Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané babi herbe

Nalezeno 24 příspěveků, 3 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.01.2005 23:13

Obhajoba charitativních organizací

RE: DPH 19% z každé SMS

babi herbe 62.?.?.?

nejsem ekonom,ale nevidim v tom problem, protoze dane jdou do statni kasy a stat okamzite reagoval

39572

06.01.2005 23:08

Ápenland

RE: Ápenland

babi herbe 62.?.?.?

"Nekde lid jeste za svou identitu bojuje,nekde se vzdava zcela bez boje,ono je to horsi a horsi-vzdat se sveho pohodli."
Paní Jasmino,
vsechno je u nas /CR/ promysleno a i tento "boj" je nasim vstupem do NATO predem zabezpeceny - NATO ma pravo zasahnout v ramci boje proti vnitrnimu nepriteli ! - to prosim neni vtip

39866

07.02.2005 12:08

Pod Grossem se houpá židle

RE: Pod Grossem se houpá židle

babi herbe 62.?.?.?

Pane Vaclave,
za odvahu smekam s uctou. Vidim to presne tak. Zdravim
babi herbe

42558

07.02.2005 22:28

Pod Grossem se houpá židle

RE: Pod Grossem se houpá židle

babi herbe 62.?.?.?

Adapo,
ze si s tim stvanim uz nedate pokoj! Muj muz /skvely technik/ kdysi na vysoke sel na zkousku z nemciny a neumel skutecne nic krome cislovek. Riskl to. Dostal cislovky - a udelal. Nemecky se samozrejme nedomluvil.
Je mi lito, ze trousite kolem sebe tolik jedu.
Zdravim babi herbe

42625

09.02.2005 01:13

Pod Grossem se houpá židle

RE: Pod Grossem se houpá židle

babi herbe 62.?.?.?

Pane Adapo,
dekuji [smích] ...Ale k tematu -Kdyz nekdo nepatri mezi me oblibence, neznamena, ze si prilozim polinko. Navic prevzate, pripadne umyslne pripravene. Ten clanek z casopisu Tyden ma prece jasny cil.Ostatne splnil svuj ucel- media se vyzivaji a poctete si ohlasy ctenaru- davova psychoza je jako mor..
Nu, tak se Gross zameril vice na anglictinu.Nemcinu, stejne jako vetsina (a) vysokoskolsky vzdelanych politiku zrejme neovlada tak, aby neudelal chybu.Ke zkousce to stacilo, na mezinarodni jednani to nestaci.
/cituji z casop. Tyden: "Mezi českými politiky je to s němčinou obecně špatné, málokdo se dokáže vyjádřit,...uvedl nejmenovany politik.." /
Primlouvam se pro deset deka lidskosti i pro ty, ktere zrovna nemusime[smích])
Zdravim babi herbe
[smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích]

42738

09.02.2005 23:22

Pod Grossem se houpá židle

Pod Grossem se houpá židle

babi herbe 62.?.?.?

Chlapci,
prosim Vas, najdete tomu vydesenemu panovi (83???) jeste alespon jednu adresu s petici, at muze klidne spat.
babi herbe

42880

22.02.2005 11:03

Bartuv sexuální život

Bartuv sexuální život

babi herbe 62.?.?.?

Mily pane Stwora,
dekuji za krasny zazitek z Vaseho vypraveni. Je to pro nasi /cs/ soucasnou dobu neco jako B kompex forte.
Srdecne zdravim babi z Moravy

44002

23.02.2005 00:07

Bartuv sexuální život

Bartuv sexuální život

babi herbe 62.?.?.?

Noro,
a co tady? http://www.pejsek.cz/texty/text202-r.php3
babi herbe

44071

08.03.2005 17:20

Žena

RE: Žena

babi herbe 62.?.?.?

Ze by v Americe? [smích]))

45270

09.03.2005 01:46

Lidovecký hroch Kalousek

Lidovecký hroch Kalousek

babi herbe 62.?.?.?

