Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Copaallegro

Nalezeno 183 příspěveků, 1 IP adresa

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.10.2004 11:00

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Copaallegro 213.?.?.?

Asi bych uměl říci, že mi buzny a lesby nevadí. Nevadí mi, když mi večeři přinese přihřátý sladký hošan, nebo když mě předjede fousatá lesba.
Do své společnosti bych však nikdy tyto menšiny za zaměstnance nevzal. Pokud se delší čas zdržuji v blízkosti takové menšiny, běhá mi mráz po zádech a mám silně nepříjemný pocit. Také pro mne, jako pro muže je jednání s lesbou velice ošemetná záležitost. Mám rád ženy, ale co si mám myslet o ženské, co nosí tenisky, otrhané džíny, voní se pánským parfémem a na stole a monitoru má fotku přítelkyně, kterou si jezdí vyzvedávat z práce ??
Jsou menšina a já nevidím důvod, proč bych se měl přizpůsobovat a mluvit jejich jazykem ( stejně pitomé, jako nazývat cigoše Romem ). To bych si taky mohl začít v rámci soužití a porozumění pouštět se s vou partnerkou po večerech teploušská porna a navštěvovat buzibary a občas si ho za mírný poplatek ( podpora menšin ) od nějakého fešáka nechat přeleštit pusinkou na záchodě takového podniku.
Jo, je to absurdní, sprosté a směšné a já záměrně volím takovouto rétoriku.

35175

18.10.2004 11:01

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Copaallegro 213.?.?.?

Druhá strana této mince je však ta, že dnešní mladí, do nichž všechna média hustí pohádky o homosexuálech, jako skvělých lidech, zcela opomíjíce prostý fakt, že tato skupina je zodpovědná za roznášení mnoha pohlavních chorob o AIDS nemluvě ( stačí se podívat do příslušných statistik ), rozhodně se nemluví o jejich psychické nevyrovnanosti, partnerské nestálosti a podobných faktech, tak takový dnešní mladík, když má problémy s dívkami ( a kdo je v období mladické nevyrovnanosti neměl ), pomýšlí na homosexuální styk jako na přijatelnou alternativu a v duchu se zamýšlí nad tím, jestli by vlastně nebylo lepší být ten skvělý, opěvovaný, zvláštní člověk s krásným označením -GAY ( ne buzna, hulibrk, řiťopich, spermohlt ... ).

Pořád věřím na něco, co nám ukázal nádherný trojfilm - Tolkienův Pán prstenů. Že se nakonec přece jenom zvedne ten bílý člověk a zamete všechno tohle svinstvo tam, kam patří a na světě bude zase pořádek.

35176

19.10.2004 09:44

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Stavíte se za práva gayů a lesbiček?

Copaallegro 213.?.?.?

Myslím si, že od stolu a TV se krásně diskutuje o čemkoli. Ale když si to člověk zažije na vlastní kůži, radikálně změní názor a toho se pak drží.
Promluvte si s klukama, co se za škváru prodávají perverzákům z celého bohatšího světa, nebo hošanama z Holešovic, co účinkují v homopornu.
Zkuste jednat s lesbou, nebo radikání feministkou.

Mylsím si, že médiím a jisté skupině jde o to, že po té, co nám systematicky vymazávají inteligenci a paměť ( systém školství v USA + TV- zářný vzor ), vštěpují, že jediná hodnota je zlaté tele, tak dalším krokem je znegování empatie a sociální inteligence.
Pokud jeden má empatii a sociální inteligenci, vždy mu bude přítomnost nevyrovnaných paranoiků nepříjemná. A to, že 4% jsou sakra nevyrovnaní, je prostě fakt. Nikdy nevíte, co od takového člověka můžete čekat, nejedná podle žádného zažitého vzorce chování, který jste si naprogramoval stykem s "normálními" lidmi. Ale musíme uznat, že existují i vyjímky, samozřejmě.

Dnes budeme uznávat 4%, a za deset let třeba pedofily a za 20 nekrofily, nebo sadisty - proč ne, je to menšina, určitě to mají vrozené, a to, že jeden šuká mrtvoly přece nemůže majoritní společnosti vadit a tu mrtvolu to asi taky nebolí...

35213

31.10.2004 11:13

Máme tady podzimní sbírku na provoz Zvědavce

Máme tady podzimní sbírku na provoz Zvědavce

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Jakube Chromý, alias vulgo Nillberte, neukvapujte se ve Vašich závěrech. I Vy jste monitorován, velice pečlivě, dá se říci.
To, že Vás sponzoruje jistá velice zajímavá organizace znamená, že Vy somrovat nemusíte, takže alespoň prudíte, kde se dá. Vaše půvabná fotografie z dětských let na jistých stránkách Vám ovšem moc čest nedělá, zkuste tam dát nějakou čerstvější, dokud je Vaše tvář celistvá.

Všeho do času.
Osobně zasílám 1 000,- Kč

35958

08.11.2004 09:11

Fenomén Evropa

RE: Fenomén Evropa

Copaallegro 213.?.?.?

Lidi, každý, kdo má oči a mozek muzí uznat pravdivost následovného rčení : BÍLÝ TVOŘÍ, ŽLUTÝ KOPÍRUJE, ČERNÝ BOŘÍ, ŽID TO VŠECHNO KASÍRUJE.

Kdo mi dokáže opak, zaplatím mu pivo.

36393

08.11.2004 09:21

Fenomén Evropa

RE: Fenomén Evropa

Copaallegro 213.?.?.?

Zebulune, už jsem měl strach, že se ztratíme. Do 2 let mířím do Ricy a rád bych se s Vámi sešel a pokud Vaše vypodobnění země bude souhlasit s reálem, stanou se z nás sousedé, chci Vás požádat o kontakt, třeba přes pana Stworu, pokud bude souhlasit.

S úctou NP

36394

08.11.2004 13:20

Fenomén Evropa

RE: Fenomén Evropa

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Idealisto, nevzhlédl jste se tak trošku v produkci Judenwoodu ?? Všimněte si laskavě drobného fenoménu poslední doby, že ten největší gauner, idiot a onanista je v drtivé většině blonďák, který by mohl z fleku pracovat u Himlera. Stejně tak jsou na tom i blond protějšky. Zajímavé je, že jeden i když se bude sebevíce snažit, tak jaksi nenarazí na sympaťáky typu Mayer Lansky a spol., kteří měli a jejich rasa dodnes je zastoupena řekněme silně disproporčně v každém typu svinstva, co kolem nás je ( vydírání, špinavé kšefty, uplácení, drogy, prostituce, - škvára nesmrdí.... ).
Sám jsem blond, má dívka také a přes to, že je blond, tak má VŠ, zdravé názory a rozum a skvělý přehled.
Mediální masáž zřejmě proniká i do Idealistů.

36403

18.11.2004 09:48

Arafat zemřel na AIDS? Tak tohle je opravdu nechutné!

Arafat zemřel na AIDS? Tak tohle je opravdu nechutné!

Copaallegro 213.?.?.?

V kazdem pripade jsem rad, ze je na svete o jednoho teroristu mene. A pokud se k nemu prida brzy i Sharon, Kadafi, Mandela a Bush, zlobit se nebudu...

.... Já bych to pozměnil - pokud by se k Arafatovi na jeho cestě do pekla přidali Rotschildovi, Warbughové, Salomoni, Lehmani a zbytek ze 100 nejbohatších lidí světa se zakřivenými nosy, nebylo by více terorismu.

37080

18.11.2004 15:41

Arafat zemřel na AIDS? Tak tohle je opravdu nechutné!

RE: Clanek jak z Rudeho Prava

Copaallegro 213.?.?.?

To, že jste v Izrahell pracoval a ještě, jak píšete ve vojenském průmyslu o něčem svědčí.
Většinu lidí ( Židů ), co znám a co s nadšením do Izry přijeli, aby vyfásli příspěvek, tak plakali jako malé želvy. Pokud si svou mzdu od zaměstnavatele nevybírali den po dni, tak se jim stávalo, že na konci týdne, či měsíce, jim milý zaměstnavatel nadělil velké prd a mohli si jít stěžovat do vrbiček. Ano, mluvím o práci načerno.
Jiný krásný příklad práce pro Velkého Izru je oganizování jakýchsi soutěží např. v architektuře, přičemž co se jim hodí, to lohnou a nejlepšímu dají symbolickou cenu.
Vaše zážitky svědčí o zaujatosti a to se držím ve výrazu zpátky.
A na váš a čas a náladu se klidně vykašlete, stačí, když sem skopčíte nějaké články z Reflexu, či jiného Judenpresse.

37092

30.11.2004 10:13

Setapouch, sobí hnusec!

Setapouch, sobí hnusec!

Copaallegro 213.?.?.?

18 letá štíhlá mulatka 155/42/2, dívčí vzhled, velice diskrétní, byt na Praze 9. Tel. Tel. 608543133
Už jsem jí našel !!!!

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

37830

02.12.2004 18:30

15 let od sametu II. - Krádež OKD v režii rudých

15 let od sametu II. - Krádež OKD v režii rudých

Copaallegro 213.?.?.?

A to si ještě zkuste představit, kolik prachů muselo protéct na úplatky těm gaunerům ve vládě, aby je nechali žít.
A dále je pro mě naprosto nepředstavitelné, co může člověk dělat se sumou převyšující třeba 10 000 000 USD, zvláště, když se o něm otevřeně ví, že to inkasoval v hotovosti a když raketýži Ruska, Albánie, či Bulharska střílejí pro rozhodně menší sumy.
Nemyslím si, že by jim tyto prachy přinesly štěstí....

37970

10.12.2004 09:26

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Nejvyšší soud posvětil sňatky gayů a lesbiček

Copaallegro 213.?.?.?

Já si myslím, že buzerant je ještě velice slušné označení.
Pokud bychom se chtěli zaměřit na jejich vlastní,především sexuální soužití ( a o tom, že je to nejpromiskuitnější skupina existují statistiky ), museli bychom se uchýlit k jaksi explicitnějším výrazům typu : hulibrk, spermohlt, řiťopich, ližkunda,....

