Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Cobrettti

Nalezeno 11 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.08.2005 14:59

Příběh Omana

RE: Pritazene za vlasy..

Cobrettti 213.?.?.?

Ale prdlajs, do 50-ti let se bude ve škole učit hebrejština, jako kdysi ruština a podmínkou ke vstupu na VŠ bude jistý vyvolený rodokmen - pečlivě zdokumentovaný minimálně do předterezínské doby [smích])

65586

14.08.2005 15:16

Další zatýkání na ochranu pravdy holocaustu

RE: Je dobre vedet, co jsou ti sioniste vlastne zac a jak proc zacala 2 svetova...

Cobrettti 213.?.?.?

Pane trodasi, s podobnými úvahami, které zde prezentujete, se vyvarujte rychlého přecházení silnice. Onehdy tady jistý Nilbert narovinu řekl, že kdo bude zlobit, toho zajede auto ( nebo se třeba utopí na dovolené, nebo prostě zmizí,... ).
Na druhou stranu Vás může potěšit, že stejné úvahy a myšlenky má více lidí, jenom se je bojí prezentovat a nějak je neumí ani pojmenovat. Na stranu třetí je fakt, že těch lidí je a bude čím dál tím méně, média vyplachují, co jim síly stačí.

66043

17.08.2005 09:04

Několik slov o sexu a milování

Sex bez lásky

Cobrettti 213.?.?.?

Sex bez lásky je jen prázdný zážitek ...... ale jeden nejhezčích - Woody Allen [velký smích]

66491

22.08.2005 10:12

Rusko-čínské cvičení

RE: Předpokládám, že cvičení má být nejen zdviženým ukazovákem Japonsku a USA,

Cobrettti 213.?.?.?

Už tady jednou bylo, kdy Wermacht vtrhnul do Ruska v Tigrech a Rusové je vypráskali na koních...
Vono to holt není jenom v technice, ale hlavně v lidech

67210

22.08.2005 10:15

Rusko-čínské cvičení

RE: Předpokládám, že cvičení má být nejen zdviženým ukazovákem Japonsku a USA,

Cobrettti 213.?.?.?

A vy zasejc adorujete všechno made in USA, resp. Jew SA. Úhly pohledu se liší, pravda je ale jen jedna. A taky platí, že každé liška chválí svůj ocas, a Vás holt platí USA, takže koho chleba žerete, toho píseň pějete.
Jak prosté, Watsone, každopádně ale ne objektivní.
Líbá teta Ema

67211

22.08.2005 10:22

Rusko-čínské cvičení

RE: Zatim zrejme hledaji nove trhy pro svuj srot

Cobrettti 213.?.?.?

No, co se výzbroje týče.... Maně mi připadá srovnání automobilů made in Jew SA s evropskými, či japonskými. Zde bych použil přirovnání šrot.
A pak zde máme jistou scénu z jistého filmu, kdy ruský kosmonaut v americkém raketoplánu zvládá poruchu na Hi-tech vybavení dotyčného letounu mlácením do přístrojů tuším pěstí se slovy - amerikanskaja těchnika, russkaja těchnika - vsjo sděláno v tchajváně...
S tím nezbývá než souhlasit, a pokud funguje v autech to, že sotva jeden výrobce přijde s něčím převratným, za chvilku už to mají všichni, tak proč by to nefungovalo i ve vojenské technice, kde je špionáž na denním pořádku.

67212

24.08.2005 09:55

Salón

poznámečka

Cobrettti 213.?.?.?

