Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané woxow

Nalezeno 72 příspěveků, 38 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.07.2013 20:03

Další slepá ulička: stát bude hradit zaměstnavatelům 100 % mzdy mladých

Ohrožení pracujících

woxow 89.?.?.?

Firmy se mohou vypovědět stávajícím zaměstnacům smlouvy a neustále točit absolventy... tím pádem budou jejich mzdové náklady nulové a zisky enormní. To aby se člověk bál, že přijde o práci kvůli mladým. Peníze dnes potřebuje každý... a jak říká ekonom... není problém mít dobrý nápad, věci i levně vyrobit... problém je najít člověka který bude mít peníze na to aby si to koupil. Bez odbytu těžko i dotovaná pracovní místa vydrží.

292999

10.07.2013 10:04

Lživá státní reklama na 2. pilíř penzijního spoření

RE: Bohužel to není úplná lež

woxow 94.?.?.?

To co stát lidem přidává bere těmto lidem z jejich základu státního důchodu. Takže slovo přidá je klamné když se jedná pouze o přesun z levé kapsy (garantovaná penze) do druhé (penze bez garance s rizikem ztráty). Výsledkem je garance nižšího důchod od státu a nejistá výše důchodu od soukromých fondů.

293027

10.07.2013 10:11

Lživá státní reklama na 2. pilíř penzijního spoření

Jednoduché počty

woxow 94.?.?.?

V ČR tvoří lidé ve věku 30-40 let téměř 40% populace. Kdyby bylo spoření na penze do soukromých fondů povinné, znamenalo by to že stát přijde měsíčně o 4 mil lidí x 3000 Kč = 12 miliard z důchodového účtu. Ročně to dělá 144 miliard a za 20 let je to 2 880 miliard.

Takže stát přijde o mnohem více peněz, než kdyby dotoval penzijní systém ze svého, který ročně dělá mnohem menší chodek vlivem stárnutí populace.

A jak říká p.Špidla v MF dnes právě spoření do soukromých fondů odhrožuje státní penze nejvíce a musí být podle něho zrušeny. Dále říká, že jestliže stát může přijít o velké peníze, které by odevzdával do soukromých fondů, tak má dost peněz aby dotoval současný penzijní systém. Proto p.Špidla svůj komentář uzavírá slovy... kašlete na spoření rezervy státu tu jsou.

293028

13.07.2013 08:29

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

Do čí kapsy de pokuta za odmitnutí očkování?

woxow 37.?.?.?

Nevím jaká je cena očkování, ale pokud jde pokuta přes 300€ za odmítnutí zase do kapsy GSK, tak tento byznys předčí snad jen povinnost dát svolení k inkasu ze svého účtu z důvodu zákonem stanovaného povinného sponozorství inkasovatele všemi občany daného státu.

293203

14.07.2013 19:47

Jak funguje dnešní svět

Řešení nabízí příroda a primitivní kmeny

woxow 89.?.?.?

Když někdo něco umí, a okolí se to líbí je vážený a užitečný. To stačí. Zpěváci muzikanti když uměli dobře hrát... dostali vždy najíst... tedy z práce těch kterým k práci hráli. Každý obětoval část svého času práce pro všeobecně prospěšnou věc. Dnes je to však jen o penězích. Stačí se poučit od mravenců... cheme-li se mít všichni dobře a mít všechno zadarmo, musíme se odnaučit myslet na osobní zisk. V tom je celý zakopaný pes. Pak jsou funkce a posty pouze čestná místa a projevy důvěry a uznání za vykonanou práci pro blaho všech. Jenže to by si moc ti co jsou u moci neškrtli... ti jsou odměňování ze snahy po osobním získu něbo úspoře většiny (oproti nim) chudé populace.

293313

17.07.2013 12:49

Co týden dal

Podle mě jde jen o vypsání nových voleb

woxow 89.?.?.?

a zbavení se lidí, kteří by bez voleb stále v parlamentu dělali nějaké pakty. Zeman chce většinu v parlamentu, kterou by se stávajícím složením nikdy nezískal. Jediné řešení je předčasné volby, se kterých se bojí jak ODS tak TOP09 tak LIDEM.

293428

22.07.2013 09:38

Minimální mzda nebo almužna

Chudoba = ekonomická síla budoucnosti

woxow 94.?.?.?

Tam kde je chudoba, dojde ke snížení ceny pracovní síly. Tam se pak budují továrny a přitékají peníze a roste export. Až se to v číně zastaví, bude z USA stejná kolonie jako z Číny... Až bude v ČR hodně špatně, postaví se tu uz EU továrny a budeme mít super export. Ekonomika poroste. Problém současného trhu, je že všichni dělají všechno a snaží se prodat všechno. Tím dochází k plýtvání zdrojů. Bez centrálního plánování co kde a za jakých podmínek se bude vyrábět tak aby nevznikl přebytek zboží s neuvěřitelným tlakem na snížení mzdy aby byl prodejný. A kdyby bylo součástí centrálního plánování světa i minimální mzda... pak by se ekonomické podmíky srovnaly. Jenže to bychom museli nahradit konkurenci spoluprací.
Negativní důsledkem je, že všichni by se měli dobře a populace by se přemnožila a po jisté chvíli by opět rostla nezaměstnanost. Jediné řešení je proto zrušení osobního vlastnictví a zisku. Pak se konečně začne vyrábět kvalitně, jen pro potřebu s ohledem na ekoligii i životnost a lidé nebudou muset chodit do práce a přesto dostanou peníze na příděl, protože nikde peníze nebudou chybět.

293720

22.07.2013 18:43

Minimální mzda nebo almužna

RE: Chudoba = ekonomická síla budoucnosti

woxow 94.?.?.?

Jestliže gramotnost populace vlivem pouhé konzumace výtvorů jiných klesá, pak není divu že jinam než zpátky se nedostaneme. Pak přeskočíme na cestě zpět socialismus a spadneme rovnou do krizí a válek. To bych raději volila ten strašný komunismus.