Buzny mi nevadí přesně do té doby, než si zajdu do sauny a nezačnu registrovat hladové pohledy, nebo než mi můj přiteplený kolega v zaměstnání hrábnul na koule.
Je také velíce zajímavé, jak jsou těžce méderní a in reklamy s olizujícími se ztepilými dívčinami. Kdo někdy měl tu smůlu a narazil na opravdové lezby, ten potvrdí, že se nejedná o křehká, krásná stvoření, ale o chlapy bez kulí, se kterými se jedná jen s největšími obtížemi. Stejně, jako buzny jsou totiž velice vnitřně nevyrovnané a neplatí pro ně ustálené a zažité vzorce jednání majoritní společnosti.

Samozřejmě ale existují i světlé vyjímky, stejně jako mezi pederasty, nekrofily a zoofily.

38250

20.12.2004 10:51

Nežide, hraj!

RE: Nežide, hraj!

Copaallegro 213.?.?.?

Já si myslím, že to nebude zapotřebí, protože když si projdete české noviny, časopisy a koneckonců i TV debaty, tak se dozvíte, že mraky lidí Vánoce neslaví, smetánka ( kterou prosťáčci tak rádi napodobují ) odjíždí do teplých krajin a padají názory, že by se měly zrušit, protože to je jen o stresu a o ničem jiném ( připomíná mi to masáž s buzíkama, která nakonec vyvrcholila dnešní skutečností - kdo nemá rád buzny je zakuklená buzna a proti nám ). Na jednu stranu je nutné dát za pravdu, protože stádo od konce října bombardované pobídkami k nákupu "Ježíška" a je skutečně značně stresované talmudizací těchto křesťanských svátků k podobě spotřebitelských orgií, takže tuto formu Vánoc bych klidně oželel a vrátil se k tradici rodinného posezení s VYPNOTOU TV a vzpomínkou, na počest koho a čeho se tento svátek slaví.

38898

22.12.2004 10:04

Kdo ukradl Jukos?

Kdo ukradl Jukos?

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Stworo, opět jste mě přesvědčil, že jedeme na stejné vlnové délce. Ta červená Nosovova knížka mě pronásleduje každý den, když se podívám okolo sebe. Krásně popsaný systém burzy, zábava bohatých versus dřina chudých ( kolotoče na vodě ) a podvody, vraždy, bída a beznaděj.
Byla to silně ideologicky zaměřená knížka a fungovala jako protiklad k dalšímu dílu - Neználek ve Slunečním městě, ale kapitalismus je tam popsaný velice věrně, jako by Nosov žil ve dnešní době a psal reportáž.

38947

07.01.2005 09:45

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Copaallegro 213.?.?.?

Helejte, vy jste fakt Lojza. Ani bych se nedivil, kdybyste byl právě ten strejda Lojza, jak ho jistý autor barvitě popisuje, který si s oblibou nasadil klaunský nos a široké gatě s hlubokými na konci rozstřiženými kapsami , odešel na pískoviště a tam přítomné děti vyzval : Děti, hledejte klobásu !!!
To jen tak na úvod.
Každý, kdo zná židy osobně, tak Vám potvrdí jejich záliby. Kdo je osobně nezná, může shlédnou pár hitovek z Hollywoodu, kde je scénárista + režisér jistého obřezaného původu a můžete se kochat potoky krve, chroptěním, vyhřezlými vnitřnostmi, kopanci a bitím do alelujá a oplzlostmi všeho druhu. Také těžko najdete, či potkáte žida, který by při sobě nenosil kindžál, nebo střelnou zbraň. Nedávno se o tom hezky rozepsal guru Doležal v reflexu, kde radil jaký žabikuch by neměl chybět v kapse, či ledvinách metrosexuála.

39897

07.01.2005 09:45

2004 - rok mučení

RE: 2004 - rok mučení

Copaallegro 213.?.?.?

2.

Strom se pozná podle svých plodů a kdo nevěří ať tam běží - třeba na výstavu Prague - Los Angeles, co se konala v polorozbořené fabrice v Karlíně a jejíž artefakty mimo jiné byl obraz se zástupem jakýchsi bizarních postav močících lidem do úst, snímek podřízlého krku, snímek skalpovaného pána a následné jizvy atd. Vystavovatelé se honosili židovskými jmény par excellence a když už zaváněli španělsky, tak si přidali alespoň druhé jméno typu Juan JACOB Rodrigues.
Mnoho lidí nadává na necitlivost a krutost asiatů a já říkám, že v tom případě je Israel asijský stát a jeho tajné plné asiatů a vyšetřovaté jsou asiati nejasiovatější, takový Vanunu by mohl vyprávět. Inu, Chazaři jsou holt Chazaři.

39898

11.01.2005 13:15

Rok posilování moci

Rok posilování moci

Copaallegro 213.?.?.?

Souhlasím bezvýhradně a přidal bych zhovadilost umění, uniformitu tisku a globální a bezvýhradné opěvovaní Božích lidí. [mrknutí jedním okem]

První přispěvatel do diskuse - pan Zděnda by se mohl vyjádřit své hodnocení a myšlenky, rád si počkám.

40306

12.01.2005 17:29

Rok posilování moci

RE: Koureni

Copaallegro 213.?.?.?

(Zrušeno. Pivní řeči, tlachání, žádná informační hodnota.)

40405

12.01.2005 17:36

Rok posilování moci

RE: Koureni

Copaallegro 213.?.?.?

(Zrušeno. Žádná informační hodnota.)

40407

17.01.2005 10:50

Feminismus jeskynního muže

RE: Feminismus jeskynního muže

Copaallegro 213.?.?.?

Modráčku, hlasitě tleskám za Vaši odvahu napsat holý fakt. Nedávno jsem četl článek studentky, co navštívila Kanadu a rozepisovala se o snaze kanadských žen vyrovnat se mužům ve všech oborech, včetně krkání po jídle.
Z té představy mě jímala hrůza. ženy nás zcivilizovávají, zjemňují a činí lepšími lidmi. Právě jejich rozdíly jsou na nich to nejkrásnější a proto se přeci párujeme, abychom obsáhli všechny složky života.

40725

17.01.2005 11:05

Feminismus jeskynního muže

RE: Feminismus jeskynního muže

Copaallegro 213.?.?.?

Ano, Ister, samozřejmě. Zřejmě jste četla tuším předposlední číslo Cosmopolitanu, kde českým blbkám byla přednášena obehraná, laciná sale story, že Češi smrdí a jsou to šovinistická, líná prasata. Ještě, že Vá s a Vám podobné zachrání zdejší managéééři, že ?
Nepotkali jsme se tuhle na Benzínce OMV v Holešovicích? Stála jste přede mnou a mou přítelkyní a kolem Vás pobíhal takový submisiv, na kterého jste sladce houkla : Maybe they have a new Bazaar, honey ... To individuum okamžitě přitisklo pěsti na bradavky ( svoje ) a utíkalo sebrat Vámi požadovaný tisk a jen přítomnost ostatních lidí zabránila v donosu v zubech. A ano, byl jsem to já, který jsem hlasitě pronesl : Maybe you should spank me, honey ! Ohh yeah, more !! Chhh pšššš.
Nebudete tomu věřit, ale čeští muži se myjí, nemočí ve stoje ( já tedy doma NIKDY ), po velké potřebě používají bidet, používají značkové parfémy a vydělávají dost na to, aby si uklízečku zaplatili.
Zřejmě jste doposud lovila ve špatných vodách, nebo takovým mužům nemáte co nabídnout. Zamyslete se.

40726

19.01.2005 09:52

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Copaallegro 213.?.?.?

Já nevím, jak Vy, ale mě úplně stačí mé oblíbené tričko - My Boss is an Austrian painter. Vyvedené hezky ve správném písmu, aby Ti, kdo chtějí pochopit, pochopili a na druhou stranu mi všichni mohou políbit pozadí.
Nádherné srovnání komunismu a fašismu nabízí dílo zcela neprávem opomíjeného Jaroslava Žáka - Ve stínu kaktusu, Konec starých časů + Na úsvitě nové doby. Každý, kdo si tyto 3 poměrně útlé knížky přečte, již nikdy nebude na pochybách, co je větší svinstvo, jestli hákový kříž a Vůdce, nebo rudá hvězda a příslušní pohlaváři. Vřele tato díla doporučuji každému, jsou čtivá, vtipná a naplněná vírou v lidství a zdravý rozum.
No a co se týče toho, že každý politik od komunální úrovně až po esa vládnoucí zeměkouli může krást, lhát, šmelit, vraždit a podobné legrácky, ale to vše pouze a jedině za předpokladu, že bude dostatečně viditelně lézt do zadku Vyvoleným, tak všeho do času a nic neroste do nebe a i ten nejdokonalejší a do nejmenších podrobností propracovaný plán vždy zkolabuje na nějaké kravině. No a že Vyvolení se již cítí jednou a půl nohou v nebi je viditelné více, než jasně....

40851

20.01.2005 09:43

Na obranu České republiky

Na obranu České republiky

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Modráčku, opět Vám dávám za pravdu. Ono ale musíme jít trošku hlouběji. POkud konstatujete, že média cíleně vytvářejí obraz čecháčkovství, musíte se ptát PROČ a KDO ???
Pokud by lidé byli hrdí na svůj stát, národ sami na sebe, asi by se dost cukali nějaké EU a zákonům a standardům, které nám tento celek vnucuje.
Další zajímavý postřeh nabízí též skladba novinářů a periodik, kteří si nikdy neopomenou smoči v údajné české malosti a provinčnosti. Kdbychom jako národ za něco stáli, tak frajerovi, který napíše článek s názvem Češi smrdí ( lžou, kradou ), bychom rozbili ústa takovým způsobem, že by zlámanými prsty sbíral zuby po zemi. neodpustím si postřeh, že většina z těchto apoštolů české povahy má v kalhotech o kůžičku méně. Ono, pokud si člověk sám sebe neváží, tak se sním dá lehčeji vyjebat a odrbat ho. O to tady jde.
Hrůzně dopadla anketa, kterou jsem kdysi četl s názvem : Šli byste v případě napadení Vaši zemi bránit ?? Většina přispěvovatelů byla názoru, že by vzali kramle, nebo by na to kašlali, protože to, co tu není rozkradené, to je prodané do zahraničí, takže ať si to majitelé brání sami.
Ono, když budete dostatečně dlouho někomu dokazovat, že stojí za ho..o, dříve, či později se jím stane a s tím si pak můžete dělat, co se Vám zlíbí. A o to tu jde.

