Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Helena Sasová

Nalezeno 19 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.01.2013 22:59

Obyčejný rasismus

Rasismus

Helena Sasová 82.?.?.?

Nechápu, proč je popisovaná situace cikánské rodiny v článku nazývaná "rasismus naruby". Co je na tom naruby. To je čistý rasismus. Kdo pořád vymýšlí ty nové nesmyslné výrazy. To je stejné jako "pozitivní diskriminace". Co je to za blbost. Diskriminace je jen jedna, bez přívlastků a je to negativní jev svým významem. Nemůže tedy být pozitivní. To je stejné jako kdyby někdo napsal: kladný zápor. To je stejná blbost.

281790

07.01.2013 23:27

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Do držky

Helena Sasová 82.?.?.?

Co je to za blbost. Jak si děti vychováte, takové je budete mít. Problém je ale v tom, že dneska většina rodičů děti vůbec nevychovává a nechává je na pospas ulici, kamarádům, televizi apod. ...."Taková je holt dnes doba"..... doba nemá děti, rodiče mají děti, a jak je vychovají, takové budou.

281791

07.01.2013 23:39

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

Helena Sasová 82.?.?.?

To je sice hezký, ale je nutný, abyste k vyjádření svého postoje byla tak sprostá??

281793

17.04.2013 22:17

Totalita

RE: Komunisty jsme si prý sami zvolili

Helena Sasová 82.?.?.?

...že jsme si komunisty sami zvolili... A kdo že nám je tedy tady zvolil?
.....že do volby jste byl nucen...Nevím, kdo vás nutil, ale mě nikdo nenutil.
....jít za plentu vyžadovalo odvahu.....Odvážnému štěstí přeje. Já jsem chodila za plentu vždycky. Naopak teď se za plentu musí i když nechci, jinak by volba byla neplatná.
....Troufám si ale tvrdit, že většina to nebude....Většina to rozhodně je. A pokud se máte líp a vaši známí taky, tak si toho považujete, ale je zbytečné to zevšeobecňovat, protože všeobecně to rozhodně neplatí, i když to současná totalitní média tvrdí.
....bychom si z komunismu určitě mohli vzít příklad. .....To těžko, protože komunismus tady nikdy nebyl.
.....že zde uveřejňuje tolik článků, nepokrytě s láskou vzpomínající na komunismus..... Třeba proto, že respektuje názory druhých. Bohužel ti, co jsou tím tak pobouřeni mají s komunistama mnoho společného-zakazovat, přikazovat, rušit.....

288294

18.04.2013 23:37

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

Děkujeme

Helena Sasová 82.?.?.?

Taky je nutné ti poděkovat za to, že jsi zvedl ruku pro sociální reformu,která zbídačuje zdravotně postižené lidi a rodiny se zdravotně postiženými dětmi. A taky za přeřazení diagnostických a jiných zdravotnických prostředků do základní/zvýšené sazby DPH, což také velmi ocení především zdravotně postižení a nemocní.
Je vidět, že jsi velmi soucitný, empatický.
Mockrát děkujeme.

288379

16.05.2013 21:44

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

Helena Sasová 82.?.?.?

Osobně si nemyslím, že je Angelina obětí. Já se nemůžu zbavit dojmu, že je to záminka, jak si naopak prsa uchovat a hlavně jak si je zvedout a zvětšit. I když se v titulkách uvádí, že si je nechala "uříznout", píše se v textu, že si nechala odstranit pouze mléčné žlázy a byla jí tam vpravena silikonová výplň. Takže klasické vylepšení prsou hezky zabalené do prevence proti rakovině. Kromě toho se už dneska ví, že rakovina je z velké části záležitost psychosomatická, takže není divu, že když někdo soustavně šílí, aby nedostal rakovinu, tak ji pak dostane. Rakovinu může dostat kdokoliv a kdykoliv neboli bychom mohli preventivně své tělo vyměmit za voskovou figurínu.

289844

16.05.2013 22:00

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: titulek me nenapada, clanek je absurdni

Helena Sasová 82.?.?.?