To co dnes potřebujeme je inteligentní řešení. Řešení ve kterém nebude hrát prim zisk ani osobní zájmy jednotlivců, ale pohodový život všech. I ti jednotlivci totiž nebudou brzy v bezpelí a budou muset žít obkopení v ghetech které svou hamižností vytvořili.

Proč to tak marvencům klape? Protože vědí, že jsou na jedné lodi. A jedinec bez podpory celku je odsouzen k rychlemu konci. Všechno to lidské kupení bohaství je pouze o touze získat a ponížit ostatní. Jako by se o jeden měšec prali a prali noví a noví lidé. Problém není přitom v měšci ale touha po osobního vlastnictví.

293751

23.07.2013 13:40

Minimální mzda nebo almužna

RE: Neomarxisitická mytologie

woxow 94.?.?.?

K Fordovi... jestliže zvýším 5x mzdové náklady, zvýší se poměrově i ceny pozemků, nemovistostí, zboží a služeb v celém okolí. Tím je celý sortiment za hranice regionu těžce prodejný... Takže v podstatě aniž by došlo k nějakému viditelnému zlepšení životní úrovně ve srovnání s jinýmy regiony (vylej nalej) došlo v konečném důsledku jen ke zvýšení částek odvedených na daních...

Jediný kdo to měl vymáknuté byli opět komunisté, kdy vše bylo centrálně plánované včetně cen. Pak mohlo vše prosperovat aniž by se to vzájemně rušilo. Existence konkurence stojí totiž civilizaci mnohem více než kdyby vynaložili prostředky na výzkum nových technologií, které dokázali dát člověku dokonalé a trvalé zboží, které by bylo možné v podstatě dědit a minimálně servisovat.

293781

24.07.2013 23:13

Minimální mzda nebo almužna

RE: Neomarxisitická mytologie

woxow 89.?.?.?

Pokud zapomenu na politické označní a vezmu ukazatele ekonomického vzestupu, nenecházím jiný režim, která by dosáhl takového hospodářského růstu a umožnil občanům takové ceny a služby zdarma. Ceny se 20 let neměnily a úroky na spoření byly několikrát vyšší než dnes. Dodnes jsou některé výrobky byly tak kvalitní, že i po 40 letech jsou funkční. A tyto výrobky byly tenkrát pro zahraniční lidi mnohem levnější než jsou dneska šmejdy z Číny. Chtěl bych vidět... jak by dnešní režim dokázal motivovat lidi aby z války zničené země vybudovali přebytkový stát. Dejte příklad které ekonomice se to z vlastních zdrojů a bez přílivu kapitálu a investic ze zahraničí podařilo.

293855

16.08.2013 11:13

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

Jak snadno vyřešit šifrovaný e-mail

woxow 89.?.?.?

A) Prostě pošlete obsah v zaheslovaném archivu
B) Pošlete již zašifrovaný text pomocí kryptovacího programu ktertý máte na svém PC příjemce si pak pomocí zadaných klíču zase lokálně na svém PC text dešifruje.

Takto můžete využívat jakékoli e-mailové servery musely by je všechny zavřít a celá komunikace se zhroutí.

A když zavčou všechny... máte přílohy na diskusních fórech, skype, ie úschovny které můžete využít k předávání zašifrovaných souborů s obsahem o který se nechcete dělit se šmíráky.

294472

16.08.2013 11:17

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

Microsoft má každý PC s windowsem kdykoli jako na dlani

woxow 89.?.?.?

Všichni máte na Windows nastavené služby v pozadí jako Vzdálená pomoc, Vzdálený přístup do registru a komukoli z Microsoftu je Váš PC k dispozici. Smozřejmě že přístup k vypnutí takových služeb na pozadí je skrytý, a zatím se dá nastavit jejich vypnutí, ale nemusí to tak být stále. Prostě v budoucnu bude patrně vypnutí takového šmírování vypnuto.

294473

16.08.2013 11:19

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

RE: Microsoft má každý PC s windowsem kdykoli jako na dlani

woxow 89.?.?.?

Oprava: Možná že v budoucnu již nebude moci žádný uživatel tyto služby na svém PC vypnout.

294474

16.08.2013 14:31

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

RE: Jak snadno vyřešit šifrovaný e-mail

woxow 89.?.?.?

Stále je lepší obměňovat si občas vlastní klíče než když někdo zatlačí na poskytovatele služby a získá serverový script pracující v určité množině čísel a tím pak může snadno rozšifrovat veškerou komunikaci x měsíců dozadu.

Podle mě, si každý server ukládá k dané zprávě přidělený klíč. Ono když něco zadáte on-line... jen vůl by to post data nelogoval.

Proto je mnohem bezpečnější vkládat do formulářů již šifrovaná data.

294482

16.08.2013 17:47

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

RE: Javascript

woxow 89.?.?.?

Hodně lidí ma nastaveno pamatovat si přihlášení na Facebooku nebo Google... je sice hezké že můžeme přimo z jakékoli stránky pak komentovat nebo lajkovat cokoli ale stejně tak oni přesně ví na jaké stránce jsme byli a kterou si prohlížíme.

294492

16.08.2013 17:56

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

RE: Sifrovani emailu

woxow 89.?.?.?

Já jsem to myslel tak, že se někam na www přihlásim abych mohl psát e-mail a píšu: "Ahoj jak se máš" dopíšu vyplním předmět a komu můžu si zvolit šifrovací klíč a potvrdím kliknutím na tlačítko odeslat.

A tedy odesílám nešifrovaný požadavek na server, který ho před odesláním teprve zašifruje. Není pak problém příchozí a ještě nezašifrovaná data ukládat do logů, aby v případě že dojde k výpadku serveru bylo možné u neodesláných zpráv načíst z logů obsah zašifrovat a odeslat.

Proto si myslím že šifrování vždy probíhalo na straně serveru a není tudíž tak bezpečné jako když probíhá na straně uživatele.

Kdyby tomu tak bylo, dopsal bych. Kliknul na tlačítko zašifrovat text by se mi změnil např. na a8b434f1... atd a teprve pak bych měl kliknout na odeslat, což si myslím že nebylo ani na jednom zakázaném serveru, který šifroval e-maily.