40934

21.01.2005 09:44

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Copaallegro 213.?.?.?

V Německu se vše diskutuje otevřeně a každý Němec si dělá nárok na právo mít názor na jakoukoli a všechny otázky. Jeden je Katolík, další Protestant, jeden je zaměstnanec, další zaměstnavatel, kapitalista, socialista, demokrat, šlechtic. Neexistuje nic neslušného na výběru jednoho názoru nebo jiného, na kteroukoli otázku. Diskuse se děje veřejně a tam, kde jsou záležitosti nejasné, nebo popletené, tam se použijí argumenty, výčet argumentů. Ale existuje jeden problém, který není diskutován veřejně, jeden, který je choulostivý dokonce jenom jako zmínka : Židovská otázka. To je v naší republice tabu.

Žid je imunní vůči všem nebezpečím : můžete ho nazvat darebákem, parazitem, podvodníkem, prospěchářem, to všechno po něm steče jako dešťová voda po pláštěnce. Ale nazvěte ho Židem a budete překvapen, jak se zalekne, jak je najednou poraněný, a couvne : Byl jsem odhalen.

Nikdo se neubrání útoku Žida. Útočí rychlostí světla ze své bezpečné pozice a použije svých vloh na rozbití každého pokusu o obranu.


41054

21.01.2005 09:45

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Copaallegro 213.?.?.?

Rychle použije útočníkovy výpady zpátky na něho samého a útočník se stává lhářem, potížistou, teroristou. Nic nemůže být chybnějšího, než se hájit sám. To je přesně to, co Žid chce. Může si vymyslet každý den novou lež, na kterou musí nepřítel reagovat, a výsledkem je, že dotyčný stráví všechen čas obranou sebe sama a nezbude mu žádný čas na to, čeho se Žid tolik bojí : Útok. Obviněný se stává žalobcem a rychle dostává obvinitele do úzkých. Tak to vždy v minulosti bylo, když osoba, nebo událost objevila Žida. To je přesně to, co se nám může stát, když nejsme plně znalí jeho povahy a když budeme mít odvahu vytáhnout následující radikální závěry :

1. Nikdo nemůže s židy bojovat pomocí pozitivního myšlení, po dobrém. Je negativní a jeho negativita musí být vymazána z německého systému, nebo ho navždy zkorumpuje.
2. Nikdo nemůže diskutovat židovskou otázku se Židy. Nikdo nemůže dokázat komukoli, že jsou neškodní.
3. Nikdo nemůže dovolit Židovi používat ty samé nástroje jako čestnému oponentovi, protože on není čestný oponent. Bude používat velkorysost a ušlechtilost pouze jako léčku na svého nepřítele.
4. Žid nemá co mluvit do německých záležitostí. Je cizinec, vetřelec, který pouze využívá práva hosta, práva, která vždy zneužívá.

41055

21.01.2005 09:46

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Copaallegro 213.?.?.?

5. Ta tak zvaná religiosní morálka židů není vůbec žádnou morálkou, spíše podporou jejich zrady. Proto nemají žádný nárok na ochranu ze strany státu.
6. Žid není chytřejší, než my, spíše mazanější, obratnější a lstivější. Jeho systém nemůže být zničen ekonomicky – řídí se naprosto jinými morálními zásadami než my. Může být zničen pouze politickými nástroji.
7. Žid nemůže urazit Němce. Židovské pomluvy jsou výhradně označením čestnosti německého soupeře.
8. Čím více německých jednotlivců a německých hnutí bude vzdorovat Židům, tím hodnotnější budou. Jestliže je někdo napadán Židy, je to ryzí znamení jeho statečnosti. Ten, kdo není pronásledován, obtěžován Židy, nebo si ho dokonce Židé cení, je zbytečný a nebezpečný.
9. Žid hodnotí německé záležitosti z židovského pohledu. Výsledkem je, že opak toho, co říká, musí být pravda.
10. Každý musí buď přijmout nebo odmítnout antisemitismus. Ten, kdo brání židy ubližuje vlastním lidem. Každý může být buď židovským lokajem, nebo protivníkem židů. Vzdorování židům je věcí osobní hygieny.

Tyto principy dávají anti – židovskému hnutí šanci na úspěch. Pouze takové hnutí bude Židy bráno seriózně , pouze takové hnutí jim nažene strach.

41056

22.01.2005 11:17

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?


It wasn't Arabs who threatened to kill me - and continue to do so with regularity - it was/is jews.
It wasn't Arabs who screwed the stockholders of the company I worked for in SF - it was jews.
It isn't Arabs who fill my email inbox with pornographic spam - it is jews.
It isn't Arabs who send all those viruses to me over the Internet - it is jews.
It isn't Arabs who try to get my ISP to cancel my internet access - it is jews.
It isn't Arabs who periodically forge mass spam mailings to so many, using my domain name - it is jews.
It isn't Arabs who send me all that incredibly vituperative, irrational and pornographic hate mail - it is jews.
It wasn't Arabs who blocked my PayPal account and stole the balance it contained - it was jews.
It wasn't Arabs who painted a bullseye on my chest by labeling me one of "40 to watch" - it was jews.
It isn't Arabs who have made it all but impossible for me to work as a lawyer - it is jews.
It isn't Arabs who maintain a dossier on me and draw from it to defame me on every venue possible - it is jews.
It wasn't Arabs who have been bent upon bankrupting and imprisoning so many that I know - it was and is jews.
It isn't Arabs who have arrested and imprisoned Chester Doles as a felon in possession of a gun, though he is no felon and owned no guns - it is jews.
It wasn't Arabs who indicted David Duke on tax evasion charges that were pure speculation, forcing a plea deal and a 1-year prison sentence because he dared not go before a jury - it was jews.

It wasn't Arabs who arrested and imprisoned Christine Greenwood for distributing clothing to needy white children - it was jews.

41156

22.01.2005 11:18

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?


It wasn't Arabs who had Ernst Zundel deported to Canada - it was jews - where he now stands accused of thought crimes - by jews - for which he could get deported again, to Germany, where he will be tried for more thought crimes - by jews.

It isn't Arabs who have hijacked my government - it is jews.
It isn't Arabs who have hijacked the American legal system and now are transforming it to conform to Talmudic law - it is jews.
It isn't Arabs who own and run the Federal Reserve Bank, which is in the process of destroying the dollar and the American economy - it is jews.
It isn't Arabs rigging the US stock market and commodities futures markets - it is jews.
It wasn't Arabs who sent our military into Afghanistan and Iraq - it was jews.
It isn't Arabs who refuse to serve in the US Military in numbers proportionate to their population percentage - it is jews (1/10 of 1%, vs. 2-1/2%).
It wasn't Arabs who sued to remove "under God" from the Pledge of Allegiance - it was jews.
It wasn't Arabs who sued to remove the Ten Commandments from that Alabama courthouse, had Judge Moore removed from the bench and now seek to disbar him - it is jews.
It isn't Arabs who sue to remove nativity scenes from public venues - it is jews.
It isn't Arabs who erect menorahs in public venues in place of crosses - it is jews.
It wasn't Arabs who sued to remove group prayer from public schools - it was jews.
It wasn't Arabs suing to remove decorative lights from schools at Christmas - it was jews.
It isn't Arabs who refuse to allow children to say grace over their school lunches - it is jews.
It isn't Arabs who continue to impose affirmative action upon us in all walks of life - it is jews.

41157

22.01.2005 11:19

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?

It isn't Arabs who began and continue to expand militant feminism - it is jews.
It isn't Arabs who buy off all our legislators with our own tax dollars - it is jews.
It wasn't Arabs who tried to sink the USS Liberty and killed and maimed so many of its crewmembers during an extended attack - it was jews.
It isn't Arabs enacting hate crime laws designed to outlaw criticism of themselves - it is jews.
It isn't Arabs who run NAMBLA (North American Man-Boy Love Association) - it is jews.
It isn't Arabs suing to force us to allow homosexuals to lead boy scout troops - it is jews.
It wasn't Arabs who started and ran so many black organizations like the NAACP - it was jews.
It isn't Arabs importing huge numbers of Somalians and Bantu into American cities - it is jews.
It wasn't Arabs who formulated American legislation providing pensions to Russian jewish immigrants for doing nothing - it was jews.
It isn't Arabs who run organized crime throughout America - it is jews.
It isn't Arabs who import tons of drugs into America every day - it is jews.
It isn't Arabs who literally own and run all of Hollywood's moviemaking enterprise - it is jews.

41158

22.01.2005 11:20

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?

It isn't Arabs who literally own and run all of America's mainstream media - it is jews.
It isn't Arabs spewing obscenity and race-mixing propaganda from the TV and movie screens - it is jews.
It isn't Arabs trying mightily to block release of the Mel Gibson movie, "The Passion" - it is jews.
It isn't Arabs lying about and guilt tripping us with "the holocaust" - it is jews.
It isn't Arabs stealing American tax dollars to fund all their holocaust monuments throughout America - it is jews.
It wasn't Arabs who forged the Anne Frank "diary" - it was jews.
It wasn't Arabs who lied about gas chambers at Dachau and Auschwitz - it was jews.
It wasn't Arabs who lied about mass graves at Treblinka - it was jews.
It wasn't Arabs who lied about jews being made into lamp shades and soap during WWII - it was jews.
It wasn't Arabs who doctored WWII prison camp photos to appear to be belching smoke from crematoria - it was jews.
It wasn't Arabs who used WWII pictures of dead non jews, claiming they were jews - it was jews.
It wasn't Arabs who made anti-semitical talk punishable by death in Russia after they took power - it was jews.
It wasn't Arabs who killed over 20 million Russian Christians - it was jews.
It wasn't Arabs who looted and destroyed the Russian economy - it was jews.
It isn't Arabs who have amassed an illegal arsenal of over 300 nuclear weapons in the Middle East - it is the jews.
It isn't Arabs who brag about controlling America - it is jews.
It isn't Arabs who advocate the use of torture by and on Americans - it is jews.
It isn't Arabs who twist American laws to punish anti-semitical speech - it is jews.

41159

22.01.2005 11:21

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?

