Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Nori Kazu

Nalezeno 116 příspěveků, 3 různé IP adresy

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.12.2005 13:46

Kniha, o které byste měli vědět

RE: Kniha, o které byste měli vědět

Nori Kazu 212.?.?.?

Ať je podíl černochů v populaci USA jakýkoliv (je to mimochodem asi 14% ne pouze 8%), faktem je, že jsou, pokud jde o veřejné fondy, čistými příjemci!!! Nazvete je parazity? To už nechám na vás.

30486

11.08.2005 13:16

Příběh Omana

Úpadek Západu

Nori Kazu 213.?.?.?

Už to tu někdo psal, degenerace Západu se stále prohlubuje. Je krásné bezstarostně naslouchat zprávám, jak jsme úspěšní, bohatí a jedineční. Je obrovským nebezpečím a zároveň holým faktem, že lidé rádi věří a chtějí věřit tomu, co zní hezky. Ale čím později pohlédneme drsné realitě do tváře, tím lépe. Nakonec se tomu stejně nevyhneme. Už dnes to bude pro mnohé kruté probuzení.

65576

18.08.2005 12:16

Show v Gaze začala dle očekávání

Co říkám na vysídlení osadníků z pásma Gazy?

Nori Kazu 213.?.?.?

Myslím, že to stažení má plusy i mínusy. Plusem asi bude vyšší bezpečnost, kterou bude moci Izrael zaručit osadníkům uvnitř svých hranic a v dlouhodobější perspektivě i nižší náklady s tím spojené. Pokud dnes byli osadníci ohrožovaní a draze chráněni, po předání všech nástrojů do rukou Palestinců by to bylo ještě horší. Navíc by byli při jakémkoliv politickém vyjednávání bráni za rukojmí. Už slyším ty nářky Palestinských vůdců jak v dané situaci nebudou schopni zaručit osadníkům bezpečnost. Zpochybnit se dá přínos této akce coby smířlivého gesta, které by mohlo mít pozitivní ohlas ve světě. Na to také nevěřím. Nevýhod je neméně. Když se mohli stáhnout odtamtud, řekne si (a říká si den co den a nejen sám pro sebe) nejeden Arab, proč by se to nemohlo stát dobrým zvykem a časem vlastně samozřejmostí, že z kteréhokoliv konfliktního místa mimo vlastní území bude naprosto běžné vyhánění Izraelců, přičemž výlohy s tím spojené ponese Izrael. ///Nemám nic proti deportacím kohokoliv odkudkoliv v případě, že tak domácí rozhodnou. Tuto metodu bych osobně začal bez prodlení aplikovat na "evropské" muslimy bez náležitého občanství. Líbí se ti v Německu Turku? To jsem rád [smích] Nemáš (ještě) německé občanství? Pokud máš práci, tu máš vízum na dobu omezenou! Nemáš? Táhni! Ale ani já bych takové lidi nijak neponižoval a neokrádal, jejich majetek bych jim po dražbě přibalil do ranečku a i s přihozenou dotací, aby bylo učiněno dobrým mravům zadost - komu jinému než muslimovi na odchodu bych měl humanitárně přispět - bych ho bezpečně doprovodil na najbližší loď či vlak domů. Ne, na repatriaci nevidím nic špatného. Ale dělat to na náklady muslimských zemí a vydávat to za normu by mě určitě nenapadlo./// Za největší dva mínusy pak považuji zaprvé to, že muslimové jednání mimo pozice síly považují ne za laskavost, ale slabost, což je vnitřně velice posílí. A za druhé, je to více méně obětování těch (alespoň oni to tak určitě budou částečně pociťovat), o kterých vláda tvrdí, že právě na nich jí nejvíc záleží. Ryze loajální občané, kteří ve svůj stát věří, jsou ochotni za něj bojovat. Pracovití, obětaví ... prostě ti, co chtějí dávat a ne brát, ti co chtějí něco budovat, ne ničit. Jen doufám, že si vláda dobře spočítala, co nebo koho za co vyměňuje.

66691

19.08.2005 16:32

Comeback Vladimíra Železného?

Železný nás nestál žádných 10.000.000.000 Kč!

Nori Kazu 213.?.?.?

Vladimír Železný není podle mě rozhodně úplně "košer", ale přišít mu těch 10 mld. je hodně levný trik. Ti, kdo šli do tzv. arbitráže, kdo respektovali její rozhodnutí a jménem ČR vyplatili těch 10 mld. by měli viset všem podobným pro výstrahu, nejlíp na Prašné bráně, aby ne ně bylo dobře vidět! Opravdu mně chce někdo namluvit, že obdobný postup, kdy po odhalení údajného podvodníka v soukromé podnikatelské sféře vysolí stát stovky milionů dolarů ze státní pokladny údajnému poškozenému podnikateli a to rychle a bez reptání, je v civilizovaném světě obvyklý? To se všichni zbláznili? Opravdu Česko nemělo na výběr? Jednaly by podobným způsobem vůči našemu podnikateli např. USA, Německo nebo Japonsko? Co nám hrozilo, pokud ty peníze tak hezky hladce nevyplázneme na dřevo? Může mi někdo uvést pár obdobných případů ze světa? Ale co, vždyť je to jenom 10 mld. a to nám za něčí diskreditaci přece stojí. Konečně si na něho můžem všichni ukázat prstem, že?

PS: Zvědavec je zajímavý prijekt, fakt si tady rád občas počtu. Jediné, co mě zaráží je, že zrovna u tohoto tématu autor nerozvedl více do hloubky nějaké židovsko-konspirační teorii (kterými se zde jinak vůbec nešetří, občas i za hranice racionality), protože toto je jeden z mála případů, kdy napadla i mě. Nešábnul se nakonec ten židák "Železňák" s tím židovkým funkcionářem "Lódrem"? Proč sé nakonec handrkovat, aby Česko nemuselo cálovat, když to vlastně vláda zaplatit chce a ještě by mně z toho mohlo nakonec i něco kápnout a budu mít skoro po problémech? Byla by taková úvaha ze strany Železného fakt tak ujetá? Ale jak říkám, to že jsme platili, ovlivnil Železný minimálně!

PS2: Lidem, kteří Železného volili se já vůbec nedivím. Pokud se podíváte na Evropský parlament a EU jako celek, tak zjistíte, že jeho Evropy patří k těm lepším!

PS3: Osobně budu volit nejspíš Národní Stranu, takže moje "obhajoba" Vladimíra Železného nebyla vůbec obranou mých vůatních názorů. Jen nemám rád laciné soudy!

66838

19.08.2005 18:55

Comeback Vladimíra Železného?

RE: Železný nás nestál žádných 10.000.000.000 Kč!

Nori Kazu 213.?.?.?

Hmmm, tak jsem se sem zašel podívat, co se ještě urodilo a koukám, že jsem si ten článek mohl po sobě aspoň jednou přečíst. Škoda, pozdě bycha honit. Asi největší nedostatkem je to, že tam chybí slůvko "vize" (Evropy, podle Železného).

66872

20.08.2005 12:47

V Torontě se vraždí

Můj názor na zbraně a svět

Nori Kazu 213.?.?.?

Můj názor na zbraně a svět

V první řadě bych chtěl uvést, že rozhodně nejsem žádný pacifista, který lomí rukama nad tím, kolik že to vlády investují do armád a kolik se za to mohlo koupit rohlíků pro hladové černoušky v Africe.
Ale tady jde o zbraně mezi civilisty.
A pokud jde o české poměry, rozhodně říkám NE. Čím míň bude mezi lidmi zbraní, tím lépe. Nemám rád vaření z vody a proto jsem si četl nějaké policejní statistiky. A z nich jednoznačně vyplývá, že většina trestných činů je u nás spáchána s legálně drženou zbraní. Čísla mluví jasně. Zaplétat se do nepodložených úvah, že pokud je ve společnosti více zbraní, jsou pachatele již preventivně brutálnější nebo naopak že se kriminalita snižuje, protože si to každý dvakrát rozmyslí, než přepadne někoho, kdo může být ozbrojený, opravdu nehodlám. Prostě pro Česko jsem vyvodil jednoznačné závěry pouze z faktů.
Ovšem pokud jde o statistiky v Kanadě a USA, opravdu je neznám a proto nemůžu ani vyvozovat závěry.
Nejhorší, co se může stát, je uplatňování jednoho modelu na různé případy. A úplně nejhorší je, pokud si sami sobě nalháváme něco o něčí stejnosti. No, raději začnu mluvit česky a narovinu.
Vezměme si třeba Velkou Británii a Japonsko.
Jsou to vyspělé ostrovní státy s veřejnými institucemi západního střihu.
V Japonsku je tvrdě vynucován a celospolečensky podporován zákaz prakticky všech typů zbraní, nemluvě o těch nejnebezpečnějších, krátkých palných zbraních. A kriminalita je zde minimální!
Ejhle, zajásá srdce nejednoho (nejlépe levicového) Brita!
To je systém pro nás! Ovšem pokud se zajde tento nadšený občan vzápětí projít do jistých čtvrtí v Londýně či jiném větším městě, nadšení ho patrně brzo přejde. Proč? Protože Japonec má možná dost společného s Angličanem, ovšem velice málo již s většinou Arabů a černochů, kterých je narozdíl od Japonska v Británii "požehnaně".
Zbraně jsou vždy až druhořadý problém, horší je to s lidmi. Kdo si nechá vlést do kožichu vši, ten ať se nediví, že ho něco kouše. A ten kdo tvrdí, že ty vši jsou v tom kožichu už přece stejně doma jako on ten ... je na tom myšlenkově stejně jako naši vládnoucí humanisté [pláč]
A hodně lidí jako by vážně ztrácelo soudnost.
Logické by bylo naprosto otevřeně říct, že jestliže např. bombové útoky provádějí převážně snědí Arabové, pak většina kontrolovaných musí být právě snědí Arabové.
Co si ale budem namlouvat. Smějeme se Američanům a jejich politické korektnosti a přitom postoje našich orgánů směrem třeba k Cikánům si s nimi vůbec nezadají. A obecné stádium etnicko-kulturního rozkladu Západu mně přijde v západní Evropě stejné, jako za atlantikem. Třeba v Holandsku mně vážně málem tekla voda ze zubů.
Mor a neštovice na ten, snad již dnes přece jen skomírající, multikulturalismus a toleranci "...

Kráceno (Editor)

66975

20.08.2005 14:48

V Torontě se vraždí

Můj názor na zbraně a svět - ha, zkráceno, tak tady je ten konec

Nori Kazu 213.?.?.?

Mor a neštovice na ten, snad již dnes přece jen skomírající, multikulturalismus a toleranci "jinakosti".
Mimochodem v Torontu jsem byl před necelým rokem a musím říct, že ztrátu životního protoru pro naše lidi, pro naši civilizaci, v souvislosti s asijskou záplavou spamu všeho druhu, na mě tam dolehla ještě depresivněji než v New Yorském Chinatownu. Tam jsem to aspoň čekal. Nebýt toho, že večer vyrazili do ulic převážně bílí fanoušci na oslavu vítězství ve Světovém poháru a asiati a arabové zalezli do obchůdků, aby se přiživili prodejem vlaječek (taky jsem si koupil, přiznávám[smích]), můj dojem z Toronta by byl minimálně více rozpačitý.
Při pozdějším shlédnutí dokumentu, kdy bylo v TV Toronto vychvalováno jako kosmopolytní a tudíš vzorové město pro budoucnost, mi střídavě běhal mráz po zádech a střídavě jsem zatínal pěst.
Jen čekám, kdy začne Kanada měnit peníze. Ti bílí Britové a Francouzi na bankovkách by přece mohli vyvolávat v blízké budoucnosti již u většiny "Kanaďanů" pocit, že zásluhy o vzestup této země si bůhví proč nárokují ti kdysi tolik hojně se vyskytující bílí rasisté.
Myslím, že naši předci v hrobech začínají pořádně rotovat [pláč]66987

24.08.2005 13:55

Salón

Dost se mě to dotklo

Nori Kazu 213.?.?.?

Samozřejmě ne ve smyslu "urážky", ale prostě to na mě mocně citově zapůsobilo. Ke krbu pana Stwory chodím teprve pár týdnů, ale přesto teď cítím tíseň, téměř stud. Kdo se nad tímto článkem nepozastaví, asi nemá srdce. Ale pointa samozřejmě není v zastavení se ... chápu.

67566

24.08.2005 17:45

Íránská past

Reakce Pavla T ...

Nori Kazu 213.?.?.?

... mně nepřijde tak hloupá, jak tvrdíte. Ale i já mám pár připomínek.
1) Přestaňme měřit všem jedním metrem. Je to většinou jen lhaní (ať ostatním či sobě). Měřit jedním metrem všem můžeme jedině v rámci námi daných pravidel. Tam, kde se jedná o vytváření těchto pravidel, se nesmíme ohlížet na ostatní. Kdo tvrdí, že to dělá je pokrytec, kdo to skutečně dělá je pomatenec. Kdo má pocit, že už to není MY vs. ONI, že se svět změnil (poprvé v historii) a už můžeme konečně zasednout všichni ke stolu jako MY a společně dohodnout i samotná pravidla hry, ten blouzní. Relativismus, ke kterému takové uvažování vede, nás může přivést do záhuby. Pokud ho vezmem jako základ všem úvah (jak to dělají třeba multikulturalisté), tak nám budou opravdu vycházet absurdní závěry úvah. "My máme atomovky a nehodláme se jich vzdát, nemůžeme tedy bránit v tom komukoliv jinému, když ten navíc tvrdí, že nás tím nebude ohrožovat o nic více, než jsme my doteď ohrožovali jeho".
2) USA nejen že mají možnost leteckých úderů na Irán, ale věřím, že jsou odhodlané k nim v případě potřeby sáhnout. Neblafují.

67582

26.08.2005 00:26

Demokracie je iluze

Monarchie?

Nori Kazu 213.?.?.?