"ja osobne pred svymi genitaliemi preferuji jine casti tela"
Výborně a p. Stwora zase preferuje ty prsa a genitálie. Tak si preferujte to své a když se vám nelíbí, co preferují ti druzí, tak to nečtěte.
Mimochodem tady vůbec nejde o medicínu, ale o to, aby se o ní zase psalo, aby byla za hrdinku atd.

Mě se ten článek líbí, ale rozhodně ji nepovažuju za krásnou. Mě se teda nelíbí. Kromě toho měla už za mlada prsa povadlý, není tedy v souladu s jejími hvězdnými manýry divu, že si je chtěla vylepšit.

289845

16.05.2013 22:16

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: a čo psychika

Helena Sasová 82.?.?.?

To je hezky napsaný. Denně riskujeme život, jen jakmile sedneme do auta. Jen si myslým, že její psychika neutrpěla. Má vylepšená prsa, píše se o ní jako ohrdince a to, myslím, chtěla.

289847

27.05.2013 20:06

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Překvapení je to jen částečné

Helena Sasová 82.?.?.?

Taky mě to překvapuje. Nabízí se ale otázka, jestli by je při opačném hlasování nepotkala nehoda. Např. dopravní.

290325

06.06.2013 21:59

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: Jsem po nedobrovolné operaci...

Helena Sasová 82.?.?.?

Děvče zlatý, Angelina potřebovala především nová silikonová prsa, protože v jejím věku už musely ty původní jevit známky stárnutí. Jenže silikony jsou velmi zprofanované a o "hvězdách" se silikony se píše s despektem, zabalila to tedy do prevence proti rakovině. Alespoň mě to podle všeho tak připadá. Osobně s Hájkem i Stworou souhlasím, vidím to podobně jako oni.
Kdyby jí šlo opravdu jen o prevenci, tak o tom nebudou psát všechny noviny, prostě by to udělala a hotovo.

Mimochodem já mám velkou "naději" na rakovinu kůže, tak přemýšlým, jestli bych se z ní neměla preventivě nechat stáhnout.

290921

06.06.2013 22:18

Hrozba celosvětové sodomie

RE: Zakladem krestanskeho nabozenstvi je bible,tak at ji cteme!

Helena Sasová 82.?.?.?

Obávám se, že lékaře bys měl navšívit ty a tvojí následovníci. Agresivita se totiž dá léčit.

Mimochodem, ta diskuse je tady proto, aby ti, kteří chtějí, vyjádřili svůj názor. Nikoliv proto, aby agresivní jedinci hodnotili názory druhých.

290922

06.06.2013 22:33

Jak dopadl měsíc bez Sázky na Zvědavce

RE: kdo vám účtuje??

Helena Sasová 82.?.?.?

I tak je ta částka extrémě přemrštěná. Z mnoha let své praxe jsem občas v šoku, kolik lidi platí za vedení účetnictví a za zpracování daňového přiznání. A to vůbec nemluvím o tom za jaké hrůzy platí. Podívejte se někdy do sbírky listin na justici a prohlédněte si výkazy o přílohách nemluvě. Často jen zběžným pohledem vidíte, jako to zpracovával "odborník". Naposledy mě šokoval v rozvaze jedné společnosti úvěr ve výši -4 mil. Kč. Tu úvěrovou smlouvu bych opravdu chtěla vidět.

290923

16.07.2013 23:49

Korupce v přímém přenosu

RE: Vlastizrádce ...

Helena Sasová 82.?.?.?

No, to je zajímavé. Něco na tom je.

293406

27.11.2013 17:58

Par náhodiček po volbách

RE: D-FENS

Helena Sasová 82.?.?.?

No jo, přemýšlet. A co se naším přemýšlením změní? Obávám se, že přemýšlení nestačí.

299969

27.11.2013 18:27

...že jsem vám aspoň do spařených hovad nevynadal...

RE: Že pan Čulík s BL dělá záslužnou práci,

Helena Sasová 82.?.?.?

...............zda také Čulík vystoupil proti těmto paušalisujícím, de facto "rasistickým" nápisům.

Můžu hádat? Nevystoupil.

299973

27.11.2013 18:51

...že jsem vám aspoň do spařených hovad nevynadal...

Né média, né rodiče, ale vlastní zkušenosti

Helena Sasová 82.?.?.?