294494

17.08.2013 00:35

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

Bylo by pěkné vědět

woxow 89.?.?.?

Aby nám tady někdo z IT řekl co všechno při komunikaci PC po internetu jde vidět kromě IP lokalizace jestli jde i sériové číslo síťové karty a pod.

Jestli i my jako občané máme právo si vyžádat od poskytovatele výpis navštívených adres. Všude ve wifi kavárnách máte se už instalují kamery nebo hotely poskytují hesla na základě OP.

Anonymní brzy nebude zřejmě nic.

294515

17.08.2013 13:17

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

RE: Bylo by pěkné vědět

woxow 89.?.?.?

Myslím si že se někde eviduje výrobní číslo notebooku a v něm obsažená čísla komponentů. A jestliže má někdo notebook na splátky, což má 80% lidí, pak není třeba ani IP adresa pro lokalizaci, ale jen ta MAC která mé dovede ke konkrétnímu notebooku a jeho majitele snadno zjistím i sadresou. Podobné to bude asi i mobilních telefonů pořízených k nějakému tarifu tedy na jméno.

294533

17.08.2013 13:24

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

RE: Bylo by pěkné vědět

woxow 89.?.?.?

A tak jak je možné získat zpět u mobilního telefonu výpis všech SMS a volání, je možné získat od poskytovatele připojení k internetu výpis všech navštívených www stránek a a kdo ví jestli i všech odeslaných dat z formulářů, která nejsou ssl.

Ono z novým protokolem už nepůjde měnit nic... každý člověk který bude chtít na net, se tam dostane pouze jako nahý... tedy jako by někde předložil svou identifikaci něco jako rodné číslo nebo číslo OP. Takže každá osoba bude mít svou osobní a doživotní IP. Stačí se přihlásit do sítě... a veškerá potřeba zadávání hesel pro přihlášení se kamkoli odpadne, protože bude jasné kdo skutečně je uživatel.

294534

22.08.2013 10:10

Juvenilní justice - současný fašismus

Reportáž o šokujících důvodech pro odebírání dětí

woxow 94.?.?.?

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-repo...

294725

25.08.2013 17:36

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

Windows 8 - Vzdálený přístup nelze vyponout

woxow 78.?.?.?

Systém pak rozhoduje, který software je legálně získaný a smí běžet na počítači a který software nebude spuštěn. Příkladem mohou být viry a trojské koně. Vše je ovládáno na dálku, Microsoftem.

Windows 8 posílá do Microsoftu data o vašem software
První verze systém dovolovala uživatelům toto vládání vypnout, nejnovější (TPM 2.0) je spuštěna automaticky při startu počítače a nelze ji vypnout. Microsoft rozhoduje, co na počítači smí běžet a uživatel do toho nemá co mluvit. Tyto akce uživatel ani nevidí.

Přístup k tomuto systému má zcela jistě i NSA. Microsoft s ní konec konců sdílí bezpečností chyby dlouho před tím, než je opraví tak, aby špionážní služby měly možnost je využít.

Zdroj: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2595-nemecka-vlada-varuje-klicove-instituce-aby-nepouzivaly-windows-8

294893

09.09.2013 20:03

AIPAC nasadí stovky lobbistů

RE: Rezignace!!!!

woxow 78.?.?.?

To může až jakmile vyhlásí stav nouze. To může jen on... pak už k ničemu není zapotřebí.

295833

Psychologicky obrat a odvrácení pozornosti od otázky důkazů na volbu Sýrie. Když nám Asad odevzdá všechny chemické zbraně tak nezautočíme. Když je Asad nevinný a žádné nemá... zaútočí... když nějaké sežene a odevzdá tak to bude považováno za důkaz toho že je má a že je patrně i použil... a proto máme důvod zaútočit, protože on nám lhal a určitě nám neodevzdal všechno. A opakuje se situace s Husajnem.

295861

20.10.2013 21:38

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

RE: pokračování mého rozhodování

woxow 89.?.?.?

Podle současného konceptu činí odměna autora za dílo pod 10%. Zbytek mají distributoři. Piráti navrrhují jiný systém a to odstranit distributory a přesměrovat odměny k autorovi. Díla by byla zadarmo, ale na zafinancování vytvoření díla by se lidé složili. Takto by se tvořilo jen to co se lidem líbí a ne to co distributoři vyberou a protlačí. Hodně peněz by se ve finále ušetřilo. Někde jsem info o navrhovaném systému četl tady na zvědavcovi.

298273

20.10.2013 21:40

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

Poslední slovo bude mít Zeman

woxow 89.?.?.?

Jak se nechal slyšet, když se mu nebude nová vláda líbit tak ji nedá podporu a můžeme volit znovu.

298274

27.10.2013 15:24

Teď, když máme, co jsme chtěli...

Jak je možné zfalšovat volby?

woxow 89.?.?.?

Kampan knížete ukázala na co lidi slyší. Nepotřebují žádné argumenty, protože zřejmě mají už jen konzumní IQ jako většina občanů USA. Stačí jen líbivý obrázek a krásná slova. Stejná kampaň běžela kdysi na referendum o vstupu ČR do EU... ANO ANO tisíckrát ano a nic není nemožně. Zmanipulovat volby to chce tak, že vytvořitíte novou neznámou stranu a dáte ji jednoduchou kampaň... že bude líp. Pak to chce ještě trochu peněz na pořádné zviditelnění. Dělám marketing a kampaň knížete na prezidenta a kampaň na vstup do EU dosazení Ano do pralamentu má stejný základ. Základ, který ušitý na míru současné mentalitě a IQ národa. Protože kdyby nebylo nová strana ANO vyhrála by tyto volby KSČM.

298716

27.10.2013 15:40

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Jak je možné zfalšovat volby?

woxow 89.?.?.?

Tentokráte jde však o hodně, proto se nesmělo nic nechat náhodě, musely být koupené média, aby si Češi řekli ANO.. my cheme aby byl tunelář kozel našim novým zahradníkem.

298719

31.10.2013 22:42

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

RE: Sedliacky zdravý rozum.

woxow 78.?.?.?