Vaše vize nahrazení demokracie monarchií je zajímavá, nicméně:
1) v čem by byl ten hlavní rozdíl oproti minulosti?
2)Nebo už tu skutečně byl systém, který byl lepší, než ten současný?
3)Byla podle vás demokracie slepá větev?
Myslel bych si ale, že určitě najdete v dějinách pár ukázek států, kde kapitalismus nahradil feudalismus dříve, než demokracie monarchii.
4)Byl toto ten ideální stav?
5)Proč tedy nepřežil?
6)A opravdu žádný takový nepřežil?
7)A pokud přežil, jaká je jeho pozice oproti jiným zemím, jak jsou na tom tamní podanní?
Chápu, že demokracie může být ve skutečnosti skrytou diktaturou.
8)Jaký je ale rozdíl mezi monarchií a diktaturou?
9)Není monarchie pouze dědičnou diktaturou?
10)Opravdu je výměna zparchantělé "demokratické" garnitury těžší, než výměna zvrhlé diktatury.

Souhlasím s tím, že není nad osvícenou vládu, ať se k moci dostane jakkoliv.
Ovšem zkuste najít systém, který bude generovat osvícené panovníky.
Pak jsem ochoten demokracii zavrhnout.
Ale z dlouhodobého hlediska se, alespoň prozatím, ukazuje výhodnější budovat promyšlený systém co nejvšeobecnějšího rozdělení moci. Absolutní rovnost je utopie, ale tím nejdokonalejším systémem je zatím demokracie. Je ovšem potřeba ji okrájet od nánosů posledních 40ti let!

67746

10.09.2005 19:17

Benešovy dekrety – otevřená kauza

RE: Benesove Dekrety su nasim zrkadlom.

Nori Kazu 212.?.?.?

"....Vycitat Nemcom WWII je totalny nezmysel." Hmmmm, tak to tu ještě nebylo [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]
Je mně z Vás šoufl.

70016

16.09.2005 00:05

V Torontě se vraždí

Tak to je něco :)

Nori Kazu 212.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]
Jo jo, přesně kvůli tomu sem taky chodím [smích] [smích] [smích]

70913

17.09.2005 14:28

Německo odškodňuje další genocidu

Nezpochybňujte, prosím, oprávněnost a především užitečnost (a to nejen z naší strany) odsunu

Nori Kazu 212.?.?.?

Nad formou odsunu můžeme podebatovat, ale neodsuzujme ho jako takový. Na odsunu nemůžeme rozhodně vyzdvihnout dokonalou organizaci - ta tu prostě chyběla. To souvisí s potíráním zbytečných krutostí a jejich dodatečným potrestáním. Šlo to udělat lépe. Nyní bychom bývali mohli být na to hrdí, na preciznost v kontrastu s okolním chaosem, na čistotu lidské dobroty v kontrastu se všeobecným utrpením, zkázou a smrtí. Bohužel, nepovedlo se. ...... Historie ale jasně ukazuje, že to mohlo dopadnout i hůř, dokonce mnohem hůř. A ńakonec paradoxně platí, že kde není žalobce, není soudce. Někomu ubliž, on ti to časem vrátí. Někoho zabij, po sto letech mu zapálíš v lepším případě svíčku. Češi nedokázali ze sebe při provádění odsunu vydat to nejlepší, ale nezachovali se ani jako vypočítavé zrůdy (zbavit se co nejvíce žalobců). Česko-Německý problém byl v kontextu jiných událostí stále řešen v relativně gentlemanském stylu. Uvažované německé obohacování se na těchto událostech mi přijde nehorázné.

PS: Pokud jde o platby Německa (a kterékoliv Západní či Ortodoxní země) jako odškodnění za "hříchy" minulosti, jsem samozřejmě také zásadně proti. Tyto masochistické choutky jako vředy na Západní civilizaci musí být spolu s jejich původci co nejrychleji odstraněny!!!
Další výhonek multikuturalistického relativismu, pseudohumanismu a podobných patogenních -ismů [pláč]

71225

19.09.2005 15:44

Chcete se schovat před komunisty?

RE: Co se komunistům povedlo

Nori Kazu 212.?.?.?

První odstavec by si zasloužil hloubější zkoumání. A upřímně, teď si na to netroufám. ... doufám, že se případná diskuse na toto téma nezmění jen v téměř již tradiční výkřiky typu "chazarští židáci!" a "vy hnusní náckvé, rasisti a antisemiti".

Ano, i já jsem míval dříve shovívavější postoje (ikdyž i tenkrát celkově negativní) vůči komunismu. Také jsem si vnitřně argumentoval tím, že pod rudým praporem byl svět osvobozen od nacismu. Po získání většího přehledu si občas dnes říkám, že pokud nacisté chtěli udělat něco dobrého, pak to byla likvidace bolševismu! Pokud by toto byl jejich jediný skutečný cíl, ne vyvražďování Slovanů, pak si troufám tvrdit, že by bývali měli vítězství na dosah. Bolševismus srazil Rusko na kolena, ne že z něj udělal velmoc!

Ani pokud jde o český průmysl, se komunisté nemají čím chlubit. Budovat těžký průmysl těsně po válce se státní podporou bylo určitě žádoucí, ale čím později bylo po válce, tím víc komunističtí plánovači průmysl brzdili, místo aby jej podporovali. Skutečná průmyslová elita nedostala šanci a bez ní to prostě nejde. Kde jsme mohli být s lidmi jako Baťa?

Zdravotnictví? Ano, i zde se udělaly velké pokroky. Ovšem kdo měl oči, ten si musel po roce 89 všimnout, že nevyvážíme naše přístroje na západ, ale že se dělají sbírky na západní přístroje dovážené k nám. Nemluvě o lécích. Prostě tak dlouho jsme si před tím západem budovali náskok, až jsme najednou byli daleko za ním. A tak to bylo téměř ve všem.
I dnes má mnoho lidí u nás přístup k lepší zdravotní péči než např. v USA, ale to je dáno jinou strategií dané země (a ne vždy s ní musím souhlasit). Pokud ale srovnáme české zdravotnictví v dobách komunismu třeba s fracouzským, nenajdeme asi mnoho výhod na straně toho našeho. Ať se to komu líbí nebo ne, i zdravotnictví je v první řadě otázkou peněz. Chudá země může díky rovnostářství zajistit krátkodobě lepší péči více lidem než země bohatší, která nestírá rozdíly, ale dlouhodobě si ani tuto zdánlivou výhodu nemůže udržet. To byl případ socialistického bloku.

Ano, měli jsme i nadále vysokou úroveň školství, ale ta tu byla už za první republiky i bez "podpory" komunistů. Ano, možnosti vyššího vzdělání se dostalo i mládeži z dělnických vrstev, pravděpodobně dřív než na západě, ale kolik z těch nejtalentovanějších bylo naopak posláno k lopatě? Skutečně se za komunismu vytvořila početná vrstva lidí vyšší a vyšší střední třídy? A i kdyby, dostali tito prostor vyniknout a tvořit až na hranice svých schopností?

A nezaměstnanost? V komunismu sice 10 z 10 lidí "pracuje", ale přesto vytvoří míň, než 9 z 10 v kapitalismu.
Jde nám o to něčeho dosáhnout, nebo nedosáhnout ničeho (nebo mála), hlavně když se na tom budou moci podílet všichni?

Jediné, co připouštím, že daná dob...

Kráceno (Editor)

71548

19.09.2005 17:57

Chcete se schovat před komunisty?

.... dokončení ....

Nori Kazu 212.?.?.?

Jediné, co připouštím, že daná doba přála rodinám. Manželstvím mladých lidí, kteří pak měli dostatek zdravých dětí. Přestože to byl spíše nepřímý důsledek nemožnosti volby (kariérní možnosti jsou omezené, cestovat se nedá, po svých osmi hodinách v práci mám pravidelně padla a co pak s časem), rodina se opravdu stávala středobodem všeho dění. Uklidňující jistotou, prostorem k volné seberealizaci (kdo by byl kutilem sám pro sebe?). Už od mlada samozřejmostí.
A občas stát i pochopil tuto výhodu a pokud vhodně zareagoval (70. léta), nastal "babyboom", vysoce pozitivní jev, jehož zesměšňování ze strany některých dnes veřejně činných lidí, mě umí přivést přímo k zuřivosti.

Jsem nacionalista a mou největší výhradou vůči současným vládám je, že místo otázky, jak zvrátit vymírání národa podporou vlastních dětí, se raději utápějí ve snění o multikultuře podporované imigrací, nemocné to idei, která nás žene vstříc úpadku, občanské válce a zániku.
Že jádrem všeho nejsou děti, ale důchody, jakoby se dalo nakrmit stále více lidí tím, že se zmenšující se koláč lépe rozkrájí.

Ano, komunismus měl svá specifika a z některých plynula i jistá pozitiva.
Ale celkově to byl systém pokud (v pozdějších fázích) ne přímo špatný a zvrácený, pak alespoň rozhodně horší, než ten západní.
Nesnažme se o této slepé cestě začít znovu snít!!!
Stálo nás to už příliš mnoho. A právě proto, že máme zkušenosti se systémem, který pomalý absolutní rozvoj a tím i realivně rychlé zaostávání maskuje pod rouškou siciálně spravedlivé společnosti, musíme jako první rozpoznávat včas plíživá nebezpečí podobných ideologií. A k příkladům nmusíme chodit daleko, EU máme všude kolem.
A co že má být podle mnohých její nosnou myšlenkou? Pokrok? Produktivita? Ne, podle současné vládnoucí garnitury to má být solidarita. Ano ano, krásné heslo. Ale nezní vám to už nějak povědomě?

71560

24.09.2005 13:08

Kalousek se vzteká

Hluboce se mýlíte

Nori Kazu 212.?.?.?

Nejvíc na to doplatí (hned po ekonomice) ne zaměstnavatelé, ale právě zaměstnanci. Pokud se socani snaží zajistit lepší podmínky zaměstnancům, tak jsou úplně mimo (téměř každý, kdo dané problematice rozumí, má ze Škromacha srandu i hrůzu - z nedouka jednoho odborářskýho - viz. Škromachovo diskusní fórum). Pokud nemá zaměstnavatel problémy lidi propouštět, nemá ani problémy je příjmat, když potřebuje. A nezaměstnanost je pak nízká. Cena za takovouhle "ochranu" podle ZK bude, že míň lidí dostane smlouvu na dobu neurčitou a že každé takové přijetí si zaměstnavatel teď raději dvakrát rozmyslí.
Doplatí na to především nekvalifikovaná pracovní síla.
Za nezaměstnanost poděkujte socanům [pláč]

72254

29.09.2005 15:20

Nie je veterinár ako veterinár...

Nejsem cynik, ale zvíře nesmí být vyzdvihováno na úroveň člověka

Nori Kazu 212.?.?.?

Vztah ke zvířeti není na škodu, ale lidé by měli svoje city "investovat" především do svých blízkých. Nejlépe do svých dětí. Netvrdím, že před každým z nás stojí volba zvíře nebo dítě, ale mnoho lidí prostě používá zvíře jako "náhražku" vztahu. Není tomu tak dávno, kdy byl pes ve městě (nejčastěji jezevčík) až na výjimky doménou důchodců. Starších, často osamělých, lidí. Dnes je typickým pejskařem mladší člověk, nebo dokonce mladý pár. Bezdětný, zato s pořádným hafanem.
Nemyslete si, taky máme "v rodině" psa. Už víc než 11 let. Krásný vlčák, ikdyž stáří se už začíná projevovat. V naší rodině jsme vždy měli psa. Téměř bez přestávek, desítky let, aspoň co já vím. Vzhledem k tomu, že jsem z vesnice, tak s naší rodinou byl pes možná vždy.
Mít rád psy je pěkné, ale lidi mají mít vždy přednost.
A totéž bych řekl o lékařské péči. Ta pro lidi by nám měla ležet na srdci mnohem víc, než ta pro zvířata. Mnohem víc.

72830

30.09.2005 21:28

Další ostuda české policie:

Snad nejsem první ani poslední, komu se začíná rýsovat komplexní obraz dnešního světa

Nori Kazu 212.?.?.?

Pak už je to totiž jen krůček k započetí cesty nápravy.
Stačí, když si vezmu dnešní zprávy:

-nahlédli jsme do reality, kde "přínosní a bezproblémoví" Vietnamci nám tu vytváří gangy, dnes jsme měli tu čest s jedním z těch drogových

-na pozadí příběhu malé postřelené Cikánky bylo možné vidět pár záběru z kterých je zjevné, jak se jim to u nás za naše peníze hezky množí

-bílá většina je ukolébánána různými žvásty, jejichž esencí je "staré dobré" nehas co tě nepálí a je to vidět nejen na celospolečenských závažných problémech provázejících rozklad Západu obecně, ale čas od času to vynese na povrch i opravdové chuťovky jako např. znásilnění šestnáctileté dívky, které se nezastane jediný kolemjdoucí.

Kde to žijeme?
Ve světě společenského ultraliberalismu, kde staré (čti skutečné) hodnoty jsou denodenně pošlapávány, pranýřovány a zesměšňovány ve prospěch utopických vizí. Nejkřiklavější patologické jevy jsou omlouvány jako daň za "svobodu", ty méně křiklavé jsou často propagovány.
Od bezcitného, ale logického a ověřeného "účel světí prostředky" jsme se dostali k ideologii "hlavní je liberální a (zdánlivě) svobodný systém, ikdyby jsme na to měli všichni chcípnout".
(((Koho by náhodou napadla podobnost s heslem "svobodu nebo smrt", toho musím zklamat, jde o diametrální rozdílnost!)))
A z reality je vidět, že k tomu "chcípnutí" nebude už za pár desetiletí nijak daleko.

Já ale věřím ve změnu.
A ta přijde!!!

72918

30.09.2005 21:30

Další ostuda české policie:

Dobře, začneme teda u sebe

Nori Kazu 212.?.?.?

Já budu volit Národní Stranu. A ty?

72919

03.10.2005 13:29

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

Dvakrát měř ...

Nori Kazu 212.?.?.?