Ten váš příspěvek je naprosto absurdní, aneb přání je vám myšlenkou. Děti získávají špatný názor na cikány většinou vlastní zkušeností nikoliv z médií. Jednak přečtení jakéhokoliv textu nelze považovat za zkušenosti a negativní vztah "bílých" vychází ze zkušeností a za druhé děti předškolního a raného věku, pravděpodobně nečtou novinky a podobné zprávy.
Pocházím z Ústí n. L. a k babičce jsme chodili od autobusu přes Trmice. Už tehdy to byla čtvrť plná cikánů. Špinavých a agresívních. Vždycky jsem se strašně bála a moc si přála, abychom nikoho cestou nepotkali (zejména, když jsem byla starší a chodila jsem sama). Vždycky, když jsme procházeli kolem skupiny dětí, ale i dospělých stali jsme se terčem jejich útoků, ať už slovních nebo natvrdo: něco po nás hodili, plivli apod. Přesto, že moji rodiče se mi vždycky snažili vysvětlit, že nemám o cikánech smýšlet špatně, že všichni nejsou špatní atd.............., bylo opravdu těžké tomu uvěřit. Jako dítě jsem si díky jim samotným a jejich projevům vypěstovala k nim řekněme né dobrý postoj. Takže né média, né rodiče, né společnost, ale vlastní zkušenost. Nebo vážně věříte tomu, že rodiče předškolních a malých dětí doma namísto pohádek před spaním vyprávějí svým ratolestem o ošklivých cikánech??!!! Tvrzení, že děti jsou proti cikánům "očkováni“ médii a svými rodiči, je nesmysl. Jsou maximálně varováni a poučeni, protože chtějí např. uchránit své dítko od traumatu, kdy jim domů přijde ze školy bez mobilu, bez peněz a v šoku z přepadení (pokud ne zraněné, i s tím mám své osobní zkušenosti). A pokud chcete věřit tomu, že oheň nepálí, i když jste se už někdy spálil, strkejte do něho ruce dál, ale těžko to můžete chtít po ostatních.

299975

03.12.2013 21:19

Domovy seniorů

RE: Dobrovoľný odchod

Helena Sasová 82.?.?.?

Však nikdo nikomu nebrání odejít dobrovolně ze života.

300253

03.12.2013 21:24

Domovy seniorů

Domovy seniorů

Helena Sasová 82.?.?.?

................"Proč vlastně tak lpíme na tom udržet člověka při životě co nejdéle? Co má ze života člověk, který celý den stráví na lůžku, dělá pod sebe a často v tom leží dlouhé hodiny, než ho personál přebalí, který nevychutná jídlo ani slunce, ani lásku, který je sice ještě při smyslech, ale nikdo s ním nepromluví, jak je den dlouhý?"................... přece proto, aby co nejdéle a co nevíce konzumovali hory prášků a různých medikamentů, spotřebovávali zdravotnický materiál, paní ředitelky měly kde dělat ty ředitelky atd. Důvodů mnoho.

300254

02.01.2014 16:10

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Přesný postřeh...

Helena Sasová 82.?.?.?

"běžely obrázky a kravál" To je naprosto přesně napsané. Hlavně ten kravál. Přiznám se, že tomu moc nerozumím, ale poslední dobou je jakousi drogou tvůrců jakéhokoliv pořadu (včetně videí na streamu a youtube a bohužel i v pořadu A-dost) do mluveného slova pouštět kravál. Posluchač pak musí pracně "vypreparovávat" slova z toho kraválu a velmi to vyčerpává. My jsme se vždycky učili (doma i ve škole), že když někdo mluví, máme mlčet. Mluvit, když mluví druhý, je nezdvořilé. Ale když někdo mluví a snaží se nám něco sdělit a do toho řve kravál (možná by to tedy někdo nazval hudbou) není to to samé?? Proč to tak je? Víte to někdo??

301795

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 85 čtenářů částkou 14 211 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 6

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 5

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Měnové kurzy

USD
23,01 Kč
Euro
27,25 Kč
Libra
30,20 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,97 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,90 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 036,86 Kč
1 unce stříbra
570,52 Kč
Bitcoin
293 037,57 Kč

Poslední aktualizace: 22.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 261 234