To vše bylo potřeba aby se zdevastovaná ekonomika válkou nastartovala. A bude to zase potřeba, až se ten blahobyt ze kterého těžíme ještě po dvaceti letech propadne do krize.

298986

31.10.2013 22:45

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

RE: Sedliacky zdravý rozum.

woxow 78.?.?.?

Tenkrát to bylo podpořeno kupónovkou, kdy každý kdo nakoupí dostane za rok zhodnocení 1000%. To je leší než 12% ve spořitelně. A tak až všichni nakoupili nechtěli zpět komunisty aby neprodělali, většina v tom byla totiž již kapitálově... byť za 1000 Kč (dnes jako by za 10 000 Kč) ale byla.

298987

31.10.2013 22:47

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

RE: Sedliacky zdravý rozum.

woxow 78.?.?.?

Myslím že postupně spějem ke středověku. 3lechta na hradech, apoddaní v podhradí. Lokální zákony a právo v rukou panovníka daného okresu, dědičnost trůnu, a ozbrojená ekorta pro výběr daní a udržení moci. A k tomu velké množsví loupežníků, kteří vylezou z basy a nebudou mít kousek pole, aby se uživili.

298989

04.11.2013 22:24

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

Nový Bitcoin

woxow 78.?.?.?

Nevím, ale jakmile někdo okopíruje princip BitCoinu a nazve ho třeba BigCoin nebo EsoCoin atd... a bude jich vznikat jako houby po dešti... akždý měsíc jedne druh, pak už to takové terno nebude.

Zlato je však jen jedno [smích]. Elektronických Bitcoinů může být milióny druhů.

Každá měna mimo kontrolu může být nazvána teroristickou a nelegální. Její nákup může být teristickým činem a její prodej bude zakázan... jak? Jednoduše jako je zakázan u drog. Zrušením hotovostních peněz, se vše dostane pod kontrolu. Otázkou jen je, jak dlouho si elity nechají zadní vrátka pro sebe.

299188

04.11.2013 22:33

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: Nový Bitcoin

woxow 78.?.?.?

Momentálně Vím o lepší investici, s tím, že u ní je jistota že nikdy nebude prohlášena za nelegální. Nevyžaduje moc peněz, ale znamená dlouhodobé výnosy díky zhoršování podmínek na zemi kácením pralesů, které vytvářejí kyslík, člověk má ptak nejen možnost slušně profitovat cca 20% ročně na znečišťovatelích ovzduší, ale dělá i něco pro záchranu země a života na ni. A proto to těší dvojnásob... přinutit koncerny platit chytřejším občanům. Se spořením s 20% výnosem se člověk za pár let stane bohatší než při silně převěrovaném systému spoření se státním příspěvkem kterému hrozí spíše znárodnění než perspektivita. Až budu si dám dohromady více informací o všech možnostech rád pošlu nebo zveřejním info. Kdo by chtěl na e-mail ať pošle na woxow@seznam.cz zprávu.

299189

19.12.2013 13:09

A není úniku

Staré recepty

woxow 78.?.?.?

Za kažení zubů může cukr. Když jsem se vyvaroval rafinovaného cukru a vařené stravě nemusel jsem si čistit zuby ani chodik k zubařovi. Jinak jsem nedávno četl zajímavý článek od ruského vědce... kde nabízel velmi levné recepty 100% účinné na cukrovku aj. nemoci.
Vysvětloval nesmysl zvaný cholesterol i jed zvaný sůl. byl to metafyzik. Kromě toho tam zmiňoval osvědčený recept na zdravý chrup... a tím je číštění zubů kuchyňskou solí. Sůl se jako mléko neskazí, a stačí malé množství za 0,001 Kč denně k dosažení nekazivého chrupu.

301040

19.12.2013 21:56

A není úniku

RE: Staré recepty

woxow 78.?.?.?

Kdybych věděl tak to uvedu hned, ale musím projít několik čísel několika druhů časopisů, které nyní nemám u sebe abych to našel.

301079

22.01.2014 10:34

Kdo a proč zničil československý průmysl

Měli jsme levné výrobky a cenu práce

woxow 89.?.?.?

Kdybychom získali nové technologie, za zachování ceny energie a hodinové mzdy na hodinu práce, které byly pro západ nedosažitelné, získali bychom v evropě velmi silné ekonomické postavení díky exportu. Pro němce v přepočtu na marky byl favorit levný jako je dnes pro nás horské kolo.

302973

22.01.2014 10:36

Kdo a proč zničil československý průmysl

RE: Měli jsme levné výrobky a cenu práce

woxow 89.?.?.?

A tak se nejdříve muselo zničit "zprivatizovat" v našem hospodářství to nejvíce konkurence schopné.

302974

07.08.2014 23:26

Ignotum Per Ignotus - Vysvětlení neznámého ještě více neznámým

RE: Obrovský rozdíl je v tom

woxow 89.?.?.?

To jsem si říkal o Japoncích, že si raději uřežou prsty, než aby zradili Zemi... a přesto že na ně USA zaútočili atomovou zbraní, skoupili velké množství jejich dluhopisů a zaprodali preciznost, poctivost a čest své práce a píle včetně i blahobyt svých dětí američanovi, co nic nevytvořil jen se cpe vším možným co jiní za jeho papírky v potu vytvářejí.

315048

08.08.2014 17:33

Minimální mzda

Není to tak jednoduché

woxow 86.?.?.?

