Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Antiseptik

Nalezeno 2706 příspěveků, 826 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.12.2006 13:06

Centralizace a přerozdělování – ušlapaná cestička k otroctví

RE: Špatně položená otázka. Pokračování

Antiseptik 69.?.?.?

Právě se mi podařilo zmáčknutím omylem knoflíku co mi vrátil zpět do diskuse z skoro dopsaného přispěvku do této diskuse a tím ho zrušil. Tak jsem nalezl Váš příspěvek, který je napsaný lépe. Takže děkuji že se s tím nemusím psát znovu. [cool]

123145

10.12.2006 16:45

Sebevražda protiválečného demonstranta

RE: Chyba v prekladu

Antiseptik 69.?.?.?

Ale vždyť je to snad jedno ne? Za prvé je takových "high school drop outs" amerika plná a za druhý to nic nemění na faktech události.

123227

10.12.2006 17:01

Sebevražda protiválečného demonstranta

RE: Je to tragické

Antiseptik 69.?.?.?

No konečně je jasné z čehož Váš optimismus plyne. Z pilulek. Nikdo nebere američanům účast v obou světových válkách, ovšem neradno zapomínat na ty ostatní. Američani se moc rádi vidí jako ti bodří hoši co nezištně nasazují vlastní krky pro blaho lidstva, ovšem pravda je poněkud jiná, nasazují sice krky ale že pro blaho lidstva je pouze propaganda jim do hlav nasazená, spíš pro blaho nadnárodního obchodu a těch co jim patří již půlka světa ač je jich tak málo, a to nejsou ti samí co ty krky nasazují, ti mají spíš dluhy, dřevotřískové domky s hypotékou co se vlastně nikdy nesplácí a úvazek na creditní kartě jako hrom. Rozdíl mezi kecama komunistů a americké životní filosofii je dost malý, jedni tvrdili že je to pro blaho všech a mastili si vlastní kapsy a druzí tvrdí že má nakonec každý šanci zbohatnout jako oni a mastí si kapsy ještě více. Hlavně když každý vyvěsí prápor aby se cejtil že je taky frajer. V tom jsou nakonec zajedno. Nikde jsem neviděl tolik praporů jako v 65tém v Rusku a dnes v Americe. Snad aby si někdo nespletl vesničku v Alabámě z jedním obchodem z cizí, ne zrovna rozvinutou zemí nebo co.

123228

10.12.2006 17:09

Sebevražda protiválečného demonstranta

RE: Akt psychycky nemocného feťáka, sektáře, bolševika, socana, zakomplexovaného ubožáka

Antiseptik 69.?.?.?

Je třeba pisatele omluvit, je pod vlivem kombinace Prozaku, viagry a jiných spokojenost nastolujících drog. [chechtot]

123229

10.12.2006 22:34

Ahmadínedžádův dopis Američanům

RE: AhmadiNERAD

Antiseptik 69.?.?.?

Tím se ale projevuje vyspělá západní kultůra amerického vzoru, že bojuje raději se zcela malichernými hrozbami místo aby se snažila zabránit skutečným průserům. Ono je to nejen jednoduší, čím víc nepravděpodobné nebezpečí mítíme, tím víc je kladný výsledek zaručen, ale také se na tom dají vydělat prachy. Na čištění ovzduší holt ne. Když se rozlostla rakovina po nukleárních pokusech a intensivním znečišťování záhadnými chemikáliemi tak se taky napadli jen kuřáci. Teď se nikde kouřit nesmí, prd se změnilo ohledně výskytu rakoviny ale vítězství se oslavuje radostně. Na extra daních z tabáku si ovšem vlády kapsu mastí vesele. Škoda že za to nepostavý alespoň nové hřiště, místo plejtvání bombama, municí, rakvema a medajlema. Že by muslimové doslova uchopili moc do ruky v evropě je asi tak pravděpodobný že bude téci voda do kopce a moře se nám odvodní.

123243

16.12.2006 01:51

Izraelská lobby a americká zahraniční politika, díl I.

RE: ocista prije

Antiseptik 69.?.?.?

Předpokládám že Židé jsou chytří a spočítají si jak velikou část světa by museli zničit aniž by se do nich nikdo z té obrovské planety do nich netrefil ani třeba jednou, takže jsou jim atomovky pouze na vyhrožování a vydírání jako každýmu kdo je má.

123558

19.12.2006 12:31

Expert: Bush nemůže zaútočit na Írán

RE: Amerika je v koncich a Americane budou okradeni o vsechno k Vanocum

Antiseptik 69.?.?.?

Jožíne, když banka která drží trilion dolarů někomu volá tak není na lince obsazeno a dotyčný poslouchá jako školák. Zvláště pokud je to banka čínská. A Foxu nikdo nevěří ani když řeknou že venku prší, ti jsou natolik zprofanovaný, že už ani lhát nemusej a stejně se jim nevěří.

123678

21.12.2006 12:14

Harfa ve sněhu

Zvědavcům na vánoce přeju

Antiseptik 69.?.?.?

více zlatých harf a méně kulometů. Více poetických zamyšlení a méně politických projevů. A ač je to stejně otřepaný jako je to neuskutečnitelný, mír na zemi.

Antiseptik

123791

24.12.2006 00:14

Naivní Američané! Celý svět se vám směje!

RE: Americka vojenska sila? Nepropadejte propagande.

Antiseptik 69.?.?.?

Přidáme-li k tomuto rozboru ještě zkušenosti ze cvičení US Air Force s indama, kteří měli nové ruské stroje a US generál prohlásil že teda můžou jít zase zpátky k rýsovacímu prknu, když i indičtí letci jim natlučou prdel, tak bejt Amerikou, tak si přestanu tak vyskakovat a raději se zamyslím nad tím zda je dobré se učit ovládání světa od Hitlera a nebo kohokoliv jiného, neb to nikdo nedokázal a taky nedokáže. Ovládnutí celého světa je jako zvyšování rychlosti u vozidla. Dojde k bodu, kdy každý další zisk stojí tolik paliva, že ho stroj neuveze, pokud chce někam dojet. Podmaňování světa sebou nese podobnou závislost, v určitém bodě vyrábíte každým dalším ziskem mnohem větší odpor a nevoli, a to vás nakonec zastaví, přesně v bodě, kdy vám dojdou peníze na kupování přátel, kteří budou též dražší a dražší, čím víc to bude vypadat,že to asi nevyhrajete. Tedy v momentě, kdy se postup směrem k vítězství zastaví, je už vlastně prohráno a to mnohem víc než bylo kdy získáno. Jenom egomaniak a ještě k tomu blázen by to vůbec zkoušel. Technika je jenom technika, dobrý příklad je WW2, kdy němci začali s lepším leteckou výzbrojí a skončili z horší, ne že by to neuměli vyrobit, viz Messerschmitt 262, ale jaksi na to nejsou materiály a čas, toho navyrobit dost, když vás každej mlátí a piloti vám docházej.

123956

24.12.2006 22:53

Naivní Američané! Celý svět se vám směje!

RE: Neuveritelne !!!

Antiseptik 69.?.?.?

Obhájci Ameriky stále vytahují jako důkaz proč se máme s americkou roztahovačností smířit (je to lepší než bez nich) jenom druhou světovou válku. Nelze ovšem vnímat z dějin jenom části, které se nám do krámu hodí. Nelze zapomínat na to kdo Hitlera financoval, aby byl vůbec schopen druhou světovou začít a nelze též zapomínat odkud ten americký blahobyt do dneška čerpal suroviny, z jižní a střední Ameriky. Jo ono se to dobře obhajuje, že jak se máme dobře, je proto že jsme si to vybudovali, ale pravda je někde jinde, mnoho co Amerika získala patřilo právem někomu jinému a mnoho co Amerika vydává za luxus sobě získaný, jsou Potěmkinovi vesnice, které stály jiné národy set sakra hodně utrpení a potu. Kvalita staveb se nedá srovnat mezi Amerikou a Evropou, stejně jako infrastruktůra a sociální zabezpečení. Američani si pouze vybrali jen to co je hodně vidět a dá se s tím vytahovat a moc to nestojí. Dost krátkozraký ne?

124002

24.12.2006 23:56

Jsme pro okamžitý odchod všech amerických vojáků z Iráku

RE: Přítomnost zahraničních vojsk v Iráku bude nutná dle mého názoru 20 let, až dojde ke generační obměně

Antiseptik 69.?.?.?

A i kdyby to bylo v jejich možnostech tam držet sto tisíc vojáků dvacet let, tak jelikož to už prohrávají, tak to budou jenom dlouho a draze prohrávat, několik tisíc mrtvých ročně a mnoho miliard každej rok. A výsledek nikde. Domácí odboj nejen že má čas na dlouhej boj, ale zlepšuje se s postupem času a ani nemá jinou možnost než pokračovat to konce. To říkejte národní gardě třeba ve Vermontu, až je budete volat na sedumnáctej rok do Iráku. [chechtot]

124006

25.12.2006 01:59

Naivní Američané! Celý svět se vám směje!

