Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Fred Brabenec

Nalezeno 26 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.06.2013 19:01

Snowden uprchl do Ruska, Američané prskají

Bývalý prezident Bush

Fred Brabenec 46.?.?.?

Bývalý prezident Bush nesmí do Švýcarska. Jinak bude zde zatčen jako válečný zločinec. Byl na něj vydán zatykač a měl do Švýcar přojet a on odmítl.

292158

26.06.2013 07:08

Snowden uprchl do Ruska, Američané prskají

RE: Bývalý prezident Bush

Fred Brabenec 46.?.?.?

Lieber Herr schauen Sie bitte in Google " Bush und die Schweiz" and Sie finden dort, dass Amnesty International will Strafuntersuchung gegen President Buh in der Schweiz.
So, und President Bush hat am 12.Februar 2013 Besuch in der Schweiz deswegen abgesagt.
Liebe Grüsse aus der Schweiz

292181

26.06.2013 10:34

Evropské národy v boji proti homosexualitě

Křesťansví

Fred Brabenec 46.?.?.?

Křesťanství je něco podobného jako computerprogram, kde Bible je software a lidé jsou hardware. Je to program, kterou vytvořila určitá skupina lidí pro určitou skupinu lidí, kterou je nutno tímto programem ovládat. Stejně tak se chovají jiné ideologie jako Islám, Marxismus-Leninismus a i Judaismus. Judaismus se přizpůsobuje okolnostem. Je to tedy flexibilní program. Pro plnění programu jsou zde političní pracovníci, čili faráři či imáni, či jiní učitelé. A pak jsou zde programátoři, kteří se starají o programy o jejich opatrování a jejich plnění. Stejně tak se někteří starají o propagandu programů a hledání nového hardware, čili členů pro tata společenství.

292188

27.06.2013 06:55

Snowden uprchl do Ruska, Američané prskají

RE: Bývalý prezident Bush

Fred Brabenec 46.?.?.?

Vážený osudruhu Emile Robote: Vy o koze a já o voze. Nevím co má dělat Vaše vulgární komunistická primitivní omezená nenávist se Švýcarskem, které funguje kdežto ve Vašem Česku udělal překrásný pořádek Váš humanitní bombarder geniílní a Vámi obdivovaný svatý Havel, Soudruhu Emile Robote v roce 1901 bl Vámi obdivovaný velký geniální vůdce Havel ve Švýcarsku a mohl se poučit o vedení Švýcarského státu a snažit se udělat z Českolsovenska další Švýcarsko. Tenkrát nebylo Českolsovensko zadluženo a bylo nezávislé na bratrech z Ameriky a jiných demokratických zeních. Ale vy jste Vážený pane Robote chtěli mít honem, honem všechny vynálezy svobodného západu na ´kor zadlužení. Každý chtěl u Vás mít minimálně jeden automobil pro seba. Já osobně mám ve Švýcarsku laciné jízdní kolo a jednu místnost a jsem spokojen. Vaší nenažraností a závistí jste si zničili díky Vámi všechny možnosti a nyní závisídíte Svýcarům. Vážený soudruhu Emile Robote základem Švýcarské demokracie je slušnost a nezávidět, což jste se doposud nenaučil. Jste jste jak malé dítě. Chcete si užívat a raději se zadlužíte pro svědské požitky a proto závidíte Švýcarům. meboť oni nejsou všichni bohatí, jak si myslíte ve slepé závisti. Základem je morálka a tedy slušnost. Jak to sám Tomáš Baťa jednou řekl. Klaňte se raději před spasitelem Havlem a bombardujte humanitně i Švýcarsko.

292229

27.06.2013 07:15

Německo platí přeživším holokoustu, mrhá miliony

A co revoluce 1917

Fred Brabenec 46.?.?.?

Solřenicin píše o lidech, kdo dělal vlastně revoluci v roce 1917 a kdo měl v rukou tannou policiji a kdo dokonce vymysle zabíjení lidí v plynových vozech a kdo stavěl a vedk gulagy a kdo dělal na Ukrajině kolektivizaci a způsobil holodomor. Vše udělali tito lidé na Slovanech a nakonec jsou svatí. Celá komunistická strana byla jimi prolezlá a vedená. Mají na svědomí minimálně 60 milionů Slovanů a možná ještě více. Na Ukrajině to byl Lazar Kaganovic, který má na svědomí miliony Ukrajinců díky kolektivizaci. Vše popisuje Solženicin "Dvěstě llet spolu". Kdo tedy bude Slovanům platit za tuto genocidu zpět.

292231

27.06.2013 11:43

Bulharsko na pokraji revoluce?