Tak zaprvé - dycinky Pan Stwora - nejen, že by ti huba neupadla, ale je to prostě jedna ze základních slušností.
Za druhé a přejdu do tvé metafory - i v takových Salonech se skoro pokaždé našla nějaká dlouhodobě neuspokojená ženská většinou mezi 30 - 50 ti lety věku, které ze zjištění, že mládí je v prdeli a chlapi, co jí chtěli vymřeli, a z ostatní se metamorfovali z mužů plameňáků na ptáky vohníváky, tak z tohoto zjištění se jí vzbouřily hormony a začaly tlačit na mozek. Taková návštěvnice Salonu se vyznačovala skvělou vlastností,kterou staré české přísloví trefně nazývá - v každém hovně za kvedlačku. Většinou se hostitel snažil takovou nervózní návštěvnici co nejrychleji a nejlevněji opít a tak eliminovat její vášnivou chuť se hádat a vypouštět ze sebe štiplavé, rádobyoduševnělé nesmysly. Po opití taková návštěvnice většinou začala vrhat žádostivé, lesklé pohledy na obstojně vypadající mužské příslušníky salonu a když se jí nedostalo kýžené pozornosti, většinou propukla v hysterický sebelítostivý pláč.
Ostatním návštěvníkům z ní bývalo stydno a trapně. Když taková návštěvnice měla šťastný den, odvezl ji některý pán domů, kde proběhlo rychlé sexuální spojení, po kterém i onen muž pochopil, proč je návštěvnice sama a utekl jak nejrychleji to dovedl se slovy : Já ti určitě zavolám ...
Alkohol však po netu sosat nelze, posílám virtuální Bloody Mary, dvojitou.

67550

29.08.2005 09:33

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Kult holokaustu

Cobrettti 213.?.?.?

Víte, on člověk nemusí chodit ani tak daleko. V našem skvělém Paláci Lucerna - Praha - přibyla další oběšenina. Hnedle naproti visícímu mrtvému koni, co na něm tak hrdě sedí kníže Václav se v rámci jakési kulturní akce, která zaplnila Václavák hodnotným uměním jako vraky škodovek svařenými do trojúhelníku, objevil Ježíš v , který místo přibitý na kříži visí v gymnastické póze na kruzích. K tomu neméně vtipný komentář, že Ježíš za svůj skvělý výkon získal mimořádné ohodnocení rozhodčích. K popukání. A to si všechno necháme líbit ....
Skoro tak jako v Mothy Pythonech Ježíšova matka profesionálně kouří čuráky římských vojáků. Emmo, to jste si musel smlsnout.
Je zajímavé, že člověk nikde nevidí ty krásné příběhy z Bible jako o Jozuovi a podobně. Jak by asi vypadalo "umělecké dílo" : Hromada obřízek - po konvertaci Chazarů, nebo by se třeba dal udělat zástup velkých soch, jak močí ( to je zaručený úspěch umění - jakmile tam jsou jakékoli tělesné tekutiny ) a přesně mezi těmito vodopády vede Mojžíš svůj lid.
Hodně chodím do kostelů ( nejsem věřící, ale moje profese mě k tomu nutí ) a musím Vám říci, že tolik čistých Židů, jako za kazatelnami, se vidí málokde. Ono pak člověku tak nějak dojdou různé věci...

68207

30.08.2005 11:57

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Kult holokaustu

Cobrettti 213.?.?.?

Ale koho nakonec ukřižovali ???

68361

31.08.2005 08:45

Odsun z Gazy a „odsuny“ z Rafahu

RE: Tak me napadlo

Cobrettti 213.?.?.?

