to vydrželo tak dlouho. O to přece nejde. Jde o typickou českou závist i tam kde není co závidět. A typická česká závist je ta kdy se závidí někomu co získal za práci kterou by sám odmítl udělat. [chechtot]

222255

18.06.2010 00:27

Školné je správné

RE: No konečně!

Antiseptik 69.?.?.?

Mě život naučil mimo jiné jedno. Nezávidět nikomu nic. Neboť vše sebou nese nějaké negativy, z dálky věci vypadají mnohdy mnohem lépe než zblízka a neznám cenu co dotyčný musel zaplatit a nejen v penězích. Žít a nechat žít bez ubližování komukoliv a čemukoliv.

222259

22.06.2010 13:13

Kolabující západní způsob života

RE: Vlci politika vede jen k vlcimu konci,jeden nakonec roztrha druheho.

Antiseptik 69.?.?.?

Je to ještě horší než si myslíte. Tato bláznivá ekonomika, kde se nadprodukce řeší tak, že se koupí konkurence aby nebyla funguje tak dobře, že se na to půjčují peníze od bankéřů co je vlastně nemají jen si je vymyslí. Staví se domy převážně z dřevotřísky a přitom se převážejí polotovary z firmy do firmy na paletách ze solidního dřeva, mnohdy i tvrdého, které se hned po tom vyhodí spolu z kilometry plastiku kterým to bylo zabaleno. Výrobce si půjčí na výrobu, spotřebitel na spotřebu, stavitel na stavbu a majitel na dům který nepřežije časovou dobu hypotéky bez masivních oprav. A to vše za vymyšlené peníze na úrok. No nemáme se krásně? S tím sumitem máte ovšem pravdu, skoro miliarda dolarů jenom na to aby vůdci takovéto ekonomiky nemuseli riskovat že na ně budou lidé na ulici křičet a fackovat je, lidé kteří ač ožebračeni o budoucnost to všechno platí. V tomto Absurdistánu by se měli tito kreténi scházet v tom stejným bunkru každý rok aby se alespoň ušetřilo. Rád bych jim ten bunkr i postavil zcela levně, solidní, žádná dřevotříska, žádná ventilace a žádné kliky na dveřích zevnítř.

222566

22.06.2010 13:29

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Antiseptik 69.?.?.?

A to já si to zase rád přečtu, téma je evoluce nikoliv náboženská propaganda. Že evoluční teorie je pouze teorií to se snad může ještě říct ne? Nejsem nábožensky založen, ale že jde zde o něco víc než materialismus a že se koná boj dobra se zlem o tom nepochybuji. Ani o tom, že vědci mohou být stejní demagogové jako náboženští fanatici, snad ani pochybovat nelze. Všude panuje stejný princip posvátné krávy za účelem propagace patřičné vize světa. Nikdo nemá pravdu ve všem, neb nikdo neví dost na to aby ji objevil. Diskuze a názory jsou jediným způsobem kdy konfrontací myšlenek se snad někam dopídíme, pokud budeme posvátnost té krávy ignorovat se vší úctou samozřejmě.

222567

22.06.2010 13:36

Steve Connor: Potřebujeme globální debatu o populaci

RE: INTELIGENCE

Antiseptik 69.?.?.?

Důkaz evoluce za pomoci vědy, která připouští omylnost? Stejně hodnotný jako důkaz tím že náboženství pravdu nemá, tudíž věda ano. Pravděpodobnost že nemá pravdu ani jeden je skoro na úrovni jistoty, vezmeme-li za základ nejen nedostatek informací ale i mlžení a zaujatost na obou stranách. Aneb jenom proto že já nemám milion nedokazuje že ho má Jarda, nemá to totiž nic společného. Když se můžou miliardy lidí mýlit, můžou se mýlit všichni a každý jinak. [smích]

222568

23.06.2010 00:33

Kolabující západní způsob života

RE: Vlci politika vede jen k vlcimu konci,jeden nakonec roztrha druheho.

Antiseptik 69.?.?.?

Jasně, do tvrdého dřeva hřebík bez předvrtání nedostanete. Kupodivu v Costa Rice z něj ovšem staví neb ho mají spoustu a smrk nebo jedli či borovici by museli dovážet. Mě šlo spíš o kontrast než o přesnost. Opravy dosti pracné, když se za plastický siding nebo pod střešní tašky dostane voda a ta promočí dřevotřísku, která se díky tomu nabobtná a zkroutí že vytahá i hřebíky z trámů.

222618

23.06.2010 04:55

Kolabující západní způsob života

RE: Vlci politika vede jen k vlcimu konci,jeden nakonec roztrha druheho.

Antiseptik 69.?.?.?

Nic proti plastickému sidingu nemám, i když po letech se stává křehkým. Problémy jsou většinou díky špatné instalaci. Já nedám dopustit na tradiční materiály, vydrželi století a je na ně spolehnutí. Moderní stavění na to mě neužije. Stavař nejsem, dělám v železe, většinou rezavým. [chechtot]

222627

23.06.2010 14:37

Kolabující západní způsob života

RE: Akykolvek system je dobry

Antiseptik 69.?.?.?

Nepochybuji že příroda si nakonec poradí, stačí pozorovat jak rychle prorazí plevel skrz praskliny v betonu. Naše lidské snažení ovšem nemá s přírodou co dělat. Zvolna a kvalitně jsme si mohli vybudovat svět pro sebe, honba za ziskem z ničeho také v nic vede. Nakonec z toho nejsou ani peníze, ty se rozplynou v inflaci. Po starých civilizacích zbyly památky nám pro žasnutí, po nás nezbude nic. Žasnout se bude právě pro to, že po nás nic než odpad nezbude. A je to asi dobře, víc si nezasloužíme. Souhlasím, přesto že je to v podstatě škoda.

222651

23.06.2010 14:47

Německo se navezlo do Izraele pro odepření vstupu jejich ministrovi do Gazy

RE: Příšerný překlad!

Antiseptik 69.?.?.?

Nechápu proč tak do Vás tak rýpou. Jde o informace a informace dodané dokud jsou aktuální, nikoliv o známku z češtiny. Informace jsem pochopil z vašeho původního překladu bez problémů, chybami jsem se nezabýval, neb nejsem učitel češtiny a Vy nejste u zkoušky. Spisovně se dá přece napsat i ta největší blbost nedávající smysl.

222652

27.06.2010 21:30

Kolabující západní způsob života

RE: Co se děje v Řecku, neobejde ani ostatní země

Antiseptik 69.?.?.?

Odpovídáte sice perfektně, ale obávám se že diskuze z Vojtou je jako házení hrachu na stěnu. Podle něj jsou kapitalisté naprostí chudáci, čím větší firma tím větší chudáci, které zaměstnanci obírají o poslední korunu. Jaksi to sice nedává smysl, proč tedy kapitalisté podnikají, když je to prodělečný, proč raději nejdou na pivo? Vojta nežije v realitě, ale stále ve svém dětském snu o blahobytu soukromého podnikání a tvrdě omezených sociálních výhod. Neviditelnou ruku trhu si prostě plete ze slepotou spravedlnosti, ona neviditelnost a nevidomost jsou dost blízko. [chechtot]

222908

27.06.2010 22:38

Kolabující západní způsob života

RE: Co se děje v Řecku, neobejde ani ostatní země

Antiseptik 69.?.?.?

Je pravda že odpovídat Vojtovi má svůj účel. Je to pro všechny ty co by Vojtovi jeho virtuální svět klidně mohli věřit, návrat do reality. I to je důležité, i když jak se zdá to stejně prakticky nikam nevede. Zrovna teď zde jsou media plná nadějí jak se krásně G20 domluvilo a nikdo se nezabývá v mediích skutečností, že nikdy takové krásné domluvy do reality převedeny nebyli, jsou to jenom hezké báchorky pro blbce. Ekonomika se dá provádět dvěma způsoby, Vojtovým (kdy nejsilnější sežere vše) a lidským, kde všichni se nějak zúčastňují procesu, ovšem za cenu že si nikdo ve sklepě ty papírky do kufrů cpát nemůže protože by na jiné nezbylo. Bohužel ti co souhlasí s Vojtou také koupili i politiky. Museli, jinak by jim to neprošlo. Takový koupený politik nakonec se vyplatí, sníží daně, zamhouří oko, šoupne dotaci, zachrání před bankrotem atd.

222912

29.06.2010 00:49

Kolabující západní způsob života

RE: Co se děje v Řecku, neobejde ani ostatní země

Antiseptik 69.?.?.?

Pokud skutečně některé řetězce vykazují tak minimální zisky tak na to jsou možné následující odpovědi:
1. Management je potřeba okamžitě vyhodit
2. Jejich boj za pokopání konkurence dosáhl absurdna
3. Ulívají prachy bokem a šidí vlastní akcionáře
4. Zbláznili se
ani jeden důvod nejsou přeplacené prodavačky

No uznejte sám Vojto, Vy byste podnikal z takovými zisky? Já tedy ne.

222978

30.06.2010 15:41

Centrální bankovnictví v krizi: Zhruba dvacet zemí na pokraji platební neschopnosti

RE: Dlhy, dlhy, dlhy.....