Je otázkou, proč tak G.již neučinil v situaci, kdy se ho Kalousek snaží politicky zničit.
Pane Kral,
ja mam nepochybne mensi pristup k informacim a navic mene spolecenskych kontaktu, nemusim mit pravdu... myslim si, ze Gross mel /co se tyka odvolani Kalouska/ svazane ruce! Unioniste prohlasili, ze bez lidovcu z vlady odejdou a prezident vyhrozoval, ze odvolani lidoveckych ministru nepodepise, ze bude delat obstrukce. Navic nekteri soc. dem. prohlasili, ze mensinova vlada podeprena komunisty by pro ne byla neprijatelna.Ostatne, o vystoupeni z vlady uvazoval i Bures /myslim/.Veru, nemel pak Gross moc na vyber. A jeste tak peclive vypracovana akce, ze? Kdo konecne pojmenuje nahlas autora? Popudit dav "Mlynem" bylo tak snadne. A jeste jako bonbonek "odposlech" naseho pana prezidenta. No toto! To bylo do akce necekanym vitanym bonusem. Sachy uz se mohly pohnout... Take si myslim, ze se ho Kalousek snazi znicit, ale nejen politicky, myslim i spolecensky /a ze ma v tom pomocniku z celeho spektra, az to pekne neni/.Tam se naopak domnivam, ze je Kalouskovi jasne, ze Gross jako byvaly ministr vnitra by mohl byt tim co vi,nebezpecny....

45316

09.03.2005 11:28

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

babi herbe 62.?.?.?

"Předseda vlády žije z peněz z prostituce"

Pane hostujici 84,
toto je dobra ukazka, jak smesne jednoduche je ovladat davy. Vsimnete si, prosim, ze arogantni nesmysly podobneho typu jsou typicke jen !!! pro ODS, pripadne jejich prisluhovace.

45361

09.03.2005 14:46

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

babi herbe 62.?.?.?

pokrač. Nomura viz http://www.nadaceperoutka.cz/kovalik_pady.html

Krátce po krachu banky se totiž vynořila smlouva, podle níž je možné za směnky zaplatit bezcennými akciemi IPB.

IPB na obchodu tratila více než sedm miliard, Nomura získala naopak 22 miliard. Sama totiž ovládla České pivo a celou společnost prodala za 22 miliard korun jihoafrickému koncernu SAB.

Když ČSOB převzala aktiva IPB, podala na aktéry obchodu trestní oznámení. Vyšetřovatel Jiří Tvrdý v lednu loňského roku obvinil osm aktérů obchodu z úvěrového podvodu, porušování povinnosti při správě cizího majetku a zneužívání informací v obchodním styku. Kromě bývalého náměstka generálního ředitele IPB Libora Procházky je za úvěrový podvod stíhán i člen představenstva IPB Aladár Blaas a členové představenstva společnosti České pivo. Vyšetřování má skončit v březnu. "Čekáme ještě posudky a informace ze zahraničí," uvedla Tvrdého nástupkyně Alena Holečková.

Vlastimil Tlustý a Miroslav Kalousek se přes podezření ze střetu zájmů, které představovaly jejich někdejší kontakty s Nomurou, stali členy poslanecké komise pro vyšetřování krachu IPB, Kalousek dokonce jejím předsedou. Komise popsala selhání státních úřadů při privatizaci a kontrole IPB. Přitom ale pominula fakt, že banka byla svého času věřitelem ODS a ČSSD. Nezmínila rovněž případnou odpovědnost politiků za ztrátu Prazdroje ani další bankovní tunely.
------------
Dobre, ne? Srdecne zdravim
babi45391

09.03.2005 22:45

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

babi herbe 62.?.?.?

"odposlech" naseho pana prezidenta. No toto!

Pane Groviku,
jisteze pana prezidenta nikdo neodposlouchaval !!! , vzdyt proto jsem to dala do uvozovek[smích])) Ale ze z toho opozice dokazala vytlouct kapital! To byl kraval.Pan stinovy ministr vnitra z toho malem dostal psotnik [smích]) A jaksi jim v tomto pripade ani nevadilo, jake ma pan prezident pratele[smích])) Jo jo jo [pláč] A dav pekne vporadku skandoval, co modracci servirovali...

45438

11.04.2005 23:04

Premiérem opět komunista?

Premiérem opět komunista?

babi herbe 62.?.?.?