O tom referuje Solženicyn. Většina Židů, co začali v sedumdesátých letech zdrhat do Israele skončila v USA, vžilo se pro ně označení "priamiki" - cestovali přímo do USA. Ti, kteří v Izrovi zůstali splakali jak malé želvy - zjistili, že Izra nepotřebuje intelektuály ( žvanivé, věčně neposkojené rejpaly, co umí jen kritizovat a flusat jedovaté sliny ), ale především inteligenty, a tam se moc nechytali. Solž. popisuje rozčarování, kterého se jim dostalo, když zjistili, že jsou z jedné totality ve druhé.
Personál hotelů a letadel vypráví poutavé historky o chování ruských židů z Israele.
Nedávno jsem se vrátil z Rigy - Lotyšsko, kde jsem si popovídal s taxikářem - hlas lidu - o tamních "jevrejcach". řekl, že většina z nich jsou ruský židi, co se napakovali v Rusku, dostali israelské občanství, ale v Israeli nemůžou dělat své kšefty, protože žida žida ve svaté zemi nesmí okrást - "nu, znáetě, my im nužni".
Solženyicyn v závěru druhého dílu své knihy 200 let pospolu dokonale vystihl tzv. židovství, kterým se všichni židé tak ohánějí, jako nepopiratelným rysem své povahy. Tak, jako my máme lidství, oni mají židovství a obojí nelze sloučit, čemuž nasvědčuje rčení toho rabína, že žid, je nejdříve ze všeho židem, pak člověkem ( ovšem dle standardních měřítek ne lidskou bytostí ) a pak teprve třeba Rusem, nebo Němcem. V čechách existuje server lide.cz a jistý humoristický server udělal obdobu zide.cz - skutečně se ze svých zkušeností domnívám, že by se tyto 2 skupiny bytostí neměly slučovat. Bude to asi znít blbě, ale podle mě židé jedou na úplně jiném SW, procesor jim vibruje na jiné frekvenci, než lidem. Židovství mají v genech, to říkají i sami a dokládají, že i asimilovaný, namixovaný žid má tento gen stále stejně silný, čili míšením se z žida nežid nestane. Proto najdeme tolik blonďatých modrookých židů jako poleno... Tak a stačí.

68468

05.09.2005 12:46

Město v obležení

RE: Králi hezky ses rozepsal.

Cobrettti 213.?.?.?

Ono proč jezdit do New Orleans. Zaje´dte si někdy do Prahy na Václavák, tak kolem 22,00. Zatímco lidé z celého zbytku ČR Vám vždy budou ochotně vysvětlovat, že černoši jsou "ty borci jako Will Smith" a šarmantní intelektuálové jako " S.L. Jackson" a "že perfektně tančí" a vůbec, k nám do republiky jezdí pouze studovat, takže zde mezi černými převládají inženýři, doktoři a fyzikové.
No, já na Václavák chodím každý den a černochů vídám čím dál tím více, ale jako studenti, či doktoři rozhodně nevypadají a praxi provozují poněkud jinou... Před půlnocí zde černoši převládají spolu s občany a zejména občankami romského původu. Obě skupiny nabízejí lásku za hotové. S tím rozdílem, že černoši lanaří ty početné skupiny mladíků, co k nám létají low costovými společnostmi z GB, Holandska, a kdo ví ještě odkud, do uličky lásky, kterou se stala ulice Ve smečkách ( Atlas,... ). Romky nabízejí samy sebe ve spolupráci s taxikáři a pasáky ( jedem Rakušan se mi kdysi svěřil : Hele, to jsem nikde na světě nezažil - všude se tě zeptají, jestli se chceš pobavit, nebo zda hledáš rozptýlení, dokonce i v Bangkoku mi nabízejí pouze společnost, ale tady, v Praze ke mě přijde holka - Vollen Sie Ficken ? Do you wont fuck ?.... )
Zemský ráj to napohled, zvláště s doplněním výstavy moderního umění...
Zatím se černochů nemusíme bát a jim se u nás moc líbí. Rasista je zde horší nadávka než zmrd, nebo dokonce socka ( to je úplně nejhorší, co může člověka potkat - stát se sockou utrápenou ) a holky se předhánějí, která to s černým zkusí dříve. Jo, mládí musí poznávat, tak je to správné.
Ale až sem dorazí všichni jejich známí a keš jim dojde ( platí se 300 - 500 kč za hlavu - každého návštěvníka bordelu, kterého snědí gentlemani dotáhnou ), pak začne být veselo, joj, to se budeme smát až nás budou špičky nožů na břiše lechtat [smích])

69324

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 13 773 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 3

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
27,14 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
25,28 Kč
100 japonských jenů
21,75 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,63 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 937,86 Kč
1 unce stříbra
573,30 Kč
Bitcoin
279 824,29 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 237 241