... než si ho uřízneš [velký smích]

73120

06.10.2005 20:53

Romský holocaust do škol

Toooo byyyy see podivil ...

Nori Kazu 212.?.?.?

... pantatíček Masaryk kdyby žil ...!
[pláč] [naštvaný] [pláč]

73496

06.10.2005 21:37

Romský holocaust do škol

Rozhořčení ve mně silně kypí ...

Nori Kazu 212.?.?.?

... a to už několik měsíců. A jsem přesvědčen, že už dlouho to takhle dál nepůjde. Mohl bych se rozepsat, ale dnes na to již bohužel nemám síly.
Ovšem alespoň jednu tezi tu zkusím naťuknout:

To, že spodina (kriminální živly, asociálové, bahno společnosti po morální, duševní i materiální stránce) je vůči zbytku společnosti v lepší pozici, než kdykoliv v minulosti, beru jako holý fakt. Zkusí mi snad někdo oponovat?

To přece nemůže být správné!!!

Jakto, že pro lidi je dnes naprosto přirozené, že někdo, kdo se není schopen postarat ani sám o sebe (nepracuje a nepomáhá mu jeho rodina či známí, ale je odkázán na pomoc společnosti - těch ostatním slušným, anonymních lidí) může mít dětí? Na futro. Ostatní to zaplatí. A může jich mít dokonce kolik chce!!! Proč se na někoho, kdo by navrhoval nucenou dlouhodobou (třeba podkožní) antikoncepci pro tato individua, dívají i jinak normální lidé jako na extrémistu?

Kam se to naše společnost dostala?
Lidem byla otrávena mysl. Hrůznost reality nevnímají.
A traviči myslí, dál plivou na hroby našich předků a na jejich odkaz, který se pod jejich rukama mění v trosky.
Nejsmustnější jsou ty trosky lidské. Jedno dítě do rodiny ... proč víc? Cikánů tu bude přece dost!
[pláč] [pláč] [pláč]

73499

07.10.2005 00:02

Romský holocaust do škol

RE: Rozhořčení ve mně silně kypí ...

Nori Kazu 212.?.?.?

Pane Rudo,
teď si teprve díky Vám uvědomuji,
že závěr mého příspěvku není dostatečně jednoznačný.
Tím jedním dítětem do rodiny (průměr je dnes 1,13) jsem myslel zhoubnou "strategii" české společnosti, která se nechává dost hloupě obalamutit tím, že lidí bude vždycky dost a naše faktické vymírání tudíš není problémem. Ani ekonomickým, ani etickým.
Ano, opíjet lidi rohlíkem je specialitou většiny liberálních socialistů [pláč]

Ani druhý, původně neúmyslný výklad, kdy Cikánům (a jiným složkám asociální -a přitom především na společnosti závislé- spodiny) patří pouze jedno dítě do rodiny, není úplně zcestný. Každopádně porodnost patologických složek naší společnosti (Cikáni nejsou Češi, ale už se jich bohužel jako součásti naší společnosti nemůžeme nejspíše žádným racionálním způsobem zbavit - ach to občanství) by neměla převyšovat její úmrtnost (kterou nejsem narozdíl od té porodnosti ochoten podstatněji ovlivňovat, ikdyž by se tak mohlo stát nepřímo velice užitečnou -i z jiných důvodů- diferenciací zdravotní péče podle výše pojistného, kde mnou zmiňovaná skupina by byla odkázána na základní standart garantovaný státem).

73509

15.10.2005 18:06

Islám

RE: Celý článek má jednu základní chybu:

Nori Kazu 212.?.?.?

Opravdu nemohu souhlasit s tím, co jste tu teď vyvodil [pláč]
Jedním z pilířů Západu je křesťanství. A tvrdit, že jeho západní větev je neautentická je dost bezprecedentní prohlášení. Tato větev opravdu prošla bouřlivým vývojem, ale troufám si tvrdit, že minimálně do poloviny 19. století rozhodně není správné charakterizovat Západ jako "odkřesťanštělý". Tehdy měl Západ ještě silné kulturní sebevědomí (viz. jeho kontakt s Japonskem) a křesťanství bylo jeho nedílnou součástí.
To, že křesťanství dokázalo uzavřít alespoň příměří, ne-li úplný mír, s racionalismem je velmi obdivuhodné. Rozhodně ne odsouzeníhodné, jak se snažíte vyjádřit. Anticko-křesťanský odkaz + unikátní systém společenských identit, které vyústily v princip národních států, to je jednou z pravých esencí Západů.
A pokud jde o vyspělost Západu ve srovnání s ostatními civilizacemi, kořeny úspěchu tkví podle všeho už ve středověku. Doporučuji knihu "Bohatství a bída národů", středověk nebyl ze společenského a technologického hlediska zdaleka tak temný a rozhodně ne strnulý, jak si mnozí dodnes myslí.
Pokud patříte ke skupině relativistů, kteří nehodlají o příčinách našeho triumfu (vrchol nastal počátkem 20. století) diskutovat už jen z důvodu, že žádné úspěchy nevidí a vše je vlastně relativní - "svobodu vnímá každý jinak a chudoba cti netratí, pro srovnání civilizací nelze najít měřítka, takže bychom je měli považovat minimálně za rovnocenné" a podobné žvásty - pak s Vámi ztrácím čas asi zbytečně.
Ve vašem příspěvku mi snad chybí už jen výkřiky a obohacení se jinou kulturou. Dle vašich poznámek pravděpodobně Islámskou.
Pokud odmítáte úspěchy Západu, pokuste se zde prosím nadhodit pár výdobytků jiných civilizací, který by podle Vás povznesly naši civilizaci.

Můj recept je vrátit se tam, kde to s námi začalo jít z kopce.
Nehledejme spásu v oslabování vlastní identity. Je to nejjistější cesta do pekel!74401

15.10.2005 19:02

Islám

O co Vám jde?

Nori Kazu 212.?.?.?

Jak pročítám Vaše reakce v diskusi, tak stále intenzivněji přemýšlím nad tím, o co Vám vlatně jde.
Vidím to tak, že je tu několik variant.
Dvě hlavní jsou tyto:

1) Náboženství je stejně lidský výmysl a musí být potlačeno, začněme tedy sami u sebe a první na řadu má přijít křesťanství.

S tímto by se dalo souhlasit v té první fázi, ale Západ to provozuje už nějaký ten pátek jako celek. Holt levici se ve 20. století dařilo.
Výsledkem ovšem je náš úpadek a vzestup těch druhých. Tudy cesta opravdu nevede. Praxe jednoznačně ukazuje, že jedinec se možná bez náboženství obejde, ale společnost jako celek ne. Prostor tu bude stále, vákuum se zaplní prostě něčím jiným - povětšinou cizím náboženstvím. Pokud se někomu nepodaří úspěšně odstavit všechna ostatní náboženství v ostatních civilizacích (nebo alespoň na ukázku by stačilo toho hlavního konkurenta - Islám), tak je pěkný gauner, pokud takhle hloupě a hlavně nebezpečně experimentuje na své vlastní civilizaci!!! ///Když občas čtu pana Nohejla, tak se taky začínám sem tam ptát, zda opravdu jde u těchto manipulátorů o "jejich vlatní" civilizaci, ale to už je jiné a ne jednoduché a ani pro mě samotného jednoznačně, nebo alespoň dostatečně uspokojivě, vnitřně vyřešené téma.///

2) Křesťanství už není co bejvalo, lidi na Boha kašlou a než se vracet zpět, raději si sem vezměme toho Alláha, ten to umí vzít hezky od podlahy, jeho lidi nevyšli ze cviku, mají ten správnej tah na branku a pěkně rychle to tu zase srovnají podle vyšších pravidel, která tu potřebujeme jako koza drbání.

Tuto vyriantu odmítám, protože MY bychom už nebyli MY.
Byl by tu prostě někdo jiný, přerušili bychom tisíciletou identitu. A to se zatím nikomu nevyplatilo. Další experiment. A zase my máme být první, kdo ho podstoupí. Opravdu nám tento celocivilizační risk tak chybí?
V praxi by z toho byly před dokončením tohoto cíle stejně zase potoky (především vlatní) krve.
V "ideálním" případě by se z nás stali ONI.
V reálnějším případě by místo nás sem přišli ONI.
Nevidím jediný důvod s touto myšlenkovou kreací souhlasit.

Nebo máte nějakou jinou filozofii? Třetí cesta?
Křížení kultur, od každé to nejlepší?
Na multikulti prosím zapomeňte, je to také experiment, také nebezpečný, také se "náhodou" praktikuje pouze na Západě.
Taky nás může stát existenci

Pokud se Vám v hlavě jen tak toulají myšlenky a vlastně tím "nic konkrétního nemyslíte", zkuste je napřed občas trošku probrat, utřídit a pak z nich teprve něco vyvodit.

A o tom, že Islám pro NÁS představuje hrozbu, nepochybujte (tedy alespoň pokud MY máme zůstat NÁMI). Je to tak už stovky let. Kde podle Vás najednou nastal ten obrat o 180 stupňů? Ulehčím Vám to: žádný obrat nenastal. Naopak už pěkně dlouho jsme nebyli tak blízko zániku jako teď
A Islám je na vzestupu

74408

15.10.2005 20:41

Islám

RE: Ad Nori Kazu II

Nori Kazu 212.?.?.?

Zajímavé, zajímavé.
A teď to myslím opravdu upřímně. Vaše odpovědi mě mile překvapily.
Nedokázaly sice změnit moje nazírání na věc, ale líbí se mi ta forma: kultivovaná a s přihlédnutím k tomu, že nikdo normální nechce u psaní na netu ztrávit celé mládí a proto zjednodušuje, vcelku věcná a obsažná. Děkuji.
Ovšem kromě závěru, pod který jsem ochoten se podepsat (ale kterým, jak jistě uznáte, mi rozhodně neodporujete) s Vámi většinou nemohu souhlasit.

Vznik Západu se většinou datuje do 7. až 9. století po Kristu. Říct, že v roce 1054 sešel na zcestí, se za těchto okolností zdá být mírně zcestné [smích]
To je asi jako když jsem v novinách před nějakým časem četl o jednom mladém Cikánovi, který ubodal nůžkami jednu starou paní, že - jak se vyjádřila jeho matka - to byl hodnej kluk, dokud nezačal v sedmi letech čichat toluen [smích]
Souhlasím, že dnes existují hodnoty, které Západ ztrácí a ostatní nikoliv, ale podle mě jde především o sebevědomí a mnohdy o holou sebeúctu. Takový sklon k sebemrskačství jako u nás se jen tak nevidí. Ovšem já stále věřím v obrat k lepšímu.

Pokud se mám vrátit k tomu, co vidím jako středobod vašich úvah, to jest rok 1054, musím říct, že podle mě již nešlo o rozkol jedné civilizace. Ten tu nastal už dávno před tím. Šlo už o dva různé světy.
Spojit je už možná ani nešlo. Ale můžeme sledovat, kam vedla ta druhá větev. A teď nemám na mysli jen Byzanc, ale i nástupnického ochránce Pravoslaví, matičku Rus. Dá se snad říct, že "Svět Pravoslaví" obstál lépe než Západ?
Nemyslím si to.
Západ nebyl jako Byzanc, nebude ani jako Rusko. Ale kdysi Západ udělal jednu chybu a dnes, zdá se, ji opakuje: opustil z morálně nízkých pohnutek svého přirozeného (a možná jediného potenciálně skutečného) spojence a nechal ho na pospas zjevnému společnému nepříteli.
Ano, dnešní politika USA je v některých ohledech dlouhodobě protizápadní, v tom souhlasím se Zorbou.
Ale největším problémem je odklon od západních hodnot, ne Západ, alespoň ne pro nás samotné.
A Západ jsme my a my musíme bojovat především za sebe.

74420

15.10.2005 22:51

Islám

RE: O co Vám jde?

Nori Kazu 212.?.?.?

Ano, i já jsem pro návrat zpět k vlastním kořenům, zastavit multikulti a začít budovat Západ na bázi vzájemně přátelských a kooperujících, ale suveréních národních států. To je snad z mých názorů jasný, ne? Ale USA musíme taky pomoct dostat se zpět do stádia "národa" ve stylu začátku 20. století. Stop imigraci, stop relativismu. Stop všemožně pokrouceným a zdegenerovaným antidiskriminačním opatřením všeho druhu. Ale útočit přímo na USA je hloupost, Západ bez USA nemá moc šancí. Je potřeba vrátit i USA ideově tak 50 let zpátky. Žádnej demokratizační Drang nach Osten, ale hezky si zkonsolidovat vlastní společnost. Souhlasím, že Muslimáci by pro nás nemuseli být velkým problémem, ale museli bychom si je udržet pěkně od těla. Na Západě nemají co pohledávat.

74435

23.10.2005 22:29

Soudce Košela potvrzen ve funkci

Jakže je to s tím pasem?

Nori Kazu 212.?.?.?

No nevím nevím, ale právě proto píšu (a hlavně čtu), abych se něco dozvěděl, ne?
Jak je to s tím pasem?
To tě jako pustí z báně, ale pas ti stejně nevydají???
A v čem ještě kromě pravidelného hlášení se spočívají ta "omezení práv"?

75218

03.11.2005 19:48

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

Relativismus až za hrob. Za náš hrob.

Nori Kazu 212.?.?.?

Je strašné, že se najdou lidé, kteří se snaží někomu namluvit, že na jeho vlatním zániku přece není nic až zas tak tragisckého. Ovšem buďme rádi za tu trošku upřímnosti. Stále je tu většina těch, kteří nám přece tvrdí, že žádný zánik se vůbec nekoná, že jsme přece téměř na vrcholu ... daleko před námi nikde nikdo a vrcholek ještě stále čeká, až se o něj nakonec společně podělí všichni lidé dobré vůle.

Čistokrevný a bezbřehý relativismus je prostě schopen po určité době ukonejšit i ten pověstně nezlomný zdravý selský rozum. Aspoň u většiny, jak se zdá.