RE: hlavní viník je známý-je to EU

Fred Brabenec 46.?.?.?

To je záměr EU a USA k postupnému dobývání východních zemí. Co Hitler nedokázal tak jde postupně pod rouškou demokracie.
Čili jedná se o dobytí Ruska, Ukrajiny a Bílé Rusy a pak zotročení těchto států. Je to nenávist ke Slovanským zemím z USA a EU. V těchto státech je totiž vwelké přírodní bohatství a plno Slovanských otroků. Copak z dějin to není známé, jak se jednalo
z Indiány a Aričany z Afriky.

292249

11.07.2013 08:33

Korupce v přímém přenosu

Dobývání Slovanů

Fred Brabenec 46.?.?.?

Účel světí prostředky. Zde se jedná opět o jeden krok k ovládnutí prostoru, kde žijí Slované a že teňto prostor je v srdci Evropy, tak je pro určitou skupinu lidí zajímavý, neboť z tohoto prostoru lze pokračovat pomalu dalšího dobývání Slovanských zemí. No a kdo má v rukách prostředky jako je vlastní ideologie, která mu dává nadřazenost nad normálními tvory a k její rozšiřování má vlastní média a peníze, což jsou prostředky k ovládání fyzických osob, tak může svět ovládat. Nic nového pod sluncem, vždyť Goebels to také věděl. Proto stokrát opakovaná leř se stává pravdou. Co Hitler nedokázal silou, to lze učinit pomocí mírovou nenásilnou cestou, čistě cukrem a bičem na hlupáky Slovany.

293075

11.07.2013 16:13

Korupce v přímém přenosu

RE: Proboha, lidi,

Fred Brabenec 46.?.?.?

Souhlas, nevím proč prezident Havel jel v roce 1991 do Švýcarska a nechal se tam oslavovat. Domníval jsem se, že havel chce zařizovat v Československu podobný systém vlády jako je Švýcarsko. To by znamenalo žádat o neutralitu a vytvoření kolegiální vlády a utvoření Československa jako federaci svobodných zemí v jednom svazu zemí Čechy, Morava, Slezko, Slovensko atd. Ale on měl zájem jen o moc a centralizmus. Ve Švýcarsku je prezident obyčejný úředník ze sedmi ministrů-Bundesratu-, který působí jen jeden rok. Pak přichází z těchto ministrů další na řadě a to jde postupně dokola. Ale pan Havel potřeboval zalíbit USA a hledal v nich nové ochránce. A tito ochránci měli samozřejmě velký zájem o Československo jako strategické místo ve středu Evropy, neboť USA jde o expanzi USA demokracie dále na východ. Nu a když bude potřeba bratrská pomoc, tak USA příspěchají i z humanitním bombardováním.

293103

17.07.2013 08:40

Korupce v přímém přenosu

RE: Vlastizrádce ...

Fred Brabenec 46.?.?.?

Masaryk slíbil, udělat z Československa něco pdobného Švýcarsku. Humanitní Bombardeur Havel dostal šanci, aby se o totéž snažil. Ale raději utekl k novým bratrům, nyní Americkým, kteří v případě nouze příjdou humanitnímu bombarďakovi Havlovi též humanitní vojenskou pomocí. Takže by se on jako prezident u moci vojenskou silou amrických bratrů demokraticky udržel. Takže svoboda z bratry z Ameriky zase na většné časy jako to bylo z bratry ze Sovětského Svazu. Vždy musíme mít nějaké bratry. Možná, že by bylo bývalo lépší, zůstat spolu v Rakousko-Uherské monarchii a nehladat pomoc u jiných bratrů.

293414

22.07.2013 08:19

Co týden dal

RE: Co za tim vsim vezi?

Fred Brabenec 46.?.?.?

Nu nic jiného než ovládnutí Čech Američany a jejich vládci. Kdo vládne V USA, ten vládne taky pomocí USA v Česku. Česko je pro tyto státy strategická země a tedy i budoucí vojenská základna namířená pro ovládnutí Slovbanů a to tedy Ruska, Ukrajiny a Bílé Rusy. Není se co divit,že USA chce dostat Temelín, neboť je to další kámen do mozaiky k postupnému získávání nadvlády USA a těmi co vládnou nad USA na Čechy. česko je nástupní základna jako letadlová loď. Což zájem USA a jejich vládů je právě upevnňování své moci díky rozhádaností Českých politiků, což je ta pravá demokracie. Jak se říká, když se dva perou, třetí se směje. A to je zájem USA a jejich vládců, aby tato Česká rozhádanost pokračovala.