RE: Neuveritelne !!!

Antiseptik 69.?.?.?

Ale klidně si dám pokoj, pokud možno ne zrovna z dřevotřísky a gypsum boards s umělým kobercem od zdi ke zdi schovávajícím fakt že pod ním není podlaha z parket ale překližka. Mír všem. Texčížku, doufám že vám ta pružnost slouží, bude jí potřeba na nekonečné stavění toho samého. Šedesátosmičko, do Ameriky jsem nechtěl a to jsem tam měl dokonce známé, nevím zda by mě přijali, neměl jsem zájem se ani vůbec optat. A vitriol v malých dávkách může pacientovi přiblížit realitu skoro na dosah poznání. Sladké sny.

124010

29.12.2006 12:39

Česká republika - největší nevládní organizace v Evropě

RE: Mno-zase Sodek...!?, a už i Vratislav...

Antiseptik 69.?.?.?

Bohužel jsou na světě tací kteří odmítají pravdu. Pravdu, která doslova čiší z obou systémů a to že systém to není ale lidi, kteří můžou za to že to nefunguje, ať už komunismus nebo kapitalismus. Naivita zastánců kapitalismu, kdy komunisti jsou špatný a kapitalisti jsou dobří mě ohromuje, neboť v mnoha případech jsou to ti samí lidi v obou systémech, je směšná. Zrovna tak dobře by se dala řešit veškerá lumpárna na světě tím že se převlíknou lumpové do nových šatů. Sice to nepomůže ale alespoň to jinak vypadá. [chechtot]

124226

30.12.2006 20:21

Saddam musí zemřít. Rychle.

RE: Co na to Írán?

Antiseptik 69.?.?.?

Sadáma bylo nutno popravit urychleně, než zhoršující situace v zemi by nakonec vedla k jeho znovunastolení, což by byla pro Bušbléra nemožná ostuda. Raději to znemožnit, ať se stane cokoliv než to! [chechtot]

124335

30.12.2006 20:40

Média

RE: mno

Antiseptik 69.?.?.?

Jsem jenom zvědavej co říkali těm topícím se ledním medvědům: "Nebojte se, dáme vás na listinu ohrožených druhů?" Co na to medvědi: "Čert vem vaší listinu, kus ledu by nebyl?" Ale nakonec dojde i na nás a taky si určitě oddychnem až nás dají na tu listinu ne? Sláva, jsme na listině, už se nám nic nestane. [velký smích]

124339

30.12.2006 21:42

Média

RE: mno

Antiseptik 69.?.?.?

Jsem silně ironickej, nejen že nevěřím že bychom se na tu listinu dostali, to si přeci nepřiznáme. Vidím spíš jak se potkaj dva poslední, dosti pohublí lidé a budou se hádat o tom zda je důvod k tomu si dělat starosti s ekologií a nebo zda je vše zcela normální, neb důvod proč šest miliard sedum set tisíc lidí chcíplo se doposud neví, neboť komise co to vyšetřovala, zda jde o přirozený úkaz či nějakou nepřírodní katastrofu bohužel (nebo bohudík?) chcípla taky, takže se neví nic a v novinách nic není, neb nevyšly, televize nehraje a Zvědavec je off line. Jeden bude tvrdit že je to normální a z ekologií to nemá nic společnýho, tajně doufaje že jsou všichni někde v tajný hospodě na pivu aby ho naštvali, protože to říkal pořád že se nic neděje, a ten druhej říká: "Já to říkal pořád a nikdo mi to nevěřil, ani ty ne Karle." Karel: " Já ti to stejně nevěřím ani teď, protože to bych si pak spořil do registrovanýho starobního spoření úplně na hovno a ten člověk co mi to doporučil, dej mu pán bůh hlínu lehkou (což mu dal, neb ho neměl kdo pohřbít a tak leží jen tak pod kabátem), přeci nekecal ne? Však oni se tu brzo objeví od vlády a nebo spíš od podniku a všechno nám vyjasní. [chechtot]

124344

01.01.2007 15:17

Jakou cenu za Saddama?

RE: Beránka si představuji jinak

Antiseptik 69.?.?.?

Klíč k porozumění situace je v premisu, že světu hrozí mnohem horší nebezpečí než expanze USA a proto je potřeba se sešikovat za ně, ať už se nám to líbí nebo ne. Alespoň tak se to USA snaží namalovat. Po odejmutí propagandy je ale vidět skutečnost která je zcela jiná, kde veškeré potenciáně nebezpečné státy jsou takové pouze díky jejich odporu proti USA a v některých případech díky zásahům do jejich soukromých věcí od CIA, kterých mají už plný zuby. USA funguje ve světě přesně jako mafie, nabídne vám ochranu když je budete podporovat a platit jim, pokud ne tak vám dokážou jak je svět nebezpečný tím že vás napadnou a nebo vám svrhou vládu a nastolejí nějakého připraveného šaška. USA řeší pouze problémy které samy vytvoří. Nebo si snad někdo skutečně myslí že nebýt padesátiletého zákazu obchodování s Kubou tak dnes je západní svět pod kubánskou nadvládou? Základem odporu proti USA není snaha tyto ovládnou ale dostat se z jejich kontroly a žít po svém. To ovšem, vzledem k tomu kde se většinou suroviny nacházejí, není pro USA moc přijatelný. USA není Hitler, nechce ovládat svět neb si myslí že je lepší, ale musí ovládat svět neb konzumuje více než má doma k disposici. I texaský čížek je přesvědčenej že má na takový konzum nárok, protože je američan, nikdy by ho nenapadlo že bez toho že mu to za facku po světě chudý vyroběj, jinak dostanou od US Air Force pár facek, by to prostě nešlo.

124436

01.01.2007 15:27

Naivní Američané! Celý svět se vám směje!

RE: Neuveritelne !!!

Antiseptik 69.?.?.?

Texčížku, je mi tě v podstatě líto. Sežral jsi hada. Účelnost ne trvanlivost je důležitá. Přesně a i dokonce to jde dál, účelnost je proti trvanlivosti, je účelem aby dům vydržel dokud se splácí, pak už by měl spadnout, aby lednička mrazila dokud je v záruce. Po zaplacení a vypršení záruky je naopak účelem aby to co nejrychleji bylo nutný nahradit jinou, dražší, nekvalitnější a hlavně nezaplacenou. Účelem systému je totiž splácet splátky úrokama, na to se bohatne ne na zboží. Šťastný Nový Rok.
Antiseptik

124438

01.01.2007 19:46

Jakou cenu za Saddama?

RE: Svetova demokracie

Antiseptik 69.?.?.?

Máte pravdu a děkujeme že jste nám to objasnil. Nechápali jsme jaksi naivně že demokracie ala USA je vlastně hokynářství, že jde jen o obchod a ne o nějaký pitomosti jako svoboda, rovnost, bratrství jako kdysi těm frantíkům. Ať se vám nedaj do mouky červy.

124457

01.01.2007 21:33

Jakou cenu za Saddama?

RE: Svetova demokracie

Antiseptik 69.?.?.?

V tom Texasu musí řádit nějakej bacil, Vy jste ho taky chytil jako Bušík. Obchodně vyjádřeno jde to nějak s kopce v hokynářství. Napřed Savings and loans, pak Enron teď už i GM, řekl bych že jediný co prosperuje jsou obchody co jste už někomu prodali i se zámkem u dveří a to ještě jen tak tak. Ono je to lehký být milionářem a dlužit kolektivně trilióny, jako v tom vtipu o tom milionáři co měl za rok milión a když se ho ptali jak začal tak řekl: lehce, táta mi odkázal bilión. A ten změněnej tvar zeměkoule, to asi myslíte oblouky McDonalds? Vypracovalo se USA ne z ničeho, ale za nic, ono ukradnout takhle velkej kus země původním obyvatelům za korálky a kořalku se jinak nazývat nedá. Bohatsví je v zemi a v práci, ne v obchodě, tam se jenom bohatne na jinejch. Proti tomu viru co jste chytil asi léku není ale zkuste někdy pro srandu přemejšlet nad tím zda je to bohatství, když občané dluží na kreditních kartách víc než vydělají a platí dosud 18 procent z koupě věcí které si už ani nepamatujou kde vlastně dneska jsou nebo kdy je vlastně vyhodili. Třeba to pomůže. [chechtot]

124471

02.01.2007 00:41

Jakou cenu za Saddama?

RE: Svetova demokracie

Antiseptik 69.?.?.?

Von taky Karlík nebyl jen tak nějakej blbec. Mnoho z toho co napsal je vlastně pravda, že to pak někdo převoral do paskvilu, za to ho vinit nelze. [smích]

124490

02.01.2007 01:03

Jaký jsi byl, roku 2006?

To já bych něco positivního na Bušovi našel

Antiseptik 69.?.?.?