Antiseptik 69.?.?.?

To není tak těžké vysvětlit. Všechny prachy na světě vznikají dluhem, tudíž nutně musíme všichni dlužit. A navěky, pokud nezměníme systém tvorby peněz. Země kde peníze nejsou tvořeny dluhem patří samozřejmě k ose zla, jsou humanitárně bombardované do pravěku a nebo jsou alespoň bojkotované. Euro vyměnilo v Evropě státní peníze za společné dluhové peníze, podle vzoru Fedu. Je to zatraceně dobře vymyšleno, pokud chcete dluhy platit musí se ekonomika zvětšovat aby na to bylo a pokud se ekonomika zvětšuje musí se tisknout nové dluhové peníze. Tak nějak se asi cítí křeček v kleci běžící v kole.

223070

30.06.2010 16:01

Skupinka Romů brutálně zbila třináctiletého hocha

RE: za vším hledej Ž...

Antiseptik 69.?.?.?

Bingo. K tomu aby se schovala největší lumpárna k tomu je potřeba mít někoho na koho se to všechno svede. Přímo si ho vytvořit jako hromosvod na lidskou zlobu. Cikán dostal podporu, ke všemu zcizil někomu peněženku a proto je celý svět zadlužen bankéřům. Nebýt cikánů nebylo by dluhů? Jenom by bylo příliš vidět kdo za to může. Funguje to bezvadně, všude na světě. Někde cikáni, jinde černoši, jinde muslimové, tuhle původní obyvatelé s kterými to vlastně začalo. Tam kde nejsou, tam se musí vhodní importovat odjinud. Lehká věc, někde se zem zdevastuje a už je spousta vhodných emigrantů.

223071

01.07.2010 17:25

Pravda o situaci v Severní Korei

RE: Severni Korea byla vzorem

Antiseptik 69.?.?.?

Jo kdyby šlo válku vyhrát přesvědčením o neporazitelnosti vlastních zbraní a kecama, už by dávno Vietnam patřil Americe, v Iráku by byl mír a hamburgery a v Afganistánu by otevírali strip-teasy. A taky Lebanon by patřil Izraeli.

223171

02.07.2010 17:09

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Antiseptik 69.?.?.?

Paní Jarmilo, pokud byste měla pravdu pak už by nám nic jiného nezbylo než si hodit mašli. Na druhou stranu pokud by skutečně světovládci ovládali svět kompletně, včetně Ruska, Číny, Venezuely, Iránu a Turecka pak nechápu pro koho to divadlo vlastně hrají. Jako konspirativní teoretik Vám nabízím další variantu, co když to Putin na světovládce pouze hraje? Realisticky to vidím tak, že světovládci dobře vidí, ze jejich stisk na tepně světa není až tak pevný jak ho jejich odpůrci vnímají. Jim jde o prachy, světovládu potřebují jenom pro kontrolu finančnictví, ovšem i oni, jako já, jasně chápou že platnost jejich peněz je závislá jen a jen na tom, že to nepřeženou. Peníze vytvořené ze vzduchu mají jednu vlastnost, lehce se zase promění ve vzduch pokud se najde jiné platidlo. Jinými slovy vládnou světem jenom proto, že jim to prozatím dovolujeme, jiný než psychologický nátlak vytvořit totiž nemůžou, v případě masové revolty se nemohou spolehnout ani na vlastní ochranku a to moc dobře vědí. Lidi jsou prodejní a utíkají z nebežpečí rychleji než krysy. [smích]

223242

02.07.2010 17:15

Paranoia Američanů vstupuje do další fáze

RE: Co jsme se dozvěděli letos v Egyptě

Antiseptik 69.?.?.?

Ještě dodatek k těm prodejným lidem. Je přece jasné že ti, kteří si světovládci koupili, nutně prodejní jsou. A stejně jako prostitutka která se na ně ani nepodívá pokud nemají prachy, i tito velmi rychle zmizí pokud jejich peníze nebudou platit. Moje stať o prodejnosti lidí se nevztahuje na všechny, jenom na ty na které to patří.

223243

04.07.2010 16:19

Svět je z nás unaven, říká izraelský ministr

RE: Pro Petra Řehoře

Antiseptik 69.?.?.?

No jelikož jsou všechny tyto události/pověsti převzaté z mnohem starších dokumentů tak bych moc za to nedal, že brát je jako základ legálních nároků je dost velká pitomost. Ovšem některým projde, neb opak by zpochybnil svatou knihu. Pokud kniha byla původně svatá, je její změněná kopie též svatá? Všichni, včetně zvířat, jsme se tady narodili (pokud nejste někdo ufoun) a máme inherentní právo zde být. Možná že po původní povodni skutečně Hospodin řekl že nám to patří, ale asi myslel celou zemi, nikoliv pouze území kde mluvil a všechny tvory, nikoliv jen ty kteří to na sebe vztahují. Všechny znamená všechny, kdyby to mělo znamenat něco jiného, nebo to někoho vyjímat tak by to asi řekl jinak. Čili buď je to vykládáno špatně, nebo je to báchorka. V žádném případě to není tak jak je to vykládáno.

223294

11.07.2010 12:51

Ve jménu kuřáků!

RE: Výfukové plyny

Antiseptik 69.?.?.?

Proč tak zuřivě bojovat proti kouření a výfukové plyny jaksi nechat volně vytvářet smog nad městem? Protože světem vládnou firmy prodávající benzin a naftu, nikoliv výrobci cigaret. Cigareta je velmi vhodná oběť a výborný terč, která ty co skutečně rozhodují nijak nebolí.

223849

13.07.2010 11:49

Svědectví

RE: Ti co necítí se zvířaty, necítí ani s lidmi.

Antiseptik 69.?.?.?

Přesné. Cit se nedá aplikovat jenom na specificky někoho. Buď ho máme nebo nemáme. Pokud se projevuje selektivně, pak to není cit ale jako cit se tvářící egoizmus. Moje žena, můj pes, moje děti.
Trapný je kolik lidí se odvolává na přírodu, civilizace jim patrně kromě hmotných výhod nic neříká. Ani po tisících let. Chceš maso? Tak si ho běž holýma rukama někam chytit živé. No ono by mnoho lidí maso nejedlo, kdyby si ho museli sami zabít, natož ještě chytit.

223962

13.07.2010 12:04

Americká ekonomika padá - 1. část

RE: Analýzy, analýzy, analýzy ..

Antiseptik 69.?.?.?

Možná je rozdíl v tom, zda si někdo ty peníze na něco půjčil a nebo zda někdo vytvořil peníze díky hodnotám někým vytvořených a zúročil je. V druhém případě je to lumpárna, ty peníze nejsou půjčené někomu na něco, ale vytvořené pro všechny za něco. Úrok by měl tedy pokud někdo brát ten, kdo ty hodnoty stvořil, i to je blbost, natož ten kdo vlastní rotačku.
Vezměte si to takhle:
Pracoval jste pilně a vytvořil něco pěkného co předtím nebylo. Díky tomu někde někdo natiskl peníze aby na to bylo. A za ty on bere úrok. No není to do nebe volající blbost? A taky zlodějna která obohacuje jen jednoho na úkor všech. Čím víc pracují pracující, tím víc je může okrádat?
Takže potřeba si neplést když si půjčím od banky na dům s tím že banka půjčí celé společnosti na to co jsme vytvořili. To není půjčka, nikdo specifický si nic nepůjčil ani nic nepodepsal, tudíž by tam úrok neměl existovat.

223964

13.07.2010 13:05

Svědectví

RE: Naprosto hloupé zvyšování věku odchodu do důchodu!

Antiseptik 69.?.?.?

Zvyšovat důchodový věk by mělo smysl jen v jediném případě. Nedostatek pracovníků. A to se nestane ani náhodou. Zvyšováním důchodového věku se dosáhne pouze jediného. Dědci se budou belhat do práce a živit vlastní děti a vnuky kteří budou nezaměstnaní. Ovšem stát zdánlivě ušetří na penzích, za cenu naprostého kolapsu ekonomiky jak ji známe. Ona banka dědkovi nepůjčí pro synka na auto. [chechtot]

223971

13.07.2010 13:09

Americká ekonomika padá - 1. část

RE: Šance na změnu

Antiseptik 69.?.?.?

Je třeba osvěta, šířit informace a tak uspíšit hnilobu. Souhlasím že většinu zajímá pouze jejich soukromá situace, jaksi si neuvědomují že ta souvisí úzce ze situací všeobecnou. Mentální slepota která zabraňuje ovcím vidět prostou skutečnost a závislosti.

223973

15.07.2010 12:30

Jedinečná moc izraelské lobby

RE: Zvláštní

Antiseptik 69.?.?.?

to mě taky zarazilo, výkazy jsem viděl a nic jasně neukazovali. Ovšem je třeba si uvědomit prostý fakt že asi jediný rozdíl je v tom, že Izrael chtěl za to napadnout Irán a CIA chtěla za to napadnout Afganistán. Prostě někdo si to odnést musí.

224134

17.07.2010 14:33

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

Něco tu smrdí a kuřáci to nebudou

Antiseptik 69.?.?.?