It wasn't Arabs who killed over 20 million Russian Christians - it was jews.
It wasn't Arabs who looted and destroyed the Russian economy - it was jews.
It isn't Arabs who have amassed an illegal arsenal of over 300 nuclear weapons in the Middle East - it is the jews.
It isn't Arabs who brag about controlling America - it is jews.
It isn't Arabs who advocate the use of torture by and on Americans - it is jews.
It isn't Arabs who twist American laws to punish anti-semitical speech - it is jews.
It isn't Arabs endeavoring to get America to outlaw anti-semitical speech - it is jews.
It isn't Arabs who sell goods that it is illegal in America to boycott - it is Israeli jews.
It isn't Arabs who extort "fees" for allowing their kosher label on goods - it is jews.
It isn't Arabs who retaliate against rock-throwing children by shooting them in the head - it is jews.
It isn't Arabs stealing land in Palestine - it is jews.
It wasn't Arabs who ran down Rachel Corrie with a bulldozer - it was a jew.
It isn't Arabs who have caused America to spend $2.5 trillion ($31,250 per American family) in the Middle East - it is jews.
It isn't Arabs who send teams of trained assassins into foreign countries, including America, to kill people with whom Israel disagrees - it is jews.

41160

22.01.2005 11:21

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Copaallegro 213.?.?.?

It isn't Arabs who run the ADL, which maintains dossiers on thousands of law-abiding American citizens, for the purpose of punishing those with whom they disagree - it is jews.
It isn't Arabs who break into and enter the offices and homes of law-abiding American citizens, to procure evidence both for their database and in the hopes of getting evidence they can pass to the FBI for prosecution - it is jews.
It isn't Arabs who have caused America to go from being the most-loved country in the world to the most hated - it is jews.

Finally, though most won't believe it (all the preceding are facts - provable facts):
It isn't Arabs who regularly phony up "hate crimes" against themselves - it is jews

41161

28.01.2005 14:30

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Peleško, jsem na tom stejně jako Mr. Modráček, sám bych to nikdy nedovedl napsat lépe.
Bravo !!!

41742

28.01.2005 14:46

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Copaallegro 213.?.?.?

Vážně by mě zajímalo, za co si Vaše babička zasloužila lágr. Z mě dostupných zdrojů vyplývá, že do lágrů byli posíláni komouši, šmelináři, lapkové a další lumpíci a pobertové a samozřejmě rejpalové, kecalové a podvratné živly, organizující akce proti Německu a jeho branné moci. Nejsem si jistý, zda se to vztahovalo i na prostitutky ( nic proti Vaší babičce ), Ale zkuste vypátrat, jak se tam dostala.
Historky typu: Seděla doma, surově tloukla špačky, když tu vstoupil gestapák, který jí chtěl znásilnit, ona mu nedala a tak ji poslal do koncentráku - nechte prosím panu Lustigovi, co plánuje srcervoucí story o obyvatelce Terezína, která byla nucena dělat kurvu. Ještě nevím kdo jí nutil a čím zájemci platili a komu odváděla desátek, ale už se nemůžu dočkat hodnotného díla lidožrouta.

41745

29.01.2005 17:11

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Copaallegro 213.?.?.?

JIstý černošský zpěvák Vám dává odpověď :

Living in the USA !!! [velký smích] [cool]

41836

17.02.2005 14:02

Kdo ovládá Ameriku?

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Copaallegro 213.?.?.?

Vždycky mě fascinuje, jak kterýkoli žiďák, když se do rejpne do Izraele, Vyvolených , Holokaustu a spol., okamžitě začne produkovat na téma 1. Buzeranti, 2. Zkrachovalé existence, 3. Výpotky, výrony, hnis, zvratky - samozřejmě vše ve spojitosti s morálkou a vzděláním.

Je to o to zajímavější, že židé nám programují lásku k 4% a jejich díla nám 4% dávají za vzor, takže taková nadávka vlastně již nadávkou není.
Židé jsou sami prokazatelně posedlí tělními tekutinami ( krev, moč, zvratky, sliny, hlenohnisavý výtok,... ), což i pitomec pozná na jejich dílech od malířství přes fotografii a filmem konče. Opět platí dětsky prosté: Kdo to říká, ten to je ...

43673

17.02.2005 14:05

Kdo ovládá Ameriku?

RE: Kdo ovládá Ameriku?

Copaallegro 213.?.?.?

Nesleduji TV, mám ji od kabelu odpojenou již půl roku a nikdy jsem nežil lépe. Z novin čtu Týden a pak vždy s chutí Reflex, aneb odrazy ze židoffského světa - to proto, abych věděl, na co si mám dát pozor.
Všem doporučuji...

43674

22.02.2005 09:15

Proč se Jaroslav Žák a jeho dílo nedostane do povinné četby?

RE: Proč se Jaroslav Žák a jeho dílo nedostane do povinné četby?

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Stošedesátko, ten třetí díl by šel napsat jedna báseň. Jen se obávám, že jednak už dnes nikdo tak krásně a lidumilně psát neumí a těžko byste hledal vydavatele a pak rychle emigroval.
Zatrpklost je cítit, ale zlehounka. Spíše víra v lidskost, dobro a konečné vítězství morálky a rozumu ( Otec Breburda ).
Ostatně, jak se Vám líbily Breburdovy výroky : Hallo, Sie ! Nach Prag ? - Hele, koukej se, pojedeš rovně, furt rovně, jo, nikam nezahneš, pořád rovně, až do prdele. - Danke... nebo to úžasné konstatování, které přednesl na tribuně v Únoru 1948 - Podruhý ve sračkách a podruhý až po uši.
Žák je prostě Boží !!!

43997

22.02.2005 14:27

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

Lidi a už jste si někdy položili otázku, co Vás vlastně nutí sedět před tou bednou a konzumovat ty nesmysly ve zprávách, kdo Vás nutí tam zůstat sedět a sledovat exponenciální nesmysly schované do balíčku "filmová tvorba" protkávaného lživými reklamami na věci zbytné až zbytečné?
Proč se necháváte zmanipulovávat do utrápených spotřebitelských idiotů ? Spotřebitelské náboženství spotřebovává především spotřebitele samotného, že ?
Myslíte si, že Vaše životy budou chudší, nudnější, bez šťávy, když se večer půjdete s partnerem projít, posedíte u dobrého vína a proberete běžné Vaše osobní životní radosti a starosti, místo pofidérních debilit z bulvárního tisku a estrádních pořadů ? ... Nikdo Vás nenutí nechat se ovládat a programovat od talmudistické škatulky...

44012

23.02.2005 14:12

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

Idealisto, striktně jsem svou TV odpojil před více, než půl rokem. Existuje knížka, kde jsem se dočetl, že množství informací, ke kterým se jeden dostal za svůj život, ze dříve zvojnásobil po dejme tomu 500 letech, pak po sto, v minulém století po 50-ti, dvaceti, nyní každé dva roky a v roce 2012 - pamatujte si to datum - každou vteřinu. TV a tisk lidi zahlcuje naprosto nepodstatnými informacemi, kterým přikláda neadekvátní váhu a důležitost, které zahltí vaši mozkovou a především emocionální kapacitu tak, že se z vás stane průtokový ohřívač informací a pouze ty, které neovlivnitelně zachytí Vaši podvědomí ( a že to TV umí, to si buďte jistý ) Vám utkví, aniž byste si byl toho kolikrát vědom.
Na informace máte internet a antikvariáty. Na zpracování instinkty a selský rozum.

44095

23.02.2005 14:29

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

No, ono ani tak nejde o to, kdo nám vládne, ale jak nám vládne a čeho chce svou vládou dosáhnout.
Prvotní heslo každého vladaře je : ROZDĚL A PANUJ. Rozdělení nejčastěji funguje na bázi více, či méně skryté podpory vzájemné nenávisti a bojů:

1. Černí proti bílým - tím, že černé namlsáme masáží, že mají stejné schopnosti a dispozice jako bílí, z nich uděláme úhlavní nepřátele bílých z jasného důvodu - střet s realitou. A ten černoch, než aby přijal myšlenku, že je fakt dobrej v košíkové, bubnování na tamtamy, kotrmelcích se slečnou na kanapi a vyluzování skřeků a jinak už nic moc, tak raději bude obviňovat ty bílé svině z rasismu, zaujatosti a utlačování, což má za následek, že je bez práce a nemůže si vozit zadnici v Lexusu jako jeho rasoví bratři v MTV.

2. Ženy proti mužům - feminismus se všemi jeho nuancemi vnucuje ženám nenávist k mužům, které jim média typu Cosmopolitan barvitě líčí jako šovinistická prasata s jediným zájmem - ukájení pohlavního pudu na úkor utlačované ženy, která je nucená se prostituovat, aby ve společnosti uspěla. Poučné jsou různé reality show a seriály, co nás denně utvrzují v tom, že láska, věrnost, partnerská podpora a důvěra jsou mrtvé pojmy a nejlepší je toho druhého sériově ojebat, ojet, okrást a nakopat do zadku dříve, než si ho pustíme k tělu a přejít k dalšímu exempláři.44097

23.02.2005 14:30

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

3. Děti proti rodičům - propagace tzv. volné výchovy, kdy potomek nemá ponětí o životních hodnotách jiných, než které mu programuje TV vzniká nutně napětí mezi dřícími rodiči a dětmi, co mají pocit, že se vše musí točit kolem nich a chtějí všechno a hned. Popularizace drog, sexu a násilí z dětských bytostí vychová Natural Born Killers a tvoří sekularizované atomizované jednotky bez možnosti kolektivního zařazení, altruismu a společného vnímání skutečných hodnot s vyjímkou prachů.


4. Chudí a pracující zaměstnanci proti bohatým a zaměstnavatelům – všeobecná adorizace peněz a všech atributů jejich vlastnictví ( domy, vozy, jachty, milenky ) probíhá n

44098

23.02.2005 14:31

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?


5. Masa proti politikům – neexistuje špinavost, které by byl ten který politik ušetřen v médiích, když přestane skákat tak, jak někdo jiný píská – třeba takový Clinton by mohl vyprávět, nebo co Standík Gross ? Politici jsou médii obecně vybarvováni jako pijavčí flákači a lumpové, kterým jde hlavně o svoji kapsu. Ne, že by tomu většinou tak nebylo, ale už ze zásady se popírá snaha některých světlých vyjímek o práci pro lidi a stát. Na druhou stranu to politiky opravňuje ke všem špinavostem, pod heslem : Když už mě mají za hajzla, tak si při tom alespoň namastím kešeňu.