Píšete: Marně se člověk snaží oprostit se od emocí a hledat nějakou – alespoň malinkou - pozitivní věc na jeho vládě.

A já zase vidím jeho existenci velice positivně. Do jeho nástupu se Americe zcela úspěšně dařilo balamutit celý svět o jejich dobrých úmyslech. S tím udělal Jirka krátký konec a za to mu patří dík budoucích generací. Dnes už ani v africkém venkově není nedospělého dítěte, které by nevidělo Ameriku takovou jaká je. Takovej Clinton by je bejval ještě klidně obalamutil.

124492

02.01.2007 01:28

Jakou cenu za Saddama?

RE: Svetova demokracie

Antiseptik 69.?.?.?

Třeba chápat po americku, nejvyšší vzdělání rozuměj nejdražší. V Americe, kde každý může zcela demograticky a svobodně zbohatnout, ten který na zdravotní pojištění nemá se prostě rozhodl z vlastní vůle a demograticky nezbohatnout, nikdo ho nenutil. [chechtot]

124494

02.01.2007 15:52

Reakce na Saddamovu popravu

RE: Tak a co s tim vsim?

Antiseptik 69.?.?.?

Bylo by možná pro diskusi praktické, kdybyste si nepletli zastávání se někoho proti napadení s naprostým souhlasem. Když budou dva opilci na rohu mlátit bábu a já se jí zastanu, neznamená to přece že s tou babou ve všem naprosto souhlasím. Zrovna tak, pokud poukazujeme na nedodržování mezinárodnídh dohod, stavíme se proti napadání jiných států z vylhanými důvody, tak to doslova neznamená, že chceme pověsit všechny jejich příslušníky na sloupy. Je mnoho různých názorů někde mezi vzdáváním holdu kapitalismu a komunisty, což vám holdujícím nějak uniklo a tím vytváříte konfrontační situaci. Což vám asi vyhovuje.

124542

02.01.2007 23:13

Barbarský lynč prezidenta Saddama Husseina

RE: Kdo je Mahathir Mohamad ?

Antiseptik 69.?.?.?

Čížku, ani v Texasu se lidem co střílej a buzerujou jiný, nosej kvér neříká policajti pokud nebyli zvolený šerifem, ale gauneři a mafiáni. Kdyby byl nějakej světovej policajt, měl by placku na klopě od OSN a taky zodpovědnost. Ani jedno z toho US nemá!!! Ty bys vo tom měl něco jako texan vědět, měli jste tam takovejch gaunerů dost.

124598

05.01.2007 00:02

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: Žádná válka s Iránem nebude

Antiseptik 69.?.?.?

Tak Irán je nebežpečí? Podle vás je horší teda "vyhrožovat" než někoho už padesát let mlátit? Co to máte doma za sousedy. Váš válečnej plán je ale bezva recept jak si udělat šílenej průser a naprosto z ničeho a pro nic za nic. Irán nevyrábí žádný nukleární zbraně, tak daleko ještě nejsou, pokud vůbec nějaký hodlají kdy vyrábět o čemž pochybuju, pokud je mají, tak si je koupili hotový, prachy na to sakra maj. A zasahovat rafinerie je prima nápad jak přivodit sám sobě katastrofu z olejem, to je jejich největší zbraň, že by mohli přivodit zdražení oleje po světě. Mosty vybuchovat? Proč? Jak jsou mosty v Iráku strategicky důležitý? Pokud se tam nechystáte po zemi s tankama tak nijak a pokud ano, tak je naopak potřebujete aby ještě stály. Takže pro koho vy vlastně pracujete? Asi pro továrnu na bomby hádám.

124799

05.01.2007 00:11

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: V čem je problém???

Antiseptik 69.?.?.?

Čížku, ohledně toho co řekl Ahmadinejad, tak naposledy to tu napíšu. Mám kamaráda iránce a ten ovládá samozřejmě farsi, jeho mateřštinu. "ZIONISTICKÝ REŽIM V ISRAELI, MUSÍ SKONČIT NA SMETIŠTI DĚJIN!" To řekl a nic jiného. Všechno ostatní co kdo kedkoliv na západě překládá je "artistic licence" západních novinářů, kteří si dobře uvědomují kdo podepisuje jejich šeky.

124800

05.01.2007 03:42

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: V čem je problém???

Antiseptik 69.?.?.?

Zeptám se ho. [smích]

124812

07.01.2007 02:56

Americký plán, jak dát Izraeli možnost šířit sektářský konflikt mezi muslimy v celém regionu…

RE: Suni - Shia konflikt , alebo ?

Antiseptik 69.?.?.?

Rozpoutat nenávist a vraždění mezi lidma je tak stašně snadný. Dovést lidi k míru a soužití jen naopak velice obtížné a vyžaduje mnoho talentů, mimo to se na tom nedají vydělat peníze ani nic získat, jen mír. Škoda, že se jako lidstvo necháme manipulovat takovejma lumpama, jako vždy.

125014

Jediní návštěvníci zde, kterým se očividně stýská po komunistech a jejich způsobu vyjadřování jseš ty a texaský ptáček čížek Arkáne. Diskuse zde je, ovšem co vy si pod tím představujete, že pokud s vámi někdo nesouhlasí, tak je to nevědomý blb a je třeba mu to dát jasně najevo osobním napadením. Podívej se na tohle, abys měl alespoň potuchu vo co ve světě vlastně jde.
http://video.google.com/videoplay?docid=7374585792...

125085

10.01.2007 23:57

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: Plan C

Antiseptik 69.?.?.?

No podle toho co říkali odpoledne na CBC tak plán C je vlastně stejnej jako plán A, jenom o 21,500 vojclů bohatší. Sice přiznal, že to vlastně nefunguje ale pak řekl že to fungovat musí a basta. Asi se pomátl už docela. Auto nejede, benzin tam je, tak přídám ještě kapku benzínu, snad to pak pojede. Čas na psychiatra a svěrací kazajku. [smích]

125346

11.01.2007 11:50

Znovu k polykání semene

RE: Nové vědecké poznatky

Antiseptik 69.?.?.?

Já nemám moc důvěru k vědcům, ti rozumější z nich mi to jistě odpustí. Třeba je ta souvislost i postavená na hlavu? Třeba se pouze zjistilo že ženy s rakovinou prsů ani moc neklízej a ani semeno nepolykají? Já jsem taky vědecky zjistil že když vstanu do práce, tak se za chvilku udělá venku světlo, něco na tom třeba bude? [chechtot]

125376

12.01.2007 01:46

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

RE: Nadpis článku tvrdí

Antiseptik 69.?.?.?

Rozdíl Zasmážko je, že ti češi otamtud napřed odešli (a to hodně dávno) než se tam mužici nastěhovali. Palestínci pokud vím nikam neodešli, dosud tam jsou. Mimo to bychom se, pokud bychom se drželi tvé rady, chovali přesně jako přicházející noví občané Israele s tím že jsme tam kdysi bydleli a vyhazovali mužiky? [oči v sloup]

125413

12.01.2007 12:04

Sešli se v Teheránu

Jsme u kamene úrazu

Antiseptik 69.?.?.?

Z článku je jasně cítit kde sedí žába na prameni. Nejde o holocaust, ani o přesná čísla, jde o přístup a zneužívání situace. O vycucávání maximálního možnýho zisku ze všeho. Jedni tomu říkají chucpe, já tomu říkám zneužívání a lhaní ve vlastní prospěch. Bez naprosté pravdomluvnosti se nikam jinam, než znovu na krvavé bojiště s hromadama dalších mrtvol nedostaneme. Tím že Israel zcela očividně popírá vlastní zločiny, kde bere právo zakazovat i mluvit otevřeně o zločinech jiných? Měřit se dá jen jedním metrem, jedno zda je v centimetrech nebo v palcích, hlavně když se měří stále stejným.

125442

14.01.2007 00:33

Předpověď teroristického útoku

RE: Ach jo....ach jo ach jo

Antiseptik 69.?.?.?

Američani vlezli do:
Panamy, Grenady, Vietnamu, Somálie, Haiti, Iráku, Afganistánu.
Do kolika zemí musej ještě vlízt, aby ti konečně listonoši došlo, že nejsou turisti!!?? [chechtot]

125570

14.01.2007 14:33

Předpověď teroristického útoku

RE: Ach jo....

Antiseptik 69.?.?.?

Je očividno že Váš pan otec myslí a kdo u Vás má vypitý mozek. [velký smích]
"Bulovia kospiračný" věří svým očím a když jim k tomu někdo podává vysvětlení, kterému se věřit nedá, neboť neodpovídá viděnému, tak předpokládají zcela prostě, že to co visí je to co vidí a že komentář je vylhaný. Už nějakou dobu na světě byli a tak ví že lhát je lehký, zatímco konat skutky neodpovídající fyzickým zákonům nikoliv. Pozdravujte otca.