V dneštní společnosti je obvyklé nacházet si obětní beránky. Co se týká upadajícího životního prostředí jsou jimi kuřáci, ti hajzli co nám zamořili planetu. Že je to absurdní nikoho nezajímá. Řval na mne jednou jeden amplion zákazy, když jsem stál v noci na zcela prázdné zastávce autobusu, který tam stál a klidně si kouřil, já ovšem nesměl. Zrovna před pár dny mě zarazila jiná absurdita, město Montreal zakázal Pamele Andersonové veřejnou kampaň pro vegetariánství na základě toho že na jejím propagačním materiálu je Pamela v plavkách s označenými řeznickými řezy, prý je to sexist. Pokud se Pamela promenovala na obrazovkách televize tak to je v pořádku, ale opovážit se něco se tím snažit říct? Jó nahatý ženský v barech to je príma, ale opovažte se pokusit to použít na propagaci, kromě tedy automobilů, tam jsou skoro nahý děvy zjevně v pořádku.
Absurdistán přátelé není doma jenom v Čechách, ten je všude kam dosáhne ruka těch, co si myslí že vědí co má a nemá být v pořádku i kdyby fotra věšeli a ekonomika se hroutila. Někteří mohou planetu ničit, jiní si holt ani zapálit nemohou. Občas projdu na ulici okolo chodící odpařovny chemických látek, v podobě silně navoněné osoby a že se mi z toho udělá nevolno nikoho nezajímá. Nehodám však rozpoutávat kampaň proti deodorantům, obejdu jí příště obloukem, ať si smrdí když jí to baví. Bydlím na rušné ulici, kde ve špičce doslova stojí auta a kamiony s běžícími motory hodiny, kam se na to moje cigaretka hrabe.

224300

17.07.2010 14:39

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: ...

Antiseptik 69.?.?.?

No pamatuj si že tě to neomlouvá. Vzorný kuřák je něco jako vzorný nacista, to prostě neexistuje, co kuřák to podvratitel a škůdce, byť si kouřil doma ve sklepě. Jo a taky jsi závislák a slaboch. Podvratitel našeho překrásného libého prosperujícího demogratického světa. [velký smích]

224302

17.07.2010 19:07

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: ?!

Antiseptik 69.?.?.?

Možnosti jsou všude. Plešatí versus vlasatí, fousatí vs oholenci, ti so nosí kravaty proti těm bez. Můžeme se poprat doslova všude. Ovšem největší hnutí s největší podporou států, organizací a jiných prkotin je holt proti kouření. O tom není sporu. Skrytý důvod je, že takové mocné hnutí ospravedlňuje věčné zvedání daní na tabáku a věčné finanční nedostatky ve zdravotnictví. O odvádění pozornosti veřejnosti od problémů které skutečně máme ani nemluvě. Kuřáci jsou skoro tak dobří jako Alkajda. [smích]

224329

19.07.2010 14:15

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: smrad

Antiseptik 69.?.?.?

No nevím zda je typickým trikem lhářů poukazovat na důležitější problémy, ale jedno je jisté. Když my kuřáci přestaneme kouřit (čistě teoreticky), tak na tomto světě nebude on nic líp. Jen klesnou příjmy států z daní na tabáku, lidé zaměstnaní nejen výrobou cigaret ale i cedulí na zákaz kouření přijdou o práci a mnoho organizací přijde o smysl vlastní existence. Svět bude dál plný otravných zplodin, hospody budou prázdné a i umělci přijdou o jeden užitkový předmět, popelník. Vajgly sice na chodnících nebudou, ale svinstva neubude. Počítám že akorát stoupne spotřeba bonbónů, čokolády a snaků. Lid hromadně ztloustne, což se projeví větší úmrtností a problémy se zdravím, bude se muset zvednout daň na čokoládě aby se to zaplatilo. Jo a mentální zdraví obyvatel znatelně poklesne, stoupnou případy kdy se prkotiny místo cigarety budou řešit pěstmi. Zde v Kanadě klesne také životní úroveň původních obyvatel. Má to ale i positivní efekt, jiní ničitelé životního prostředí a zdraví obyvatel se nebudou mít už za co schovávat. Doufám že budete nadmíru spokojen z výsledky. [smích]

224441

23.07.2010 14:35

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

RE: nesmyslna debata

Antiseptik 69.?.?.?

a žádnej z nás ten život nepřežije. [smích]

224742

24.07.2010 13:31

Mám to tu rád

RE: Kanada je země studených čumáků, ale všude se dá cítit doma

Antiseptik 69.?.?.?

Mě se v Kanadě líbí. Prvních 5 let to sice bylo mentální utrpení ale dnes po víc než 40ti letech mě kanadská slušnost a nešťouravost do záležitostí jiných vyhovuje. Ovšem doma jsem skutečně na všude na této planetě, žít na jiné by mi dost vadilo. Do Čech rád jezdím, ale nějak by se mi už nechtělo žít. Nezvykl bych si asi na to.

224786

27.07.2010 23:07

Afghánské válečné deníky: Masivní únik tajných souborů odhaluje pravdu o okupaci

RE: Jen aby se USA nesnažili tuto situaci využít!

Antiseptik 69.?.?.?

USA by jistě rádi využili situaci, nakonec využívají a zneužívají skoro kde co. Jenomže si nejsem tak docela jist, zda na to mají prostředky, jak finanční tak dvounohé, ostříhané do hola a plné nadšení do boje. [smích]

225023

31.07.2010 00:37

Radar je mrtev, ať žije Centrum

To bude nejspíš jenom začátek,

Antiseptik 69.?.?.?

takové prstíčky jezinek ve dveřích. Budou napřed zpracovávat zprávy o raketách došlé poštovními holubi a nakonec budou potřebovat ten radar aby to jaksi mělo smysl, když už v tom je tolik peněz.

225243

01.08.2010 14:30

Radar je mrtev, ať žije Centrum

RE: Proč je ten expert v uvozovkách???

Antiseptik 69.?.?.?

Nechte být na hlavě příteli, to že nic nevybuchlo je jen důkazem jak perfektně obrana funguje, skoro stejně dobře jako obrana proti růžovým slonům. Účelem všech expertů je vytvořit nutnost jejich výzkumů a tak si zajistit na mnohá léta dobré živobytí a prestiž. A to se jim daří ne? Ovšem problém je že "teroristům" se rovněž daří bez jakékoliv námahy poškozovat naše hospodářství plýtváním penězi na obranu před nimi. Nemusí nic a hned nás to stojí miliardy na nové instalace, organizace, technologii, sekretářky, školení, komunikace a jiné kraviny. Takový expert co dokáže vlastními teoriemi přesvědčit společnost o nutnosti investice do nového systému je pro výrobce takových zařízení doslova k nezaplacení. Nehledě na to že takové Centrum v cizí zemi má zcela jiný důvod k existenci. Tím je prostý fakt, že umožňuje majiteli Centra zasahovat do politiky státu v případě že by se ten stát tak nějak rozhodl s nimi dál nehrát na stejném písečku. Dávno jsem přesvědčen že presence US základen po světě má jediný účel, prevence a oprávnění zasahovat pokud by se někdo hodlal cukat, nikoliv bránit Americké občany jaksi někde v cizině ale bránit vliv a nadnárodní podniky v jejich bohulibém loupení. Na to je vznik terorismu naprosto perfektní tah, vidět to být nemusí, nic dělat taky ne, stačí tím pohrozit a status světového policajta je zachován. Prkotiny. jako že boj proti terorismu zabil milionkrát více lidí než teroristi za celou svou historii už od Jánošíka, nás nemusí znepokojovat, hlavně když nad naším spánkem bdí experty přeplněné instituce jako "Homeland Security". [smích]

225364

01.08.2010 14:33

Radar je mrtev, ať žije Centrum

RE: Centrum je centrem

Antiseptik 69.?.?.?

Obávám se že v případě Izrahelských raket je centrum bude spíš navádět než ničit.

225365

11.08.2010 14:24

V USA začíná ostudný politický proces s patnáctiletým „teroristou“

RE: Tak to jsem i já ochoten

Antiseptik 69.?.?.?

No možná že Vám to tak připadá, ale v dnešním světě to jaksi není povoleno. Kam by přišel zbrojařský průmysl kdyby si lidé jen tak vyráběli bomby? A když světový policajt USA řekne že jste nebezpečný národ, tak to právo obrany už neplatí. V normálním světě ano, v nynějším světovém Absurdistánu už ne, nemáte právo se bránit cizím ozbrojeným hordám pokud mají papírek s povolením vraždit a loupit. Vezmete si že kdyby tenkrát Nacisti vyhráli, tak by taky dnes byli členové odboje proti nim stále teroristi světem odsuzovaní a ne hrdinové. Doposud, aspon na papíře, vládne světový policista, takže Vaše zákonná povinnost je platit a držet krok a hubu. [chechtot]

225999

12.08.2010 13:39

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Co rikaji PSM a co (i zidovsti-vsemi uznavani) klasici?

Antiseptik 69.?.?.?