6. Všichni proti nacionalistům, rasově uvědomělým, pravičákům a hlavně antisemitům – tato lidská odrůda je bez výjimky popisována jako smrdutý odpad s těmito standardními doplňky v základní výbavě bez příplatku –

a ) zakomplexovanost - závist životní úspěšnosti a bohatství jisté rasy, resp. morálka, která brání v provádění špinavostí a podrazů a budování těch pravých konexí, které by vás dostaly mezi ty „nahoře“

b) nevzdělanost - resp. vzdělání jim nenatlouklo do hlavy, že multikulturalismus, nadnárodní společenství, rasově smíšená společnost apod. je největší blaho pod sluncem a poslední stádium všesvětové prosperity a lásky

44099

23.02.2005 14:31

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?


c) ekonomický marasmus – neutěšená ekonomická situace ( nezaměstnanost ) plodí v těchto lůzrech nenávist k přistěhovalcům, co jim prý berou práci a vytváří v nich zlobu na nadnárodní koncerny, které své fabriky přesunou třeba na jižní pól, když jim tučňáci budou makat za méně peněz, jen aby si udrželi pořádné marže a akcie firmy, co tvoří část platu managementu trvale porostou do nebíčka i za cenu machinací enronského typu.


d) Agresivita – ano, proto se do TV zpravodajství VŽDY dostanou záběry na rozvášněné holé lebky, hooligans a hajlující prosťáčky ověšené památečnímu atributy 3. říše. Pravděpodobnost, že tito ochotně pózující pánové jsou profesionálové, placení z měšce ukrytého pod kaftanem nikoho nezajímá. Dále jsem se dočetl, že hudební skupiny typu Metal a Satanisté sem patří také. Moc mě to pobavilo v souvislosti s článkem, kde jsem se dozvěděl, že hlavní člen válečně zbarvených KISS ( s SS po vzoru jistých jednotek ), je izraelský žid, s matkou, co prošla koncentrákem – Kocourkov hadr

44100

23.02.2005 14:32

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?e) Duševní choroba, méněcennost – protože jen duševně chorý člověk může obhajovat něco, co vidí jeho oči, co zažil na vlastní kůži, co mu zprostředkuje zdravý rozum a neomílat klišé, že homosexuálové jsou skvělí lidi a jejich přínos naší společnosti je nezměrný ( pokaždé si na ten přínos vzpomenu, když si nasazuji preservativ s nějakou šťavnatou kočkou ze strachu před AIDS ), že rasy si jsou naprosto rovné ( a proto se v Africe vyrábějí špičkové hodinky, komponenty do letadel, mobilní telefony, bezporuchové automobily a africké malby, hudba, filozofie a architektura je vzorem pro celý svět a všichni se tam topí v penězích a mají doma 2 televize a 3 ledničky), že nám šéfuje a diktuje určitá skupina lidí, co si je navzájem podobná určitými morfologickými znaky, že naše zodpovědnost, která nám brání si dělat potomstvo, musí být nahrazena přistěhovalectvím ze třetího světa, které pomůže odčerpat trapné přebytky vytvořené z našich krvavých daní, že ……

f) Fašismus + nacismus – těžko vám dnes někdo vysvětlí, co se za těmito výrazy skrývá, ale všichni mají i v poslední buňce mozku naprogramováno, že je to strašné svinstvo, co má za následek vraždění nevinných lidí s přidruženou výrobou mýdel, matrací, stolních lamp, knoflíků a guláše z lidských součástek.

44101

23.02.2005 14:32

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

Vskutku pařeniště vřelých citů, že ? Takže vlastně v závěru každý má důvod pro nenávist a závist ke komukoli. S jedinou vyjímkou. Ano s vyjímkou vládců médií a vládců obecně.

Cíle této nadvlády.

1. Zajištění beztrestnosti a pro ostatní neproniknutelné hegemonie
2. Vytvoření jednotného veřejného názoru na všechny důležité a prospěšné otázky
3. Zajištění poslušnosti panáčkujících loutek v roli politiků
4. Vytěžení ovládaných.

44102

23.02.2005 16:06

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

No, nezlobte se, ale můj vkus to zhodnotil jako snůšku sprostot a primitivismů nejhoršího zrna obklopující prostinkou myšlenku. Asi jako když teenager 100x za den řekne, že fotr je debil.

44107

24.02.2005 14:37

Kdo ovládá Ameriku? II.

RE: Kdo ovládá Ameriku? II.

Copaallegro 213.?.?.?

Idealisto, Šebesta je jméno pro články, Copaalegro pro diskuse. Přečtěte si prosím Ve stínu kaktusu. Pak pochopíte. Pokud nemáte, mám jich více - zašlu.

44150

24.02.2005 15:33

Kdo vládne

RE: Kdo vládne

Copaallegro 213.?.?.?

Tra Tome, Lexus není objektem mé touhy, tak za 5 - 10 let. Jinak Vás musím ubezpečit, že má garáž chová skvost v podobě nové Honda S 2000 a do práce jezdím Octavia Turbo 20V.
o závist mi nejde, spíš mi vadí blbost lidí, kteří tu propagandu žerou.

44156

02.03.2005 14:24

Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

RE: Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

Copaallegro 213.?.?.?

Já spíše nenávidím lidi, kteří mají plnou hlavu zvrácených fantazií, které se točí kolem řitních otvorů a vztyčených vocasů. TraTome, nedávno jsem se po telefonu bavil s jedním vaším souvěrcem, který seděl v tramvaji plné lidí a nadšeně mi popisoval, že právě jede si nechat udělat klystýr. Že je to teď na jaře potřeba, že si člověk touto cestou pročistí myšlenky, plíce a střeva a cejtí se jak znovuzrozenej. Aniž bych ho nějak povzbuzoval, tak se rozvyprávěl o tom, jak mu při tom hezká mladá sestřička ( určitě blond ) masíruje bříško, a jak při první návštěvě ( zapotřebí jsou alespoň 4 procedury ) dostal svou vlastní hadičku, kterou si nosí s sebou ( asi ji má i v noci pod polštářem ). Chlape, být vámi, já bych neváhal, vždyť i další souvěrec z Haškova Švejka - MUDr. Grunstein - považoval klystýr ( a chinin ) za univerzální bolehoj.
Proto pak tak nějak člověk pochopí vyvolenou rasovou fixaci na anální otvor ( a tu spoustu análního porna všude kolem ).
Ale Vyvolený, nepleť taková svinstva mezi nás, NORMÁLNÍ lidi a své fantazie o nadranejch negrech a bílém zadku si nech na pravidelnou večerní hodinku masturbace.
Ze srdce děkuji.

44593

02.03.2005 14:27

Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

RE: Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

Copaallegro 213.?.?.?

Pane TraTom a jaká forma demokracie jsou prosím pěkně takové kibucy v Izraeli ?
Všichni mají všechno a nikdo nic a každej závidí druhému i nos mezi očima, kontrola každého kreditu, co jednotlivej šmudla utratí.... Mám to prosím chápat jako vrcholnou formu demokracie ?

44594

03.03.2005 10:01

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

Dojemné Kemo, dojemné. Právě jsem odhodil v dál promáčený kapesník.

Druhá strana mince : Představte si, jste jeden z klanu lidí, kterým bylo historicky do hluboké minulosti dokázáno, že stojí za mnoha do nebe volajícími špinavostmi, že usilují o světovládu, že se neštítí jakýchkoli podvodů, že v každém špinavém kšeftu mají majoritu ( lichva otroci, drogy, alkohol, prostituce ), klanu lidí, kteří boří tradice, morálku a hodnoty, na kterých byla vybudována celá bílá civilizace, klanu lidí kteří prokazatelně nastolili nelidský komunismus. V zemi kde později dostali za uši se postarali o hyperinflaci, dostali tamější obyvatele do bídy a beznaděje …Takže přijdete do cizí země, kam vás nikdo nezval, tak jak je to vašemu klanu vlastní po tisíce let ( pokaždé, když vás z bývalého rejdiště vypráskají ). Přijedete sám, protože v jisté zemi se proti vašemu klanu vzbouřili a váš klan dost citelně zasáhli, což s vinnými odnesli i nevinní ( běžná praxe, kterou můžeme denně sledovat v TV ). Máte s sebou několik zažloutlých fotografií a v sobě asi tunu vzteku, že se vám to nějak vymklo z rukou a ti neschopní, nevzdělaní gojové vám přechodně zatopili. Ten vztek se zhmotní do podoby pomsty a vydírání celého světa a vztek se nejlépe hasí odplatou - zcela podle vašemu klanu vlastních počtů - za jedno oko oči obě, za zub celou sanici.

44682

03.03.2005 10:01

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

No a najednou přijde nějaký tlustý pán ( ale na Šarona nemá ) a začne ukazovat na vaši pomstychtivost a na to, že váš klan si vlastně podle mnoha měřítek zasloužil to, co dostal. Je zajímavé, že i mnozí členové vašeho klanu tvrdí to samé, ano, selfhatingklansman - že jich panečku je.
Tlustý pán porušuje zákony, o přijetí kterých se postarali vaši členové klanu.
A teď holt ten pán půjde sedět. Zatím to jde, zatím členové klanu mají věci v rukou....

44683

03.03.2005 12:45

Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

RE: Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

Copaallegro 213.?.?.?

Jen ať mu dají Germáni "dóžo" alespoň budou mít černoušci v kriminále novou prdel na hraní.

... a toto je pane Tratom jako co ?? Nebo máte jiné představy o hraní černoušků v kriminále s bílou prdelí? Nebuďte lakoms, poučte nás.

44704

04.03.2005 08:51

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

Tak tomu říkám provokace, jako prase. Nejlepší reakcí je ignorace.