Svět bude vždycky "MY vs. ONI". Lidé bez identity jsou raritou. Lidé, kteří ji nepotřebují, ti vůbec neexistují. A nejsmutnější je, že nejen že si to Západ neuvědomuje, ale že si to neuvědomuje jako jediný!!!
O tom, co je správné, se dá opravdu filozofovat do aleluja.
Někdo to má snadné: "Co je dobré pro nás, to je správné".
To se možná ne všem líbí a ne každý to schvaluje.
Jiný to má složitější: "Co je dobré pro všechny (většinu ze všech), to je správné".
Zní to hezky, ikdyž vždy budu hodnotit blaho jiných stejně podle svých měřítek.
Ale za jakých okolností si toto mohu dovolit?
A je Západ nyní v této pozici?

Je těžké říct, která je ta nejlepší cesta, proto zde mají relativisté žně.

Ale pokud jde o tu nejhorší cestu, v tom by snad mohli mít všichni jasno: Nejhorší je neexistence. Nicota.
Ať prožíváme sebehorší zlo, můžem to jednou zvrátit.
Pokud zaniknem, tak je vše ztraceno.
Zánik v blahobytu a slasti je horší, než existence v hrůze a utrpení.
Zní to drsně? Ano.
Ale není to snad pravda?
Čas vždy nejlépe ukáže, co je pomíjivé a trvalé.
A nejtrvalejší hodnotou je existence sama.
Bez ní nemá nic dalšího smysl.

Nyní už je snad jasné, proč je potřeba nejprve zničit ono povědomí a identitě, ono "MY".
Jedině tak se dá zrelativizovat i zánik.
"Vždy tu něco bude. Tak jakýpak zánik."
To je óda na smrt. Ikdyž ji "naši(?)" relativisté zpívají jako píseň života.

76756

03.11.2005 20:18

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: Muslimové v USA

Nori Kazu 212.?.?.?

Jo? A kolik jich tam podle tebe je? Jsou tam muslimská města? Jsou koncentrovaní v komunitách?

A především, POZOR, ještě donedávna tu krásné soužití vyzvihovali i mnozí Evropané.
Pákistánci v Anglii se už předvedli, teď čekám, co na to Turci v Německu.

76761

03.11.2005 20:26

Demonstrace na protest věznění Ernsta Zündela

RE: Nejsem z Prahy, ale chystám se tam

Nori Kazu 212.?.?.?

Přišli. Ale nakonec jsem rád, že jsem tam byl.

76764

05.11.2005 21:54

Terorismus v Čečensku

RE: Teroristi ...

Nori Kazu 212.?.?.?

Co jsi zač?

77068

06.11.2005 14:31

Rasisti

Nejde o rasismus

Nori Kazu 212.?.?.?

Ne pane Karle.
To, že se tu někdo narodil ještě neznamená, že je součástí naší společnosti. A naše společnost je tu doma, žádná jiná.
A i oni sami vědí, že domov je místo, kde žije jejich společnost.
V případě francouzských muslimů je to Blízký východ a Afrika.
Články Mindy jsem nikdy nepovažoval za něco extra, ale tady mě velmi mile překvapila. To, že bílí Evropané (jediní skuteční, až na pár výjimek potvrzujících pravidlo) mají držet při sobě, není otázkou rasismu. Před 100 lety nikdo nepochyboval o tom, že Evropan je běloch. Za tu dobu se i z některých barevných přistěhovalců stali Evropané, ale ani ti se nezbavili toho kdo jsou. Jsou barevní. A to, kdo jste, se na vaše děti přenese častěji než to, jaký jste. A protože to, jaké identitě dává kdo největší váhu se v čase mění, najednou se "Evropanům" začínají rodit barevní. A konkrétně dnes se jim začínají rodit muslimové. Barevní muslimové.

Jsem jednoznačně pro odsun nově příchozích, v první fázi všech bez občanství dané země. Zde nejsem v konfliktu ani se současnými zákony. A i ty, jak jistě každý ví, se dají změnit.
Zatím námi.
Naštěstí.
Ale do budoucna bychom to už nemuseli být my.
Proto rychle do práce.

V této věci mám již celkem jasno. Není třeba chodit do extrémů. Pokud tu bude pár černochů, budou z nich primárně Češi. Takoví Koranténkové. Pokud jich zde mude víc, budou se cítit prostě jako černoši. S muslimy je to podobné. S Vietnamci taktéž.

Vzdejme se kolonizace, ale především se nenechme kolonizovat!

77100

06.11.2005 17:48

Rasisti

RE: Minda jede

Nori Kazu 212.?.?.?

A právě proto říká paní Minda to co říká. Protože čím míň tady přistěhovalců bude, tím menší je pravděpodobnost, že se to stame. Lásce neporučíš, ale právě proto je potřeba tyto kontakty když ne potlačovat (nejsem momentálně pro, většinou je to kontrapruduktivní) tak alespoň uměle nepodporovat. A umělá podpora cizákům je přesně to co jistí lobisté na Západě dělají. Když k nám přijede nějaký zahraniční turista a za své tu bude několik týdnů žít a při té příležitosti se s někým seznámí, těžko s tím něco uděláme. A nebude na tom nic tragického. Proč ale přijmat jakékoliv přistěhovalce? A ještě k tomu z jiných kultur? A když už zde chceme někoho nechat vystudovat, tak užitečnější nám bude rozhodně jako kontakt pro vývoz do jeho domoviny, než jako náš nový spoluobčan!
Mysleme na sebe a své děti. Ne na blaho cizinců!!!

77150

06.11.2005 18:04

Rasisti

RE: Nejde o rasismus

Nori Kazu 212.?.?.?

Nevím, jestli jste vůbec pochopil, co jsem tu psal.
Naši předci obstáli se ctí. Po stovky let dokázali držet cizince mimo Evropu v roli obránců a pak dokonce dokázali sami expandovat.
Dnes by se někomu moc hodilo, kdyby jsme zahodili to, co naši předci dlouho a za velkých obětí budovali.
Jsem Čech jako poleno, ikdyž nějaký ten Germán by se v mém rodokmeni taky asi našel. Takže pokud jde o mou identitu, mám naprosto jasno, do které společnosti patřím.
Nill bojuje za svou společnost. Za Židy.
Muslimové bojují taky sami za sebe.
Nevidím jediný důvod, proč bych měl brát ohledy na jakoukoliv jinou společnost, než na tu svoji.

Kdo chce brát Evropanům jejich životní prostor, ten je můj nepřítel.
A náš životní prostor beru jako Severní Ametiku, Evropu, Rusko a Austrálii. Měli jsme toho víc, ale přišli jsme o to. Škoda.
Ale dálší ústup už nesmíme připustit!!!

PS: Japonce v mnoha ohledech obdivuji, jsou to takoví Němci východu.
A navíc je to asi jediný neevropský národ, který pro nás nepředstavuje momentálně hrozbu. Jim samotným teče do bot, vymírají.77158

06.11.2005 18:11

Rasisti

RE: Minda jede

Nori Kazu 212.?.?.?

Severní Amerika byla, většinově stále je a především by měla být i v budoucnu bílá. To by měl být zájem Evropanů. Nebo hájíte nějaké cizí zájmy? Nebo nějaké rádoby univerzální (neexistující!) pravdy?
Hajme sami sebe, nikdy jiný to za nás neudělá.

77161

06.11.2005 19:01

Rasisti

RE: Mindo proberte se !!!

Nori Kazu 212.?.?.?

V tomto případě je černo-bílé viděné vcelku na místě. Ikdyž jde o přičmoudlíky různých odstínů. Jsme tu my, Evropané a oni, nově příchozí a jejich potomci, většinou muslimové.

Ani čečenští uprchlíci tu nemají co pohledávat. Rozhodně ne mimo areál uprchlického tábora.

a) to by tak ještě scházelo
b) ano, neměli jsme je sem vůbec pouštět a každého, kdo to propagoval jsme si měli pořádně proklepnout, za koho vlatně kope
c) ?

Za chudobu si třetí svět může především sám. Podívejte se na Japonce, Číňany, ... ti taky do vlaku naskočili (či naskakují) za jízdy, jen přestali lamentovat a začali především makat!
A to, že Západ aspoň v některých oblastech stále využívá svého vlivu, považuji za naprosto přirozené.
Nebo máme přenechat celosvětový obchod Číně?
Život je boj. Na jaké straně stojíte vy?
Dal Evropanům někdy někdo něco zadarmo?

ještě si dovolím ocitovat kámoše z jinýho serveru, kterej o situaci ví více:
za prvé je to enormně nafouknutý
za druhé vina leží především na fr. ministrovi vnitra (u kterého je mi stále záhadou, že není v Národní Frontě), který první "riotery", kteří reagovali na zastřelení dvou arabských mladíků při útěku před policií


Tak oni je dokonce zastřelili? Váš informovaný kamarád má asi fakt přístup k nějakým utajovaným informacím.
A ikdyby, vždyť to byli zloději, proboha!!!
Lůza, odpad, špína!!!

Není dobré vidět celý svět černobíle, souhlasím, ale pokud jde o naši vlastní zemi, nesmíme ani na okamžik zapochybovat, kdo je tu doma, kdo je tu pán.
A kdo tu může být při naší dobré vůli maximálně jako host a to jen tak dlouho, jak my budeme chtít!!!

77169

06.11.2005 19:14

Rasisti

RE: Nechápu

Nori Kazu 212.?.?.?

Schválně, kolik přispívají přistěhovalci do státní kasy? A kolik nás stojí na výdajích na zvýšenou bezpečnost, na sociálních dávkách, na vězeňském a soudním systému? Uvedu příklad: V Holandsku je 1 milion přistěhovalců (především muslimů, jako téměř vždy) a ti způsobují 80% veškeré (!!!) kriminality. Mají 50%ní nezaměstnanost. Myslíte, že Holanďani náhodou "vyžrali" tu přistěhovaleckou spodinu a nás teď čeká ta imigrační elita? Nejste trošku (hodně!!!) naivní?

77170

06.11.2005 20:41

Rasisti

RE: Nechápu

Nori Kazu 212.?.?.?

Tak tohle je hláška ala KSČM [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

77183

10.11.2005 16:11

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Nori Kazu 212.?.?.?

Přesně tak. Amerika nebyla v minulosti vůbec multikulturní. Běloši Indiány prostě tlačili před sebou a chovali se v Americe jako v prázdné zemi. USA vznikly jako stát bílých svobodných Evropanů, kteří budovali svoji společnou novou vlast na protestantských základech.
Cizí rasy tam byly brány pouze pokud to přinášelo okamžitý a hmatatelný zisk. "Číňani, už jste nám postavili ten proklatej kus železnice, kde se nikomu jinýmu nechce makat? Jo? Tak fajn, můžete tu dožít. Ale zkuste šáhnout na bílou holku nebo si sem byť jen dotáhnout manželku z Číny, a uvidíte, jak se dobře doplňuje laso a strom." Osobně fandím "drsnému" kapitalismu s jedinou výjimkou: vystač si s vlatními lidmi! Vymysli si efektivnější stroje, zaplať lidem víc anebo to přinejhorším kupuj ze zahraničí (pokud nebude zbytí), ale netahej si sem nikoho z ciziny. A když už, náhodou, ale opravdu náhodou je něco potřeba rychle zmáknout, ať je pracovní vízum krátkodobé a neprodloužitelné. Chybí ti pracovní síly? Lobuj za vyšší porodnost, ne za imigraci! Vypěstuj si své lidi. SVÉ LIDI!!!
Černoši samozřejmě měli být posláni zpět do Afriky. Evropané by měli proklít všechny relativisty a měli by začít zase tvrdě prosazovat vlastní zájmy. Jasně, srozumitelně. Třeba i bezohledně. Nezdůvodňovat to, nikomu nic nedlužíme a na nás se taky nikdo neohlíží, pokud nemusí. Což si zatím lidi tolik neuvědomují, protože zatím ještě ti ostatní "musí" realitně dost. Ale už víc než půl století naše moc vytrvale klesá a proces našeho slábnutí se dokonce urychluje. Teď si ještě můžem dupnout. Tak toho využijme! První by uvšem museli přijít na řadu vnitřní nepřátelé: liberálové, levičáci, apod. Dnešní rádoby elita, která lidem masíruje mozky tím, jak velkou a významnou hodnotou je prý TOLERANCE!

77603

11.11.2005 02:09

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Nori Kazu 212.?.?.?

Pane Sodku, jste fakt zvláštní figurka, jen co je pravda.
Zajímalo by mě, jakou identitu a s kým sdílíte. Vážně.
Za co byste byl ochoten bojovat? Za koho?
Toť krátké zamyšlení nad tím, o co vám jde.
Proč střílíte do vlastních řad?
Za každou cenu a ke všemu tak hloupě.
Nebo máte své řady jinde? A nebo už podle vás různé řady nejsou?
To první bych pochopil. Jen jestli ti v těch jiných řadách s vámi počítají.
To druhé by byla krutě hloupá naivita [pláč]
Nebo jen tak pindáte? Opozice aby nestála řeč?
Vlatně nechcete nic sdělit, jen mluvit?

Pokud jde o váš poslední výplod, no, co dodat. První osadníci byli často opravdu velmi ctnostní lidé. Morální elita. Vycházeli s indiány dobře. Ale šlo o "soužití" maximálně ve stylu USA počátku 20. století - "rovnoprávní, ale oddělení". "Férové" vztahy přetrvaly asi dvě generace. Ale poté se projevil rozkol cílů: "My chceme více země vs. oni ji nechtějí dát". Násilné prostředky byly za daných okolností nejlevnější. Výrazná nerovnost sil prostě v reálném světě nemůže existovat. Ani dnes, kdy si něco podobného někteří lidé nalhávají. Kruté? Možná, ale je to realita a ani v tomto ohledu není a nebyla naše společnost drsnější než ostatní. Jen byla nejsilnější. Nejsilnější není vždy nejkrutější stejně jako někdo slabý není vždy ten hodný. Fandit silným? Fandit slabým? Ne! Fandit svým!!! Cokoliv jiného je pokrytecké, hloupé a nebezpečné!