Nejde zdaleka jen o to, zda se jim svět uchvátit podaří ale o to jaké to uchvacování, ač marné, koná škody na celém světě, nejen hospodářsky ale i morálně a psychologicky. Máme zde na světě zdánlivě mnoho problémů, ovšem pramení všechny z toho samého. Nenávist, hrabivost, pokleslá morálka a ekologické ničení mají společného jmenovatele. Proto je to třeba řešit. Je to nakonec mnohem užitečnější než válka proti teroru a té se věnují jiné kapacity a za trochu jiné peníze. Co byste tu chtěl řešit, když ne stav světa? [smích]

226092

Z pohledu armády roznášející svobodu a demokracii násilím je kriticky důležité z jediného živého tvora po zdecimování objektu udělat teroristu, tím potažmo ze všech co tam byli zmasakrováni. Přiznat že Omar je pouhá obět dělá oběti ze všech tam padlých a naopak by hnala jednotku která toto svinstvo spáchala před soud světového veřejného mínění. Takže se musí dokázat že oni jsou ti hodní, i kdyby se to mělo vymlátit z patnáctiletého kluka a basta.
Z pohledu patnáctiletého kluka naskýtajícího se zrovna v zemi svých předků kdy všichni se kterými tam momentálně je jsou zabíjeni to vypadá trochu jinak. Automaticky se bude bránit a rozhodně nebude uvažovat chladnokrevně a logicky ale jednat pudově pod velkým stresem. Soudit ho za to je výsměch soudnosti a i přístup Kanadské vlády je odsouzení hodný. Nedávno chtěli i z jeho bratra udělat teroristu a zatím se jim to nepodařilo.
Když někam vlezete z vylhanými důvody tak nutně budete muset lhát už pořád a z posledního živého svědka musíte udělat viníka a nepřítele kdyby na sůl nebylo. Hanba těm co jim to žerou.

226096

14.08.2010 13:13

Hádej, kdo chodí na večeři k Nelsonu Mandelovi

RE: ano

Antiseptik 69.?.?.?

A Vás to překvapuje že většina diskutérů zde jsou nespokojení? Ti spokojení co berou oficiální media a politiky vážně přeci nemají důvod koukat jinam než na oficiální media. Ovšem nálepkování je jako komunistické, socialistické a anarchistické? Spíš bych je kategorizoval jako otrávené zjištěním že když nám komunisti lhali tak to neznamená že kapitalisté nelžou. Zvědavec je v kostce prostě sdružením těch co si uvědomují že bez pravdy se nikam nedostaneme, že ani media ani politici nám pravdu neříkají a tak se snaží po ní dopídit sami. To neznamená že někdo ví co pravda je. Ale pídit se po ní je celý účel. 30 stříbrných berou pouze ti kteří zde pouze mlží a rádi by nám to zatrhli. Počítám že Vaše levičácká nálepka plyne pouze z toho že vládne pravice. Kdyby vládla levice, byli bychom všichni samozřejmě pravičáci. Svět ale není černobílý.

226278

16.08.2010 13:40

Skrytá výzvědná operace za zveřejněním „tajných“ dokumentů Wikileaks?

Vzhledem k množství uniklých dokumentů

Antiseptik 69.?.?.?

a také k tomu že vlastně nic světoborného nedokazují, bych se přikláněl k domněnce že je to plánovaná dezinformace. K tomu mluví také oficiální reakce jak od vlády tak od medií. Když se jim někdo nehodí tak dopadne jako Dr. David Kelly a ne jako Asange. Tisíce tajných dokumentů a nic podstatného v nich.

226376

17.08.2010 13:55

Skrytá výzvědná operace za zveřejněním „tajných“ dokumentů Wikileaks?

RE: Petice k 911

Antiseptik 69.?.?.?

Toto je očividná pitomost na diskreditování teorií které pitomostí nejsou. Nechápu jak to někdo může brát vážně.

226424

17.08.2010 14:03

Má Robert Gibbs ohledně „profesionální levice“ pravdu?

Obama je pouze důkazem

Antiseptik 69.?.?.?

jaká fraška demokracie až může být, zvlášť pokud jsou jen dvě strany. Volby slouží pouze k uklidňování populace hrou na změnu aniž by se cokoliv změnilo. Lituji vyhozené energie lidí co dobrovolně a z nadšením při volbách pomáhají v iluzi že se něco změní. Ze strany těch co skutečně vládnou je to nutnost, bez které by viseli na kandelábrech a výsměch obyčejným lidem.

226426

17.08.2010 14:42

Obama se připravuje bombardovat Írán, 2. část

RE: Takze nekdo je ochoten,

Antiseptik 69.?.?.?

Ale co jiného jim vlastně zbývá? Nechat dobrovolně položit dolar, přiznat že jsou zloději a přivést vlastní obyvatelstvo do situace kdy budou závidět Indickým farmářům? To nejen že nemohou, pokud nechtějí viset na sloupu, ale ani jim to Mosanto a jiné velkofirmy nedovolí. Amerika byla bohužel od začátku postavena na moci bohatých, kteří ždímali jak domorodce tak chudé přistěhovalce a politika patřila a patří jako výsada bohatým. Nebo snad někdy někdo bez peněz vyhrál v USA volby? Takže snaha alespoň krátkodobě upevnit dolar je pro ně jediná možná cesta, i když do pekla tak alespoň ne hned zítra. To riziko není riziko ale jistota, jim se jeví vzhledem k situaci jako jediná možnost to nezabalit hned a nespáchat sebevraždu. Můžou doufat že při hrůzách další války se nakonec zapomene kdo to spískal. Uprchlý trestanec taky nepřemýšlí dlouhodobě, má zcela jiné problémy teď v okamžiku a každá získaná minuta se mu jeví jako výhra ač za to zaplatí pár hodin později.

226430

17.08.2010 14:54

Obama se připravuje bombardovat Írán, 2. část

RE: Takze nekdo je ochoten,

Antiseptik 69.?.?.?

Koukám že jste optimista René. Předpokládáte že těm nahoře přesto všechno jde o blaho obyvatel, nebo aspoň o jejich holý život. Myslím že jim jde jenom o zachování sama sebe a na všechny ostatní z vysoka se.... Tak je to naučil kapitalismus, honba za úspěchem a mamonem. Úsměv prodavačky při obsluze neznamená že má radost Vás obsloužit ale je vynucený vedením abyste si to myslel a přišel zase utratit peníze.

226432

17.08.2010 15:35

Obama se připravuje bombardovat Írán, 2. část

RE: Takze nekdo je ochoten,

Antiseptik 69.?.?.?

Dokud se jim podaří přesvědčovat svět o síle dolaru, není nic snazšího než natisknout pár food stamps navíc. Takový Američan, který nemá co ztratit si za food stamps náboje kalibru .50 těžko koupí. Ten co na ně ještě má, má dosud co ztratit. Tomu se místo food stamps natisknou dolárky a je pokoj. Mimo to v době Marie Antoniety byly vidle docela slušnou zbraní proti mušketám a kordům, dnes i kalibr .50 je prd proti dronům, vrtulníkům, hellfire raketám a sonárním dělům. Nedávám jim šanci chlapcům, jo za dob revoluce proti Anglii měli alespoň ekvivalentní výzbroj. Leda že by se členové armády a policie přidali, ovšem cena je vysoká a prověřování určitě solidní.

226435

18.08.2010 14:00

Skrytá výzvědná operace za zveřejněním „tajných“ dokumentů Wikileaks?

RE: Petice k 911

Antiseptik 69.?.?.?

Očitým svědkem jsem samozřejmě nebyl, sledoval jsem to v práci na televizi. Předpokládám ale že to v New Yorku, celkem slušně obydleném městě pár lidí vidělo z okna nebo z ulice. Prostě až takový fígl by neprošel. Ovšem rozšiřování absurdit má jeden efekt, diskredituje ostatní neabsurdní teorie. A že to nebylo tak jak to bylo presentováno medii a vládou je jasné. Jistě matrix nespí a proto rozšiřuje takovéto blbosti ku oblbování těch co se nechají a těch je vždy víc než dost.

226515

19.08.2010 15:56

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: Naleteli sme a poriadne

Antiseptik 69.?.?.?

No běžně se u servírek počítá že si hlavně vydělají na tuzérech, takže plat mají mizerný, těch sto denně je spíš tak sto týdně v platu.

226560

19.08.2010 16:02

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: souhlas

Antiseptik 69.?.?.?

Celé je to podvod jak získat moc nad penězi do těch správných rukou. Národní měna znamená kontrolu nad vlastní ekonomikou, Euro znamená že budete dělat či nedělat, žít či živořit, podle toho jak se to někde někomu hodí.

226561

19.08.2010 19:16

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: kingpin

Antiseptik 69.?.?.?

Nic se s tím dělat nedá. Euro vzniklo nejspíš jako alternativní paměna k US dolaru (Federal Reserve Note neboli papírek potvrzující vaše oloupení firmou Federal Reserve, která má Euro jako reservu pokud by dolar padl) na další výměnu hodnot za papírky. Až nebudou žádné státní peníze, pak jedině výměnný obchod se obejde bez olupování. Nepodložené peníze jsou jako cibule, při každém oběhu Vám oloupnou vrstvu, uvnitř nakonec není nic, akorát Vás to při tom oloupávání nutí ta zmenšující se cibule k pláči. [smích]

226573

19.08.2010 22:35

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: kingpin

Antiseptik 69.?.?.?