293716

29.08.2013 12:22

Obama odhodlán k posvátné válce

Rebelove

Fred Brabenec 92.?.?.?

Je logické,ře Asad brání stát. Je to vlasnš partizánská válka, kterou vedou tak yvaní rebelové. Ovšem tito rebelové jsou velmi zbabělí, neboť se schovávají místo v lese jako partizáni za civilními obyvateli. Ti rebelové nemají totiž uniformy, aby mohli byt rozylišováni od civilistů. Nechápu jak může USA podporovat takové zbabělce. Tím jsou USA yodpovědni i za vraždz na civilistů.
Humanitní Havlovo bombardování nic nevyřeší. Humanitní bombardování je pohodlné a bez vlastích strát.

295175

18.09.2013 08:20

Rumunsko: Revoluce začíná v Rosia Montana!

Kolonializmus

Fred Brabenec 46.?.?.?

Toto je nový kolonializmuz anglosaským světe v Evropě, nic víc. Anglosasasové mají v tom zkušenosti už mnoho let.

296310

18.09.2013 08:41

Rouhání

Podivný článek

Fred Brabenec 46.?.?.?

Autorka zřejmě považuje Islám jako přirozený systém pro život. Ale Islám je vytvořen jen člověkem stejně jako katolická víra, stejně jako by komunizmuz a i nacismuz. Islám je vlastně také strana, která se snaží jako katolická církev, jako byla komunistická strana či nacistická strana a jiné stranz, pod sliby svobody člověku ovládnout svět. Je to jen předpis pro život jako je kuchařka jak ovládnout společnost určitou elitou lidí.

296311

03.02.2014 08:08

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

Zotroceni dluhem

Fred Brabenec 46.?.?.?

Nouze naucila dalibora housti. Takze Dalibor se naucil myslet a ucit se sam. Stejne tak to bylo za socializmu v Ceskoslovensku z prumyslem a proto byli lide nuceni co dnes nechteji delat "PREMYSLET a tim TVORIT". A toto je zaklad prumyslu, premyslet a tvorit. Ono vsak bylo jednodussi mit vse honem, honem a radeji vse odevzdat do cizych rukou a to je i to premysleni a tvoreni. A tim se radeji stat otrokem druhych, tedy cizincu. Nu a asi chtel se stat Cesky narod otrokem cizincu a proto zahodil svou tvorivost, vynalezavost a pracovitost a tim znicil si vlastni exitenci a tim ztratil skutecnou svobodu. Nema vlastni prumysl a jen si uziva pozlatek ze zapadu, ktera jsou jen na dluh. A tim se stal otrokem cizincu.

303850

08.02.2014 09:00

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

Letecky prumysl

Fred Brabenec 46.?.?.?

Nu a zapomelo se na letecky prumysl v ceskoslovensku. Kde je firma Moravan Otrokovice co vyrabela vyborna sportovni letadla znacky Zlin. Jenom akrobaticke letadlo Zlin 50 byla svetova spicka v sedemdesatych letech. A co kdysi vyvoj helikopter v sedesatych letech jako mala helokopütera Heli Baby, ktera by byla uspesna. A pak nezapomenme na vybnorne letadlo L 200 Morava naslednik po letadle Aero 45. A co stavba vetronu jak je Blanik L 13, Superblanik atd. A kde je firma, ktera stavela sportovni letouny Meta Sokol?

304297

10.02.2014 09:58

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Jake, stanovisko ma obycejny obcan vzit v dnesni dobe?

Fred Brabenec 46.?.?.?

Souhlas. Je treba mit radost z tvorivosti a za to doufat, ze bude zaplacena a ne se sanzit urvat obchodem co nejvice penez. Zakladem obchodu je moralka. A zakladem svobody naroda je vlastni tvorivost naroda a ne konzum. Jedinne tvorivosti naroda lze si udrzet samostanost a nepropadnout konzumu pozlatek a stat se otroky cizincu.

304380

14.02.2014 13:33

Rozpolcení Ukrajiny je důsledkem rozpolcení Evropy

RE: To je ale

Fred Brabenec 46.?.?.?