125604

14.01.2007 14:48

Předpověď teroristického útoku

RE: Ach jo....ach jo ach jo

Antiseptik 69.?.?.?

I ten nevětší zloděj občas zaplatí v krámě poctivě. Neházejte všechno do jednoho pytle, mluvím o zemích kam vlezli sami pro vlastní zájmy. Stejný argument by platil i pro domovního zloděje, kdy tím že taky šel k tetičce na návštěvu a nic jí tam neukrad je teda úplně nevinej co?

125605

14.01.2007 16:34

Předpověď teroristického útoku

RE: Ach jo....

Antiseptik 69.?.?.?

Otázka je co je USA pro které vám buší srdce. Je to vlajka? Hlína? Korporace? Washington? Johny z nějaké vísky v Arkansasu? Už jsem moc starej na nějaký bušení srdce pro iluzorní představu co vlastně jsou podle někoho ty USA nebo cokoliv jiného. Koukám co kdo kde a proč dělá, a podle toho je posuzuju.

125608

14.01.2007 18:31

Americký útok na sídlo irácké strany. Toto je Plán B?

RE: Kdo to vysvetli?

Antiseptik 69.?.?.?

To násilí panuje v zemi pouze díky té okupaci. Nepamatuju se že by tam byla občanská válka než tam USA vtrhlo, to by potom bylo jináč, ale je to tak jak to je. V okupované zemi se nedá demokraticky zvolit nic jiného než zda se proti okupaci postavím či nikoliv. Vše ostatní je hra se slovíčky, a je vidět podle množství násilí jak iráčani většinou volili.

125620

14.01.2007 18:34

Předpověď teroristického útoku

RE: Ach jo....

Antiseptik 69.?.?.?

Tak si vyvěšte US vlajku v Brně a nechte si to vaše zcela tajné vysvětlení pro sebe když chcete. Jen jsem se ptal vážený.

125621

15.01.2007 12:27

Scéna je připravena

RE: Válka není řešením

Antiseptik 69.?.?.?

Jistě že válka řešením není, nikdy nebyla. Ale jaké řešení Americe zbývá? Asi stejné jako podvodníkovi, když je na pokraji odhalení. Aby řekl veřejně že vaše investované peníze propil a prošoustal? Těžko, jako podvodník bude oddalovat odhalení všemožnejma manipulacema, válka v tomto případě je možnost dalšího mlžení vytvořením mnohem většího problému než byl původní. Přitom koukat kam se ve vhodné chvíli stratit. Už si na to koupil v jižní Americe pozemek.

125672

15.01.2007 12:43

Předpověď teroristického útoku

RE: Ach jo....

Antiseptik 69.?.?.?

Právě, toto není vlastně o Americe, ale o lidech. Lidi jsou všude stejný, většina se nechá oblbnout všude. Proto moje reakce na bušení srdce, dokavaď nám nebude bušit pro spravedlnost a rovnoprávnost tak je to jen volovina. Ale všechny hnutí se nakonec lehce zvrtnou v něco úplně jinýho, takže zdravej skepticismus je na místě.

125675

16.01.2007 05:31

Scéna je připravena

RE: Válka není řešením

Antiseptik 69.?.?.?

To je ale satický hoax, ne skutečný tajný dokument, i když je docela možný že lidi jako Wolfowitz, Rumsfeld a Rice to dodnes berou vážně. [chechtot] [chechtot]

125765

17.01.2007 00:11

Předpověď teroristického útoku

RE: Ach jo....

Antiseptik 69.?.?.?

To rád uznám, většinou si taky myslím že to na ..... je. Pokud se mýlím, budu jen mile překvapen. [smích]

125805

17.01.2007 03:20

Fingovaný teror – cesta k válce a diktatuře

RE: phobia spiknuti

Antiseptik 69.?.?.?

Realita je to co je "real", skutečný, ne to co vidíš v TV čížku, to jsou kecy a soap opery. O myšlenkových pochodech ostatně nemáš co mluvit, na to je potřeba tu myšlenku napřed mít. [oči v sloup]

125814

17.01.2007 03:26

Scéna je připravena

RE: No dejme tomu, źe USA

Antiseptik 69.?.?.?

Jinými slovy co se USA do toho plete Evropa, jižní Amerika, Rusko, Čína, muslimský svět a všichni lidi. Alespoň tak jsem pochopil váš příspěvek. Na to oni přece maj, no atomovky možná ale právo a lidi? Nikdy. USA a kdo? Snad velmoc Israel? Někdy se trochu ohlídněte, abyste viděl že ty davy za váma už dávno nestojej.

125816

19.01.2007 02:31

Izraelský generál volá po útoku na Írán

RE: V čem je problém???

Antiseptik 69.?.?.?

Můj iránský přítel dosud neměl čas, ale dnes jsem to našel na Aljazeeře. Tak je to jedno. Dám to podrobněji i na forum ale jenom stručně zde:
Co teda Ahmadinejad skutečně řekl?
Farsi:
"Imam ghoft een rezhim-e ishghalgar-e qods bayad az safheh-ye ruzgar mahv shavad."
Anglický překlad:
"The Imam said this regime occupying Jerusalem must vanish from the page of time".

Český překlad anglického překladu:
"Iman řekl tento režim který okupuje Jerusalem musí zmizet ze stránek času."

Není to ani jeho původní řeč, pouze kvotoval Imama Khomeniho.
Celá řeč je i vidění v originále zde:
www.president.ir/farsi/ahmadinejad/speeches/1384/aban-84/840804sahyonizm.htm

125951

21.01.2007 15:22

Zavalí nás PET lahve?

RE: Bludy zelené obludy ...

Antiseptik 69.?.?.?

Nezapomeňte že japonci naprostou většinu těch výrobků ale vyvezli ven, takže problém s odpadem má někdo jiný, ne oni. Výrobek je budoucí odpad, tudíž tak jak to je bude mít největší problém vyspělý západní svět. Řešit se to bude asi tak, že to od západu levně koupí číňani, ovšem jenom to co se dá znovu využít na suroviny pro nové výrobky které nám zase za mnohem víc peněz vrátí. Zbytek si holt budeme muset už nechat. Materiál se bude pohybovat sem a tam a peníze ale potečou jen jedním směrem. Mají to holt lépe vymyšlený než my a naše slavná globální ekonomie. V řiti jsme globálně stejně. [oči v sloup]

126208

22.01.2007 23:35

Zavalí nás PET lahve?

RE: Je to cele

Antiseptik 69.?.?.?

Vracení lahví k novému naplnění nemá zdaleka tolik problémů jak vidíte. Transport je doslova zadarmo, odveze je ten samej náklaďák co pivo nebo mlíko přivezl a teď jede zpět prázdnej nebo s flaškama. Dokud se to vozí do stejného místa tak je to přece jedno zda jede plnej flašek nebo prázdnej.

126412

23.01.2007 12:09

Bush udělal z USA kolonii Izraele!!!

RE: blazinkove

Antiseptik 69.?.?.?

Nemá to s tím zda je někdo čech nebo ne nic co dělat. Patří pouze mezi většinu světové populace, která když zjistila, že samostatné myšlení nejen bolí ale také se za něj nic neplatí, tak ho vypnula. Nechá za sebemyslet jiné, "chytřejší" a tím je přece nutně chytřejší než ty blbečkové co ještě používají vlastní mozek na víc než jen jako rádio na přijímání chytrosti od těch "chytrých". Z toho ho může vyvést pouze trpké objevení pravdy, že ti chytří nemyslí pro něj a jeho blaho ale ale pro sebe a pro své.

126485

24.01.2007 03:59

O stromech a lidech

Není nad strom

Antiseptik 69.?.?.?

Roste si, vezme mu to pěkně dlouho, nějakejch pár desítek let pro něj nic neznamená, spoustu ptáků a veverek nechá klidně na sobě bydlet, celý kolonie brouků po něm lezou a pak příjde člověk, pán tvorstva a všechno je v hajzlu. Na takového pána bejt stromem bych se pěkně nakrkl.

126572

25.01.2007 01:32

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: nenene cemukoliv americkemu

Antiseptik 69.?.?.?

Kdepak, amici říkají we are safe you are sorry. My jsme v bezpěčí a vy litujete. Pan Bartošek velmi důkladně popsal zkušenosti jiných z US vojenskými základnami a co taková technologie obnáší, ať jí postaví kdokoliv. Kdyby to měli stavět třeba v čechách číňani, měl by na to stejný názor, oproti vám člověče, který by si nechal od nich snad i na hlavu nasrat, hlavně že je to americký hovno. [oči v sloup]

126682

25.01.2007 01:38

O stromech a lidech

RE: Není nad strom

Antiseptik 69.?.?.?

Ale stály, a taky byli pěkně naštvaný když je uřezali. Doháním tu strátu sázením stromů na 30 hektarech zplundrovanýho lesa. Co říkáte je naprostá demagogie, schopná obhájit doslova cokoliv. [oči v sloup]

126684

25.01.2007 12:38

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: Mám velikou radost

Antiseptik 69.?.?.?