Do septiku spadneme všichni, o to se už postarají. Však dávno i české banky prodali na západ, aby se náhodou necukali až to lidem dojde. Když ale budeme úplně všichni v septiku nebude to zase tak špatný. Alespoň poznáme kdo je kdo podle smradu. Až budeme mít prd, tak si také prd koupí i oni za ty jejich Eura. [chechtot]

226584

19.08.2010 22:53

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: Nemusite ani prepocitavat koruny na Eura

Antiseptik 69.?.?.?

Ten kdo kontroluje vydávání peněz vlastní svět. Když přitom místo peněz tiskne jen papírky, tak sice na papíru vlastní všechno ale ve skutečnosti oklamal i sám sebe. Jen se určitou dobu může zdát že je to doopravdy ale i tato hra jednou skončí.

226587

20.08.2010 00:37

Řídí světové události mezinárodní finanční konspirace?

Zdá se že Pan Roketfelr ovládá newspeak?

Antiseptik 69.?.?.?

Válka je mír, otroctví je svoboda a blahobyt. A nebo že by antikrist? Rozhodně si moc nešplhnul, alespoň u mne ne. Ale o to mu asi nešlo, šplhl si u těch správných chlapců co mají ty konečky těch provázků hezky v ruce, ač je po letech musejí ty ručičky už pěkně bolet a ani se podrbat nemohou. Chudáčci. [smích]

226591

20.08.2010 17:47

Písnička jako zbraň

RE: Pisnicka na zvraceni

Antiseptik 69.?.?.?

Jo kdybych ji už neznal a nebyl na to připraven tak bych se asi [bliji]

226609

20.08.2010 18:29

Příprava na třetí světovou válku, cíl Írán, 3. část

No nevím jak to bude ale

Antiseptik 69.?.?.?

elektromagnetické zbraně mi připadají trochu jako jedovaté plyny v první světové, zabijí asi stejně lidí na obou stranách. Komunikace můžou rušit taky všem a nikdy se neví co se stane. Já bych si s tím nehrál.

226615

21.08.2010 18:03

Řídí světové události mezinárodní finanční konspirace?

RE: Ano řídí - Světová židovská konspirace

Antiseptik 69.?.?.?

Když držíte v hrsti celý svět a za přátele a pomocníky máte pouze prodejné děvky, tak je moc těžké poznat jestli to všechno opravdu ovládáte a nebo se Vám to jenom zdá. Tenká čára dělící poslušnost od chaosu a odporu není taky ani vidět, lehce se překročí aniž si všimnete. Reakce je také časově posunutá, čára mohla být už překročena, jen se to ještě neprojevilo.

226645

21.08.2010 23:02

Zlatá dobrá koruna vs. globalizácia

RE: Naleteli sme a poriadne

Antiseptik 69.?.?.?

Jo to byste museli vzít národní ekonomiku do ruky pořádně, a místo z daní podporovat nějaký centrum tak chodit v krojích, rubat dříví valaškou, pít jenom české pivo (jakmile se nějaký pivovar dostane jim do rukou tak pít jiné) a moravské víno. Je to nerovný boj, mládež bez reklamy neví co si na sebe vzít. Potřebujete nové domácí reklamy, třeba "Hanba hamburgerům, z hranolky na hranici a do každé rodiny dřevěné hodiny. A to si nedělám ani srandu, to neustálé zjednotvárnováví světa mi opravdu jde na nervy, přece nestrávím 8 hodin v letadle abych se koukal na ty samé krámy jinde? Je tu určitá naděje, řetězcové obchody se rozrůstají mnohdy na podkladě investic a mnohdy také krachují. Malé domácí obchody a řemeslníci mohou ve vakuu vzniknout doslova přes noc a brát i výměnný obchod vážně, neb se nemusí dělit s investory o zisk. Já sám dnes i zde v Kanadě toto osobně podporuji, sám se tak živím (spravuji železné schody) i když právě teď dost mizerně, což není nadnárodní konkurencí ale nedostatkem peněz mezi lidmi, což zase díky nadnárodním společnostem asi je. Tuhle jsem potřeboval spravit svoje pracovní boty s kovovou špičkou a nastojte jediný švec kterého žena v okolí našla byl ze Sirie. Spravil je na počkání a bezvadně. Dnes místo národ sobě jako bylo národní divadlo tak rostou centra financované průmyslem (zde třeba Bell Centre nebo GM Place), což není nic jiného než postavené za naše peníze jimi nám uzmuté za účelem snížení daní, takže to zaplatíme třikrát, jednou jim a po druhé za ně státu v daních a po třetí zase jim v lístcích do divadla ne na koncert. Pamatujte si přesto že peníze mají oni tak platíme vždy nakonec my. Proto jsou bohatí a my chudí. [chechtot]

226650

22.08.2010 21:58

Geneticky manipulované plodiny: GMO katastrofa v USA. Lekce pro svět

RE: GMO co je pravda??

Antiseptik 69.?.?.?

GMO plodiny maji vyhody:

. dlouha skladni doba a lehci distribuce na trh.

no to je spíš z hlediska kupujícího nevýhoda.
. mensi potreba chemikaliji
to není ale vůbec pravda
. vetsi vynosnost
o tom pochybuji
. lepsi vzhled
zase pokud chcete aby bylo každé rajče stejně velké pak ano, já ne.

Z nevýhodami ovšem souhlasím, jen ty výhody jsou dost pofidérní. Jediná výhoda je monopolismus pro Monsanto, ale to je jenom pro Monsanto, pak už pro nikoho jiného.

226670

22.08.2010 22:10

Geneticky manipulované plodiny: GMO katastrofa v USA. Lekce pro svět

RE: USA náš vzor a nikdy jinak

Antiseptik 69.?.?.?

Což o to princeznu by bývali asi našli, ale když z ní udělali bubáka na strašení lidstva, tak ona se schovala jinam než na jimi připravené místo. Asi se jí to moc nelíbilo hrát s ní takovou habaďůru. Já být Osáma (tedy princezna) tak se nezachovám jinak.

226671

23.08.2010 15:32

Lži o mešitě na Ground zero

RE: Dříve, než zase začnete předkládat přeložené koniny o CIA/Mossadu...

Antiseptik 69.?.?.?

Číst se musí ale pozorně, jde o malou židovskou skupinu co mešitu podporuje, ADL je proti. Účel je vyvolat rozbroj mezi Američany a muslimy, nikoliv mezi židy a muslimy. Oni jsou z obliga jako vždy.
Ale co je v článku zajímavé je popis o navigaci letadla amatéry. Nejsem pilot ale moje představa je naprosto stejná. Posadit mne za kormidlo cestovního letadla tak nenajdu ani New York, natož WTC. Dolů totiž není vidět, nejen že tam jsou mraky. O Pentagonu ani netřeba mluvit, představa že to co tam vlétlo bylo cestovní letadlo je tak absurdní že toto vydávat za realitu musela být zkouška kam až se dají lidi oblbnout. Bohužel dopadla na jedničku.

226690

24.08.2010 19:08

Písnička jako zbraň

RE: Pochopil jsem to spatne?

Antiseptik 69.?.?.?

Ta písen je stará a mluví o novodobé historii
Jo to je asi jako půjčování peněz které vlastně nemáte. [velký smích]

226731

28.08.2010 19:18

Ron Paul vyzývá k auditu amerických zlatých rezerv

RE: RE

Antiseptik 69.?.?.?

Musíte si to představit obráceně. Nikoliv že cena zlata by vystoupila na 10 000 až 15 000 dolarů za unci, ale že dolar klesne na unci za 15 000 dolarů. A lidé vida že dolar má stále více mizivou hodnotu, koupí zlato, ne už v uncích ale v gramech. Tím si udrží kupní sílu do budoucnosti. A čím víc budou kupovat i po gramech, tím bude dolar klesat a tak jim dávat za pravdu. Většina lidí nemá skříně plné dolarů, ale spíš skříně plné dlužních smluv a pro ně klesající dolar je jenom výhodou. Jsou jiné jistoty než drahé kovy, třeba nemovitosti které pokud budou lidi cenu neztratí, vzhledem ke zlatu. Vaše úvahy o víře v sílu peněz, těm by se vysmáli v Německu mezi válkami. Myslíte si že vírou se dá cena udržet? Ti co vládnou světem nepotřebují aby cena papírových peněz padala, jim je dluženo a oni ty papíry mají, ale ani jejich víra není tak mocná aby udržela hodnotu tam kde není věčně. Omluva za skákání do řeči jak Vám tak Bartoškovi.

226895

29.08.2010 03:27

Ron Paul vyzývá k auditu amerických zlatých rezerv

RE: RE

Antiseptik 69.?.?.?

Až se tu objeví (pokud to editor pustí) odpověď ohledně zlata kde je cosi o rohlících a elektřině a její nevhodnosti, tak to jsem psal já a zapomněl jsem se přihlásit. Sakra.