Jestliže ekonomika ČR potřebuje export, tak silná koruna a drahá pracovní síla ji ničí HDP a tím i zvyšuje obsluhu národního dluhu. Zvýšit mzdy zaměstnancům = zvýšit odvody a daně a snížit zisky firem. A tím že máme svobodný trhy se může stát, že firmy prostě opustí Česko a najdou si poslušnější politky a zemi, kde budou lidé pracovat za pár drobných. S rostoucí krizí pak jediné co člověk má je jeho pracovní síla, a sama konkurence nezaměstnaných způsobí, že lidé aby práci získali půjdou se svými mzdovými požadavky níže. Zkuste si představit společnost kde není žádná podpora nezaměstnanosti ani žádné dávky... pak dostanete obraz jak to chodí v rozvojových zemích. Problém je v tom, že zaměstnavatelé jedou na dluh a hůře se prodává a úroky několikanásobně vyšší než růst HDP sžírají jejich zisky. Kdyby se vytištěné peníze nedávali bankám aby je do oběhu půjčovali za úroky, ale lidem aby je naopak hned utratily, státu by se vše vrátilo a ekonomika by kvetla. Podmínka je, dát do oběhu peníze státem a bezúročně, pak si všichni oddychnou, platy se mohou zvedat, protože už nikdo se nebude bát budoucnosti, že nebude mít na splátku svého dluhu a přijde o všechno. Nejistota nutí lidi i zaměstnavatele šetřit. A za tu nejistotu může politika. Ať dá všem jistotu, co si uděláme za své to budeme mít pro sebe a nikde nebude skulina, kudy by peníze zmizely do cizích kapes kde netvoří žádné hodnoty.

315095

08.08.2014 17:41

Minimální mzda

RE: Není to tak jednoduché

woxow 86.?.?.?

kdyby se totiž v celém světě srovnala základní hodinová mzda... a ceny za energie a daně ukázalo by se že kapitalismu = neřešitelná krize. Vždy tu musí být vykořisťování... vyrábět v zemi kde je levná pracovní síla, energie a nulové daně, a prodávat v zemi kde je drahá pracovní síla. Všichni bychom se pak divili, co by to udělalo s cenami zboží, a zjistili bychom že žádný západní člověk se už nikdy nebude mít tak jako se měl kdysi. Pokud bych na čísnký výrobek napasoval západní režie a mzdové náklady 8,5 USD tak by se všem firmám vyplatilo své výrobky vyrábět doma, protože náklady na dovoz a a clo by učinili z dovážených výrobků neprodejné zboží. Naštěstí slunce vzduch a voda jsou zadarmo, a mláďata se nemusí kupovat, a víc ke zdravému a spokojenému životu člověk nepotřebuje. Bohužel by ti nahoře museli také vzít do ruky motyku a něco si vypěstovat, protože by jim nikdo nemusel nic dávat.

315097

08.08.2014 17:46

Minimální mzda

RE: Není to tak jednoduché

woxow 86.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=OveC1PIBcwA zde se můžete dozvědět jak to bude se mzdami v blízké budoucnosti.

315099

09.08.2014 11:39

Minimální mzda

Marx a Engels

woxow 89.?.?.?

Nyní by měli dát do škol jako povinnou četbu dílo Marxe a Engelse, protože je nyní velmi aktuální, aby lidé viděli, že přes pohádku o krásné demokracii, vpustili do své země západní nenažrané prasata, zlatý Sládek, který to jasně říkal a ukazoval jak prasata šlapou po České vlajce.

315148

14.08.2014 12:17

NATO štve Rusko do války

Dá se jenom vyčkávat

woxow 62.?.?.?

Nejlepší strategie je nedělat nic a jen vyčkávat, až se ukáže kdo tlačí na pilu a proti tomu se všichni odvrátí. Až západu dojdou suroviny, přilezou po čtyřech. Proto už Němci, Švýcaři a Rakušané zbystřili a vědí, že si pod sebou větev, kvůli nějkým zbankrotovalým nenažrancům řezat nebudou.

315396

14.08.2014 12:23

NATO štve Rusko do války

RE: Dá se jenom vyčkávat

woxow 62.?.?.?

Stačí nechat evropu vyhladovět vymrznout a až budou davy v ulicích nezbude politikům nic jiného než kapitulovat, vnímání USA jakospojence se úplně převrátí a USA stanou naprosto odříznutí od jakékoli pomoci světa propadnou se na úroveň domorodých křováků a ještě si z nich po staletí budou dějiny utahovat.

315398

08.10.2014 10:32

Stát korporací

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

woxow 89.?.?.?

Řešením tohoto modelu by bylo, nesměňovat práci za peníze [smích] ale tvářit se že žádné peníze spodní řady nemají... a tím vršku nezbude nic jiného než jim nějaké dát do hry, nebo se začít živit rukama aby měli co do huby. Bylo by krásné, kdyby najednou peníze byly k ničemu... a hodnotu by měl například nějaký měřič odvedené lidské práce + řídící a odpovědnostné prémie ě prémie za směnnost a zdravotné ohrožení. Tím by si i některé dnes málo ceněné práce, mohli v důchodu užívat jako ředitelé. Nejhůře by na tom byli asi politici, protože by ti jsou v práci jen pár hodin měsíčně [smích]

318698

08.10.2014 10:41

Stát korporací

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

woxow 89.?.?.?

Krása výměny je v tom že se jedná o výměnu, nikoli dar, ani příjem a tedy lidé pokud přejdou na výměnný obchod, tak žádné daně platit nemohou a přitom budou mít cokoli si řeknou pokud budou provozovat službu nebo výrobu něčeho co potřebují zase ti druzí. Tím se vytratí výroba kvůli zisku, ale bude jen výroba podle spotřeby, a pak bude rozhodovat kvalita (s kým vyměním) více než cena a drancování země skončí. To je jediný lék na Zemi... prohlásit zisk za protiprávní krádež vůči společnosti. Pokud by totiž na Zemi platily stejné mzdové a sosiální podmínky... jako nájem 1m2 minimální hodinová mzda atd... bylo by vždy dovážené zboží dražší než tuzemské... a celý ten humbuk dopravy, vykořisťování, kolonizace a drancování i sociálních nepokojů by ustal. Má to jen jednu chybu obří nárůst popoulace by vedl k stejným důsledkům k jakým směřujeme dnes.

318699

09.10.2014 09:55

Stát korporací

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

woxow 89.?.?.?