PS: Pokud vám něco říká teorie her, tak si uvědomíte, že nejde o až zas tak apokaliptickou doktrínu [smích]

77711

11.11.2005 02:15

Rasisti

RE: Kdyz vypukne z nepokoju obcansko-nabozensko-nabozenska-socialni valka,co zbude radovemu obcanovi?

Nori Kazu 212.?.?.?

Opět výrok(n) ve stylu "jak můžeme někomu něco upírat, když to sami máme". Relativismus. Falešný univerzalismus. Sebemrskačství. Internacionalistické rovnostářství. Mor našich myslí [pláč]

77712

12.11.2005 00:06

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Nori Kazu 212.?.?.?

Právě jsem dokončil reakci na tento názor, ale asi z toho nakonec zkusím udělat článek. Už dlouho jsem chtěl něco na Zvědavci zkusit publikovat, ale povinosti říkali ne. Ale ještě jedno takové pohnutí mysli a napíšu panu Stworovi, zda by neměl zájem.
Pokud nad tím přimhouříte oko, rád bych si to, co jsem napsal nechal ještě chvíli uležet ve svém PC.
Každopádně díky za inspiraci.
A za pochopení [smích]

77846

12.11.2005 01:29

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Nori Kazu 212.?.?.?

Tak fašismus, povídáte? Jsem pouze "civilizacionista" a nacionalista. A s panem Králem bych se asi taky na ledasčem neshodnul (Sudetoněmecká otázka). Pokud jde o populismus, tak tomu se dřív říkalo demokracie. A demokracie by se k tomu měla opět vrátit. Víte, ono je krásné říkat jedním koutkem "ať vláda vládne podle vůle lidu, to je ta pravá demokracie, opak autokracie" a druhým "lidi jsou blbí, nesmí se na ně zas tolik dát, to by byl populismus".
Jinak jsem rád, že Zvědavec přitahuje stále nové lidi [smích]

77852

12.11.2005 18:43

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Neobviňujte jen islám

Nori Kazu 212.?.?.?

Užitečný idiot (vohnout) nebo rafinovaný vnitřní nepřítel (zmrd)?
Každopádně se zde ještě nikdo nevyjádřil, proč by mělo být v našem zájmu si v Evropě muslimy nechávat. Proč jim dávat vůbec nějakou šanci?
Sám nevidím jediný dobrý důvod. Ale rád se nechám poučit, jak nám mohou být dlouhodobě užiteční.

Ale prosím jen odpovědi na tuto otázku: můžeme na JEJICH přítomnosti MY vydělat? MY, tj. Evropané (samozřejmě bílí, pokud to chce někdo polopaticky), příslušníci Západní civilizace.

Berme ohledy jen sami na sebe, nikdo jiný to za nás neudělá!

77919

13.11.2005 16:23

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Neobviňujte jen islám

Nori Kazu 212.?.?.?

A proč vyhazovat jen muslimy? Nori Kazu a co takhle vy ? Vám by to mimo Evropu také asi vyhovovalo .

Norikazu Okamoto je "pouze" můj nick, někteří lidé toho už o mně mohou vědět víc, ale jen na okraj, jsem Čech jako poleno. A jsem na to hrdý [smích] O tom, proč zrovna Norikazu Okamoto, už jsem se tuším taky někdy někde zmínil. Ale to není podstatné.

Jinak máte pravdu, nejde o to zbavit se jen muslimů. Nemáme jediný dobrý důvod si tu pěstovat jakékoliv "zatím-menšiny". Muslimy jsem vypíchnul jako první, protože jejich otázka je celoevropsky nejpalčivější a pokud jde o její řešení, tak už včera (někde už před dvaceti lety) byl pozdě.

78014

13.11.2005 16:53

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Neobviňujte jen islám

Nori Kazu 212.?.?.?

Čekal jsem co vymyslíte a bohužel jste popsala přesně to, co si dnes mnozí pletou s "kulturním obohacením". A to je know-how. O kulturní obohacení (jiné společenské vzorce chování, zvyky, jakýsi lidský duševní "software" ) většinou nikde nikdo nestojí. Jediné na čem můžeme vydělat je know-how dané společnosti.
A pokud jde o přenos know-how, tak jestliže bylo v minulosti k jeho získání potřeba zčasti získat i lidi, dnes to již téměř neplatí.

Kolik Číňanů u nás musí žít, abychom byli schopní zvládnout technologii výroby a využití papíru?
Kolik Arabů zde žilo v osmnáctém století, aby bylo možné zavést školské reformy a všeobecnou gramotnost? - Narážím samozřejmě na arabské číslice.

Musí zde opravdu žít tisíce muslimů, aby měli lidé přístup ke kulinářských specialitám (i já bych velmi rád ochutnal, byť dnešní vepřová pečínka mě vážně uspokojila a českou kuchyni obecně mám nejraději) Blízkého východu?

Je to podobné jako s tou iluzí, že Arab s hamburgerem a coca-colou je vlastně tak trošku pozápadnělý. A to samé s internetem. Nesmysl!
Je to jako tvrdit, že Evropa se počínštila po zavedení papíru.

A film? Hudba? Můžete si ji stáhnout internetem přes půl světa. Nebo vám ji vážně musí hrát přímo arabáček do ouška?
Tak se přiznejte, kdo máte doma ve skříni zavřeného živého Mozarta? [smích]
Nebo aspoń jeho interpreta?

Ne ne, toto nemá s imigrací vůbec nic společného!!!
Dnes již opravdu vůbec nic.
Lituji.
Uznejte to, prosím.
A především se znovu zamyslete a zvažte, zda jste nevědomky nehrála někomu cizímu do karet.

O tom, že mix může být "zajímavý" se s vámi přít nebudu.
Ze sociologického hlediska se totéž dá říct o dnešní Francii [pláč]

78015

13.11.2005 17:28

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Nori Kazu 212.?.?.?

Nevšiml jsem si, že bych hledal jakousi vyšší mocí zakotvenou a nepřekročitelnou nerovnost mezi lidmi či rasami, to je přesně moment, kde se rozcházím s jistou černou knihou jistého pána s muškou pod nosem.

Ovšem to neznamená, že přistoupím na teorie o všeobecné rovnosti lidí, která má být naším cílem.
A už vůbec ne, pokud to má vést k rovnosti všech lidí na území naší společnosti. Tyto úvahy jsem dvojčetem úvah ve stylu "není žádné my a oni" a protimluvů jako "identita nemůže lidi rozdělovat". Já lidi rozděluji. Vždy je to MY a ONI. A nemění na tom nic ani skutečnost, že nic není stálé. Ale taková je povaha identity. A Evropa si to už párkrát zažila. MY, francouzsští a němečtí katolíci, proti NIM, francouzských a německým protestantům. My, Francouzi, proti NIM, Němcům.
S identitou je to složité, někdy velmi složité.
Ovšem vykládejte to lidem, kteří jedním šmahem jsou ochotni (a myslí si, že i schopni) vytvořit Evropskou identitu, bez ohledy na všechny ostatní identity. Nebo dokonce řeknou, že pouze všerasová, všekulturní a všelidská identita zaslouží obhajovat (a ještě pouze za peníze jedněch).

A přitom uspořádání světa, které bych si já přál, by bylo určitě méně krvavé, než to dnešní. Ten opěvovaný všehomix zakládá z dlouhodobého hlediska jen na to nejhorší utrpení.

Nejsem každopádně ochoten slevit z toho, co je NAŠE a co JEJICH.
To bohužel naše společnost dělá už nějaký pátek nedělá. A je v tom sama. Před 80ti lety by nikdo o Evropském střihu Severní Ameriky a Austrálie nezapochyboval. Ale s takovouhle začnou již brzo Evropani pochybovat o tom, zda mají výhradní právo vůbec na Evropu. A to už bude pozdě. Levicový mor, který zdánlivě hlásal rovnost všech, se najednou zvrhnul v nejhorší bič, který si na sebe Evropané upletli.

Mám cukání napsat zde něco Židech, ale jejich podíl na tomto nechám teď raději stranou. Ještě před dvěma lety bych si sám při jakékoliv narážce na Židy vybavil Hitlerovy slinty a automaticky vypnul vnímání. Dnes už to nedělám, spadly mi klapky. Ale pochopil jsem, že s lidmi je to rošku jako v tom Matrixu. Pokud jim realitu, byť naprosto pravdivě, podáš moc krutě, raději se rozhodnou dál žít sice ve lži, ale spokojeně. Sladká nevědomost.
A navíc realita není nikdy tak jednoduchá, aby si člověk vystačil s hláškou "za všechno můžou Židi". Proto je teď nechávám stranou.

Proč zrovna Evropa zašla tak daleko v respektování ostatních?
Jak se jí to vrací?

78019

13.11.2005 17:43

Rasisti

RE: Kdyz vypukne z nepokoju obcansko-nabozensko-nabozenska-socialni valka,co zbude radovemu obcanovi?

Nori Kazu 212.?.?.?

Ne, nejsem imigrant.
Jsem Čech. Opravdový Čecho-Čech [velký smích]
Pokud mluvíte o pocitech imigranta, vzhledem k jistým komplikacím na imigračním při návštěvě USA si umím vcelku představit, co máte na mysli.

Ale ani to, že imigrant má těžký život, nás přece nemusí motivovat k tomu, jim ulehčovat život na náš účet. A ještě tak hloupým způsobem, jako je možnost imigrace.
Pokud chcete lidem pomáhat, buďte silný.
Pokud se kvůli nim necháte strhat, doplatíte na to především sám a všichni ti, na kterých vám nejvíce záleží, ale dlouhodobě i ti, kteří se na vašich zádech vozili, až jim z toho nožičky zakrněly.

Silná Francie mohla Africe pomoci víc, než Francie plná Afričanů!

To, že Vám pan Nohejl neodpovídá bych nebral jako něco až tak podstatného, sám někdy nevím kam dřív skočit a po uplynutí delší doby pak řeším, co je horší, zda navazovat kde jsem skončil, nebo popojet na další téma. Tentokrát jsem se rozhodl vyřídit všechny resty, tak tu teď hledám a píšu a lidé mně taky píšou, že jsem jim nenapsal ... [smích] [smích] [smích]

78021

13.11.2005 18:13

Rasisti

RE: Kdyz vypukne z nepokoju obcansko-nabozensko-nabozenska-socialni valka,co zbude radovemu obcanovi?

Nori Kazu 212.?.?.?

Jo, abych nezapomněl, ptal jste se na moje vyznání.
Oficiálně jsem křesťan, katolík.
Kdybyste věděl, kde bydlím, tak byste se ani neptal [smích]
Ovšem vztah k náboženství mám komplikovaný.
Většina lidí v Česku to má oproti mně přesně obráceně:
Oni tvrdí, že nějaký oficiality jsou k prdu, že v cosi věří, ale církev k tomu nepotřebují, do kostela nechodí a žádný papíry neuznávají, apod.

Já naopak myslím, že ačkoliv v Boha nevěřím (asi proto, že jsem ho zatím ještě opravdu nepotřeboval), je dobré se snažit ve společnosti duch křesťanství udržet. Ctím tradice, občas i do kostela zajdu. Navíc tam, odkud jsem, je i na společenských událostech patrné, že bez církve by to jen těžko fungovalo na takové kulturní úrovni.
Jednotlivec může být vnitřně bez víry (ikdyž hodnoty by měl ctít - ale to už není jen o tom náboženství v pravém slova smyslu), ale společnost jako celek se bez náboženství neobejde.
Ne dlouhodobě. Lidi nežijí jen mezi věcmi, jsou tu i společenské a duševní potřeby. Pokud svoje tradiční náboženství umrtvíme, nebude z nás čistě racionální společnost (jak jsem psal, lidi nejen myslí, ale i cítí), jen si zaděláme na problémy se sektami a jinými formami (především těmi "tužšími") cizorodých náboženství.
Neberu to jako pokrytectví, nedělám ze sebe "bánbičkáře". Když s někým o tom mluvím, třebas i s panem farářem, jsem ochotný to rozebírat a "přiznat se". Ale mám dávat všude na odiv to, že nevěřím? A o křesťanství v dnešní době už nejsem ochoten mluvit už ani jako o nutném zlu. Je to křehká květinka, která dnes pouze hodně lidem pomáhá a prakticky nikomu už nemůže uškodit. Kdesi má sice stále ten genom té mocilačné plané byliny, z které jsme ji za ta staletí vyšlechtili, takže musíme být stále opatrní, ale pokud si někdo myslí, že jejím vytržením - nebo tím, že ji necháme prostě v klidu uschnout - bude po nebezpečí, ten se těžce mýlí. Netrvalo by dlouho a místo ní by tu bylo pole plné bodláků, které rostou všude za našimi hranicemi a ikdyž i z nich by možná staletí udělala jen ozdobné bodláčky, nejsem toto opravdu ochoten podstoupit.
Vy snad ano?78023

13.11.2005 19:10

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Neobviňujte jen islám

Nori Kazu 212.?.?.?

Promiňte, ale nezlehčujte to:
Jde o vážné téma, ikdyž občasné odlehčení beru.

1) Je rozdíl mít někam přístup a někde bydlet - tzn. mít domov. (Pokud jste beznadějný relativista a začnete mi vykládat, že se to přece nedá rozlišit a ať vám kvantifikuji časový úsek pobytu versus časový úsek bydlení, pak to asi s vámi vzdám.)
Ať přijedou třebas i turisti z Arabášova. Pokud zrovna nebudu mít nějaký pádný důvod pro omezení pohybu osob, rád je nechám přijet podívat se, jak je tu u nás krásně, zkasíruju a nashle panstvo, příště přijeťte ještě s větší kešeňou ..., chci říct i s celou rodinou [smích]

2) Nerelativizujte smysl pro identitu.
Čech je Čech. (Opět relativismus nechte prosím za dveřmi, s tím bychom vážně nikam nedošli.) A navíc můj nacionalismus je ryze obranný. Česko Čechům, Německo Němcům, ale jinak buďme kamarádi. Říká se, že pořádek dělá přátele a přesně tak to je. Mix nadělá jen problémy.