Prosim prectete si od Alexandr Solzenicina " Dveste let pospolu" snad procitnete z toho kdo delal revoluci 1917, kdo ji platil z USA, kdo ridil GPU, pak NKWD a kdo zamordoval cara a jeho rodinu vlastnimi rukami a pak kdo vynalezl zabijeni plynem lidi ve velkych automobilech, tedy uz pred Hitlerem a kdo vedl a zakladal koncentracni tabory. Na svedomi ma tato slavna revoluce asi 66 milionu slovanskych obcanu. Ono jich bylo mnohem vice, pise se 132 milionu. Nu a nezspomente "HOLODOMOR" na Ukrajine z 8 miliony lidi diky kolektivizaci za vedeni Lazara kaganovice, ktery nabyl taky pravy Slovan. Prosim proc se mluvi jen o holokoustu, vzdyt tento holokoust zacal na jinych lidech, tedy na Slovanech. A kdo to cinil, lze si domyslet, pise o tom Solzenicin. Knihy od Solzenicina je tezke sehnat, myslim Dveste let pospolu, zrejme jsou nekomu neprijemne.

304694

07.03.2014 18:34

O Ukrajině a ekonomických sankcích vůči Rusku

RE: Bývalý prezident Klaus: Za tragédii Ukrajiny může EU a USA.

Fred Brabenec 46.?.?.?

Vzdyt je to priprava na zniceni Slovanu na sebarni jejich pusobiste, coz je jejich zem a neacht he zotrocit. Vzdyt je to ten Drang nach Osten, o co se snazil i Napoleaon a i katholicka cirkev. Nu a za tim vsim je nenavist vyvolenych, kteri to to vse organizuji a plati ale nevystupuji nikdy otevrene.

306148

10.03.2014 20:56

Uprostřed ukrajinské krize zahajují USA vojenskou eskalaci ve východní Evropě

RE: a je to tady zase!!!

Fred Brabenec 46.?.?.?

Tak tedy cizi vojaci na Ceskem uzemi. Tomu nerozumim, nebylo snad receno velkym humanitnim bombarderem, ze uz zadni cizi vojaci na Ceskem uzemi nebudou? A nyni tedy se bude jednat o novou okupaci Cech z USA? Skoda, ze Cechy nejsou neutralni jako Svycarsko? Vzdy jsem v to doufal, kdyz byl velky Humanitni Bombarder Havel z velkou slavou ve Svycarsku. Proc neprevzal Svycarsky system vlady pro tehdejsi Ceskoslovensko a nevyhlasil neutralitu. To by urcite bylo nejlepsi reseni??

306356

13.03.2014 20:09

Rabování Ukrajiny začalo

A co Ukrajinska devcata?

Fred Brabenec 46.?.?.?

I Ukrajinke zeny a devcata jsou zneuzivany zapgnimi cizinci. Hodni moralni Americane poradaji jizdy na Ukrajinu, tak zvane seznamovaci zajezdy asi to tak pravda neni, aby se arogantni nadrazeni Americane ci zapadni cizinci mohli vyradit na Ukrajinskych mladych devcatech pod zaminkou lepswiho zivota. Nu a nyni ma Ukrajina nejvice AIDS pripadu v Evrope, snad 450 000. To je dalsi zamer na zniceni Slovanskych lidi. Zeny a devcata by se mely chranit pred temito vlky ze zapadu.
To mi psala jedna zena z Kyjeva.

306562

15.03.2014 07:44

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

Fred Brabenec 46.?.?.?

Po rozpadu Varsavskeho paktu se mel taky rozpustit i NATO. NATO bylo preci namireno proti Varsavskemu paktu? Nebylo takto domluveno? Nu a jak to, ze USA maji na svete kolem 750 vojsnskyh zakladen? Kdo tyto zakladny plati? A USA vzdy bojovaly na cizym uzemi a nikdy nezazily valku na vlastnim. Nu nevim, proc si dovoluji zase lezt na cize uzemi tedy na Ukrajinu. Tkze jedinna odpoved Ruska by byla zacit budovat vojenske zskladny blizko USA, aby USA byly drzeny v sachu. Jak je videt, USA a zapad se po rozpadu Sovetskeho Svazu citily velmi silni a tim, ze vychodni staty z hloupou najivitou k nim prebehly z nadeji, ze demokracie z USA je ta nejlepsi. Ovsem se zapomina, studovat historii vzniku USA a hledani pravdy o co USA vlastne slo a jde. Asi jde jen pod nalepkou demokracie o ovladnuti sveta k vlastnimu obohaceni na nem.

306704

17.03.2014 08:32

Další Anschluss na Krymu

RE: Zopar detailov, ktore clanok opomina

Fred Brabenec 46.?.?.?

No to nebyl tak Stalin, ten kdo tu kolektivizaci delel a ma na svedomi 6 az 7 milionu Ukrajincu se jmenoval Lazar Kaganovic. Je to psano ve Wikipedii, takze to nebyl zadny Slovan. Nu o tom pise t5aky Alexander Solzenicin ve svych dvou knihach "Dveste let pospolu". Bohuzel je dnes tezke tyto knihy sehnat v Cestine, stejne v Nemcine. Mozna jeste lze je sehnat v Rustine. Na serveru "uloz to.cz" uz myslim ani taky nejsou.