"Českými premiéry byli doposud samí komunisté s výjimkou Václava Klause"

Tak nevim, pane Kral, myslite, ze je toto podvrh?

http://www.humintel.com/klaus_ksc.jpg

babi herbe [smích]

48826

21.06.2005 13:48

Evropská unie: Hluboká krize

RE: Evropská unie: Hluboká krize

babi herbe 62.?.?.?

...."Jestli ma CR nekoho lepsiho v zaloze, tak bych to chapal, ale zatim jsem osobne o nikom neslysel"
Josef -- 66.?.?.?"
-----------------------------------------------------

..no prece mame velkeho experta Viktora Koz., jinak tez Koznara (viz roman od Dennis Kane)... dalsi komentar snad netreba? [smích]))

Zdravim vsechny babi herbe

57519

11.07.2005 14:45

Jak mně české aerolinky pustily žilou

RE: Jak mně české aerolinky pustily žilou

babi herbe 62.?.?.?

Pane Petere,
jezdivate-li i k nam na Moravu, mohu vrele doporucit skvele Ostravske klobasky /=sunkove/ v Globusu v Olomouci.Maji tam vyborneho reznika a prodavacky davaji i ochutnat [smích]))
Srdecne zdravim
babi herbe

61092

04.08.2005 19:05

Řezník se zabydluje

Tak teď vážně nevím

babi herbe 62.?.?.?

Pane Král,
tak teď tomu skutečně, ale skutečně nerozumím.Za vznik PPF a podobných novodobých fin. uskupení jistě nekritizujepe současného premiera[smích]) Nu,a
"PPF patří k největším finančním skupinám v České republice a spravuje majetek za zhruba 170 miliard korun. Vlastní například Českou pojišťovnu, Home Credit, eBanku či PPF banku. Vedle ČR je skupina PPF aktivní na Slovensku a v Rusku a připravuje další zahraniční expanzi.
PPF chce spolupracovat i na záměru čínského výrobce televizorů Changhong Electric Appliance, který chce v České republice postavit závod na výrobu televizorů. Premiér Jiří Paroubek potvrdil, že snaha čínské firmy, která je druhým největším výrobcem televizorů na světě, má podporu české vlády."
Má tedy taková PPF podnikat, nebo nemá? Má tedy vláda /premier/ usilovat o snížení nezaměstnanosti atd., nebo vše vyřeší neviditelná ruka trhu?
babi herbe / ja to ale teď vážně nevím/

64605

04.08.2005 23:10

Řezník se zabydluje

Ale no tak, pane Kráťo

babi herbe 62.?.?.?

to přece není tak složité. Sice by Vás jistě mohl blíže informovat středočeský hejtman Petr Bendl, ale odpověď je i v následujícím článku:

Největší čínský výrobce televizorů by rád investoval v ČR

Podnikání v Číně - 15. 6. 2005 09:38 - Česká republika by mohla získat další velkou investici. Čínská společnost Changhong Electric Appliance, která je největším výrobcem televizí v Číně, by v Česku chtěla postavit svůj závod. Řekl to středočeský hejtman Petr Bendl. Firma si nyní vybírá místo, kde by měl závod stát.

Nic bližšího ale Bendl neřekl. O investici mluvil v Kolíně v rámci otevření automobilky TPCA. Podle mluvčího hejtmana Martina Kupky by závod, který se čínská firma chystá postavit, měl danou značkou zásobovat celou Evropu.

Changhong je podle svých informací druhým největší výrobcem televizorů na světě, hned po jihokorejském Samsungu. Výrobci televizorů v Číně vedou od konce 90. let cenovou válku kvůli nadměrným dodávkám na trh, a proto se snaží rozšiřovat výrobu do světa.

ČTK


64634

08.08.2005 01:57

Řezník se zabydluje

RE: Tak teď vážně nevím

babi herbe 62.?.?.?

delate si legraci, pane Bartosek, nebo se Vam nechce hledat? Informace jsou verejne dostupne
http://www.ppf.cz/default.asp?formitem=%7BAA8DC80E-3D09-4828-ACBF-62BCAD4FE5D2%7D&subitem=&language_id=CZ&showarticle=CZ&page_id=&myaction=page&search=

srdecne zdravim babi herbe

65158

19.01.2006 14:57

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

František Koukolík Vzpoura deprivantů

babi herbe 62.?.?.?

rozhovor s autorem knihy
http://www.ikoktejl.cz/magaziny/koktejl/MKrozhovor/rozh011115.html

Zdravím babi herbe

89218

12.02.2006 21:38

Rozhodnutí napadnout Írán už bylo učiněno

RE: Chemické okénko

babi herbe 213.?.?.?