226926

29.08.2010 03:31

Ron Paul vyzývá k auditu amerických zlatých rezerv

RE: Nekryté peníze

Antiseptik 69.?.?.?

Jistě, pokud nebudou platit zlatem a nebo zlatem krytými penězi všichni, jenom úplný moula by neplatil stejným hajzl-papírem jako ostatní. [velký smích]

226927

29.08.2010 03:35

Ron Paul vyzývá k auditu amerických zlatých rezerv

RE: RE

Antiseptik 69.?.?.?

A čím se potom liší vaše elektrická měna od dnešní fiat currency? Ničím, také stačí že mají tiskárnu a tisknou a tisknou až nás úplně stisknou. [velký smích] Elektrárna vyrábí podle spotřeby, nadbytečný nepoužitý proud by dělal pěknou neplechu v rozvodu.

226928

29.08.2010 03:41

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Krestanstvi, obet na krizi a tak vubec

Antiseptik 69.?.?.?

A proč dokonalý bůh hledá dokonalost kterou už dávno má zkrzeva nedokonalá stvoření byste mi nemohl vysvětlit? [vyplazený jazyk]

226929

29.08.2010 16:42

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Krestanstvi, obet na krizi a tak vubec

Antiseptik 69.?.?.?

No na takový srandičky nejsem moc zvědavej. To si nemůže pro srandu raději klikat myší na internetu? Ne co třeba Mahjong? A nemůže se chvíli zase nudit když se mu nechce zkusit si vzpomenout?

226948

29.08.2010 16:56

Americké oddíly se loučí s Irákem

RE: Jak je

Antiseptik 69.?.?.?

No z toho vítězství se dlouhá léta budou asi léčit obě strany. Až na pár vyjímek, jako americké zbraňové koncerny, výrobci munice a pár iráckých mistrů v lezdoprdelismu to odneseme všichni. Co teď s těma klukama, co si hráli na vojáky? Ve frontě na polévku je to bavit asi nebude. Ale co, pár lidí postřílí a hned bude zase vzkvétat obchod z bezpečnostními zařízeními, pistolemi, obvazy a prášky na nervy.

226949

29.08.2010 17:14

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Krestanstvi, obet na krizi a tak vubec

Antiseptik 69.?.?.?

Si vzpomínám akorát na něco o tvoření kohosi k obrazu svému. No asi spíš šlo o karikaturu? [velký smích]

226955

29.08.2010 21:46

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: klasicky ceske forum plne duchovnich zebraku

Antiseptik 69.?.?.?

Ale přeci nutně potřebujete náboženství. Kam bychom se dostali kdyby si každý myslel co chtěl, nakonec by přišli někteří i na to, jak je oblbují a neposlouchali by je. To je nebezpečný přístup, nezneužitelný dav je k ničemu, jenom nebezpečí. [smích]

226966

30.08.2010 15:42

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

Bez emigrace by byli ovladači světa v pr..li.

Antiseptik 69.?.?.?

Přes jasné problémy je to jediný způsob jak udržet moc a ekonomickou nadvládu. Bez stálého přísunu nových lidí bez soudržnosti z domácími by nebylo možné tlačit sociální zabezpečení dolů a udržet přitom ekonomickou aktivitu. Nasranost lidí je orientována proti nově příchozím místo proti těm kdo zhoršující situaci způsobují. Bez toho by si mocní nemohli sedět v klídku se skleničkou v ruce u bazénu. Další zisk pro ně je lehkost přemístit výroby později jinam když vaši zaměstnanci jsou stejně odjinud.

227018

31.08.2010 00:42

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE: Ak je nízka pôrodnosť,

Antiseptik 69.?.?.?

Ekonomická výhodnost emigrace je pouze jednu generaci. Pokud importujete z kultur zvyklých mít hodně dětí tak příští generaci budete mít problém mnohem větší. Nejen že to nechceme, ale ke všemu to kromě krátkodobé možná i obhajitelné výhody přináší jen víc škody než užitku.

227054

31.08.2010 01:00

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

RE:

Antiseptik 69.?.?.?

Podívejte se, já jsem totiž emigrant a doma v Čechách dávno nežiji. Osobně dokonce pracuji fysicky, ač je mi přes 60. Moje děti také pracují, sice ne doslova fysicky, jedna sice ano ale jako cukrářka a druhá pouze hlavou. Nevšiml jsem si ale, že by jsme my jako lid někde nadávali že pracovat nebudeme at si přivezou emigranty, když se ale podívám co se nabízí za práci a za jaké peníze tak se do toho taky nehrnu. Řešení není v tom že se bude mladá generace hrnout do manuální práce za mizerné platy ani v tom že se přivezou námezdní dělníci. Jako vždy v životě je to give and take, třeba najít střední cestu kdy obě strany jsou ochotní a schopní své úkoly splnit, aniž by se někomu šlapalo na nohy nebo břicho. Ovšem nás se nikdo neptá, proto brblám. Svět stojí vzhůru nohama, já ho tak ani neotočil ani nechtěl, tak mi za to neviňte a nechte mě brblat. [smích]

227055

01.09.2010 14:03

Socialismus a filmová kultura

RE: potlesk pre autora

Antiseptik 69.?.?.?

Jo těžké je hledat totiž nějaký jiný záměr než vydělat peníze v celé té tzv. svobodné tvorbě dneška. Chybí tomu účel. Díky internetu sledujeme dnes všechny možné seriály nové a staré i zde v daleké cizině a markantní rozdíl je, mezi dneškem a socialistickou minulostí, naprostý nedostatek účelu a morálky. Tenkrát to bylo o lidech a dnes je to jenom o zaplnění obrazovky a naplnění kapsy co nejlevněji.

227242

01.09.2010 14:58

Socialismus a filmová kultura

Taky si myslím

Antiseptik 69.?.?.?

V socialismu se za vydělané peníze (státem) dělali filmy a seriály aby se lidé poučili sami o sobě. V kapitalismu se lidé poučí pouze o tom, že filmy a seriály se dělají pro to aby se vydělali peníze.

227250

02.09.2010 01:37

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Antiseptik 69.?.?.?

Tak mě napadá že bychom se všichni měli dát na židovskou víru, stát se též židy (židlemi) a bylo by po ftákách ne? Nebylo by koho utiskovat. [velký smích]

227299

02.09.2010 14:31

Spravedlivý stát

RE: .. dokončení

Antiseptik 69.?.?.?

Jinak než celosvětově a ke všemu po všeobecném krachu by to zavést nešlo. Je to sice lepší než chcípnout hlady na ulici ale právě proto to nikdo kdo hlady zrovna nechcípá nevezme. A mimo Vámi zmíněné problémy je jich víc. Třeba rozpočítané hranice kolik si mohu našetřit bez placení negativního úvěru, pokud ostatní ušetří méně a hranice klesne tak z toho co bylo ještě v loni povoleno budu letos platit? A kde v tomto světě plným vyžírků a chytráků chce autor najít tu fůru nezkorumpovaných altruistických úředníků do vedení státu?

227351

03.09.2010 16:14

Čierne slzy zeme

RE: MULTIKULTURALISMUS JE ZHOUBA

Antiseptik 69.?.?.?

Trošku mě nudí jednoduché svádění všeho na někoho jiného. Třeba na ty muslimy. Myslíte si snad že kdyby muslimové vůbec nebyli tak by svět byl jedna báseň? Všechno má své důvody a nad nimi je potřeba se zamyslet a je řešit, nikoliv důsledky. Ovšem naše civilizace řeší pouze důsledky. Jo kdybychom se do muslimského světa nenaváželi a nesnažili jsme se jej změnit k obrazu svému, možná by si tam žili a my bychom se jimi zabývat nemuseli. No jo ale oni mají olej a ten my chceme. Příčina rozkolu mezi muslimy a námi bílými je naše vina, my se snažíme věčně je předělávat v přesvědčení že my víme líp co a jak. Víme prd, jenom naše sebevědomí přerostlo náš mozek. O nic jiného nejde než jednat s lidmi férově a pravdivě, což je asi to poslední čeho jsme schopni. Naše společnost stojí na lži a přetvářce, na falešné představě že víme co děláme zatímco je pravdou že jsme žádný problém nikdy nevyřešili, postavili jsme civilizaci na základě konzumace surovin které nemáme a bohatství někoho jiného, které hodláme získat za natištěné papírky a pokud to nepůjde tak silou.
Mohli bychom se konečně začít učit z vlastních chyb a přestat se vrtat ve věcech někoho jiného kterým rozumíme jako pes počítačům?

227446

03.09.2010 16:21

Spravedlivý stát

RE: Hezká utopie.....

Antiseptik 69.?.?.?

A v té dynamice je právě ten problém, čím rychleji se něco pohybuje tím spíš se to nevyhne překážkám a narazí. Kam proboha spěcháme? Nikam jinam než do hrobu se stejně nedostaneme, a ten ještě nikomu neutekl.

227448

03.09.2010 16:52

Spravedlivý stát

RE: jean

Antiseptik 69.?.?.?