Pak je možný jen jeden model. ˇVšichni pracující by měli mít stejný příjem + jednotlivé profese zdravotní a směnné prémie. Všechno nad tento příjem patří národnímu fondu, který zajišťuje bezplatné školství, zdravotnictví atd a dotace pro rozvoj podnikání. Zrušily by se daně, a odevzdával by se veškerý zisk do tohoto fondu, který by pak posuzoval na co peníze využít. Jestliže by někdo nemohl získat více než ostatní, tak by nemělo smysl hnát se za osobním ziskem, a výměnou za to by se měli všichni dobře, bez starostí, a nedostatku něčeho. Problém je, že jakýkoli solidární model ztroskotá na nevyzrálosti jedinců, kteří veřejný blahobyt obětují na oltář osobního zisku. Dokud nenaučíme děti ve školách že zisk = krádež a ožebračování kamarádů... vyroste nám ještě větší egoistická generace kde všichni budou proti všem si konkurovat a jen ti nejpodlejěší a nejagresivnější získají nejvyšší posty.

318750

12.11.2014 15:52

Proč páchá Evropa sebevraždu?

Takže dluhy USA na bedra evropanů?

woxow 37.?.?.?

17 biliónů USD v podstatě 1/2 HDP celé planety... se hezky rozdělí
mezi EU a USA. Otázka č.1.: Komu tato ekonomika bude prodávat. Aby se zbavila dluhu musí exportovat, a pokud se slije v jednu, musí prodávat do Afriky, Číny, Austrálie, Ruska nebo Indie. Ale ti se na jejich západní ceny mohou vykašlat... zvláště když se rozhostí v Evropě obrovské nepokoje spodních vrstev, na něž budou aplikována přísná škrtová opatření abychom ten dluh USA společně umazávali.
Pěkně děkuji, patrně je lepší se raději odstěhovat na Bali.

320902

18.11.2014 20:24

Mail z Prahy

Adresa organizátorů je na balíku ze kterého berou zásliky

woxow 89.?.?.?

Kdyby majitel fotografie kouknul ve vyšším rozlišení kdo byl adresátem tohoto balíku, jistě by to odhalil. Z www kde je malý formát v menším rozlišení je to nečitelné... ale podle délky prvního řádku to bude nějaká organizace nikoli osoba.

321309

19.11.2014 18:47

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

Co ti demonstrující lidé vlastně chtějí?

woxow 89.?.?.?

Já jsem si vždycky myslel, že inteligentní člověk, usiluje o to mít se lépe. A proto je lepší přidat se na stranu prosperující než na stranu krachující. Slyšel jsem už mnoho projevů... ale málo který politik se snaží o konstruktivní řešení, ale drtivá většina jen kritizuje a rozebírá vlastnosti a řeči konkurentů osob a této frašce se říká vláda... pak není divu, že země chřadne, protože ten kdo myslí na budoucnost svých dětí, je okamžitě terčem kritiky.

321439

20.11.2014 19:39

Projev, který nikdo neslyšel

Návrh který by stál za to

woxow 89.?.?.?

Dal bych ovčanům na výběr aby se rozhodli jestli chtěji žít pod křídly národní levice nebo mezinárodní demokratické pravice. Podle toho bych vystavil OP. Zatím co občané levého směru by tím získali zadarmo školství, zdravotnictví, garanci důchodu, a zaměstnanosti, přidělení státního bytu atd... borci z pravice by si museli zaplatit vzdělán, hledat práci, platit hypotéku, šetřit na důchod a splácet vládní dluhy. Myslím si že by netrvalo dlouho a pravice by nadobro skončila...

321603

22.11.2014 11:51

Projev, který nikdo neslyšel

RE: Návrh který by stál za to

woxow 89.?.?.?

Rozpočty byly přebytkové do té doby, než se peníze začaly odklánět od společného prospěchu k soukromému prospěchu. To pokuazuje i p.Staněk, že kdyby nebyly daňové úniky a podvody, máme rozpočet takový, že by to vše mohlo být opravdu stále zadarmo.

321730

24.11.2014 22:34

Projev, který nikdo neslyšel

ČT 1 - Pečený sněhulák

woxow 89.?.?.?

Po tom, co jsem náhodou viděl tuto "zábavný" program, jsem si uvědomil jak hluboko klesla úroveň diváků i médií. A nejhorší na tom, je že se jedná o veřejnoprávní televizi, která vyžaduje povinné poplatky.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10711289962-pec...

Stačí vidět epizodu Pracák - Slepec I a Pravda o Miloši Zemanovi II a III abyste si udělali obrázek o inteligenční úrovni tvůrčí skupiny a diváků.

321901

26.11.2014 18:18

Otevírání bran do třetí světové války

Je to takový šach mat

woxow 37.?.?.?

Možná právě proto, že zastavení plynu do Evropy, by poštvalo všechny občany proti Rusku jako absolutně nehumánní, nesolidární a čistě kapitalistické bestii, co ji je osud občan EU lhostejný. A tak jsem zvědav, co se podnikne aby se tomu dalo zabránit. Možná že se dočkáme ústupu ruska, které opustí ukrajinu aby tak jako v ČR po X-letech dozrál čas, aby se dostavily důsledky a lidé by pak chtěli změnu zpět. Proto si myslím, že Rusko nyní nemusí bojovat, může se soustředit na lepší obchhodní pozici a spolupráci se státy, které nějsou ohroženy bankrotem, a pak jim celý zbankrotovaný zádpadní svět postupně bude padat ke kolenou, protože Rusko má to co ostatním bude chybět.

322034

29.11.2014 18:46

Příliš inteligentní a příliš líní

Nový systém práce

woxow 89.?.?.?

(Zrušeno. Off topic. Editor)

322264

29.11.2014 18:52

Příliš inteligentní a příliš líní

RE: Nový systém práce

woxow 89.?.?.?

Neperspektivnější období následujícího desetiletí budou soukromé věznice, do kterých se umístí až 30% populace tak jako je tomu v USA, a pak zbude možná i práce a bydlení na ty poddajné a režimu oddané.

322265

09.12.2014 23:52

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

Daňové ráje

woxow 89.?.?.?

Už jste někdy viděli zprávu, že je potřeba zachránit banku v daňovém ráji. Tam najdete šedou ekonomiku i 15 bilionu USD ulitých peněz.