(Já z vás, reach52, tedy Velikou radost nemám. Editorka )

My taky ne. [chechtot]

126734

28.01.2007 18:41

„Nemohu snést neustále vpády vojáků do svého domu“

RE: Pakliže

Antiseptik 69.?.?.?

Musíte si prostě uvědomit, že vše co neodpovídá tomu, co říká vláda a noviny v USA, nutně musí tedy být sfalšované, jak jinak? Něco mi to připomíná, aha už to mám, padlou komunistickou vládu. A to nám do nich stále nadávají, a sami se tak chovají. [chechtot]

127203

28.01.2007 18:56

Co nám politici \"zapomněli\" říct?

RE: A vida, ona bude českému právu podléhat...

Antiseptik 69.?.?.?

No já bejt kamarádem Zarkávího a zeptat se mě američani, zda na této fotce je Zarkávi, a já tam vidím Frantu, kterej leze amíkům stejně do zadku, tak řeknu že je to von! Bože tak CIA se ptá kámošů teroristů kdo je jako kdo? Není divu že nevědí vlastně vůbec nic. Kdo se fakty nenechá zmást není Zvědavec, ale skalní věřící a důvěřující občané, co si myslí že autorita ne nejen neomylná ale i vševědoucí. Fakta, že jim to jaksi nevychází, je přece nemůžou vyvést z miry a víry. [chechtot]

127208

28.01.2007 20:11

„Nemohu snést neustále vpády vojáků do svého domu“

RE: Pakliže

Antiseptik 69.?.?.?

No očekával jsem že se snad dozvím, že žádný bombardování v Lebanonu vůbec nebylo a místo toho vidím že fotky byli občas vylepšeny, buď přidanými detajly a nebo v photošopu. Též asi byli některé publikovány vícekrát jako separátní eventy. To je teda faleš, za to by se snad mělo rovnou střílet? Vždyť to nic na podstatě nemnění, bomby tam skutečně padaly, mrtvoly díky jim byly, a jestli někdo přidal více kouře do obrázku (možná že díky bombardování se fotograf nedostal na místo včas a už to tak nekouřilo) tak se z toho nepo..... Zklamali jste mě souzi kapitálisti, hrabete se v malichernostech a ospravedlňujete tím vlastní vraždění. Pak kdo rozšiřuje konspirační teórie. [oči v sloup]

127215

28.01.2007 20:28

Jde o hodně

RE: O daleko důležitějších otázkách,

Antiseptik 69.?.?.?

Arkáne klameš tělem,
¨podle mne se dá spíš vystoupit z Nata nebo z EU než se zbavit US základny. Ukaž mi jednu zem odkud někdy dobrovlně odešli, jsou jako vši, jak se tě jednou chytnou už se jich těžko zbavíš.

127218

30.01.2007 12:48

Demonstrace Ne základnám

RE: Take se chci pripojit s uznanim

Antiseptik 69.?.?.?

Otázka je kdo je tady předposranej, zda lidi co se obtěžujou jít a veřejně vyjádřit svůj názor a nebo ti co se držej za sukně mocnejch a opakují co vědí že mají říkat, doufaje že se jim to vyplatí. Další chyba je se domnívat že když je někde demonstrace, tak ti co nepřišli automaticky mají opačný názor a souhlasí s činem proti kterému se demonstruje. Naprostá většina lidí, a to všude na světě, si nemyslí vůbec nic, buď je to nebaví, protože je to namáhavý, nebo jsou takový pesimisti, že nač demostrovat, základna nakonec bude stejně a co teda z toho, nebo je bolí noha. Kdyby se počítali, a asi by to tak mělo být jenom lidi co se osobně vyjádří, tedy kolik přišlo demonstrovat proti základně, oproti těm co demostrovali pro základnu, ukázala by se pravda. I USA jsou bezpečně demostrace proti válce mnohem větší než pro ní. Nepočítejte mezi sebe mlčící dav, ten si myslí své a nebo vůbec nic.

127370

03.02.2007 18:22

Pozor na falešné proroky - z obou stran

RE: no ja by som ich neprecenoval

Antiseptik 65.?.?.?

Specielně válka proti terorismu je cílem, ne prostředkem k něčemu. Mluví proto mnoho věcí. Za prvé se nedá vyhrát, tudíž je nekonečná, za druhé to není konvenční válka kterou je možno prohrát tak, že je vlastní zem okupována, to se stát nemůže. Válka proti teroru nejde ani prohrát ani vyhrát, pouze vézt nekonečně dlouho. Jelikož se odehrává někde jinde než sedí ti co si na ní mastí kapsy, nehrozí jim vůbec žádné nebezpečí, mimo to, že to přestane domácí bavit a nafackujou jim místo aby posílali někam jinam chcípnout syny a dcery, ale to je ještě daleko. V nejhorším se vždy dá jaksi vyšumět do stracena, jako válka proti drogám, negramotnosti nebo chudobě. Nikdo si ani nevzpomene. Super bezva byznys.

127678

04.02.2007 00:16

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Chtel bych upozornit

Antiseptik 69.?.?.?

Bodejť by jim nešlo, přisluhovači dojdou většinou k horšímu konci než ti kterým přisluhují. Ti už si nějakou tu vejmluvu najdou. Jako se mohl každej němec vymlouvat že musel, tak si to každej kolaborant odnesl za něj.

127715

04.02.2007 20:37

Kybernetoví vojáci pro Izrael

RE: Arabaci

Antiseptik 65.?.?.?

Pokud se civilizace měří podle toho, jak se chová ke svým nejslabším, tak ta naše poslední dobou poněkud degeneruje. Svět se pomalu ale jistě plíží do neo-feudalismu, je to jedno jestli je to nějakej šejk nebo fotbalista nebo herec či CEO. Skoro bych řekl že hezballah asi dělá víc pro civilizaci než kdokoliv jiný. Zákon džungle je opakem civilizace!

127775

07.02.2007 01:00

Kterak ministryně na argumenty zapomněla...

RE: Odpovědnost

Antiseptik 69.?.?.?

No ale předem se doslova pos..t před supervelmocí? Jsme přece demokracie a v EU ne? Nevím jaký peklo by mohla ta supervelmoc zrovna dneska po odmítnutí páchat. [oči v sloup]

128012

07.02.2007 12:39

Příběhy z pražské MHD

RE: trocha tolerance

Antiseptik 69.?.?.?

Že nesahahujete často do diskuse je asi škoda. Naprosto v Vámi souhlasím. [cool]

128056

09.02.2007 00:48

Írán: válka se blíží

RE: Nespěchejte

Antiseptik 69.?.?.?

Z američanů úplné trotly dělají pouze oni sami. Bombardování, ač velice populární, protože velmi nákladné a tedy z vysokým ziskem pro výrobce, může sice rozmlátit zem na sračky ale nemůže nijak válku skončit. Dokavaď tam nestrčí nohu voják a nikdo po něm už nebude střílet, tak konec prostě není. Je to vidět zcela jasně jak v Afganistánu tak v Iráku. Ztráty budou, o tom nemám pochyb, samo že předem se o nich ještě v Pentagonu pochybuje, ale budou a velké. Že tam vlezou, o tom taky nepochybuju, neboť jim fakticky nic jiného nezbývá. Pro USA je nutný vyhrát válku, aby se dostali z průseru a získali zase prestiž a tak doufají (asi marně), že třeba tu další snad vyhrajou. Tu v Iráku už prohráli, na tu se holt bude moct zapomenout, když se odvede pozornost jinam. Bejt texasanem s názorama jednoho zde též dopisujícího, tak bych raději nikam moc ven nejezdil, nejlíp sedět u bazénu a kecat. Dcerky ovšem můžou ještě skončit v US army, diplom nediplom, když bude nejhůř. A když je nejhůř, tak ta životnost nasazených vojclů se pomalu blíží k nule.

128239

09.02.2007 12:14

Hysterie v Herzliji

No to jsou mi zvěsti, co se jeden od izraelců nedozví

Antiseptik 69.?.?.?

a já naifka jsem si doteďka myslel že největší hrozba je devastace planety a oteplování. A zatím to je Irán. Taky jsem nevěděl že se dá nukleární válce zabraňovat nukleárním útokem. Hergot to je jako prošoustat se k cudnosti, když už né přímo k panenství.

128279

10.02.2007 13:56

Pozor na firmu Acer – dokončení

RE: suhlasim..

Antiseptik 69.?.?.?

Dneska si nevyberete. Ať koupíte co koupíte, někdo vás oloupí a potom nebude s problémem chtít cokoliv dělat. Vymáhal jsem od Toshiby peníze za TV co prostě za devět měsíců zhasla a trvalo to půl roku. Napřed že ji spraví, po čtyřech měsících čekání na opravu prohlásili že to vlastně nejde spravit, že mi vrátí peníze. Kdybych nevolal Toshibě o ty prachy každejch 14 dní, čekal bych asi dodnes. Po třetím zavolání se jako zázrakem objevil v poště šek. Hrajou na to, že to nejmíň polovina lidí vzdá. A to je Kanada!