44817

04.03.2005 09:05

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

Nilberte, takové Lambo, jako máš Ty, může mít každý. Já Tě totiž viděl, když jsi odcházel z jistého obchodu vedle obchodního domu Kotva s balíčkem v ruce.
Nedalo mi to a vstoupil jsem tam hned po Tobě, bylo totiž dokořán otevřeno. Prodavač v této prodejně modelů vozidel v poměru 1:36, byl stále velmi rozčilený a říkal, že ten smrad a zlo musí pořádně vyvětrat, že je to horší, než kdyby jeho prodejnu navštívilo pět pojišťováků a jeden prodavač termínových kontraktů na CBOT ( Chicago Board of Trade )- na mou duši, že jo - říkal.
pokusil jsem se ho přátelským úsměvem a klidným hovorem uklidnit a zeptal jsem se ho, co ho tak rozčililo. Stěžoval si na to, jak jsi ho seřval, že nemá model tanku a stíhačky, které ti chybí ve tvém domácím plastickém bojišti,pokrývajícího celou plochu tvého dětského pokoje s vyjímkou palandy, kterou sdílíš se svou nevlastní starší sestrou a jejím přítelem ( spíš dole ).

44819

04.03.2005 09:06

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

Nakonec po horentním smlouvání, které obsahovalo prvky abstraktního tance, zaříkání ďábla a přísahání na všechny bůžky, že víc peněz u sebe nemáš, jsi z umolousané ponožky decentně hnědé barvy s jen malou dírou na patě, vytáhl propocenou dvoustovku. Prodavač odmítl tento radioaktvní materiál vzít do rukou, takže jsi bankovku položil na pult, sebral model Lamborghini a utekl.
Příště tam jdi v přestrojení, abys nedopadl jako v podobné prodejně v Dětském domě, odkud Tě vynesla ochranka, když Tě přistihli, jak si do modlitební šály balíš modýlek Ferrari Modena Spider, který jsi nehodlal platit s ohledem na zplynovaných 6 milionů.

44820

04.03.2005 09:09

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

RE: Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Copaallegro 213.?.?.?

Tra Tome, zajděte si konečně na ten klystýr, nebo se vašich příspěvků obsahujících podobné humorné složky nezbavíme. Klidně vám na tu hadičku přispěji.

44821

04.03.2005 09:21

Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

RE: Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

Copaallegro 213.?.?.?

Kdyby to dopadlo tak, že by každý psal to, co se líbí jistým ženám a velkému procentu populace, jmenoval by se každý spisovatel Wieveg, nebo Lustig .... [mrknutí jedním okem]

44823

04.03.2005 10:02

Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

RE: Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

Copaallegro 213.?.?.?

Pane Táborský, Německo je v hajzlu. Po té, co jsem si nevěřícíma očima přečetl, jak se prostituoval německý prezident v Knesselu ( či jak se ten Ein Kessel Buntes jmenuje ) v Izrahelli - nejprve mluvil hebrejsky a až pak německy a obojí stálo za prd.., jsem Němce odepsal.

44824

07.03.2005 10:19

Korupce pohlcuje OSN

RE: Korupce pohlcuje OSN

Copaallegro 213.?.?.?

Co si představujete pod pojmem zpackaný život ? Pokud máte na mysli nutnost konzumace šitových potravin ( vše se podřizuje tzv. intenzifikaci zemědělství - pesticidy, GM potraviny, maso nadopované steroidy, nestravitelné oleje... = cukrovky, rakovina, kožní problémy,.. ), nutnost konzumace zpravodajství + filmové + tiskové + kulturní tvorby made by "obrzezani" ( z čehož se bílému člověku chce zvracet, zvyšuje se agresivita, deprese, neúcta k tradicím a skutečným hodnotám ) + nutnost přihlížeí židovinám v nejširším spektru od vysoké politiky až po Kenvelo, Karlín, Africa - Israel Investments Ltd.,... - pak máte pravdu, za naše tímto způsobem zpackané životy můžou židé.

45115

07.03.2005 14:22

Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

RE: Bezzubý a vyhaslý kjótský protokol

Copaallegro 213.?.?.?

Vy nemáte na mléko alergii ? Jo, promiňte ono bylo pasterované. No a že vám někdo lohnul kus sýrce ? Máte si dávat pozor a ne koukat holkám pod sukně. Co vám však věřím na 100%, je to, že jste se tam zhádal do krve, jak je to vlastní všem Vyvoleným. Modráček jistě rád doplní historky pražských hoteliérů s jejich israelskými hosty a minibary [mrknutí jedním okem]
A nemyslím si, že by to turistickou ekonomiku nějak mrzelo, kdyby sem přestala jezdit ta hádavá, agresivní, vychcaná chamraď z Israele, která tvoří většinu israelských turistů, se kterými jsem měl tu čest se během 6-ti let práce v pohostinstvé potkat.

45123

08.03.2005 10:34

Korupce pohlcuje OSN

RE: Korupce pohlcuje OSN

Copaallegro 213.?.?.?

TRATOMe, odhalil jste mě !! Vyhodil mě samotný pan majitel Kenvela za hlasité vzdychání na prodejně. Myslím, že si mě musíte pamatovat stejně, jako já Vás - stál jste před tím samým obchodem u stojánku s trikama v akci za 99,- Kč s obrovským nápisem : KVL -Division a prodával jste jako drak.

45217

08.03.2005 10:40

Korupce pohlcuje OSN

RE: Korupce pohlcuje OSN

Copaallegro 213.?.?.?

(Příspěvek zrušen. To, co děláte, se dá definovat jako podněcování k rasové nenávisti. A navíc je to mimo mísu.)

45218

08.03.2005 11:28

Žena

RE: Žena

Copaallegro 213.?.?.?

Důvody k napsání tohoto díla :

1. Chlap něco strašného provedl ( zapomněl vyzvednout malého ze školky, udělal nepořádek v kuchyni, neumyl po sobě vanu, opil se se svobodným kámošem a přišel pozdě domů,... ) a potřeboval vytvořit pořádnou žehličku
2. Chlap nikdy žádnou skutečnou ženu neměl a hodlal ji svým dojemným dílem získat, čímž ovšem rázem přišel o podstatnou část svých iluzí
3. Chlap měl úžasnou kliku a kápnul na jednu z mála a ješti ji dokázal ocenit.

45222

08.03.2005 11:38

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

A taky prej žral malý vietnamský děti. Dávám týden, maximálně dva, než judenpresse přijde s objevem, že to byl zakomplexovaný homosexuál se zvláštní zálibou v kožených holínkách...

45223

08.03.2005 11:40

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Tra Tome, co máš pořád s tím zadkem, sakra. Už jsi byl na tom klistýru ?

45227

08.03.2005 11:45

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Sharone, ono právě běží na všech TV pořád něco o Holocaustu a židech. No a to právě nám prosťáčkům smrdí levotou stejně, jako když za komára pořád běžely úžasné pořady o úspěších našeho a ruského hospodářství a přitom v krámech nebyly vložky a hajzlpapír a na druhou stranu se všechny tiskoviny předháněly o úpadkovosti a hnilobě kapitalismu a přitom strejda v Kanadě nezahníval ani trošku...
No a vo tom to tak nějak je, strejdo.

45228

08.03.2005 11:48

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Tak si milej Fixusi zajděte do knihkupectví a kupte si trošku tlustější knížku : Pán myšlenek třetí říše - David Irving. No, pak se vám snad maličko rozsvítí.

45230

08.03.2005 11:53

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

A pane fixis, když už jsem tak u toho, Hitler a jeho kolegové jezdili v otevřených kabrioletech Mercedes. Kdyby s nimi Němci, či Rakušáci nesouhlasili, stačila by malinká kulička a kde by byli ??
Dokonce i onen atentát na Heydricha ( mimo jiné autor jistých rasových zákonů ) byl upečen v Londýně a museli ho provést náležitou nalejvárnou prošlí parašutisté. Věděl jste, že po tomto atentátu se Václavák zaplnil davem stotisíců lidí, kteří proti tomuto atentátu otevřeně protestovali?
Viděl jste bezpečnostní opatření při jízdě lidovládce, oblíbeného politika Bushe ?

45231

08.03.2005 12:05

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Označil byste člověka, který říká, že zmijí kousnutí může přivodit smrt za fanatického nepřítele zmijí ?
A kdyby ten člověk varoval ostatní a psal články o tom, že jsou zmije nebezpečné a dokládal to ověřenými případy, kdy zmije kousla a člověk zemřel, označil byste toho člověka za antizmijistu?
A konečně jak byste označil člověka, který by vám radil, že při vstupu na letní prohřátou mýtinu máte dělat hluk, aabyste zmije zaplašil a vyhnul se nebezpečí kousnutí ?
No a teď si představte, že otevřete noviny, pustíte TV, čtete net a všude to samé - zmije jsou přítulné, jinak zbarvené užovky, milujte zmije, ony vás také mají rády, jděte zmijím z cesty, zmije mají výsostné právo kousat a kousnutý je sám vinen, zmije jsou nejlepší zvířata pod sluncem, hajzlové, kteří zmije chtěli deportovat z území svých mýtin a zahrad zaslouží zatracení na další generace....

45233

09.03.2005 09:13

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

(Příspěvek zrušen. Opět se dá kvalifikovat jako podněcování k rasové nenávisti a je naíc mimo mísu. Editor)

45345

09.03.2005 09:29

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Tra Tome, naladím se na vaší oblíbenou vlnu a tématiku - Reflex je skvělý především na : 1. Zácpu - když si rozumný člověk vezme s sebou na onu místnost jakýkoli výtisk tohoto periodika, zaručeně se pos.re i kdyby před tím snědl kilo čokolády. Myslím, že by na něj měla VZP připlácet a měl by být prodáván na předpis. 2. Pohled od židovského světa - od šéfredaktora, přes fotografy, příspěvky až po vyfetovance Doležala - neprostupná bariéra Vyvolených

Jako nezávislý informační zdroj naprosto selhává. Jako okénko do protitábora je však naprosto bezkonkurenční.

Z Čermákem jsem byl kdysi docela solidně ve při - uveřejnil o mě něco, co si vycucal z prstu a nemohl to dokázat. S omluvou se neotěžoval. Je to morálně bezcenný člověk se zvláštními libůstkami.

45348

09.03.2005 11:05

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

Copaallegro 213.?.?.?