323065

používá šifrovácí rozhraní na lokálním počítači tak jako to umožňuje zdarma třeba osbox.cz, který znemožňuje prokázat spojení mezi odesílatelem a příjemcem zpráv pomocí anonymních a dočasných boxů pro uložení zprávy odesílatelem a vyzvednutí zprávy příjemcem čímž doje k odstranění všech záznamů z paměti serveru. Neexistuje žádný záznam který by dokazoval že odesílatel napsal to co obdržel příjemce.

323522

24.12.2014 21:02

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

Problémy USD

woxow 37.?.?.?

Dnes jsou trhy tak senzitivní, že stačí jeden spouštěč, jeden impulz a celý směr podpoří tisíce robotů, média a zfanatizované davy vidící FED je nahranej... když natiskne, podpoří nedůvěru v sílu USD, když zvýší sazby zkrachují USA díky zvýšení úrokům z dluhů. A ten spouštěč může být jen suché oznámení Ruska s Čínou že od 1.3. 2015 chtějí za všechny suroviny a zboží zaplatit v jiné měně než USD. Pak jsem zvědav na rychlý pád USD na trzích, následně komentáře a prognózy že USD padá o 10, 20 až 30% během několika hodin... pak se do toho navezou média a zfanatizují davy... a když začnou ve velkém prodávat, tak se efekt velký dostaví. Během jednoho týdne... nikdo po USA ani neštěkne. Pak se možná dočkáme fingovaného útoku ruských raket na občany USA a následné odvety ve stylu, když ne my tak nikdo jiný.

323991

18.04.2015 23:43

Normand Hodges (CIA) se přiznal k vraždě Merilyn Monroe

RE: Přistání na měsíci

woxow 89.?.?.?

Samo zapálení směsi ještě neznamená pohyb. Protože je třeba aby se hořící plyny o něco (atmosféru kolem) opřely, aby bylo možné docílit pohyb. A jelikož je ve vesmíru vzduchoprázdno, není možné vytvořit odpor tak jako v atmosféře a i stíhačka s plnou forsáží by stála ve vesmíru na místě. Takže až mi někdo zodpoví jak z planety bez atmosféry odletět, budu věřit že mise na Měsíc mohla hladce přistát k tomu se z Měsíce vrátila domů. Podle mě se to nedá realizovat jinak než jako je vystřelení koule z děla... jenže to přetížení by všechno živé zabilo.

331457

10.06.2015 14:53

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

Důvody

woxow 37.?.?.?

Peníze jsou dnes nejrizikovějším aktivem u kterého jsou 100% jisté dvě věci. A) Že časem ztrácejí hodnotu B) Že jejich krytí není právně zaručeno a stojí jen důvěře, že se pokud s nimi mohu zaplatit dnes, bude s nimi možné zaplatit i zítra.

Z těchto důvodů, zrušením krytí peněz v roce 1989 se všechny banky peněz zřekly, žádné peníze v jejich trezorech nenajdeme.
Banky mění peníze za papíry které jsou něčím kryté a jejich a škoda právně vymahatelná. Tedy smlouvy o půjčkách, kdy jedna jediná koruna je pro banku kryta veškerým Vaším rodinným majetkem.

V současné době kdy lidé více a více vybírají své úspory, dochází ke snižování kapitálové přiměřenosti a podvodu v podobě obřího letadla a je jedno jestli je stavebko, penzijko, nebo běžný účet dochází palivo. Proto se omezuje právo vybírat úspory a vklady a nejlépe se to omezí zrušením hotovosti. Pak již žádná banka nemůže padnout, a důvěra ve finanční sektor nemůže být ohrožena. Akcie bank poletí do nebes, a bohatství lidí bude postupně zkonfiskováno lépe než hyperinflací a měnovou reformou. Veškeré zkonfiskované bohatství, pak skončí v kapsách lidí, kteří pro pozitivnější zítřek neudělali nic. Ba naopak těží z kolotoče, válka - socialistické budování, privatizace socialistického majetku, demokratické rozkrádání ničení ekonomiky, krize, válka atak stále dokola.

334414

07.07.2015 19:51

Jak Říše vrátí úder

Dluhy lze splatit jen novými půjčkami

woxow 37.?.?.?

Někde jsem četl že řecký dluh není pro Evropu problém. Je to jen pár procent HDP EU. Problém je ten, že ti, kteří Řecku půjčili si tyto půjčky pojistili. Hodnota pojistek přesahuje 3 bilióny Eur. A podle toho co se děje, nejde věřitelům o splátku, ale o vyplacení tučných pojistek. A z toho má EU a Německo velký strach.

Za to, že si někdo půjčí jménem státu tisíce miliard aby je hezky nasměroval do svých společností pomocí státních zakázek, a pak z politiky vypadl, to by měla být zpronevěra veřejného majetku a vlastizrada. Bohužel ani elektrické křeslo, by s lidí nesejmulo po dalších 200 let břímě.

Dluh ČR republiky je takový, že i kdyby si vláda nepůjčila ani korunu, sám od sebe naroste na dvojnásobek během 20 let. Ono se všude říká kolik si kdo půjčila, ale to kolik má vrátit i s úroky jsou dvakrát a třikrát větší čísla.

336170

07.07.2015 19:55

Jak Říše vrátí úder

RE: Dluhy lze splatit jen novými půjčkami

woxow 37.?.?.?

Včera jsem na internetu četl, že Timesy otiskli, že všem Řekům velmi brzy zmizí 30% jejich vkladů pokud mají zůstatek vyšší než 8000 EUR. Jak to pánové mohu vědět tak přeně?

336171

07.07.2015 23:21

Jak Říše vrátí úder

Odkud je Syriza

woxow 78.?.?.?

Představa, že v EU může být zvolena protievropská vláda, proruská vláda, protiamerická vláda se zdá být v posledních letech téměř nemožné, zvláště když se tajné služby holedbají tím kolik nepohodlných osob dokázaly v minulosti již odstranit. A protože představitelé řecké vlády byly zvoleni a nic se jim nestalo, je docela možné že jsou někým vlivným podporování a mají splnit určitý úkol. Zajímalo by mě tedy kde vzali chudí Řekové na kampaň a kdo jim pomohl tuto kampaň v řeckých médiích prosadit. U nás to šlo jen v 89 a to proto, že to bylo z určitých důvodů žádoucí pro určité skupiny ze západu.