3) Menšiny nevymažete tím, že prohlásíte, že nejsou.
Dokonce ani když to většina přijme. A dokonce ani když to přijmou i oni sami!!! Jednoho dne se třeba ti tmavší podívají za určitých okolností prostě do zrcadla - nebo jejich děti, nebo až vnuci, nebo ... - a máte po jednotě. Nechápu, jak stále lidé mohou věřit v něco, co nikde nefunguje, všude za tím zůstávají hromady mrtvých, ale oni si prostě umanuli, že třece teoreticky (!!!) když jsme všichni lidi, tak by to mělo fungovat. Nefunguje. A pokud to chce někdo dál testovat, tak ne tady. Zkuste to napřed třeba u Číňanů. Ti vás poženou svinským krokem. Až někde někdo s tímto konceptem uspěje a ono to začne přinášet ovoce, pak to můžem tady u nás zvážit. Na tom, že zatím zůstaneme u starého systému národních identit a civilizační solidarity, můžeme pouze vydělat. Smíchat se to dá vždy a snadno. S tím "odbalkanizováním" to bývá už horší [pláč]

78029

13.11.2005 23:04

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Neobviňujte jen islám

Nori Kazu 212.?.?.?

[pláč] [pláč] [pláč]
Asi bych se měl mračit (nebo se možná někde užírat, jak píšete), ale vzhledem k tomu, že tohle bylo dost mimo a vzhledem k tomu, že asi špatně odhadujete jak můj věk, tak pravděpodobně i celospolečenské trendy, raději se na vás jen tak mírně blahosklonně usměju [smích]

Čekal jsem argumenty (kritiku těch mých), dostal jsem jen nálepku, nebo aspoň ideje, kterým věřím. Nejde o stranu, jde o myšlenku. Té věřím.

Víte, vaše myšlení mně přijde fakt ve stylu "konec dějin (už se nebude nic dít, liberální demokracie a svoboda po celém světě) se blíží, štěstí bude dost pro všechny, radujme se".
Už to tu párkrát bylo ... ale pak vždy přišlo vystřízlivění.

[oči v sloup]

78062

18.11.2005 02:36

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Pozadi 'cinskeho jednani

Nori Kazu 212.?.?.?

"...vetsina zbozi v USA je cinskeho puvodu,jakoz i v Evrope a v Australii".

Rád vás čtu pane Nohejle, ale beru vás s rezervou.
Třeba tohle co tu píšete, proč to děláte?
Víte, kdo je dnes největším vývozcem na světě?
Ani USA, ani Čína.
Je to Německo!

Prosím zbytečně nezveličujte, svět je dost komplikovaný i bez toho, fakt je to zbytečné [pláč]

78908

18.11.2005 16:26

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Pozadi 'cinskeho jednani

Nori Kazu 212.?.?.?

A na co jiného to chcete přepočítávat než na peníze? To jako dva čínské kolíčky na prádlo + pět čínských triček = 7 položek, což je více než 1 německá pračka = 1 položka?

79002

18.11.2005 16:28

Devět bodů jak zničit Ameriku

RE: Problém nejen USA ale i EU

Nori Kazu 212.?.?.?

Hnidopichu. A ještě to má navíc správně.

79005

21.11.2005 01:28

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Pozadi 'cinskeho jednani

Nori Kazu 212.?.?.?

Zdeňku, já ti teda nevím, ale tvdit, že oslovování Alexandry "Sašo" je něco špatného, to mi zní jako kdyby někdo tvrdil, že je urážlivé říkat Josefovi "Pepo". Samozřejmě každý je na svoje jméno zvyklý trošku jinak, ale spíš předpokládám, že ona lidovější verze je většinou přijatelnější.

79349

21.11.2005 02:05

Máme stále čas?

RE: Veci kolem jidla,

Nori Kazu 212.?.?.?

Jo jo, i já jsem se minulej týden začal učit vařit. Tentokrát zelí.
Knedlu (a sakra, teď asi víte, odkať su [smích] ) bych zatím asi nezvládl, ale co, chleba už si taky málo kdo peče sám. Není potřeba jít do extrémů. Hlavně ta pečínka aby se povedla, tu bych si do Hypecu kópit nešel [smích] [velký smích] [smích]

Jinak nemám rád, když se lidi navážejí zbytečně moc do hamburgerů. Mně chutnají třeba i ty "ošizený" Mekáčovský.
A pokud ti maníci, co to z těch polotovarů ugrilují a poskládají, dělaj co mají, tak to není ani nezdravý.
Dobře udělanej hamburger je docela kvalitní jídlo.
To, v čem je problém, je jednotvárnost.
Pokud budete baštit den co den na snídani jen chleba s máslem, k obědu vepřo knedlo zelo a k večeři krupičnou kaši, tak taky za pár měsíců nebudete vypadat moc zdravě. Když si tuhle kombinaci dáte jednou za čas a budete jíst pestře, bude to asi to nejzdravější.
Nejnezdravější je, když jíte jenom jedno a to samé zdravé jídlo stále dokola [pláč]

79352

21.11.2005 02:33

Kurdské podvodné referendum a mediální lži podle objektivních svědků

Kurdistán na cestě?

Nori Kazu 212.?.?.?

Tak se ukažte páni Kurdové, Arabové a Turci. Kdo z koho? Vidím to docela na férovku. Koho "volím" já? Když se zbavíme těch evropských, tak budu volit třeba Bahňáka, pokud mám citovat klasika [smích]

79354

23.11.2005 02:42

Dopis dcery

Srandičky, srandičky ...

Nori Kazu 212.?.?.?

... ale těch Abdulů je tu čím dál tím víc [pláč] [pláč] [pláč]

79724

24.11.2005 21:50

Ptáci

Meteorit?

Nori Kazu 212.?.?.?

Když už, tak bych preferoval ten meteorit o něco menší a situoval bych ho spíš do západního Pacifiku.

80036

25.11.2005 00:15

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: CO JSOU VLASTNĚ ZAČ

Nori Kazu 212.?.?.?

1) Tohle už jsem někde četl a vcelku tomu i věřím.
Je to jen sekta.

2) Začínám mít pocit, že mám k Židům vztah, který neodpovídá klasickým pravidelně se vyskytujím typům chování. Hodně lidí nenávidí Židy a cokoliv židovského. Pak jsou tu ti, kteří tvrdí, že proti Židům nic nemají, ale nenávidí Izrael. Nakonec jsou tu samozřejmě ti, kteří Židy mají rádi a ani proti Izraeli nemají výhrady.
Mně osobně naopak vadí prorůstání Židů a jejich vliv v zicích společnostech (v rámci Západní civilizace), zatímco Izrael, jakožto židovský národní stát, obhajuji. Nesmíme se nechat Židy využívat, ale ve snahách o jejich maximální poškození nevidím cestu. Ta vede přes spojenectví. ///To ovšem předpokládá, že se přestanem sami chovat jako bačkory. Jak ve vztahu vůči našim skutečným či potenciálním spojencům, tak vůči "soupeřům". Nemusíme mít nutně nepřátele (??? možná, nevím ... stejně to nezáleží nejspíš na nás), ale minimálně soupeře budeme mít vždy. Ať chceme nebo ne. Ani skandování "love and peace" na tom nic nezmění./// A proto Česko Čechům, Izrael Židům.
Jsou dnešní Židé "Chazaři" a ne "Izraelité"?
Změní kladná odpověď opravdu tolik?

Bude opravdu nutné podniknout kroky ke zmenšení židovského vlivu?
Pak si stejně potenciálně spíš umím představit nucený odsun Židů do Izraele (jen hypotéza, samozřejmě že za dnešního stavu věcí by se tam "nevešli" ) jako morálně ospravedlnitelný, než zničení Izraele.
Stejně tak můžu být za určitých okolností pro repatrici kohokoliv jiného, aniž bych k němu cítil přímo žášť či nenávist.
Takže třeba ... Turecko Turkům [smích]


80058

25.11.2005 13:21

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

Multikultura podle Emmy Bovary - Historie se opakuje

Nori Kazu 212.?.?.?

Kulturní obohacení. Na tohle téma jsme již diskutovali. Naposledy se to týkalo především muslimů v Evropě.
A pro vás to argumentačně nezkončilo příliš šťastně.
Takže sem šoupnu pro jistotu to poslední vlákno, málo komu se chce hrabat v odkazech.

Norikazu Okamoto 12.11.05:

Užitečný idiot (vohnout) nebo rafinovaný vnitřní nepřítel (zmrd)?
Každopádně se zde ještě nikdo nevyjádřil, proč by mělo být v našem zájmu si v Evropě muslimy nechávat. Proč jim dávat vůbec nějakou šanci?
Sám nevidím jediný dobrý důvod. Ale rád se nechám poučit, jak nám mohou být dlouhodobě užiteční.

Ale prosím jen odpovědi na tuto otázku: můžeme na JEJICH přítomnosti MY vydělat? MY, tj. Evropané (samozřejmě bílí, pokud to chce někdo polopaticky), příslušníci Západní civilizace.

Berme ohledy jen sami na sebe, nikdo jiný to za nás neudělá!

80167

25.11.2005 13:24

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: CO JSOU VLASTNĚ ZAČ

Nori Kazu 212.?.?.?

RE-1

Emma Bovary 12.11.05:

Mohou zvednout kvalitu místních restaurací. Obohatit domácí kulturu o něco jiného v hudbě (Natacha Atlas, Rachid Taha, Asian Dub Foundation, Panjabi MC)
literatuře (Hanif Kureishi), filmu (Fatih Akin). Každá jinakost je zajímavá Praha byla tak zajímavé místo na počátku 20,století když v ní koexistovali kultura česká,německá a židovská.

80168

25.11.2005 13:27

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: CO JSOU VLASTNĚ ZAČ

Nori Kazu 212.?.?.?

RE-2

Norikazu Okamoto 13.11.05:

Čekal jsem co vymyslíte a bohužel jste popsala přesně to, co si dnes mnozí pletou s "kulturním obohacením". A to je know-how. O kulturní obohacení (jiné společenské vzorce chování, zvyky, jakýsi lidský duševní "software" ) většinou nikde nikdo nestojí. Jediné na čem můžeme vydělat je know-how dané společnosti.
A pokud jde o přenos know-how, tak jestliže bylo v minulosti k jeho získání potřeba zčasti získat i lidi, dnes to již téměř neplatí.

Kolik Číňanů u nás musí žít, abychom byli schopní zvládnout technologii výroby a využití papíru?
Kolik Arabů zde žilo v osmnáctém století, aby bylo možné zavést školské reformy a všeobecnou gramotnost? - Narážím samozřejmě na arabské číslice.

Musí zde opravdu žít tisíce muslimů, aby měli lidé přístup ke kulinářských specialitám (i já bych velmi rád ochutnal, byť dnešní vepřová pečínka mě vážně uspokojila a českou kuchyni obecně mám nejraději) Blízkého východu?

Je to podobné jako s tou iluzí, že Arab s hamburgerem a coca-colou je vlastně tak trošku pozápadnělý. A to samé s internetem. Nesmysl!
Je to jako tvrdit, že Evropa se počínštila po zavedení papíru.

A film? Hudba? Můžete si ji stáhnout internetem přes půl světa. Nebo vám ji vážně musí hrát přímo arabáček do ouška?
Tak se přiznejte, kdo máte doma ve skříni zavřeného živého Mozarta?
Nebo aspoń jeho interpreta?

Ne ne, toto nemá s imigrací vůbec nic společného!!!
Dnes již opravdu vůbec nic.
Lituji.
Uznejte to, prosím.
A především se znovu zamyslete a zvažte, zda jste nevědomky nehrála někomu cizímu do karet.

O tom, že mix může být "zajímavý" se s vámi přít nebudu.
Ze sociologického hlediska se totéž dá říct o dnešní Francii

80170

01.12.2005 01:03

Jíme potraviny z ropy

Nebude to tak horké aneb neberte mi můj řízek :)

Nori Kazu 212.?.?.?

"... Nejefektivnější by ale možná bylo úplně odstranit maso z našeho jídelníčku."

[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

Uf, už jsem se skoro lekl, že jde o solidní studii, ale tohle byla poslední kapka do mého poháru již tak plného skepse [smích]

81175

04.12.2005 00:26

Pilátovo krédo

RE: Kde se politika micha s nabozenstvim za jednim ucelem ,dostat moc ,kontrolovat masy lidi.

Nori Kazu 212.?.?.?

"...150 million dead Native Americans..."

Pane Nohejle, nedělejte to, znovu vás žádám.
Dvakrát měřte, než si zase uříznete nějakou ostudu [pláč]
Pokud máte co říct (a třeba toho může být i hodně - což vám vzhledem k vaší hyperaktivitě zdá se nemusím ani psát), rád si to někdy přečtu.
Když občas zkopírujete něco odjinud, taky se to dá pochopit.
Ale aspoň si to napřed přečtěte a eliminujte přinejmenším ty nejkřiklavější nesmysly. A pokud možno nečerpejte vůbec ze zdrojů tohoto ražení.
81573

04.12.2005 15:08

Pošlete vánoční pohlednici vězňům za své přesvědčení

RE: Pohlednice

Nori Kazu 212.?.?.?

Nilberte, jak je to podle tebe s těma Chazarama? Jak to, že většina dnešních Židů nemá semitské rysy? Proč se o Chazarech nikde ve škole neučí, ikdyž jejich historická stopa je docela čitelná?
Čím si vysvětluješ enormní podíl Židů mezi bolševickými komisaři?
Kolik podle tebe zahynulo celkem za války Židů?
A kolik z toho v plynových komorách?
Rád bych znal i tvůj pohled.
Předem díky za všechny odpovědi!

81640

08.12.2005 01:28

USA v proměnách času

RE: pane Kral mohu se zeptat?

Nori Kazu 212.?.?.?