Pne Hostující, smiřte se na začátek s názorem, že ve zdejší politice mají všichni takový kus másla na hlavě, že jim to občas zlomí vaz.
Každý, kdo jen trošku poodhalil roušku státních zakázek, rozprodejů, konkursů, musí ztratit veškerou víru v budoucnost tohoto státu. V podstatě spolu všichni drží basu,každý ví na každého něco, a skáčou podle toho, kdo jim více zaplatí. Existuje několik zájmových združení podnikatelů typu Lípa, kteří skupují majetek státu za zajímavé ceny, pak pár spřátelených firem s dosahem na určité politiky a konečně král českých lobystů Hušák, který si v parlamentu prosadí, co se mu hodí, ať se EU staví na hlavu a odpichuje ušima.
Obdivuju Grosse za to, jak málo mlaská - tričko z Kenvela, manželka napodobeninu LV,... a přitom věřím, že ve Švajcu má sedmimístné konto v Eurech. Provize za velké zaázky se nedávají v kufřících, ale putují právě na zajímavá konta v zajímavých zemích ( off shore ) a o výši takových provizí se nám ani nezdá.
Určitá forma demokracie nastane v době, kdy už bude vše rozprodané, ukradené a zašmelené a noví vlastníci se budou chtít před podobnými machinacemi uchránit a pak snad budou přijaty a dodržovány nějaké rozumné zákony.

45357

09.03.2005 11:40

Korupce pohlcuje OSN

RE: Korupce pohlcuje OSN

Copaallegro 213.?.?.?

Leho, správně, na mladé židovky možná JE radost pohledět, ale přeloupne se třicítka a už to jde rázem do pekla.
A abych Vás chlape potěšil, řeknu Vám, že jsem kdysi jednu Izraelku měl - jmenovala se Anat ( její sestra Segal ), byla obarvená na blond a v posilovně trávila více času,než já. Své skvělé tělo používala jako reklamu na svůj druh obživy - dealerka Herba Life. Ale řeknu Vám, nebylo to ono. I ona mě milovala především z důvodu, že jsem jí připomínal nějakého Petera Kaufmanna [mrknutí jedním okem]

45365

09.03.2005 11:44

Korupce pohlcuje OSN

RE: Korupce pohlcuje OSN

Copaallegro 213.?.?.?

Markétko, my si nějak nerozumíme. Čarodějnice říkám ženám, jejich zjev ve mě evokuje představu fyzického ztvárnění dotyčných okultních osob ženského pohlaví. No a uznejte, že velká část příslušnic židovské rasy má velice blízko právě k toakovému zjevu : http://masada2000.org/list-C.html


45366

10.03.2005 17:28

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Protože Rusáci na nikom nesomrujou, protože na mě každý den nekouká z novin Rusák plačící nad ztrátou rodiny, protože Rusáci nevrdí, že jich padlo na člověka přesně 100 milionů, protože Rusáci nikomu necpou jak strašný to bylo, nevydírají...
Thats why, my friend.

45518

10.03.2005 17:32

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

To jste si naběhl, chlape - Chomský je na wtch listu Self hating Israel Threating Jews ( S:H:I:T: JEWS ):

Chomsky, Noam Professor of Linguistics at M.I.T whose sorry life has been filled with dissent, anarchism, Marxism, anti-Americanism and a visceral hatred for the Land of Israel. He's also had a prolonged and varied collaboration with the neo-Nazi movement. He once wrote, "I see no anti-Semitic implications in denial of the existence of gas chambers, or even denial of the Holocaust." In other words, Chomsky is a thoroughly despicable human being. For more on this pathetic Jew, click Here.

45519

10.03.2005 17:35

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Tak si pane přečtete Bibli a něco o chlapákovi jménem Jozue no a pak můžete srovnávat.

45520

10.03.2005 17:36

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Také bylo velice časté, když sovětský nový člověk mával domorodci přátelsky automatem pod nosem s laskavým úsměvem a slovy : Davaj časy ! ...job svoju mať ...

45523

11.03.2005 09:37

Zaslíbené 11. září

RE: Titulek a clanek mimo realitu

Copaallegro 213.?.?.?

LOCKHEED MARTIN - 5 years - 18 USD, nynější cena 60,- USD, top v roce 2002/2003 - 75 USD. http://finance.yahoo.com/q/bc?s=LMT&t=5y - Leho, co tam máš dál, seržante ?


Je zajímavé, že USA se nezajímá o jiné průserové země s režimy krutých diktátorů, kde lidí buď chcípají hlady, nebo pod jhem šéfíků - proč ? Afghánistán je teď opět špičkovým producentem drog a možná i proto se tam lidi mají lépe [cool] A že Saddám pil židům krev ? Také jste se tak pobavil u filmu Žhavé výstřely ? Co nového na frontě?

45588

11.03.2005 09:45

Zaslíbené 11. září

RE: Zaslíbené 11. září

Copaallegro 213.?.?.?

Já bych to tak špatně neviděl. Shodněme se na tom, že židé jsou teď na takovém vrcholu moci, o kterém se jim nikdy ani nesnilo. Žádný strom neroste do nebe a celá historie tohoto zvláštního národa přímo překypuje vzestupy a následnými výprasky. Teď jsou na největším vzestupu, lze tedy očekávat ten největší vejprask. Sázím na to, že si ho způsobí sami, bez cizího přičinění. Teller ( žid až na půdu s vedlejšákem vynálezem vodíkové pumy ) chtěl kdysi hloubit přístavy pomocí řízených výbuchů atomových bomb ( takové přístavy by zářily ve dne v noci ). Dnes se vyvíjejí speciální biologické zbraně zaměřené na určitá etnika, rasy. Věřím tomu, že tohle bude ta cesta k jejich samozničení - kdo s čím zachází, tím také schází.

45589

11.03.2005 09:53

Lidovecký hroch Kalousek

RE: Lidovecký hroch Kalousek

Copaallegro 213.?.?.?

Zajímalo by mě, jaký je Váš názor, pánové, na expremiéra Špidlu. Do politiky nedělám (moc ), ale lidsky mi vycházel tak nějak nejlíp. Už to, že to byl sportovec, maratónec - tam člověk bojuje sám se sebou, tam se nedá nic vokecat, využít někoho jiného, ošicit... Čekal jsem, že se dlouho neudrží, že se ho zbaví, protože na něj žádnou špínu neměli a dovedu si představit, jak je sekal přes pracky při moc očividných čachrech.

45590

11.03.2005 10:12

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Copaallegro 213.?.?.?

Nedávno jsem viděl trezorový film : Bílá paní. Jeen z hrdinů byl kastelán, který díky své lásce k pravdě byl během uplynulých pár let již na x-tém působišti. Ten kastelán na vlastní oči vidí vylézat Bílou paní z obrazu a chce to oznámit. Na základě toho proběhne nádherný dialog mezi ním a jeho opatrnou chotí: Prosím tě, ty a ta tvoje pravda pořád ! To ti nestačí, že tvoje děti nevychodí ani jednu třídu v jedné škole, že se pořád stěhujeme? - No jo, ale já to viděl a pravda je pravda - Prosím tě, jako bys nevěl, že dneska jsou pravdy, který se cení na 20 let kriminálu...

No a to byl jen socialismus, pánové ....

45592

15.03.2005 09:13

Hrozí Evropě občanská válka?

RE: Hrozí Evropě občanská válka?

Copaallegro 213.?.?.?

No, trochu mlhavě si pamatuji na jistou větu v knize spisovatelky Betty Macdonaldové - Vejce a já. Zněla asi v tomto smyslu - Všichni Indiáni, které jsem potkala byli hloupí, ožralí, podlí budižkničemové a to, že jsme jim tuhle skvělou zemi vzali, bylo to nejlepší, co jsme mohli udělat.

Třeba Afrika zůstala ( alespoň loutkově ) v rukou původních obyvatel a ty výsledky vidíte sám - na nerostné suroviny nejbohatší kontinent a lidi tam žijí jak ve středověku.

A pak se rozhodujete, kdo a co je větší shit ... [cool]

46070

17.03.2005 09:27

Válka v pražské židovské obci sílí

Válka v pražské židovské obci sílí

Copaallegro 213.?.?.?

Pan Král napsal, že židé ho stále překvapují svými projevy. V tom nemohu souhlasit. Člověk, který zná židy tak,jako já, tak toho nepřekvapí vůbec nic. Divil byste se, k jakým excesům dochází na linkách Tel Aviv - Praha, které jsou do posledního místa zaplněny ruskými Chazary a další povedenou chamradí. Pěstní potyčky nejsou zřídkavým jevem, napadení personálu bez rozdílu pohlaví také ne. Na tyto lety dostává posádka dvojnásobné diety a VŽDY musí letět steward. Také jsem byl u toho, když přijeli jako zájezd z Izraele busem ( s ukrajinským řidičem )a na hotelu se servali o pokoje ( výhled, patro )jak psi. A když měli odjíždět, tak se tak nacpali při snídani, že se dva z nich před vstupem do autobusu pozvraceli, čemuž jejich kolegové z okýnek pobaveně přihlíželi.
No a že se jich majorita bojí ? Čemu se divíte ?
Věřím na to, že to zhnusení z jejich praktik, somrování, vydírání, šmeliny, prznění kultury, nářku, posedlostí sebou... je zatím pod pokličkou, ale každým dnem se zvětšuje a roste a jednou bude stačit malý plamínek a pujde to ráz na ráz.
Pokaždé mě však dokáže udivit, kolik lidí ( nežidů ) však s nimi jde do holportu a v prdelolezectví překonávají světové rekordy nevkusu. Věřím, že možná právě nějaké takové snaživé pako někde něco pohnojí a to bude ten první kamínek laviny.

46321

18.03.2005 10:22

Válka v pražské židovské obci sílí

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Copaallegro 213.?.?.?

Trodasi, nedávno jsem četl hezkou definici Moci : schopnost jednotlivce, či skupiny osob, vnutit druhým svoje cíle či ovládat vývojové události. Hezké. Shodneme se v tom, že židé mají pro normální smrtelníky nepředstavitelnou moc. Z povahy této moci nám vnucují nejenom své cíle, ale i své praktiky, své algoritmy jednání, učí nás uznávat své hodnoty, svému myšlení a koneckonců i svému humoru ( prdění, tělní tekutiny, ... - viz. Bláznivé střely a další parodie ). No a to je ta hrůza...

46435

18.03.2005 15:04

Válka v pražské židovské obci sílí

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Copaallegro 213.?.?.?

Jenže ti turisté vydělávali všichni v přepočtu daleko více, než domorodci ....

46453

21.03.2005 09:39

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Cesta do hlubin politicky korektní duše

Copaallegro 213.?.?.?