336179

09.07.2015 19:09

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

woxow 37.?.?.?

Každá země (vazalská) musí při intervenci proti své měně ve stejném objemu nakoupit mezinárodní aktiva EU nebo US. Rusko se tomu postavilo a tím to tajné pravidlo vyšlo najevo. Tímto způsobem se inflace povinně vyváží na úkor daňových poplatníků v zemi.

336274

27.07.2015 21:17

Čína se zbavila půl bilionu dolarů

RE: už jsem na to prišel...

woxow 89.?.?.?

Aby banka mohla půjčit 30000E stačí ji v české kotlině 1/50 vkladu.
A pak 3,8% ročně z 30000E je kolik % ročně z 1/50 vkladu? Takto má banka zisk z čistého vzduchu, protože půjčuje ještě k tomu cizí peníze bez vědomí a souhlasu jejich pravého majitele a rozhodně mu tučný úrok nevyplatí, ba po něm chce ještě tučné poplatky.

337193

16.08.2015 13:49

Mediální blamáž se sondou Pluto

Proč to dělá jen USA?

woxow 37.?.?.?

Copak USA má nejmodernější technologie? Proč stejné výzkumy neprovádí Čína, Korea, Rusko? Popř nepodnikly alespoň let na měsíc? Buď za A) vědí že není technologie, která by dokázala návrat či bezpečné přistání, a tedy dokazují že veškeré !úspěchy "USA" jsou jen reklamní kampaní na hrdé ač dobře dojitelné občany, nebo je to ve světovém měřítku PR na to že, jedině s amerikou čeká všichny spojence šťástná budoucnost. Docela by mě zajímalo statisticky kolik raket bylo postaveno na rampy a kolika se alespoň podařilo někam doletět. Zatím se mi zdá že většina startů skončila katastrofou.

338199

18.08.2015 00:23

Mediální blamáž se sondou Pluto

Je to vůbec technicky možné?

woxow 89.?.?.?

Mě osobně by zajímala rychlost datového přenosu pluto-země a zpět a výkon vysílače na sondě. Na zemi málokdy chytnete signál pár kilometrů od velmi silného vysílače mobilního operátora. Navíc fyzika praví, že čím nižší je hustota prostředí, tím hůře se signál šíří. Takže opravdu by mě zajímal výkon vysílače na sondě, která je schopný na takovou dálku vakua přenést fotografii vesmírem.

Dejme tomu, že sonda míří k překážce, než signál doletí na zem, a než někdo pošle signál zpět např, zatočit vlevo, mohou uběhnout možná drahé minuty, možná hodiny. Manipulovat s něčím na takovou dálku se zdá být stejné jako když slepý a hluchý společně řídí auto.

To je můj laický dotaz na odborníka. Zajisté se najde někdo kdo toto vysvětlí. A spočítá jak dlouho vakuem cestuje signál z pluta sem a kolik GW musí mít vysílač na sondě.

338264

18.08.2015 22:34

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Je to vůbec technicky možné?

woxow 89.?.?.?

Ano u zvuku je to tak, že čím vyšší hustota tím rychleji se šíří. U elektromagnetických vln a rádiových je to opačně. Přestože se tyto vlny šíří rychlostí světla, jak je možné že už pár stovky kilometrů od vysílače nenaladíme žádnou stanici? proto mě zajímá jak na ty stovky miliónů kilometrů může něco vysílata něco příjmat. Nejlepší vojenská vysílačka, a to bylo monstrum jako maringotka, měla dosah jen 60 Km. Proto mě to zajímá zda-li je vůbec možné na takovou dálku se spojit.

338309

17.10.2015 23:55

Bez nože!

Což takhle se zeptat u zdroje

woxow 89.?.?.?

Je dobré se tedy zeptat majitele restaurace, proč či kdo mu nařídil nože stáhnout a budete mít hned jasno.

340817

12.01.2016 23:31

Pravda v křivých zrcadlech Bible

Trocha srovnání

woxow 89.?.?.?

Osobně bych se přiklonil k tomu, že necenzurované a neupravované překlady původních textů dávají jasnou odpověď. Velmi dlouho bojovala církev o to aby tyto texty nebyly zveřejněny. Nyní si je každý může přečíst a udělat si obrázek o stvoření světa i o tom jak nejrychleji se osvobodí z osidel všech existujících Bohů ve vesmíru.

Je jasné, že kdo tyto původní texty neměl možnost srovnat s tímto článkem nevidí v nich podobnost a více podobnosti původních nauk s východními naukami, které na nic nespoléhají. Proto si nelze představit, že skutečně osvícení lidí mohli uvalit na lidstvo kletbu hříchu a ustrnulosti a spoléhání se na jen nějaké budoucí spasení vysněnou entitou za domnělé dobré skutky.

Bohužel na rozdíl od zvířat má člověk ne-dar fantazie a může si vysnít jakoukoliv líbivou pohádku, kterou bude bránit s nasazením života, něž aby si upřímně přiznal a viděl vlastní pohodlné a bludy ospravedlňující jeho současnou i budoucí existenci.

A to je nejsilnější droga, bez které lidstvo či lidská mysl, ego nedokáže existovat.

Já osobně jsem rád za doplnění některých souvislostí, (odkud se vzalo slovo křest, a kristus) které jsem v těchto starých textech nenašel.

344339

14.03.2018 20:25

Páté pravidlo aritmetiky

RE: A umí to někdo odpovědět tady?

woxow 2a00:x:x:x:x:x

Proč by to museli dělat tak složitě, stačí znát jen délku jedné strany a přesně taková je vzdálenost od startu k cíli. Takže ten kdo se podíval na ten uhel a stejnou dob a ověřil shodný čas a shodnou rychlost spočítal jen v x t a měl výsledek.

363055

Pro a=0 plati vse az na ten zaver.

363151

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 59 680 460