Promiňte, je to Vaše otázka, ale rád bych jen doplnil: Pokud byste náhodou pane Králi neměl žádný současný pozitivní vzor, můžete přinejhorším použít i nějaký historický případ, ale raději zůstaňte v současnosti.

A pokud tuto otázku od Včeličky zodpoví i další Zvědavci, budu velmi rád.
Děkuji.

PS: Osobně mám rád Japonsko, ale to je případ sám pro sebe, nenapodobitelný. A nejde o politický model. Základ je v kultuře. A navíc i na Japonce jako národ začíná tvrdě doléhat mnoho problémů, kterými se infikovali.
Ale mají stále kam se vrátit.
To o Západu už brzo nebude nejspíš možné říct.
Ikdyž stále je tu naděje ... co třeba Polsko?

82353

08.12.2005 01:44

USA v proměnách času

RE: Ja souhlasim s Panem Kralem

Nori Kazu 212.?.?.?

Prikladem by mohly vsechny zeme na teto planete ktere nevnucuji jinym jejich zpusob zivota, nepletou se jinym zemim do niceho, proste nemaji ambice vladnout svet.

S tím nemohu souhlasit.
To, že někoho nechápu jako hrozbu ještě přece neznamená, že je to můj vzor. Každý je jiný. Nebo tak obdivujete ten pasivní přístup? Tohle bych čekal jen od zapřisáhlého pacifisty jako Ježíš, který si ten kříž mohl dovolit a to jen díky jistým rodinným konexím [smích] Vlastnímu národu bych tuto terapii neordinoval.

Další věc je, že většinou jde u těchto států spíš o nedostatek moci než choutek.
Ale také znám lidi, kteří vzhlíží k Číně.
No počkejme si.

Z hruzou se dovidam ze v CR se nymi rozmaha Santa Claus, coz byla puvodne reklama na Coca-Colu a nic jineho.

Budu volit Národní Stranu.
A pokud má někdo k Santovi podobně vřelý vztah (viz odkaz níže), doporučoval bych mu totéž [smích]
Za pokus nic nedáte a budete mít aspoň jednou po volbách čisté svědomí!

http://www.narodni-strana.cz/clanek.php?id_clanku=1541

82357

08.12.2005 02:13

USA v proměnách času

RE: pane Kral mohu se zeptat?

Nori Kazu 212.?.?.?

Ten odkaz na zděšené anarchisty mě fakt pobavil [smích] Vůbec neříkám, že se to Polákům povede, ale skloubit kapitalismus (ekonomický liberalismus) a nacionalismus (společenský konzervatismus), to by byla cesta vpřed. Tak tomu taky částečně bylo v dobách největší evropksé slávy!
Vliv peněz ovšem málo kdy spěje ke společenskému konzervatismu.
Ale říkám snad, že je tu nějaká snadná cesta?

82362

08.12.2005 20:31

USA v proměnách času

RE: Ja souhlasim s Panem Kralem

Nori Kazu 212.?.?.?

Ta země se bohužel ale nesnaží udržet Kanadu ani v Kanadě [pláč]
Asiati jen slintají, když vidí, jak se bílý Evropan (= jediný skutečný Kanaďan, dříve to bylo samozřejmé, Číňanům byl například na desítky let vstup zakázán úplně!) stává pomalu ohroženým druhem. Kdejaký přivandrovalý svrap tam má větší zastání u místních multi-kulti než potomci těch, kteří Kanadu vybudovali. A Indiány tím opravdu nemyslím [pláč] [pláč] [pláč]

82533

10.12.2005 04:35

USA v proměnách času

RE: pane Kral mohu se zeptat?

Nori Kazu 212.?.?.?

S Japonci jsem strávil (a v dohledné době pravděpodobně opět strávím) víc času než asi tušíte. Mám tudíš docela slušnou představu, jak se ke mně mohou chovat. A pozor, ani Japonci nejsou všichni "kolektivisté", ikdyž je fakt, že těch "individualistů" je tam asi o něco méně a mají to o to těžší (jejich okolí pak dá se říct taky [smích] - víte jaké to je chodit o Velikonocích po mrskutě s nakaleným Japoncem . [velký smích] - já jo [smích] ).
Zážitků mám s nimi dost jak od nás tak z ciziny.

82830

10.12.2005 04:46

USA v proměnách času

RE: pane Kral mohu se zeptat?

Nori Kazu 212.?.?.?

Multi-kulti jsou v první řadě nepřáteli našich hodnot, nebo máte ještě o nich stále nějaké pěkné iluze?

Proto je Soros (plíživá bastardizace - ikdyž mu nechci křivdit, možná je fakt skutečný filantrop a ničení bílé kultury a rasy je jen bokovka) horší Nilberta (židovský ultra-giga [velký smích] -nacionalista - Izrael mu přeji, tady mě někdy dost znervózňuje).

82833

10.12.2005 19:24

Pilátovo krédo

RE: Kde se politika micha s nabozenstvim za jednim ucelem ,dostat moc ,kontrolovat masy lidi.

Nori Kazu 212.?.?.?

Ach jo, s vámi se moc diskutovat nedá. Nevadí vám kecy a bludy, hlavně když ten kdo je říká není "nácek". A i tento pojem si natahujete tak, aby pod něj spadl kde kdo a ještě k tomu jak kdy [pláč]
Stále mi ještě dlužíte vysvětlení, jak je to s tím "obohacením" pomocí imigrace! Ukázal jsem vám, že říkáte bludy a vy jste místo omluvy nebo alespoň tichého zamyšlení jen přišla s výkřikem o tom, jak je skvělé, že mnoha dnešním mladým už jsou nějaké "hodnoty minulosti" cizí.

82904

19.12.2005 15:06

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

Co je špatné pro Žida, je pro mě dobré? NE!!! V tom se pan Král mýlí!

Nori Kazu 212.?.?.?

Na Zvědavci se naštěstí prezentuje mnohem širší škála názorů. S panem Králem v některých věcech souhlasím, ale tady opravdu ustřelil. Stejně jako ohledně jeho nahlížení na Sudeťáky ani s jeho nahlížením na Iránce nemohu souhlasit.
Pokud se někdo řídí opačným kompasem, než mají "Chazaři", tak to neznamená, že někam dojde. Stát Izrael je zrovna tím případem, kdy mohou mít Židé a Evropané (bílí křesťané) společné zájmy. Nesmíme sloužit Židům jako štít, do kterého oni nechají nepřátele bušit a za nímž se mohou v klidu smát, nesmíme se od nich nechat využívat. Musíme si pořádně posvítit na ty z nich, kteří žijí mezi námi a odhalit veřejnosti, čí zájmy sledují. Ale nepodporujme bezhlavě každého, kdo nenávidí Židy. Vymstilo by se nám to!
Pokud mně někde Židé rozhodně nevadí, tak je to Izrael.
A že je tam někdy těžké zastávat se Židů, aniž by bylo "ublíženo" Palestincům? Stejně budu na straně Židů! Máme copak nějaký důvod solidarizovat s Palestinci? Já ho nemám.
Tudy vede cesta k narovnání vztahů mezi námi Židy, nechat je upnout se na území. A podporovat je v tom. Ne na Židy útočit kde to jde.
Nebezpečím jsou multi-kulti rozlezlí židovští neomarxisté. Ne židovští vlatenci. To jsou naopak naši potenciální spojenci na první frontové linii!
Nebojujme prostě proti někomu, ale vždy za sebe!

84383

19.12.2005 20:30

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: Pozor!!! Tohle je konecna...

Nori Kazu 212.?.?.?

"... Ma partnerstvi s Ruskem a spolecnou hranici, nic vic nepotrebuje."

Nechci být hnidopich, ale s tou hranicí to už tak úplně pravda není. Prostě jsou "vedle sebe", skoro, poblíž, dejme tomu.

84441

19.12.2005 22:20

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: NASTAL ČAS...

Nori Kazu 212.?.?.?

Já už to teda četl, dokonce to vypadá, že to Nilbert z těch svých stránek jen tak zkopíroval, ... už jsem to tam někde četl, že by v článku o "Ahmádí-neřádovi"?

Jen se divím, proč Nilbert žije tady, v Česku?
Proč není v Izraeli, ten já mu (jakožto židovskému "ultranacionalistovi") přeju, tady mě občas mírně znervózňuje, neb na první pohled není loajálním ani Čechem.
"Národovec" a žije mimo svůj národ?
Proč to?

84467

19.12.2005 22:34

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: Co je špatné pro Žida, je pro mě dobré? NE!!! V tom se pan Král mýlí!

Nori Kazu 212.?.?.?

A proč by ho "místní" neměli bránit?
Proč Madagaskar?
Já bych zůstal hezky u toho Izraele, aspoň dokud se neukáže (v tomhle se nepřu, i to se může stát, přestože mají atomovek plnou pr....poušť, ale jak známo, uranu se ani nenajíš, ani nenapiješ, dokonce s ním ani nechytíš pár malých smradů, kteří ti v noci vypálí dům - Francouzi by mohli vyprávět) jako života neschopný.
A potom, vy, kdo nemáte rádi Židy ani v Izraeli, proč jim ho nedopřát, když podle vás to bude jejich konec?
Ať ukážou co umí. Zatím jim to docela jde.
Jen nesmíme být hloupí a nechat se zneužívat.
To platí jak pro USA, tak pro EU.
Fakt nemáme s Židama, myslím ty "ultrapravicové" v Izraeli, ne tzv. "multi-kulti židobolševiky", jediný společný cíl?
Fakt nás musí pouze zneužívat?
Natolik si nevěříme, že bychom s nimi nemohli být na jedné úrovni?
Nepodceňujme se!

84474

20.12.2005 23:14

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: Co je špatné pro Žida, je pro mě dobré? NE!!! V tom se pan Král mýlí!

Nori Kazu 212.?.?.?

?

84690

"...Komunistickejma manýrama chcete budovat kapitalismus? Kriste, to tu jestě nebylo."

Bylo. A je. A na konci vám prozradím kde. Zkuste si zatím typnout ........ už ..... už máte typ? Ale ty manýry prodělávají postupnou evoluci. Z komunistických v socialistické, národně-socialistické a nakonec národně-kapitalistické.
A jedná se o Čínu.
Ale upřímně řečeno, když se to umí, tak to má svoje výhody.
Ono je pěkný mít pravidla, protože dlouhodobě se to narozdíl od gangsterství vyplácí, ale čas od času se i na ta pravidla musí zaměřit pozorné oko kritika.
I základní pravidlo občas potřebuje potvrdit nějakou tou výjimkou, ikdyž bez velkorysosti to taky nejde!

84732

23.12.2005 22:08

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: Co je špatné pro Žida, je pro mě dobré? NE!!! V tom se pan Král mýlí!

Nori Kazu 212.?.?.?

Promiňte, ale mně to prostě přišlo od vás jako zbytečné popíchnutí.
Já tím měl na mysli pouze to, že v dnešní situaci jsou úvahy o tom, kam vystěhovat Židy, dost od věci. Někdo může tvrdit, že dnešní Židé nepatří nikam, že nemají na žádnou zemi národ (vážně je pro zbytek lepší jejich diaspora? Nebo vidíte jako alternativu jejich fyzickou likvidaci?) a to z různých důvodů (časová prodleva, princip vydržení jejich země Araby, jejich nesemitský původ - to je téma samo pro sebe, o kterém bych rád něco dozvěděl, přičemž se nechci vůbec bavit o důvěryhodnosti pana Nohejla, který bohužel jediný na dané téma "publikuje" ). Ok. Je to sice pro mě nepřijatelné a jako nacionalistovi (neexpanzionistickému, ale "obrannému" ) mně vadí právě ta výše zmiňovaná "rozlezlost", ale má to jistou, alespoň miniaturní, logiku. Byť krutou a nenávistnou. Ale pokud má někdo jiný názor a tvrdí opak (každý někam patří anebo je mu třeba dopomoci k tomu "někam" ), tak mě nenapadá lepší místo pro obnovu jejich vlasti, než právě Izrael. A že jsou tam trnem v oku?
Není to Západní oko!

Souhlasím s vámi v tom co jste psal o tom, že můj "spojenecký" Žid (nepřítel mého nepřítele) může být současně i "vnitřím jedem Marxismu" anebo tvůrcem těchto našich společných nepřátel, ale přesto je podle mého potřeba rozlišovat mezi Izraelci "vlastenci" a Židy "multikulturalisty".

Ema Bowary mně navrhla, abych se stal členem Nilbertova fanklubu.
((Její jedovaté nálepkování, tak běžné v dnešní době, je něčím, s čím se nejsem ochoten smířit! Když už se o ní bavím ..., stále mně dluží omluvu nebo novou verzi vysvětlení, co je přínosem imigrace pro naši společnost, abych jí to mohl opět vyvrátit. Ale nepočítám s tím, že se kdy "vymáčkne". Snad se aspoň občas nad sebou zamyslí [pláč] ))
Také si o mně myslíte něco podobného?
Co by na to asi řekl sám Nilbert?
Pokud vím, moje názory přijmá většinou v lepším případě s rozpaky. A já se mu vůbec nedivím. Kdyby se západní diplomacie chovala tak, jak bych si přál, tak by se pravděpodobně Židům v Izraeli dost ulevilo, ale těm zbylím spíše přitížilo.


85318

30.12.2005 17:07

Protikomunistický odboj

RE: Trodasi, to ste mi teda rodinka ...

Nori Kazu 212.?.?.?

Jo jo, zas ten černej humor, co? Zasmál bych se, ale někdy se to fakt nehodí [pláč]

PS: Moje babička musela uprostřed své učitelské kariéry místo učení jít na dva roky inventurovat košťata. Nejvíc ji vždy udivovala ta bezpáteřnost některých lidí. Je tragické, že většina lidí moc dobře věděla, kdo jim škodil, ale spravedlnost na nikoho z nich nedosáhne [pláč]

86058

01.01.2006 23:33

Novoroční přání

RE: To se jste napsala moc hezky.

Nori Kazu 212.?.?.?