306840

18.03.2014 07:33

11. září 2001 - aneb Velká konečná ruská hra

RE: Politici,jsou lide,jez Vam slibi stavbu mostu i kdyz zadna reka u Vas netece.

Fred Brabenec 46.?.?.?

Souhlas, kazdy by si mel precist knihy od Alexandra Solzenicina " Dveste let pospolu". Doufam, ze tam je mnoho pravdy, o tech lidech kdo delali revoluci 1917, kdo zavrazdil cara vlastnimi rukami, kdo vymyslel jako prvni ekonomicke vrazdeni lidi v plynech, kdo kdo zalozil Ceku a kdo ji ridil, a pak kdo pozdeji ridi NKVD a kdo ma na svedomi 8 milionu Ukrajincu a kdo zakladal tabory Gulag a kdo je vedl. To nybyli Rusti Slovane nebo Ukrajinsti Slovane ale byli to ti, co nenavideli Slovanstvo a po dnes se ho snazi nicit. Bohuzel tyto knihy od Selzenicina nelze uz jen tak sehnat. Zrejme urcita skupina lidi nema zajem, aby byly dale uverejnovany.

306909

19.03.2014 09:52

Budoucnost českého národa

RE: ...Aristokracii nebrat

Fred Brabenec 46.?.?.?

Souhlas. Pan knize jako zahranicni ministr pospinil Ceskou republiku v cizine, na to se pamatuji. A to neni odpustitelne, to si nemuze zadny ministr dovolit. Ovse tim dokazal, jak pohrda Ceskym narodem, jehoz se mel zastavat. Nakonec na otazku, proc neodevzda Svycarske obcanstvi, kdyz ma obcanstvi Ceske, tak tvrdi, ze je to vdecnost Svycarsku. Nevim jakou vdecnost dava Ceske zemi? Zrejme tim, ze si drzi Svycarske obcanstvi, si nechava moznost uniku do Svycarska v pripade treba nejake revoluce v Ceske zemi, kdy mu pujde o krk. Takze si vse dobre zajistil. Cesky narod povazuje asi za narod lokaju a kocich a tedy hlupaku. Nu konec koncu to i cinil humanitni bombardeur Havel, tim ze se nechal oslavovat jako spasitel naroda Ceskeho a hledal pomoc nyni na druhe strane v USA, coz nasadil Ceskemu narodu novy chomout.

306989

14.04.2014 14:45

Násilí a teror: Ukrajinská a kolumbijská cesta k budování impéria

RE: Ten reverz urobte čo najrýchlejšie

Fred Brabenec 46.?.?.?

To mate pravdu. Putin sjednotil Rusko pred rozpadem, coz bylo a je prani USA a Vyvolenych. Je to snaha znicit Slovanske narody, jejichz obrana je dneska Rusko. Ma to byt msta za Velkou Rijnovou Revoluci, coz se dnes neadari. Hitler mel prani taky dobyt Slovanske zeme, ktere mely byt braneny Sovjetskym Ruskem a celou druhou svetovou valku odnesly Slovanske zeme a vyhraly valkou. Hodni a demokraticti Americane cekali az do roku 1944, kdy uz Rusove a jejich spojenci hnali Hitlera zpet do Nemecka a Rusove mohli tahnout dale az do Spanelska. Z toho meli Americani a jejich spojenci strach, proto otevreli 1944 frontu v Evrope, aby zamezili Rusum pokracovat ve valecnem tazeni. Nakonec Ruska vojska odesla z Vychodniho Nemecka po roce 1989 ale Americka Armmada okupuje Nemcko naporad. Kde je tedy skutecna demokracie, kdyz USA porad okupuji?

308449

01.05.2014 19:15

Posun blíže k válce

Valky USA na cizem uzemi

Fred Brabenec 46.?.?.?

USA nebude valka bolet, nebot pocita s tim, ze se bude valcit v Evrope. USA vedou valky jen na cizych kontinentech a nikdy ne na vlastnim. Jedinna moznost by byly Ruske zakladny blizko USA, nevim jestli nekde existuji. USA ma jich 737 po svete. To svedci o zajmu ovladnuti sveta specielne Slovanske casti Evropy. Kez maji Rusove alespon atomove ponorky nedaleko USA z jadernymi raketami. Tim by drzely USA v sachu.

309272

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 758,72 Kč
1 unce stříbra
548,25 Kč
Bitcoin
716 513,13 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 055 720