128381

10.02.2007 14:01

Zrada české inteligence

RE: Zdaleka nejlepsi clanek

Antiseptik 69.?.?.?

A čí historie holubičí je? Lidi jsou všude stejný, nejsme ani horší ani lepší než jiní. Každej národ sám sebe ale vidí lépe než ty ostatní, což je sebeklam ale důležitej. Kdyby se viděli obráceně, teda jako nejhorší svoloč, nevylezli by z hospody.

128382

11.02.2007 03:10

Radarové otazníky

RE: První příspěvek

Antiseptik 69.?.?.?

[velký smích] Přítel z Texasu asi nemá čas, kope nový protiatomový kryt hned vedle bazénu. [chechtot]

128431

11.02.2007 16:31

Radarové otazníky

RE: logika či emoce?

Antiseptik 69.?.?.?

[cool] perfektní posudek [cool] Kde si mohu předobjednat příručku Goeblesem snadno a rychle? [velký smích]

128472

13.02.2007 11:58

Šest lží o Íránu, kterým byste neměli věřit

RE: Svobodny Iran

Antiseptik 69.?.?.?

To je přesně vystihnutá podstata demokracie. Jediný rozdíl proti diktatůře je, že vás nechají kecat co chcete, není vám ti sice nic platný, ale smí se to. Nikoho tím nepřesvědčíte, protože proti svobodným názorům stojí celý systém a tisk. No kdyby i náhodou se někomu podařilo rozvířit příliš klidné vody, však se na něm něco najde, podle Iráku je vidět, že pravda to být nemusí, hlavně když se to najde. Jak píšete, patříme do pracovního tábora, když už ne rovnou na šibenici a ještě máme tu drzost nedostatečně oceňovat tu bezmeznou blahovůli, že nás nechají alespoň zbytečně kecat, i když by nás raději viděli studený nebo někde v Quantánamu. [smích] Není to sice demokracie, neb většina nevládne, ale pouze se to za ní vydává. Staří řekové se musejí v hrobech obracet.

128653

13.02.2007 12:03

Mezi dvěma mlýnskými kameny

RE: Co porad mate s tim referendem

Antiseptik 69.?.?.?

To by byla pravda, pokud by při volbách ty strany dali jasně najevo, že když je zvolíte tak základna tam bude nebo nebude. Nepamatuju si že by US radar měj někdo ve volebním programu. Jenom vy a politici si myslí, že zvolením jaksi získali právo si dělat co chtějí, bez ohledu na to co slibovali. Voliči to vidí jinak.

128654

16.02.2007 01:30

Kávová sedlina nebo křišťálová koule?

Kocourkov je proti dnešnímu světu

Antiseptik 69.?.?.?

naprosto ještě rozumná vesnice. Reagovala sice špatně ale na skutečné jevy, dnes se reaguje nejen špatně ale ke všemu na bludy. I zde v Kanadě se nechal ředitel CSIS (naší slavný tajný služby, něco mezi Kezstone Cops a FBI, ale zdaleka ne tak srandovní) že prý je zde pravděpodobnost že Alkájda vbrzku vybouchne naše olejová střediska. Už vidím Usámu jak se štrapicíruje přes Saskatchevan, bude must sám (neb cestu přes Saskačevan by jen tak nějakej terorista nevydržel a nudou by se vybouchl už tam) až to Alberty a tam, kde je vždy jen jedna silnice z místa na místo a každej vypadá stejně, jako redneck albertan, se připlíží nepozorován až k ropě a bum, olejovej písek bude v čudu. Holt te dneska terorismus pro policajty bezva zdůvodnění proč potřebují více a lepší auta, zbraně, elektroniku, koblížky, lepší kafe a víc peněz. [oči v sloup]

128888

17.02.2007 16:13

O jednom protestním emailu

RE: Protestni dopisy

Antiseptik 69.?.?.?

Kdo by se rozčiloval, ale asi žijete na jiné planetě. Ta malá zemička co potřebuje ochranu smlouvama? Myslíte tím jako Mnichov, Jaltu nebo co? Malý zemičky, co jsou relativně bezpečný jsou právě naopak ty, co se do ničeho takového nepletou, válkám a smlouvám se vyhýbají jak čert kříži, viz Švícarsko, Švédsko a pod. Alespoň na planetě na který žiju já to tak je, na planetě zvané Texas je to jinak?

129076

17.02.2007 22:58

Radar jako radar?

RE: Udajně

Antiseptik 69.?.?.?

Naprostý souhlas. Země netající se se záměrem "full spectrum dominance" celýho světa mě dost nahání husí kůži. Kdokoliv si myslí, že jeho způsob je natolik super a že se teda musí nastolit naprosto všude, a přitom seká dluhy kudy chodí a ječí hrůzou že by mohl někdo mít za deset let jednu atomovku, že rus prodal proti letadlové zbraně Iránu (bože proti letadlové zbraně jsou definicí obraného systému, těžko s tím někoho napadnout) a kdo s náma nesouhlasí, tak je nepřátelský bojovník a patří do basy a tomu říkají project do nového Amerického století? Kdysi jsem nebýval protiamericky zaměřenej ale dneska k tomu má snad každej rozumnej člověk důvod. A to ještě jejich skalní zastánci straší že už je celej svět podmaněnej islámem, bože ne islámem ale hamburgery a konzumem je svět podmaněnej! Poprvé použiji tento smajlík. [bliji]

129112

17.02.2007 23:25

Svět by mohl zastavit Bushovy zločiny výprodejem dolaru

RE: radioaktivní uran???

Antiseptik 69.?.?.?

Ale vždyť to může být docela jedno proč na něco umřem ne? Zda je to jedovatý nebo radioaktivní. Bych to shrnul že radioaktivita je jedovatá? [smích]

129114

18.02.2007 02:59

Írán: válka se blíží

RE: hmm..tak toto je uz moc..

Antiseptik 69.?.?.?

To předpokládá že v Americe za jeden dolar koupí vláda ekvivalent ve zbraních jako v Rusku. To ale není pravda a nikdy nebyla, kdyby byla, tak rusové dodnes lítají v dvouplošníkách. Být Amerikou tak bych si dělat starosti už teď, to co stojí USA dolar stojí Rusko z bídou pět centů. Bohužel pro Ameriku rusové nedosáhli takového propojení průmyslu a vojenství v slavný Průmyslový vojenský komplex vícecenosti (opak méněcenosti), kdy stojí kladívko na opravu F16 900 dolarů. [smích]

129134

18.02.2007 03:05

Írán: válka se blíží

RE: Nespěchejte

Antiseptik 69.?.?.?

A kde jinde? Přece doma si nebudou házet půl-tunové bomby, kasetové pumy ani střílet tomahawkama. Vždyť i když je US army venku, tak postřílí dost spojenců a vlastních, to by to vypadalo někde v Cincinati, kdyby se tam měli bránit, udělali by víc škody než nepřítel. Proto raději v Iráku, Iránu, Bosně, Panamě, Haiti, kdekoliv raději než doma.[vyplazený jazyk]

129136

20.02.2007 12:30

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Od konce WW2 Američané bombardovali 21 zemí, dokonceni 2.

Antiseptik 69.?.?.?

Dá se dneska vůbec pochybovat o tom, že politika US je v podstatě válečná, zaměřená na ovládnutí světa? Rovněž historie ukazuje, že pro malé státy je ekvivalentně nebezpečné se nechat US ochraňovat nebo se jim postavit propagováním proti-amerického postoje. Žádná s těchto popisovaných zemí nenapadla USA, pro napadení stačí jen neposlouchat na slovo. Nenávidění (a oprávněně nenávidění) komunisti na to měli perfektní výraz, imperialistický agresor. A agresorem zůstane, dokud nedostane pořádně po papuli, aby to dlouho bolelo, stejně jako dostal Napoleón a Hitler. Časy se mění a lumpárna zůstává stejná jen pod jiným praporem.

129256

25.02.2007 19:56

Jak zlomit vaz Paroubkovi II

RE: a ještě špatnější volba jít volit

Antiseptik 69.?.?.?

Sám nevolím už dlouho a to v Kanadě. Dokavaď, a to se asi nestane nebude kandidát hodný volby, budu se tomu vyhýbat. Mám pocit, že by bylo lepší každý čtyři roky zcela náhodně vybrat občany do vlády pomocí losu. Alespoň by se předešlo domluvám a korupci. Horší službu, než ti dnes řádně zvolení, by ti losem vytáhnutí politici na pár let asi udělat nemohli. NEVOLIT!

129495

25.02.2007 20:17

Jednotná perspektiva 2010, část II.