Hezky jste nám to vysvětlil proč máme držet hubu a krok a přestat si myslet že snad víme co bychom chtěli. Vedení to vede správně a není třeba něco měnit. Takže příště až se nám něco nebude líbit si uvědomíme že je to nejlepší možné a basta. [chechtot]

227453

03.09.2010 17:10

Spravedlivý stát

RE: .. dokončení

Antiseptik 69.?.?.?

To Vás asi učili ve škole ne? V realitě obchodníka zajímají jen dvě věci, prodejnost artiklu a rozdíl mezi cenou za kterou to koupil a za kterou to může prodat. Hodnota artiklu nikde žádnou roli nehraje. Práce si neváží už jen z prostého důvodu že čím levněji pracující pracuje tím větší je jeho profit nikoliv naopak. [smích]

227459

04.09.2010 01:05

Čierne slzy zeme

RE: MULTIKULTURALISMUS JE ZHOUBA

Antiseptik 69.?.?.?

Jak už jsem napsal, kdyby jsme se jim nevměšovali do jejich světa tak by sem nelezli. Kolikrát to budu muset opakovat, všechno začalo tím že nenecháme jejich svět na pokoji, co sakra dělali Britové v Afganistanu už před víc než sto lety? Lezli jim snad Afgánci do Anglie tenkrát? Celý problém je jen díky kolonizaci, kdy cizinci nakonec tím získali oprávnění přístupu, pak se to samozřejmě rozroste. Jo nelézt tenkrát ta kráva Viktorie do Indie tak nemají v Londýně ani jednoho Inda. Dojde to konečně někomu že problém vždy vzniká mnohem dřív než se projeví, dokonce může nějakou dobu vypadat jako přínos. Oni Vám muslimové nelezou domu aby Vás štvali, ale protože jsme je naštvali a štveme už pěkně dlouho. Můj děda vezl první lokomotivu do Persie a to nebyli žádné problémy, naopak hudba a červený koberec pro mašinfíru. Kdo asi způsobil že to už tak není? Nemá s tím náhodou dost společného fakt že CIA jejich demokracii převrátila už v 50 letech, nasadila šacha a už se to vezlo.

227484

04.09.2010 01:27

Spravedlivý stát

RE: Hezká utopie.....

Antiseptik 69.?.?.?

Jsme moc zvyklí vidět věci vzhůru nohama, připadá nám to asi už normální. V podstatě není třeba nic brzdit, je třeba to ale nepopohánět k rychlejšímu pohybu. Globální celek by nás vlastně neměl ani zajímat, starat se jen o vlastní komunitu. Správně píšete o přetlaku díky brzděné dynamice v sjednocené říši. A co takhle nic nesjednocovat ale naopak drobit? Idee a nápady si samozřejmě sdílet můžeme ale dělat se navzájem závislými ohledně každodenních potřeb je přeci taková pitomost ovšem díky našemu převrácenému vidění nám to tak nepřijde. Drobit, drobit a zase drobit. Drobky slupnou mravenci když se nám nebudou hodit. Ona taková drobná komunita se nikdy nezmůže ani na M1A1 tank natož F-16 aby někoho ohrožovala. Žádná drobná komunita ho ani nevyrobí, na co taky?

227486

04.09.2010 15:13

Spravedlivý stát

RE: Hezká utopie.....

Antiseptik 69.?.?.?

Víte co ji popohání? expandování pole působení. Právě ta globalizace. Pokud by totiž komunity, města a státy fungovali jako soběstačný celek tak se nemá kam expandovat, jenom s narůstající populací. Nutně by se veškerá činnost ve snaze o zisk obrátila směrem ke kvalitě nikoliv kvantitě. Jenom snaha prodávat dále a dále, vede opačným směrem. K čertu s kvalitou, nechce tento, prodáme jinde. Co zlevňuje výrobu je masová kvantita, pro firmičku vyrábějící něco kus po kuse je ušetření pár korun na nekvalitnějších komponentech na nic, jen riskuje že ztratí jméno. Velké korporace si nebudují jméno na kvalitě, ti prodávají šmejd pomocí jména získaného reklamou a možná v minulosti. V tom je celé to obrácené vidění světa, ztratila se souvislost a soudnost, nahrazená zárukami od prestižně znějících jmen pro které ušetření koruny na kusu při výrobě představuje miliony zisku. Nepotřebují Vás ani jako zaměstnance ani jako zákazníka, pokud nebudete makat levně a kupovat z úctou ku jménu. Najdou jinde jiné, dosud zblbnuté, vyrobí tuhle a prodají jinde. To žene svět, sice do pr..le ale žene a stále rychleji.

227503

09.09.2010 01:24

Evropské banky stále na pokraji kolapsu

RE: Odporucam Vam - urcite si

Antiseptik 69.?.?.?

Když přijdete ke mě a budete si chtít půjčit krumpáč, rád vám ho půjčím a pokud mu nezlomíte násadu, stát Vás to nebude nic. Krumpáč mám a často ho nepotřebuji. Půjdete-li ovšem k Rotšíldovi si půjčit krumpáč tak Vám vydá papírek opravňující Vás si krumpáč půjčit od Karla ale budete mu muset donést malý krumpáček jako úrok. Rotšíld krumpáč nemá ale přesto ho půjčuje. A v tom je rozdíl a důvod proč jsme tam kde jsme, budete-li ovšem požadovat vidle, tak to neposloužím, vidle nemám stejně jako Rotšíld, ale on Vám papírek na to aby Vám vidle půjčil Jarda dá, já ne, Jarda moje papírky nějak nebere. [smích]

227805

09.09.2010 01:38

Čierne slzy zeme

RE: MULTIKULTURALISMUS JE ZHOUBA

Antiseptik 69.?.?.?

Sebemrskačství je naopak stále nedostatečné. Z hlediska planety jako celku jsme v podstatě nejen k ničemu ale pěkný škůdci. To taková žížala jak je užitečná, nebo včela. Mimochodem se moc neohánějte expanzí hnusných Arabů do Evropy, alespoň nám přinesli matematiku a jiné vědy. Mimo to je to pěkně dávno zatímco my se roztahujeme 500 let a nebere to konce. Ke všemu jaksi na to ani nebohatneme, máme víc dluhů než je vůbec na světě peněz. Možná že bychom toho měli konečně nechat?

227807

09.09.2010 14:46

Naše dlouhá národní noční můra neskončila, teprve začíná

RE: Obtloustli oVcane v JuYsEj

Antiseptik 69.?.?.?

A jak by měl něco pochopit, když mu v neustále tvrdí ze všech stran, z reklamních ploch, televize, novin a nákupních center že jediné co potřebuje je si něco koupit nikoliv něco dělat? Jedině snad ještě tak spálit Korán 11.09. Pak bude vše v naprostém pořádku i přes klesající hodnotu jeho chaty a stoupajícímu dluhu. Však nabízí i v televizi konsolidaci dluhů, ochranu před bankrotem. Jo Američan si pořídil zbraně, zákon mu to tak kázal, sice k tomu aby zabránil vládě ho zaprodat magorům, ale nakonec mu bude dobrá jen na to aby se sám v klidu doma picl, až dojde v lednici vodnaté pivo a plastový sýr.

227826

10.09.2010 00:39

Pochyby ohledně čínské „zázračné zbraně“

RE: Dotaz

Antiseptik 69.?.?.?

No přeci sbírat z moře námořníky až se to potopí, co jiného můžou dělat? Ochrana ponorkami a torpédoborci je myšlena proti ponorkám, nikoliv proti takovýmhle raketám, v tomto případě se mohou pouze modlit že je to nesmete taky. [chechtot]

227835

10.09.2010 15:00

A má vůbec smysl šifrovat?

RE: Myslím, že obecně užívat šifrování smysl nemá!

Antiseptik 69.?.?.?

Já si myslím že jako obvykle řešíme důsledky nikoliv příčiny. A díky tomu se nikam nedostaneme. Pokud je to naše právo si myslet co chceme, pak je to potřeba dělat veřejně, stát za tím a to právo bránit, nikoliv vlastní myšlení zašifrovat a tím vlastně přiznat že si nemyslíme že to právo máme, nebo alespoň že je v pořádku nám to právo upírat. Není to nic divného, standardní přístup. V Dawson College také dospěli k názoru že když nějaký magor střílí po škole tak je to potřeba řešit více kamerami, lepším telefonním systémem aby se děti v ohrožení mohli dovolat mamince a psychologem. Psychologem pro oběti, nikoliv aby se zabýval tím magorem, ne těmi co magoři dosud nejsou, na těch je potřeba pracovat. Stojíme hlavou dolů, žene se nám krev do hlavy a nemůžeme už myslet. Souhlasím z nešifrováním a domáháním se práva že mojí správu podle zákona nikdo kromě toho komu je určena číst nesmí.

227863

10.09.2010 15:34

Pochyby ohledně čínské „zázračné zbraně“

RE: Dotaz

Antiseptik 69.?.?.?