Senát USA schválil těžbu ropy na Aljašce
Na Aljašce se bude těžit ropa

4.11.2005

Washington Americký Senát definitivně povolil prodej licencí na těžbu ropy v Arktickém národním parku na Aljašce, kde byla těžba zakázána před 44 lety.

Těsnou nadpoloviční většinou se senátoři rozhodli podpořit jednu z priorit v energetické politice prezidenta George Bushe.

-------------


"nedotknutelné ložisko "...Je to ta Vaše fidorka?
Zdravím babi herbe

93096

04.03.2006 21:25

Tajemné Havlovy restituce

RE: solidární chucpe cestou k proslulosti

babi herbe 213.?.?.?

Pane Táborský,
děkuji Vám - po 40 letech jste pro mě první, kdo má z Kafky stejný pocit, / Kafkův depresivní magorismus i mě odpuzuje; stejně tak i jeho jazyk/. Kdybych tenkrát jen tušila, kolik dveří by Kafkův obdiv otevřelo! [smích])

95870

04.04.2006 22:29

Jak zlomit vaz Paroubkovi II

To už snad ani není beznaděj

babi herbe 213.?.?.?


Pane Král,
pokud by nám vládla jiná, např. modrá vláda, vyměnili by se i soudci? Nebo je následný výrok nejvyššího soudu podle Vašeho gusta?
Nejvyšší soud: Ženy nemusely neetickou smlouvu podepsat
4. dubna 2006 12:08
Nejvyšší soud zrušil rozsudek nad podnikatelem z Ostravy odsouzeným za neetické zacházení s pracovnicemi. Nutil je podepsat, že jsou ochotny udělat pro firmu cokoli, třeba i krást. V několika případech se na základě prohlášení dožadoval pohlavního styku.
Okresní soud v Ostravě jeho jednání hodnotil jako trestný čin útisku a muži vyměřil trest 21 měsíců s dvouletým odkladem. Podle Nejvyššího soudu to však byla chyba.
Podnikatel, jehož přístup tisk označil za otrokářský, nutil uchazečky o zaměstnání podepisovat směnky na 150 000 korun pod pohrůžkou, že jinak práci nedostanou. Některé musely podepsat i prohlášení, které obsahovalo závazky snižující lidskou důstojnost.

102090

04.04.2006 22:54

Jak zlomit vaz Paroubkovi II

To už snad ani není beznaděj .. pokrač.

babi herbe 213.?.?.?

pokrač.
Muž se proti rozsudku okresního soudu neúspěšně odvolal ke Krajskému soudu v Ostravě a potom podal dovolání k Nejvyššímu soudu. V něm tvrdí, že jeho jednání nenaplňuje znaky trestného činu útisku; ženy prý na něm nebyly závislé a nemohly cítit existenční tíseň.
"Skutečnost, že poškozené toužily po vyšším výdělku, který by jim skýtalo případné zaměstnání, ještě sama o sobě nezpůsobuje stav tísně. Spousta zájemkyň za takových podmínek odmítla a nenastoupila do zaměstnání," hájil se podnikatel v dovolání.

Nejvyšší soud dal částečně podnikateli za pravdu. Dívky, které v případu svědčily, byly většinou mladé, bydlely s rodiči a žily z podpory v nezaměstnanosti nebo z nízkého platu v jiném zaměstnání. V nové práci si chtěly polepšit. Podle Nejvyššího soudu nelze touhu po vyšším zisku a nezávislosti na rodině označit za stav tísně.Podle něj měly ženy na vybranou, zda na nedůstojné podmínky přistoupí.
viz.http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?r=krimi&c=A060404_120807_krimi_cen

Je možné,pane Král, že na ostravsku lidi více trápí otázky z čeho žít, než nějaký výplod novináře.Absolutní beznaděj a zoufalství tam má asi jiný důvod .

102096

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 758,72 Kč
1 unce stříbra
548,25 Kč
Bitcoin
716 513,13 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 058 314