RE: Úvaha k článku.

Antiseptik 69.?.?.?

Je zcela jasné, že by Čína dokázala potopit americkou ekonomiku. Ovšem za velkou cenu. Proto se jim do toho nechce, mimo to by se jim tím rozplynul nejlepší trh. Celý svět je dnes v situaci, kdy by se mělo něco dělat, protože to takhle dál nejde, ale jelikož jsme to odkládali příliš dlouho, tak by to moc bolelo. Místo toho kolektivně dále odkládáme řešení a tím způsobujeme nárůst budoucí bolesti. Plán jaký má na řešení Amerika není nikomu k ničemu, jen jim samotným. Je to zoufalý pokus se vyhnout řešení podmaněním světa a řešením dluhů a nedostatků prostou krádeží. Není divu, že Amerika má takový plán, jejich situace je totiž nejhorší. Kdyby došlo k celosvětovému řešení problémů, je to právě Amerika, kdo by si to odnesla nejvíc, neboť je nejméně schopná se sama o sebe postarat, obejít se bez transportu založeným na oleji, živit se a zásobovat lokálně. Kanada na tom není o nic líp, vlastně mnohem hůř, díky vdálenostem a zimě, to co by v evropské nebo asijské zemi bylo těžkou, ale ještě přežitelnou potíží, se změnou způsobu jak se vše dělá, je zde zcela smrtelným nebezpečím. Rozdíl mezi problémem Kanady a Ameriky je v tom, že v Kanadě to přežít nejde a v Americe by to sice šlo, ale oni se odmítají nechat připravit o bazény, dovozové produkty a hlavně pocit že jsou nej nej nej na světě, prostě se jim nechce.

129496

25.02.2007 22:10

Jednotná perspektiva 2010, část II.

RE: Co se týče krachu dolaru ...

Antiseptik 69.?.?.?

Čina sice by měla najednou milióny nezaměstnaných, ale tu rýži, co jim dávala, by stále pro ně měla. V Americe by ale najedou byly prázdný krámy a to by se občanům moc nelíbilo. Pokud vím, tak dolar vždy platil, jestli v roce 29 za něj nedali zlato, tak přesto stále platil jako dolar. Nepamatuju se na americkou měnovou reformu. Tentokrát by to bylo trošku jinak, dolar by nikdo nevzal, alespoň ne v cizině, snad někde v Kentucky za pár brambor, i když by raději něco jiného, třeba materiál. Rychle by s tou bezkonkurenční vojenskou technikou bylo vojínům hladno a zima. Válka není jenom mašinérie, válka stojí prachy a když vaše už neplatí, tak musíte z kola ven. Mašinérie žere taky olej, s pádem podložení oleje dolarem, pro američany najednou nedosažitelný artikl.

129499

26.02.2007 12:11

Vojenská Radarová stanice Gabala, Ázerbájdžán

RE: Neznalost

Antiseptik 69.?.?.?

Škoda že všichni nemyslí tak jako vy Alexo, nebylo by v Čechách velkých problémů i já bych se tam asi vrátil. To co se nám snaží vnutit je přeceňovat kvalitu a zásluhy jiných, hlavně nevidět jejich vady a souběžně podceňovat a zesměšňovat sebe. [cool]

129532

27.02.2007 01:10

Genocida v Srebrenici

No tak to teda nevím co je pravda

Antiseptik 69.?.?.?

neboť kanadský tisk, CBC i Google.ca tvrdí naopak, že Srbsko nebylo odsouzeno, čímž ovšem jaksi Miloševič jim umřel zcela blbě ve vězení. Dneska už ale jeden neví kde ta pravda je.

129572

27.02.2007 01:27

Jednotná perspektiva 2010, část III.

RE: Su-33 - námořní verze Su-32/34

Antiseptik 69.?.?.?

Česká Republika udělala blbost, že se nesnažila být zcela nezávislá. Taková malinká zemička je stejně jako pomocník kterémukoliv kolosu k ničemu a mohla alespoň v klidu sedět mezi nima a obchodovat s nima všema, občas se nechat podmazávat, že by jako možná jo, a pak rychle zase že ne. [smích]

129575

27.02.2007 12:50

Zvířecí holocaust

RE: Holocaust? Opravdu?

Antiseptik 69.?.?.?

A vy víte jistě jak funguje svět a co je smyslem života naprosto přesně? Nebo si za vlastní utrpení taky můžete sám, jsa nic nechápající smetí?

129607

27.02.2007 12:55

Zvířecí holocaust

Dokavaď se nebudeme chovat ke zvířatům lidsky,

Antiseptik 69.?.?.?

budeme se chovat sami k sobě jako zvířata.

129608

01.03.2007 00:36

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

Je to skutečně těžký úkol na několik generací

Antiseptik 65.?.?.?

aby se demokracie vybabrala ze svého zkorumpovaného stavu. Chtělo by to, jak sama říkáte, vychovat lidi postupně k zodpovědnosti, a jediný způsob je jim tu zodpovědnost za sebě sama a za svoje bězprostřední okolí dát. Takže souhlasím, že moc by se měla rozdrobit na malinké ůseky ve kterých ten místně zvolený Jarda nebo Marie má vlastně poslední slovo pokud jde o lokální záležitosti. Též je potřeba přestat s politikou a být pouze lidmy, bez nějakých politických stran. Být zvolen za zástupce obce by měla být čest a ne dobrý bidlo, já bych za to ani neplatil. Ovšem ten zástupce musí mít moc věci měnit, kterou mu můžou vzít jenom místní voliči, když se jim to nebude líbit, nikoliv někdo s vrchu, tomu do toho nic není, neb se to týká lokality a ne celostátních zájmů. Tito zástupci lokalit by pak mezi sebou, a nebo z kohokoliv by vybrali zástupce za celý kraj, jehož úkol by byl zkoordinovat všechny lokality v kraji aby nešlapali do zelí a naopak kooperovali k všeobecnému zisku. Ti by byli sice placení, ale pouze tolik kolik bere průměrný občan kraje. Pokud chtějí víc, musí se postarat aby každý měl víc. A tak dál až po prezidenta, systém kdy skutečně moc postupuje zespodu nahoru a ne naopak. Tak nějak to vidím, jistě utopicky, ale tak jak to je to není stejně na nic, tak proč nezkusit něco jinýho? [cool]

129703

02.03.2007 12:13

„Americký útok je základem naší existence“

RE: Už je načase

Antiseptik 69.?.?.?

A nebo třeba naopak, možná že strach z další války zmobilizuje američany, kteří už mají těch blbostí dost a vrátí se mezi lidskou společnost. Jen pár kulek pro Buše, Cheyneho, Riceovou, Wolfowitze....asi stejná šance.

129800

03.03.2007 14:47

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

Ach jo, to je debata že by jeden koukal

Antiseptik 69.?.?.?

Čtu si tu vesele a jde mi hlava kolem kolik času se stráví debatou zda je režim v Rusku dobrý či špatný, zda je Venezuela průšvih nebo zářný příklad. Pravda je, že ani jedno ani druhé, všechny režimy postavené proti expanzi USA mají pro jisté lidi (mě v to počítaje) kladný vlastnosti. To ovšem neznamená že jsou lepší, jsou jenom takový jaký v daný době být musí, díky tlaku na ně zvenku, právě USA.

Lidi a státy by se měli starat o sebe, o svůj režim, bez ohledu na to co kde dělá někdo jinej, v případě ohrožení nebo nátlaku, se spojit z kýmkoliv kdo mu pomůže, ovšem jenom odsaď podsaď. Bohužel nám světová situace nabízí pouze absolutní sounáležitosti, a ty jsou vždy větším zlem než pomocí. Každý stát by si měl dělat co chce, obchodovat s kým chce, ale nikoliv jako součást nějakého bloku se společným zájmem (neb ten zájem není společný ale pouze v zájmu nejsilnějšího partnera) a nikdo by se neměl nikomu do ničeho montovat.

Jak to chodí ve Venezuele nevím, líbí se mi jejich odpor se nechat okrádat americkými společnostmi a zbytek je jejich věc, já jim tam nebudu chodit říkat co mají nebo nemají dělat a oni mě taky ne. Co je v ČR je zase naše věc, jediný jak můžeme ovlivnit běh světa je dobrým příkladem, ten je ovšem dnes v nedohlednu, protože ČR se stala obětí nastolování režimu podle vzoru zvenku a to nikdy nefunguje. Je to furt dokola, až mě jde z toho hlava kolem. V každém systému jsou elementy které jsou dobré, a elementy vyloženě špatné. Každý stát by si měl sám přijít na to co pro něj funguje, bez tlaku velkých bratrů kterým to už nefunguje a snaží se sami zachránit okrádáním slabších. Rozdíl, proč mám raději Venezuelu než USA, je v tom že Venezuela mi nic nevnucuje, ani se neholedbá že ví jak to mám udělat, sama tápe, jako každý (a ta Amerika tápe ze všech nejvíc) a na rozdíl od jiných se nesnaží vlastní tápání v zahraničí prodat jako universální řešení celosvětových problémů. A od pádu SSSR to nedělá ani Rusko, stará se o sebe, zuby nehty se brání falešnému vlivu zvenku, někdy líp někdy hůř a tak to má být.