Kdyby došlo k bitvě, zjištění kdo vystřelil první nám bude asi k ničemu, leda si jít stěžovat na hlavní nádraží k ústřednímu topení. Strategický rozdíl je spíš v tom, co je proveditelné. Jo taková letadlová lod je sice mocná zbran ale ještě lepší cíl. Jsou jich spíš tucty než tisíce, dobře se strefují. Pohyblivých raketových jednotek ale tisíce být klidně můžou. Další otázka je efektivnost nákladů, platit pulsová děla na oběžné dráze k tomu aby se strefovala do pojízdné rampy je podstatně nevýhodnější než platit pojízdnou rampu aby se strefovala do letadlové lodě. Stejný princip jako v Afganistanu, IED za pár korun klidně zničí obrněný transportér za pár milionů, který se ke všemu musí dovézt a ne udělat v kuchyni. Do čeho by se mohli v Číně Američani strefit pulsovým dělem aby je položili? To opačně takový problém nemají, cíle jsou jasné a škoda až absurdní. Ovšem rozdíl je hlavně v tom co kdo sleduje, kdyby se Čína chystala napadnout kontinentální USA měla by stejný problém jako má USA s nimi. Moc bych si od zázračné technologie umístěné ve vesmíru nesliboval.

227866

13.09.2010 15:57

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Čínský model je určité východisko i když není pro Evropu plně použitelný!

Antiseptik 69.?.?.?

Ekonomika není nic jiného než něco jako vaření. Poměr ingrediencí musí být správný, teplota plotny také a míchat kdy je potřeba. Extrémy tam nemají co dělat. Pokud je špetka soli výborný nápad, půl kila soli není lepší nápad ale katastrofa. V extrémních pozicích nikdy pravda není. Komunisti udělali jeden extrém dnes se dělá druhý, oba jsou špatně. Jsou odvětví které mají být státní a jsou odvětví které mohou být v soukromých rukou, dokonce jsou odvětví které by v soukromých rukou prosperovali lépe ale to jsou malé podniky a řemesla. V žádném případě nejsou odvětví které mají být v rukou zahraničních. Ekonomika celkově prosperuje pouze v klidu, kdy kyvadlo stojí a každý ví co bude zítra. V extrémech prosperují jenom podvodníci kteří vydělávají jak na nejistotě tak na zmatku. Že socialismus jak jsme ho znali nefungoval všichni víme, víme také proč a že kapitalismus tak jak je nefunguje jasně vidíme a cítíme na vlastní kůži. Copak jednou nemůžeme mít něco mezi tím? Správně nastavené zákony a regulace, soužití státního a soukromého hospodářství kdy každý ví na čem je a co bude zítra? Více je mnohdy méně a větší zisk za každou cenu bývá cesta do krachu. Přísloví že s poctivostí nejdál dojdeš v tomto režimu dávno neplatí ale aby byl svět životaschopný tak platit musí. Velkopodnikatelé nejsou dobrými vládci, nevidí celek jenom vlastní zisk. Vládce musí vidět celek a starat se o rovnováhu.

228008

13.09.2010 23:43

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Čínský model je určité východisko i když není pro Evropu plně použitelný!

Antiseptik 69.?.?.?

Infrastruktura jako kanalizace a rozvod vody, řekl bych i rozvod elektriky by měl být státní, jinak to totiž nejde. Je to pro všechny a nejlepší je když se o to všichni staráme prostřednictvím státu. A nejen infrastruktura ale i doly, vlaková doprava, mezinárodní letiště a pod. Jinak to dopadne jako to dopadá zde, kde letiště je soukromé a platby pro cestující rostou a rostou a služby pokulhávají. Stane se pak že aby měla odlehlá komunita elektriku musí si její přístup zaplatit přes to že patří nadále firmě co elektriku dodává. Mám takovou chatu, kde předešlý majitel zaplatil desítky tisíc elektrické firmě a sloupy patří jim, pravda starají se o ně ale také vybírají poplatky od telefonní společnosti které dovolují je použít. Jasně že by se jim nevyplatilo ty sloupy (asi je jich deset) zaplatit a pak prodávat elektriku jenom mě, nikdo jiný tam není, proto by to mělo patřit státu, kde by se taková investice ztratila v mnoha velmi výdělečných rozvodech. Ono by se to ztratilo i té firmě, ale ta to prostě neudělá i kdyby jste řvala jak můžete. Druhá strana tohoto problému je, že předešlý majitel za ty prachy mohl vybudovat solární panely a přestat platit vůbec. Já se nezlobím, já to neplatil, tedy asi platil v ceně objektu, ale tam se to jaksi ztratilo. Co se týče soukromých škol beroucí dotace od státu a vybírají školné, tak to je asi kapitalistický vynález který by měl být zapomenut. Bud jsme dotovaní a nebo vybíráme školné, oboje je podobné bankám co vydělávají a když náhodou se sami okradou tak to zaplatí stát. Zavřít až zčernají, všichni.

228039

14.09.2010 01:38

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Po dobrím to nepůjde!

Antiseptik 69.?.?.?

Kdyby se tenkrát nerozhodovalo tolik podle příslušnosti ke straně či ne, ale podle toho kdo co umí a na co se hodí mohlo by být docela dobře. Všech těch zastánců dnešního režimu bych se zeptal: Kam jsme se to dostali? Máme mimo dluhy ještě něco jiného než novou televizi? Nadávali jsme tenkrát na režim a dnes snad nenadáváme? Je snad lepší když se bezpáteřní mají dobře zatímco jiní strádají? Jak moc se to liší od režimu kde rozhodovalo zda jsi ve straně? Nijak.

228045

14.09.2010 04:38

11.9. – opravdu Usamův plán?

Je to asi jedno

Antiseptik 69.?.?.?

Opravdu nevím co je děsivější. Zda představa že v Americké vládě jsou i tací ochotni obětovat vlastní lidi pro zájmy jiného státu a nebo neschopnost amerického obraného systému zamezit pár polopilotům napáchat takové škody. I když logicky je první teorie mnohem méně přitažená za vlasy než ta druhá. V každém případě to smrdí, nekonečná válka z lidmi kteří do nedávna byli na výplatní listině CIA a kdo ví zda tam dosud nejsou vypovídá hodně o úmyslech, ovšem situace na bojišti potvrzuje neschopnost. Takže asi obojí, nejen prodaní zrádci ale ke všemu to co prodaní nejsou jsou k ničemu. mnohdy i méně, naopak způsobují více škod než užitku. Být Američan tak bych sakra chtěl vědět na čem jsem než zaplatím daně a nebo pošlu děti do armády.

228049

14.09.2010 04:44

Analýza 9/11: Od Reagana a sovětsko-afgánské války k G. W. Bushovi a 9/11 - díl 1.

RE: Teroristi a bojovnici za svobodu

Antiseptik 69.?.?.?

Až na to že podporovali právě náboženské fanatiky proti legitimní vládě ještě než tam Rusové vůbec vlezli. To byl také důvod jejich vstupu. A zákoně zvolená vláda za okupace je ještě horší než poválečný Gottwald u nás. Boha jak se to zrovna hodí co?

228050

14.09.2010 15:20

„Horký“ podzim v Evropě, čili vzpoura zoufalců

RE: Po dobrím to nepůjde!

Antiseptik 69.?.?.?

Jak pro koho. Očividně Vám nevadí rozprodávání podniků do zahraničí, poplatnost zahraničním mocnostem (ovšem jen pokud nejde o Rusi že ano) a nezaplatitelný dluh. Mě to ale vadí.

228088

14.09.2010 15:24

Terry Jones odhaluje další vřed v americké společnosti

RE: ISRAEL V KONTEXTU 11. ZARI 2001

Antiseptik 69.?.?.?

No když si k tomu ještě přidáte kdo z toho vlastně měl zisk, muslimové nějak moc neprofitovali (leda smrtí) tak to vypadá spíš na B, nepodceňovat soupeře, není tak blbý jak vypadá. [smích]

228089

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 53 čtenářů částkou 14 305 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 15

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Gruzínský tenista náhle přerušil zápas kvůli problémům s dýcháním11.01.22 15:45 Austrálie 1

Neskutečné chucpe: Pekarová a teď i Lipavský šijou do Orbana11.01.22 15:01 Česká republika 0

Mezioborová lékařská konference - třetí díl PCR testy09.01.22 18:56 Česká republika 2

Šílená vláda vymyslela další paskvil - pracovní karanténu07.01.22 19:08 Česká republika 6

WHO si na Facebooku naběhla na vidle06.01.22 20:59 Neurčeno 0

Viník obrovského kalifornského požáru jmenován. A ne, není to globální oteplování06.01.22 17:43 USA 1

Vakcinační voodo - po každém očkování prudce naskočí úmrtnost "neočkovaných"06.01.22 15:07 Británie 2

Dezinformátoři a antivaxeři opět proti ČT?06.01.22 12:52 Británie 3

Marta Kubišová - peklo po 3. dávce06.01.22 09:20 Česká republika 4

Neočkovaní nedokončí zdravotnickou školu. Nesmí na praxi05.01.22 21:15 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
24,52 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
17,13 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
18,77 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,40 Kč
100 maď. forintů
6,88 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 067,16 Kč
1 unce stříbra
494,36 Kč
Bitcoin
917 766,29 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 71 888 968