Jo, s těmi instinkty to naprosto sedí. Problémem je, že média a společnost jako svou prvořadou úlohu, mají právě přebití instinktů a zdravého selského rozumu. No a ono to funguje. S podivem je, že to nefunguje jen na prosťáčky s nízkým IQ, ale právě i na "lidumilné" inteligenty. Velice zajímavým způsobem dává odpověď kniha Jakea Horsleyho, kterou jsem asi před 3-mi měsíci dočetl a posléze objevil i v elektronické podobě na prapodivných stránkách jakýchsi Vesmírných lidí. Základní myšlenkou je fakt, že jsme programováni řídit se tzv. "rozumem" - chladným, materialistickým uvažováním o uchopitelném , poznatelném, měřitelném a hlavně vyčíslitelném světě. Tento svět je ale velice uzavřené malé bludiště, které nás nepustí do dalších světů - světů instinktů, kolektivního sdílení zkušeností a řekněme "kouzel".
Kdo má čas a chuť si zapřemýšlet : http://www.vesmirni-lide.cz/knihy/matrix/matrix.htm

46610

21.03.2005 10:12

Válka v pražské židovské obci sílí

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Copaallegro 213.?.?.?

Hele, já když jedu do Thajska, tak je mi jasný, že za stejný jídlo se stejným kuřetem a rejží, zaplatím daleko více, než domorodec. Kašlu na to, jsem tu na dovolené a i tak je to levnější, než u nás. Když mě druhý den vezme Thajka na oběd a po nákupech a kupuje ona, má úplně jiné ceny, než která prodejce stanoví pro mě. Seru na to, jsem na dovolené a jedu si užít a ne počítat škváru, škudlit a šílet, že někde je to o 20 % dražší. Dneska, když poslucháte cizince v českých hospodách a při procházkách Prahou, připadáte si jak na sjezdech pojišťováků - neustálé přepočítávání kurzů a cen. Tomu říkám dovolená na hovno. Když na to sakra nemám, sedím doma na hnědce a nejedu někam, kde počítám rohlíky a sleduju, kde je nejlevnější autobus. Nikdo mě nenutí sem jezdit.
Sorry, že musím být sprostý, ale tyhle přiblblé kecy, co tu řešíte, jsem řešil s turisty 10 let. Fakt nechápu, že někdo se rozhodne jet na dovolenou třeba do Říma a pak 1/2 času prožije dotazy, kde je co nejlevnější a stresuje se, že Odvárka to koupil levněji.

46612

21.03.2005 10:18

Válka v pražské židovské obci sílí

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Copaallegro 213.?.?.?

Dusane, na Kubu se nejezdí, abyste se dojímal nad žebrajícími chuďasy, to samé si užijete i v Brazílii a na mnoha dalších turisticky atraktivních místech.
Mí židovští přátelé na Kubu jezdí za lepými děvami, které sice už nedají za zahraniční tričko, propisku a žvýkačky, jako dříve, ale pořád se vejdete do cca. 20 USD. A to je přece sakra košer. Moře je tam na nic - vítr, vlny, špína.., jídlo taky nic moc, takže pokud nejte vášnivým kuřákem doutníků, nebo svůj doutník rád neposkytujete ke kouření jiným, zůstaňte doma a necintejte si pentli o FC.

46614

21.03.2005 13:23

Cesta do hlubin politicky korektní duše

RE: Cesta do hlubin politicky korektní duše

Copaallegro 213.?.?.?

Víte Čerte, já než nějakou blbost, kterou Vy se tady oháníte vypustím z úst, či ji naklepu do kompu, tak si jí musím tak nějak zažít a své zážitky pak zkonkretizuji. Mé zážitky jsou takové, že mě obtěžovali buzíci v sauně a sprchách v Podolí, že mě pár hostů v hotelu, kde jsem pracoval, zvalo pravidelně na pokoj, či na večeři, nebo procházku večerní Prahou, dva sladcí amíci mě neodbytně chtěli "umělecky" fotit, kolega pod obojí mě hladil po zadku a jednou mi hmátnul do rozkroku, pár cukroušů se jde v posilovně sprchovat zásadně, když tam jsem já ... Zážitky nic moc.
No a pak si s pár hošanama promluvíte, pár kamarádů vám řekne své zážitky a při mém osudu, který mě vymáchá ve všem až po čumák, narazím na kluka, co hraje v homopornu a jistý známý baleťák mě v noční vinárně hladí ruku a zasněně obdivuje, jaká mám svalnatá prsa ...
Dozvím se, že věrnost mezi homos se moc nenosí, že mají mraky pohlavních chorob, že způsob jejich života je avantgardní i na můj poměrně tolerantní cit ...
No a pak po mě chtějte propagaci homosvazků na stejné úrovni jako u hetero.... No a pan Stwora tu vzpomenul ty instinkty, že ...

46629

21.03.2005 15:51

Cesta do hlubin politicky korektní duše

RE: Cesta do hlubin politicky korektní duše

Copaallegro 213.?.?.?

Zdravý rozum, Vám pane Čerte říká, že Země musí být placatá.

46641

22.03.2005 10:12

Cesta do hlubin politicky korektní duše

RE: Cesta do hlubin politicky korektní duše

Copaallegro 213.?.?.?

No, o rozvrácení rodiny se staral seč mohl i Bolševik. Proto bylo ono organizování Jiskřiček, školních družin, Pionýra, SSM ... Tam se dětem pořád lila do hlavy ta pravá idealogie, kdyby náhodou doma zaslechly něco jiného, tak aby si to proboha nevzaly za své. Proto byli tak protěžováni ti, co se organizovali ve všech přiblblých funkcích a brigádách, aby rodina byla co nejméně při sobě a neměla čas se k sobě semknout...
Hezky to popsal i Orwell

46716

23.03.2005 08:33

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

RE: Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Copaallegro 213.?.?.?

Kapitál se stěhovat do Asie bude, na to vemte jed. Ten se tam lifruje už dlouhou dobu a to nemám na mysli Čínu, ale jednu malou zemičku na Blízkém Východě, odkud se to pak všechno bude šéfovat.

46820

23.03.2005 08:36

Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

RE: Čekáte, až se Amerika položí? Nezadržujte dech!

Copaallegro 213.?.?.?

Use your brain, Betty.

46822

29.03.2005 13:44

Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

RE: Anatolij Ščaranskij alias Natan Šaranský

Copaallegro 213.?.?.?

Idealisto, já věřím tomu, že Markéta má naprosto skvělé vzdělání. Na českých VŠ především ekonomického, právnického ( ale i zemědělského ) směru je poměr židovských profesorů vůči nežidovským naprosto řekněme nekorespondující se zastoupením židů v populaci. Drzá huba by řekla - je to tam přežidované. Proto, dostáváme tak skvěle vzdělané ekonomy VŠ, kteří Vám kdykoli z fleku budou do úmoru vyprávět o skvělosti globalizace, spekulativního kapitálu, "volného trhu"... a dalších věcech, které holý, selský rozum nemůže pobrat.

47341

30.03.2005 10:14

Možná vidím světlo na konci tunelu

RE: Možná vidím světlo na konci tunelu

Copaallegro 213.?.?.?

Ono, pánové a dámy, když už se začne regulovat i humor, tak to jde z kopce - zářný příklad nejsou jen B listy, ael i bezkonkurenční KOMPOST. :
Vážení čtenáři,
po roce přetvářky, věčných tahanic o autorská práva a šikany ze strany vedení kompostu tento týden přetekl pohár naší trpělivosti a rozhodli jsme se opustit dusné prostředí serveru www.kompost.cz. Věříme, že nezaznamenáte žádnou ztrátu kvality a že s odstupem času náš krok všichni společně zhodnotíme jako správný.
Na tomto místě obvykle zprávy o rozsáhlých organizačních změnách v libovolném sdělovacím prostředku končí. Vesjolyje Kartinki se však pokládají za otevřené a demokratické médium, proto se s vámi podělíme i o důvody, které nás k celému bolestnému odtržení vedly.

47449

30.03.2005 10:14

Možná vidím světlo na konci tunelu

RE: Možná vidím světlo na konci tunelu

Copaallegro 213.?.?.?

..pokračování ...

1) Cenzura
Je pochopitelné, že si majitelé na svém serveru nepřejí materiály kritické k jejich osobám. Neměli jsme proto v redakci problém vyřazovat z Kartinek po první neshodě snímky s pány Fukou, Baldýnským a Vychopněm (nebo snad Vychopeněm?). Bohužel jejich cenzorská nenasytnost s časem bobtnala a začala nabývat obludných rozměrů. Žádost o stažení obrázků Michala Davida, Ani Geislerové, Güntera Verheugena a dalších celebrit, se kterými byl p. Baldýnský kamarád (seznam dodal), jsme ještě překousli, nakonec nemusíme si utahovat úplně ze všech. Horší už to bylo se žádostí pana Vychopně (nebo Vychopeně?), abychom si "...už sakra přestali dělat blbou srandu z těch chudáků Židů". Tím se náš manévrovací prostor zmenšil v podstatě o všechny významné lidi kromě fašistů, a ani tam to neplatí doslova. Moc nepomáhalo ani to, že se Baldýnského a Vychopňův (Vychopeňův?) seznam značně překrývaly. Nakonec jsme překousli i to, hřebíčkem do rakve však bylo prohlášení pana Fuky, že si nepřeje žádné hanlivé obrázky proti zubní pastě Signál, protože to je prý "fakt dobrá pasta a kam se hrabe Orál". Když jsme uviděli sedm hustě popsaných papírů A4 s oblíbenými výrobky pana Fuky (doplněný názvy dvou filmů, které shledal ucházejícími), zjistili jsme, že nám zůstala možnost parodovat geometrické útvary, klimatické jevy a pány Trošku, Rejžka a Hitlera. Na to se vážně můžeme vysrat

47450

01.04.2005 12:58

Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Annan si myje ruce v umyvadle jménem OSN

Copaallegro 213.?.?.?

Ne-e, my mimozemšťané nejsme. Jsou to jen ti, kteří nám vládnou a to skutečně nemyslím ty figurky.
A pro pana Krále : Bravooo !!!!

47696

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 758,72 Kč
1 unce stříbra
548,25 Kč
Bitcoin
716 513,13 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 056 978