Podle mne i EU je pitomost a neštěstí, Americe se postavit stejně nemůže a tak jenom vznikl další kolos a systém buzerující pěstitele okurek zda mají správný, EU schválený tvar. Lidi jsou sice chytrý, ale ne dost na to, aby vládli světu, když nezvládnou ani vesnici bez problémů. Jsou příliš vychytralí a je bezpečnější když se zdržují v menších skupinách. Nadělají menší škody.

129901

03.03.2007 20:29

Jak lže Lucie Beranová

RE: Problém vidím v tom,

Antiseptik 69.?.?.?

"Domnívám se, že legalizace tvrdých metod výslechu by přinesla daleko větší míru kontroly a snížila by i riziko případných přehmatů."

To nevím jak by snížila riziko přehmatů, ale můžete nám to třeba demostrovat tím, že se přihlásíte dobrovolně do Quantánama a oni už z Vás vytlučou všechny teroristy a nám bude všem bezpečněji. Přehmat může totiž být už v tom, že se zatkne zcela neviný, jak se děje často a mlácením jeho se nakonec dosáhne jenom toho, že stát zaplatí odškodné zavřenému. Moc dobrá metóda to teda není. Co takhle přestat tlačit lidi až ke zdi, kdy už jim nic jiného než bomby nepomůžou?

129928

03.03.2007 20:41

Jak lže Lucie Beranová

RE: To nechápu

Antiseptik 69.?.?.?

Kubyku, rozkazy Bushovy amdinistrativy známe podle toho co jejich armáda a tajná služba po světě dělá. Vlítla se šok a awe do Iráku na základě vymyšlených důvodů, a to ví dnes už každý děcko. Jestli je někdo tady fanaticky posedlej, tak jste to spíš Vy s Vaší bezmeznou láskou a vírou v Buše. A odpusťe si tu hloupou, vzteklou a naprosto nepravdivou propagandu, to se hodí spíš na Vás, a vynechte komunisty, v tomhle jsou zcela nevině, nemáme s nima nic společnýho. Na rozdíl od Vás, my jsme většinou došly k vlastním názorům postupně, neradi, hledáním pravdy k vysvětlení událostí a ne z hlavní stránky novin.

129930

03.03.2007 22:26

Jak lže Lucie Beranová

RE: To nechápu

Antiseptik 69.?.?.?

Tím neradi myslím zcela logicky, že to nebylo úmyslný. Nikdo se ráno nevzbudil a nerozhodl ode dneška nenávidět Ameriku. Spíš naopak, z realizací, že ani Americe není radno věřit nic se nám kolektivně zhroutila představa, že je vůbec něco na této planetě co se týče lidí, čemu se dá věřit a v co doufat. Vám je to samo šumafuk, neb realita nemá na vaše myšlení pražádný vliv. Těmy my jsem myslel dopisovatele Zvědavce s podobnými názory, které ani osobně neznám. Nedělejte z toho ptákovinu. Já mám rád pravdu a nerad když mě někdo balamutí, asi jsem na balamucení alergickej už od těch komunistů. BTW kolik z těch vašich padesáti koaličních vojsk tam v tom Iráku ještě je? UN souhlasilo z resolucí právě na podkladě vymyšlených důkazů, tím to neobhájíte. Když si u pojišťovny vylžete náhradu za neexistující škody, neobhájíte to až se na to přijde tím, že s tím pojišťovna přeci souhlasila. [oči v sloup]

129941

04.03.2007 01:50

Jak lže Lucie Beranová

RE: To nechápu

Antiseptik 69.?.?.?

Proč si co myslím vím nejlíp sám, netřeba mě podezírat z trendnosti, ani jsem netušil že je to tak populární, proč asi? Že by lidi mysleli místo aby čuměli na TV?

"Hromadne hroby civilistu odkryte po invazi, nalezy stop po ZNH a predevsim temer dva miliony nevinnych mrtvych, ktere za sebou zanechal Sadamuv rezim, jsou dukazy bohuzel az prilis konkretni, nikoliv vymyslene. Vasi propagandou naopak vy neobhajite zlociny Sadamova rezimu."

Proč takovou věc jste sakra neřekl u Sadámova soudu? Nemuseli by ho voběsit za 140 povstalců. Argumentujete sice hezky ale vona byla válka před tím Irán-Irák, desert storm potom a tak těch hrobů tam bude asi hodně. Zajímalo by mě jak se pozná neviná mrtvola od viné.
A teď jich tam dost přibilo od té doby co tam šíříte mír a demokrácii. To si tedy pomohli.

129952

04.03.2007 19:18

Evropský stát, ano či ne?

RE: Hmm

Antiseptik 69.?.?.?

Mám stejné obavy jako Vy, že centrální moc bude koncem lidstkosti a přebujelým byrokratickým nesmyslem. Když už těď přišli na směrnice ohledně ohnutosti banánu, bojím se pomyslet k čemu až dojdou, když budou mít skutečnou moc v ruce.

129981

05.03.2007 00:22

Demonstrace ANO základnám

No to doufám, že

Antiseptik 69.?.?.?

tam budou jenom samí pořadatelé, že nikdo neprijde.

130025

07.03.2007 02:18

Zločinecká organizace jménem Justice

RE: A ja myslel, ze tehle clovek

Antiseptik 69.?.?.?

Mě jeden známý právník při rozhovoru o nějakých legálních problémech zcela vážně pověděl: "Jestli jseš v situaci, kdy potřebuješ právníka, tak to už seš v průseru. Snaž se takovým průserům příště vyhýbat, protože nejhorší průser co tě může potkat je právě právník." [chechtot]

130273

12.03.2007 00:14

Negroponte jako cestovní ředitel

Marná snaha

Antiseptik 69.?.?.?

Mlýnské kameny nevyhnutelných následků politiky USA vůdči Jižní Americe za posledních sto let nelze zastavit několika milióny a hezkými řečičkami. Já být zodpovědný za organizování Bušových zahraničních cest, bych mu řekl:" škoda času, slov a peněz Jirko, to co jste tam vyvedli do teďka jen tak nevokecáš, lepší sedět doma a nedělat si zahraniční ostudu. Co takhle třeba do Česka? Tam tě ještě alespoň nějací dosud milujou." Chavez je pouze důsledek americké politiky, bez ní by nikdy nebyl prezidentem. Díky USA bude možná ještě vůdce celé Jižní Ameriky.

130590

13.03.2007 00:30

Negroponte jako cestovní ředitel

RE: socani

Antiseptik 69.?.?.?

Hlavně Amerika hospodařila v jižní americe po mnoho desetiletí. Pan Čížek jaksi nechce vidět, že asi dost špatně, když je otamtud vyhánějí. Jo hospodařili sice pro sebe dobře, ale zruinovali všechny, až na pár přisluhovačů, a není se čemu divit, že tam chtějí teď zkusit něco jiného. Pravzláštní je, nařknout začínající systém z toho, že to přivedou na mizinu, když na mizině už dávno jsou díky předešlému. Přenášení viny za minulost do budoucnosti?

130657

13.03.2007 00:34

Negroponte jako cestovní ředitel

RE: Marná snaha

Antiseptik 69.?.?.?

Osum? To je o sedum víc než bych si přál. Jednoho bych asi ještě snesl. Ale i zde na Zvědavci je jich víc než jeden.

130658

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 746 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

European Green Deal15.01.22 16:42 Evropská unie 1

USA hrozí silnou reakcí na rozmístění ruských sil v Latinské Americe!14.01.22 09:51 USA 4

České maso zmizí a budete kupovat jen dražší dovážené. Růst cen o stovky procent?13.01.22 09:53 Česká republika 16

NATO upírá Rusku právo veta při vstupu Ukrajiny do aliance!12.01.22 21:06 Neurčeno 11

Ivermectin "funguje ve všech fázích" COVIDu podle uniklých vojenských dokumentů americké armády12.01.22 09:11 USA 5

Vystoupili na demonstraci s vlastním názorem. Policisty čeká kárné řízení11.01.22 19:12 Česká republika 2

Fialova vláda navrhuje pokuty až 3 miliony korun!11.01.22 15:53 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,40 Kč
Euro
24,28 Kč
Libra
29,16 Kč
Kanadský dolar
17,11 Kč
Australský dolar
15,46 Kč
Švýcarský frank
23,37 Kč
100 japonských jenů
18,73 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,83 Kč
Ukrajinská hřivna
0,75 Kč
100 rublů
28,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 379,68 Kč
1 unce stříbra
515,89 Kč
Bitcoin
896 762,79 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2022 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 71 925 885