Těsně vedle [smích] Má to být pra(prapra...pra)veverka.
Taky moje oblíbená.

86287

01.01.2006 23:37

Novoroční přání

Šťastný Nový rok

Nori Kazu 212.?.?.?

Tak na zdraví, Zvědavci [smích]
A první cinknutí patří skleničce pana Stwory! [cool]

86289

01.01.2006 23:42

Protikomunistický odboj

RE: Ben Hurvinku, Spejbl není doma, že zase vytrubuješ do světa blbosti?

Nori Kazu 212.?.?.?

Vážně umíte hebrejsky? Čím to?
Nevím proč, ale nějak nemám pocit, že byste byl Žid [smích]
Každopádně jste kabrňák!

86290

04.01.2006 15:10

Novoroční přání

RE: Novorocni prani ve Francii jasne rika,co nas ceka a co nas nemine.

Nori Kazu 212.?.?.?

Prosím každého, kdo může dané informace vyvrátit, aby to udělal. Pokud se tak nestane, tak to sice stále neznamená, že je možné považovat všechny informace pana Nohejla za bernou minci, ale minimálně o něčem to svědčit bude. Je zajímavé, že na tyto informace nikdo nereaguje, ale později v diskusi se vždy nakonec sejde několik nálepkovačů.

86615

07.01.2006 00:49

Ariel Šaron

Sionisté mi nevadí

Nori Kazu 212.?.?.?

Kdyby všichni Židé byli jako Šaron, žilo by se Evropanům pravděpodobně lépe. Sionisty žijící v Izraeli, pro Izrael, a za Izrael bojující nevidím jako primární hrozbu.
Pokud někam Židé patří, tak do Izraele.
A co na to Palestinci?
Nechci říkat, že je mi to jedno, ale nemám důvod k nim mít blíž než k Židům. Bližší židovská košile než islámský kabát, ale především mysleme na svoji kůži, protože ikdyž je ta košile určitě přímo na kůži snesitelnější, než ten kabát, taky občas může pěkně škrábat. A tak se ji nebojme občas trošku přežehlit, aby si případní roztoči uvědomili, že patří do košile a ne na kůži a že je jen na nás, jestli tu košili chceme dál nosit. Pokud se chtějí roztoči jen zahřát v košili, je mi to jedno, ale jak začnou kousat, půjde košile do pračky.

86979

07.01.2006 12:31

Ariel Šaron

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu 212.?.?.?

Udatnost je, pokud zabízíte svůj život za život vašich přátel. Pokud ovšem máte na výběr, zda za život přítele nabídnout život svůj či životy svých nepřátel, jste idiot ne hrdina, pokud volíte nabídku svého života.
Ale eugen to tak stejně nemyslel a ikdyby, má to opravdu cenu rozebírat?

Mohu se zeptat, proč stojíte na straně Arabů?
Předpokládám samozřejmě, že nejbližší jsou vám Češi, pak jiní evropané a až teprve potom před Židy upřednostňujete Araby.
Židé mohou být evropanům jak užiteční, tak nebezpeční.
Nebezpečí od Arabů jsem si taky vědom. Teď mi ale řekněte, jak nám mohou být užiteční?
Nebo jste masochistka?

87041

07.01.2006 13:55

Ariel Šaron

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu 212.?.?.?


Hééj, jako jaký zaprodávání rasy???

Rasová identita je jednou z nejdůležitějších, nebojme si to přiznat a vyvoďme z toho závěry. Nic víc, nic míň.

Ste "klansman" vod Ku Klux Klanu??

Ne.

To byste si v Brně na Bratislavské užil, hi!!!

Brněnský Bronx je vyhlášenou lokalitou, vím. Ale do smíchu mi z toho není.

Mě je totiž u prdele, esli je někdo Arab nebo Žid, ...

A jste si jistý, že i jim je to jedno? Je to asi jako říkat vrahovi, ať se vás nebojí, že vy mu přece nic neuděláte. Islám má naprosto jasno, kdo je to "my" a kdo "oni". A Židé? Bez pevné společné identity by už dávno jako společenství neexistovali.

...ovšem do té doby, než mi začne vyhrožovat - pak dostane do držky bez ohledu na jeho národnost!

Doporučuji vám víc přemýšlet o budoucnosti. Pokud některé věci zanedbáte, tak si s tou svou "přesdržkovou" argumentací nevystačíte. A co teprve vaše děti?

Univerzálně nic takovýho jako zlý Arabi a hodní Židi neexistuje!

To nikdo netvrdí. Každý Cikán taky není primitiv. Ale opravdu pokud něco není stoprocentní, neberete na to zřetel? Pak se vám ty pěsti asi musí opravdu dost často hodit.

No a zkurvové všech národností používají ty samý metody...

A opravdu se musíme se všemi "zkurvy" všech národností stýkat přímo v Česku, přímo u nás doma? Proč?

Vaše vidění světa odpovídá dnešní běžné výchově. Ale položte si prosím občas otázku: vážně by na takové výchově mohla vzniknout evropská civilizace?
Nebo alespoň: udržíme vůbec při této výchově alespoň to, co nám odkázali naši předci taky pro naše děti?

87049

07.01.2006 14:03

Ariel Šaron

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu 212.?.?.?

Ejhle, rozumný příspěvek. Ano, pozor na Židy. Nenechme je nás ovládali a využívali. To, co tu píšete všechno beru. Správně! Ale to se přece vůbec nevylučuje s podporou Izraele při obraně jeho území nebo s potřebným odchodem muslimských kolonizátorů, chci říct imigrantů, z Evropy. Ano, židé nejsou žádní beránci. Jsou spjatí s úpadkem Západu, marxismus je jejich doménou. Dostaňme je tam, kde nám neublíží. A to je Izrael. Podporujme Sionisty v Izraeli, zlikvidujme neomarxisty u nás doma.

87050

07.01.2006 14:23

Ariel Šaron

RE: Mimochodem

Nori Kazu 212.?.?.?


no je u prdele, kdo je kde a jaké národnosti, neb za všechny prasárny můžou politici a jejich oblbování lidí!

Není to "u prdele". Je to asi jako když si na nárazník přivaříte traverzu a argumentujete tím, že pokud do vás nějakej blb nenabourá, tak je to přece jedno. Ne, je potřeba předvídat.

Nebo myslíte, že by bez Hitlera obyvatelé Německa jen tak zničehonic napadli půl Evropy nebo totéž posléze udělali Rusi bez Stalina?

Války se vedly a vést se budou. A víte kdo na to vždy doplatil jako první? Pacifisté [smích]

Prostě, politici i s jejich "ideama" by měli jít do prdele a to rychle!
(A představitelé církví, coby další problémoví hlasatelé taky)

Ideje můžete nahradit, ale ne se jich zbavit. Lidi nejsou jen kus masa s kešeňou v ruce.

A dále:
Normálního člověka ani nenapadne, že by měl mít např. za problém, že vaše manželka je z např. Malajsie, dokud mu to jak problém nebude nějaký politický pablb rvát denně 4 hodiny v TV do hlavy! /(a někdo doma)

Helemese, takže tisíc let tu nikdo nebyl normální?
Aha. Ještě že už ty správné normy k nám dorazily, jinak nevím, kde by bez nich naše civilizace zkončila [oči v sloup]

Pokud jde o "vaši sousedku", lidský pudy jsou jedna věc a nemají často moc společného s tím, co může být pto společnost užitečné. Slabost není ctnost!!! Přiznejme si to. Lidi vždycky hřešili, ale aspoň si nenamlouvali, že vlastně všechno dělají správně.

87053

08.01.2006 01:38

Ariel Šaron

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu 212.?.?.?

Pokud si chcete přečíst něco o "Západní kulturní revoluci" jako nástroji neomarxistů, doporučuji knihu "Smrt Západu" od Patricka Buchanana.
Od autora se můžu lišit názorově v ledasčem, ale ikdyby nic jiného, tak alespoň "skvěle" (realisticky temně, bohužel) popisuje v jakém jsme srabu [pláč]
Pokud jste hluboce věřící, vaše srdce to v ledasčem asi potěší. Pokud ne, alespoň se zamyslíte nad úlohou křesťanství v naší civilizaci.

87137

09.01.2006 00:26

Ariel Šaron

RE: Myšlenková impotence

Nori Kazu 212.?.?.?


O co, že editor Vladimír neodpoví...

Hmmmm, být panem Stworou, tak teď asi fakt neodpovím.
Kdyby měl každému "vohnoutovi" povinně odpovídat na otázku ukončenou touto frází, asi by si na sebe zbytečně šil bič.
Měl jste do té závorky raději napsat kouzelné slůvko.
A nemyslel jsem tím "abraka dabra" [smích]

87233

09.01.2006 18:11

Novoroční přání

RE: o p. Nohejlovi

Nori Kazu 212.?.?.?

Tak to je škoda [pláč]

87364

11.01.2006 14:23

Jak přežít NWO

RE: Problém s navrhovaným přístupem...

Nori Kazu 212.?.?.?


Politikové u vesla v USA si dnes nepřejí nic jiného, než aby lidé, kteří mají svědomí a jisté duchovní kvality, ztratili zájem o světské záležitosti a obrátili se do sebe...

Přesně tak to vidím i já.
A nedělejte si prosím iluze o "(ne)stádnosti" lidí.
Dobrých pastýřů není nikdy dost, často tu nejsou žádní. Ale stádo tu bude vždy. Úroveň stáda může sahat od naprosto tupé masy k "vzdělané a informované veřejnosti", ale zůstane stále stádem.

87631

14.01.2006 21:40

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Falešné info

Nori Kazu 212.?.?.?


Dělám to nerad, ale začínám těm arabům fandit.

Neblázněte. Fanděte svým lidem. Jestli si někdo myslí, že porážkou amíků se něco spraví, tak se plete. Je potřeba z toho vybřednout, ne přát útrapy spojeneckým vojákům.

88217

18.01.2006 22:23

Jak by to mělo být a není

RE: Poturcenec ,horsi turka

Nori Kazu 212.?.?.?

Stál jsem jen pár kroků od toho týpka, když tahle slova padla. Hned jsem si uvědomil, že to těžce přehnal. Okamžitě jsem zařadil zpátečku a raději se držel stranou. Takoví blbové jsou nejlepší vodou na Karáskův mlýn
[pláč] [pláč] [pláč]
Komu není z hůry dáno, ten je holt blbej.
Šlo o oboustranou provokaci.
Z projevu jsem bohužel neslyšel skoro nic, protože nemám holou hlavu a dál než 4 metry hlas řekníka nedosáhl, lépe řečeno zde již vládla v překřikování banda oficiálních křiklounů a písklounů [pláč]

89048

19.01.2006 13:29

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Klobouky jízdní policie

Nori Kazu 212.?.?.?


...ještě chybí Blut und Boden...

Máte snad něco proti? Může být národ prostě jakákoliv skupina lidí, kteří se náhodou někde slezou z různých koutů světa? S různou kulturou, různým etnickým původem? Už se těším na případnou demagogii na téma "USA, Kanada a Austrálie, vznik multi-kulti národů".

Což takhle místo pocitů nějaké argumenty?

Vás opravdu žádné nenapadají? Když jste ten článek četl, na co jste při tom myslel?

PS: Pane Stworo, jak to bylo přesně s těmi kloubouky?
Ten výrok o tom, že náhodou se v politice neděje nic, byl Reagana, že?

89211

19.01.2006 15:03

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: trocha do mlýna

Nori Kazu 212.?.?.?

Čechy jsou stejně jako Morava součástí Česka. Česko beru jako mnohem lepší než Česká Republika. Dost mě mrzí, že se propagoval tento dvouslovný název celých deset let, než se začalo konečně chytat Česko. Totéž anglicky bych spíše šířil Czechia než Czech Republic.

89219

20.01.2006 20:32

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: bída nacionalismu

Nori Kazu 212.?.?.?


Nacionalismus nepovažuji za nic samo o sobě hodnotného.

Je to stmelující faktor a ten se někdy setsakra hodí, ikdyž má svá rizika. Přirovnal bych to k náboženství. Nebo k vlastnictví jaderných zbraní. A tudíš zde platí i podobná pravidla: Pacifista riskuje ze všech nejvíc, protože fakt, že se on svých prostředků vzdá neznamená, že totéž udělají i ostatní. Cesta nevede přes vzdávání se svých "zbraní". A už vůbec ne jako první!!!!!!!

O tom, jak pochybná kategorie je národ se velmi pěkně rozepsal zasnulý marxista, komunista, žid...

Ano, ano, neomarxisté umí rozpoznat vše zastaralé a prohnilé a umí určovat skvělý nový směr. Úspěchy "civilizace bílého muže" posledních desetiletí o tom přeci jasně svěčí [pláč] Ó jak hrdí by na nás byli naši předci, ó jak skvělé dědictví zanecháváme svým dětem [pláč] [pláč] [pláč] Ach jo.

...a přece odpůrce Izraele a sionismu ...

Vy jste asi nečetl můj nedávný příspěvek "Sionisté mi nevadí", že?
Navíc ta věta nedává moc smysl. Říct o někom, že je neomarxista a ještě navíc nemá rád národy je asi jako říct, že je někdo vrah a navíc ještě špatný člověk. Nepatří tam žádné "a přece" ale pouze "a proto".

Shrnuji: když se někdo chová jako člověk, je mi jedno, jak vypadá a jakou řečí mluví.

A když se tak přestane chovat? Nebo jeho děti? Nebude pak už trošku pozdě?

Vadí mi vždycky jenom prasácké chování a neomalené, nelegitimní, podlé způsoby!
Když se taková chátra navíc domáhá moci, je zle!

Hmmm a co takhle předvídat?

A obecně, ptám se už po miliónté a stále jsem od jediného člověka vašich názorů nedostal uspokojivou odpověď: Proč být tolerantní třeba k imigraci? Proč to riziko vůbec podstupovat??? Riskujeme hodně a získat nemůžeme nic [pláč] Tak proč?

89532

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,77 Kč
Bitcoin
683 609,14 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 042 239